Kogumik tasuta ja esmaklassiliselt reageerivaid WordPressi teemasid

Tundlikud WordPressi teemad

Vastuvõtlik WordPressi teema on teema, mis on kujundatud nii, et kujundus kohandub erinevate ekraanisuurustega. Idee on see, et kui inimene vaatab teemat suurel ekraanil ja seejärel väikesel mobiilseadmel, näiteks telefonil, siis kohandatakse seda vastavalt, pakkudes kasutajale palju paremaid kogemusi. Kui teie sait ei reageeri ja kui vaatate seda väikese ekraanisuurusega, muudab see vaikimisi kogu saidi, mis muudab enamasti navigeerimise väga raskeks, kuna selle sait ei olnud loodud nii väikeste mõõtmetega. Vastuvõtlik paigutus annab enamikul juhtudel paigutuse, mis erineb selle täissuuruses partnerist, kuid on teie väiksema seadme jaoks optimeeritud. See hõlmab selliseid asju nagu menüü rippmenüü pakkumine, puutetundlikud pildiliugurid ja karussellid, väiksemad ruudud, nii et sisu on paremasse pesasse paigutatud, vähem segadusega, ja muidugi konkreetsetel seadmetel (nt iPadi lisaseadmed) põhinevad optimeerimised.


Olen isiklikult hakanud looma mõningaid tundlikke veebisaite ja teemasid ning kuigi reageerimisvõime lisamine võib olla palju lisatööd, on väljamaksed tavaliselt seda väärt. Allpool on loetelu tasuta ja esmaklassilistest WordPressi teemadest, millel on reageerivad paigutused, mis on minu meelest päris lahedad. Muidugi on seal veel tonni rohkem, kuid tahtsin teiega jagada mõnda neist, mille ma lõin / leidsin. Muidugi sisaldab lisatasu pakkumine minu siduslinki, nii et kui ostate neid (teen tänu), teen teen komisjonitasu, kuid need on valitud minu isiklike eelistuste põhjal kujunduse / paigutuse osas ja ka praeguste ostjate tagasiside põhjal. Tasuta teemade jaoks pole ma neid kõiki proovinud ja neid, mida ma tegelikult pole testinud, ning lisasin selle seetõttu, et mulle väga meeldis, kuidas see välja nägi, ja need tundusid õigustatud.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Kokku: mitmeotstarbeline WordPressi teema edasisaatjatele

Kokku on meie WPExploreris enimmüüdud WordPressi teema. See on mitmeotstarbeline teema, millel on Visual Composeri pistikprogrammi täieliku toetamise funktsioon ning see sisaldab palju sisseehitatud kohandaja ja teemapaneeli sätteid, et luua peaaegu kõik saidid, mida vajate / soovite! Teema toetab täielikult ka WooCommerce’i, nii et saate luua oma veebipoe. Samuti on see tundlik, et kõikides brauserites hea välja näha.

2. Noir

noir-responsive-wordpress-teema

Noir on premium blogimise ja e-kaubanduse WordPressi teema, mis sobib ideaalselt iga ajaveebi jaoks. Sellel on väga puhas ja moodne disain, mis reageerib ka täielikult. Lisaks, kui soovite moodustada poe koos oma ajaveebiga kas oma toodete või sidusettevõtete toodete müümiseks, saate seda teha WooCommerce’i integreerimise kaudu!

3. täna (tasuta)

täna-wordpress-teema

Tänane WordPressi teema on WPExploreri tasuta teema, mis sobib suurepäraselt igasuguste ajaveebide jaoks ja on täielikult reageeriv. Sellel teemal on koduleht koos esiletoodud postitusega ja 2-kohalise veeru ruuduga teie uusim postitus allpool. Kujundus on väga libe ja minimaalne ning sobib ideaalselt igasuguse ajaveebi jaoks. See hõlmab ka päise sotsiaalsete linkide, pildi suuruste, veergude, paigutuste ja muu kohandamisvaliku võimalusi.

4. Kakskümmend 11 (tasuta)

Wordpressi kakskümmend üksteist teemat

Muidugi alustaksin asju vaikimisi kahekümne 11 teemaga. WordPress.org-i meeskond on selle teemaga suurepärase töö ära teinud, hoides seda tõesti lihtsa, kuid ka võimsa ja hõlpsalt kasutatavana. See on muidugi täiuslik teema algajatele ja on täielikult reageeriv, nii et see tundub kogu aeg hea.

5. Kohanda (tasuta)

Kohanda WordPressi teema

Adapt on minu esimene tasuta tundlik WordPressi teema. See loodi ideaalselt äri- ja portfellisaitidele, kuid see sisaldab ka täielikku ajaveebi malli ning seda saab hõlpsasti kohandada mis tahes tüüpi saidile, mida soovite. See sisaldab paljude teiste funktsioonide hulgas vinge FlexSlider, kiire ja filtreeritavat portfelli, suurepäraseid lühikoode ja muidugi on see 100% tasuta GPL.

6. BonPress (tasuta)

BonPressi WordPressi teema

BonPress on WPZoomi loodud tasuta tundlik WordPressi teema. Teema sobib kõige paremini blogijatele ning sellel on väga puhas ja elegantne disain koos sisseehitatud postitusvormingu toega.

7. Evolutsioon

Evolution WordPressi teema

Evolution on esimene esmaklassiline tundlik WordPressi teema, mille lõi vinge rahva poolt Elegantne kujundus. Sellel teemal on väga minimaalne kujundus, mis sobib suurepäraselt rämpsvaba veebisaidi, näiteks fotoportfelli loomiseks, ja loomulikult selle osa nende liikmesusest, mis sisaldab ka tonni ja palju muid suurepäraseid malle.

8. Respo (tasuta)

Teema Respo WordPress

Respo on tasuta tundlik WordPressi teema, mille peale sattusin teisel päeval ja olin üsna muljet avaldanud. Sellel on väga puhas ja minimaalne disain, mis sobib suurepäraselt igasuguste ajaveebi ajakirjanike jaoks, see on täielikult reageeriv ja tasuta.

9. Nutikas algus

Nutikas käivitus WordPressi tundlik teema

Smart Start on Themeforestis hiiglaslik tippmüüja. See teema on olnud eriti populaarne alates selle ilmumise päevast ja pole põhjust küsida, miks. Selle disain on väga puhas ja minimaalne, see reageerib täielikult ja moos on pakitud igasuguste maiuspaladega. Saadaval on ka ainult HTML-i versioon.

10. Hapnik (tasuta)

Hapnikule reageeriv WordPressi teema

Hapnik on tasuta reageeriv teema, mille algselt lõi alienwp, kuid mis kuulub nüüd devpressile. Teema on äärmiselt minimaalne ja sobib suurepäraselt mitte ainult ajaveebide jaoks, vaid ka fotode jagamiseks.

11. Kaasajastama

Kaasajastamine on TF turul veel üks väga populaarne teema. Sellel on väga lihtne kujundus / paigutus, mis reageerib täielikult, kuid mis teeb selle tõeliselt ainulaadseks, on sisseehitatud sisuredaktor, mis võimaldab teil hõlpsalt oma saidi lehti seadistada pukseerimispaneeli kaudu.

12. Vastuvõtlik (tasuta)

Vastuvõtlik WordPressi teema

Responsive on tasuta teema, mis on saadaval saidil WordPress.org. See tõmbas mulle silma, kuna see on väga lihtne, kiirelt vaadates nägi kood hea välja ja see võiks olla hea lahendus neile, kes otsivad oma ettevõtte veebisaidile tasuta lahendust.

13. Uber

Uber on ThemeTrusti super minimaalne teema. Teema on suunatud äri- / portfellisaitidele ja sellel on vinge võime seada igale lehele eraldi taust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map