Kasvatage oma LearnDash koolitusäri mitme juhendaja abil

Kasvatage oma LearnDash koolitusäri mitme juhendaja abil

Suurepärase LMS-i ja imelise teemaga e-õppe veebisaidi loomine on vaid jäämäe tipp. See on omamoodi nagu raamatukogu avamine ja inimeste sissekolimise ootamine. Tõeline väljakutse on jalakäijate arvu suurendamine.


Veebikoolituse osas peame kõigepealt muretsema, kas valida õige platvorm oma täiusliku e-õppe saidi loomiseks. Siis muretseme tipptasemel õppesisu loomise pärast. Oleme loonud protsessid õpilaste edusammude juhtimiseks, nende küsimustele vastamiseks ja muu hulgas kaasamise suurendamiseks. Kuid see, mis meil sageli kahe silma vahele jääb, on mõtteviis, kuidas õpilasi saidile saada!

Saidi ja sisu loomine on oluline. Kuid potentsiaalsete tudengite tähelepanu köitmine, laia valiku kursuste pakkumine neile, huvitavate tudengite kaasamiseks pole nii lihtne.

Ettevõtte kasvatamine nõuab palju tööd. Mõistagem siis näitega.

Juhtumianalüüs: veebiarendus ja veebikoolitus

LearnDash

John on WordPressi arendaja, kes soovib oma teadmisi ja vaba aega hästi ära kasutada. John soovib hakata veebis pakkuma WordPressi veebisaitide arendamise koolitusi. Vinge idee! Arvestades WordPressi asjatundjat, on ta üsna loomulikult oma veebikursuste jaoks WordPressi veebisaidi loomisega ja valib oma LMS-i valikuks LearnDash.

Ta loob videoid oma kursustest. See kõik sujub suurepäraselt. Ta võtab registreerumisi ja inimesed on tema kursuse vastu üles näidanud suurt huvi. See tähendab, et kuni õpilaste arv laheneb. Õpilased registreeruvad, kuid registreerunute arv ei näi kasvavat ning arvestades tema jõupingutusi olemasolevate üliõpilaste ja sisu haldamiseks, on tema kasum väike.

John peab kiiresti midagi ette võtma!

Tee, mis kõige rohkem kulunud.

Järgmine samm iga kasvava ettevõtte jaoks on turundus. John nõustub. Ta tegeleb kõigi võimalike turundustegevustega – ajaveebide loomine, sotsiaalmeedia turundus, Facebooki uuesti turundamine, tasulised reklaamid, e-posti turundus, sidusettevõtte turundus.

Mõni lähenemisviis töötab, mõni mitte.

Ta mõistab, et probleem ei seisne mitte turunduse ulatuses, vaid pigem teemas endas.

Arvestades, et WordPress on nii populaarne teema, on õpilastel juba palju võimalusi. WordPressi arenduskoolitust pakkuvaid kursusi on palju ja mõned isegi tasuta. WordPressi kursuste turg on küllastunud ja tasulised kampaaniad põlevad Johni taskus augu.

Mida John siis teha saab?

Tee vähem kulunud.

Nüüd mõistab John, et ta peab pakkuma oma tudengitele midagi enamat, et neid huvitada ning suurendada kursustele registreerunute arvu. Ta kavatseb pakkuda WordPressi veebisaitide arendamisega tegelevatele õpilastele „lisaväärtuskursusi”.

Veebisaidi arendamise kõrval mõtleb ta muu hulgas lisada kujundusprojekteerimise ja SEO kursusi. See annab aga potentsiaalsetele õpilastele laiema valiku kursusi. Ja kuna kursused on seotud, leiab ühele kursusele registreerunud üliõpilane ka teisi kursusi.

Tulemus?

See on isegi parem, kui John lootis. Kursused saavad temast rohkem õppureid ja mitte ainult, et ka WordPressi veebisaidi arendamise registreerumiste arv kasvab.

Kuid John pole ekspert kujunduse kujundamisel ega SEO alal. Niisiis, kuidas John suutis seda kõike juhtida? Kuidas ta lõi rohkem kursusi ja kasutas oma õpilaste jaoks rohkem väärtust??

Ta sai abi instruktoritelt.

Väike abi läheb kaugele.

Me kõik vajame oma ettevõtte kasvatamiseks abi ja kui turundus ebaõnnestub, näib loogilise lahendusena teie pakkumise suurendamine, et saada rohkem silmamunasid. Kuid nagu John, ei ole me mitme teema ekspert. Niisiis, kuidas me ehitame kursusi erinevatel teemadel?

Läheneme sarnastele kaasinstruktoritele nagu meie, otsides nende kursustele publikut.

Hallake tõhusalt mitme juhendaja veebisaiti LearnDash

LearnDash on lihtne LMS, kuna seda on lihtne mõista ja kasutada. Kursuse ülesehitus on üsna sirgjooneline, nii et saate kursusi ilma probleemideta ja isegi segadusteta luua isegi mõne tunni jooksul.

Veebisaidi administraatorina on oluline tunda WordPressi taustaprogrammi ja üldiselt WordPressi. See ei ole raske ja kiire reegel, kuid peate selle lõpuks õppima ja kasutama. WordPressi taustaprogrammis on palju olulisi sätteid ja funktsioone, millega peate olema kursis, nii et alati on mõistlik sellest varem aru saada. Ja kui WordPressiga rahul olete, on LearnDash’i kasutamine imelihtne.

Mitme juhendajaga veebisaidil lisate sellele saidile siiski rohkem inimesi. Kuna LearnDash on praegu üles ehitatud, vajavad need inimesed kursuste loomiseks juurdepääsu taustaprogrammile. Ja kui nad pole WordPressi taustaprogrammiga tuttavad, võib see olla tohutu. Neile, kes tunnevad WordPressi, võivad administraatorid seista silmitsi teistsuguse probleemiga – taustaprogrammile juurdepääsu andmine võib kahjustada veebisaidi turvalisust.

Mõlemal juhul muutub probleemiks taustaprogrammi keerukus ja juurdepääsu pakkumine mitmele kõrvalseisjale. Ja otsitakse lahendust.

1. Kasutage mitme juhendaja halduspluginat

Frontendi kursuse loomise pistikprogramm

Parim viis on kasutada pistikprogrammi, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada mitu juhendajat ja lasta neil luua kursusi LearnDashis, andmata neile juurdepääsu taustaprogrammile. Ja nagu kõik asjad WordPress, on ka selle jaoks plugin. Vaata ja vaata, kursuse loomine LearnDashile!

Kursuse loomine kasutajaliidese kaudu võimaldab LearnDash-i administraatoritel oma saidil luua kursuse autorid. Nagu nimigi ütleb, saavad need kursuse autorid kursusi luua ainult kasutajaliidesest. Siin on mõned üksikasjad selle kohta, kuidas selline plugin nagu Front End Course Creation võib aidata loojaid nagu John.

2. Piirake kursuse autorite juurdepääsu

LearnDash Kursuse autorite juurdepääs BuddyPressi kaudu

Esiosa kursuse loomise pistikprogrammi abil saavad administraatorid piirata juhendajate või kursuse autorite veebisaitidele juurdepääsu ainult esiotsa. Neil pole juurdepääsu WordPressi seadetele. Juhendajatel võivad olla oma BuddyPressi profiililehed koos võimalustega luua kursusi otse sealt. See on nii lihtne!

3. Pakkuge lihtsat kursuse loomise liidest

Esiosa kursuste loomise pistikprogrammil on kursuse loomise liides, mida on väga lihtne kasutada ja mis pakub palju funktsioone, näiteks uute kursuste, tundide, teemade lisamine, mustandite salvestamine, sisu automaatse avaldamine jms hõlpsalt ja ilma keerukate protseduurideta. Jaani juhendajad saavad kursuse koostaja abil luua kogu ekraanil hierarhia koos viktoriinidega ühel ekraanil. Võidab, et peate igal päeval navigeerima mitmetes LearnDash-i valikutes! Kõik see, muretsemata WordPressi taustaprogrammi keerukuse pärast. See on okei, kui kursuse autorid pole WordPressiga üldse tuttavad. Õppimiskõverat pole kaasatud; kursuse loomine on sama lihtne kui vormi täitmine.

4. Müüge kursusi hõlpsalt

Veebisaidi administraatorina saab John müüa kursusi, mille on loonud külalisautorid või kaasinstruktorid. Esiosa kursuse loomise pistikprogramm ühildub ka WooCommerce’iga. See tähendab, et John saab lisada need kursused isegi WooCommerce toodete hulka, nii et tema õpilastel oleks paremaid maksevõimalusi. Juhendaja kursused saab vajadusel komplekteerida ja müüa ühe tootena.

5. Jälgige komisjonide tegevust

LearnDash auhinna komisjonid

Kursuse loomise abil saab John juhtida ka juhendajate komisjone. Pistikprogramm võimaldab tal seada üksikute kursuste autorite tasulistele kursustele komisjonitasu protsendi. Iga kord, kui ostu sooritatakse, jälgib Front End Course Creation komisjonitasu, mille iga juhendaja kursuse eest teenib. Ka komisjonitasude aruannet saab vajadusel eksportida.

6. Ole alati vastutav!

Parim osa sellest on see, et Jaani juhendajatel pole üldse taustaprogrammi juurdepääsu. See tagab Johni täieliku kontrolli. John saab valida, kas vaadata läbi uute autorite kursused enne nende avaldamist või valida kogenud autorite kursuste automaatse avaldamise. LearnDash-i administraatorina on Johnil viimane sõna öelda!

Mõtete lahkuminek

E-õppe (või mis tahes asjaga seotud äritegevuse) osas on abi – oma ettevõtte laiendamine kvaliteedile järeleandmisi tegemata – alati teretulnud!
Täiendava käepaari olemasolu tähendab, et saate oma kohustused jaotada ja keskenduda olulisele. Kõik, mida vajate, on tehniline abi teie varundamiseks!

Veebilehtede omanike (nt John) puhul saavad lihtsad pistikprogrammid midagi muuta ja kergendada haldamist. Mitme juhendaja pistikprogramm tõestab, et see, et LearnDashi veebisaidile on lisatud rohkem kui üks juhendaja, ei tähenda veel, et hooldus ja haldamine peab muutuma keerukaks või tüütuks. Kõigi eest on võimalik hoolitseda ja on vaja vaid leida õige pistikprogramm, et oma koolitusäri sujuvalt kasvatada.!

Head õpetamist! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector