Kasulikud tasuta pluginad WordPressi kiirendamiseks

Interneti kasutajad on tänapäeval kannatamatu kamp. Näiliselt väikesed viivitused on tohutult märkimisväärsed ja neil on palju suur mõju kasutajakogemusele. See kehtib eriti e-kaubanduse saitide kohta, kus hinnanguliselt 40% loobumismäärast kaasneb vaid kolmesekundiline viivitus.


Teisisõnu: loid veebisait tapab teie lõpptulemuse. Inimesed lihtsalt ei taha oodata ja klõpsavad mõne sekundi pärast ära. Kui sadu teisi veebisaite on vaid hiireklõpsu kaugusel, peate kasutaja tähelepanu juhtima – kui oodata oma veebisaidi laadimist, saavutatakse täpselt vastupidine olukord. Seda silmas pidades on kiire ja tõhusa veebisaidi olemasolu tänapäeval konkurentsitihedas veebikeskkonnas edu saavutamiseks eeltingimus..

Kui veebisaidi kiirus on midagi, millega olete vaeva näinud, on olemas mitmeid tasuta WordPressi pistikprogramme, mida saate asjade kiirendamiseks kasutada – Pingdom on suurepärane tööriist praeguse laadimisaja testimiseks, et saada algtase. Teie veebisaidi laadimiskiirusega seotud pistikprogrammid on nüüd vaid väike pusletükk. Teie jõudlust saab parandada palju muid tegureid: parem host, sisu edastamise võrk ja vähem ülespuhutud teema alustajatele. WordPressi pistikprogrammid on aga hea koht alustamiseks. Olen siin välja valinud kuus tasuta pistikprogrammi, millest igaüks täidab erinevat funktsiooni.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Vahemälu pistikprogramm: W3 kogu vahemälu

W3 kogu vahemälu

Kuulumine kindlalt kategooria alla kiired võidud, vahemälu pistikprogramm on kohustuslik. W3 plugina täielik vahemälu on üks populaarsemaid vahemälu pistikprogramme ja ka üks kõrgeimalt hinnatud. Vahemälu pistikprogramm on kohustuslik kõigile veebimeistritele ja selline pistikprogramm nagu W3 kogu vahemälu on teie laadimisaja parandamisel väga tõhus. Selle arendajad lubavad saidi üldise jõudluse paranemist vähemalt kümme korda, mis on tõsiselt julge väide! Veelgi parem, kui meil on oma W3 kogu vahemälu pistikprogrammi juhend, mida saate koos Yoru vahemälu seadistamise jaoks jälgida,.

Vahemälu pistikprogramm töötab, salvestades a staatiline oma veebisaidi versioon serveris. Teie veebisaidi pildid, CSS ja JavaScripti laadimine on kurikuulsalt ressursimahukas ning pole mõtet neid iga kord nullist laadida, eriti veebisaidi puhul, mida harva muudetakse. Kui vahemäluse pistikprogramm on installitud, kuvatakse iga kord, kui külastaja vastu võetakse, teie veebisaidi salvestatud staatiline versioon, mis tähendab, et rasket tõstmist tehakse ainult üks kord. See säästab palju ressursse ja kiirendab teie veebisaidi kiirendamist.

W3 peamine konkurent on WP super vahemälu pistikprogramm, mida mõned kasutajad eelistavad, kuna see on pisut kasutajasõbralikum (meil on juhend ka WP Super Cache’i jaoks, kui see plugin sobib rohkem teie stiiliga).

Kujutise suuruse plugin: WP Smush.it

WP Smush.it

Piltide nõuetekohase optimeerimise tagamine on veel üks viis sellest olulisest laadimisajast raseerida. Kui teie pildid on liiga suured, ei vaja need mitte ainult mittevajalikku failisuurust (mis tuleb veel alla laadida), vaid ka server peab pildi kuvamise kohandamiseks kasutama lisaressursse – see on asjatu raiskamine.

WordPressil on sisseehitatud pildiredaktor, mis võimaldab teil kärpida iga pildi soovitud suurusesse, kuid füüsiline failisuurus võib siiski probleeme tekitada. Piltide tihendamine on lahendus ja olemas on palju tasuta veebiteenuseid, sealhulgas kraken.io. Kui soovite aga selleks kiiremat viisi, tihendab WP Smush.iti pistikprogramm automaatselt kõik teie üleslaaditud pildid.

Plugin Smush.it toimib, eemaldades JPEG-idelt kõik metaandmed ja eemaldades indekseeritud piltidelt kasutamata värvid. Tulemus: väiksem failisuurus, kiirem laadimisaeg ja pildi kvaliteedi märgatav langus. Kui soovite näha veel mõnda pistikprogrammi valikut, vaadake meie pildi optimeerimise näpunäiteid.

Andmebaasi plugin: WP-Optimize

WP-optimeerimine

Iga postitus, leht ja kommentaar salvestatakse teie WordPressi andmebaasi – sealhulgas iga teie tehtud redaktsioon. Nüüd tuleb iga kord, kui kasutaja soovib mõnele teie postitusele juurde pääseda, see andmebaas üles otsida. Ütlematagi selge, et mida rohkem rämpsu seal ringi istud, seda rohkem teie veebisait takerdub. Iga ruumi muutmise ja automaatse salvestamise korral on andmebaasi optimeerimisel vaja teha olulisi kiiruseparandusi.

Minu eelistatud ülesandeks on pistikprogramm WP-pistikprogrammi optimeerimine. See pistikprogramm aitab mitmel viisil teie andmebaasi segadustest lahti saada. Alustuseks on pistikprogrammi abil lihtne eemaldada need üleliigsed postituse muudatused, mida te lihtsalt enam ei vaja – kui nagu mina, teete postituse kohta palju muudatusi, võib see säästa palju ruumi. See võimaldab teil kiiresti eemaldada ka järjekorda olevad rämpspostikommentaarid, mille käsitsi eemaldamine võib olla tülikas. Veel üks suurepärane omadus on see, et see lihtsustab soovimatu sisu tegelikku kustutamist, selle asemel, et seda lihtsalt prügikasti salvestada. Kui soovite teada, kui tõhus see pistikprogramm võiks olla, võib see teada anda teie praeguse andmebaasi suuruse ja näidata, kui palju ruumi optimeerimine võib kokku hoida.

Lazy Load plugin: BJ Lazy Load

BJ Lazy Load

Nüüd on WordPressi veebilehe laadimise vaikimisi protseduur kõik korraga laadimine. Kui teil on palju pilte, võib teie serveri palumine teha kõik rasked tõstukid etteteatamise ajal märkimisväärselt aeglasemaks.

BJ Lazy Load plugin parandab teie veebisaidi laadimiskiirust, kasutades seda, mida nimetatakse laisk laadimine. Kui teie veebisait kasutab laiska laadimist, seab ta esikohale kogu voldi kohal oleva sisu – teisisõnu sisu, mida teie kasutajad kõigepealt näevad. Iga pildi laadimise asemel kasutab plugin kohahoidjaid. Pildid laaditakse alles siis, kui need muutuvad kasutaja brauseris nähtavaks.

Laiska koormusega sotsiaalmeedia pistikprogramm: Digg Digg

Digg Digg

Ilmselt ei saa me ignoreerida lugejaskonna arendamise olulisust sotsiaalmeedia kaudu, kuid sotsiaalmeedia pistikprogrammid võivad olla kõige aeglasemalt laaditavad – lõppude lõpuks palute iga teie lisatud nupu korral oma serveril käivitada üks täiendav HTTP päring. Kui teil on iga postituse ülaservas, allosas ja ujuvas külgribas neli sotsiaalset nuppu, on see kaksteist lisaküsimust, mida te taotlete – see aitab märkimisväärselt kaasa aeglaseid laadimisaegu.

Digg Digg sotsiaalne plugin kasutab selle probleemi vältimiseks laiska laadimist. See kuvab lihtsalt sotsiaalsete nuppude kohahoidja. See ei nõua teie serverilt täiendavate päringute tegemist ja kasutajad ei saa vahet öelda. Ainult siis, kui külastaja hõljub suhtlusnuppude kohal, laaditakse neid ja see aitab iga lehe algse laadimisaja korral.

Pistikprogrammide korraldamine: pistikprogrammide korraldaja

Pluginate korraldaja

Aeglase laadimisaja põhjuseks loetakse sageli liiga palju pistikprogramme. Kuid enamikul juhtudel me vaja neid pistikprogramme, nii et nende eemaldamine pole lihtsalt valik. Võib-olla pole parem küsimus selles, kas vajate mõnda konkreetset pistikprogrammi, vaid selles, kas vajate seda igal lehel. Kas vajate näiteks Kontaktvormi 7 laadimist iga kord, kui kasutaja soovib ajaveebi lugeda, välja arvatud teie kontaktlehel? Ilmselt mitte.

Nüüd laadib WordPress vaikimisi iga lubatud lehe iga pistikprogrammi, olenemata sellest, kas kasutate seda sellel lehel või mitte. Kasutades Plugini korraldaja pistikprogramm, võite tühistada WordPressi vaikimisi esitatud nõudmise iga pistikprogrammi laadida ja öelda, milliseid pistikprogramme soovite igal lehel laadida. Seda tehakse lihtsa märkeruudusüsteemi kaudu. Laadides ainult hädavajalikke pistikprogramme, saate laadimisaega oluliselt vähendada.

Selle pistikprogrammi veel üks puhas omadus on võimalus tähtsustada järjekorda, milles pistikprogrammid laaditakse, lisades pukseerimisfunktsiooni Installitud pistikprogrammid armatuurlaua sektsiooni. Näiteks kommentaaride jaotis on tavaliselt viimane asi, mida kasutaja näeb, seega on mõistlik see viimane laadida, eks? See võib parandada kasutajakogemust, muutes lehe kiiremini kasutatavaks. Pistikprogramm võimaldab grupeerida seotud pistikprogrammid ka nende korraldamise lihtsustamiseks.

Lõplikud mõtted

Nende pistikprogrammide installimisega saate oma veebisaidi kiirust märkimisväärselt täiustada. Mida kiiremini teie veebisait laaditakse, seda parem on see teie kasutajatele, see on nii lihtne. Õnnelik kasutaja jääb suurema tõenäosusega teie sisu nautimise juurde ja lõppkokkuvõttes võib see teie tellimusi, sotsiaalseid aktsiaid ja konversioone suurendada. Murdosa sekundist on tõesti seda oluline! Kui soovite soovitada mõnda muud pistikprogrammi, mis on aidanud teie veebisaidi laadimiskiirust parandada, võtke ühendust allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map