Kaasake tulevikku nende veebipõhiste reaalajas redaktori WordPressi pistikprogrammidega

WordPressi postituse ja lehe redigeerijad võivad sageli tunda end tarkvara osana, mis jääb ülejäänud platvormist maha. Pidev redigeerimine redigeerimise ja postituse kuvavaate vahel on vähem kui ideaalne viis töötamiseks, eriti kui proovite oma sisu esitust just õigel viisil saada.


Seda silmas pidades on põnev teada, et WordPressi arendusmeeskond töötab selle nimel, et lisada tarkvarale tekstisisene redigeerimine – kus töötate oma postitustega, nagu need lugejatele näevad, teie saidi esiosa kaudu -.

Ühes hiljutises postituses käsitles Tom reaalajas toimuva redigeerimise peatset saabumist WordPressi; aga kui te ei jõua ära oodata, kuni see muutub põhifunktsioonide osaks, siis siin on mõned rivisisese sisu redigeerimise valikud, mida saate täna proovida.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

WordPressi esiredaktor

WordPressi esiredaktor

See pistikprogramm on töötatakse edasi mõne WordPressi põhiarendusmeeskonna liikme poolt ja arvatakse, et ta arvatakse tulevikus ka WordPressi funktsionaalsuse tuuma. See tähendab, et reaalajas toimuv reaalajas sisu redigeerimine jõuab lõpuks WordPressi!

Senised funktsioonid võimaldavad teil muuta ajaveebi postituse pealkirja ja sisu otse oma veebisaidi esiotsa, kui olete sellele saidile sisse logitud. Sisu lisamiseks ja muutmiseks piisab lihtsalt teksti klõpsamisest ja tippimisest – seda on üllatavalt lihtne kasutada.

Sisu redigeerimiseks nagu tavalise postituse redigeerija kaudu, lisab see pistikprogrammi ekraani ülaossa fikseeritud horisontaalse menüüriba, mis sisaldab kõiki postituse redigeerimise tööriistu. See hõlmab vormindamisvalikuid, nuppe linkide ja piltide lisamiseks ning kategooriate ja siltide haldamise võimalust ning lisaks veel muud. Samuti saate oma postituse salvestada või avaldada kasutajaliidese kaudu ja kui soovite mingil hetkel üle minna tavapärasele WordPressi postituse redigeerijale, on selleks ka mugav nupp..

Kui te ei saa oodata ja soovite hakata oma saidil kohe sisu redigeerima, võite vabalt installida WordPressi liidese redaktori pistikprogrammi. Siiski tuleb hoiatada, et tegemist on poolelioleva tööga ja see pole veel valmistoode.

Plussid: tasuta, hõlpsasti kasutatav, kena liides ja tundub, et see töötab hästi.

Miinused: on endiselt pooleli, ei sisalda lehe paigutuse valikuid, ainult sisu redigeerimist ja vormindamist.

Kasutajad, kes soovivad midagi poleeritud, võivad selle loendi muud pistikprogrammid atraktiivsemaks muuta, kuid kui soovite tuleviku eelvaadet, saate selle plugina installida otse oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt.

Hankige WordPressi kasutajaliidese redigeerija

Visuaalne helilooja

Visuaalse helilooja esiotsa ehitaja

WP Bakery visuaalne helilooja on esmaklassiline plugin, millest olete ehk kuulnud; peamiselt seetõttu, et tegemist on CodeCanyoni turul 3 populaarseima pistikprogrammiga. Kuigi see pistikprogramm on juba mõnda aega olnud väga populaarne WordPressi taustalehe ehitaja, lisas hiljutine värskendus Visual Composerile esiotsa sisu redigeerimise, muutes selle selle loendi enam kui vääriliseks lisanduseks.

Lisaks 40+ sisuelementidele, mida saab hõlpsalt oma lehtedele lisada ja seejärel lohistamisredaktori abil oma asukohta teisaldada, saate nüüd muuta sisu nii, nagu teie lugejad näeksid, tänu tõelisele „See, mida näete on Mida sa saad ”, kõik teie saidi esiotsa. WPExplorer on nüüd integreerinud Visual Composeri esiotsa toimetaja populaarseimatesse teemadesse, mis peaks andma teile hea ettekujutuse sellest, kui hea see pistikprogramm on.

Plussid: 1000 kasutaja poolt proovitud ja katsetatud, palju sisuelemente, reaalajas lohistamise redigeerimine, palju pistikprogramme funktsioonide laiendamiseks.

Miinused: pole tasuta, palju funktsioone, millega tuttavaks saada.

Hankige visuaalset heliloojat

Oder – WordPressi sisemine redigeerimise pistikprogramm

Oder-line-line toimetaja

Oder on kasutajaliideses sisuredaktor, mis on nüüd saadaval ka WordPressi jaoks. See suvand töötab sarnaselt WordPressi liidese redigeerija pistikprogrammiga ja pärast installimist saavad sisse loginud kasutajad klõpsata oma postituse sisul, et hakata seda redigeerima oma saidi esiotsa kaudu.

Postituse suvalist osa saab muuta ka pealkirjaga, klõpsates ja seejärel tippides. Vormindamisvõimalusi sisaldava fikseeritud tööriistariba kuvamise asemel kuvab Oder sõltuvalt sellest, mida teete, kontekstitundliku menüü. Nagu arenduses olev esiredaktor, saate redigeerida postituse kategooriaid ja silte kasutajaliidese kuva kaudu. Piltide lisamine ja esiletõstetud pildi seadistamine on hõlpsasti kasutatav ka esikülje kaudu.

Ehkki Vaevalt see töötab tõesti hästi, pole seda palju pooleliolevast tööst WP Front-end Editorist lahutada ja kui see pistikprogramm keritakse WordPressi tuuma, on raske mõista, kust Barely for WordPress oma vaatajaskonna leiab..

Plussid: töötab tõesti hästi, kena liides, tugifoorumid, abivideod ja piletid.

Miinused: pole tasuta, ei saa luua täpsemaid paigutusi.

Hankige oder-line toimetaja

Live helilooja

Reaalajas heliloojate lehekülje koostaja

Live Composer on taskukohane lisatasu plugin, mis võimaldab teil WordPressi saidi esiosa kaudu oma lehtedele kohandatud paigutusi luua. Avaldasime hiljuti Live Composeri täieliku ülevaate, kus saate teada kõigi selle funktsioonide kohta, nii et täna vaatame lihtsalt selle esiotsa redigeerimise võimalused.

Kuigi see pistikprogramm sisaldab palju rohkem funktsioone kui kaks seni hõlmatud võimalust, tuleb selle kasutamise lihtsuse ja lihtsuse arvelt. Reaalset heliloojat ei saa tegelikult pidada rea ​​redigeerijaks, kuna kuigi fonte ja muid esitluse aspekte saate oma saidi esipaneeli kaudu redigeerida, ei saa te otse lehel teksti redigeerida. Selleks peate aktiveerima modaalse ülekatteakna ja alustama tippimist.

Kui soovite esiotstarbelist tööriista, mis võimaldab teil oma kujunduse ja kujunduse reaalajas eelvaadet kogu kuju lohistamise liidese kaudu saada, siis võiks Live Composer olla hea valik. Kuid neile, kes soovivad lihtsalt lihtsat viisi oma sisu otserealiseks muutmiseks, pole see parim valik.

Plussid: luua lehe paigutusi, muuta fonte ja teksti stiili, lisada lehele mitu moodulit, mis on premium-pistikprogrammi jaoks suhteliselt taskukohane.

Miinused: puudub reaalne tekstisisene redigeerimine, hõivatud liides, lihtsuse puudumine, mitte tasuta.

Hankige helilooja

VelocityPage

VelocityPage

VelocityPage’il on Live Composeriga rohkem ühist kui WordPressi esiotsa redigeerija pistikprogrammil, peamiselt tänu lehe ehituse tööriistadele. Kuna selle pistikprogrammi eesmärk on siiski ära kaotada WordPressi administraatori liides, on reaalajas toimetamine kindlasti üks valdkond, mille arendajad oma silmaga on jõudnud.

Kui olete saidile installinud, saavad seda lehte sisse loginud kasutajad klõpsata nupul „Redigeerimine”, et alustada sisu muutmist reaalajas. Lehe sisu redigeerimise liides on sarnane Odraga, kuna sisuga suheldes kuvatakse kontekstitundlik menüü. Kuid see pistikprogramm ulatub kaugemale sellest, et lubate ainult veebisisu redigeerida.

VelocityPage saab kasutada paigutuste loomiseks, paljude erinevate elementide sisestamiseks lehtedele ja komplekti kuulub valik kvaliteetseid lehemalle. Kuid ignoreerides muid funktsioone, kuna tegemist on lihtsalt veebiredaktoriga, teeb see pistikprogramm suurepärast tööd. Üks suur puudus on aga see, et see töötab ainult lehtedel, mitte postitustel. Kui otsite lihtsalt viisi, kuidas oma sisu reaalajas redigeerida, siis võib VelocityPage olla teie vajaduste ja eelarve jaoks liiga suur. Kui soovite aga luua paigutusi ja lisada lehtedele ka hulga leheelemente, on see kvaliteettoode.

Plussid: teeb sidusat sisu redigeerimist hästi, seda on lihtne kasutada, see on WordPressi osa, palju leheküljeehitaja funktsioone.

Miinused: ei tööta postitustega, suhteliselt kallis, võib-olla üle jõu käivad need, kes otsivad lihtsalt veebiredaktorit.

Hankige VelocityPage

Järeldus

Nagu näete, on rida arendajaid, kes töötavad WordPressi sisemise redigeerimise lisamisega. Kas teile meeldib see WordPressi kasutamise viis või mitte, näib, et see funktsioon on siin selleks, et tarkvara hõlmaks peagi ka eesmist redigeerimist.

Mida arvate WordPressi esiotsa toimetajatest? Kas kasutaksite seda funktsiooni oma saidil??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map