Infopreneurite 4 parimat WordPressi teemat

Infopneneur WordPressi teemad

Veebiettevõtjate uus laine võtab virtuaalse kaubanduse valitsemisaja järgi. Loominguliste ettevõtete omanikud dokumenteerivad ja koondavad oma teadmisi ning jagavad neid veebis e-raamatute, e-kursuste / e-liikmeksoleku, veebipõhise juhendamise ja veebiseminaride vormis. Ehkki see pole uus kontseptsioon, on nende inimeste jaoks uuesti valitav mõiste „infopreneur‘.


Infopreneurid on asjatundlikud loojad, kes juhivad uut veebiliikumist. Nad pakuvad elektroonilist sisu, mis on sama ainulaadne kui nende isikupärased isiksused. Nende eesmärk on suunata, motiveerida ja koondada teiste ainulaadset panust.

Kui olete WordPressi veebisaiti loomas infopreneur, olete õiges kohas. Selles artiklis alustame nelja parimat WordPressi teemat, mis sobivad infopreneanidele kõige paremini. Lähme lõhenema!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku: mitmekülgne paigutus

Kokku: mitmeotstarbeline WordPressi teema edasisaatjatele

Infopreneurid avaldavad ajaveebides eepilist sisu. Kuid mis paistab kõige enam silma, on sageli mitmekülgsus. Iga leht on loodud selle sisu jaoks, mida ta hoiab. Tulemuseks on veebisait, mis koosneb lehtedest ja ajaveebi postitustest, mis vastavad vaatajaskonna konkreetsetele vajadustele. Mõni võib seda isegi kasutada WooCommerce otse lugejatele müüa.

Teema WordPress kokku annab teile vabaduse luua veebisait, mis kõneleb ka otse teie vaatajaskonnast. Mis kõige parem – Totali kujundusvalikute kasutamiseks ei pea te koodi tundma.

Kasutades selle pukseerimislehtede koostajat, saate sisu ja tooted asetada samale lehele või jagada oma lehed kolmandikuks või neljandaks ja postitada kõik oma e-tooted ühele lehele, nagu kataloog. Kohandage oma saidi kujundust veelgi, kasutades Totali laaditavat reaalajas teemat Kohandaja, mille abil saate oma veebisaidi tõeliselt ainulaadseks muuta. Vaatajaskonna vajadusi silmas pidades aitab Total teil oma vaatajaskonnaga kontakti luua ja end infopreneuriks nimetada.

2. Divi: täiustage oma kutset tegevusele

Divi Paindlik WordPressi teema edasimüüjatele

Või võiksite luua sisu brändingu ja kujunduse ümber. Isegi kui olete klanitud ja kaasaegne, saate oma tooteid reklaamida oma lehtedel üleskutse (CTA) kaudu.

Iga infopreneur peab oma veebisaidile paigutama CTA-nupud. Muidu kuidas nad oma tooteid müüvad? Maya teeb ära suure töö, suunates saidikülastajad nendele nuppudele ilma direktiivikeelt kasutamata. Sama saate teha enamiku WordPressi teemadega, kuid siin keskendume elegantsete teemade Divi-teemale.

Paljud Divi paigutusvalikud sisaldavad CTA-nuppu. Muutke teksti lihtsalt nii, et see vastaks teie sisule ja brändikeelele. See teema sobib suurepäraselt ka neile, kes on WordPressis uued, kuna CTA päringu sisestamiseks ei pea te koodi tundma. Saate kasutada ka sadu sisseehitatud, hõlpsasti kasutatavaid ja lohistamisvalikuid, et kujundada oma veebipood oma ajaveebi ja kõigi muude loodavate lehtede jaoks.

3. Noir: pilk põhitõdedele

Noir lihtne WordPressi teema infopärijatele

Infopreneuri veebisaidi loomisel on parem mitte unustada põhitõdesid. Ärge unustage esile tuua peamisi kujunduselemente, mida teie klientidel peaks olema lihtne leida. Infopreneanide jaoks on hädavajalik lihtne menüüriba, saidi logo ja kontaktteave.

Veebitooteid pakkudes ei müü te mitte ainult esemeid, vaid ka iseennast. Infopreneurina olete teie kaubamärk. See tähendab, et teie kliendid saavad kõigepealt teiega ühendust, siis nad ostavad teie tooteid. Teie veebisait peaks olema kujundatud nii, et kliendid ei peaks enam teavet jahtima.

Noir WordPressi teemat kasutades saate luua lihtsa, kuid samas atraktiivse veebisaidi. Külastajad saavad teiega ühendust võtta veebisaidil ja kuigi teie sotsiaalmeedias on lingid. Noir pakub ka sisseehitatud kohandatavust, kasutage värvide, fondide, veergude ja muu jaoks kohandamisvalikut. Samuti on võimalus luua autorite leht kaasasoleva malli ja minu jaoks kohandatud vidina, teie uudiskirja ja sotsiaalmeedia kontode abil. See aitab jällegi klientidel veebisaidi taga olevat inimest tundma õppida.

4. Ülim: ametlik ja paindlik lähenemisviis

Ultra mitmekasutatav WordPressi teema infopärijatele

Kui potentsiaalne klient külastab teie veebisaiti, peaksite silmatorkavalt pakkuma põhiteenuseid koos nende üksikasjalike kirjeldustega. Ja hoidke kindlasti oma CTA-d voldi kohal (ehk nähtaval kohe, kui külastaja teie veebisaidile maandub). Ehkki küsimus peaks olema ilmne, peaks tegevusele kutsumise nuppude tekst olema kutseline.

Ultra by Themify on üks esmaklassiline WordPressi teema, millega saab luua sarnase veebidisaini. Sellel teemal on palju eelvormindatud lehepaigutusi ja sisuplokke, millest paljud on jaotised. Näiteks võib teie avalehe paigutus sisaldada menüüriba, CTA-ga libisevat pilti, millele järgnevad iseloomustused, tootepakkumised ja viimased ajaveebi postitused. Ultra abil saate oma infopreneuri veebisaidile ehitada kõik, mida soovite.

Mähkimine üles

Kõigil ülaltoodud teemadel on palju rohkem funktsioone ja funktsioone, kui oleksime võinud selles blogipostituses käsitleda. Idee oli panna teid mõtlema veebielementide üle, millest oleks infopreneuri veebisaidi loomisel kõige rohkem kasu. Infopreneuderite jaoks on WordPressi teemasid palju, mainitud on juhised, kui valmistute oma teabetooteid kogu maailmas jagama.

Nüüd on see teile üle antud. Kas olete WordPressi kasutaja infopreenist ja kui jah, siis milline teema sobib teie jaoks kõige paremini? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map