Ettevõtte veebisaitide 20 parimat WordPressi pistikprogrammi 2020

Ettevõtte veebisaitide 20 parimat WordPressi pistikprogrammi 2017

Miks vajate WordPressi pluginaid, kui WordPress on sama muljetavaldav platvorm, nagu nad ütlevad? See on tõepoolest suur küsimus. Noh, te ei vaja kõiki WordPressi pistikprogramme, vaid ainult mõnda valitud, et viia oma ettevõtte veebisait järgmisele tasemele.


Sisuhaldussüsteemina on WordPress üsna muljetavaldav. Sellegipoolest leitakse suur osa meie armastatud toimingutest tuhandetest tasuta ja esmaklassilistest WordPressi pistikprogrammidest. Ja seal on üks mees, kelle näljased arendajad teevad veelgi rohkem, kui me räägime.

Esiteks, kuidas oleksime visata paar lõbusat fakti lihtsalt nii, et teaksite, et olete toredas sõidus. Kui see on jah, kuulen tagapool olevate kuttide seast, kes ma siis ootan? Kas sa teadsid?

  • 1 miljonist populaarseimast saidist on WordPressi toega ettevõttesaidid viis korda WordPressi hallatava uudistesaidi arv.
  • Seal on lugematu arv WordPressi pistikprogramme turvalisuse, SEO, liikmelisuse, poodide, analüütika, sotsiaalse jagamise ja palju muu jaoks.
  • Täna saate säriseva nimekirja mitte 10, vaid 20 rokkstaari WordPressi pistikprogrammist, et muuta teie ettevõtte sait heast suurepäraseks ?! Vean kihla, et te ei teadnud seda, aga ma kaldun kõrvale.

Kui see oleks võimalik, saaksime selle meistriteose kirjutada koos – sina ja mina. See on üks neist “tähtajatu” postitustest, kui lubate mul. Siia vestluseks sobib kõik või mõni WordPressi pistikprogramm, mis teil on meeles. Kuid kuni me ei saa koos postitusi kirjutada, osalege kommentaaride jaotises nagu alati. Kõik vaated on teretulnud ��

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Pärmi SEO

WordPressi pistikprogrammid

Te oleks nagu pidanud arvama, et alustan SEO-st. Poiss, SEO või otsimootori optimeerimine on midagi muud. See on pealkirjade optimeerimine, fookuses olevate märksõnade paigutamine, metakirjelduste kirjutamine, URL-ide puhastamine, saidikaartide esitamine ja blah blah.

Yoast SEO paneb kogu selle toimingu teie postituse redigeerija alla. Pistikprogramm mõõdab ka teie sisu loetavust. Vaadake, teie sisu peab olema neljandale klassile meelepärane – see on minu arvates hea kasutaja säilitamiseks. Öelge žargoonile ei ja proovige oma lugejatega vestelda.

See peab olema iga ettevõtte saidi jaoks WordPressi pistikprogramm. Ja kui olete WordPressi professionaal, pole WordPressi pistikprogrammide vahemälu kunagi täielik ilma Yoast SEOta. Yoast SEO, mis on nii tuline kui iidse Hiina must tolm, töötab reklaamitud viisil.

Kas kuulete neid iidseid Hiina flööte teie peas? Ei? Liigume edasi. Tõesti, kõik, mida vajate oma kohapealse SEO otstarbel, on Yoast SEO. Lisateavet pistikprogrammi kasutamise kohta saate meie üksikasjalikust Yoast SEO juhendist.

Oh, et ma ei unustaks, sellel on profiversioon, mis säästab teid 150 aastat. Muidugi ma teen nalja aastate pärast, kuid Yoast SEO on tõesti hea. Oota, kas see kõlab nii müügiarmselt? Seal on ka palju muid SEO WordPressi pistikprogramme, nii et teil on põhimõtteliselt vabadus vaadata. Päeva lõpus on Yoast SEO SEO pistikprogrammide Chuck Norris.

Btw, kas sa teadsid Chuck Norris kas saab juga üles ujuda? Haha.

Laadige alla pärmi SEO tasuta   Hankige Yoast SEO Premium

Symple Shortcodes

WordPressi pistikprogrammid

Kui soovite oma saidile elemente lisada, kuid teil pole aega koodi õppida, armastage Symple Shortcodes. Siinsamas käsitööna valminud Symple Shortcodes paneb teie kätesse palju laiendamisvõimalusi. Mida see tähendab?

Võite näiteks Google Mapsi kinnitada ükskõik kuhu oma veebisaidil. Lisaks võite vabalt paigutada iseloomustusi, jagajaid, veerge ja palju muud kuhu iganes.

Paari klõpsuga saate luua akordione, viiktekste, nuppe, esiletõstetud pilte ja sotsiaalseid ikoone. Isiklikult on see WordPressi pistikprogramm igal veebisaidil ja lühikesed koodid on tavaliselt mitu korda kasulikud. See teeb teie jaoks elu palju lihtsamaks.

See on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis on puhas ja eriti hõlpsasti kasutatav. Parim stsenaarium on see, kui kasutate seda oma veebisaidi lehtede, postituste ja kõigi muude piirkondade ülelaadimiseks. Kuna näiliselt kerge kujunduse sisse on ehitatud nii palju funktsioone, teenin kilo liha, millest te kunagi igav ei hakka.

Milline panus?! Ma tean, ma tean, et kõik lähevad meist mõnikord eemale, nii et kui teie olete selle arutelu keskmes pistikprogrammi proovinud ja armastanud inimene. Symple Shortcodes on puhas geenius ja ma pole mingil juhul nii erapoolik.

Laadige alla tasuta Symple’i lühikoodid

W3 kogu vahemälu

WordPressi pistikprogrammid

Kui te volitate iga kord, kui näete või kuulete sõna „vahemälu”, tere tulemast, pole te üksi. See vahemällu salvestamise äri on paljudele inimestele justkui segane, mistõttu oleme koostanud selle teema kohta terve postituse. See jõuab paari päeva pärast eetrisse, nii et olge seda otsinud.

Mis on aga W3 kogu vahemälu ja miks see on teie ettevõtte saidi jaoks oluline? Puhverdamine tähendab veebisaidi bittide tehnilist salvestamist kasutaja seadmesse. See võib hõlmata ka sisu edastamise võrku ning raskete ja dünaamiliste PHP-failide teisendamist kergeteks HTML-failideks.

Kas teate, mida see tähendab või mitte, vahemällu salvestamine on mõeldud ainult lehe laadimiskiiruse suurendamiseks. Sel ajal ja ajastul ei saa te endale lubada veebisaiti, mille laadimiseks kulub igavik. Kasutajad lihtsalt põrkavad ja sul peab olema halb maitse suus. Google saadab teid ka unustusse.

Seetõttu vajate jumalate vahemälupistikprogrammi W3 Total Cache. Seadistage see õigesti ja teil on kohe kiirem veebisait. Seadistage see valesti ja asute pimedal poolel võitlema deemonite ja muude asjadega. Anyhu, W3 Total Cache on julge töötada ja on üks lihtsamaid WordPressi pluginaid, mille leiate.

Selle asja omadused muudavad teid hämmastunult tagasi. Söögiisu parandamiseks on teil vahvaid funktsioone, näiteks AMP (kiirendatud mobiililehed) tugi, SSL-tugi, ühilduvus jagatud hostimisega, ressursside minimeerimine ja palju muud.

Laadige alla W3 kogu vahemälu tasuta

Jetpack

WordPressi pistikprogrammid

Selle pistikprogrammi kohta on WordPressi suhtlusringides palju eripära. Seal on üks osa WordPressersist, kes vannub Jetpacki, ja teised, kes väidavad, et Jetpack pole midagi muud kui funktsioon-paistetus, mis on teie kiiruse jaoks halb.

Siis on meiegi. Meie arvates on Jetpack suurejooneline plugin, mis väärib kiitust ja rohkem tunnustust. Vaadake, te ei pea kõiki mooduleid aktiveerima. Pidage meeles, et iga aktiveeritud moodul sisaldab koodi – koodi, mis lisatakse teie saidile iga lehe laadimisel. Ja kui teil on suurepärane hostimine, pole siin midagi muretseda.

Kas pole parem, kui aktiveerite ainult vajalikud funktsioonid? Olen kohanud paljusid WordPressi pluginaid, kuid ainult a vähesed saavad Jetpackiga võistelda omaduste ja üldise kujunduskontseptsiooni osas. See on suurepärane tööriist ettevõtte veebisaidi laadimiseks viisil, mida te pole kunagi ette kujutanud.

Olgu selleks ühiskondlik jagamine, postituste reklaamimine, pildikarussellid, seotud sisu vidinad, saidistatistika, julma jõu kaitse, kommentaarid ja palju muud, Jetpackil on see kõik olemas. See on toekas väike pistikprogramm. Põhiplaan on igavesti tasuta, kuid teie vajadustele vastamiseks on palju lisatasu võimalusi.

Laadige alla Jetpack Free   Hankige Jetpack Premium

Akismet

WordPressi pistikprogrammid

Jetpacki nõbu, Akismet on rahva arvamuse kohaselt ülim rämpspostitaja. Kuid lihtsalt sellepärast, et see on populaarne arvamus, tähendab see, et see on tõsi? Noh, te ei usu, et enam kui 3 miljonit aktiivset installimist saidil WordPress.org on tähelepanuväärne lähtepunkt?

Akismet lööb rämpskommentaare enne, kui need teie saidil ilmuvad ja hävitavad. Kommentaare saate modelleerida igal ajal. See WordPressi pistikprogramm pakub teile tööriistu, mida on vaja rämpsposti kategoorilise käsitlemiseks.

Nendel päevadel tarnib Akismet ise hostitavat WordPressi, nii et peate vaid aktiveerima API-võtme. Protseduur on üsna lihtne, te ei satu raskustesse. Parim osa on, see on kõik, mida peate tegema saidil rämpskommentaaride jäädvustamiseks ja peatamiseks.

Põhiplaan on igavesti tasuta (see sobib väikestele / isiklikele ajaveebidele), kuid Automattic pakub kuutasu eest paar esmaklassilist maitset. Taskukohasus sõltub teie ettevõtte vajadustest, isiklikest eelistustest ja muidugi eelarvest.

Laadige alla Akismet Free   Hankige Akismet Premium

Ärikataloogi pistikprogramm

WordPressi pistikprogrammid

Siin on tehing:

Kataloogid on võrguruumis head. Kas mäletate mõnda asja, mida me mõni sekund tagasi SEO kohta rääkisime? Jah, ma võin kihla vedada, et me rääkisime Yoast SEO-st. Mind huvitab fraas „otsimootori optimeerimine”, et see oleks täpne. Algajatel pole aimugi, mis on SEO.

Vaadake, täpselt sellel hetkel, kui ma selle kirjutasin, tekkis mul kohe idee. Läheb umbes nii: kui tore oleks SEO-kataloogi omada huvitatud SEO õppijatele? Inimesed võiksid loetleda igasuguseid SEO-ga seotud asju. Võib-olla tooks see sisse miljoneid lehevaatamisi, kuna SEO on üks ihaldatumaid märksõnu.

Kas sellel on isegi mõtet? Ja kui olete otsinud kataloogipistikprogrammi, et revolutsiooniliselt muuta teie ettevõtteid, siis on ärikataloogi pistikprogramm teie enda käes. See on tasuta ja sisaldab muljetavaldavat funktsioonide loetelu. Ühes reas muudavad funktsioonid teid meeletuks.

Laadige ärikataloog tasuta alla   Hankige ärikataloogi lisatasu

Sucuri turvalisus

WordPressi pistikprogrammid

WordPressi turvalisus on üsna libe loom. Just siis, kui arvate, et teil on kõik kontrolli all, usaldab häkker teid hulluks. Kuid sa ei saa nutta, ei saa. Teil on vaja lihtsalt tipptasemel WordPressi turvalahendust, näiteks Sucuri.

Sucuri turvalisuse pistikprogramm annab teile täieliku kontrolli oma WordPressi veebisaidi turvalisuse üle. Teisisõnu on see turvakomplekt, mis on mõeldud teie olemasolevate turbemeetmete tugevdamiseks. Karbist väljas on Sucuri Security pistikprogramm, millel on paar vahvat funktsiooni.

Me räägime failide terviklikkuse jälgimisest, turvategevuse logimisest, pahavara kaugkontrollist, häkkimisjärgsetest turvameetmetest, musta nimekirja jälgimisest, tõhusast turbekõvendamisest ja turvateatistest. See on üks WordPressi turbe pluginaid, mis tegelikult töötab.

Kuid see on tõenäoliselt sellepärast, et pistikprogrammi töötasid välja need samad poisid, kes tõid meile ühe parima veebiturbelahenduse. Siduge see pistikprogramm ja Sucuri Premium lisafunktsioonid, näiteks CloudProxy veebisaidi tulemüür, ja teil on suurepärane turvalahendus, et saaksite öösel paremini magada.

Laadige alla Sucuri Turvalisus   Hankige Sucuri Premium

Kontaktvorm 7

WordPressi pistikprogrammid

Tõenäoliselt parim vormiehitaja, kellega olen kokku puutunud. Kontaktvorm 7 pakub teile palju jõudu, kui teie saidil olevate kontaktvormide loomine ja integreerimine läheb. See pistikprogramm on elupäästja, kuna saan luua kontaktvorme ja paigutada need kõikjale oma saidile rekordajaga.

Takayuki Miyoshi poolt teile toodud WordPressi pistikprogramm on võrratult tore ka mitme kontaktvormi haldamisel. Seda ja saate oma vorme ja e-posti sisu hõlpsalt kohandada, kasutades lihtsat märgistust. ma ütlesin lihtne märgistus. Kui olete asjade rippuma hakanud, muutub kontaktvorm 7 üheks teie lemmik WordPressi pistikprogrammiks.

Muud funktsioonid hõlmavad AJAX-toega esitamist, Akismeti rämpsposti filtreerimist, CAPTCHA, lühikoodide funktsionaalsust ja palju muud. Lisaks paar seadet, mis tagavad, et saate oma saidilt iga esituse. Kontaktvormi 7 on lihtne paigaldada ja kasutada. Sellel on üle 3 miljoni aktiivse installi, nagu me räägime.

Laadige alla kontaktvorm 7 tasuta

Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (YARPP)

WordPressi pistikprogrammid

Kui muudate lugejate jaoks hõlpsaks teie vinge sisu leidmise, võib see teie WordPressi saidile tähendada ainult suuri asju. Alustuseks – mida rohkem sisu nad leiavad, seda kauem nad teie veebisaidil viibivad, mis sobib suurepäraselt kasutajate kaasamiseks, liikluseks ja lõpuks ka konversioonideks.

Veel üks seotud postituste pistikprogramm pakub teile palju funktsioone, mis tagavad teie sisu hõlpsa avastamise. Alustuseks on teil seotud postituste jaoks mitu kuvamiskohta. Vaikeasukoht on muidugi teie sisu all, kuid võite vabalt lisada seotud postitusi mujale, sealhulgas vidina piirkondadesse ja mallifailidesse.

Lisaks on see WordPressi pistikprogramm kaasas omamoodi mallisüsteemiga, mis võimaldab teil kohandada, kuidas lugejad tulemusi näevad. Lisaks saate kuvada seotud postitusi oma postitustes, lehtedel, kohandatud postitustüüpides ja isegi kanalites. Ja tänu mitmekülgsele algoritmile kogub pistikprogramm seotud sisu kogu teie saidilt.

Laadige alla YARPP tasuta

MonsterInsights

WordPressi pistikprogrammid

Liikluse jälgimine on iga ettevõtte omaniku kohustuslik kohustus. Liikluse analüüsist kogutud teabe abil saate oma saiti ja turundusstrateegiat maksimaalse mõju saavutamiseks kohandada. Lisaks on liikluse analüüs tohutu osa teie sihtrühma mõistmisest.

MonsterInsights on suurepärane liikluse analüüsi tööriist. Nende pistikprogramm on WordPressi kõige populaarsem Google Analyticsi pistikprogramm, mida saab teha enam kui miljoni aktiivse installi korral! See pistikprogramm muudab Google Analyticsi integreerimise teie WordPressi saidiga imelihtne.

Mõne minutiga saate teada, kuidas külastajad teie veebisaidi leiavad, nii et saate keskenduda asjadele, mis neid pidevalt tagasi toovad. Mõne hiireklõpsuga saate MonsterInsightsi häälestada ja vaadata oma Google Analyticsi aruandeid otse oma WordPressi juhtpaneelil. See on armas, eks?

See tööriist on üsna algajasõbralik tänu suurepärasele jälgimisele, seadetele ja töövoogudele, mis on MonsterInsightsi nime kogu maailmas pälvinud. Muud märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad muu hulgas poodide analüüsi, reklaamide jälgimist, reaalajas statistikat, failide allalaadimise jälgimist, lingi jälgimist ja kohandatud dimensioonide jälgimist.

Laadige alla MonsterInsights tasuta   Hankige MonsterInsights Premium

WP Smush

WordPressi pistikprogrammid

Alustame lihtsalt impulsi loomisega – alustame ainulaadse WordPressi pistikprogrammiga, mis lubab teie ettevõtte saidi kiirust kümme korda kiirendada. Daamid ja härrad, öelge WPMU Dev suurepärase meeskonna poolt Smushile suured tere.

Kas teadsite, et suured pildifailid võivad olla põhjuseks, miks teie saidi laadimine igaveseks võtab? Kõigist veebisaiti aeglustavatest asjadest on kõige kurikuulsamad pildid. See on tegelikult kurb, kuna enamik algajaid ei saa aru, et pildifaili suurus on massiliselt seotud veebisaidi kiirusega.

Mida suurem pilt, seda kauem on vaja oma veebisaidile laadimist. Siseneb Smushisse ja võite aeg-ajalt veebisaitide ja kõrgete põrkeprotsesside päevaga rahulikult öelda. Tänu sellele pistikprogrammile saate kõigi oma piltide suurust muuta, tihendada ja optimeerida ühe klõpsuga.

Smush skannib WPMU superserverite abil teie veebisaidil uusi ja olemasolevaid pilte, mis tähendab, et koormus võetakse teie serverilt maha. Lisaks lõikab see pistikprogramm välja kõik mittevajalikud andmed, tihendab ja korrastab teie pildid enne meediumiteeki salvestamist.

Lisaks optimeerib Smush kõiki teie saidi pilte. See hõlmab pilte, mille on muu hulgas lisanud teemad ja pistikprogrammid. See toimib ka siis, kui teil on WordPressi mitme saidi install. Tõepoolest, selle pistikprogrammi kohta on lihtsalt nii palju, et kirjutada, vajaksime kõike hõlmavat täielikku ülevaadet.

Laadige alla Smush Free   Hankige WP Smush Premium

Envira galerii

WordPressi pistikprogrammid

Kuigi te ei vaja WordPressi pildigaleriide piitsutamiseks WordPressi pistikprogramme, laadib galerii plugin, näiteks Envira galerii teie galeriid, võimaldades teil oma piltidega palju enamat pakkuda.

Ühes varasemas postituses kirjeldasime, kuidas luua hämmastavaid WordPressi galeriisid, kuid keskendusime ainult sisseehitatud galerii funktsioonile, mis loob põhilised galeriid. Kui teil on vaja veel üks miil minna ja oma piltidega lugejaid tõmmata, vajate Envira galeriid. Miks? Te küsite.

Alustuseks tõi selle pistikprogrammi teile Syed Balkhi, kes on WPBeginner. Tuntud nimi WordPressi ringkondades, on Syed populaarne paljude tipptasemel toodete, sealhulgas muu hulgas MonsterInsights.

Funktsioonide osas on Envira Galerii 100% tundlik ja tarnib koos lohistamise galeriiehitajaga, millega on õndsus töötada, sotsiaalse meedia integratsioonid, WooCommerce’i tugi, videogaleriid, vesimärgid, pildikindlus ja hämmastavad eelvalmis mallid kui mainida vaid mõnda.

Envira allalaaditud galerii   Hankige Envira Premiumi galerii

WooCommerce

WordPressi pistikprogrammid

Kui käitate WordPressi toega poodisaiti, kasutate tõenäoliselt WooCommerce. See või ehk olete leidnud võimaluse oma veebipoe Shopifyga linkimiseks. Kokkuvõttes annab WooCommerce võistlusele oma raha eest hea jooksu.

Viie minuti jooksul oleks teil võimalik täieõiguslik e-poe sait üles töötada ja töötada. Jah, WooCommerce on nii hea. Ja võite müüa mida iganes soovite, töödelda tellimusi ja jälgida laoseisu nagu boss.

WooCommerce on tõepoolest WordPressi e-kaubandus karbis. Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuuluvad mitu makseväravat, tasuta Storefront-teema, hõlpsasti kasutatav armatuurlaud, hulgaliselt võimalusi veebipoe haldamiseks ning hulgaliselt tasuta ja esmaklassilisi lisandeid, mis teie meelt segavad.

Toodud teile Automatticilt (jah, ettevõte WordPress.com, Akismet, Jetpack jne. Taga asuv ettevõte), millel on üle 3 miljoni aktiivse installi ja suurepärase reitingu 4,5 / 5,0, on WooCommerce ainus e-poe pistikprogramm, mida te kunagi vajate.

Võtke siiski teadmiseks, et lisatasu lisandid võivad maksta varanduse, seega kasutage ainult vajalikke funktsioone. Sellegipoolest peate proovima WooCommerce’i sõpra.

Alates selle loomisest on WooCommerce olnud meie e-kaubanduse rakendus. Leiame teatud mugavuse, kui teame, et meie konkurendid kasutavad muid „vankreid”. Laiendused ja lisandmoodulid on natuke segadusse ajavad ja võivad olla kallid. – Brent

Laadige alla WooCommerce tasuta

Kobraste ehitaja

WordPressi pistikprogrammid

Teie ettevõtte veebisaidi kujundus mõjutab oluliselt teie konversioone ja müüki. Mõni aeg tagasi muutsin oma portfelli veebisaidil paari kujunduselementi ja uskuge mind, päringud kolmekordistusid, olin kohe šokeeritud. Šokeeritud olin jätnud lauale palju raha.

Võib-olla varastab teie disain teie eest. Millised disainimuudatused sinu tehtud said? Noh, ma kõrvaldasin raske liuguri, mis aeglustas minu saiti ja kasutasin mõnda funktsiooni, mis leiti Symple Shortcodes pistikprogrammist, mida me varem mainisime. Lisasin oma mallifailidesse ka millegi muu jaoks PHP-koodi.

Mida kuradit see teeb, on teie või isegi Beaver Builderiga pistmist?

Noh, ma sain teha muudatusi PHP-koodis, kuna ma tean, mis on avanev silt. Kas me võime teie kohta öelda sama? Mida teha, kui peate oma saidi kujundust muutma ilma koodi muutmata või WordPressi teemat vahetama?

Valite Beaver Builder, võimsa pukseerimislehe ehitaja, mis aitab teil luua paigutusi sellest maailmast. Jah, see ühildub mis tahes teemaga, lisaks saate kasutada eelvalmis malle, mis säästavad palju aega.

Laadige alla Beaver Builder tasuta   Hankige Beaver Builder Premium

CSS kangelane

WordPressi pistikprogrammid

Kuna me just disaini puudutasime, räägime CSS Hero-st, WordPressi esmaklassilisest pistikprogrammist, mis säästab teie WordPressi teema kohandamiseks palju aega.. Kuulake: Teie veebisaidi visuaalse välimuse jaoks sõltub WordPressi teemad CSS-ist … aga te ei tea CSS-i humoorikat.

Kui soovite muuta teksti suurust, värve, veeriseid ja muud sellist, peate õppima CSS-i, mis peab keskmise ettevõtte omaniku jaoks aeganõudev olema. Mida selle asemel teha? Ettevõtte saidi väljanägemise muutmiseks ilma koodirida kirjutamata peate CSS Hero-ist saama oma sõbra.

See WordPressi pistikprogramm tarnib teiste seas ka selliseid vingeid funktsioone nagu 900+ Google’i fondid, tipptasemel värvihaldur, eriefektid, valmisstiilid ja teemapargid. Võite isegi oma stiile teisele platvormile eksportida, sest need tüübid on ägedad ��

Kui olete kunagi olnud üks neist inimestest, kes muretseb, et te ei tea piisavalt CSS-i, et muuta sait soovitud väljanägemiseks, võite kohe stressitekitamise lõpetada. – Chris Lema

Hankige CSS-i kangelane

Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud

WordPressi pistikprogrammid

Üks enimmüüdud sotsiaalsete WordPressi pistikprogrammide hulgas on Easy Social Share Buttons – see on midagi enamat kui lihtsalt sotsiaalse jagamise plugin. See on mõeldud viima oma teavitustegevuse missioon täiesti uuele tasemele, mis sisaldab funktsioone siit Timbuktu.

Lihtsad suhtlusjaotusnupud WordPressi pistikprogrammid on kõige tuntumad selliste vingete funktsioonide poolest nagu 50+ sotsiaalvõrgustike tugi, kaunid mallid, arvukad nuppude ja ikoonide animatsioonid, suhtlusloendurid, vähemalt 27 kuvapositsiooni, WhatsApp + muude mobiilirakenduste tugi, meediumite jagamine ja järeltegevused teiste seas.

Lisaks sellele (ja miljonile ja veel ühele hämmastavale funktsioonile) on Easy Social Share Buttons mobiilisõbralik ja pakub suurepärast tuge. Siis see on koos ahvatlevate optiini vormidega, saate ühe pistikprogrammiga kasvatada nii oma sotsiaalmeediat kui ka meililisti. Tappis kaks linnupoja sama kivitüübiga.

Peate ise nägema ulatuslikku funktsioonide loetelu. Kui olete midagi sellist nagu paljud meist siin, pühib see pistikprogramm teid kindlasti jalast. Kirjutamise ajal on sellel pistikprogrammil üle 80 000 veebisaidi, muljetavaldav reiting 4.66 / 5.00 ja see maksab kõigest 19 dollarit.

Hankige lihtsaid sotsiaalseid aktsiaid

WP-liikmed

WordPressi pistikprogrammid

Igal pool, kus võrgus kasutate, peate liikmesuse mudeli abil leidma vähemalt ühe veebisaidi. See tähendab lihtsalt, et vajaminev sisu on lukustatud registreerimisvormi või palgaseina taha. Kuid kuidas õnnestub ettevõtete omanikel WordPressil liikmelisuse saite üles ehitada?

Eriotstarbelise liikmelisuse saidi ehitamine nullist on meeletult kulukas ja aeganõudev, seda enam, kui on olemas lugematu arv liikmelisusega WordPressi pistikprogramme, mis suudavad kogu räpase töö ära teha vaid osa maksumusest. Samuti saate säästa palju aega.

Üks selline pistikprogramm on Chad Butleri WP-liikmed – see on WordPressi esimene liikmelisuse plugin. Selle pistikprogrammi seadistamine on üsna lihtne, kuid see on võimas ja mitmekülgne. Funktsioonide hulka kuulub võimalus blokeerida juurdepääs postitustele ja lehtedele, külgriba sisselogimisvidin, lühikoodid, kohandatud registreerimise ja kasutaja profiili väljad, kasutaja registreerimise teatised ja sadu laiendamisvõimalusi.

Kui soovite luua või uuendada liikmelisuse saiti, on teie valitud pistikprogramm WP-liikmed.

Laadige WP-liikmed alla tasuta

Registreerimismaagia

RegistrationMagic kohandatud registreerimisvormid - WordPressi pistikprogrammid

Vaadates nüüd, kui me räägime liikmelisuse saitidest, vaatame registreerimismaagiat – spetsiaalset pistikprogrammi, mis aitab teil viia oma saidil kasutajate registreerimise täiesti uuele tasemele. WordPressi pistikprogrammide registreerimisel parimate tulemustega panustab see paha poiss otse teie müüki ja võite selle panka viia.

Rohkem funktsioone, kui teil kunagi vaja läheb, pakub Registration Magic teile täielikku kontrolli igasuguste registreerimiste üle. Alustuseks saate erinevate stsenaariumide jaoks luua nii palju vorme, kui soovite. Igal vormil võib olla oma eelnevalt määratletud väljad, mis tähendab, et taevas on piir, kui kaugele ehitatakse.

Saate vormidele makseväravaid lisada ühe klõpsuga ja jälgida kõiki vormide esitamisi ja tegevusi intuitiivse juhtpaneeli abil. Muud funktsioonid hõlmavad täieõiguslikku vormihaldurit, failide manuseid, mitut stiili, Google reCAPTCHA, e-posti teatisi ja mitut 3rd parteide integreerimine muu hulgas.

Registreerimismaagia toob tabelisse palju kasutaja kohandatud registreerimise pistikprogrammina. Autorite sõnul on see pistikprogramm „… puudu WordPressi kasutajate registreerimissüsteem ja võimas lisand ükskõik millisele WordPressi administraatori arsenalile”.

Ka kasutajad räägivad registreerimismaagia kohta suuri asju. Siin on üks paljudest:

Olen tõesti algaja veebisaidi looja. Varem olen ehitanud 3 lihtsat saiti, kuid nüüd tegelen ühe oma ettevõtte jaoks väga keeruka saidi ehitamisega. Vajasin võimsat tööriista erinevatasemelistele liikmetele, mõni tasuta, mõni tasuline, mõni lihtsalt uudiskirja tellijatele ja kartsin, et jõuan pea kohale, kuni avastasin REGISTREERIMISVÕLU !! See on tõesti maagia. Lihtne kasutada, lihtne mõista. Programmeerimisoskused pole vajalikud. Sisestage lihtsalt see, mida soovite, ja see teeb kõik teie jaoks! Täpselt see, mida ma vajasin, teeb rohkem kui ma kunagi unistasin! Ma olen elevil! – veebimeisterwrp

Tasuta versioonil on umbes 80 hämmastavat funktsiooni, kuid on olemas premium versioon, milles on üle 120 funktsiooni, nii et jah!

Laadige alla registreerimine Magic Free   Hangi registreerimine Magic Premium

blogVault varundamine

Blogvault - täielik WordPressi varundusteenus

Olen omal ajal proovinud paar varuteenust ja blogVault varastab selle päeva lihtsalt seetõttu, et selle seadistamine ja kasutamine on uskumatult lihtne. Mõne aja pärast loote täielikud saidivälised varukoopiad, mis on kasulikud, kui midagi peaks purunema.

Ja asjad purunevad kogu aeg võrgus, olgu see teie süü või mitte. Igapäevaste lisanduvate varukoopiate korral on teie sisu, seega ka äri, tundmine mõistlik. Pisikese 9-dollarise dollari eest kuus võidab blogVault paljusid muid varulahendusi kümme kuni kaks, näiteks Bayern vs Arsenal.

Kättesaadavate funktsioonide hulka kuuluvad WordPressi failide ja andmebaaside igapäevased varukoopiad, Dropboxi varukoopia, 30-päevane varukoopia ajalugu, ühe klõpsuga varukoopia taastamine, nädalase varundamisega tasuta plaan, sujuv saidi ränne, hallatud saidivälised varundused, tipptasemel turvalisus ja lavastuspiirkonnad teiste hulgas.

IMHO, see on ideaalne varulahendus, kui teil on tohutu veebisait, mis katab 10-GBlisi GB-sid. Üks kasutaja teatab:

Olen proovinud mitmeid teisi tasuta pistikprogramme, kuid need olid kas kasutamiseks liiga usinad või varukoopia tegemise uskumatult aeglased. Installisin täna blogVault ja see oli umbes 45 minutiga varundanud kogu minu saidi – 4,5 GB. See värskendab varukoopiaid iga päev ja pakub terve hulga muid teenuseid, sealhulgas migreerimist teise serverisse. 9 USD kuus kuus on see minu arvates meelerahu väärt. Minu veebisait on minu ettevõtte jaoks ülioluline. – trevormwilson

Laadige alla blogVault Free   Hankige blogVault

Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks

Ninja hüpikaknad

Interneti-turunduse gurud väidavad, et raha on selles nimekirjas, nii et on kahju, et me pole katnud ühtegi WordPressi pistikprogrammi, mis muudab kasutajate tellimise 700% lihtsamaks. Noh, kutid, suuname teid Ninja hüpikaknad WordPressile – kõige populaarsem hüpik plugin, mille kirjutamise ajal oli müük üle 26 000.

Mis eristab Ninja hüpikaknad sarnastest WordPressi pistikprogrammidest? Tore, et sa küsisid. Ainult 25 dollari eest pisikese hinna eest saate pukseerimiskonversioonide koostaja, 65+ ilusaid hüpikaknaid, piiratud sisu jaoks mõeldud sotsiaalse kapi, integratsiooni suuremate sotsiaalsete võrgustikega ja 30+ e-posti turundusplatvormid, väljumiskavatsus ja veel palju muud.

Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks reageerivad täielikult, st teie optiini vormid näevad välja hämmastavad ja töötavad erakordselt hästi mitme seadme puhul. See pistikprogramm on CodeCanyoni eliitautori arscode poolt ja selle muljetavaldav ostjareiting on 4,41 / 5,00. Kahtlemata on see ainus pistikprogramm, mida te kõigi hüpikvajaduste jaoks vajate.

Hankige WordPressi jaoks ninja hüpikaknad

Null BS CRM

Null BS CRM

Null BS CRM on kliendisuhete haldamise pistikprogramm, mis töötab WordPress CMS-is. See annab teile kõik, mida vajate oma kliendisuhete haldamise alustamiseks. Hoidke kõike ühes kohas (kliendikirjed) ja esitage oma klientidele arve ning arveldage makseid (tehingutega registreerimine).

Kas Freelancer Bundleri või väikeettevõtte kimbu abil saate väikese aastatasu eest juurdepääsu võimsatele laiendustele. Aastane uuendamine on vabatahtlik ja hõlmab katvat tuge ja värskendusi.

Alustage oma äritegevuse üle kontrolli omandamist ja laiendage oma äri, kasutades CRM-i, et jälgida oma väärtuslikke müügivihjeid ja kliente. Müüge neile just seda, mida nad tahavad, kui nad seda kõige rohkem soovivad, õppides teie olemasolevate klientide suheldes teie ettevõttega.

Laadige alla Zero BS CRM Free

Viimased märkused

WordPressi pistikprogrammid aitavad teil oma ettevõtte veebisaiti üle laadida, ilma et peaksite koodi õppima või panka purustama. Igal juhul valige lihtsalt oma ettevõtte jaoks vajalikud WordPressi pistikprogrammid ja jälgige, et lisatasu lisandid, mis võivad maksta varanduse,.

Selles loendis olevad WordPressi pistikprogrammid peavad olema kohustuslikud nii algajatele kui ka juba loodud WordPressi kasutajatele. See aga ei tähenda, et peate need kõik oma WordPressi saidile installima. Ei, vali lihtsalt paar ja liiguta sealt edasi.

Millised on teie lemmik WordPressi pistikprogrammid?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector