80+ parimat WooCommerce’i laiendust ja lisandust

Parimad WooCommerce'i laiendused ja lisad WordPressile

WooCommerce on üks kõige tuntumaid ja kasutatud e-kaubanduse WordPressi pistikprogramme. See pole mitte ainult täielikult tasuta e-kaubanduse lahendus WordPressile, kuid see on ka see lihtne kasutamiseks, hõlmab paljude tootevormingute tuge, pakub valuutade ja maksude võimalusi, pakub võimalust integreerida mitu saatmismeetodit ning sellel on sisseehitatud tugi PayPalile, tšekile, pangaülekandele ja kättetoimetamisele. See on päris vinge, aga mis siis, kui soovite rohkem?


WooCommerce on sellel suurepäraselt suurepärane, kuid mis teeb selle teistest e-kaubanduse pistikprogrammidest kõrgemale, on saadavalolev lai valik tasuta ja premium-laiendusi. Täna jagame WordPressi jaoks mõnda parimat WooCommerce’i laiendit. Need pistikprogrammid lisavad WooCommerce’i lisafunktsioone, näiteks WPML-tõlkeid, täpsemat saatmist, lihtsaid stiilikohandamisi ja palju muud, et saaksite luua oma veebisaidile vajaliku poe.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Contents

1. WooCommerce Premium liikmelisuse kimp

WooCommerce Premium liikmelisuse kimp

WooCommendi liikmelisuskomplekt sisaldab täiuslikku laiendit, et luua teile oma liikmelisus või liitumispõhine veebiettevõte. Müüge kuutellimuste boks, pakkuge oma veebidisaini klientidele premium-kuutaset, looge premium-i nädalasiste investeeringute infoleht või midagi muud. See komplekt sisaldab 19 peamist WooCommerce’i lisandmoodulit (loonud WooCommerce), et lisada liikmelisuse astmed, kohandatud juurdepääs veebisaidile, tooted, arvelduse ajakavad, mitu makseprotsessorit ja palju muud.

2. WooCustomizer (tasuta)

WooCustomizeri pistikprogramm

Kohandage oma WooCommerce lehti WooCustomizeriga. See tasuta pistikprogramm on täis funktsioone, mis muudavad teie poe veelgi paremaks. Kasutage sisseehitatud stiilivalikuid reaalajas kohandajas, muutke / eemaldage tootelehtede vahelehti, looge müügibännereid, kohandage nuppu „Lisa ostukorvi“, redigeerige / eemaldage WooCommerce’i standardsätteid (nt SKU, pealkiri jne) ja veelgi paremate lehtede kujundamiseks. Ja WooCustomizer pakub ka võimalusi ostukorvi lehe muutmiseks, kassas väljade muutmiseks ja isegi administraatori müügistatistika kuvamiseks.

Kuid rohkemate funktsioonide jaoks peaksite üle minema versioonile a WooCustomizer pro litsents. Nii on teil juurdepääs kataloogirežiimile hõlpsaks sirvimiseks, peaaegu koheseks ajax tooteotsinguks, toote kiiret kuvamist soodustavaks konversiooniks, WooCommerce menüü ostukorvi ja isegi kohandatavaks tänusaateks. Lisaks sisaldavad kõik profilitsentsid aasta pikkust esmaklassilist tuge ja värskendusi.

3. Sidusettevõtte avalikustamine WooCommendi jaoks (tasuta)

WooCommendi sidusettevõtte avalikustamine

Kas kasutate oma sidusettevõtte poe toomiseks WooCommerce’i? See on suurepärane! Kuna WooCommerce toetab väliseid tooteid, on see suurepärane viis sidusprogrammides olevate toodete lisamiseks ja reklaamimiseks, milles osalete. Kuid mis pole hämmastav, on see, et WooCommerce ei paku teile võimalust vaikimisi oma sidusettevõtete suhteid avalikustada – ja seal see tasuta plugin tuleb sisse. WooCommerce’i sidusettevõtte avaldamine muudab FTC reeglite järgimise lihtsaks ja teate lisamise kõigile välistele (sidusettevõtetele) kaupadele. Pistikprogramm lisab isegi uue jaotise teie WooCommerce reaalajas kohandaja sätetesse – nii saate enne saidi muudatuste avaldamist redigeerida oma teate teksti või paigutust ja vaadata, kuidas see välja näeb..

4. OpenPOS – WooCommerce müügikoht (POS)

OpenPOS - WooCommerce müügikoht (POS)

Kas otsite viisi, kuidas oma WooCommerce äri kasvatada ja müüki suurendada? Müüge oma kaupu veebis ja poes, kasutades WooCommerce ja OpenPOS-i lisandmoodulit. Selle vinge pistikprogrammi abil on lihtne oma tooteid otse klientidele müüa, olgu siis tegemist müüriladude või hüpikauplustega. OpenPOS-i abil saate ostude töötlemist ja oma varude sünkroonimist reaalajas. Saate isegi printida oma klientide jaoks kviitungi kohapeal. Ja tagasimakse või vahetusvõimalus muudab teie klientide rõõmuks ja tagasi tulemise lihtsaks.

Muude vingete funktsioonide hulka kuulub mitme turustusvõimaluse ja registri tugi (koos määratud kassadega), võrguühenduseta võimalused, vöötkoodiskanneri tugi, allahindlused ja kupongid, maksete jagamise võimalused, sessiooni teave (vt sisselogimisandmeid, kassiiri nimi, asukoht ja ip) ning palju muud. Kõik see ja kuutasud puuduvad! OpenPOS on tõesti suurepärane investeering paljudesse WooCommerce kauplustesse.

5. Toote lisad – WooCommerce toote lisad

Toote lisad - WooCommercei lisandmoodulite pistikprogramm

Laske oma klientidel teie tooteid isikupärastada, lisades toote lisad. See esmaklassiline pistikprogramm võimaldab teil oma klientidele kohandamisi pakkuda. Kas see on algustäht rätikutel või ehitage ise oma kinkekarbid, Toote lisad muudavad selle lihtsaks. WooCommendi toote loomisel või redigeerimisel kasutage lihtsalt intuitiivseid valikuid „Toote lisad”.

Lisage tootevalikute märkeruudud või rippmenüüd, lisage tootefunktsioonide tingimusreeglid, lisage isiklik sõnumi väli, pakkuge kinkepakendit, kuvage valitavaid proovilaike ja palju muud. Saate kuvada isegi täiendavaid tooteid (pidage meeles, et lisage need lastetoodetena). Lisaks suurendatakse toote lisadega lõplike toodete hinda lisade lisamisel automaatselt (või vähendatakse, kui need eemaldatakse). Toote lisa sobib ka WooCommendi tellimuste, WooCommendi tellimuste, WooCommerce’i trükiarvete, WooCommerce’i PDF-arvete ja paljude teiste WooCommerce’i lisanditega (isegi mõnega, mida pole selles loendis mainitud).

6. WordPressi hüljatud ostukorviprotsess

Hüljatud ostukorv WordPressi jaoks

Lõpetage müügi kaotamine Abandoned Cart Pro abiga. Need võimsad pistikprogrammid aitavad teil kliente hoida ja kadunud kärusid taastada. Lubage ostukorvi meeldetuletuste seaded e-posti, teksti või isegi Facebook Messengeri abil. Mis kõige parem – seadistamine on lihtne. Installige lihtsalt pistikprogramm, stiili järgige oma ostukorvi lisahüpe, valige e-posti mall, määrake meeldetuletuse viivitus ja olete valmis minema. Pistikprogrammi juhtpaneelil saate hallata oma hüljatud ja taastatud tellimusi ning vaadata oma analüütilisi andmeid ja statistikat (koos graafikute ja konversioonimääraga).

7. WooCommerce’i turunduse automatiseerimise ettevalmistamine (tasuta)

WooCommerce'i turunduse automatiseerimise tasuta WordPressi pistikprogrammi loomine

Kas otsite tööriistu oma turundusprotsessi automatiseerimiseks? Siis see on teie jaoks. Beneking on loodud sujuvalt integreerumiseks WooCommerce’iga. See on WooCommerce’i turunduslaiendite pakk veebipoodide omanikele. See aitab teil müügilehe üles seada ja konversioonimäära automaatselt võimendada ilma pideva käsitsi sekkumiseta. Benekingi komplekti abil saate reklaamida tooteid üles-müügi ja ristmüügi pakkumiste kaudu, ostukorviostude alusel tehtavaid skaleeritavaid allahindlusi, väljumise kavatsusega allahindlusi, isikupärastatud tootesoovitusi ja palju muud. See on kiire ja lihtne viis oma turunduse ja konversioonimäära parandamiseks.

8. WooCommerce MultiStep Checkout viisard

WooCommerce MultiStep Checkout Wizard Premium Addon

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce MultiStep Checkout Wizard on vinge plugin, mis juhendab teie kliente väljamakseprotsessis. WooCommerce’i tavakassa lehe jagamise ja puhastamise abil saate luua atraktiivse, professionaalse ja hõlpsasti jälgitava protsessi, millest igaüks saab aru.

9. WooCommerce hulgi allahindlus (tasuta)

WooCommerce hulgi allahindlusega tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommerce hulgilahenduste pistikprogramm pakub mitmesuguseid funktsioone, mida saate kasutada oma parimatele klientidele toodete või tellimuste allahindluste pakkumiseks. Selle pistikprogrammi abil saate oma klientidele hõlpsalt stiimuleid rohkem osta. Pakuge fikseeritud allahindlusi (näiteks 5 või enama kauba ostmisel 5 dollari pealt allahindlust), protsentides allahindlusi (näiteks 20 või enama eseme ostmisel 20%) või tootepõhiseid allahindlusi (tavapärasemad hulgihinnad, näiteks 5% allahindlust 10, 10%). maha 20 või 15% soodsamalt 30 või enam). Võimalused on lõputud ja mõjutavad kindlasti teie kliente rohkem ostma!

10. WooCommerce kohandatud toote karbid

Assortii kimbud (kohandatud tootekarbid) WooCommerce jaoks

Info ja allalaadimineVaadake demo

Kas soovite pakkuda klientidele erihinda oma kaubakomplekti loomiseks? Just selleks on kohandatud tootekarbid loodud! See vapustav pistikprogramm võimaldab teil luua oma WooCommerce’i poe jaoks pakkide komplekte, kus kliendid saavad valida mitmesuguste toodete hulgast (nt 12 assortii koogikesi 12 dollari eest, ehitage iseenda kinkekorv või isegi WordPressi arendaja valitud teenuste pakett) ).

11. YITH WooCommerce Zoom Luup (tasuta)

YITH WooCommerce Zoom Luup - tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui teie tootepiltidel kuvatakse teie toode ruumis väljapanekuna (näiteks elutoas müüdav tool), on teie tooted keerukalt detailsed (näiteks delikaatselt kallutatud ehted) või soovite näidata materjalide kvaliteeti, mida kasutatakse looge oma kaubad (nagu peenike nahast rahakott), siis on tasuta YITH WooCommerce Zoom Luup-plugin just teile. Selle pistikprogrammi abil saavad kliendid tootepilte suumida – laadige lihtsalt üles kvaliteetsed fotod.

12. Riba WooCommerce jaoks (tasuta)

Triip WooCommendi tasuta pistikprogrammi jaoks

See ametlik WooCommerce’i pistikprogramm laiendab WooCommerce’i, et hõlmata Stripe’i maksete lüüsi tugi. Stripe’i lisamiseks ja krediitkaardimaksetega nõustamiseks pole teil vaja kehtivat SSL-sertifikaati, kuid see on väärt täiendavaid pingutusi, kuna teie klientidel on võimalus kasutada oma Visa, MasterCard, Discover, American Expressi, JCB ja Diners Clubi kaart ostude tegemiseks.

13. WooCommerce Amazoni sidusettevõtted

WooZone WooCommerce Amazon Affiliates Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas soovite suunata oma veebisaidi kliente Amazoni toodetele, mida nad armastavad? Siis on see plugin teile! WooCommerce Amazoni sidusreklaamide pistikprogrammi abil on hõlbus lisada Amazoni tooteid oma sidusettevõtete linkidega oma WooCommerce’i poodi. Amazonist uute märksõnade automaatseks importimiseks märksõna järgi on isegi sisseehitatud moodul. Muud funktsioonid hõlmavad sisseehitatud aruandlust, et jälgida suunamismüüki, kohandatud stiilivalikuid, hõlpsasti kasutatavaid lühikoode ja palju muud!

14. WooCommerce’i triibumaksete lüüs (tasuta)

WooCommerce Stripe Payment Gateway tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommerce Stripe Payment Gateway tasuta WordPressi pistikprogrammi abil saate makse vastu võtta Stripe’i kaudu. Stripe võimaldab teil aktsepteerida peamisi krediitkaarte, sealhulgas Visa, MasterCard, American Express ja palju muud, aga ka Bitcoini. Stripe’i jaoks pole seadistustasusid, seega võite hakata makseid kohe vastu võtma (pidage meeles, et maksete või tagasimaksete töötlemise eest võetakse teilt tasu).

15. WooCommerce kliendisuhete juht

WooCommerce kliendisuhete halduri lisatasu WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce’i kliendisuhete halduri pistikprogramm annab teile eelistuste valikuid oma klientide jälgimiseks. Selle pistikprogrammi abil on lihtne kliente lisada ja muuta, kliendi staatust määrata, klientide loendeid importida ja eksportida, e-kirju jälgida ja saata, kõnesid teha ja logida, klientide ostutegevusi vaadata ja palju muud teha.

16. YITH lõpmatu kerimine WooCommendi jaoks (tasuta)

YITH lõpmatu kerimine WooCommendi tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

YITH Infinite Scrolling plugin töötab koos WooCommerce’iga, nii et saate oma kauplust lõpmatu kerimisega näidata. Nii saavad kliendid sirvida kogu teie laoseisu teie peamise poe lehelt. Ehkki see ei pruugi sadade toodetega kaupluste jaoks optimaalne olla, on sellel siiski palju mõtet, kui teie pood pole nii suur.

17. FacetWP täpsem filtreerimine

FacetWP WordPressi täpsem filtreerimine

FacetWP on võimas otsingutööriist WooCommerce’i ja WordPressi jaoks üldiselt. FacetWP-i abil saavad teie kliendid määratleda oma toodete otsingu erinevate tahkude, näiteks kategooriate, siltide jms abil. Pistikprogramm on ajax-põhine, nii et otsingutulemid laaditakse lehele kiiresti, nii et teie kliendid ei jää ootama.

18. WooCommerce mitmekeelne WPML-i integratsioon (tasuta)

WooCommerce mitmekeelne WPML-integratsioonivaba WordPressi pistikprogramm

Kas peate tõlkima oma WooCommerce poe mitmesse keelde? WooCommerce’i mitmekeelse integratsiooniplugina abil saate hõlpsalt WPML-i kasutada oma WooCommerce’i poe lehtede ja toodete tõlkimiseks, nagu ka ülejäänud teie WordPressi sait. Märkus. Selle pistikprogrammi jaoks peab teil olema premium WPML-pistikprogrammi oma koopia.

19. WooChimp – WooCommerce MailChimpi integreerimine

WooChimp WooCommerce MailChimp Integration Premium plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooChimp on WooCommerce’i jaoks mõeldud esmaklassiline MailChimpi integratsioon, mis hõlbustab teil MailChimpi tellijate lisamist, kui nad registreeruvad kassas WooCommerce’i ostu lõpetades. Lisaks WooChimpile saate luua ka abonentide rühmi, sisestada vorme mis tahes lehele koos lisatud vidina ja lühinumbriga ning kasutada kampaania sihtimist ja täpsemaid aruandeid oma konversioonimäära optimeerimiseks.

20. WooCommerce’i konversioonide jälgimine (tasuta)

WooCommendi konversioonide jälgimise tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommerce’i konversioonide jälgimise pistikprogramm muudab teie WooCommerce poe reklaamikampaaniate jälgimise ja jälgimise lihtsaks. Pistikprogramm lisab jälgimiskoodid teie ostukorvi, kasutaja registreerimise ja väljamaksete õnnestumise lehtedele, seejärel loob see väärtuslikud aruanded, mida saate kasutada oma konversioonide jälgimiseks.

21. YITH WooCommerce Võrdle (tasuta)

YITH WooCommerce Võrdle tasuta WordPressi pistikprogrammi

Kas otsite võimalust, kuidas kliendid saaksid teie poe sarnaste toodete hindu võrrelda? Proovige pistikprogrammi YITH WooCommerce Compare. See tasuta pistikprogramm lisab üksuste lehtedel nupule Võrdle, et kasutajad näeksid teie loodud toodete eelmääratud võrdlustabelit, või saate lisada võrdlusvidina, et kliendid saaksid klõpsata, et valida, milliseid üksusi nad soovivad võrrelda.

22. WooCommerce’i hinnad kasutajarollis

WooCommerce'i hinnad kasutajarollis Lisatasu WordPressi plugin

Info ja allalaadimine

Dünaamilise hinnakujunduse pakkumiseks teie erinevatele kliendigruppidele vajate pistikprogrammi ja WooCommerce’i hinnad kasutaja rolli järgi on lihtsalt pistikprogramm, et laiendada teie jaoks WooCommerce’i. See pistikprogramm võimaldab teil luua kasutajarollipõhiseid hinnakujundusi ja igale rühmale spetsiifilisi kohandatud allahindlusi. Muud käepärased funktsioonid hõlmavad võimalust peita hindu ja nuppu “Lisa ostukorvi” registreerimata kasutajate eest, kuvada konkreetsete kasutajarollide protsendimäära, luua toote märgistusi ja palju muud.

23. WooCommerce sooviloendid

WooCommerce sooviloendite lisatasu plugin WordPress

Kas soovite lisada oma e-poodi sooviloendit? Pole probleemi! Lisatasu lisaseadmega WooCommerce sooviloendid on klientidel lihtne luua piiramatu arv sooviloendeid, mida nad saavad avalikult sõpradega jagada (näiteks pulmaregister või jõuluvana jaoks jõuluvana) või privaatselt. Soovinimekirjad toetavad kõiki tootevariante, sealhulgas rühmi, ja neid saab jagada isegi sotsiaalmeedias.

24. WooCommerce loobub hüljatud ostukorvist

WooCommerce taastab hüljatud ostukorvi lisatasu WordPressi pistikprogrammi

Kliendid loobuvad ostukorvidest erinevatel põhjustel – aknakaubad, suletud brauser, arvuti juurest eemale minemine jne. Mida teie arvates tähendaks teie veebiettevõte, kui saaksite iga väljavaate muuta maksvaks kliendiks? Mis arvate, mis juhtuks, kui keegi ei loobuks vankrist? See tähendaks teie ettevõttele rohkem raha ja õnnelikumaid kliente.

Nende tagasi saamiseks proovige kasutada pistikprogrammi WooCommerce Recover Abandoned Cart. See toimib nii, et ta tuvastab, kui ostukorvist on loobutud, ja võtab kliendiga ühendust, saates ostukorvilingiga meilisõnumi. Saate kasutajat isegi ahvatleda, kui kinnitate järelmeilidele kupongi. Kui kõik läheb hästi, klõpsab klient lingil ja vormistab oma ostu.

25. ShipStationi integratsiooni tasuta lisandmoodul WooCommerce’ile

WooCommerce'i integreerimine ShipStationi jaoks

ShipStation Integration on WooCommerce’i ametlik pistikprogramm teie tellimuste täitmise protsessi sujuvamaks muutmiseks. ShipStation saab sünkroonida tellimustega alates, nii et saate jälgida kogu protsessi alates tellimisest kuni sildi loomise ja kliendisuhtluseni. Lisaks on laevaliiniteenuste kaardistamiseks, kohandatud tellimuse reeglite, tagastamise siltide, aruandluse ja muu jaoks palju võimalusi (märkus: selle pistikprogrammi jaoks on vaja ShipStationi kuuplaani).

26. Taotlege WooCommerce’i pakkumise lisandmoodulit

WooCommerce'i QuoteUp Premiumi lisandmooduli taotlus

Request a Quote on lisatasu pakkumine ja pakkumise haldur WooCommerce’ile. See pistikprogramm lisab funktsioone, nii et saate oma WooCommerce’i poodi lisada “Küsi pakkumist”. See on suurepärane, kui müüte hulgi või kui teie pood pakub täielikult kohandatavaid esemeid (nt veebisaidid, autode kohandamine, kodu ümberehitus – saate idee). Eeliseks on see, et pistikprogrammi abil on kasutajatel taotluste esitamine ning nende haldamine ja neile vastamine WordPressi kaudu äärmiselt lihtne, muutes kogu protsessi tõhusamaks ja tulemuslikumaks.

27. WooCommerce kohandaja (tasuta)

WooCommerce Kohandaja tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommerce Customizeri pistikprogramm muudab tänu ostukorvi kohandamise paneelile, mille see lisas WooCommerce, korvi nupuvajutusega teksti, siltide, toodete kohta lehel, kohahoidja piltide, väljavõtte teksti ja palju muud lihtsamaks. See kasutab WooCommerceisse sisseehitatud PHP-filtreid, nii et saate muudatusi teha ilma, et peaksite ühtegi koodi tundma.

28. WooCommerce väljamõeldud tootedisainer

WooCommerce väljamõeldud tootedisainer Premium WordPressi pistikprogramm

Fancy Product Designer on esmaklassiline plugin, mille abil saate oma veebisaidile lisada võimsaid toote kohandamise võimalusi. Nii saate pakkuda hõlpsasti kasutatava eelvaatega täielikult kohandatavaid värvide, teksti, suuruste, piltide ja muu tootega tooteid, et kliendid teaksid, mida nad saavad (näiteks Zazzle või TeeSpring). Lisaks saate lisada muutuva hinnakujunduse, nii et kui teatud stiili loomine maksab rohkem, saate selle eest lisatasu lisada.

29. WooCommerce Checkout Manager (tasuta)

WooCommerce Checkout Manager tasuta WordPressi pistikprogramm

Kohandage oma WooCommerce’i kassast lehte tasuta WooCommerce Checkout Manageri pistikprogrammi abil. See mugav pistikprogramm lisab väljadele oma väljalehtede laiendamise (või peitmise), aga ka väljade kohustuslikuks tegemise, väljade piiramise vastavalt kasutaja rollile, konkreetsete väljade teabe säilitamiseks, kuupäeva valija lisamiseks, vaikeseade seadmiseks, tingimusväljade loomiseks ja palju rohkem. See on erandlik tööriist, kui peate koguma lisateavet kliendi kohta riigimaksu või käibemaksu maksmiseks, kui soovite, et kliendid registreeriksid ostu kassas (nt premium-teemade või pistikprogrammide jaoks) või kui soovite lisada kohandatud allahindluse väljad teatud klientide jaoks (põhineb nende kasutaja rollil).

30. WooCommerce müügikoht

WooCommerce müügipunkti lisandmoodul WordPress

Info ja allalaadimine

Kas soovite müüa tooteid klientidele isiklikult, näost näkku, oma päriselu poes? Pole probleemi. WooCommerce’i müügipunkti (POS) pistikprogrammi abil saate oma füüsilises kaupluses WooCommerce’i abil müüki viia, selleks on vaja ainult Interneti-ühendust ja makse aktsepteerimise meetodit. Pistikprogramm sisaldab ka tuge kohalike maksude, muutuvate toodete, varasemate tellimuste, vöötkooditugi, tellimuste märkuste, allahindluste / kupongide, e-posti kviitungite lisamiseks ja päeva lõpus näete isegi registriaruannet..

31. Täiustatud e-poe Google Analytics (tasuta)

Täiustatud e-kaubanduse Google Analyticsi tasuta lisandmoodul WooCommerce'i jaoks

Kas soovite näha oma WooCommerce poe Google Analyticsit koos lisatud täiustatud e-kaubanduse funktsiooniga? Proovige seda pistikprogrammi. Tõhustatud e-kaubanduse Google Analyticsi pistikprogramm lisab neli aruannet: ostukäitumine, kassas käitumine, toote toimivus ja müügitulemused. Selle abil saate oma tootelehti, müügitaktikat ja palju muud optimeerida.

32. Klarna jaoks WooCommerce (tasuta)

Klarna WooCommendi tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

Klarna for WooCommerce lisab kliendi kassasse uue makseviisi. See ametlik Klarna WooCommerce’i laiendus asendab WooCommerce’i vaikimisi kassasüsteemi Klarna, nii et kliendid ostavad oma e-posti ja postiindeksi. Klarna annab ostjatele võimaluse sisseoste teha erinevatel veebisaitidel, teha kassas kassat ja seejärel tasuda kõigi ostude eest ühe kuuarvega.

33. WooCommerce menüükorv (tasuta)

WooCommendi menüükorv tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommercei menüükorv teeb just seda, mida öeldakse – see lisab WooCommerce’i ostukorvi teie teema peamisesse navigeerimismenüüsse. Ikooni, kaubaarvu ja ostukorvi kokku lisamiseks ning ostukorvi vasakule või paremale hõljumiseks on olemas võimalused. Samuti saate kohandada stiili natuke kohandatud CSS-iga, kuna see võtab teie praeguse menüü vaikeseade.

34. WooCommerce dünaamiline hind ja allahindlused

WooCommerce'i dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused Premium WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

WooCommerce’i dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused annavad teile õiguse lisada kohandatud hindu ja stiimuleid, et veenda oma kliente rohkem ostma. See pistikprogramm annab teile täieliku kontrolli oma veebisaidi hindade üle, võimaldades teil rakendada mitmeid reeglid vaikimishindade alistamiseks. See võimaldab teil pakkuda puhkuse või hulgiostude korral allahindlusi või pakkuda püsiklientidele sooduspakkumisi eluaegsete kulutuste jaoks. Kasutage valikuid koguseliste allahindluste, eripakkumiste, sobivate üksuste, korduvate eripakkumiste, protsentuaalsete allahindluste, tingimusliku promo rakenduse ja palju muu jaoks.

Selleks konfigureeritakse tingimuslikud hinnastrateegiad, mis võimaldavad teil seada täpsed hinnad näiliselt piiramatu arvu stsenaariumide jaoks. Näiteks saate seada reeglid, mis määravad, millal hinnastrateegia aktiveeritakse, lähtudes kuupäevast, kogukulust ja sellest, kas konkreetsed kaubad on kliendi ostukorvis. Neid reegleid saate ka järjest keerukamate hinnastrateegiate jaoks kokku panna. Kui soovite piirata ühe tellimuse soodushinda, saate oma hinnareeglid järjestada hierarhias. Nii et kui ülaosa on aktiveeritud, ei saa loendist kaugemal olevad reeglid olla. Lõpuks saate valida, kas allahindlusi rakendatakse enne või pärast maksustamist.

Hinnakujundus võib teie müüdavat summat suuresti mõjutada ja kui soovite kõigi oma hinnastrateegiate käsitlemiseks muljetavaldavalt keerukat lahendust, siis otsige muud kui WooCommerce’i dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused.

35. WooCommerce’i Google Analyticsi integratsioon (tasuta)

WooCommerce Google Analyticsi integratsiooni tasuta WordPressi pistikprogramm

Google Analytics on võimas tööriist teie veebisaidi lugejate käitumise, populaarse sisu ja liikluse allikate analüüsimiseks. Kuid WooCommerce’i Google Analyticsi integratsiooni pistikprogrammi abil näete kogu seda teavet ja muud oma WooCommerce’i poe jaoks. Pistikprogramm võimaldab teil näha, kuidas kliendid leiavad teie tooteid, mis on populaarsemad, ja saate selle isegi integreerida, et näha, millised viited muudavad müügiks.

36. YITH WooCommerce Kiirvaade (tasuta)

YITH WooCommerce Kiirvaade Tasuta WordPressi pistikprogramm

Kas olete kunagi külastanud veebikauplust, kus avaneb kiire vaade eseme valguskasti avamiseks, et saaksite näha eseme üksikasju, lisafotosid ja isegi lisada oma ostukorvi ilma, et peaksite lehelt lahkuma? Täpselt see, mida YITH WooCommerce Quick View lisab WooCommerce’ile. Seda on lihtne paigaldada ja seadistada ning see muudab teie klientide ostukogemuse palju lihtsamaks.

37. AfterShip WooCommerce jälgimine (tasuta)

AfterShip WooCommerce'i tasuta WordPressi pistikprogrammi jälgimine

AfterShip WooCommerce Tracking plugin on lihtne viis oma kauba asukoha haldamiseks, et olla kindel, et neid tarnitakse õigel ajal ja õiges kohas. Pistikprogramm lisab administraatori paneelile väljad Jälitusnumbri ja Vedaja jaoks, nii et kohe, kui tellimuse saadate, sisestage lihtsalt teave, et klient näeks seda oma tellimuste ajaloo lehel. Toetatud on enam kui 200 operaatorit kogu maailmas ja kõigi teie saadetiste jälgimine on tasuta.

38. Kuva WooCommendi toote mitmekihiline paigutus

Kuva WooCommerce Premium WordPressi pistikprogrammi toote mitme paigutus

WooCommendi kuvamine toote mitme paigutusega on kiire ja hõlbus viis toote kuvamisvalikute lisamiseks oma WordPressi teemale, kui see juba ei toeta WooCommerce’i. Pistikprogramm lisab WooCommercei lehe seadistamise, nuppude kujundamise, värvivalikute, kohandatud nuputeksti, ruudustiku, tabeli paigutuse, karussellide, filtrite ja muu valiku.

39. WooCommerce PDF-arved (tasuta)

WooCommerce PDF-i arved tasuta WordPressi pistikprogramm

Tasuta plugina WooCommerce PDF Invoices Free WordPress abil saate luua lihtsaid PDF-arveid kogu oma WooCommerce müügi jaoks. Pistikprogramm loob arve automaatselt, lisab selle teie kliendile saadetud e-kirjale või saadab selle nende Dropboxi, Google Drive’i, OneDrive’i või Egnyte kontole.

40. WooCommercei kõik-ühes-SEO paketi integreerimine (tasuta)

WooCommerce kõik-ühes-SEO paketi integratsiooni tasuta pistikprogramm

WooCommercei kõik-ühes-SEO paketi integreerimise pistikprogramm on tasuta ja lihtne viis SEO-valikute lisamiseks Kõik-ühes-SEO pakett pistikprogramm oma WooCommerce poodi (märkus: selle pistikprogrammi kasutamiseks peab teil olema installitud kõik-ühes SEO ja see on aktiivne). See lisab teie tootelehtedele metaandmeid pealkirja, kirjelduse, märksõnade, menüü pealkirja, pealkirja atribuutide ja toote keelamise võimaluse kohta.

41. YITH WooCommerce Ajaxi tootefilter (tasuta)

YITH WooCommerce Ajaxi tootefiltri tasuta WordPressi pistikprogramm

Tasuta YITH WooCommerce Ajaxi tootefilter teeb teie klientidele teie poe toodete filtreerimise kiireks ja hõlpsaks ilma lehelt lahkumata. Kliendid saavad filtreerida siltide, loendite, värvi ja rippmenüü järgi, et näha, millised teie tooted vastavad nende täpsetele vajadustele.

42. WooCommerce valuutavahetusjaam

WooCommerce valuutavahetusprogrammi lisatasu WordPressi pistikprogramm

Kui käitate kauplust, mis teenindab mitut riiki, on tõenäoline, et soovite oma hindade kuvamiseks kohalikus valuutas. WooCommerce valuutavahetus teeb selle ülilihtsaks! Installige ja konfigureerige oma valuutad teisendamiseks Google, EKP või käsitsi. Valuuta konverteerimise lisamiseks on olemas ka vidin ja lühikood, kui arvate, et kliendid peavad neid kõige kasulikumaks. Boonus: võite proovida ka tasuta versioon (millel on vähem funktsioone ja võimalusi) sellest pistikprogrammist, et näha, kas see sobib teile.

43. WooCommerce’i booster (tasuta)

Booster WooCommendi tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

Kas soovite lisada ühe hiireklõpsuga WooCommercei tohutul hulgal funktsioone? Installige lihtsalt Booster for WooCommerce. See tasuta, kuid võimas pistikprogramm sisaldab üllataval hulgal WooCommerce’i lisandmooduleid, sealhulgas valuutasid, vahetuskursse, hinnavorminguid, nimetage oma hinnavalik, hulgimüügihinnad, kohandatud nupp ja hinnasildid, tellimuste tugi, ühisrahastus, automatiseeritud SKU-d, mini kassasse tehtud ostukorv, kohandatud makseväravad, täiendavad administraatori tööriistad, WPML-i tõlkevõimendi, WooCommercei ekspordiriistad ja palju muud. See on päris vinge.

44. WooCommerce’i järjekorranumbrid (tasuta)

WooCommerce järjestikuste tellimisnumbrite tasuta WordPressi pistikprogramm

Kas soovite, et teie tellimused oleksid loodud numbrilises järjestuses? Ärge muretsege – just selle jaoks on mõeldud tasuta pistikprogramm WooCommerce järjestikuste tellimisnumbrite jaoks. Kui see WordPressi pistikprogramm on installitud, tagab see, et kõik teie tellimused on korras. Kui teil on juba olemasolevaid tellimusi, algab plugin teie kõrgeimast tellimisnumbrist ja jätkub järjest. Kui teil pole tellimusi, algab see kell 1. Lihtne ja tõhus!

45. WooCommerce lihtsad oksjonid

WooCommerce Lihtsad oksjonid - Premium WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce sai oksjonitega lihtsalt paremaks – installige lihtsalt pistikprogramm WooCommerce Simple Auctions ja laiendage WooCommerce’i, et saada tõeline oksjonilahendus. Selle WooCommerce’i laiendiga saate hõlpsalt luua oksjonisaitide veebisaidi või muuta Ebay klooniks tavaliste toodetega tavaliste, vastupidiste ja pitseeritud oksjonitega..

WooCommerce’i lihtsate oksjonite pistikprogrammil on võimsad wp-admin’i tööriistad, nagu leht kogu oksjonitegevusega, oksjoniajalugu, kus saate pakkumisi hallata, automaatne loendite seadmine või oksjonitud üksuste käsitsi lisamine. Teie oksjonite seisukorda teavitatakse teie pakkujaid e-posti teel (koos muudetavate mallidega). Kasutajad saavad oksjoneid vaadata ka oksjonite lehe või oksjonitegevuse lehe kaudu..

Rohkelt kaasatud lühikoode ja vidinaid saate oma WooCommerce oksjoni veebisaidi kenasti üles seada. Pistikprogrammil on ka oksjonitega seotud täpsemat sortimist – oksjoneid saab sorteerida lõppkuupäeva, praeguse pakkumise, tegevuse, võimalikult kiiresti lõppeva ja nüüd hinna järgi osta. Lisaks, kui lubate ajax reaalajas pakkumise kontrollimise, saavad pakkujad vaadata oksjonite otseülekandeid ilma oksjoni lehte uuesti laadimata, värskendab pistikprogramm automaatselt praegust pakkumist ja oksjoniajaloo tabelit.

WooCommercei lihtsate oksjonite abil saate lihtsa, kuid võimsa oksjonilahenduse, mida on lihtne seadistada ja hooldada – saate lasta oksjonisaitidel valmis olla vähem kui 30 minutiga. Hankige oma WordPressi oksjonisait juba täna valmis ja kontrollige kindlasti allpool olevaid pistikprogrammi funktsioone!

46. ​​YITH WooCommerce esiletõstetud video (tasuta)

YITH WooCommerce esiletõstetud videovaba WordPressi pistikprogramm

YITH WooCommerce’i esiletõstetud video pistikprogramm teeb just seda, mida ta ütleb – lisab teile võimaluse kasutada esiletõstetud videot WooCommerce’i toodetel. Lihtsalt kleepige URL-i, et lisada oma toodetele YouTube’i või Vimeo videoesitlus, et näidata, kuidas teie toode töötab (mis loodetavasti suurendab rohkem konversioone).

47. Subscriptio – WooCommerce tellimused

Subscriptio - WooCommerce'i tellimused Premium WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Subscriptio WooCommerce tellimused võimaldavad teil tellimusi oma klientidele müüa. See pistikprogramm lisab tellimuse pakkumise haldamiseks korduvaid makseid koos seadistustasu, tasuta prooviversiooni ja aegumiskuupäevaga. Tellimused hõlmavad pausi, mitme tellimuse, ühekordsete tasude ja palju muid võimalusi.

48. YITH WooCommerce kataloogirežiim (tasuta)

Laadige alla YITH WooCommerce kataloogirežiimi tasuta WordPressi pistikprogramm

YITH WooCommerce’i kataloogirežiimi tasuta WordPressi pistikprogramm koondab kogu teie WooCommerce’i poe varustuse hõlpsasti loetavasse kataloogivormingusse. See on väga kasulik pistikprogramm, eriti juhtudel, kui rutiinse hoolduse või saidi värskenduste jaoks peate võib-olla oma poe natuke võrguühenduseta eemaldama. Sel ajal, kui teie põhipood pole klientidele juurdepääsetav, saavad nad siiski teie veebikataloogi vaadata ja küsimuste või tellimustaotlustega teiega ühendust võtta.

49. WooCommerce’i tabeli tariif

Lauahindade saatmine WooCommendi jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce’i tabelitasu kohaletoimetamine on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis annab teile võimaluse lisada oma WooCommerce’i poodi mitu saatehinna määra. See on suurepärane võimalus pakkuda tarbijatele kassas mitu saatmisvõimalust.

Kes ei armasta veebis ostlemist? See on lihtne ja võite leida palju kõike, mida soovite. Lisage oma sagedaste ostjate elu lihtsamaks, kui lisate WooCommerceile tabelihinna saatmise. Selle ägeda pistikprogrammi abil saate oma tavapärastele teatud summa piires tasuta saatmist pakkuda, valida on tavalise või kahepäevase saatmise vahel, erikaalud vastavalt kaalule või mõõtmetele ja palju muud. Lauahindade saatmine WooCommendi jaoks on hõlbus klientidele kasulike saatmisvõimaluste lisamise kohta.

Lisaks sellele, et kassas saate lisada tonni saatmisvalikuid, saate ka täpsustada, millised valikud on saadaval vastavalt kasutaja tellimusele või nende ostukorvis olevatele kaupadele. See on suurepärane võimalus esitletud toodete spetsiaalse soodushinnaga saatmise korraldamiseks, suurte tellimuste korral tasuta saatmiseks ja muuks. Võite kasutada ka WooCommerce’i pistikprogrammi suvandit Table Rate Shipping, et määrata reeglid kaalu, koguse, mõõtmete, sihtkoha ja muidugi hinna alusel.

50. WooCommerce’i lisatooted

WooCommerce'i lisatoote valikud Premium WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

WooCommerce’i lisatoodete valikute pistikprogramm on WooCommerce’i mitmekülgne toote looja. Selle pistikprogrammi abil saate luua tootelehti, mis hõlmavad toote tingimuslikke variatsioone, paindlikke hinnakujundusvalikuid ja tootelehe kohandamisi. Pistikprogramm lisab WooCommerceile hulgaliselt valikuid, sealhulgas märkeruudud, piltide lahtine laadimine, fikseeritud ja protsentuaalsed hinnatõusud, vormiväljade koostaja pluss palju muud.

51. YIKESi kohandatud tootekaardid WooCommendi jaoks (tasuta)

YIKESi kohandatud tootekaardid WooCommendi tasuta pistikprogrammi jaoks

YIKESi WooCommercei kohandatud tootekaardid on suurepärane tööriist põhilise WooCommerce’i pistikprogrammi laiendamiseks, et hõlmata täiendavaid kohandatud vahekaarte tootelehtedel. Toote redigeerimisekraanilt saavad administraatorid vahekaarte lisada (tootepõhiselt), vahekaarte ümber korraldada ja muidugi neid kustutada. See on mugav, kui soovite lisada kohandatud asukoha vahekaardi koos Google Mapsi, spetsiaalse koos lisateabe tabeliga või isegi vahekaardi toote kasutamise juhistega..

52. WooCommerce’i toote liugur (tasuta)

WooCommercei tooteslaidiga tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommercei tooteslaidi pistikprogramm on lihtne viis reageeriva WooCommercei toote liuguri ja karusseli lisamiseks oma veebisaidile. Installige lihtsalt pistikprogramm ning kasutage kaasasolevat lühikoodi ja vidinat, et lisada tooteesitluse liugurid ja karussellid postituste, lehtede või vidinate jaoks valmis alale.

53. YITH WooCommerce’i oluline komplekt nr 1: tasuta lisandmoodulite kimp

Yithi oluline komplekt WooCommendi jaoks nr 1: tasuta lisandmoodulite kimp

Kas teile meeldib tasuta WooCommerce’i laienduste komplekt YITH, kuid kas te ei soovi neid kõiki ükshaaval installida? Hankige nende TASUTA pistikprogrammide kimp! YITH Essential Kit # 1 sisaldab praegu ajax-otsingu lisandmooduleid, tootefiltreid, värvide / siltide variatsioone, tootevõrdlusi, tootepildi suumimist, WooCommerce’i kiirvaadet, lõpmatut kerimist, sooviloendid, tsitaadid, ootenimekirjad, kataloogirežiim, täpsemad ülevaated ja tonni rohkem.

54. WooCommerce Lucky Wheel allahindlused

WooCommerce Lucky Wheel allahindlusega lisatasu WordPressi pistikprogramm

Lisage uus lõbus viis klientide salvestamiseks teie poes (lisage ostja pakilisuse tunne) spinni abil, et võita kupong või allahindlus. WooCommerce’i lisatasu jaoks mõeldud Lucky Wheeli pistikprogramm sisaldab lihtsaid võimalusi, kuidas saate oma saidile kupongiratta lisada – kõik kliendid peavad tegema oma e-posti aadressi tellimise ja pistikprogramm genereerib neile unikaalse koodi. Parimat pistikprogrammi sünkroonimist MailChimpiga, nii et täiendate oma uudiskirjade nimekirja ja uued kliendid säästavad natuke raha – see on võit.

55. WooCommendi väljak (tasuta)

Ruut WooCommendi tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

Võta oma poe toodete eest makseid vastu veebis ja poes, kasutades Square-lisandmoodulit. Square’i abil saate oma ettevõtet kiiremini kasvatada, omades maksete vastuvõtmist igal ajal ja igas kohas. Lisaks, kuna pistikprogramm integreerub teie reklaamikohtadega, näete ruudus kohe kõiki toote muudatusi, nii et teate alati praegust nime, hinda, laoseisu jne.

56. WordPress WooCommerce mitmikmüüja

, igaühel on oma müügiprofiil ja võimalus oma wn-saatmist hallata. Teil (administraatorina) on ikkagi täielik kontroll kogu WooCOmmerce'i toega poe üle ning võimalus müüjaid kinnitada, komisjonitasusid määrata ja lubada usaldusväärsetel müüjatel automaatne avaldamine.

Info ja allalaadimine

Alustage oma turgu WordPressi ja WooCommerce’i mitme tarnija pistikprogrammi abil. See võimas turupõhine pistikprogramm annab teile võimaluse lisada oma WooCommerce poodi mitu müüjat, kellel kõigil on oma müügi profiil ja võimalus hallata oma saatmist. Teil (administraatorina) on endiselt täielik kontroll kogu WooCommerce’i toega poe üle ning võimalus müüjaid kinnitada, komisjonitasu määrasid kehtestada ja usaldusväärsete müüjate jaoks automaatse avaldamise lubamine.

57. WooEventsi kalendri ja sündmuste broneerimine

WooEventsi kalender ja sündmused Broneerivad Premium WordPressi pistikprogrammi

Koostage oma tulevaste sündmuste kalender ja müüge WooEventsiga veebis pileteid. Pistikprogramm lisab teie kalendri jaoks kasulikke suvandeid, sealhulgas sündmuse kuupäev, asukoht, kõlarid, ajakava, Google map, pildid, ühiskondlik jagamine ja integreerimine kalendrirakendustega (nt Google Calendar või iCal). Kuid mis kõige tähtsam – WooCommerce’i abil saate hinna määrata ja pileteid müüa. See on suurepärane viis hallata kogukonnaürituste, karnevalide, korjanduste, kontsertide ja muu piletite pileteid.

58. WooCommerce makske Amazoniga (tasuta)

Makse WooCommendi eest Amazoniga

See tasuta pistikprogramm integreerib Amazon Paymentsi teie WordPressi installimisega. Selle pistikprogrammi abil saavad kliendid oma tellimuse täitmiseks kasutada Amazoni. Kassaprotsess toimub endiselt teie saidil, kuid sellel on ka Amazon Paysi pettusevastase reklaami ja sisseehitatud mobiilide optimeerimise lisahüved.

59. YITH WooCommerce Ajaxi otsing (tasuta)

YITH WooCommerce Ajaxi otsing tasuta WordPressi pistikprogramm

WooCommerce Ajax Searchi tasuta pistikprogramm teeb teie klientidele hõlpsaks otsingu teie WooCommerce poest ja kohese ajakohastatud tulemuste nägemise. Niisuguse „reaalajas otsingu” lisamisega on klientidel palju lihtsam otsida teie praegusest laost, eriti kui teie kaupluses on sadu või tuhandeid esemeid.

60. WooCommendi sotsiaalne sisselogimine

WooCommercei sotsiaalse sisselogimise lisatasu plugin WordPress

Mida kiiremini ostja üksikasjad hõivatakse, seda parem on kogemus ja seda kiirem on kassas ostmine. Mis oleks parem viis väljamakse kiirendamiseks, kui lubada kasutajatel luua kontosid, logida sisse ja väljaoste oma lemmikvõrgustike kaudu?

Suuremate sotsiaalsete võrgustike, kohandatud ümbersuunamise URL-ide, automaatse integreerimise, ühe klõpsuga registreerimise, kasutajaliidese lohistamise, mitme sisselogimise esinemisjuhu ja diagrammide toetamine registreerimistegevuse jälgimiseks. WooCommerce Social Login plugin on jõuline tööriist, mis aitab teil palju saavutada vähe vaeva. Pistikprogramm pakub suurepärast tuge, täielikku dokumentatsiooni, õpetusi ja selle ostja hinnang on peaaegu täiuslik.

61. WooCommerce Checkout digikaupade lisandmoodulile

WooCommerce Checkout digitaalkaupadele

Digitaalsete kaupade WooCommerce Checkout võimaldab teil mittevajalikud väljad vahele jätta, et saaksite tehingu kiiremini sulgeda. Lõppude lõpuks on e-posti teel e-raamatu saatmiseks füüsilise aadressi küsimine lihtsalt ebavajalik. Kui müüte allalaaditavaid digitaalseid tooteid, loodavad kliendid toote võimalikult kiiresti hankida. See pistikprogramm ei vaja oma kassaselehe sujuvamaks muutmiseks mingit konfiguratsiooni – lihtsalt installige ja mängige!

62. WooCommerce kataloogirežiim

WooCommerce kataloogirežiimi lisatasu WordPressi pistikprogramm

Internetis, kus võistlus on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Välja paistmine loeb rohkem, kui uskuda tahetakse. Lisage funktsionaalsus ja eristage ennast, kasutades WooCommerce kataloogirežiimi, mis asendab vaikimisi WooCommerce kaupluse kataloogivaate kauplusega.

Kataloogirežiimis eemaldatakse nupp „Lisa ostukorvi“ ja saate valida, kas soovite hinda kuvada või asetada mis iganes te soovite. Kataloogirežiim võimaldab teil näidata rohkem tooteid ja hõivata ainult huvitatud väljavaateid. Kuna potentsiaalsed kliendid ei saa tooteid ostukorvi lisada, võtavad nad teiega ühendust (või teevad kõik, mida soovite).

63. WooCommerce’i veebitoote disainerite laiendus

WooCommerce veebitoodete kujundaja

Info ja allalaadimine

Andke oma klientidele võimalus enne väljaregistreerimist hõlpsalt toote kujundust kohandada. Pärast installimist (lihtne ja arusaadav) saate WooCommerce Products Designeri abil luua oma kohandatud kujundusi, haarata pilte sellistest sotsiaalsetest võrgustikest nagu Instagram või kasutada ära piiramatu lõikepilti ja kohandatud fonte.

Klient saab luua vingeid kujundusi, valides oma eelvalmis mallide hulgast, laadides üles oma kujunduse või tehes unikaalse kujunduse tühja kiltkivist. WooCommerce Products Designeri pistikprogramm toetab ka mitut keelt ja sisaldab esmaklassilist tuge.

64. Galaxy Funder WooCommerce ühisrahastussüsteem

Galaxy rahastaja - ühisrahastussüsteem WooCommerce

Veel üks fantastiline plugin FantasticPluginsilt – Galaxy Funder on tööriist, mida vajate oma rahvahulga rahastamise saidi toiteks. See annab teile kõik võimalused, mida vajate, et muuta oma WooCommerce pood võimsaks rahvahulga rahastamise portaaliks.

Seda on lihtne seadistada ja kasutada. Näiteks on kampaania loomine täpselt nagu WooCommerceis toote loomine, nii et teil peaks olema palju lõbu. Galaxy Funderil on muu hulgas paar lahedat funktsiooni, näiteks lühikoodigeneraator, preemia- / ülekandesüsteem, kohandatav disain (kasutades CSS-i), täielikult reageeriv, tõlkevalmis ja WPML-ühilduvus.

65. WooCommerce kohaletoimetamise ajavalija saatmiseks

Woocommerce tarneaja valija saatmiseks

Turundus ei lõpe sellega, kui ostja jõuab teie e-poodi. See ei lõpe, kui nad ostavad. Klienditeenindus, mida oma ostjatele pakute, on teie turunduse tohutu osa ja see pistikprogramm aitab teil viia müügijärgse klienditeeninduse järgmisele tasemele!

Selle WooCommerce’i lisandmooduli abil saavad teie kliendid kassasse valida toodete tarnimise kuupäeva ja kellaaja. Sa saad “… piirata saatmiskuupäevi ja kuupäevavahemikke …“, Nii et ärge muretsege klientide pärast, kes taotlevad saatmist pühadel, nädalavahetustel või muul ajal, kui te ei saa kohale toimetada.

66. WPB WooCommerce tooteslaidide vaba pistikprogramm

WPB WooCommerce tooteslaidi tasuta pistikprogramm

WPB WooCommerce tooteklapp on lihtne viis tundliku liuguri saamiseks teie poodi. Valige esiletõstetud toodete, uusimate täienduste, konkreetse kategooria, siltide hulgast või looge kohandatud toote ID-de loend. Saate kuvada isegi hinnangu, hinna ja lisada ostukorvi nupu. Liugurite lisamiseks mis tahes postitusele või lehele kasutage lihtsalt lühinumbrit. Pistikprogramm on ka tõlke- ja RTL-valmis.

67. WooCommerce’i tootemärgihaldur

WooCommercei tootemärgihalduri lisandmoodul

WooCommercei tootemärgi halduri abil saate oma kauplusesse kohandatud märgid lisada. Selle pistikprogrammi abil saate kujundada oma märgid kategooriate, toote atribuutide, populaarsuse, müügi jms jaoks. Pärast loomist kuvatakse teile embleemid tootelehtedel, arhiivides või isegi filtrites..

68. WooCommendi tootegalerii liugur – Twist

Tootegalerii liugur WooCommendi jaoks - Twist Premiumi lisandmoodul

Twisti tootegalerii liugur on lihtne viis tootelehtede värskendamiseks. Sisestage lihtsalt pistikprogramm ja lubage oma üksuste jaoks horisontaalsed või vertikaalsed galerii liugurid. Lisage kindlasti palju tootepilte! Pistikprogramm toetab ka videoid, automaatse esitust ja sisaldab valguskastide kohandamise valikuid.

69. WooCommendi tootefilter

WooCommendi tootefiltri lisandmoodul

Potentsiaalsed kliendid peaksid saama soovitud tooted kohe üles leida – kui nad seda ei leia, siis ärge eeldage, et nad kulutavad selle otsimiseks rohkem kui mõni sekund. Seda silmas pidades võib segane pood maksta teile tõsist müüki. See on tavaline peavalu kõigile, kes haldavad e-poe poodi, kus on palju SKU-sid.

Hea uudis: WooCommerce’i tootefiltri pistikprogramm aitab seda probleemi lahendada. Pistikprogramm lisab teie kauplusesse kasutajasõbraliku filtri, võimaldades külastajatel soovitud toodete leidmiseks mõne lihtsa hiireklõpsuga koju minna. Pistikprogrammi filtrid on tegelikult üsna keerukad: külastajad saavad filtri abil leida tooteid teatud kategooriatest, kindlaksmääratud hinnapunktide vahel ning leida ka suuruse / värvi variatsioone.

WooCommercei tootefiltril on muljetavaldav valik stiilivalikuid, mis võimaldavad teil oma poe jaoks vajalikku filtrit konfigureerida. See hõlmab veerus filtreid, müüritise stiilis filtreid ja vidinafiltreid. Samuti saate valida rippmenüüde, raadionuppude ja märkeruutude vahel. Kui soovite oma e-poe poodi sirvimist hõlbustada, on WooCommercei tootefiltri pistikprogramm tõesti kohustuslik.

70. WooCommerce hulgimüügi pistikprogramm

WooCommerce hulgimuutmine

Info ja allalaadimine

Kui varustate oma e-poe kaupluses palju tooteid, võib nende kõigi haldamine olla keeruline. Kujutage ette, et peate hindade väikesteks muudatusteks läbi käima üle 1000 toote käsitsi. Kindlasti peab olema parem viis?

Noh, seal on! WooCommerce Advanced Bulk Edit muudab tohutu hulga toodete haldamise imelihtne. Pistikprogramm lisab teie veebisaidi taustprogrammile põhitabeli. Selle arvutustabeli üksuste muudatused kajastuvad teie veebisaidi otseversioonis.

Pistikprogramm toetab 44 välja, mida kõiki saab redigeerida. Oletame, et tootja värskendab mõnda teie müüdavat mudelit. Mõne sekundi jooksul saate toote leida, nime, kirjeldust ja hinda muuta, ilma et peaksite tootelehele kunagi klõpsama. See võib säästa märkimisväärselt aega. Pistikprogramm toetab võimsat filtrisüsteemi, mis võimaldab teil hõlpsalt leida teie kriteeriumidele vastavaid tooteid.

Kui seisate silmitsi üldise hinnatõusuga, võib kõigi hindade käsitsi värskendamine nõuda suurema osa päevast, isegi kui kasutate käepärast arvutustabelit. WooCommerce Advanced Bulk Edit abil saate hulgihindu seada kogu tootevalikus – see võib olla fikseeritud väärtuse hinnamuutus või protsendipõhine hinnamuutus. Sel viisil saate oma müügihindu isegi konfigureerida.

71. WISDM-i kliendipõhine hinnakujundus

WISDM-i kliendipõhine hinnakujundus

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce kaupluse omanikuna võiksite eri klientidele määrata erinevad hinnad. Soodsad hinnad võivad imetleda erirollide puhul, näiteks kaasautor või kaupluse juhataja. Samuti võib teil olla VIP- või plaatinaklientide gruppe, kellele soovite kehtestada kohandatud hinnad. Kliendilojaalsus tähendab lõppkokkuvõttes ainult suuremat müüki.

Kuidas saate seda kõike teha ilma, et peaksite oma WooCommerce koodi väljapoole pöörama? WooCommerce’i kliendipõhine hinnalaiendus.

Kliendipõhine hinnakujundus on WooCommerce’i laiendus, mis võimaldab poe administraatoril määrata erinevad hinnad üksikute klientide, rollide (tellija, klient jne) ja rühmade jaoks. See aitab teil näidata kliendile, rollile või grupeerida ainult neile määratud kohandatud hindu, mitte WooCommerce müüki või tavahindu.

Veelgi enam, see võimaldab teil ka importida ja eksportida kõiki oma klientide andmeid. Saate eksportida oma klientide .csv-faili, määrata klientidele, rollidele või gruppidele kohandatud hinnad ja importida need nii, et saaksite iga kliendi, rolli või rühma jaoks hulgihindade määramist ilma, et peaksite seda käsitsi tegema, mis on aeganõudev.

Oma laia valiku funktsioonide viimase lisana sai pistikprogramm värskenduse, mis tutvustas hinnakujundushaldurit. See konkreetne funktsioon võimaldab poe administraatoril ühe akna kaudu seada kohandatud hinnad teatud klientidele, rollidele või gruppidele ühe või mitme toote jaoks korraga..

72. WooThumbs tootepildid

WooThumbs vinge tootepilt

WooThumbs on premium WooCommerce’i laiendus, mis lisab teie poele tootegalerii valikuid. Selle käepärase pistikprogrammi abil on lihtne oma WooCommerce toodetele galeriid ja variatsioone lisada.

WooThumbs on ideaalne lahendus teie WooCommerce tootepiltide optimeerimiseks. Teie kliendid saavad teie tooteid kogeda nagu kunagi varem. Kujutise suum, mitu pilti variatsiooni kohta, täisekraani pildigaleriid ja tootevideod on vaid mõned fantastilised omadused. WooThumbs on lihtne panna sobitama teie teema stiil ja kujundus paljude stiilivalikutega.

Ka WooThumbs on reageeriv. Saate paigutust kohandada konkreetses murdepunktis, muutes selle mis tahes seadmes täiuslikuks. Andke oma klientidele seda, mida nad soovivad. Laske neil vaadata teie tooteid kogu nende hiilguses. Pange neile ihaldama omandisuhet, täiustades WooThumbsiga teie tootepilte.

73. WISDM ajakava koostaja

WooCommercei ajakava WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Suurendage oma WooStore’is müüki WooCommerce’i ajakava abil! Ainulaadsete toodete tutvustamine piiratud aja jooksul on üks kindlamaid viise, kuidas oma WooCommerce Store’is müüki koguda. Vaatamata sellele, et WooCommerce on veebisaitide populaarseim e-poe platvorm kogu maailmas, pole sellel funktsioonil sisseehitatud seadeid..

Sellest puudusest üle saamiseks on pistikprogramm WooCommerce Scheduler, mis võimaldab teil oma e-poes piiratud aja jooksul tooteid lisada ja müüa. Pistikprogrammi saab kasutada nii olemasolevatele kui ka uutele toodetele müügiajavahemike lisamiseks, valides toote redigeerimise ajal lihtsalt kuupäevad.

Kui kuupäevad ja ajad on paika pandud, kuvatakse toote lähedal loendur, mis tekitab teie klientide silmis puuduse tunnet. See stimuleerib kiiremas korras toote ostmist ja järelikult valdamist kõige varem, mis tingib ostu 7 korda 10st!

Samuti on piiratud koguses toodete loomine suurepärane viis uudsete toodete tutvustamiseks, mis erinevad teie WooCommerce’i poe tavapärasest hinnast. See mitte ainult ei mõjuta tarbija psüühikat, kuna neil on unikaalne toode, mis on lühiajaliselt saadaval, vaid ka noomib ostjaid aia taga ostu sooritamiseks, kuna nad on veendunud, et neid tooteid ei saa pärast etteantud kogust enam saadaval. ajast.

Kliendi arvates võrdub nappus atraktiivsusega, mis on proovitud ja turundusmeetod. WooCommerce Scheduleri pistikprogramm tagab vaid selle, et nende toodete seadistamine oleks kiire, valutu ja lihtne..

74. TI WooCommerce sooviloend

WooCommercei sooviloendi pistikprogramm

TI WooCommerce Wishlist on võimas, kuid lihtne Wishlist lahendus teie WooCommerce kauplusele. WooCommerce’i sooviloendi kasutamine on suurepärane viis oma poe saidile lojaalsuse suurendamiseks, vaatajaskonna suurendamiseks ja klientide vajaduste mõistmiseks.

TI WooCommerce Wishlist aitab teid juba esimestest sammudest, tervitades teid häälestusviisardi abil. Mõne klõpsuga saate täielikult valmis olla. Kuid kui vajate täiendavaid kohandusi, on pistikprogrammil palju võimalusi. Nuppude stiile saab poes ja tootelehel eraldi reguleerida, sooviloenditabeli iga elemendi elementi, sisselogimis- ja töötlemisvalikuid jms.

Kui olete seadistuse lõpetanud, hakkab sooviloend jälgima klientide käitumist sooviloendites ja pakkuma teile analüütilisi andmeid. Näete toodete populaarsuse müüki ja muud olulist statistikat.

Ostjatele meeldib jagada oma soovide nimekirja sõprade ja perega. Seetõttu on TI pistikprogrammil sotsiaalse jagamise funktsioon. Kuid eksklusiivse funktsiooni „Jälgi” abil saavad nad üksteise (või mõne muu avaliku) sooviloendit jälgida ja olla kursis soovide loendites tehtavate muudatustega. Pistikprogramm sisaldab hiljutisi / populaarseid sooviloendite lühikoode ja vidinaid, mis aitavad teil avalikele sooviloenditele täiendavat tähelepanu pöörata.

Kui saate müügivihjeid ja analüütilisi andmeid, saate eelnevalt määratletud e-posti mallide abil saata reklaammeilisõnumeid kõigile või konkreetsetele klientidele. Näiteks võite saata allahindluse kõigile klientidele, kes lisasid konkreetse toote oma soovinimekirjadesse. Ainult ühe klõpsuga!

TI WooCommerce Wishlist on reageeriv, tõlkevalmis ja töötab hästi paljude populaarsete WordPressi pistikprogrammidega. See hõlmab WPML, WP Super Cache, WP Rocket, W3 Total Cache ja WooCommerce – Gravity Forms toodete lisandmoodulid. Kuid need on vaid mõned selle võimsa pistikprogrammi funktsioonid, vaadake täielikku loetelu allpool.

75. Woo krediidid

Woo krediidid

Woo krediidid on suurepärane WooCommerce’i laiend, mis võimaldab WooCommerce kaupluste omanikel hõlpsasti krediite luua, müüa ja aktsepteerida oma WooCommerce juhitavas kaupluses. Woo Credits Platinum töötab lihtsate, muutlike ja tellimustüüpi toodetega.

Kaupluse administraatorid loovad lihtsalt krediidikimbud ja saavad seejärel määrata igale tootele kordumatu krediidihinna. Funktsionaalsus on väga sarnane iStockPhoto või muude krediidipõhiste saitidega. Kliendid ostavad krediiti kõigepealt lahtiselt, seejärel lunastavad need krediidid poes olevate toodete suunas. Woo Credits töötab suurepäraselt ka koos „Virtuaalsete” ja „Allalaaditavate” toodetega, andes WooCommerce kaupluste omanikele veelgi suurema paindlikkuse tulu teenimiseks ja vastavate poodide külastajate kordamiseks.

Lisaks nendele suurepärastele funktsioonidele saavad WooCommerce’i administraatorid valida ainult krediidi poodi pidamise. Valige lihtsalt pistikprogrammi seadetes valik. Ainult krediitide kaupluse pidamine peidab kõik valuutahinnad ja laseb klientidel kontrollida ainult oma krediidijääki. Valuutavalik kuvatakse siis, kui kliendid täidavad oma krediiti. WooCommerce administraatorid saavad oma krediidikogumeid turustada ja müüa, kasutades mis tahes lehel või postituses lühikoodi „osta_krediiti”..

WooCredits pakub ostmiseks ka Visual Composeri malli lisandmooduleid, mis on eelnevalt kavandatud plokid teie krediidikimpude turustamiseks. Teiste saadaolevate lühikoodide hulka kuulub „user_credits”, mis kuvab sisse loginud kasutajate krediidisaldot. Administraatoritel on ka võimalus seada krediidi kehtivusaeg ja nad saavad näidata, kui kauaks krediidid sobivad, kasutades valikulist parameetrit „show_expiry = jah” lühikood „osta_krediiti”.

76. WooCommerce tootevoo juht

WooCommerce tootevoo juht

WooCommercei tootevoogude haldur genereerib tootevoo, et sünkroonida teie tooteid teie kaupmehekeskusega – sealhulgas Google Shopping, Amazoni tootereklaamid, Pricegrabber.com, Hakka jne. Saate kiiresti kogu oma toote (ilma piiranguteta) oma WooCommerce poest erinevatesse toodetesse lisada. edasimüüjate kauplused. WooCommercei tootevoogude halduril on seadistused, mis vastavad erinevate kaupluste kaupluste nõuetele.

Pistikprogramm ühildub WooCommerce’i uusimate versioonidega. Samuti toetab see pistikprogramm kõiki turul saadaolevaid WooCommerce’i teemasid. See pistikprogramm ei tekita teile oma veebisaidi kujundamisel probleeme. Kaupmeeste poodides oma toodetest saadava tulu maksimeerimiseks saate näpistada iga välja sisu. Teil on võimalus genereerida kohandatud voog, lisada vajaduse korral dünaamilisi atribuute ja vajadusel lisada tootevoole staatilisi väljaväärtusi..

Samuti saate valiku kategooriate kaardistamiseks ja vabaduse oma kaupluse kategooria täielikult kaupmehepoodide kategooriaga ühendada. Pealkirja saate muuta ka sõltuvalt teie kaupmehe kategooriast.

77. WooCommerce võrdleb tooteid

WooCommerce võrdleb tooteid

Võrrelge oma WooCommerce kaupluse tooteid, ilma et peaksite lehelt kunagi lahkuma. Toodete korraldamiseks looge võrdlusrühmad ja seadistage alamkategooriate ja funktsioonide loend vastavalt soovile. Funktsioonid võivad koosneda eelnevalt määratletud WooCommerce’i atribuutidest või kohandatud sisust, sealhulgas HTML. Lisaseadete leht võimaldab teil juhtida paljusid pistikprogrammi funktsioone. Sealhulgas pisipiltide suurus, eelvaatekorvi asukoht ja lingide võrdlus, tabeli kuvamisviis ja palju muud.

Kui seadistamine on lõpule jõudnud, saavad kliendid valida enda valitud tooted võrdluseks. Varude sirvimise ajal võib brauseri allosas hõljuda eelvaatekorv. Samuti võite valida, kas kuvatakse eelvaate kasti külgribal vidina või manustatud sisuga kaupluse arhiivi üla- või alaosas. Kui see on valmis, saab klient klõpsata nupul Võrdle ja suunata võrdluslehele või näidata tabelit hüpikmahutis.

Pole tähtis, kuidas tabelit vaatate, see korrigeeritakse vastavalt ekraani suurusele ja laua laiusele. See tähendab, et see kerib vastavalt, kui teil on mitu võrreldavat eset. Või kui vaatate loendit väiksemas mobiilseadmes. See koosneb funktsioonidest ja (valikulistest) kategooriatest seadistamisel, kuid seda saab kitsendada, et näidata ainult erinevaid ridu. Samuti saavad kliendid otse valitud toote ostukorvi ostukorvi lisada otse ostukorvi.

78. Dokan Multivendor

Dokan WooCommerce Multivendori turuplats

Dokan pole ainult WordPressi e-kaubanduse lahendus. See on universaalne Multivendori lahendus ettevõtjatele, kes otsivad parimat lahendust! Alustage oma täiuslikku e-poe veebisaiti piiramatu hulga pakkujatega ja looge mis tahes tooteliike isegi piiratud eelarvega. Dokan on teid igati katnud! Millegi maagilise loomiseks alustamiseks kulub vaid paar minutit.

Dokan loodi hõlpsaks kasutamiseks, pidades silmas uusi ettevõtjaid ja väikeettevõtteid. Leiate, et maksete ja tellimuste haldamine on tegelikult sama lihtne kui ABC! Intuitiivne disain ja liides muudavad e-kaubanduse algajate jaoks veatuks.

Dokanil on ka täiustatud turufunktsioonid, mis võimaldavad tal sujuvalt ennast juhtida. Teie müüjatel on üksikasjalikud individuaalsed esipaneelide armatuurlauad, isiklike kaupluste lehed ja võimalus kõike iseseisvalt hallata. Ja peate täitma ainult nii minimaalselt kui tellimuste ülevaatamine. Kujutage ette, kui palju aega ja energiat see säästab!

Seadke kõigi müüjate jaoks paindlikud vahendustasud ja automaatne tulude jaotamine. Teie müüjad armastavad absoluutselt kõiki hämmastavaid funktsioone.

Võib-olla soovite luua midagi sellist nagu eBay? Dokan Simple Auction võimaldab teil luua oksjoniks pakutavate toodete poode. Dokani eksklusiivsete funktsioonide abil saate luua ka hooldatavaid tooteid, näiteks hotelle, puhkekeskusi, taksokabiine ja palju muud, mida kliendid saavad broneerida vastavalt soovile.

Kas olete mures, et te ei saa müüa mitte-inglise keelt kõnelevale vaatajaskonnale? Dokan on mitmekeelne. Tehke oma unistuste turg ükskõik, kus te elate! Mis veel! Dokan pakub kohe tasuta alustamist.

79. WooCommendi toodete eksportFeed

WooCommendi tooteeksportFeed

E-kaubanduse saidi käivitamine WordPressiga on suhteliselt lihtne, kui seda tegelikult oma ettevõtte juhtimisega võrrelda. See tähendab teie toodetele potentsiaalsete klientideni jõudmist ja nende ostmist. Nii et kui olete e-poeäri valdkonnas algaja

Üks oluline kaalutlus on see, et mida rohkem müügikanalit oma müügilehtrisse lisate, seda rohkem kliente teil on. Kuid kõigi oma toodete ühele või mitmele kanalile lisamine annab teile raske aja. Kui loetlete oma tooteid käsitsi, on see aeganõudev ja tülikas protsess koos võimalike vigade võimalusega ja nende tagajärgedega. Samuti on probleemiks tootevoo haldamine ja tooteteabe värskendamine.

Selle asemel võite kasutada tööriistu, näiteks ExportFeed, et aidata teil kõigi oma toodete voogu luua. Või valisite mõne toote märksõna, hinna, kategooria või muu alusel. Kuna ExportFeed on eellaadinud populaarsetele otsingumootoritele kõik voo spetsifikatsioonimallid, säästate voo loomise aega ja tagate toodete aktsepteerimise sellistel kaupmeestel nagu Google Shopping, Amazon, Facebook Shop, eBay, Pricefalls ja paljudel teistel.

80. Moodle’i integreerimine

WooCommerce Moodle'i integreerimine

Kasutage selle Moodle-WooCommerce’i integratsiooni pistikprogrammi abil WooCommerce’i jõudu! Moodle on kindlasti üks populaarsemaid õppehaldussüsteeme. Kuid Moodle’i kasutajad on sageli vaeva näinud oma e-kaubanduse hädadele hea lahenduse leidmisega. See pistikprogramm integreerib Moodle’i WooCommerce’iga, võimaldades Moodle’i kasutajatel kasutada ühe juhtiva e-poe platvormi – WooCommerce – eeliseid.

See, mida pistikprogramm sisuliselt teeb, on teie Moodle’i kursuste sünkroonimine WooCommerceiga toodetena. Moodle’i administraatorina saate need tooted tasuliseks muuta ja määrata igale kursusele hinna. Huvitatud üliõpilased saavad siis kursusele registreeruda selle ostmisel.

Kasutage kursuse müügi suurendamiseks WooCommerce’i funktsioone, nagu müügihinnad, sooduskoodid või kupongid, või saate selle pistikprogrammi hõlpsalt siduda teiste makseväravate, otsimootori optimeerimise või turunduse pistikprogrammidega. Tõhus funktsioon – pistikprogramm – on võimalus komplekteerimisfunktsiooni abil müüa. Selle asemel, et seostada üks kursus toote kohta, võite kaks või enam kursust kokku liita ja müüa neid ühe tootena soodushinnaga.

Kursuse kategooriaid Moodle’is saab sünkroonida ka WooCommerceis tootekategooriatena. Teise võimalusena saab tootekategooriaid käsitsi luua ja toodetele määrata. pluss kui tudeng ostab kursuse ja registreerub WordPressis, luuakse Moodle’is automaatselt tudengikonto. Sama volikirjaga – ja üliõpilane registreeritakse ostetud kursusele. Ja tellimistooteid saab luua laiendusel WooCommerce Subscription. Seda laiendit kasutades saab kursusi müüa tellimuse alusel.

81. IcyMobi rakendus

IcyMobi - kõik-ühes e-kaubanduse rakenduste lahendus

IcyMobi, mille on loonud Singapuri juhtiv veebi- ja mobiilirakenduste arendusagentuur Inspius, käivitati 2016. aasta augustis. Ionici platvormile rajatud IcyMobi aitab kasutajatel muuta oma e-kaubanduse veebisaidid M-kaubanduse rakendusteks nii iOS-is kui ka Androidis ja ilma eelneva programmeerimiskeeleta. Visiooniks on ehitada IcyMobi ümber ökosüsteem, et disainerid ja kodeerijad saaksid ehitada IcyMobi jaoks uusi kujundusi ja pistikprogramme ning oma tööga teenida..

Pärast turuletoomist on tehtud palju väljaandeid ja värskendusi, mis on kõige rohkem inspireeritud kasutajate taotlustest. IcyMobi toetab nüüd suuri makseväravaid üle selliste geograafiliste piirkondade nagu PayPal, Stripe, Mollie ja Omise. Push-teavitamine aitab kaupluste omanikel teavitada tarbijaid viimastest uudistest, atraktiivsetest allahindlustest ja suurtest reklaamidest.

82. Genesis Connect WooCommerce jaoks (tasuta)

Genesis Connect WooCommercei tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks

Armastage oma Genesise teemat, kuid kas soovite, et teie WooCommerce pood sobiks? Rakendusega Genesis Connect for WooCommerce asendatakse kõik WooCommerce’iga kaasas olevad sisseehitatud kaupluse mallid Genesise toetatud versioonidega. Lisaks töötab pistikprogramm ka Genesis Simple Sidebars & Genesis Simple menüüdega, et muuta need ühilduvaks ka WooCommerce’iga.

83. WooCommerce ilusad meilid

WooCommerce Ilusad e-kirjad lisatasu WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Kohandage oma poe e-kirju pistikprogrammiga WooCommerce Pretty Emails. Saate luua fonte, värve, teksti suurust, ribareklaame, laiust, pealkirju, ääriseid, toote pisipilte, sotsiaalseid linke ja muud. Nii teavad ostud sooritavad kliendid teie e-kirju, kui nad neid näevad!

WooCommerce’i parimate laienduste ja lisandmoodulite kokku pakkimine

Loodetavasti olete leidnud vähemalt ühe või kaks lisandmoodulit, mille abil saate oma WooCommerce poodi veelgi võimsamaks muuta. Oleme loetlenud parimad tasuta ja esmaklassilised pistikprogrammid, mida me leida võisime, kuid kui arvate, et meil jäi üks neist puudu, jätke kommentaar. Ja kui proovite mõnda neist pistikprogrammidest proovida, andke meile teada, kuidas see töötab, ja jagage oma kogemusi meie teiste lugejatega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map