8 pistikprogrammi, mis muudavad WordPressi tõrkeotsingu imelihtne

Nii suur kui WordPress on, on alati teatud probleeme ja tõrkeid, millega veebisaitide omanikud mingil hetkel tõenäoliselt tegelema peavad. Ja võite pistikprogrammi kaudu nende probleemidega hakkama saada raskel viisil – käsitsi või lihtsal viisil.


Seal on hulgaliselt WordPressi pistikprogramme, mis eemaldavad tõrkeotsingu probleemidest ja muudavad veebisaidi haldamise täielikult sujuvamaks. Siin on 8 WordPressi pistikprogrammi, mis muudavad teie veebisaidi omanike ja arendajate elu pisut lihtsamaks:

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WP vastamata ajakava parandamine ebaõnnestus tulevaste postituste korral

WP vastamata ajakava

Postituse ajastamise funktsioon on valesti, eriti neile, kes eelistavad hulgi ajaveebe ajada ja nende artiklid on eri aegadel postitatud, nii et need ei kattu üksteisega. Kuid kui plaanite oma postitusi kogu aeg planeerida, võisite märgata, et aeg-ajalt postitust mingil põhjusel ei avaldata.

See võib olla ülimalt pettumust valmistav, eriti kui teid ei teavitata sellest avaldamata jätmisest enne, kui olete administraatori paneelil vea otsa komistanud. Kellelegi ei meeldi näha seda kardetud sõnumit “Vastamata ajakava”! WP vastamata ajakava parandamine ebaõnnestus tulevaste postituste loomine WordPressi plugin võib aidata seda probleemi lahendada. Õige nimega see pistikprogramm skannib teie WordPressi saiti, et kontrollida, kas pole plaanitud postitusi, mis pole nende avaldamiskuupäevast möödunud, ja läheb siis edasi ja avaldab need. See on mugav väike pistikprogramm, mis ei takista teie serverit mingil moel.

2. Akismet

Akismet

Rämpspost on valu, kuid õnneks on olemas pluginad, mis on välja töötatud spetsiaalselt selle käsitlemiseks. Akismeti WordPressi pistikprogramm on populaarne. Tegelikult pole tal muud valikut, kui olla populaarne, kuna see on eelinstalleeritud kõigile WordPressi versioonidele.

Ehkki see ei pruugi tingimata olla lollikindel, on see enamiku rämpspostiga seotud inimeste takistamiseks üsna hea ja robotid proovivad teie kommentaaride sektsiooni põgeneda. Akismet kontrollib kõiki teie ajaveebis tehtud kommentaare ja analüüsib neid, et näha, kas need sarnanevad rämpspostiga. Mõnikord luksumine, mistõttu peate oma rämpsposti kausta regulaarselt kontrollima. Mõnikord märgitakse õigustatud kommentaarid rämpspostiks, nii et peate seda mõnikord käsitsi kontrollima.

3. WP-andmebaasi optimeerimine või optimeerimine pärast redaktsioonide kustutamist

WP WordPressi pistikprogrammi optimeerimine

Kui teie versioonisüsteem on üle koormatud, võib teie saidi andmebaas saada üsna suure, mis teeb teie saidi efektiivsemaks käitamiseks vähe. Tegelikult võib see teie saiti märkimisväärselt häirida. WP-WordPressi pistikprogrammi optimeerimine aitab teie andmebaasi kahandada, nii et teie veebisait töötab sujuvamalt ja sujuvamaks. See pistikprogramm täidab selle ülesande, hoolitsedes näiteks muudetud versioonide, vanade kommentaaride või automaatsete postituste visandite eest. Andmebaasi optimeerimine pärast redaktsioonide kustutamist Pistikprogramm teeb palju sama, mis võib teie andmebaasi mahtu vähendada enam kui poole võrra.

4. Lehe lingid

Lehe lingid saidile

Siselehtede ja väliste saitidega linkimine on alati hea tava, kui proovite Google’i ridadesse tõusta, eriti kui need lingid viitavad volitatud saitidele. Kuid mõnikord võib seda käsitsi teha päris valu. Kellelegi ei meeldi, kui ta on mingitesse sätete kohandamisse kaasatud protsessis. Koos Lehe lingid WordPressi pistikprogrammi, peate vaid selle sisse või välja lülitama.

Selle pistikprogrammi abil on hõlbus vanale lehele saabuvat liiklust suunata ja mujale suunata. See mugav väike pistikprogramm aitab, kui lisate oma postituse redigeerijasse metaboksi, kus saate tekstiväljale sisestamiseks valida kohandatud URL-i. Nii suunatakse liiklus teie liikumise korral automaatselt välisele lingile.

5. Keela kommentaarid

Keela kommentaarid

Kas olete kunagi proovinud kogu veebisaidil kommentaare keelata? See on raskem, kui esialgu võib tunduda. Kuid seda on mõnikord vaja, erinevatel põhjustel. Mitte ainult, kuid juba esiotsa tehtud kommentaaride eemaldamine võtab natuke tehnoloogilisi teadmisi, sealhulgas kodeerimise. Mitte iga WordPressi kasutaja ei tea, kuidas oma teemasid kodeerida või muuta.

Õnneks on olemas üks vahva pistikprogramm, mis selle eest hoolt kannab: the Keela kommentaaride WordPressi pistikprogramm. See annab teile võimaluse kommentaarid välja lülitada, olgu see siis kogu teie sait või ainult postituse järel. Kui soovite kommentaarid täielikult kaotada, muudab pistikprogramm isegi kommentaarivormi. Kui soovite keelata konkreetse postituse kommentaarid, eemaldatakse kommentaari vorm ainult selle postituse korral. Olemasolevad kommentaarid võivad siiski jääda, kui otsustate need alles jätta.

6. iThemes Security

iThemes Security

Äärmiselt oluline on omada varukava juhuks, kui teie server jookseb kokku või juhtub mõni muu juhuslik asi teie saidiga. Seda teavad kõik. Kuid mitte kõik ei astu vajalikke samme oma veebisaidi regulaarseks varundamiseks, peamiselt seetõttu, et see on omamoodi häiriv. Tõsi on see, et peate kindlasti saama oma veebisaidi varundatud failist taastada, kui midagi halba juhtub, väga lühikese aja jooksul.

iThemes Security pistikprogramm teeb seda teie eest automaatselt. See võimaldab teil oma saidil täielikult või osaliselt varukoopiaid luua. See hõlmab teie andmebaasi ja installitud pistikprogramme. Seda tüüpi funktsioonide täitmiseks on välja töötatud ka teisi pluginaid, kuid iThemes Security on tõenäoliselt parim. Sellel on palju funktsioone ja see annab teile võimaluse varukoopia taastada mõne minuti jooksul.

7. WordPress SEO Yoasti poolt

Yoasti poolt loodud WordPress SEO

Veebisaidi otsingumootori optimeerimine võib olla üsna vaevatu, võttes arvesse kõiki väheseid tegureid, millele olete mõelnud, sealhulgas metamärgendid, lehekirjeldused jms. Kui asi puudutab SEO-d, Yoasti poolt loodud WordPress SEO on kohustuslik. See annab teile täieliku kontrolli oma lehtede, postituste ja kategooriate metakirjelduste, pealkirjade ja märksõnade üle.

See pistikprogramm ütleb ka otsimootorirobotitele, mida teha nofollow’i korral, mida ei tohi jälgida, indeksit jne. Saate isikupärastada ka oma Facebooki ja Twitteri kirjeldusi üksikute postituste jaoks. See tähendab, et kui te pigem ei kasuta vaikekirjelduse metakirjelduse välja.

8. Digg Digg

Digg Digg

Sotsiaalmeedia. See on igal pool. Ja kui te pole veel sellele ribavagunile hüpanud, siis jääte ilma, eriti kui teie sait peaks eeldatavasti teenima kasumit. Kui te ei tea, kust alustada, kaaluge Digg Digg WordPressi pistikprogramm, mis lisab teie saidi lehtedele ja postitustele hõljuva kasti ja võimaldab külastajatel teie sisu jagada vaid ühe klõpsuga.

See WordPressi pistikprogramm tegeleb kõigi suhtlusvõrgustikega, kuhu võite seda visata, sealhulgas Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest jne. Saate isikupärastada seda tüüpi teenuseid, mida soovite oma kasutajatele näidata, ja te ei pea kasutama neid, mis teie arvates pole teie saidil mingit kasu. Kokkuvõttes tuleb kõigepealt sukelduda sotsiaalmeedia pähe.


Seal hõljub mitu tonni pluginaid, mis võivad lahendada mõned WordPressi kõige levinumad probleemid, eriti kui olete platvormi ümber pisut kõrvade taga märg. Loodetavasti piisab eelnevast loendist, et teie sait üles saaks ja töötaks (ja hoidke seda nii!).

Kas on pluginaid, mida soovite kasutada saidi toimingute tõrkeotsinguks või sujuvamaks muutmiseks? Andke mulle allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map