8 parimat WordPressi teemat väliskujunduse ja arhitektuuri veebisaitidele

Parimad arhitektuuri WordPressi teemad

Väliskujundus on üks loomingulisimaid töövaldkondi, mis nõuab kõige elegantsemat puudutust. Oma äri laiendamiseks tänapäeval vanus, sa lähed vaja teha looge oma töö tutvustamiseks veebipõhine kohalolek – koostage oma portfell. Õnneks olete teinud õige valiku (valinud oma CMS-na WordPressi) ja jõudnud õigesse kohta teemasid otsima!


Oleme koostanud nimekirja kõige huvitavamatest WordPressi väliskujunduse teemadest ja mallidest, mida saate kasutada oma või agentuuri töö tutvustamiseks. Alustame.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. KROFID

1 CROFTS - arhitektuur, agentuuri WordPress teema

CROFTS on mitmeotstarbeline, täielikult reageeriv WordPressi teema, millel on võrkkesta valmiduskuvar, koos pukseerimiseks Visual Composeri pistikprogrammiga. See teema on spetsiaalselt üles ehitatud arhitektuurilistel eesmärkidel, näiteks sise- ja välisportfellide jaoks.

Sellel teemal on ka mitu portfelli paigutust, sealhulgas (a) mitme veeru vaade – võimalus valida 2, 3, 4 või 5 veeruvaate seast; ja b) kolm erinevat ühe portfelli paigutust.

2. Väliskujundus

2 WordPressi väliskujunduse teema

Sellel teemal on täislaiusega liugur, mis juhib tähelepanu veebisaidil kasutatavatele päisepiltidele. See on suurepärane võimalus tutvustada oma parimat tööd ja võita klient üle enne, kui tal oli võimalus uuesti järele mõelda.

Teemaga on kaasas Google Fonti integratsioon, demosisu, 80+ lühikoodid ning see on ka WPML-iga ühilduv, mis tähendab, et saate vabaneda piirkondlikest ja keelelistest tõketest ning tõlkida oma veebisaidi mitmesse keelde. Teemal on ka sisseehitatud heli- ja videopleier ning sellel on 4 kohandatud postitüüpi, sealhulgas Meie meeskond, portfell, teenused ja Iseloomustused.

Lõpuks on selle teema toiteks TemplateMonsteri kirsiraamistik, mis võimaldab teil kohandada teema erinevaid aspekte, sealhulgas tüpograafiavalikud, külgriba asukoht, lehekülje paigutused, pildi liuguri sätted ja palju muud.

3. Artcore

3 Artcore - hoonearhitektuuri WordPressi teema

Artcore on puhas ja reageeriv WordPressi teema, millel on julge ja moodne kujundus, muutes selle sobilikuks loomeagentuuridele, sise- ja väliskujunduse ning arhitektuuri veebisaitidele. Teemal on ka spetsiaalne administraatori paneeli võimalus projekti hõlpsaks haldamiseks. Selle toiteallikaks on kerge leheehitaja pistikprogramm ja sellel on kolm kodulehe paigutust. Isiklikult arvan, et Artcore on üks parimaid võimalusi, kui vajate WordPressi teemat, mis on spetsiifiline väliskujundusele.

4. Exdesimo

4 Exdesimo väliskujunduse WordPressi teema

Selle teema maandumislehel kujutatud erksa rohelusega saab minu arvates suurepäraselt kasutada välistingimustes, kus on palju avatud maastikku – aiad, teie eesruum, tagaaia muru jne. Sellel teemal on täisekraanil pilt ja video taust ja lendmenüü, et anda sellele elegantne ilme. Tehnilises plaanis on selle teema piltide jaoks laisk laadimine lubatud, mis säästaks ka ribalaiust! See teema põhineb ka kirsiraamistikul, mis annab teile piiramatud kohandamisvalikud ja regulaarsed värskendused, et jääda ühilduvaks WordPressi uusima versiooniga.

5. Matisse

5 Matisse - loominguline ja elegantne teema

Lõbus fakt – teema nimi (ma arvan) on laenatud Henri Matisse kes oli tuntud prantsuse maalikunstnik ja skulptor ning fauvismi juhtfiguur.

Teema pakub teile hulgaliselt kohandamisvalikuid, millel on 4 menüükorraldust (vaikimisi, staatiline, paremal ja täisekraanil), 12 lehekülje paigutuse malli, 6 portfellivõrku, esitletud teosed liugur, 4 kohandatud vidinat, 2 portfelli tüüpi ja ainulaadne juhtumiuuring ja liugte esitlus.

Demosisu on lisatud, nii et saate mõne klõpsuga hakkama korrata täpne teema, mida nägite ThemeForesti demos enne selle ostmist! ��

Teemal on ka Google Fonti integreerimine. Tõlkevalmidus põhineb hullumeelselt võimsal Bootstrap 3 raamistikul. Kaasas võimas valikupaneel kohandatavate päise- ja jalusseadetega, hele ja tume teemavärv ning ühe klõpsuga brändi värvivalija!

6. Väliskujunduse meisterlikkus

6 välise disaini meisterlik WordPressi teema

Väliskujunduse meisterlikkuse teema on täielikult reageeriv, võrkkestaks valmis WordPressi teema, mis sisaldab funktsioone. Sellel teemal on Cherry raamistiku toel sisseehitatud teema kohandaja ja kohandatud tüpograafia suvandid tänu Google Font’i integreerimisele, filtreeritavale portfelli parallaksi kerimisefektile ja täpsematele liuguritele, mis kasutavad TM Nivo liugur sisse panema. Teema toetab ka heli- ja videopleieri integreerimist.

7. Arhitektuur

7 arhitektuur - WordPressi teema 2

Arhitektuuriteema ilmus algselt 3 aastat tagasi 2012. aasta detsembris. Täna on Themeforest üks populaarsemaid teemasid, müügiga üle 2400! Teemaga on kaasas võimas administraatoripaneel koos lohistatavate lehtede koostaja ja liughalduriga, lokaliseerimise tugi, piiramatu värvivalik (koos reaalajas värvimuutjaga), sisseehitatud lühikoodid, hinnastabelid ja Google Fonti integratsioon. Lisaks nendele kohandamisvalikutele toetab teema ka viit kohandatud postitustüüpi, 6 jaluse paigutust ning fonti, logo ja tausta üleslaadijat.

8. Väliskujundusbüroo

8 välise disaini büroo WordPressi teema

Meie loendi viimane teema, Bureau Exterior Design WordPressi teema, on loodud TemplateMonsteri välja töötatud kirsiraamistiku abil. Teema on üles ehitatud ülivõimsale Bootstrap 3 raamistikule ja sellel on erksad värvid, mis annavad sellele värskendava rohelisuse. Lisaks on teemal parallaksi kerimine lubatud, sellel on sisseehitatud tugi fondiikoonidele ja Google Fontidele.

Administraatori paneel pakub mitu teemapaigutuse ja veeru valikut, automaatse täiendamise võimalusi ja muid täpsema kohandamise võimalusi. Boonusfunktsioonina on sellel teemal spetsiaalne moodul veebivestluseks, nii et saate suhelda oma klientidega (kes on võrguühenduseta olekus teile võrguühenduseta sõnumeid jätma), parandades seeläbi teie saidi kasutajakogemust.

Järeldus

Mul oli keeruline väliskujunduse malle veebist otsida – enamik neist olid vananenud või neil oli väga levinud kujundus. Võite märgata, et pooled selle loendi teemad on pärit TemplateMonsterilt. Tahaksin juhtida tähelepanu teatud asjadele selle turu kohta.

TemplateMonster pakub head klienditugi – sealhulgas ostetud teema installimist ja konfigureerimist (muidugi hinnaga). Külgribal olev maksenupp pakub paar reklaamitud kõrge diskontomääraga lisandmoodulit.

hoiatav mallimonster

Ma ei soovitaks neid lisandmooduleid osta

Enamik neist on pistikprogrammid, mida te ei kasuta. Olukorra halvendamiseks võivad need kohustuslikud pistikprogrammid teie WordPressi veebisaiti aeglustada, kui see ei põhjusta täielikult teema-pistikprogrammi konflikti. Ostke kindlasti oma hostiteenuse pakkuja eraldi, ilma kolmanda osapoole (antud juhul TemplateMonster) kaasamiseta..

Need on mõned puudused, millest peate teadma. WPExploreris on siin saadaval palju õpetusi, kus saate teada, mida peate tegema.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map