8 parimat WordPressi impordi / ekspordi pistikprogrammi

Parimad WordPressi impordi ja ekspordi pistikprogrammid

Kõik veebisaidid, mis on juba mõnda aega olnud, hakkavad oma andmebaasis andmeid koguma. Ükskõik, kas tegemist on kasutajatega, klientidega, piltidega, teemadega, postitustega, SEO-ga või muuga, leiab see teie WordPressi koha. Mõnikord võiksite neid andmeid teisaldada mujale. Öelge ühelt WordPressi saidilt teisele veebisaidile või platvormile. Võib-olla soovite juurdepääsu kasutajaandmetele tellimisnimekirjade värskendamiseks või müügiandmete teisaldamiseks oma raamatupidamissüsteemi.


Samuti võite mõnel hetkel importida andmeid oma WordPressi saidile. See võib juhtuda, kui loote uusi alamdomeene, mis vajavad samu kasutajakontosid. Või kui vahetate täiesti uue hosti vastu. Muidugi saate seda hallata oma juhtpaneelil asuva phpMyAdmini abil (mille kohta saate teada meie WordPressi juhendist). Kuid mitte kõik meist ei taha phpMyAdminiga tegeleda ega isegi juhtpaneeli külastada. Seal saavad kasulikuks osutuda pistikprogrammid, mille abil saate oma WordPressi veebisaidilt andmeid importida ja eksportida.

Natiivse WordPressi impordi / ekspordi suvandid

WordPressi abil saate alati tagasi loomuliku impordi / ekspordi funktsiooni juurde. Impordi tööriista abil saate saidi sisu, näiteks postitusi või kommentaare teistelt platvormidelt oma WordPressi importida.

Natiivse WordPressi importimine

Sisu eksportimiseks loob WordPress XML-faili, mille saate alla laadida ja arvutisse salvestada. See fail võib sisaldada postitusi, lehti, kommentaare, kohandatud välju, kategooriaid ja silte. Kui kasutate teises WordPressi installimisfunktsiooni Impordi, saate faili sellele saidile üles laadida.

Pärisfunktsiooni WordPress eksportimine

Kuid mugavam viis selle käsitlemiseks on WordPressi pistikprogrammide kasutamine. Allpool tutvustame WordPressi pluginaid, mis aitavad importida või eksportida konkreetseid andmepakette teie WordPressisse ja sealt välja (erinevalt üldistest rände pluginatest, mis aitavad teil kogu oma saiti teisaldada). See aitab teil kokku hoida probleeme veebisaidilõikude taasloomisega teises kohas.

Alustame pistikprogrammidega. Mõni saab mugavalt kõiki teie WordPressi andmeid importida ja eksportida, teised aga edastavad kindlaid andmekogumeid. Lisateabe saamiseks lugege edasi!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Impordi XML- või CSV-fail WordPressi

Impordi XML- või CSV-fail WordPressi pistikprogrammi

Kui teil on palju andmeid CSV-failides, aitab see pistikprogramm teil hõlpsalt seda hõlpsalt lohistades liidese abil neljaastmelise protsessina liigutada. Ei ole mingit nõuet, et XML- või CSV-failid peavad olema mingis konkreetses struktuurivormingus või suuruses. Pistikprogramm tükeldab imporditavad failid hallatavateks tükkideks ja saate selle seadistada suuremate failide importimiseks või ka importimise kiirendamiseks. See impordib kõik andmed, sealhulgas atribuudid, ja töötab erimärkidega, näiteks araabia, heebrea ja hiina keeles.

Lisaks olemasolevatele CMS-i andmetele saate seda pistikprogrammi kasutada ka reaalajas andmevoogude, näiteks aktsiakursside, sporditulemite või reaalajas noteeringute importimiseks. Mis siis saab, kui soovite andmeid eksportida? Noh, see plugin integreerub kaas plugin, Ekspordi WordPressi andmed XML / CSV-sse mis võimaldab teil eksportida peaaegu kõike. Seejärel saate andmeid Excelis redigeerida ja saata need mis tahes asukohta.

Pro versioon võimaldab teil teha enamat, näiteks andmete importimine kohandatud väljadele või piltide importimine. See võimaldab importida ka aktiivsest URL-ist või kontrollida faili värskendusi ja redigeerida vastavalt vajadusele. Kui olete WooCommerce’i kasutaja, võite ka teda huvitada XML- ja CSV-importija kõigile WooCommerce’i tooteliikidele.

2. Ultimate CSV maaletooja

Ülim CSV-importija pistikprogramm

Kui vajate pistikprogrammi regulaarselt raskete raskuste tõstmiseks, võib Ultimate CSV Importija olla just see, mida vajate. See võib importida peaaegu kõike – postitusi, kommentaare, ülevaateid (WP klientide arvustustest), aga ka SEO väljad kõik-ühes SEO-st. See ei piirdu sellega, see impordib kohandatud postitusi, kohandatud väljad ja isegi pilte välistest URL-idest, näiteks Pixabay või Shutterstock. Ka impordi kiirust saab suurendada. Ja mis on tore, on see, et see võimaldab andmebaasi dubleerimise vähendamiseks dubleerivat sisu kõrvaldada. Postitustüübid imporditakse koos taksonoomiate, mitme kategooria ja mitme sildiga. Pistikprogramm töötab mitme saidiga ja lisandmoodul aitab sisu CSV-vormingus välja viia.

Ehkki saate kõiki ülaltoodud toiminguid teha tasuta, saate Pro litsentsi ostmisel teha enamat. See korraldab perioodilisi veebisaidi värskendusi ilma käsitsi sekkumiseta ja toetab mitmekeelseid veebisaite. Kõiki imporditud mooduleid hallatakse failihalduris ja peetakse üksikasjalikke logisid. Ka arendajad on õnnelikud, kuna pistikprogrammi funktsioone saab laiendada.

3. Woo impordi eksport

Woo impordi ekspordi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Meie järgmine pistikprogramm, Woo Import Export, on mõeldud eranditult WooCommerce’i kasutajatele. Selle lisatasu pistikprogrammiga saab importida või eksportida kogu teie kauplusega seotud andmeid toodete, tootekategooriate ja tellimuste kaudu kasutajatele ja kupongidele. Saate valida imporditavad või eksporditavad väljad, rakendada filtreid ja ajastada impordi / ekspordi, samuti pidada kogu impordi / ekspordi toimingute logisid.

Pistikprogramm töötab CSV-vormingutega ja saab andmeid ka URL-idest ammutada. See pakub kõigi impordi / ekspordi andmete eelvaadet, nii et enne impordi / ekspordi nupule vajutamist võite olla kindel. WPML-i toega ei tekita mitmekeelsus probleeme.

4. Vidina importija ja eksportija

Vidina importija ja eksportija pistikprogramm

Vidinate importija ja eksportija on lihtne ja nutikas pistikprogramm, mis teeb täpselt seda, mida nimest soovitab. See pakub lihtsat viisi vidinate teisaldamiseks teisele veebisaidile ja on eriti mugav, kui lisate vidinaid oma teemale. Nupu Export klõpsamisel luuakse JSON-fail, mis sisaldab vidinaid koos nende sätetega. Failide importimiseks laadige see lihtsalt soovitud kohta alla, olgu see siis mõnel muul saidil või samal saidil. Kui importimine on lõppenud, saate vaadata, mis vidinatega õiges tabelis toimub.

Pistikprogramm ei laadi impordi ajal pimesi kõiki vidinaid. Vidinad, millel pole täpsustatud vidinaala või mida teie teema ei toeta, on välistatud. Samamoodi salvestatakse uues asukohas juba olemas olevad vidinad passiivsete vidinatena. Arendajad saavad andmeid enne importimist filtreerida.

See populaarne vidin on tasuta allalaadimiseks saadaval WordPressi pistikprogrammi hoidlas.

5. Kohandaja eksport / import

Kohandaja pistikprogramm Export / Import

Kui teil on mõni teema, mis näeb välja just nii, nagu soovite, ja soovite selle teisele saidile kopeerida, saab sellest abi kohandaja eksportimine / importimine. Kuid enne seda peate veenduma, et teie teema kasutab oma sätete jaoks WordPress Customizerit ja teema on aktiivne. Seejärel saate sätteid otse kohandaja liidesest üle kanda. Kõiki sätteid ja valikuid saab üle kanda.

Ütlematagi selge, et see toimib ainult siis, kui impordite seaded samale või alateemale sama teemaga kui algsed seaded.

Importimise ajal saate piltide välistada. Arendajad saavad filtrite abil filtreerida suvandid, mis ei kuulu kohandajasse. Kui importimine on lõpule viidud, värskendatakse seda lehte ja näete kõiki kuvatud muudatusi. See pistikprogramm hõlbustab WordPress Customizeri sätete taasloomist. Kui teemal on lõputult võimalusi, hindate selle pistikprogrammi vajalikkust.

6. Impordi kasutajad CSV-st Meta abil

Impordi kasutajad CSV-st, kasutades pistikprogrammi Meta

Kasutajate importimine CSV-st meta abil on mugav, kui soovite sekunditega importida tuhandeid CSV-vormingus kasutajaid otse oma WordPressi. Kohandatud kasutajaandmeid saab automaatselt lisada ja neid saab kasutada kasutaja profiili muutmiseks.

Saate kasutajatele rolle määrata ja neile meilisõnumeid saata. E-kirju saab kohandada ja neid saab mallidena salvestada. Saate selle seada nii, et kasutajaid imporditakse perioodiliselt, ja värskendada ka iga kasutaja andmeid. Lisaks ühildub pistikprogramm paljude teiste liikmelisuse pistikprogrammidega. Samal ajal võimaldavad pistikprogrammiga kaasas olevad konksud arendajatel funktsioone laiendada.

7. Ekspordi kõik URL-id

Ekspordi kõigi URL-ide pistikprogramm

Ekspordi kõik URL-id on lihtne pistikprogramm, mis loob teie saidil lehe, kus on kirjas kõik pealkirjad, kategooriad ja URL-id. Sealt saate kiiresti kontrollida oma avaldatud lehti ja postitusi, samuti avaldamiseks kavandatud postitusi. Saate andmeid eksportida ja neid postitüüpide järgi kategoriseerida.

See pistikprogramm on mugav, kui soovite kontrollida kõiki oma saidi URL-e või proovida 301 ümbersuunamist htaccess-i abil. Saate filtreerida URL-i autori järgi ja määrata CSV-failidele eelistatud nimed ning luua tundlike andmete kaitsmiseks juhuslikult failinimesid.

8. Ekspordi valitud sisuga meediumid

Ekspordi meediumid valitud sisukorralduse pistikprogrammiga

Tavaliselt postituse eksportimisel ei ekspordita seotud meediumifaile koos postitusega. Ekspordi valitud sisuga meedium lisab suvandi, mis kontrollimisel otsib esiletõstetud pildi ja manused koos postitusega eksportimiseks. Lihtne, kuid kasulik.


Andmed muutuvad veebisaitide jaoks üha olulisemaks ja peate võib-olla mingil hetkel oma saitide vahel teisaldama. Selles postituses toodud WordPressi pistikprogrammid võivad aidata teie ülesannet paremini selgitada. Proovige neid ja andke meile teada, kuidas nad teie heaks töötasid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map