8 parimat WordPressi hüpikpistikprogrammi

Konversioonimäärade optimeerimine on enamiku digitaalsete turundajate jaoks prioriteet number üks. Tulevase lojaalse järgija ligimeelitamine ja „haakimine” võib olla kunstivorm – see, mis hämmastab meist parimat. Õnneks on teie eesmärkide saavutamiseks tohutu hulk tööriistu; eriti WordPressi kogukonnas. Selles artiklis uurime saagi koort.


Täpsemalt, sukeldume hüpikprogrammide maailma. Kui see on tehtud, uurime, kuidas saaksite oma uut hüpikpistikprogrammi kõige paremini kasutada ja oma WordPressi veebisaidil konversioonimäärasid maksimeerida. Lähme lõhenema!

Mis on optiini hüpik?

Optini hüpikaknad on tõestatud viis muuta külastajaid lojaalseteks jälgijateks. Optiinid võimaldavad külastajatel sisestada kontaktteavet uudiskirja tellimiseks või konkreetse teema kohta lisateabe saamiseks.

Hüpikaknad, mida sa ütled? Aga nad on tüütud nagu põrgu, eks? Turundusvahendid saab ole väsitav – selles pole kahtlust – kuid suurepärase kaluri käes võib õige sööt olla tema edu võti. Ainult sina saab otsustada, kas tulemused on meetodit väärt. Olgem seda öelnud, lähme otse WordPressi popimate hüpikprogrammide pistikprogrammide juurde.

WordPressi hüpikprogrammide pluginaid on palju ja nisu sortimine ahvidelt võib olla mõneti hirmutav väljavaade. Õnneks oleme allpool toodud hoolikalt läbimõeldud valikuga juba teie jaoks raske töö ära teinud.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Ninja hüpikaknad

Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks

Ninja hüpikaknad on WordPressi jaoks kohandatav hüpikakende looja. Selle pistikprogrammi abil saate oma veebisaidil hõlpsalt luua hüpikaknaid tellimuste, sotsiaalsete jälgimiste, soovitatud või seotud üksuste ja palju muu jaoks..

Hüpikaknad on fantastiline viis lugejate tähelepanu köitmiseks ja Ninja hüpikaknad hõlbustavad kohandatud hüpikakende lisamist oma veebisaidile. Pistikprogramm pakub teile palju häid hüpikvalikuid, mis on mobiilselt valmis, täielikult tõlgitavad ja täis funktsioone. Lisage hüpikaknad, mis lukustavad sisu seni, kuni lugeja tellib või jagab. Või lisage hüpikaknaid eripakkumiste, allahindluste või kuponkikoodide jaoks. Võimalusi on lõputult. Üks negatiivsemaid funktsioone on statistika, mida Ninja hüpikaknad pakuvad, et näidata teile, millised hüpikaknad aitavad ja millised võivad minna.

Kas vajate veel hüpikaknaid? Hankige laienduskomplekt! Pistikprogrammi autor lõi täiendava teemapaki neile, kes vajavad natuke rohkem mitmekesisust. Kui korraldate palju tutvustusi või soovite kasutada iga hüpiktüübi jaoks erinevaid kujundusi, oleks laienduspakend kindlasti abiks. Kuid kuna see on vaid mõne dollari lisatasu, on vaja tööd lihtsalt oma tööriistakomplekti hilisemaks kuupäevaks lisada.

2. Hüpikaku tegija

Hüpikaku tegija

Hüpikaku tegija on pistikprogramm, mis võimaldab teil hüpikakendesse lisada peaaegu kogu sisu, mida võite ette kujutada. Lisaks on sellel hulgaliselt funktsioone, näiteks:

 • Hüpikaknad
 • Täielik positsioneerimine ja suuruse kontroll
 • Teemaehitaja
 • Keritav sisu ja palju muud

3. Õitsema

Õitsema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Bloom on väga elegantne pistikprogramm, mis pärineb elegantsete teemade rockstaaridest. See on ka lisatasu, nii et saate selle, mille eest maksate – kvaliteetse toote. Pole tähtis, kuidas plaanite oma saidile optiini vorme lisada, on Bloomil loomisprotsessi lihtsustamiseks sisse ehitatud hulgaliselt häid funktsioone:

 • Kuus lihtsat optiini stiili; nagu hüpik, sisse lendamine ja vidin
 • Üle 100 stardimalli
 • Lihtne importimine ja eksportimine teiste saitidega jagamiseks
 • Statistika jälgimine teie konversioonide vahekaartide hoidmiseks
 • Ja veel – lisateabe saamiseks lugege meie Bloomi arvustust

4. Hüpikaknad – WordPressi hüpikaknad

Hüpikaknad WordPress

Hüpikaknad – WordPressi hüpikaken on vägev hüpikpistikprogramm, mida on alla laaditud üle 60 000 korra ja mille abil saate oma jälgijaid suurendada 40%. Funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Mitu ekraanifiltrit kasutajaharjumuste eristamiseks
 • Hüpikute kuvamise või mitte kuvamise valikud
 • Asukoha, ajastuse ja peitmise seaded
 • Suhtlusvõrkude lühikoodid

5. PopupAlly

Hüpikakende liitlane

PopupAlly on suurepärane abonentide arvu laiendamiseks. See WordPressi pistikprogramm võimaldab arenenud professionaalsete registreerumisvormide kiiret kohandamist, isegi kui teil pole koodi teadmist.

 • Ühildub enamiku e-posti turundussüsteemidega
 • Kas on olemas profivõimalus lisatasu toega
 • Pakub samm-sammult õpetusi tõusu ja töö alustamiseks
 • Tasuta 30-päevane kursus, mis aitab teil oma nimekirja koostada

6. PopUp autor Supsystic

Laadige alla Supsystici hüpik

PopUp By Supsystic võimaldab hõlpsat ja piiramatut loomingulist disaini, et saada rohkem tellijaid ja sotsiaalseid jälgijaid.

 • Reageerivad hüpikaknad sõbralike võimalustega
 • Kohandatavad teemad
 • Kadunud külastajate hõivamiseks väljuge hüpikakendest

7. Vali samurai

Valiku Samurai pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge WordPressis kauneid opt-in hüpikvorme koos optimaalse samurai abil. Opt-in Samurai on veel üks intensiivse WP välja töötatud lisatasu plugin, mis võimaldab teil oma WordPressi veebisaidil luua ilusaid opt-in hüpikvorme..

Kaasas on üle 100 eelkujundatud osalemisvormi koos kohandatavate piltide ja teksti üksikasjadega. Kõigi osalemisvormide tundlikkus on täielikult testitud ja kuvab täiuslikult kõiki seadmeid. Koos kõigi funktsioonidega, mida Opt-in Samurai pakub, sisaldab see ka 20 külgriba spetsiifilist lubamisvormi.

Looge piiramatuid vorme ja saatke juhtandmeid lennult 19 populaarseimasse e-teenusesse, sealhulgas MailChimp, Aweber, Hankige vastus, Pidev kontakt, iContact, Vertikaalne vastus, FreshMail, Vision6, Client.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Campaign Monitor, Active Kampaania, Infusion Soft, Sugar CRM, HubSpot ja Mad Mimi. Abonentide andmed salvestatakse ka teie kohalikku WordPressi andmebaasi. Nii et saate eksportida CSV-sse otse oma opt-in Samurai juhtpaneelilt. Üksikasjalik statistika näitab teile kõige teisendavamaid vorme koos näitamiste / vaadetega.

Valiku Samurai kaudu saate oma müügivihjed saata ka otse isehajutatud suhkru CRM-i. Lisaks hüpikvormile saab vormid asetada ka otse lehele (ilma hüpikuta) juhuks, kui soovite näidata sisselogimisvormi sisu keskel lühikoodi abil. Pistikprogrammi juhtpaneel pakub üksikasjalikke analüüse vormide kohta, mis saavad vaateid ja vormistavad kõige rohkem vorme. Opt-in Samurai on üks kasutajasõbralikest pistikprogrammidest, mis teie häälestamise hüpikvorme seadistavad. Mitte ainult need, plugin toetab nii tervitus- kui ka väljumise hüpikaknaid. Ja ka küpsiste kehtivusaja saate määratleda iga hüpikmenüü jaoks.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Optin Ninja on esmaklassiline WordPressi plugin, mis on loodud viisil, mis aitab teil uusi e-posti tellijaid juurde tõmmata. E-posti aadresside kogumine ja salvestamine kohalikku andmebaasi, automaatvastajate kasutamine API-võtme kaudu või mis tahes kohandatud vormi kasutamine. Pistikprogramm võimaldab teil kasutada ühe- või kaheetapilist protsessi külastaja teisendamiseks tellijaks.

Iga sisukasti saab stiilida erinevalt. Pigistatavaid lehti saab üksikasjades kohandada; kasutada eraldiseisvaid lehti või avada neid hüpikakendes, kohandada tausta, värve, fonte jne. Kui soovite proovida erinevaid võimalusi, lubab Optin Ninja teil luua lihtsaid A / B-teste, mis võivad aidata teil otsustada, millist lähenemisviisi kasutada.

Pistikprogrammi on lihtne paigaldada ning see sobib hästi enamiku WordPressi teemade ja pistikprogrammidega. Vaadake pistikprogrammi demo, et vaadata kõiki vinge optiini lehe demosid ja näha reaalajas ekraanipilte analüüsi graafikust, automaatvastajast, kujundusvalikutest ja 300-st uuest graafikast.

Hüpotees?

Pärast kõigi pistikprogrammide valimist, hüpikakende kohandamist ja infolehtede kirjutamist saate teada, kuidas mõni see kraam töötab? Ehkki maagilise valemi üle vaieldakse veel paljude aastatuhandete vältel, on mõned katsed, mille enamik eksperte arvab, et soovitud tulemused tegelikult annavad. See on vormis statistilise hüpoteesi testimine.

Statistilisel hüpoteesikatsel pole absoluutselt midagi pistmist teatud suure, enamasti taimtoidulise imetajaga, keda tavaliselt leidub Sahara-taguses Aafrikas. Kuid siiski teeb on statistikavaldkonna teadusuuringutega üsna vähe seotud.

A / B testimine viitab randomiseeritud eksperimendile, mis koosneb kahest variandist – A ja B, kusjuures esimene esindab “kontroll” subjekti ja “ravi” tähistab teist.

Segaduses? Õnneks ei pea te õnnestunud veebisaidi saamiseks olema raketiteadlane. Just see on pistikprogrammide jaoks! Ehkki paljudel hüpikpistikprogrammidel on sisseehitatud jälgimisfunktsioonid, on olemas spetsiaalne pistikprogramm, mis aitab teil määratleda, hallata ja jälgida A / B testimise katseid:

Nelio AB Spliti testimisriist WordPressi jaoks

Nelio A / B testimine on võimas ja mitmekülgne WordPressi konversioonide optimeerimise teenus. Pistikprogramm ise on tasuta, kuid selle jaoks vajalik teenus on lisatasu. Nelio A / B testimine võib teie jaoks teha järgmist:

 • Parandage oma sihtlehti
 • Kirjutage paremaid postitusi
 • Katsetage uusi teemasid ja erinevaid menüüsid
 • Testi pealkirjad ja pealkirjad

Ja mis kõige parem, seda kõike saab teha otse oma WordPressi armatuurlaual! Veel üks suurepärane funktsioon, mis teid soojendab, on soojuskaardid.

See funktsioon võimaldab teil sõna otseses mõttes analüüsida mis tahes lehe kuumimaid alasid, et saaksite oma kliente paremini mõista. Ja kuna Nelio A / B testimine on loodud a teenus (ehkki lisatasu), eemaldatakse kogu töötlemine teie veebisaidilt ja see laseb nende pilvel koormaga hakkama. See muudab saidi üleslaadimise ajad palju kiiremaks.

Jäätise panemine konversioonikooki

Seega räägime selles postituses hüpikakendest, kuid tahan ka teile lisaboonust anda. Üks kõige tõestatumaid viise oma abonentide loendi suurendamiseks ja nende arvu juurde tagasi tulemiseks on üks lihtsamaid: öelge aitäh.

Testid näitavad, et tänulehe lisamine tehingu lõppu (olgu see siis rahaline või muu) avaldab suurt mõju igale kliendile. See loob ka suurepärase võimaluse lisada linke teie mõne muu sisu juurde.

Veel üks suurepärane viis, kuidas tänada koos veedetud aja eest, arvasite seda – WordPressi pistikprogramm. Täname mind hiljem saadab tänuavalduse e-kirjad kõigile, kes kommentaari jätavad.

Vingeid funktsioone on palju:

 • Kutsuge lugejaid tagasi oma ajaveebi
 • Rohkemate jälgijate jaoks link oma Twitterisse või Facebooki
 • Kohandage kategooriate e-kirju
 • Link oma RSS-kanalile
 • Sisaldab mitme keele tõlget

Nii nagu ka reaalses maailmas, tänan teid tänu sellele, et lugeja, tellija või klient tunnevad end teretulnuna ja nad armastavad teid selle eest.

Külastajate konksu, liini ja uppuri teisendamine

Nii et näljased veebisaidi külastajad on sööda ära võtnud ja te olete need sisse keeranud. Olete suurendanud oma abonentide nimekirja hüpikakendega, tekitanud oma veebisaidi vastu suuremat huvi, jõudnud teie klientide ja nende vajaduste täielikku mõistmisse ning võtnud isegi aega oma kiirest päevast, et öelda aitäh.

Võite nüüd maailma vallutada. Või kui olete endiselt näljane rohkem, vaadake meie e-posti optiini pistikprogrammide ringi. Kas teil on küsimusi, ettepanekuid või kriitikat? Tuli kustutada allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map