8 parimat teavitusriba WordPressi pistikprogrammi

Parimad teavitusriba WordPressi pistikprogrammid

Ükskõik, kas soovite reklaamida müüki, oma uusimat toodet või konkreetset sihtlehte, on teavitusriba. See lihtne täiendus teie saidil juhib tähelepanu ja aitab suunata liiklust teie raha teenimise lehtedele. Kuid isegi kui teie WordPressi teema seda funktsiooni ei sisalda, on pistikprogrammiga hõlbus teavitusriba lisada..


Sõltuvalt teie vajadustest on saadaval üsna palju teateriba võimalusi. Kuid oleme koostanud loendi, mis on teie arvates teie parimad võimalused. Kõiki meie jagatavaid pistikprogramme on hiljuti värskendatud ja need pakuvad võimalust link lisada (mis on WordPressi teavitusriba kõige olulisem funktsioon). Alustame siis!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Lihtne teavitusriba

Lihtne teavitusriba

Lisage oma WordPressi saidile lihtne teavitusriba, kasutades pistikprogrammi Easy Notification Bar. See valik on tõesti meie loendis kõige lihtsam – installige lihtsalt oma teavitusriba seadistamiseks ja minge reaalajas kohandaja juurde. Pistikprogramm sisaldab kiireid ja lihtsaid võimalusi sildi lisamiseks, teksti joonduse määramiseks, fondi suuruse valimiseks, nupu teksti redigeerimiseks, lingi lisamiseks ja tausta / teksti värvi kohandamiseks. See selleks! Võite mõne minutiga oma WordPressi saidile teavitusriba lisada. Mis kõige parem, see kerge pistikprogramm töötab enamiku teemadega (sealhulgas meie enda teemaga Kogu) ja mängib mõnusalt populaarsete pistikprogrammidega (näiteks WPBakery Page Builder ja Elementor).

2. Tere baar

Tere, baar

Veel mõne lisatud valiku jaoks soovitame tutvuda Tere ribaga. Selle pistikprogrammi tasuta versioon sisaldab põhilisi kujundusseadeid (nagu värv, ülemine või alumine paigutus, suurus ja nupu stiil), 1 reaalajas A / B jagatud test (lisatasu on piiramatu), kuvage oma Tere riba kõigile või lihtsalt mobiilis (või piirduge oma versiooniga uuele versioonile üleviimisel). Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et te ei saa Hello Bari kaubamärki eemaldada, kui pole üle viidud premium-paketi juurde, mis algab umbes 24 USD / kuus, kui valite iga-aastase kasvukava.

3. WPFronti teavitusriba

WPFronti teavitusriba

WPFront on natuke vähem intuitiivne, kuid on sellegipoolest hea valik, kui otsite tasuta teavitusriba pistikprogrammi. Pistikprogrammil on oma paneel, millel on võimalused kleepuva, ​​kerimisnihke, riba kõrguse, automaatse sulgemise, teate, nupu toimingute (link või Javascript) ja muu jaoks. Kuid ainulaadne funktsioon on võimalus määrata kuupäevad ja kasutajarollid, et kuvada teie teavitusribasid. See teeb WPFrontist suurepärase valiku, kui soovite reklaamida sisse logitud abonentide (või isegi teie autorite) piiratud ajaga promosid või eriteateid.

4. WP teavitusribad

WP teavitusribad

WP teavitusribade pistikprogramm pakub lihtsat viisi hoiatuste riba loomiseks oma WordPressi toega saidile. Looge piiramatu arv ribasid kohandatud teksti, nuppudega jne. Lisaks on seaded kuvada teavitusriba kindlatel lehtedel (või postitustel) Google’i või Facebooki külastajatele – suurepärane funktsioon, kui soovite pakkuda külastajatele erinevaid teatisi alates mitmesugused liikluse allikad. Pistikprogramm on ka tõlkevalmis ja sisaldab värvivalijaid kohandatud tausta-, teksti- ja nupuvärvide jaoks.

5. Ülemine riba

Ülemine riba

WP Darko pistikprogrammi Ülariba abil saate kujundada oma ülariba, et kuvada oma saidi külastajatele sõnumeid ja linke. Valige oma värv, kerimise nähtavus, sõnumi ja nupu tekst ning ka värvid. Täpsemate valikute jaoks (alumine äär, viivitus, sulgemisvõimalus, kirjasuurused ja kasutaja nähtavus) on saadaval Pro-versioon..

6. Kuulutusriba

Themify kuulutusriba

Info ja allalaadimine

Plugina Kuulutusriba abil on hõlbus hoiatuste lisamine kogu oma veebisaidile. Ja kuna pistikprogramm reageerib täielikult, on teie kiri lugejatele nähtav kõigis nende seadmetes. Pistikprogramm sisaldab palju suurepäraseid võimalusi, nii et saate luua teateid, mis vastavad teie brändile ja veebisaidile. Kõigepealt otsustage, kas soovite teadaande kinnitada päisesse, jalusesse või külgriba. Seejärel saate valida 12 taustvärvi / stiili, 2 stiilielemendi (kirjaklamber või järjehoidja), 3 ülemineku ja 5 kohandatud fondi vahel. Looge oma saidilt teadaandeid, mis tõepoolest hüppavad, et julgustada oma lugejaid klikkima!

7. Apexi teavitusriba Lite

Apexi teavitusriba Lite

Pistikprogramm Apex Notification Bar Lite sisaldab käputäis võimalusi oma häire- või märkeriba loomiseks. Valige 5 eelvormitud malli hulgast või kohandage seda 5 teavitusriba komponendi ja lisatud sotsiaalsete ikoonide abil. Apexi teavitusriba Lite pakub kleepuva riba jaoks valikuid – nii et teade jääb ekraanile ka siis, kui teie saidi külastajad kerivad allapoole. Või saate lubada kuvamise / peitmise valiku, et anda lugejatele võimalus teatis sulgeda. Tahad rohkem? Siin on lisatasu versioon saadaval täpsemaks positsioneerimiseks, ajastatud ribade, taimeri, kohandatud fondide ja paljude muude kohandamisvõimaluste jaoks.

8. HashBar

Hashbar

Viimane meie loendis on WordPressi HashBari teavitusriba. Ühilduv visuaalse helilooja ja kuningliku heliloojaga, on see suurepärane lisa ka siis, kui kasutate oma saidil lehtede koostajat. Pistikprogramm võimaldab teil otsustada, millistel lehtedel seda kuvatakse, seada paigutust, kohandada värve ja muidugi lisada oma teksti. Kuid kui soovite juurdepääsu lühikoodigeneraatorile, kleepuvatele ja läbipaistvatele päise stiilidele, mobiilse murdepunkti sätetele, teavitusribade ajastamisele ja muule, peate uuemale versioonile üle minema lisatasu versioon.


Kokkuvõtmiseks on teadaannete ja teatiste ribad suurepärane viis olulisele teabele tähelepanu juhtimiseks. Saate oma lugejaid suunata ainuõiguslikule müügile, uuele sisule, uudiskirja registreerumisele või muule esiletoodud sisule. Loodetavasti on see nimekiri aidanud teil leida oma WordPressi saidi jaoks õige teavitusriba pistikprogrammi.

Kas teil on küsimusi? Või muid pistikprogramme, mida soovitada? Jäta meile lihtsalt allpool kommentaar – me sooviksime sinult kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map