8 parimat e-posti ja uudiskirja WordPressi pistikprogrammi 2020

Infolehed on olulised. E-posti loendi haldamine ning infolehtede loomiseks ja saatmiseks aega eraldamine ei sobi aga alati teie ajakavaga (või eelarvega). Kas teadsite, et saate uudiskirja saata otse oma WordPressi juhtpaneelilt? Ja veel parem – kui on olemas üsna palju WordPressi uudiskirja pistikprogramme, mida saate kasutada hõlpsaks seadistamiseks?


Täna vaatleme teile mõnda lihtsamat viisi oma uudiskirja haldamiseks WordPressi abil. Nii et ilma täiendava vaevata laskem uurida, mis on meie arvates WordPressi parimad meili- ja uudiskirja pistikprogrammid.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. MailPoet

MailPoeti meilid ja infolehed

MailPoet on võimas infoleht ja e-posti haldur, mis integreerub sujuvalt WordPressiga. Saate koostada oma e-posti loendi, kujundada uudiskirja ja saata need otse WordPressi juhtpaneelilt välja. Lisaks on see 100% tasuta kuni 2000 tellijat!

Mis teeb MailPoetist ühe parima WordPressi uudiskirja pistikprogrammi? Alustame algusest – kõigepealt on seda väga lihtne seadistada ja kasutada. Installige ja aktiveerige MailPoet lihtsalt nagu iga teine ​​pistikprogramm, ja siis olete valmis alustama infolehtede saatmist. Pole vaja täiendavat konfiguratsiooni ega teenindusplaane. Nüüd saate oma tellijaid ja loendeid luua / hallata otse WordPressist!

Järgmisena sisaldab MailPoet võimsat uudiskirjade koostajat teie e-kirjade loomiseks ja kohandamiseks. Valige, kuhu loote uudiskirja, automaatse registreerumise tervituse e-posti või automaatse uue postituse teatise. Seejärel valige valmis reageeriv mall ja olete põhimõtteliselt valmis minema! Muidugi saate kohandada

MailPoet pakub ka täielikku WooCommerce’i integreerimist, ehkki see on üks teenuse paljudest funktsioonidest MailPoet lisatasu (kindlasti väärt uuendamist imo). Kui lähete uuele versioonile üle uuemale versioonile, saate saata kliendile tervitusteateid, teateid toodete müügi ja uute toodete kohta (märkus: hüljatud ostukorv ja kliendihinnad on teel!). Pro sisaldab ka vaatajaskonna kaasamise statistikat (klõpsamisi ja avanemisi), valge sildiga infolehte jalus, samal päeval tööpäeva tugi ja võimalus saata mis tahes meetodil (näiteks SMTP) rohkematele abonentidele rohkem e-kirju..

MailpPoet on ka GDPR-iga ühilduv ja tõlkevalmis. Tegelikult on juba 20 keeletõlget pakutud (ja olete teretulnud nende keeltega liituma) Transifex projekti, kui soovite abi tõlkimisel oma emakeelde).

2. Mailster (lisatasu)

E-posti uudiskirja pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mailster on WordPressi e-uudiskirja pistikprogramm, mis toob kogu e-turunduse kogemuse e-uudiskirjade loomise, saatmise ja haldamise kaudu otse teie WordPressi taustaprogrammi.

Pistikprogramm võimaldab teil tänu sisseehitatud e-posti koostajale oma tellijatele ilusasti vormistatud e-kirju saata ja luua. Saate mõne kampaaniaga meisterdada terve kampaania minutite jooksul lihtsate lohistamisliigutustega ja pakkuda oma vaatajaskonnale professionaalse ilmega kampaaniat.

Tänu automaatse reageerimise funktsioonile polnud kohandatud toimingupõhiste meilide loomine kunagi nii lihtne. Valige konkreetne kuupäev, toimingud või paljud muud võimalused, millal teie tellijale teatud e-kiri tuleks saata. Samuti saate kombineerida konkreetseid kriteeriumikombinatsioone, millal tellija meili saab.

Mailster salvestab kõik teie abonendid otse WordPressi sisemusse, nii et kogu teave kuulub teile ja teile ei kehti tasud ega piirangud. Saate luua piiramatu hulga nimekirju ja tellijaid ilma senti maksmata. Teistel e-posti turundusteenustel on selle jaoks teatud hinnatasandid, nii et Mailsteri abil saate säästa märkimisväärset summat ja pole vaja muretseda teatud künniste pärast.

Üksikasjalik statistika on Mailsteri põhifunktsioon, mis võimaldab teil visuaalselt näha avasid, klikke ja põrkeid. Lisaks saate üksikasjalikku statistikat iga tellija kohta ja näete täpselt, millised toimingud kampaania vaatamise ajal käivitusid.

Mailster integreerub kümnete pistikprogrammidega, nagu saatja pakkujad, WooCommerce ja paljud hüpikvormi pistikprogrammid. Lisaks on saadaval üle 120 uimastamise malli, nii et järgmise projekti jaoks ideaalse sobivuse leidmine ei oleks probleem.

3. Infoleht

Infolehe pistikprogramm

Sobivalt nimetatud infolehe pistikprogramm on just see, mida öeldakse – infolehe pistikprogramm. See tasuta WordPressi pistikprogramm on suurepärane võimalus oma WordPressi installist uudiskirjade loomiseks ja saatmiseks.

Pistikprogramm sisaldab tellimisvidinat ja -vormi, nii et saate hõlpsalt alustada oma abonentide nimekirja koostamist. Seal on isegi ühe või kahe optiini sätted ning privaatsuse märkeruut, et hoida oma WordPressi saidi GDPR ühilduvana.

E-kirjade loomisel on uudiskiri täis võimalusi. Kasutage pukseerimisredaktorit, et luua kohandatud e-posti paigutusi, lisades sisuplokkidesse, kangelaste pilte, pealkirju, tegevuskutseid ja palju muud. Infolehe pistikprogramm on ka SMTP-vormingus, integreeritav WordPressi kasutajaregistreerimisega ja ühildub enamiku populaarsete WordPressi tõlkepluginitega (sealhulgas WPML, Polylang ja TranslatePress).

Infolehe sisseehitatud kiiruse juhtimisega saate redigeerida isegi infolehte saatmise kiirust. Nii et saate oma tellijatele korraga e-kirjade saatmise asemel saata 10 (või suvalise numbriga) partiisid. Ja pistikprogrammi Newsletter abil ei piira teid mingid piirangud – lisage piiramatu arv tellijaid ja saatke piiramatuid uudiskirju!

Kas otsite rohkem? Infolehe meeskond pakub tonni lisatasu lisatasusid aruannete, automatiseerimise / automaatvastajate, WooCommerce’i, Google Analyticsi, geograafilise asukoha ja muu jaoks.

4. Jackmail

JackMaili WordPressi uudiskirja pistikprogramm

Jackmail on WordPressi plugin, mis on pühendatud teie WordPressi taustaga infolehtede loomisele ja saatmisele. Selles on kõik vajalik ja kaasas on ka smtp-server! Installige lihtsalt oma infoleht ja alustage selle vormindamist.

Nautige Jackmaili e-posti ehitajat, mis aitab teil oma uut infolehte võimalikult sujuvalt luua. Ja muidugi, see on reageeriv! Ja tänu lohistamise sisu koostajale on teie enda infolehe loomine lapsemäng. Kui soovite oma infolehti automatiseerida, lubab Jackmail käivitada ka automatiseeritud töövoo.

Jackmailil on ka pistikühendused, mis aitavad teil koguda optiini aadressi ContactFormist, NinjaFormsist, WPFormsist ja mujalt. Ärge muretsege, et teie infoleht läheks rämpspostiks. Jackmail on üks esimesi WordPressi uudiskirja pistikprogramme, mis on kunagi integreerinud professionaalse marsruutimisplatvormi. Praegu pakuvad nad tasuta 3000 e-kirja kuus! (ja jaluses pole ühtegi reklaami!)

Jackmail annab teile ka head statistikat. Tea, kes avaneb, kes klõpsab ja palju muud! See on suurepärane viis kampaaniate ja muu sellise jälgimiseks.

5. E-posti tellijad ja infolehed

E-post ja infolehed

E-posti tellijad ja infolehed on täiesti tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil saata e-kirju, luua infolehti ja koguda müügivihjeid – kõik ühest jaoturist. See pistikprogramm loob lihtsa tellimisvormi, mida pole veel nii kohandatav kui mõne muu selle loendi valiku korral. Siiski pakub see peaaegu kõiki vajalikke funktsioone, võimaldades:

 • Uute postituste avaldamise korral saatke tellijatele teavitusmeilid.
 • Klientide e-kirjade kogumiseks lisage liitumiskast (vidina, lühikoodi või PHP kaudu).
 • Luba tellijatele topelt- ja ühekordse sisselogimise meetodid.
 • Lisage iga e-posti aadressi tellimisest loobumise link.

Abonentide regulaarse värskenduse hoidmine on suurepärane viis oma maine tõstmiseks. Ehkki see pistikprogramm ei pruugi olla kõige paindlikum variant, on selle võime vaieldamatu aidata potentsiaalseid abonente meelitada ja praeguseid säilitada..

6. Tribulant Newsletters Lite

Tribulantide infolehed Lite plugin

Veel üks WordPressi toega uudiskirja valik on Tribulanti uudiskirjad. See kõik ühes infolehes suvand toetab postitusloendeid, tasulisi tellimusi, POP / IMAP põrkekäsitlust, DKIM allkirja ja isegi SMTP autentimist – ja palju muud.

Infolehtede loomine on sama lihtne kui postituse loomine. Tegelikult võite oma infolehena saata isegi postituse! Või kasutage mõnda lisatud malli. Kui olete valmis, saatke oma infoleht juhtpaneelilt välja. Järjekorda seadmise funktsioonid muudavad teie e-kirjade partiidena saatmise lihtsaks (mida Tribulant soovitab üle 100 tellija loenditele). Samuti saate häälestada tingimuste järgi automaatvastajaid ja infolehti, et oma vaatajaskonnale veelgi rohkem jõuda.

Kuid Tribulant’i infolehtedest on natuke rohkem, mida võiksite teada saada. Siin on kiire ülevaade plugina muudest funktsioonidest:

 • Postituse / lehe optiin
 • Külgriba vidinad
 • E-posti ajalugu
 • E-posti manused
 • Bit.ly klõpsamise jälgimine
 • WordPressi juhtpaneeli vidin
 • Lisatasu laiendid: WooCommerce, Google Analytics, kontaktvorm 7, s2Member jne.

7. SendPress

SendPressi infolehed

SendPress on suurepärane võimalus, kui soovite oma WordPressi saidilt lihtsat ja hõlpsat uudiskirjade saatmise võimalust. Pärast pistikprogrammi installimist on teil juurdepääs lihtsale koodivabale infolehtede redigeerijale, tundlikele uudiskirjadele jälgimise ja ajastamisega, kohandatavatele mallidele, registreerumisvormile ja vidinale, aga ka ühe- ja kahekordsetele optiinisätetele.

Kuid ainulaadne, mida ma pole varem näinud, on võimalus luua infolehtede loendeid vastavalt WordPressi rollidele. Nii saate luua ja saata tellijatele kohandatud infolehti, samuti ajaveebide autoritele iganädalasi teateid. See on suurepärane viis kontakti hoidmiseks nii oma lugejate kui ka meeskonnaga.

Muud märkimisväärsed pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad ühilduvust Postman SMTP-ga, Auto Cron (mis tagab kõigi teie uudiskirja meilide saatmise) ja kasulikke veebidokumente. Kui olete huvitatud, saate täiendada ka versiooniks Pro, et saada juurdepääs API-de saatmisele täiendavate SMTP-võimaluste, automaatse põrkehalduse, aruandluse, kohandatavate HTML-i infolehtede mallide, rämpsposti tulemuse ja premium / prioriteetide toe kaudu.

8. Infolehe haldur XYZ

XYZi uudiskirjahaldur

Viimane meie nimekirjas on XYZscriptide uudiskirjahaldur. See on kerge uudiskirja võimalus koos põhivalikutega. Kaasatud funktsioonid on optiini vorm (lühikood ja vidin), piiramatute abonentide tugi (e-kirjad), SMTP, automatiseerimine cron-töö kaudu, pakkide saatmine, tellimise automaatvastamine ja GDPR-i järgimine.

Pistikprogramm võimaldab ka lihtteksti, HTML-i või mitmeosalisi sõnumeid. Nii et selle konkreetse pistikprogrammi infolehe kujundus on täielikult teie otsustada. Looge oma kujundus või leidke HTML-uudiskirja mall, mida soovite oma e-kirjade jaoks kasutada.

Lühiteade WordPress PHP meilifunktsiooni ja SMTP kohta

Viimane asi enne infolehe pistikprogrammi installimist ja alustamist. Tavalist WordPressi installimist saab kindlasti kasutada infolehe saatmiseks armatuurlaualt (sellepärast me selle loendi kirjutasime). Siiski tuleb meeles pidada paar hoiatust.

 • Paljud e-posti teenuse pakkujad (sh Gmail ja Yahoo) märgivad PHP-e-kirjad automaatselt rämpspostiks – see tähendab, et teie infoleht võib abonentide postkastid täielikult vahele jätta.
 • Mõned hostiettevõtted võivad piirata WordPressi PHP-posti funktsiooni. Lisaks sellele võib teie sait olenevalt teie serveri max_execution_ajast oma uudiskirja saatmise keskel isegi aeguda (ja kui proovite uuesti saata, võite kogemata saata tellijatele duplikaate e-kirju).
 • Turvalisuse pistikprogrammid võivad tekitada konflikte ka PHP-posti funktsiooniga (kontrollige kindlasti vaid vigade esinemist, kui kasutate seda).

Nendel põhjustel soovitame kaaluda SMTP-d (lihtne edastusprotokoll). SMTP rakendamine aitab neist puudustest mööda minna, kasutades turvalist ja usaldusväärset meiliserverit. See suurendab teie infolehe edastamise tõenäosust.

Õnneks saate oma e-posti kliendi turvaliseks seadistamiseks lihtsalt SMTP-pistikprogrammi installida – ehkki peate võib-olla natuke uurima, et olla kindel, et SMTP-pistikprogramm mängib kena ega ole vastuolus teie uudiskirja pistikprogrammiga. Seal on palju kolmanda osapoole SMTP pluginaid, näiteks WP-posti SMTP või Lihtne WP SMTP mis võimaldavad teil oma WordPressi saidi e-posti serveriga ühendada (näiteks SendGrid, Gmail, Yahoo jne).

Või kui leiate uudiskirja pistikprogrammi, mis juba tarnitakse integreeritud SMTP-ga, mis on sündmusest parem! Mõned WordPressi uudiskirja pistikprogrammid pakuvad juba seda sisseehitatud (näiteks Jackmail), mis on fantastiline.


Lõplikud mõtted

Nii see nüüd on! Kui teil on küsimusi ülalmainitud uudiskirja WordPressi pistikprogrammide kohta või peaksite loendisse kuuluma, siis andke meile sellest kindlasti teada. Muidu laadige pistikprogramm alla, seadistage SMTP ja hakake infolehti saatma otse oma WordPressi armatuurlaualt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map