7 parimat WordPressi vahemälu pistikprogrammi 2020. aastal

WordPressi veebisaidi kiirendamiseks on teil ainult üks pilt. Esitage oma vaatajaskonnale aeglaselt laaditavaid lehti ja te ei tea, mis teie lõpptulemusele jõudis. \ Aeglaste lehtede tekke vältimiseks soovitame kasutada WordPressi vahemälupulti.


Milline on lõpptulemus? Suurendate oma lehe laadimiskiirust, muudate oma kasutajad õnnelikuks ja teete rohkesti.

Miks teenida kiirelt laaditavaid lehti? Enamasti seetõttu, et inimestele ja otsimootoritele ei meeldi aeglased veebisaidid. Jep, aeglane veebisait tähendab, et teil pole midagi väärtuslikku pakkuda ja otsimootorid ei kõhkle saata oma armastatud veebisaiti unustusse..

Näidake oma lugejatele ülikiirete lehtedega armastust ja nad armastavad teid kuule ja tagasi. Teie ja minu vahel tean, et vihkate ka lehtede aeglast laadimist. Sellegipoolest peate oma veebisaidi kiiruse korral olema kogu aeg metsalise režiimis.

Mida kiiremini, seda kiiremini inimesed (ja otsimootorid) teie sisu juurde pääsevad, seda parem. Muidu ootate oma kliente nagu bussipeatuses reisijaid – ainus probleem on see, et erinevalt bussist neid ei tule.

Nii et ärge jooge end aeglase veebisaidiga maasse. Ära armasta seda aeglast lehtede komplekti; hankige WordPressi vahemälu plugin ja saage sõltuvusse kiirusest.

Kui tunnete, et te ei saa aeglustada, olete õiges kohas, sest selles postituses katame 7 parimat WordPressi vahemälupistikprogrammi, et kiirendada teie veebisaidi kasutamist 2019. aastal ja pärast seda.

Kui te ei leia oma lemmikmälupulga pistikprogrammi, siis ärge pettunud. Selle asemel viige võitlus postituse lõpus olevasse kommentaaride sektsiooni. Või vaadake meie täielikku juhendit, kuidas WordPressi kiirendada.

Kiire märkus WordPressi vahemälu kohta

Mis sellest vahemälumajandusest asja endast kujutab? Ma vihkan dubleerivat sisu, kuna see mõjub teie SEO jõupingutustele halvasti, seetõttu langen alla tsitaat varasemast artiklist, mis näitab teile, kuidas WordPressi vahemälu puhastada, nagu plusse. Siin see on:

Üldiselt tähendab vahemällu salvestamine vahemälus andmete asemel ajutist mälu. Vahemälu (hääldatud sularaha) on tehnoloogia, mille abil riistvara või tarkvara salvestab ajutisi andmeid, mis on kiirem, kui vajalikku teist korda hankida..

Vahemälu eesmärk on suurendada oma veebisaidi lehe laadimiskiirust. Meil on neli peamist vahemälutüüpi:

 • Brauseri vahemälu, mis on vahemälu sisseehitatud sellistesse brauseritesse nagu Chrome, Mozilla Firefox ja nii edasi
 • Serveri vahemälu, mis juhtub serveripoolel. Tavaliselt hooldab seda teie veebi
 • Kolmanda osapoole vahemälu, mida pakuvad kolmandad osapooled, näiteks sisu edastamise võrgud (CDN). Populaarsete CDN-de näideteks on muu hulgas CloudFlare ja KeyCDN
 • Pistikprogrammi vahemälu, tüüp, mida WordPressi vahemälupistikprogrammid pakuvad, ja ka selle artikli peamine teema

Järgmises jaotises käsitleme nii tasuta kui ka premium-klassi WordPressi vahemälupistikprogramme. Ükskõik, kas otsite tasuta või premium WP-vahemälu pistikprogrammi, veenduge, et valiksite oma veebisaidile sobiva. Ilma täiendava vaevata asugem äri poole.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. W3 kogu vahemälu

WordPressi vahemälupistikprogrammid - w3 kogu vahemälu

Üle 1 miljoni aktiivse installimisega on W3 kogu vahemälu planeedi üks populaarsemaid WordPressi vahemälupistikprogramme..

Pistikprogramm on populaarne tänu hämmastavale vahemälufunktsioonide komplektile, mis aitab teil veebisaidi kiirendamist nagu boss. W3 kogu vahemälu kiirendab teie WordPressi veebisaiti järgmiste funktsioonidega:

 • Brauseri vahemälu, mis on eriti hea korduvate lehevaatamiste jaoks
 • Võimalus HTML-i, CSS-i, JavaScripti ja vooge minimeerida ja tihendada, säästes kuni 80% teie ribalaiusest
 • Ühilduvus jagatud, virtuaalse privaatse ja pühendatud hostimisega (serverid)
 • Õmblusteta sisu edastamise võrgu (CDN) integreerimine
 • Mobiilne tugi, sealhulgas automaatne teemavahetus
 • Lehe vahemälu, sealhulgas otsingutulemite lehed
 • Objektide vahemälu, sealhulgas andmebaasi objektid
 • WP_CLI tugi vahemälu tühjendamiseks ja palju muud
 • Tühjendamisstatistika, et saaksite näha, kuidas teie vahemälupüüded muutuvad
 • Puhverserveri integreerimine pöördlaki või Nginxi kaudu
 • Google’i kiirendatud mobiililehtede (AMP) tugi
 • Ja veel palju muud

Selle WordPressi vahemälu pistikprogrammi suur hulk funktsioone võib täiusliku algaja segadusse ajada. Kui olete selle üles riputanud, on W3 kogu vahemälu tähelepanuväärne WordPressi vahemälulahendus.

Tasuta WordPressi vahemälupistikprogrammi saamiseks lööb W3 kogu vahemälu teie sokid ära. Teisisõnu, mõtlete, miks on seda laadi vahemälupulgaldust isegi tasuta alustada.

2. WP rakett

WP raketi WordPressi vahemälu pistikprogrammid

Kui W3 kogu vahemälu osutub raskesti konfigureeritavaks, on teil vaja võib-olla vähem keerukat WordPressi vahemälu pistikprogrammi. Daamid ja mehed, öelge suured tere WP Rocketile, mis on üks parimatest WordPressi lisatasu vahemälupistikprogrammidest.

Kui teil on oma saidile investeerimiseks vajalikku raha, on WP Rocket tõenäoliselt ainus lisatasu vahemälupistik, mida te kunagi vajate.

Alustuseks on WP Rocketit uskumatult lihtne seadistada isegi miljoni ja ühe funktsiooni abil. Pärast pistikprogrammi aktiveerimist alustab WP Rocket teie saidi vahemällu salvestamist. See on õige, te ei pea WordPressi saidi vahemälu vahemällu konfigureerima lõputut seadete loendit; installige lihtsalt pistikprogramm, klõpsake aktiveerimisnuppu ja olete kiirematele veebilehtedele avatud.

Ja kuigi WP Rocket on algajasõbralik, tarnib see hulgaliselt konkse, mis aitavad arendajatel plugina funktsionaalsust märkimisväärselt laiendada.

Kuid kuidas plugin teie WordPressi laadimiskiirusi suurendab? WP Rocket minimeerib HTML-, JavaScripti- ja CSS-failid. Kui sellest ei piisa, on WP Rocket kaasas vahemälu eellaadimisega, mis parandab teie veebisaidi indekseerimist otsingumootorite poolt kohe. See tähendab, et pistikprogramm toetab brauserit ja lehe vahemälu.

Lisaks on WP Rocket laisa laadimisega. Sel põhjusel laaditakse teie veebisaidil pilte ainult siis, kui külastaja kerib lehte alla.

Seda tehnikat armastavad eriti teiste suuremate veebisaitide seas ka Facebook ja YouTube. Ka teie saate tänu WP Rocketile kasutada laisa laadimist enda kasuks. Lisaks on pistikprogramm ehitatud vastavalt WordPressi parimatele tavadele, mis tähendab, et see on puhas, kommenteeritud ja hästi dokumenteeritud.

WP Rocketi taga asuv ettevõte pakub teile nimelt kolme hinnapaketti Vallaline (49 dollarit)Pluss (99 dollarit) ja Lõpmatu (249 dollarit). Meie soovitus on alati otsida pakett, mis sobib teie ettevõttele. Nad pakuvad ka 14-päevast 100% raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate testida WP Rocket riskivabalt.

3. WP super vahemälu

WordPressi vahemälupulgad - wp super vahemälu ekraanipilt

Veel üks vääriline pretendent selles WP vahemälu osas on Automatticu WP Super Cache, samad poisid, kes tõid teile teiste suurepäraste toodete hulgas ka Jetpacki, Akismeti ja WordPress.com-i.

WP Super Cache’il on üle 2 miljoni aktiivse installi, mis tähendab, et see on paljude väljaandjate ja veebiarendajate jaoks populaarne vahemälupulgaldus..

Teie veebisaidi kiirendamiseks genereerib WP Super Cache teie dünaamilisest WordPressi sisust staatilisi HTML-faile. Raskete PHP-skriptide esitamise asemel teenindab veebiserver kergemaid HTML-faile, mis säästab tonni ribalaiust ja lühendab teie lehe laadimisaegu.

Pistikprogramm teenib staatilisi HTML-faile 99% -le teie veebikülastajatest, sealhulgas kasutajatele, kes on sisse loginud või kommentaarid jätnud. Peale lehtede tihendamise puhastab WP Super Cache automaatselt aegunud ja aegunud vahemälufailid. Lisaks saate eellaadida nii palju postitusi kui võimalik, kui lubate režiimi Eellaadimine.

Lisaks on WP Super Cache kaasas CDN-i tugi, sealhulgas võimalus luua CDN oma domeeni alamdomeenis.

Lisaks saate REST API lõpp-punkte, mis on kasulikud, kui teil on vaja pääseda juurde selle soodsa pistikprogrammi seadetele. Ühendage see pistikprogrammis saadaolevate konksudega ja saate oma vajadustele vastavaid vahemäluprotsesse luua.

Saidi vahemällu salvestamise alustamiseks ilma luksumiseta soovitavad arendajad aktiveerida järgmised seaded:

 • Lihtne vahemällu salvestamine
 • Vahemälu taastatakse
 • Tihendage lehed
 • Ärge vahemälu lehti tuntud kasutajatele sisestage
 • CDN-i tugi
 • Täiendav kodulehe kontrollimine

Pistikprogramm sisaldab üksikasjalikku dokumentatsiooni, kui teil on kunagi vaja lisateavet.

4. Kiire jõudlus

kiire jõudluse WordPressi pistikprogramm

Swift Performance on midagi enamat kui lihtsalt WordPressi vahemälupistik. See on hämmastav jõudluse optimeerija kaugemale lihtsalt vahemällu salvestamine, nagu te seda teate.

Arendajad on pakkinud selle halva poisi ääre äärde koos kõigi funktsioonidega, mida vajate oma armsa WordPressi saidi jõudluse ja kiiruse suurendamiseks, ilma et higi puruneks.

Alustuseks töötab lehe vahemällu hoidmine kastist välja (või kohe, kui olete pistikprogrammi aktiveerinud). Kui teil on huvi, ühildub lehtede vahemällu salvestamine teistega näiteks Cloudflare, bbPress, WooCommerce ja Varnish.

Teiseks saate minimeerimise abil staatiliste ressursside edastamist optimeerida. See on õige, CSS-i ja JavaScripti saate ühe klõpsuga kombineerida või minimeerida. Ja tänu funktsioonile, mida tuntakse nimega Async Execute, saate skripte individuaalselt käivitada, kui need laaditakse, mis parandab teie saidi kiirust, SEO tulemusi ja kasutajakogemust.

Kolmandaks, Swift Performance sisaldab kaasaegset andmebaasi optimeerijat. Optimeerija puhastab dubleeritud metaandmed, aegunud siirded, orvud ja rämpskommentaarid. Ja kui te ei teadnud, saate ajastada andmebaasi optimeerimise (koos profiversiooniga), mis säästab palju aega.

Lisaks saate pistikprogrammide korraldaja, mis aitab teil teatud lehtedel pistikprogramme lubada / keelata. Kuna pistikprogramme töötatakse ainult seal, kus see on vajalik, saate vähendada lehe mahtu ja minimeerida konflikte, mis põhjustavad toimivusprobleeme.

Muud märkimisväärsed omadused on järgmised:

 • Võimalus kriitilist CSS-i automaatselt genereerida
 • GZIP-i pakkimine
 • Laisk laadimine
 • Brauseri vahemälu
 • Mobiili tuvastamine
 • Mitme saidi ühilduvus
 • WPML-i tugi
 • Südame löögi kontroll
 • Ja veel palju muud

5. LiteSpeed’i vahemälu (LSCache)

litespeed'i vahemälu on üks parimatest WordPressi vahemällu pistikprogrammidest

Kui on pistikprogramm, mis teeb vahemällu salvestamise lõbusaks (me teame, et see on igav ja raske), peab see olema LiteSpeed ​​Cache. Sellel WordPressi vahemälupulgal on kaks funktsioonide komplekti, nimelt:

 • Üldised omadused, mis sobivad mis tahes veebiserveriga nagu LiteSpeed, Nginx, Apache ja nii edasi
 • LiteSpeedi eksklusiivsed võimalused, mis nõuavad OpenLiteSpeed, kommertslikud LiteSpeed ​​tooted, või LiteSpeed ​​toega hostimine

Üldfunktsioonide hulka kuuluvad objekti vahemälu, mitmekordne CDN-i tugi, kadudeta / kadudeta pildi optimeerimine, brauseri vahemälu, OPcode’i vahemälu, CSS / JS-i HTTP / 2 tõuk, DNS-i eeltrükk, Cloudflare API, mitme saidi tugi ja südamelöögi juhtimine.

Lisaks saate minimeerida CSS-i, JavaScripti ja HTML-i, sealhulgas sisseehitatud CSS-i ja JavaScripti, ning genereerida kriitilise CSS-i automaatselt.

Lisaks saate pilte / iframe-vormingut laetud laadida ja CSS / JS-i asünkroonselt laadida. Lisaks saate andmebaasi optimeerija, WebP-vormingu toe, impordi / ekspordi sätted, põhi- / täpsem sätete vaate ja PageSpeed-i skoori optimeerimise.

Saate kõik need fantastilised seaded atraktiivses ja hõlpsasti mõistetavas administraatori liideses.

LiteSpeedi eksklusiivsete funktsioonide hulka kuuluvad lehe automaatne vahemälu ja tühjendamine, sisse logitud kasutajate privaatne vahemälu, WordPress REST API vahemälu, mobiilituvastus, vahemälu tühjendamise ajakava, WP CLI tugi ja palju muud.

LiteSpeed ​​Cache pakub suurepärast dokumentatsiooni, tugifoorumit ja Slacki kogukonda. See ühildub paljude pistikprogrammide ja teemade valikuga. Samuti pakuvad nad API pluginate ja teemade jaoks, mis ei ühildu LSCache’iga. See on pikk loetelu funktsioonidest, mis viivad teie saidi kiiruse järgmisele tasemele.

6. WP kiireim vahemälu

wp kiireim vahemälu

WP kiireim vahemälu on veel üks populaarne WordPressi vahemälu pistikprogramm, millel on kirjutamise ajal üle 900 000 aktiivse installi. Muljetavaldava funktsioonide loendi ja regulaarsete värskendustega saate oma WP veebisaidi kiirendamiseks loota WP kiireimale vahemälule..

Lehe kiiruse suurendamiseks ja serveri koormuse vähendamiseks loob WP Fastest Cache teie dünaamilisest WordPressi sisust staatilised failid.

Pistikprogrammi on nii lihtne kasutada, et te ei vaja alustamiseks tehnilisi teadmisi. Pealegi toimub suurem osa vahemällu salvestamise protsessist automaatselt. WP kiireim vahemälu kiitleb selliste funktsioonide vahel nagu:

 • Suurepärane (ja hõlpsasti kasutatav) administraatori paneel
 • HTML ja CSS minimeerimine
 • GZIP-i pakkimine
 • Lehe vahemällu salvestamine
 • Brauseri vahemälu
 • Võimalus ühendada CSS / JS
 • Saate keelata emotikonisisese CSS-i ja wp-emoji-release.min.js
 • Mitme keele tugi
 • CDN-i tugi
 • SSL tugi
 • Vahemälu aegumine
 • Eelsalvestage vahemälu
 • Ja palju muud

WP Fastest Cache on lihtne, kuid võimas vahemälulahendus nii algajatele kui ka arendajatele. Lisaks on olemas esmaklassiline versioon, mis sisaldab rohkem funktsioone, kui te kunagi vaja oleks.

7. Automaatne optimeerimine

autoptimeerida WordPressi vahemällu salvestamist ja jõudluse pistikprogrammi

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähem oluliseks, on meil WordPressi pistikprogramm Autoptimize. Pistikprogramm sobib suurepäraselt, kui otsite kerget lahendust oma veebisaidi kiiruse märkimisväärseks suurendamiseks. Sellel loendil pole teiste pistikprogrammide kellasid ja vile, mis muudab selle kergeks ja hõlpsaks kasutamiseks.

Selle asemel, et keskenduda sellistele piirkondadele nagu brauser ja lehe vahemälu, optimeerib plugin teie skripte. Täpselt öeldes võib automaatne optimeerimine skripte koondada, minimeerida ja vahemällu salvestada, skripte jalusesse või lehe päisesse teisaldada ja HTML-i tihendada.

Pistikprogramm sisaldab lisavõimalusi, et eemaldada WordPressi emotikonide põhiosa, optimeerida pilte ja Google Fonte ning asünkroida muu hulgas JavaScripti koondamata JavaScripti. Arendaja soovitab kasutada lehe vahemällu salvestamiseks mõnda muud selles loendis sisalduvat WordPressi vahemälupulgaldust.


WordPressi vahemälupistikprogrammid aitavad teil WordPressi veebisaidi jõudlust ja kiirust tõsta ilma higi purustamata. Seda, sa juba tead. Ilma vahemälupistikuteta peate tegema kõik käsitsi, mis tõenäoliselt teie aju praadiks.

Loodame, et meie postitus osutab teile õiges suunas, kui valite WordPressi vahemälupistikprogrammi. Kas me jätsime teie lemmik WordPressi vahemälu pistikprogrammi vahele? Andke meile kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector