6 parimat tasuta pluginat, mille abil saate oma WordPressi ajaveebisse foorumi lisada

Parimad tasuta pluginad foorumi lisamiseks oma WordPressi ajaveebisse

Kui proovite luua kasutajaskonda, on regulaarne suhtlus selle suhte vajalik komponent. Mitte ainult teiega suhtlemine, oh tark juht, vaid ka suhtlus kogukonna liikmete vahel. Foorumid on tõestatud viis panna inimesi rääkima huvipakkuvatel teemadel, näiteks viimase filmi treiler näiteks klassikalises kosmosesaagas.


Seal on palju erinevaid foorumiplatvorme, mida saaksite kasutada, kuid me teame, et teile meeldib WordPress ja soovite, et kõik asjad sellega integreeruks. Teie õnneks on olemas ka WordPressi pluginad, mis hõlbustavad vestlusfoorumite loomist ja haldamist.

Selles artiklis käsitletakse parimaid tasuta pluginaid, mis on saadaval oma WordPressi veebisaidil foorumite loomiseks, et saaksite alustada oma vinge bocce-austajate kogukonna loomist või mida iganes te ka ei tunneksite.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Parimad tasuta foorumi pistikprogrammid

Allpool oleme valinud oma kuue parima foorumi pistikprogrammide valiku. Nad on segarühm, mõni neist on pisut madalama hindega, kui me tahaksime (jah, me oleme valivad). Selle korvamiseks oleme teinud oma parima, et tõsta esile probleemid madalaima reitinguga pistikprogrammidega ja miks me ikkagi arvame, et peaksite neid kaaluma. Lähme lõhenema!

1. DW küsimus ja vastus

DW küsimuste ja vastuste pistikprogramm
Foorumiruumis oleme näinud selliste küsimuste ja vastuste platvormide kasvu nagu StackOverflow ja Quora. Üle 10 000 aktiivse installimisega, DW küsimus ja vastus on väga populaarne pistikprogramm selle funktsionaalsuse lisamiseks WordPressi veebisaitidele. See on meie nimekirja tipus 4,3-tärnise rahulolureitinguga.

Tervikliku küsimuste ja vastuste süsteemina võimaldab DW küsimus ja vastus küsimusi esitada, filtreerida, tellida, redigeerida ja kustutada. Kasutajad saavad vastata küsimustele või kommenteerida muid vastuseid, samuti hääletada ja valida juba pakutud vastustest parima vastuse. Küsimusi ja vastuseid saab seada privaatseteks või avalikeks ning kasutajad saavad järgida küsimust või vastust, et saada vastustest teada.

Arvustajad on tõstatanud mõned pistikprogrammi ning teiste pistikprogrammide ja teemade vahelised ühilduvusprobleemid, kuid nende tunnustamiseks on arendajad üsna reageerivad ja avatud tagasisidele. Kui teile meeldib küsimuste ja vastuste vorming ning olete nõus pistikprogrammi loodud vaikelehtedega töötama, võivad DW küsimused ja vastused teile sobida.

2. BuddyPress

BuddyPressi pistikprogramm

See pistikprogramm ei ole foorumi pistikprogramm per se – BuddyPress on sotsiaalvõrgustiku hiiglane WordPressi maailmas, kuid seda saab kasutada kogukonna foorumina. Sellest on kasu tuhandetest ülemaailmsest kogukonnast, kes kasutavad ja töötavad koos BuddyPressiga, nii et otsustasime selle lisada.

BuddyPress on WordPressi jaoks äärmiselt võimas ja paindlik kogukonna plugin. See sisaldab selliseid funktsioone nagu kasutajaprofiilid, rühmad, tegevusvood ja teatised. Nii et selle vaikimisi funktsionaalsust võiks tegelikult kasutada kogukonna arutelufoorumi pakkumiseks. See integreerub teiste pistikprogrammidega (näiteks bbPress allpool), kui soovite luua täisfunktsionaalse foorumi kogukonna.

3. Muut

Kommenteerimine ja foorumid on uuesti ette kujutatud
Arutelu on mängu nimi, kuid pluginad nagu Muut mõtlevad uuesti, millises vormis see peaks toimuma. Ainult umbes 1000 aktiivse installi korral on Muut arutelufoorumi ruumis selgelt veel uus, kuid 4,3-tärnine rahulolureiting pani meid mõtlema, et tasub vaadata.

Muut kirjeldab ennast kui paremat kogukonnaplatvormi ja nad on värskelt vaadanud, kuidas vestlused WordPressi veebisaitidel toimuvad. Ühendades arutelufoorumite võimsuse ja kommenteerimise otsekohesusega, pakub Muut täisfunktsionaalseid reaalajas foorumeid lamedate või keermestatud kommenteerimise, rämpsposti filtreerimise ja e-posti teavitustega. Seda saab täielikult kohandada ka CSS-i abil, et see teie saidile vastaks.

Muutide kasutamine on täiesti tasuta, kuigi funktsionaalsuse suurendamiseks võite minna üle premium-kontole. See on minevikus põhjustanud teatavat segadust, kuid arendajad on oma dokumentatsiooni värskendanud ja teated muudavad selle selgemaks. Pistikprogramm on alles algusaegadel, kuid esindab huvitavat suunda, kui teile ei meeldi tavaline arutelufoorumi kontseptsioon.

4. AnsPress

AnsPress pistikprogramm Küsimused ja vastused
Meie loendi järgmine plugin kasutab ka küsimuste ja vastuste vormingut, sarnaselt DW küsimuste ja vastustega. Üle 3000 aktiivse installi ja 4,2-tärnise rahulolureitingu, AnsPress on selgelt hea võimalus paljude WordPressi veebisaitide jaoks.

Nagu DW küsimus ja vastus, pakub AnsPress WordPressile täielikku küsimuste ja vastuste süsteemi. Põhifunktsioone, nagu küsimuste lisamine, redigeerimine, sortimine, neile vastamine ja hääletamine, täiendavad toredad funktsioonid nagu sildid (nt avatud, suletud, duplikaadid), küsimuste eelistamine ja kasutajapunktide süsteem.

AnsPressi varasemates väljaannetes näis olevat probleeme tõrgete ja kehva toega, kuid arendajad kuulasid tagasisidet ja parandasid oma arendusprotsesse, nii et teil ei tohiks selle pistikprogrammiga töötamisel suuri probleeme olla. Kui otsite paindlikku ja kohandatavat küsimuste ja vastuste süsteemi, tasub AnsPressi kaaluda.

5. bbPress

bbPress-plugin

Mingil moel ei saaks me WordPressis arutelufoorumitest rääkida ega vaadata bbPress. Üle 300 000 aktiivse installimisega on see selles ruumis selge liider ja seda toetavad kõige populaarsemad WordPressi teemad (sealhulgas kokku). Omades 3,9-tärnist rahulolu reitingut, hoiab see uuemate turule tulijate vastu oma, kuid tal on mõned murekohad.

Arendajad kirjeldavad, et bbPress keskendub integreerimise lihtsusele, kasutusmugavusele, veebistandarditele ja kiirusele. Selle saavutamiseks on nad hoidnud põhilise pistikprogrammi väikesed ja kerged, muutes selle pluginate kaudu täielikult laiendatavaks. Sellel lähenemisviisil on ilmselgelt kompromissid ja kui soovite korrata mõne muu foorumsüsteemi kõiki funktsioone, võite leida, et peate bbPressiga rakendama palju erinevaid pluginaid..

Paljud kaebused bbPressi kohta pärinevad kasutajatelt, kes ei pruugi olla täielikult aru saanud, et bbPress ei olnud mõeldud täieliku foorumsüsteemi pakkumiseks. Põhifunktsioonid on iseenesest võimsad, kuid peaaegu kindlasti soovite lisada muid funktsioone.

6. CM vastused

CM vastused plugin

Järgmine meie loendis on veel üks küsimuste ja vastuste stiili plugin. CM vastused on üle 2000 aktiivse installi ja 3,8-tärnise rahulolureitingu.

Oleme põhiküsimuste ja vastuste funktsioone juba varem katnud, kuid CM Answers lisab kasutajate kaasamiseks mõned huvitavad funktsioonid, näiteks iga küsimuse vaatamiste arvu kuvamine, kasutajate teatised ja sotsiaalmeedias registreerimine Facebooki, Twitteri, LinkedIni ja Google’i kaudu+.

Mõningaid tugiprobleeme on olnud ja paljudel kasutajatel on olnud muret funktsionaalsuse sügavuse pärast, mis on saadaval ainult Pro-versiooni või täiendavate pistikprogrammide ostmise korral. Kuna tasuta versioon on saadaval, soovitame selle kõigepealt testi saidile installida, et näha, kas see vastab teie vajadustele.


Pole tõeliselt küsimus, et hästi kavandatud ja juhitud foorum võib aidata teil luua kaasatud kasutajaskonda. Pistikprogrammi kasutamine muudab selle seadistamise lihtsaks, et saaksite kohe oma kasutajatega suhelda.

Meie ülaltoodud loendist peaksite saama valida oma vajadustele vastava foorumi plugina. Nii et kui olete mõelnud foorumi loomise üle, valige see ja alustage!

Kas teil on nüüd foorum ja kui jah, siis millist pistikprogrammi te selle jaoks kasutate? Kui teil seda pole, mis teid takistab? Jagage kommentaarides oma kogemusi foorumi pistikprogrammidega ja kõiki, mis te arvate, et meil võib puududa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map