6 parimat pärm SEO alternatiivi WordPressi saitidele

Parimad pärmi SEO alternatiivid

Kui rääkida WordPressist ja SEO-st, siis Pärmi SEO pistikprogramm on paljudele meist mõeldud lahendus. Ja miks mitte? Lõppude lõpuks on see populaarne pistikprogramm aktiivne vähemalt viiel miljonil WordPressi veebisaidil ning lisaks on Yoasti SEO seadistamine lihtne ja uusi funktsioone lisatakse regulaarselt. See pakub WordPressi SEO tasuta optimeerimiseks kõiki olulisi funktsioone (kuigi soovitame oma saidi suhtes tõsiselt soovitada Yoast Premiumi).


Kuid see ei tohiks takistada meil kontrollimas konkurentsi parimatele Yoast SEO alternatiividele. Ja see on selle postituse mõte – parimate Yoast SEO alternatiivide otsimine. Võib-olla olete mõelnud proovida uut SEO pistikprogrammi või olete lihtsalt uudishimulik. Igal juhul – siin on meie parimad valikud.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kõik ühes SEO

Kõik ühes SEO pistikprogramm

Kõik ühes SEO on otsimootoritega suhtlemisel üsna meister. See edastab teie saidiplaanid, sealhulgas piltide saidiplaanid, otsimootoritele ja värskendab neid teie saitide muudatuste korral automaatselt. Algajad saavad selle pistikprogrammiga alustada, pöörates seadetele liiga palju tähelepanu. Arendajate osas saavad nad SEO häälestamiseks ja funktsioonide laiendamiseks sisseehitatud API kaudu sätteid häälestada.

Ehkki kõik ühes SEO on Yoast SEO alternatiivide kaalumisel eesnimi, peaksite teadma, et selle lehe analüüsi funktsioonid ei ühti Yoastiga. See ei omista märksõnadele ega loetavusele liiga suurt tähtsust. Kuid see võib üsna hästi sobida Yoast SEOga pealkirjade optimeerimisel, metasiltide genereerimisel ja teie veebisaidi dubleeriva sisu tuvastamisel.

Üks valdkond, kus kõik ühes saab paljude teiste SEO-de alternatiivide ees, on Google Analyticsi ja e-kaubanduse saitide, sealhulgas WooCommerce, SEO integreerimise tugi.

Pistikprogramm on tasuta saadaval. Kuid seal on a lisatasu versioon ka see, mis algab ühe saidi puhul 97 dollarist aastas. See annab teile õiguse saada esmaklassilist tuge, täiendavaid Google Analyticsi võimalusi, video SEO moodulit ja sotsiaalse meedia integreerimist.

Neile, kes jälgivad veebisaidi toimivust, on teil hea meel, et kõik ühes on modulaarse ülesehitusega. Nii saate funktsioonid, mida te ei vaja, välja lülitada ja vältida jõudluse tarbetut lohutamist. Teil on ka suurem kontroll tehniliste üksikasjade üle, paludes otsimootoritel mitte indekseerida või jälgida mõnda ala oma saidikaardilt või välistada seda.

2. Premium SEO pakett (Lite)

Premium Seo Pack - kerge versioon

Premium SEO Pack on varustatud 24 või enama mooduli funktsioonidega, nii SEO kui ka sotsiaalse optimeerimise jaoks. Kõiki mooduleid pole tasuta versioonis olemas, kuid kaasa on toodud massiline optimeerimine. Massiline optimeerimine võimaldab teil tuvastada kõigi oma postituste ja lehtede fookuses oleva märksõna ning optimeerida neid kõiki korraga. Ja mitte ainult üks märksõna, vaid mitu fookusega märksõna kuni 25 märksõna (Pro). Mass-optimeerimine on võimalik ka metapealkirjade, metakirjelduste, meta-märksõnade ja nälkjate optimeerimise jaoks.

Nagu Yoast SEO, sisaldab see ka lehe optimeerimist ja XML-saidiplaane. Lisaks hõlmab see ka SERP jälgimist, konkurentsianalüüsi, pildi optimeerimist, profiili linkimist ja lehe kiiruse analüüsi. Suhtlusfunktsioonide hulka kuuluvad rikkalikud katkendid, Twitter-kaardid, Facebooki plaanija moodul ja sotsiaalne statistika.

Ja kui olete lisanud kohaliku ettevõtte lühinumbri, genereerib see asukohtade saidiplaani ja teavitab sellest otsingumootoreid. Saate oma saidi lisada erinevatesse veebisaitide kataloogidesse.

Premium SEO Pack pöörab tähelepanu ka sisemiste linkide koostaja, linkide ümbersuunamise ja 404 monitori abil lehevälisele optimeerimisele. Täpsemad sätted hõlmavad W3C Validatorit, SEO lisamiskoodi ja Minify JS / CSS.

A tavaline litsents saab osta hinnaga 44 USD / aastas saidi kohta ja see annab teile õiguse saada tulevikus värskendusi ja lisafunktsioone.

3. BAVOKO SEO tööriistad

BAVOKO tasuta WordPressi pistikprogramm

BAVOKO SEO Tools sisaldab kõiki SEO plugina tavapäraseid funktsioone ja seejärel veel mõnda. Selles kastis on lehe SEO standardfunktsioonid, näiteks XML-saidikaardid, metapealkirjad, kirjeldused ja märksõnade optimeerimine. Iga postituse ja lehe jaoks on teil sisu optimeerimiseks mitmeid võimalusi. Lisaks võite kasutada lõikude pealkirju, kirjeldust ja pilti Facebookis ja Twitteris. Katkendi eelvaade näitab teile täpselt, kuidas teie postitus sotsiaalmeedias näeks. Pistikprogrammi pakutavate funktsioonide komplekti arvestades võib see ideaalselt sobida veebisaitidele, mille sisu on SEO jõudluse jälgimiseks ja säilitamiseks.

Võite alustada tasuta prooviversiooniga, kuid selleks, et täielikult kasutada kõiki selle pistikprogrammi pakutavaid funktsioone, peate tasuma lisatasu plugin. Paketid algavad 19,99 dollarist kuus. Kui aktiivne prof plugin on teil võimalik jälgida liiklust riikide ja seadmete kaupa. Samuti saate jälgida linke ja eemaldada domeene, optimeerida ja jälgida toimivust. See kogub SEO andmeid Google’i otsingukonsoolilt (tasuta), Google Analyticsist ja BAVOKO API-st (Pro) ning paigutab need kokku ühele ekraanile, et anda teile kogu teie saidi sisu kohta SEO tervise aruanne..

Peale selle, kus BAVOKO paistab, on SEO töövoo parandamine. Meta hulgiredaktor on tõeline aja säästja. See võimaldab teil valida üksikuid postitusi ja neid ükshaaval parandada, samuti saate neid hulgi redigeerida. Vaid mõne hiireklõpsuga saate oma saidi kõigi postituste ja lehtede SEO kirjeldustes hulgimuudatusi teha.

Veel üks kasulik funktsioon on märksõna jälgimine. Selle abil saate teada märksõnade järjestamise ja konkreetsete lehtede ja postituste järjestamise ajaloo.

Lisaks saate märksõna uurimise abil avastada uusi märksõnu just selle pistikprogrammi kaudu. Mitte ainult, see soovitab uusi sisulinke, mis põhinevad teie sisul, ning kuvab kõigi selle lehe või postituse sissetulevate ja väljaminevate linkide loendi. Oleme BAVOKO SEO pistikprogrammi üksikasjaliku ülevaate teinud ja kui soovite rohkem teada saada, saate selle otsida.

4. matemaatika auaste

Auaste matemaatika WordPressi SEO pistikprogramm

Rank Math on täiesti tasuta (praegu) ja põhjalik SEO plugin. Ja 9 dollari eest aastas saate ka pistikprogrammi tuge.

See on pakitud tohutult funktsioonide komplekti (65+ funktsiooni) ja on varustatud nutikate automatiseerimisfunktsioonidega. Samal ajal on see kergem kui enamik teisi pistikprogramme ja WordPressi jaoks hõlpsasti seadistatav. Vaikeseaded sobivad enamiku kasutajate jaoks kenasti, kuigi saate neid soovi korral muuta.

Nii nagu Yoast SEO pakub ka RankMath SEO-lehel lihtsaid võimalusi teie sisu parendamiseks. Nende hulka kuuluvad fookuse märksõnade näpunäited, sisu pikkuse jälgimine, püsilinkide hindamine ja palju muud. Lisaks võimaldab see teil lisada rikkalikke katkendeid, optimeerida iga postituse kuni 5 märksõna jaoks, integreerida LSI-märksõna tööriista, et soovitada teie fookus märksõna mitut varianti, ja tõmmata Google’i märksõnasoovitusi.

Sarnaselt BAVOKO-ga integreerib see Google’i otsingukonsooli. See aitab teil jälgida saidi statistikat ja toimivust otse oma WordPressi juhtpaneelilt. Lisaks pakutakse teie veebisaidi SEO auditi läbiviimiseks täiustatud SEO-tööriistu, viies läbi 70 üksikasjalikku SEO-testi, et pakkuda professionaalseid soovitusi. Toetage kohalikku SEO ja WooCommerce ning teil on siin üsna suur võitja.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad SERP-i jälgimist, GIF-i ülekatte või videoikooni oma sotsiaalsetel pisipiltidel, SEO-le optimeeritud riivsaite, Google’i indekseerimise vigade jälgimist, kontekstilisi näpunäiteid, automatiseeritud pildi SEO-valikuid, XML-i saidiplaani generaatorit ja palju muud. Samuti leiate 404 kuvari ja ümbersuunamishalduri ning soovitusi sisemise linkimise kohta. Ja lõpuks, see võimaldab teil importida kõik oma SEO andmed Yoastist ja kõik-ühes SEO-st ühe klõpsuga.

5. SEOPress

SEOPress WordPressi SEO pistikprogramm

SEOPressi abil on lihtne oma SEO peal hoida. MAnage oma metasid (pealkirjad, kirjeldus, Open Graph, Twitter Card, metarobotid …) igast postitusest või globaalselt, looge oma XML-i saidiplaanid, et parandada Google’i robotite indekseerimist, jälgida külastajaid Google Analyticsi abil (allalaadimiste jälgimine, siduslingid ja palju muud) , ümbersuunamisi, kanoonilise URL-i muutmist ja palju muud.

SEOPress võimaldab teil jälgida kõiki oma 404 URL-e. Niipea kui külastaja soovib teie saidilt aadressi, mida pole olemas (või pole enam olemas), salvestatakse see automaatselt teie WordPressi administratsiooni. Kui URL on juba olemas, suurendatakse viimase külastajaloendurit. Nii saate analüüsida liikluse kadusid, kasutajakogemuse probleeme, genereerida ümbersuunamisi jne. SEOPress võib teid ka e-posti teel vigade eest hoiatada.

Bsisse lülitatud lingid võivad nii teie külastajaid kui ka robotite indekseerimist märkimisväärselt kahjustada. Mõne sekundi jooksul loetleb robot SEOPress need, nii et näete siis purustatud linki sisaldavat lähteaadressi, saate seda muuta ja parandada. See vähendab teie 404 viga Google’i otsingukonsoolis.

SEOPress toetab Google Local Business’i. Täites oma geograafilised koordinaadid, lahtiolekuajad, e-posti ja telefoni, suurendate oma nähtavust otsingutulemustes, ilmudes paremasse veergu. Rohkem nähtavust, rohkem liiklust ja rohkem müüki!

Pistikprogramm toetab ka WooCommerce! Keelake kiiresti otsingumootorite kasutud lehed, näiteks ostukorv, kassas ja minu kontol lehed, lisage Open Graphi valuuta ja hind, et parandada jagamist Facebookis ja saada rohkem müüki. Ja PRO versioonis on saadaval palju muid funktsioone.

6. SEO Jetpacki tööriistad

JetPacki pistikprogramm

Viimane meie väärt Yoast SEO alternatiivide loendis on SEO tööriistad Jetpackilt. Nagu kõik WordPressi kasutajad teavad, on Jetpack multifunktsionaalne pistikprogramm Automatticult, mis on WordPressi meeskond. Suurem osa Jetpacki funktsioonist on tasuta saadaval, ehkki SEO tööriistad on tasulised ja pakutavad lisatasude ja professionaalsete plaanidega.

Jetpack genereerib teile automaatselt XML-saidikaardi ja saab hakkama kõigi SEO optimeerimise põhinõuetega. See aitab kohandada sisunimetuste välimust ja kirjutada SERP-d võimendavaid metakirjeldusi. Need tööriistad aitavad optimeerida ka sotsiaalfoorumite sisu ja linkida teie Google Analyticsi kontoga.

Vaikimisi on privaatsusfunktsioonid välja lülitatud, kuid lisatasukavad võimaldavad teil neid aktiveerida. Samuti näete reaalajas eelvaateid selle kohta, kuidas teie saidi avaleht ja postitused otsingumootorites välja näevad.


SEO optimeerimine mängib suurt rolli teie saidi lehtede jõudmisel otsingumootorite tulemuste tippu. Ja kuigi Yoast teeb sellega üldiselt suurepärast tööd, on alati tore teada teie võimalusi. See Yoast SEO alternatiivide kohta kirjutatud tekst aitab teil uurida oma SEO võimalusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map