50+ parimat WordPressi pistikprogrammi ja tasuta

Parimad WordPressi pluginad tasuta ja lisatasu eest

WordPress on fantastiline veebisaitide loomise ja haldamise platvorm. See on kasutajasõbralik ja näiliselt lõputu funktsionaalsusega. Kuid kõike ei saa lihtsalt oma WordPressi teemasse sisse ehitada. Ärge muretsege – paljudel juhtudel on teie jaoks olemas pistikprogramm. Ja oleme koostanud teie veebisaidi parimate WordPressi pistikprogrammide loendi.


WordPressi teema sisseehitatud funktsionaalsus ei ole alati halb asi, kuid kõigi funktsioonide ja sisseehitatud köögivalamu olemasolu võib põhjustada teatavat peavalu. See muudab koodi naeruväärselt pikaks ja keerukaks, mis võib teie saiti aeglustada ning teil on sageli palju kasutamata funktsioone, mida te esiteks kunagi ei vajanud. Kui otsustate kunagi uue teema vastu minna, võib teil tekkida probleeme, näiteks sisu kaotamine funktsioonide jaoks, mida teie uus teema ei toeta. Siit tulevad parimad WordPressi pistikprogrammid.

Ärge kartke, pluginad on siin.

Pistikprogrammide abil saate hõlpsalt vajalikke funktsioone valida ja valida. Lisaks võite pistikprogrammi (ja kogu sellega seotud sisu) endaga kaasa võtta, kui otsustate kunagi värskendada uuele WordPressi teemale.

Oleme koostanud nimekirja parimatest WordPressi pistikprogrammidest mitmesuguste vajaduste jaoks, tuginedes küsimustele, mida me WPExploreris küsime. Oleme saanud palju taotlusi oma teemadele sisseehitatud funktsioonide lisamiseks, kuid paljudel juhtudel on selleks pistikprogramm. Nii et siin on meie nimekiri parimatest WordPressi pistikprogrammidest, mis on grupeeritud funktsioonide järgi (kuid mitte mingis kindlas järjekorras). Nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Contents

WordPressi SEO pistikprogrammid

Kui tegemist on veebisaidi parimate WordPressi pistikprogrammidega, siis peaaegu alati on vaja lisada üks SEO-le. Esiteks ei tohiks SEO-valikuid kunagi teie teemasse sisse ehitada (kui te kunagi teemasid vahetate, kaotate kõik oma seaded – nt!). Teiseks, välja arvatud juhul, kui olete SEO asjatundja, muudab SEO pistikprogrammi installimine saidiplaanide loomise, lehepealkirjade haldamise ja muul viisil teie veebisaidi optimeerimise lihtsamaks. Siin on meie parimad valikud.

Pärmi SEO – tasuta

Pärmi SEO pistikprogramm

Üks populaarsemaid tasuta pistikprogramme, Pärmi SEO on suurepärane tasuta alternatiiv kohapealse WordPress SEO seadistamiseks. See pistikprogramm lisab teie WordPressi armatuurlauale SEO vahekaardi, nii et saate oma saidiplaanis, pealkirjades ja metaandmetes, riivsaias, RSSis ja mujal teha kiireid muudatusi. Ehkki pistikprogrammi tasuta versioon on enamiku ajaveebide jaoks võimas tööriist, lisab uuele versioonile versiooniuuenduse lisamine saidi optimeerimise seadetes pluss prioriteetset tuge veelgi.

Kõik ühes SEO Pack – tasuta

Kõik ühes SEO pistikprogramm

Veel üks freemium stiilis pistikprogramm, mida kaaluda on Kõik ühes SEO. Ehkki on võimalus versiooniuuenduste saamiseks lisafunktsioonide ja tugiteenuste jaoks, on pistikprogrammi tasuta versioon fantastiline viis oma SEO täiustamiseks. Pistikprogramm sisaldab valikuid AMP, Google Analyticsi, saidiplaanide, WooCommerce SEO sätete ja muu jaoks.

WPMU loodud SmartCrawl SEO – Freemium

WPMU loodud SmartCrawl SEO

SmartCrawl SEO muudab SEO lihtsaks ja hõlmab isegi installimisviisardit, mis aitab teil alustada. Lihtsalt installige, määrake oma valikud ja kohandage. SmartCrawl SEO-l on ka sisseehitatud Moz SEO Tools paneel, nii et saate jälgida, kuidas teie paremusjärjestusel läheb. Täiendavate funktsioonide (ja 100 või enama muu pistikprogrammi juurde pääsemiseks) uuendamiseks WPMU liikmelisuse kaudu pro-versiooniks.

WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammid

Kui soovite veebipoe üles ehitada, on WordPress fantastiline võimalus ja valida on hulgaliselt vingeid e-poe pistikprogramme. Sõltuvalt sellest, kui palju tooteid teil on, milline on teie müük ja mis teema (d) teile meeldivad, peaksid need parimad e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammid sobima arvega.

Lihtne digitaalne allalaadimine – tasuta

Lihtne digitaalne allalaadimine

Ole vinge Lihtne digitaalne allalaadimine plugin tasuta. Veebisaidil WordPress.org on saadaval isegi käputäis kasulikke laiendusi. See on kiire ja professionaalne viis oma veebisaidil olevate digitaalsete kaupade maksevärava (koos ostukorvi, allahindlusvõimaluste ja kasutajaandmetega) lisamiseks.

Lihtsad digitaalsete allalaadimiste laiendused – lisatasu

Lihtsad digitaalsed allalaadimised - lisatasu laiendid

Pistikprogramm Easy Digital Downloads on iseenesest tasuta, kuid funktsioonide tõmbamiseks saate lisada suvalise arvu laiendusi. Saate lisada PayPali, sidusettevõtte süsteemi, hulgi allahindlusi, saatmist, MailChimpi integreerimist, sotsiaalseid linke, Pushoveri müügiteatisi ja palju muud!

WooCommerce – tasuta

WooCommerce WordPress e-kaubandus

Enam kui miljoni allalaadimisega WooCommerce on kindel ja tasuta võimalus oma veebipoe loomiseks. Paljude toetavate WordPress-teemade abil on seda pistikprogrammi lihtne paigaldada, kasutada ja hallata. Lisaks on ostmiseks laiendusi, mis lisavad funktsioone.

WooCommerce’i laiendused – lisatasu

WooCommerce'i laiendused

WooCommerce pakub oma peamisele pistikprogrammile esmaklassilisi ja täiustatud e-poe laiendusi, et lisada kasulikke funktsioone ja pistikprogrammide integreerimist.

Cart66 – premium

Cart66 WordPressi ostukorv

Teine tasuline e-poe pistikprogramm, mida tasub kontrollida, on Käru66. See pistikprogramm sisaldab Google Analyticsi, MailChimpi ja Gravity Forms’i integreerimist, aga ka võimalusi oma sotsiaalsele kontole linkide „Osta kohe” lisamiseks, oma digitaalsete kaupade müümiseks / hostimiseks ja muuks..

Andke annetusi – tasuta

Andke annetuste pistikprogramm

Andke on tasuta viis annetuste kogumiseks oma heategevuseks või ürituseks. Installige lihtsalt oma annetusvormid, kujundage eesmärgid ja doonoritasandid pluss veel. Pistikprogramm toetab ka mitut makseväravat ja integreerub sujuvalt enamiku teemadega. Kas soovite anda loovutajatele arendajatele tagasi? Kaaluge lisatasu laienduse ostmist, mis aitab toetada täiesti tasuta südamiku pistikprogrammi.

WordPressi sotsiaalse jagamise pistikprogrammid

Ehkki paljud inimesed keskenduvad liikluse otsimootoritele, on üks vaatajaskond, keda te ei tohiks unustada, sotsiaalmeedias. Need kasutajad on sageli äärmiselt kaasahaaravad ja suurepärane viis nendega ühenduse loomiseks on lisada oma veebisaidile sotsiaalsed lingid ühega neist parimatest sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammidest..

 JetPack Social Sharing – tasuta

Jetpack WordPressi pistikprogramm

JetPack on paljude kasulike funktsioonidega pistikprogrammi metsaline – üks neist on sotsiaalne jagamine. Lisage oma postitustele ikoon või teksti sotsiaalse jagamise lingid, et saidi külastajad saaksid hõlpsalt teie töid oma sõprade ja jälgijatega jagada.

AddThis – tasuta

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Edendage oma sotsiaalseid sidemeid AddThis. Pistikprogrammi tasuta versioon sisaldab integreerimist 200 populaarseima suhtlusvõrgustiku ning mitme jagamisnupu stiili (külgriba, tekstisisest ja kohandatud HTML) ja lehe kuvamise sätetega.

WordPress CSS-i pluginate redigeerimine

Kas peate nupu värvi muutma? Kas kohandada oma lehe veeriseid? Kas soovite fondi suurust muuta? Need on kõik asjad, mida saate CSS-iga kodeerida, või võite kasutada mõnda neist CSS-i redaktori pistikprogrammidest. Lihtsalt osutage, klõpsake ja kasutage sisseehitatud valikuid, et oma veebisaidi stiili hõlpsalt näpistada.

Kollane pliiats – Freemium

Kollane pliiats CSS toimetaja pistikprogramm

Kuigi võite proovida Visual CSS Lite tasuta juurdepääsu saamiseks CSS-i valijatele, 50+ atribuutidele, veeristele, polstritele, reaalajas eelvaadetele ja tagasivõtmise / uuesti tegemise funktsioonile peate lõplike redigeerimisvalikute jaoks üle minema kollasele pliiatsiprogrammile. Pistikprogrammi profiversioon lisab veelgi rohkem omadusi, näiteks 800+ fonti, 300+ taustamustrit, 50+ animatsiooni ja trendikad värvipaletid.

CSS kangelane – lisatasu

CSSHero pistikprogramm

CSS Hero annab teile täieliku kontrolli oma WordPressi veebisaidi kujundusaspektide üle. Kasutage CSS Hero-i, et redigeerida fonte, värve, kohandada paigutusi (polster, veerg jne) ja isegi lisada pilte sisseehitatud Unsplash-integratsiooni abil. Pistikprogramm sisaldab ka seadmepõhist redigeerimist ja eelvaadet, nii et saate oma saiti iga seadme jaoks kohandada.

WordPress Page Builderi pluginad

Oma veebisaidi ilme täielikuks muutmiseks ja kohandatud lehepaigutuste loomiseks võiksite kaaluda lehe koostamist. Saadaval on palju leheehitajaid ja enamasti on nende tööviis sarnane. Teil on „plokid”, mida saab postitusele või lehele lisada, korraldada ja kohandada, et luua uusi paigutusi. Kuid mitte kõik ehitajad pole loodud ühtemoodi – siin on meie kaks lemmikut.

Elementor Page Builder – tasuta

Elementor Page Builder plugin

Kui otsite taskukohast, kuid samas võimast lehtede koostajat, soovitame Elementorit. Selle pistikprogrammi abil saate hõlpsalt luua kohandatud lehti ilma kodeerimiseta. Ühildub enamiku teemadega, sisaldab Elementor tonni lehekülje koostaja plokke sektsioonide, veergude, pealkirjade, teksti, nuppude, videote ja muu jaoks ning eelvalmis malle lehe kiiremaks ehitamiseks.

WPBakery Page Builder (endine visuaalne helilooja) – esmaklassiline

WPBakery Page Builder

Oma postituste ja lehtede täielikuks juhtimiseks on tee WPBakery Page Builder. Enamike tipptasemel premium-teemadega (nagu meie kõige müüdavam WordPressi teema) on sellel lehekomplektil hõlpsasti kasutatav lohistamisfunktsioon (esi- ja tagaosa), kohandatud värvivalikud, polsterdused, veerised, taustad, ikoonid, pildid, ja veel. Lisaks on saadaval hulgaliselt laiendusi ja lisandmoodeleid, mis hõlbustavad veebisaitide loomist.

WordPressi vahemälu pistikprogrammid

Puhverdamine on veebisaidi kiiruse oluline osa. Kui te ei kasuta juba CDN-i, on pistikprogrammi installimine suurepärane mõte. Siin on meie lemmikud.

WP super vahemälu – tasuta

WP super vahemälu pistikprogramm

Sellel pistikprogrammil on rohkem allalaadimisi kui Costa Ricas on inimesi. Miks? Sest WP super vahemälu saab teie WordPressi veebisaidi ülikiireks muuta, kuvades enamikule kasutajatele staatilisi HTML-i lehti (kasutades asjade kohendamiseks Mod_Rewrite’i, PHP-d ja pärandmälu vahemällu salvestamist).

W3 kogu vahemälu – tasuta

W3 vahemälu pistikprogramm

W3 kogu vahemälu saab teie lehe kiirust parandada, suurendades serveri jõudlust ja lühendades allalaadimisaegu. See teeb nii head tööd, et seda soovitavad isegi sellised tuntud ettevõtted nagu DreamHost, MediaTemple, Go Daddy ja Host Gator.

WP mootor – lisatasu

WP sisseehitatud vahemälu

Jah – ma tean, et WP Engine pole plugin, kuid ma arvan, et neid tasub siin mainida. Me kasutame neid WPExploreri hostimiseks ja kuna WP Engine kasutab hallatud vahemällu salvestamist, pole teie saidi kiireks hoidmiseks vaja pistikprogrammi.

WordPressi teavitus- ja valikulised pistikprogrammid

Ehkki see pole tingimata vajalik, on teatise või osalemisvormi lisamine suurepärane viis panna oma lugejad keskenduma uuele sisule, reklaamima spetsiaalseid kampaaniaid või hankima uudiskirja tellijaid. Mida iganes te neid pistikprogramme vajate, on see kindlasti abiks.

Sumo – tasuta

Sumo Optini pistikprogramm

Koos tasuta Sumo plugin saate luua teateribasid, hüpikaknaid, kerimiskaste, tervitusmati ja palju muud. Pistikprogramm ühildub enam kui 25 e-posti teenusega ning lisaks sisaldab Sumo ka soojuskaarte, et näha, millistel inimestel klõpsatakse, ning lisada säutsude esiletõstmise funktsioon. Teil on vaja SumoMe kontot, kuid väikeste veebisaitide jaoks, mis alles alustavad, on see tasuta.

OptinMonster – Premium

OptinMonster WordPress Optin vormid

OptinMonster on üks juhtivamaid veebis opt-in ja plii genereerimise tarkvaravalikuid. Looge täiesti kohandatud opt-in, sealhulgas tervitusmatid, väljumisplaanid, ajaliselt reguleeritud lubamine ja palju muud. Lisaks saate luua veelgi sihipäraseid järelmeetmete sõnumeid või kohapealset sihtimist, et veelgi suurendada oma konversioonide ja uudiskirjaga registreerumiste arvu.

Õitsema – Premium

Bloom WordPress Optin vormid

Bloom on esmaklassiline hüpik ja valimisvõimalus ehitajalt Elegantsete teemade järgi. See käepärane pistikprogramm, mis kuulub teie elegantse teema liikmestaatusesse, on tohutu eelis iga ajaveebi või e-poe veebisaidi jaoks. Looge suurepäraseid registreerimisvorme, et kasvatada oma abonentide loendit, serverilugejate kohandatud sisu (põhineb teie asukoha või isegi teie veebisaidi kasutajate suhtlemisel) ja vaadata, kuidas teie ettevõte kasvab.

HelloBar – lisatasu

TereBar

Tere, baar on populaarne lisatasu võimalus teateribade loomiseks ja lisamiseks WordPressi. Plaanid algavad 4,95 dollarist kuus, kuid HelloBar muudab ribade loomise nii lihtsaks. Lihtsalt registreeruge kontole, lisage oma veebisait ja looge tere riba. Riba kasutamiseks võite selle käsitsi oma veebisaidile lisada või lihtsalt alla laadida Hello Bari jaoks kohandatud WordPressi pistikprogrammi.

FooBar – lisatasu

FooBari teavitusriba WordPressi teema

Foobar on suurepärane plugin kohandatud teavitusribade lisamiseks oma veebisaidile. Saate valida järgmiste suvandite vahel: üla-, ala-, riiul, suhtlusnupud, RSS-kanal, säutsud, kerimissõnumid, kohandatud HTML, piiramatu riba ja palju muud.

WordPressi teavitusriba – tasuta

WordPressi teavitusriba

Kui kõik, mida soovite, on põhiline teavitusriba, võiksite selle anda WordPressi teavitusriba proovida. See pistikprogramm võimaldab teil oma veebisaidi ülaossa lisada lihtsa teavitusriba teksti, viiknupu ja värvi kohandamise võimalustega.

WordPressi liuguri pistikprogrammid

Liugurid on lihtne viis visuaalse huvi lisamiseks või oma veebisaidi sisu lisamiseks (postiliuguri kaudu). Seal on palju suurepäraseid tasuta ja esmaklassilisi liugurvõimalusi, kuid meie alandliku arvamuse kohaselt on need absoluutselt parimad.

Slider Revolution – lisatasu

Slider Revolution Premium Slider plugin

Slider Revolution WordPressi pistikprogramm on täis võimalusi. Tehke liuguri täisekraanil, täisekraanil, reageeriv, pealkirjastatud, kiire, aeglane või valige hulgaliselt tüpograafiat, linke, nuppe, animatsioone, üleminekuid jms..

Kihtliugur – lisatasu

Kihi liugur Premium liuguri pistikprogramm

Liugklapi kohandamise jaoks peate tutvuma Layer Slider WordPressi pistikprogrammiga. Saate oma liugurid luua ja täiustada kuni piksli, millisekundi ja isegi kraadide pöördeprotsendini. Pole kahtlust, miks see pistikprogramm nii populaarne on.

NivoSlider – Premium

Nivo liugur

Vapustav pistikprogramm, NivoSlider on proovitud ja tõene WordPressi liuglõikeline pistikprogramm, mida lisada yoru veebisaidile. Seal on mitu üleminekut, käputäis liuguritüüpe (käsitsi, kategooria, kleepuv jne), eelseadistatud css-stiile ja kiireks seadistamiseks on see integreeritud 500 piksli, Flickri ja Instagramiga.

Üksinda – Freemium

Sololoquy WordPressi liugur

Soliloquy on vinge reageeriv liuglüliti. Võite saada armas Soliloquy WordPressi liugpistikprogramm tasuta proovides lite versiooni. Liug on reageeriv, piltide üleslaadimine on lohistatav ja kui soovite midagi enamat, saate täiendava abi saamiseks osta täieliku lisatasu versiooni või tugilitsentsi. Neile, kes vajavad või soovivad lisafunktsioone, on saadaval lisandmoodulid liugteemade, pisipiltide navigeerimise, Instagrami integreerimise, esiletõstetud sisu slaidide, dünaamilise kärpimise, karusselli, valguskasti, ekraani eelvaate redigeerimise ja pildifiltrite jaoks..

SlideDeck – tasuta

SlideDecki tasuta pistikprogramm

Looge kenad ja korras liugurid, kasutades SlideDeck. Pistikprogramm toetab pilti, teksti, videoid ja HTML-i ning sisaldab külg-külje redigeerijat, nii et näete nende muudatusi tegevuses. Pluss Soliloquy pakub slaidide järjekorda lohistamist ja toetab 14 erinevat sisuallikat.

WordPressi täpsemate menüüde pistikprogrammid

Enamik WordPressi teema sisaldab põhimenüü funktsioone. See tähendab lihtsat rippmenüüd ja mõnda menüüvaliku asukohta. Kui soovite lisada postituse katkendeid, lisada pilte, lisada kohandatud paigutusi jne, on pistikprogramm kindlasti ideaalne lahendus.

UberMenu – Premium

UberMenu WordPressi pistikprogramm

Kui soovite oma navigeerimise kohta rohkem, on Ubermenu megamenüü pistikprogramm, mille peate kassasse ostma. Lisage pilte, lühikoode, kirjeldusi, kasutage pukseerimisvidinaid, valige alammenüü efekte, looge vertikaalseid või horisontaalseid menüüsid ja kohandage peaaegu kõike.

Mega peamenüü – lisatasu

Mega peamenüü pistikprogramm

Veel üks suurepärane menüüvalik on premium Mega Main Menu pistikprogramm. Valige rippmenüüst 10+, valige mis tahes värv (isegi kalded), valige kohandatud Google’i font, valige 1600+ sisseehitatud ikooni ja palju muud. Mega peamenüü on täis funktsioone – see ühildub isegi WPML-iga hõlpsaks keeletõlkeks.

WordPressi kontaktvormi pistikprogrammid

Kasulik on see, kas olete loonud ajaveebi või ettevõtte veebisaidi, mis pakub kasutajatele lihtsat viisi teiega ühenduse võtmiseks. Enamik teemasid ei sisalda seda sisseehitatud funktsiooni, kuna saadaval on juba palju võimsaid vormingup plugineid, mistõttu pidime lihtsalt lisama kontaktvormid oma parimatesse WordPressi pistikprogrammide loendisse.

Raskusvormid – lisatasu

Raskusvormide WordPressi pistikprogramm

Maagilised gravitatsioonivormid, mida saab luua, pole veel lõpp. Saate teha vorme, millel on mitu lehte, sisestuskinnitused, aadressid, märkeruudud, rippmenüüd, raadionupud, hinnaväljad jne. Samuti saate oma vorme ajastada ja vormide postitamiseks funktsioone lubada..

WPForms – Freemium

WPForms WordPressi pistikprogramm

WP vormid on võimas vormide koostaja pistikprogramm, millel on hulgaliselt võimalusi kontaktivormide, broneerimisvormide, hinnapakkumistaotluste, tellimisvormide ja muu jaoks. Sa võid saada WPForms Lite WordPress.org-ist tasuta oma reageerivate vormide loomise alustamiseks, võimalusega hiljem täiendada, kui soovite rohkem funktsioone.

Kontaktvorm 7 – tasuta

Võtke ühendust vormi 7 pistikprogrammiga

See pistikprogramm teeb just seda, mida ta ütleb. Kontaktvorm 7 loob armsad ja selged kontaktvormid väljadega, nagu nimi, teema ja sõnum. Saate lubada e-posti kinnitused ja installida Päris lihtne captcha rämpsposti vältimiseks.

WordPressi varunduspluginad

Tavalise WordPressi turbeprotsessi osana peaksite oma veebisaidil regulaarselt varukoopiaid tegema. Selle käsitsi tegemine võib olla aeganõudev (ja seda on lihtne unustada), mistõttu on pistikprogrammi kasutamine nii suurepärane võimalus.

VaultPress – lisatasu

VaultPress

Me armastame VaultPress – katastroofide korral on kaitse kõrge tase. See võtab iga päev varukoopiaid (või uuendate reaalajas varukoopiaid), hoiab neist arhiivi ja VaultPress aitab teid isegi siis, kui peate oma saidi taastama.

BackupBuddy – Premium

Varusõber

BackupBuddy on suurepärane lahendus kogu WordPressi installi, pistikprogrammide, vidinate, sisu ja muu varundamiseks. Kas peate tegema täieliku taastamise? Pole probleemi – laadige üles oma varufail ja importbuddy.php ning olete jälle õigel teel!

BackUpWordPress – tasuta

Pistikprogramm BackUpWordPress

Varundage oma WordPressi veebisait hõlpsalt iga päev, kasutades BackUpWordPress sisse panema. Pistikprogramm kasutab installimiseks varukoopiaid mysqldump ja zip ning teil on isegi võimalus varundusfailid teile e-postiga saata..

WordPressi turbe pluginad

WordPressi veebisaidi turvalisena hoidmine võib olla stressirohke protsess. Muretsemiseks on igasuguseid õelvara, ennetamiseks mõeldud julma jõu rünnakuid ja varukoopiaid. Sellepärast on palju lihtsam (ja turvalisem) usaldada ühte neist parimatest WordPressi pistikprogrammidest turvalisuse nimel, selle asemel et ise teha..

Turva-ninja – tasuta

Turvalisus Ninja Lite

Turva-ninja kasutab üle 50 turvatesti, et veenduda teie veebisaidi turvalisuses. Pistikprogramm kontrollib teie saiti puuduste osas, aitab teil ennetavaid meetmeid võtta, tal on silumisrežiim ja isegi parandamise hõlpsaks tegemiseks on oma koodilõigud. Ja kui soovite veelgi suuremat kaitset, pakuvad arendajad profiversiooni, mis pakub teie WordPressi veebisaidi turvalisuse tagamiseks veelgi suuremat abi.

iThemes Security Pro – Premium

iThemes Security Pro

IThemes nüüd teile pakub Security Pro teie saidi turvalisuse tagamiseks selliste meetmetega nagu saidi skaneerimine, tõrkeotsing / kasutajate keelustamine, varjatud tundlikud andmed, failimuudatuste tuvastamine, kahefaktoriline autentimine ja palju muud. Mis kõige parem, saate selle proovile panna koos tasuta lite versioon pistikprogrammist.

WordPress Link varjavad pistikprogrammid

Sidusettevõttele, kes kasutab linki varjavat pistikprogrammi, võib olla väga palju abi. Nii saate mitte ainult luua lugejatele meeldivamaid linke, kuhu klõpsata, vaid ka jälgida, milliseid kohandatud linke tänu pistikprogrammi abil teisendatakse.

PrettyLink Lite – tasuta

PrettyLinks Lite pistikprogramm

Kui soovite lihtsat lingi varjamist tavalise tabamuse jälgimisega, PrettyLink Lite on suurepärane võimalus. See pistikprogramm võimaldab teil luua kohandatud linke, nofollow-linke, lingirühmi, edasisuunamisparameetreid ja ümbersuunamislinke. Pistikprogramm jälgib ka iga lingi tabamusi. Lisaks pakuvad nad profiversiooni, kui soovite rohkem funktsioone, näiteks Google Analytics, võimalust genereerida QR-koode, automatiseeritud elemente, nagu URL-i asendamine jne..

WordPressi fondi valiku pistikprogrammid

Paljud teemad sisaldavad kohandatud stiilivalikuid reaalajas teema Kohandaja kaudu. Siiski on sama palju teemasid, mida pole. Nii et kui soovite oma fonte muuta, peate seda tegema käsitsi (raske viis) või pistikprogrammi kaudu (lihtne viis).

Kasutage suvalist fonti – tasuta

Kasutage suvalist fondi WordPressi pistikprogrammi

Kasutage suvalist fonti on kiire ja lihtne viis kohandatud fondide lisamiseks oma WordPressi veebisaidile. Laadige lihtsalt oma kohandatud fondifail (ttf, otf, woff) otse WordPressi redigeerijasse või manustage need, kasutades @ font-face css. Pistikprogramm sobib suurepäraselt enamiku leheehitajatega ja see on kiire viis kohandatud fondi lisamiseks (mitte ainult Google).

Google’i fontide lihtne – tasuta

Google'i fontide lihtne pistikprogramm

Tasuta Lihtsad Google’i fondid pistikprogramm teeb täpselt seda, mida ta ütleb – muudab Google Fontide lisamise ja kasutamise lihtsaks. Pistikprogramm võimaldab teil valida enam kui 600 kohandatud Google’i fondi hulgast, vaadata kohandajas reaalajas fondi muudatusi, luua oma fontreegleid (administraatorid) ja palju muud. Mis kõige parem – kodeerimine pole vajalik. Kõik juhtnupud on lihtsad ja intuitiivsed.

WordPressiga seotud postituste pistikprogrammid

Üks lihtsamaid viise lugeja veebisaidil viibimise suurendamiseks on linkide lisamine artiklitele, mis sarnanevad sellega, mida nad teie veebisaidil loevad. Kuidas sa seda teed? Üks lihtne viis on seotud postituste pistikprogrammiga.

Veel üks seotud postituste plugin – tasuta

YARPP

YARPP on arvatavasti WordPress.org kõige populaarsem seotud postituste pistikprogramm. Rohkem kui 2 miljoni allalaadimisega on see pistikprogramm suurepärane viis lisada pisipilte seotud postitustele, lehtedele ja kohandatud postitüüpidele, et hoida lugejaid oma veebisaidil.

WordPressi autoriboksi pistikprogrammid

Andke oma autoritele natuke tunnustust nende artiklite eest, mida nad kirjutavad teie blogis koos autorikastiga. Nii saate kuvada postituste lõpus nende elulisi, sotsiaalseid linke ja isegi pilti, et lugejad saaksid nende kohta rohkem teada saada (boonus: see annab ka külalistele ajaveebide ajakirjanikele / autoritele stiimulit teile tasuta kirjutada, kuna nad saavad seda teha) endaga linkima).

Lihtne autorikast – tasuta

https://wordpress.org/plugins/simple-author-box/

Kaaluge andke oma autoritele pisut rohkem tunnustust Lihtne autorikast sisse panema. See lisab iga teie postituse jaoks jaotise autori elulookirjelduse, sotsiaalsete linkide ja Gravatariga. See on ka RTL-i valmis ja üsna hõlpsasti kohandatav väikese CSS-i kodeerimise oskusteabe abil.

WordPressi sündmustehalduse pistikprogrammid

Mis tahes mittetulundusühingutele, restoranidele, teatritele või isegi ettevõtetele, kellel on sündmuste kalender, võib olla kasulik näidata, mis saabub ja mis on juba juhtunud. Sõltumata sellest, kas soovite postitada töötajate ajakavasid, õnnelike tundide aegu või eelseisvaid lõbusaid tõstjaid, on nende sündmuste haldamise pistikprogrammid töö jaoks parimad.

Ürituste kalender – Freemium

Ürituste kalendri WordPressi pistikprogramm

Kui otsite suurepärast veebikalendri ja sündmuste haldussüsteemi väljavõtet sündmuste kalender autoriks Modern Tribe. Pistikprogramm toetab sündmuste loomise võimalusi, nagu toimumiskohad, korraldajad, kuu / loendi / päeva vaated, sündmuste otsing, Google Mapsi manustamine, kohandatud vidin, sündmuste taksonoomiad ja palju muud (eriti pistikprogrammi profiversioonis). Lisaks on see ühilduv kõige populaarsemate teemade ja raamistikega.

Üritus Espresso – Premium

EventEspresso

Event Espresso WordPressi pistikprogrammi abil saate oma lugejatele pakkuda mõnda torustiku kuuma sündmust. Hallake sündmusi algusest lõpuni, sealhulgas kalendrit, kutseid, registreerimist, ravijärjekordi, arveldust, kuponge, kinnitusmeilisõnumeid, suhtlusjagamist, mitut keelt ja palju muud.

Ürituste juht – tasuta

Ürituste halduri pistikprogramm

Ürituste juht on populaarne (ja tasuta) võimalus sündmuste haldamiseks oma WordPressi veebisaidi kaudu. Pistikprogrammil on palju funktsioone, sealhulgas (kuid mitte ainult) sündmuste registreerimine, korduvad sündmused, BuddyPressi tugi, Google Maps, sündmuste esitamine ja palju muud.

WordPressi valguskasti pistikprogrammid

Kõigi nende pistikprogrammidega saate oma veebisaidile lisada muljetavaldavad piltide valguskastid. Neid on lihtne paigaldada ja kasutada ning need võimaldavad teil näidata oma fotode kogu hiilgust täismõõdus.

Foobox – Premium

Fooboxi valguskasti WordPressi pistikprogramm

See täielikult reageeriv ja mobiilne valmiskasti pistikprogramm on täiuslik lisa portfellidele ja galeriidele. Fooboxil on sisseehitatud sotsiaalne jagamine, slaidiseansi funktsioon ja töötab installimisel automaatselt WordPressi galeriidega.

Lightboxi galerii – tasuta

Valguskasti galerii pistikprogramm

Lightboxi galerii on tasuta pistikprogramm, mis on suurepärane viis galeriide funktsioonide lisamiseks. Lisaks on pistikprogramm lokaliseeritud mitmetes keeltes, sellel on tööriistavihje pealdise suvand, sisaldab lehekülge ja teie saab valida Highslide JS kuvamisvaliku.

Varsti tulevad WordPress ja sihtlehe pistikprogrammid

Kas töötate endiselt oma veebisaidil? Lihtne – proovige ühte neist varsti saadaval olevatest pistikprogrammidest meie parimate WordPressi pistikprogrammide loendis. Kui üks neist on installitud, saate endiselt piinata, et teie sait tuleb sotsiaalmeedias, koguda uudiskirja tellijaid või isegi lisada lisaaega, kuid saate siiski oma veebisaidil töötada (taustal)..

WordPressi maandumislehed – tasuta

WordPressi sihtlehtede pistikprogramm

WordPressi maandumislehed on kiire ja lihtne viis oma kodulehel töötamise ajal sihtlehtede kokku panemiseks. Lisaks integreerub pistikprogramm täielikult raskusvormide, kontaktvormi 7 ja ninjavormidega, nii et saate koguda teavet nendelt, kes suunavad teie lehele.

Õitsevad maandumislehed – Premium

Õitsevad maandumislehed

Thrive Landing Pages abil saate hõlpsalt muuta mis tahes WordPressi veebisaidi hästi õlitatud turundusmasinaks. Installige lihtsalt pistikprogramm ja kasutage kaasasolevaid kohandatavaid malle (neist 225 või rohkem), et kiiresti oma toodetele, teenustele, veebikursustele jne sihitud lehti luua. Pistikprogramm on ka tõlkevalmis, kasutab lohistamiseks ehitajat hõlpsaks / intuitiivseks liides ja on täielikult reageeriv, nii et teie lehed näevad alati suurepärased välja.

WordPressi iseloomulikud pistikprogrammid

Lisage oma veebisaidile reaalajas klientide iseloomustused, kasutades ühte neist hõlpsasti kasutatavatest pistikprogrammidest. Sel moel ei pea te oma iseloomustusi kohandama, kui lisate need lehele või vidinale, kuna need pistikprogrammid sisaldavad kõiki kujunduse vorme (ja lihtsaid lisamisvalikuid), mida võiksite vaja minna..

WP tooteülevaade – Freemium

WP tooteülevaade Lite

Lisage iseloomustusi ja ülevaateid koos WP toote ülevaade. Kuigi on olemas liitversioon saadaval, mis töötab suurepäraselt, lisab pistikprogrammi esmaklassiline versioon kohandatud lühikoode, värve, ülevaatetabeli kujundusi, ikoone ja isegi võrdlustabelit.

Symple Shortcodes – tasuta

Symple SHortcodes'i iseloomustused

Kiire ja minimaalse lahenduse jaoks sisaldab Symple Shortcodes põhilisi iseloomustuste lühikoode. Saate lisada inimese või ettevõtte nime, iseloomustuse ja pildi. Sisestage lühikood peaaegu kõikjale, kasutades rikkaliku teksti redaktoris ikooni Symple.

WordPressi postituse reitingu pluginad

Üks funktsioon, mida teemad sageli ei sisalda, on postitusreiting või ülevaatuse võimalus. See on suurepärane viis lugejate tagasiside saamiseks või kasutajate postitatud postituste hääletamiseks (nagu Buzzfeed). Igal juhul on seda pistikprogrammiga lihtne lisada.

LoveIt Pro – lisatasu

Plugin LoveIt Pro

See armas LoveIt-pistikprogramm, mis võimaldab kasutajatel teie postitusi, lehti, portfelliobjekte jne südamlikult mõjutada. Iga kasutaja saab midagi korra armastada ja kui nad proovivad seda uuesti armastada, kuvatakse teade. Pistikprogramm võimaldab teil jälgida ka populaarset sisu ja sellel on vidin „kõige armastatum”.

WP postituste hinnangud – tasuta

WP postituste hinnangute pistikprogramm

Kui soovite lihtsalt traditsioonilist viietärnist hinnasüsteemi, WP postituste hinnangud on populaarne ja hästi testitud pistikprogramm, mis saab töö tehtud. Lugejad saavad oma hääle sisu eest esitada, pistikprogramm võtab keskmise ja siis kuvatakse hinnang (siiski saate alati kohandatud pildi üles laadida).

WordPressi piiratud sisuga pistikprogrammid

Hoidke oma veebisaidi osad tellitud kasutajate jaoks privaatsena või looge nende võimsate piiratud sisuga pistikprogrammidega premium-liikmelisused. Ühe nende pistikprogrammide abil saate hõlpsalt käivitada eksklusiivseid näpunäiteid sisaldava premium-ajaveebi, luua oma e-poe veebisaidil tugiosa „Ainult kliendid” või mõnda muud.

Piira sisu – tasuta ja tasuta

Piirake sisu Pro WordPressi pistikprogrammi

Saate hõlpsalt piirata lehtede, postituste või sisuplokkide sisu ainult registreeritud liikmetega Piira sisu tasuta WordPressi plugin. Lihtsalt aktiveerige pistikprogramm ja piirake sisu, valides piiramiseks kasutaja taseme või kasutades sisuploki jaoks lühikoodi. Uuendage versiooniks Piira sisu Pro, et lisada piiramatu arv liikmesustasemeid, hallata tellimusi, registreerida makseid, anda allahindlusi ja muidugi piirata sisu.

Pluginate allalaadimiseks WordPress Share

Kiire viis sotsiaalmeedia jälgijate loomiseks on pakkuda oma veebisaidil tasuta hüvesid ja nõuda vahelduseks sarnast, jagada või säutsu. Installige lihtsalt üks meie peamistest pistikprogrammidest, lisage oma Ilmaennustus ja vaadake, kuidas teie sotsiaalne statistika paraneb.

Sotsiaalne kapp – lisatasu

OnePressi sotsiaalne kapp

Kasutage sotsiaalset kappi, et lukustada premium-sisu (nt postitused, sooduskoodid, pildid, videod, eripakkumised, allalaadimised jne), kuni kasutajad jagavad teie sisu sotsiaalmeedia abil. Pistikprogramm lisab lukustatud sisuekraani, mis sisaldab mitmeid populaarseid sotsiaalmeedia võimalusi. Või anna Suhtluskapi tasuta väljaanne proovida. See on sama idee kui pistikprogrammi esmaklassiline versioon – kasutajad peavad teie juurdepääsu sellele sisule sotsiaalselt jagama. See pistikprogramm sisaldab esmaklassiliste funktsioonide tasuta prooviversiooni, kuid kui soovite neid säilitada, peate versiooniuuenduse uuendama.

Locker Cat sotsiaalne kapp – tasuta

Kappi kassi sotsiaalne kapp

Laske kasutajatel oma sisu meeldida, säutsuda või jagada teie sisu lihtsaks ja arusaadavaks Kapi kassi pistikprogramm. Pistikprogramm sisaldab lihtsat lühikoodi, mille abil saate postituste ja lehtede sisu osaliselt peita. Seejärel palutakse lugejatel kogu sisu kuvamiseks “jagada”, muutes selle pistikprogrammi suurepäraseks viiruse sotsiaalse turunduse vahendiks (eriti kui lisate säutsu mõned räsimärgid).

Mähkimine üles

Nii et teil see olemas on – loetelu parimatest WordPressi pluginatest, mis peaksid käsitlema enamikku teie WordPressi soovidest ja vajadustest. Kui jätsime kasutamata funktsiooni, mida teie kliendid sageli küsivad, või kui on mõni plugin, mida pidevalt soovitate, jätke kommentaar allpool ja andke meile sellest teada.!

Nii et järgmine kord, kui soovite paluda teema arendajal lisada teemale mõni lisafunktsionaalsus, või mõtlete, miks seda kõigepealt olemas pole … küsige endalt … kas sellel on pistikprogramm? Peaaegu alati on vastus JAH!

Märge: Kuigi see on meie arvates parimate WordPressi pluginate ümardatud, ei soovita me neid kõiki installida. Sa peaksid installima ainult neid pistikprogramme, mis on teie veebisaidi jaoks vajalikud. Liiga paljude pistikprogrammide installimine võib põhjustada konflikte või isegi aeglustada teie veebisaiti, kui need on ressursimahukad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map