5 WordPressi pluginat, mis võivad teie WordPressi ajaveebis lugejate kaasatust suurendada

Ma usun, et kaasamine on blogosfääris tohutult alahinnatud.


Lihtsamalt öeldes on teie vaatajaskonna kvaliteet palju olulisem kui kvantiteet. Ja kvaliteedi all mõtlen ma sisuliselt seda, kui haaratud on nad teie “brändist”.

Küsige endalt see küsimus – kas teie lugejad tegelikult teie ajaveebist hoolivad või peavad nad seda visatavaks ressursiks? Teie vastus võib teie eesmärkide saavutamise võimaluste jaoks olulist rolli muuta (eeldan, et lõppkokkuvõttes teenin raha).

Seda silmas pidades arvasin, et kasutan võimalust ja mainin oma lemmik WordPressi pluginaid, mis aitavad teil oma lugejatega paremini suhelda. Ehkki teie sisu kvaliteet ja isiksus, kellena oma blogisse kootud olete, mängivad olulist rolli selle kohta, millisel tasemel dikteerivad inimesed teiega suhtlemist, järgmised pistikprogrammid võivad anda teile suure abikäe ka.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Telli kommentaarid uuesti laaditud

Kommenteerimisel on mul oma blogiga lihtne rusikareegel – kui keegi on võtnud aega oma seisukohtade jagamiseks, peaksin võtma aega mitterahaliselt vastamiseks. Seetõttu vastan valdavale enamusele oma saidi kommentaaridest.

Kuid kui teie ajaveebi lugejad ei lisa kommentaaridele järjehoidjaid ega tule perioodiliselt tagasi, et kontrollida, kas olete vastanud, ei saa nad kunagi lugeda seda, mida te vastusena ütlesite. Ja olgem ausad – kaasamine on kahesuunaline tänav.

Seda silmas pidades soovitan tungivalt installida tellitud kommentaaride tellimine. See pistikprogramm toimib täpselt nii, nagu võiksite oodata – teavitab inimesi (e-posti teel), kui nende kommentaarile on vastatud. See sisaldab ka täielikku armatuurlauda, ​​kus saate oma tellijaid ja kõiki oma võimalusi hallata.

Telli kommentaarid uuesti laaditud

2. Facebooki kommentaarid

Ehkki WordPressi jaoks on saadaval mitmeid kolmandate osapoolte kommentaaride lisandmooduleid, on minu valitud pakett (eriti kui see on seotud kasutajate kaasamisega) Facebooki kommentaaridega.

Miks? Sest see muudab kommentaarid ülimalt sotsiaalseks ja suurendab seetõttu seotust. On tõenäoline, et suurel osal teie potentsiaalsetest kommentaatoritest on juba Facebooki konto olemas ja sellisena leiab teie saidi kommenteerimine a) väga lihtsaks ja (b) väga tuttavaks.

Facebooki kommentaaride plugin

Lisaks kuvatakse teie ajaveebis tehtud kommentaarid Facebookis ja teie sisu kuvatakse tõenäoliselt palju suuremale publikule. Selline integreerimine on eriti kasulik saitidel, mis on juba väga sotsiaalsed (nt näiteks piltide jagamise sait).

Ehkki ma ei kasuta isiklikult Facebooki kommentaare, võin seda ka teha mõnes tulevases projektis – see on kindlasti toimiv alternatiiv WordPressi vaikekommentaaride süsteemile ja sellel on kindlasti positiivne mõju kasutajate kaasamisele..

3. Parem sisemine linkide otsing

Parem linkide otsing

Usun, et kui see on seotud kasutajate kaasatuse suurendamisega üks parimaid asju, mida saate teha, on laialdane sidumine. Inimesed võivad navigeerimiselementide ja muu taolise suhtes pimedad olla (võtke vaid hetk, et teadlikult jälgida oma sirvimisharjumusi), kuid sisulisi linke on palju raskem vältida.

Sidumine on kõige parem teha siis, kui see on väga asjakohane – soovite seada inimesed olukorda, kus neil on brauseris avatud kümme vahelehte ja see viibib teie saidil poole tunni jooksul. Kuid WordPressi vaikimisi siselinkide otsimootor on ühesõnaga kohutav.

Siit tuleb ka parem sisemine linkide otsing. See lihtne pistikprogramm kohandab sisemise lingi otsingut sisu leidmiseks ainult pealkirja järgi. See sisaldab ka plaanilisi postitusi. Ma isiklikult pean seda WordPress.org-i kõige alahinnatud pistikprogrammiks – see muudab sisemise linkimise niipalju lihtsam.

4. Veel üks seotud postituste pistikprogramm

Kasutajate seotuse suurendamise osas on mõistlik, kui teil on postituste allosas vastav postituste jaotis. Kui kellelegi meeldib postitus lõpuni lugemiseks piisavalt, ja siis esitatakse see sarnaste postitustega, võib ta kasutada võimalust lugeda.

Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (või lühidalt YARPP) on minu arvates kõige parem WordPressi jaoks saadaolevate seotud postituste plugin. Kui teised keskenduvad toretsevale vormindamisele, saab YARPP võtmeteguri – asjakohasuse – paugu.

Ära tee viga – seotud postituste pistikprogramm on ainult nii hea kui selle sobitamise algoritm. Kui te ei esita oma lugejatele tõeliselt asjakohaseid täiendavaid postitusi, on tõenäosus, et nad lugemist jätkavad. Nii et veenduge, et kasutate YARPP-i ja seadistage see nii, et see annaks ainult kõige asjakohasemad tulemused.

5. Lihtne Tweet manustamine

Täieliku avalikustamise huvides peaksin mainima, et arendasin selle pistikprogrammi välja. Kuid see võib tõesti kasutajate kaasamisel tohutult midagi muuta, kuna olen mitu korda avastanud.

Siin on tehing – Twitteri kasutajatele meeldib säutsuda. Mis veelgi olulisem, neile meeldib säutsuda huvitav asju. Postituse pealkiri pole alati nii huvitav. Kuid kui saate anda neile pakkumise või tarkuse pärli, et nende jälgijatele edasi anda, võivad nad seda teha vaid liiga õnnelikult.

Siit tulebki hõlpsasti funktsioon Tweet Tweet Embed – see võimaldab teil oma postitustesse manustada eelnevalt asutatud säutsu, nagu näiteks järgmine: Manustatud säuts

Manustatud säuts

See on väga sarnane teenusega Click to Tweet, kuid muudab säutsude loomise lihtsamaks, lubades teil seda teha tekstiredaktori kaudu. Samuti lisab see püsilinki automaatselt. Leidsin, et funktsiooni Easy Tweet Embed abil suurendatakse mõnedes näidetes säutsumisi umbes 30% – see on kiire ja lihtne viis kaasamise suurendamiseks.

Valikud on lõputud

Ülaltoodud valikute mitmekesisus näitab lugematul hulgal viise, kuidas saate oma kaasatust suurendada, nii et ärge piirduge sellega. Erinevate ajaveebide jaoks toimivad erinevad asjad – peamine on katsetamine ja katsetamine.

Kui teil on oma ideid kasutajate kaasamiseks, palun jagage neid meiega allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector