5 WordPressi pistikprogrammi kohalikele ettevõtetele

Kindel veebis viibimine võib kohaliku ettevõtte jaoks imet teha. Isegi kui tegutsete eranditult võrguühenduseta maailmas, võib hea veebisait tekitada palju huvi – eriti oluline, kui olete uhiuus.


Mõelge, milliseid funktsioone vajate oma veebisaidi täitmiseks. Kas külastajad peavad enne teie juurde tulekut broneerima? Kas teie veebisait saab sellega hakkama? Kui ei, siis suunate kliendid eemale, enne kui teil oleks olnud isegi võimalus neile muljet avaldada.

Minu arvates on WordPress ideaalne platvorm kohalike ettevõtete äritegevuseks. Selle põhjuseks on suurel hulgal saadaolevaid pistikprogramme, mis võimaldavad teil lisada funktsioone, mida teie veebisait vajab. Täna tahan vaadata viit pistikprogrammi, mis on konkreetselt suunatud kohalikele ettevõtetele.

Tundlik Google Mapsi pistikprogramm

Vastuvõtlik Google Maps

Kui juhite kohalikku kauplust, määrab teie edu see, kui palju inimesi langeb. Responsiivse Google Mapsi pistikprogrammi abil on potentsiaalsetel klientidel teid väga lihtne leida, lubades teil oma veebisaidile lisada täielikult reageeriva Google’i kaardi. Pistikprogramm on täis funktsioone, kuid seda on endiselt väga lihtne kasutada ja seadistada.

See on üks minu lemmik Google Mapsi pistikprogramme, kus on palju võimalusi oma kaartide kohandamiseks stiilinõuetega. Funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Kohandatud markeristiilid
 • Kinnitage mitu kaarti ühes asukohas
 • Lisage mitu kaarti ühel lehel
 • Kohandatud juhised
 • Katke oma kaartidel kohandatud sisu, sealhulgas teie enda pildid
 • Neli kaarditüüpi: maantee, satelliit, hübriid ja ühtlane maastik
 • Ilmavärskendused ja pilvekiht
 • Lisage lihtsate lühikoodide abil mis tahes lehele või vidinaalale

See on palju funktsioone ja tähendab, et selle pistikprogrammi abil saate Google Mapiga teha peaaegu kõike, mida võiksite soovida. Kas soovite näha pistikprogrammi ekraanil töötavat ekraanipilti? Siin on mitu funktsiooni:

Vastuvõtlik Google Mapsi ekraanipilt

Pistikprogramm on saadaval Code Canyonist vaid 16 dollari eest.

WP kiire broneerimise haldur Pro

WP Quick Manager Pro

Kas mõni kohtumistel põhinev ettevõte on kunagi kaevanud selle üle, et tal on ka palju broneeringuid? Telefonikõnede broneerimise päevad on nummerdatud, enamik kliente suundub veebis oma teenindusaega reserveerima. Muidugi, mida lihtsam on kliendil broneering teha, seda rohkem broneeringuid saate. See võib olla erinevus poole võimsuse ja täisvõimsuse vahel töötamise vahel.

WP Quick Booking Manager Pro muudab broneerimisprotsessi uskumatult lihtsaks. See teeb sellest suurepärase broneerimislahenduse restoranidele, ilusalongidele, kliinikutele – teie pange sellele nimi! See võimaldab teil pakkuda ka hotellitubade, korterite ja muude rentimiseks saadavate majutusteenuste veebiteenuseid. Mõeldes kastist pisut väljapoole, võiksite seda kasutada isegi seadmete või autode rentimiseks.

Tagavara broneerimise kalender

Pärast installimist saate hõlpsa lühikoodi abil lisada broneerimiskalendri mis tahes lehele. Kalendrivaade näeb välja kena ja stiilne, reageerib täielikult ning kättesaamatud ajad ja kuupäevad blokeeritakse automaatselt. Pistikprogrammid toetavad ka piiramatut arvu broneeringuid, mitme valuutaga maksmise võimalust (sealhulgas PayPal) ja isegi mitmekeelset võimalust. See väga mitmekülgne pistikprogramm sobiks paljude ettevõtete vajadustele ja teie potentsiaalsed kliendid armastaksid intuitiivset kasutajaliidest – ka tagavaraliidesega on tõesti lihtne töötada. Tõeliselt hea broneerimise pistikprogramm, WP Quick Booking Manager Pro, on saadaval CodeCanyonis 24 dollari eest.

Broneerimiskalender

Broneerimiskalender

Isegi eelarvel olevad ettevõtted peavad broneeringuid tegema. Õnneks on mitmeid suurepäraseid tasuta seal olevad valikud, sealhulgas Kalendri pistikprogrammi broneerimine. Nagu võisite tasuta pistikprogrammist oodata, on see piiratum kui enamus lisatasu pluginaid, kuid seda on lihtne integreerida ja sellega saab siiski suurepäraselt hakkama.

Pistikprogrammi on potentsiaalsetel klientidel tõesti lihtne kasutada: valige kalendrist kuupäev, täitke lühivorm ja klõpsake siis nuppu Esita. Lihtne. Topeltbroneerimise vältimiseks võite piirata broneeringute arvu päevas või lubada piiramatu broneeringute arvu. Ehkki selle tasuta versiooni suurim piirang on see, et te ei saa makseid teha – see võib põhjustada mitteilmumist.

Broneerimise kalender ekraanipilt

Tasuta versioon on suhteliselt põhiline, kuid lihtsaid ettetellimisi pakkuvad väikeettevõtted võiksid sellest hõlpsasti kasu saada. Funktsionaalsuse osas pole see tasuta versioon nii lihvitud kui WP Quick Booking Manager Pro. Saate seda siiski täiendada, võimaldades juurdepääsu sellistele lisafunktsioonidele nagu tunni broneerimine, võrgus tehtavad maksed (sissemakse või kogu makse), hooajalised korrigeerimised ja kupongi allahindlused. Pistikprogramm paistab silma just selle esmaklassilise versiooni korral. Lisatasu versioon algab 79 dollarist, kuid suurettevõtete jaoks (kes soovivad kõiki saadaolevaid funktsioone) maksab ühe saidi litsents 449 dollarit.

Pärmi kohalik SEO

Yoast kohalik SEO

Enamik WordPressi kasutajaid tunneb WordPress SEO Yoasti pistikprogrammi abil väga hästi – peaaegu 17,5 miljoni allalaadimisega on see mine SEO pistikprogrammi. Kuid kas teadsite, et Yoast on välja töötanud hulga premium SEO pistikprogramme, sealhulgas Päris kohaliku SEO pistikprogramm, saadaval alates 69 dollarist.

Ettevõtluses püsimine on keeruline, kui teie potentsiaalne kliendibaas ei leia teid veebist. Kuid kas olete kunagi proovinud Google’is otsida mõnda kohalikku ettevõtet, näiteks juuksurit? Kui teete, on SERP-id hoopis teine ​​koht.

Kui soovite olla kaasatud sellesse kohalike ettevõtete loendisse – või veel parem, siis aadressil ülaosa nendest loenditest – Google peab teadma, kus te olete ja mida teete. Ehkki selline üldine pistikprogramm nagu WordPress SEO by Yoast on teie SEO strateegia heaks lähtepunktiks, on kohalikel ettevõtetel erinevad SEO nõuded. Kõigi teie kohaliku SEO vajaduste jaoks pole paremat pistikprogrammi kui Yoast Local SEO. Lihtsamalt öeldes: see pistikprogramm aitab teie veebisaidil Google’i kohalike otsingupäringute korral kõrgemal astuda. Kuidas? Esitades kõik metaandmed, mida Google kohaliku otsingu jaoks vajab – teie asukoht kaardivaates ja olulised kontaktandmed, näiteks telefoninumber.

Stiilsete kontaktvormide lehtede loomiseks võite kasutada ka kohaliku SEO pistikprogrammi. Pistikprogramm võimaldab teil lisada kaardi, lahtiolekuajad ja kontaktandmed Umbes ning laseb külastajal leida ka lähima poe.

Sabai kataloogi plugin WordPressile

Sabai kataloog

Kas poleks tore, kui kõik seotud kohalikud ettevõtted koonduvad ühte kohta? Nüüd saate tänu Sabai Directory pistikprogrammile, mis on CodeCanyoni kaudu saadaval 28 dollari eest. Sabai kataloog on ideaalne pistikprogramm ulatusliku kohaliku ettevõtte kataloogi loomiseks. Individuaalsesse kataloogi saate lisada piiramatu arvu ettevõtteid. Neid saab korraldada erinevates kategooriates – külastajad saavad kataloogi filtreerida, et otsitavat leida – ja kõik ettevõtted kuvatakse koos interaktiivsel Google Mapil. Saate lisada iga ettevõtte nime, asukoha ja pildi, lisaks saate kasutaja arvustuste põhjal kuvada viiest reitingu. Interaktiivne kaart sisaldab sügavat valikut stiilivalikuid ja külastajatel on vabadus jätta konkreetse kirje jaoks oma arvustused ja kommentaarid.

Ärikataloogi asutamine on suurepärane võimalus kohalike ettevõtete grupil teha koostööd oma ettevõtte reklaamimiseks. Kuni te ei karda väikest konkurentsi, on see suurepärane viis teie leitavuse suurendamiseks – potentsiaalsed kliendid hindavad tõenäolisemalt oma võimalusi kataloogi kaudu, mitte ei kaalu hunnikut veebisaite eraldi.

Enda kataloogi haldamine võib olla ka üsna tulus: kui Google’is on teie valdkonna võtmeterminites hea positsioon, saate teenida korduvat tulu. Sabai kataloog saab seda hõlbustada, kuna see võimaldab teil võtta korduvaid makseid ettevõtetelt, kes soovivad teie kataloogi lisada – Sabai toetab nelja makseväravat. Esiletõstetud loendite eest saate isegi rohkem küsida.

Lõplikud mõtted

Isegi kui olete väike võrguühenduseta kauplus, võib hea veebisait oma ettevõtte kasvatamiseks palju edasi minna. Täna olen katnud hulga pistikprogramme, mis aitavad teie klientidel teid veebist avastada, teha broneeringuid ja saada juhiseid teie füüsilisse asukohta. Kui soovite rohkem kliente – ja kes mitte? – see on vähim, mida teie veebisait peaks saama teha!

Kas kasutate mõnda tänases postituses toodud pluginat? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map