5 põhjust, miks WordPressi kasutajad peaksid üle minema Facebooki kommentaaridele

Kui lubate külastajatel oma WordPressi postitusi kommenteerida, suurendate kaasatust, turgutate vestlust, ahvatlete inimesi tagasi tulema ja ärgitate teisi teie saidi kohta buzzit tekitama. Kõik see on suurepärane uudis, kui soovite luua veebipõhise jälgimise.


Õnneks pakub WordPress mitmeid pluginaid, mis muudavad kommenteerimise lihtsaks. Vaid mõne hiireklõpsuga saate luua virtuaalse vesijahuti, kus inimesed jagavad oma mõtteid.

Kommentaaride sektsioonid on aga peamine kuritarvitamise sihtmärk. Erinevate ajaveebide kommentaaride sektsiooni postitavad inimesed rämpsposti, groteskseid solvanguid ja isegi vägivallaähvardusi. Kuigi seda potentsiaali täielikult välistava lahenduse rakendamiseks pole võimalust, on võimalus seda dramaatiliselt vähendada: kasutage lahendusena Facebooki kommentaare. Selles artiklis uurime, kuidas kommentaarid teie saidile kasu toovad, ja selgitame, miks Facebooki kommentaarid on parim valik.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Kuidas saavad kommentaarid teie WordPressi saidist kasu

Kui teil on mis tahes ajaveebi, otsite tõenäoliselt veebikeskkonna loomist. Teie sihtimine on mõttekaaslane, kellel on teie saidi sisuga esile tõstetud huvid. See on vastastikku kasulik suhe: teie külastajad saavad teie saiti külastades teavet, mida nad väärtuslikuks peavad, ja teie suurendate vaatajaskonda.

Kuid see on ka suurepärane idee võimaldada külastajatel üksteisega suhelda. Üks parimaid viise selleks on kommentaaride sektsioon, mis võimaldab neil mitte ainult teile sisu kohta tagasisidet jätta, vaid ka üksteisega suhelda. Siin on mõned eelised, mida võite kommentaaride sektsioonist oodata.

Täiustatud kaasamine

Iga digitaalne turundaja otsib kaasat. See on esialgne idu, mis lõpuks loob viiruse. Just see muudab teie sisu vaid ühest teisest küberruumi artiklist kohustuslikuks loetavaks tükiks, mida inimesed jagavad oma sõpradega.

Kommentaarid soodustavad kaasamist, võimaldades külastajatel jagada oma mõtteid teie sisu kohta. Kommentaarid lähevad aga kaugemale, kuna need võimaldavad inimestel avaldada oma arvamust teie sisuga samal lehel. Kui inimesed teie artiklit jagavad või säutsuvad, võivad nad pakkuda mõnda oma kommentaari, kuid see on nähtav ainult nende sõpradele ja jälgijatele. Kommentaaride jaotis võimaldab neil jagada oma mõtteid just artikli enda all. See on suurepärane viis luua kogukond, kus inimestel on tunne, nagu nende häält kuulatakse.

Sotsiaalne kogukond

Kommentaaride osa mitte ainult ei suurenda kaasatust, vaid suurendab ka sotsiaalse kogukonna loomise tõenäosust. Kui vaatate oma veebisaiti virtuaalse diivanina, kus vanad sõbrad saavad krahhi, kui nad kusagilt välja ilmuvad, siis soovite luua kuuluvustunde.

Kommentaaride jaotise abil saate inimesi üksteisega edasi-tagasi liikuda. Nad arutavad artiklit kommentaaride jaotise kohal. Nad räägivad oma lemmik söögikohtadest. Nad meenutavad vanu aegu. Ja jah, nad vaidlevad vahel isegi edasi-tagasi.

Mida see teie saidi jaoks teeb? See loob veebikogukonna, mida teie külastajad tõenäoliselt kuskilt mujalt ei leia. See kogukond muudab teie ajaveebi ainulaadseks ja hoiab seda suure nõudluse all.

Korda külastajaid

Mis juhtub, kui inimesed räägivad omavahel edasi-tagasi? Nad peavad vastama sellele, mida teine ​​inimene ütleb. Kui inimesed tegelevad kommentaaride sektsioonis aruteludega, tahavad nad vastata. Selleks peavad nad selle toimimiseks naasma teie veebisaidile. See tähendab teie jaoks rohkem klikke, mis omakorda tähendab rohkem reklaami näitamisi ja rohkem tulu. Kõik võidavad.

Fakt on see, et kommentaaride sektsioon on üks parimaid viise, kuidas muuta oma sait kleepuvaks. Kui teie külastajad hakkavad sõpru üles leidma ja omavahel arutama, siis tulevad nad tagasi. Te saate luua lojaalse kogukonna, mida ei leia kuskilt mujalt.

Tutvustame Facebooki kommentaare

Facebooki kommentaarid WordPressi pistikprogramm

Niisiis, kuidas lisada Facebooki kommentaari oma veebisaidile, mida küsite? Lihtne – muidugi pluginaga ja tasuta üks selle juures. Facebooki kommentaarid WordPress, nagu nimest järeldada, on WordPressi kommentaaride plugin, mis on integreeritud Facebooki.

Selle lahenduse viivitamatu varjukülg on muidugi see, et inimesed, kellel pole Facebooki kontosid, ei saa kommentaare jätta. Kohene vastus sellele vastuväitele on järgmine: Kes ei ole kas teil on Facebooki konto? Facebooki kogukond uhkeldab sadade miljonite kasutajatega kogu maailmas. Kindlasti saate Facebooki kasutajatest luua oma veebikultuuri.

Facebooki kommentaarid pakuvad teile suurepärast keermestatud kommenteerimislahendust, mis on integreeritud populaarse sotsiaalmeedia veebisaidiga. Tegelikult võib see olla teie ajaveebi jaoks parim kommenteerimislahendus.

Plugina installimine

Kui olete pistikprogrammi juba installinud, saab see protsess olema väga tuttav. liikuge lihtsalt oma WordPressi juhtpaneelil jaotisse Pluginad> Lisa uus. Otsige lihtsalt üles „Facebooki kommentaarid”.

Installige Facebooki kommentaaride WordPressi pistikprogramm

See peaks olema loendis esimene plugin. Kuid kui see pole mingil põhjusel, kerige lihtsalt lehte allapoole, kuni leiate Facebooki kommentaari pistikprogrammid rohelise kommentaari logo ja 40 k + installimisega. Pistikprogrammi installimiseks ja aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt nuppu.

Plugina seadistamine

Pärast aktiveerimist peaksite märkama uut juhtpaneeli jaotisse „FB kommentaarid”. Kommentaaride seadete sisestamiseks klõpsake sellel. Fontide, teksti värvi ja muu jaoks on palju lahedaid sätteid, kuid soovitame need kujundada ülejäänud teemaga sobivaks. Kuid kaks kõige olulisemat on Rakenduse ID (Facebookist) ja Kuva kommentaarid sees (vaikimisi kuvatavate Facebooki kommentaaride määramiseks).

Facebooki kommentaarid WordPressi pistikprogrammi seaded

Enne oma seadetega leppimist peate kõigepealt looma oma Facebooki rakenduse ID, et sünkroonida oma Facebook oma veebisaidiga. Klõpsake sellel lingil looge kommentaaride haldamiseks rakendus. See viib teid Facebooki, kus näete võimalust saada Facebooki arendajaks. Registreerimiseks klõpsake rohelist nuppu ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid.

register-fb-dev

Pärast registreerimist peaks teie ekraanil nüüd olema roheline nupp „+ Lisa uus rakendus”, nagu allpool. Alustamiseks klõpsake sellel.

lisa-uus-fb-rakendus

Järgmisena valite oma rakenduse tüübi. Kuna kasutame seda teie WordPressi saidi kommentaaride jaoks, valige suvand WWW: veebisait.

vali-rakenduse tüüp

Pärast valimist peaksite oma veebisaidi rakenduse lehe avamiseks kuvama ekraani, kuid kuna me teeme seda ainult rakenduse ID jaoks, klõpsake seadistuse vahelejätmiseks ja rakenduse ID loomiseks parempoolsetel suvanditel..

skip-fb-app-setup

Nüüd peate looma oma ID! Lisage lihtsalt meeldejääv kuvatav nimi ja nimeruum, valige kategooria ja klõpsake ID loomiseks sinisel nupul.

loo rakendus-id

Ok, nüüd on teil Facebooki rakenduse ID! Kopeerige see lihtsalt ja minge uuesti kleepimiseks oma WordPressi juhtpaneelile.

Facebooki kommentaarid WordPressi pistikprogrammi seaded

Sellega saate läbi minna ja lisada oma FB kommentaari sätted. Kui olete lõpetanud, klõpsake lihtsalt nuppu Salvesta – see on kõik!

Selle pistikprogrammi abil saate ka keelata Facebooki kommentaaride automaatse kaasamise igasse postitusse / lehele ja kasutada selle asemel käepärast dandy lühikoodi. Nii saate Facebooki kommentaare lisada ainult teie loodud konkreetsetele lehtedele või mallimallidele.

Märge: Muidugi saate ka versioonile Pro minna, et pääseda juurde värviskeemidele (tume / hele), kohandatavale taustale, 39+ animatsiooniefektidele, mitme saidi jaoks mõeldud premium-pistikprogrammi litsentsile ja premium-toele. Kuigi kui soovite muuta vaid mõnda värvi, on see kiire Google’i otsingu ja minimaalse CSS-iga>

Miks peaksite kasutama Facebooki kommentaare

Facebooki kommentaaride valimiseks teie valitud lahendusena on palju põhjuseid (olenemata sellest, kas tegemist on FB Comments WordPressi pistikprogrammiga või mitte) ning võiksime jätkata. Siin on vaid viis parimat, kõigest alustamiseks:

1. Vähendatud trollimine

Väheste eranditega kasutavad inimesed oma tegelikke identiteete Facebookis. See erineb teistest kommenteerimislahendustest, näiteks Disqus ja Livefyre, kus inimesed saavad luua konto mis tahes nime või käepidemega. Facebook nõuab inimestelt kehtiva identiteedi teabe täpsustamist.

See kärbib trollimist märkimisväärselt, sest veebitrollid armastavad anonüümsust. Kui inimesed tahavad alaealiste solvamise saatel kommenteerija juures silma lüüa, peavad nad seda tegema oma pärisnime (ja ilmselt ka oma pildi) abil Facebooki kommentaaride lahendusega.

Jah, nagu eespool öeldud, on alati inimesi, kes õpivad süsteemi peksma. Inimesed ei kavatse tavaliselt võltsitud Facebooki konto loomiseks lihtsalt võimalust võrgus inimesi solvata.

Reaalsus on see, et kuigi te ei saa kunagi trollimist kõrvaldada, saate seda märkimisväärselt vähendada, sundides inimesi kommenteerima tõelise identiteediga. See muudab Facebooki kommentaarid kohe teistest lahendustest paremaks.

2. Vähendatud rämpspost

Nagu nägime, kasutavad SEO professionaalid, kes on alistunud jõudude hämarale küljele, rämpsposti saamiseks blogide kommentaaride sektsioone. Lihtsamalt öeldes on seda Facebooki kommentaaridega keerulisem teha, muutes selle suurepäraseks meetodiks oma loendisse lisamiseks, kuidas WordPressi rämpsposti ära hoida.

Seda seetõttu, et Facebook keelab kohe kõik kontot, mille puhul kahtlustatakse väärkasutust. Nii peavad mustad vihkajad enne uue rämpspostitusega alustamist läbima uue Facebooki konto loomise vaevalise protsessi koos identiteediga, mis ajab ettevõtte mõtlema, et inimene on tõeline..

3. Suurendage sotsiaalset kaasatust

Facebook on endiselt planeedi populaarseim sotsiaalmeedia sait. Kui teil on Facebookiga seotud kommenteerimissüsteem, siis olete just avanud täiesti uue võimaluse seotuse suurendamiseks.

Facebooki kommentaaride abil saate mõlemast maailmast parima. Kommentaaridest saate lüüa ja saate ka täiendava kokkupuute, kuna need kommentaarid on seotud Facebookiga. Inimestel, kes pole võib-olla teie saiti külastanud, kuid märkasid, et üks nende sõber kommenteeris teie ajaveebi artiklit, võib tekkida kiusatus vaadata, mida olete postitanud. Võite saada uue lojaalse külastaja.

4. Enim meeldinud kommentaarid Mine üles

Teine võimalus, kuidas Facebooki kommentaarid vähendavad rämpsposti, on see, et see paneb ülaosas kõige rohkem meeldinud kommentaarid. Nii on esimene asi, mida teie külastajad kommentaaride jaotise ülaosas näevad, kommentaar, mida hinnati kõige rohkem. See ei ole tavaliselt rämpspost.

Kõige populaarsemate kommentaaride lisamine ülaossa paneb ka alatuid, solvavaid ja muidu mõttetuid kommentaare allosas, kus neid vähem nähakse. See hoiab trolli toita.

5. Paranenud usaldusväärsus

Kui näete arutelutahvlil kommentaari, mille autor on xyzzy2122, siis kui tõsiselt te seda võtate? See võib olla ükskõik kes. Kuid Facebooki kommentaaride abil pakuvad inimesed kommentaare nende pärisnimede ja profiilipiltide all. See suurendab nende usaldusväärsust, mis omakorda parandab üldise arutelu kvaliteeti.

Selle mähkimine

Kokkuvõtlikult peaks Facebooki kommentaar olema vaieldamatult teie kommentaaride lahendus. See vähendab trollide arvu, aitab kõrvaldada rämpsposti, seob teid ulatusliku sotsiaalse võrgustikuga ja parandab teie saidil toimuvate arutelude üldist terviklikkust. Milline on teie lemmiklahendus teie veebisaidi kommentaaride jaoks? Võite kõlada allpool toodud kommentaarides piisavalt hästi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector