5 parimat pistikprogrammi iga WordPressi saidi jaoks

Paljudel populaarsetel WordPressi õppematerjalide ja uudiste saitidel ning ka kogu maailmas Meetupsis ja WordCampsis toimub palju suurepäraseid arutelusid WordPressi heade pistikprogrammide kohta: liugurid, kontaktvormid, varukoopiad, SEO, liikmesus, e-kaubandus; kuid näen harva inimesi, kes keskenduvad pistikprogrammidele, mis on spetsiaalselt teie saidi taustaprogrammi hooldamiseks ja loetavuseks.


Saidi hoolduse ja korrashoiu eiramine ei tähenda mitte ainult ummistunud, harva kasutatava ja palju vähem külastatud saidi kasutamist äärmuslike juhtumite täieliku rikkumise või täieliku sisu kaotamise korral. Ilma nõuetekohaste ettevaatusabinõudeta saab teie sait kiiresti täita tuhandete rämpspostikommentaaridega, toimida halvasti või, mis veelgi halvem, muutuda häkkerite jaoks haavatavaks, mille tulemuseks on seisakuid ning teie saidi külastajate ja potentsiaalsete klientide kadumine..

Administraatori reageerimisvõimes ja kontrastsuses on viimases väljaandes WordPress 3.8-s, ja väiksemate väljalasete automaatne versiooniuuendus oli WordPress 3.7 teretulnud täiendus südamikule. Minu soovitatud viis pistikprogrammi viivad 3.7 ja 3.8 järgmisele tasemele ning võimaldavad täpsemat kontrolli administraatori välimuse üle ja automaatsete värskenduste ajastamise üle.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Akismet


akismet

Kui teil on WordPressi ajaveeb, võite märgata juhuslike aadresside rämpsposti või jälgimiskommentaare, mis sisaldavad mitu korda linke reklaamidele või potentsiaalsele pahavarale, mis teie saidil ilmub. Ründaja automatiseerib need kommentaari- ja jälgimisrämpspostitused, kuid need võivad teie ajaveebi ja andmebaasi kiiresti täita ebaolulise teabega ning on halvasti hooldatud ajaveebi või veebisaidi punane lipp, mis võib hõlpsalt sihtida pahandusi põhjustavatele isikutele..

Akismet on veebiteenus, mida haldab WordPress.com ja mis tuvastab ja eemaldab automaatselt kommentaarid ja jälgimisrämpsposti. Selle kasutamiseks peate pistikprogrammi aktiveerima, mis on vaikimisi installitud koos ise hostitud WordPressiga. Samuti on teil vaja WordPress.com-i kontot ja Akismeti-võtit, mis on isiklikuks kasutamiseks tasuta ja seal on olemas minimaalne tasu ettevõtetele. Samuti, kui kasutate kontaktvormi moodulit Jetpacki pluginas, integreerub Akismet sujuvalt kõigi kontaktvormidega, veendumaks, et need ei tekita rämpsposti, kõik ilma captcha või kasutaja väljakutseta; kõike käsitletakse teenuse kaudu.

Wordfence’i turvalisus


Wordfence

Kui teil on kunagi olnud mõni sait häkkinud, siis teate, et see võib olla kurnav ja äärmiselt keeruline olukord, eriti kui te ei tee oma saidilt regulaarselt varukoopiaid. Saidi, mis pole tugevate paroolide ja muude meetmetega korralikult lukustatud, saab mõne minutiga täielikult hävitada või hävitada. Teie esimeses kaitses kasutatakse tugevaid paroole, näiteks sellist, mis ühendab väiketähti, numbreid ja erimärke; mida pikem parool, seda turvalisem see on. Turvalise ja lukustatud saidi kindlustamiseks peaksite võtma veel mõned meetmed, üks lihtne viis on Wordfence Security pistikprogrammi installimine.

WordPressil on mitmeid turbe pluginaid, kuid minu lemmik ja kõige põhjalikum nendest pistikprogrammidest on Wordfence. Wordfence otsib iga päev taustal turvaauke ja otsib teile meilisõnumeid, kui midagi pole tavalist. See kontrollib DNS-i muudatusi, pistikprogrammide ja tuumikoodi muutusi, vananenud pistikprogramme, rämpsposti linke ning kaitseb ka julma jõu rünnakute eest, piirates sisselogimiskatseid. See on pistikprogrammi pärl, kuna lisaks tulemüüri pakkumisele näete ka kõiki sisselogimiskatseid ja blokeerite kasutajaid IP-aadressi järgi. Pro-versiooni abil saate blokeerida isegi terveid riike. Samuti on olemas reaalajas liikluslogi, kus näete, kes ja kuhu pääseb saidile. See on pistikprogramm, mille panen igale saidile, mille ehitan või kokku puutun, ning see on tungivalt soovitatav kõigile WordPressi saitidele.

Täpsemad automaatvärskendused


täiustatud-automaatne-versiooniuuendused

Koos WordPress 3.7-ga tulid ka automaatvärskendused, mis on tohutu aja kokkuhoid. Kuid ainult 3.7 värskendab automaatselt väiksemaid väljalaskeid, näiteks 3.7.1; kuid suuremad värskendused, näiteks versioon 3.8, vajavad käsitsi uuendamist. Selle probleemi lahendamiseks ja kõigi versiooniuuenduste automaatseks käivitamiseks on minu lemmikpistikprogramm Advanced Automatic Upgrades. See pistikprogramm värskendab WordPressi südamiku väiksemaid ja olulisemaid väljalaskeid koos võimalusega pistikprogramme ja teemasid automaatselt ajakohastada. Selle pistikprogrammi kasutamisel olge ettevaatlik, kuna tagasipöördumisfunktsiooni pole, seega soovite veenduda, et ühendate selle kindla igapäevase varunduslahendusega, näiteks VaultPress.

WP-optimeerimine


optimeerida

WordPress kasutab sisu ja sätete salvestamiseks andmebaasi koos failidega. Regulaarse kasutamise korral killustuvad andmebaasid nagu kõvaketas ;. teabe kirjutamisel, teisaldamisel ja kustutamisel muutub ruum vabaks, nii et andmebaasides olevate tabelite optimeerimine on rutiinne toiming. Varem peaksite selle ülesande täitmiseks sisse logima PHPMyAdminisse ja andma mitu käsku. PHPMyAdmin võib olla hirmutav koht ja isegi kõige kogenumad arendajad võivad saidi mõne hiireklõpsu või klahvivajutusega kogemata kustutada..

WP-Optimize võimaldab teil andmebaasi optimeerimist hallata otse WordPressi armatuurlaual, mis on WordPressi administraatoritele turvalisem ja tuttavam. Lisaks sellele, et lubate teil selle ülesande ajastada teie määratud ettemääratud ajal, on ka muid tavalisi andmebaasi puhastamise ülesandeid, näiteks postituste paranduste, mustandite ja kommentaaride rämpsposti kustutamine. Installin selle pistikprogrammi igale kasutatavale saidile ja tavaliselt seadistan enamiku saitide jaoks nädalakava.

CodePress administraatori veerud


codepress

See on fantastiline pistikprogramm, millel on vähem pistmist saidi hooldamisega ja rohkem WordPressi taustaprogrammi kasutajaliidese administreerimisega. Kui vaatate lehti, postitusi, meediume ja paljudel administraatori ekraanidel, on seal nimekiri lehtedest / postitustest / meediumitest pealkirja, autori, kuupäeva ja muu asjakohase teabe järgi. Pistikprogrammid saavad neid veerge lisada või eemaldada. Näiteks tunnevad paljud WordPress SEO abil Yoast, lisades neile lehtedele mitu SEO-ga seotud veergu. CodePressi administraatori veerud võimaldavad peita kuvatavaid veerge või kuvada peidetud veerge, isegi kohandatud väljad. See on eriti kasulik postituse pisipildi lisamiseks, nii et saate veenduda, kas esitletud pilt on olemas, või veenduda, kas postitusele / lehele on kohandatud väli täidetud. Suurepärane tööriist, mis on eriti kasulik suurtel või kohandatud saitidel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map