5 parimat pistikprogrammi, et WordPressiga annetusi vastu võtta

5 parimat pistikprogrammi, et WordPressiga annetusi vastu võtta

Mõnikord peate võib-olla seadistama maksevärava, et juhusliku makse või annetuse kaudu veebis tasuda. Pistikprogrammi kasutamata pole WordPressis kogu võrgus tasumise protsess lihtne. Digitaaltehnoloogia valdkonnas on enamik tooteid veebis tasuta saadaval. Seega, annetades nende toodete kaasautorit, võiks annetus olla suurepärane viis nende toodete toetamiseks.


Lisaks saavad enamus mittetulundusühinguid, heategevusorganisatsioone, arendajaid ja ajaveebi ajakirjanikke palka erinevatest allikatest saadud annetuste abil. Vaikimisi ei aktsepteeri WordPress ühtegi makset, kuid kvaliteetse makse pistikprogrammi integreerimine võib selles osas palju ära teha.

Miks võtta vastu annetusi?

Annetusega tasumiseks on mitu põhjust. Annetusnupu lisamine võib olla suurepärane allikas raha kogumiseks ka erinevatele mittetulundusühingutele, heategevusorganisatsioonidele, ajaveebide pidajatele ja arendajatele. Ja see on hea alternatiiv ühisrahastamisele WordPressiga.

Oletame, et kui juhite heategevus- või mittetulundusühingut, peate erinevate projektide elluviimiseks raha koguma. Kui olete arendaja ja pakute tasuta tooteid, saate oma fondi koguda, kasutades oma veebisaidil annetusnuppu, et saada inspiratsiooni rohkemate asjade tegemiseks või kui olete ajaveebi blogija ja teil on arvukalt tasuta kraami pakkuvaid veebisaite, saab ka sellega seoses hakkama.

Mõnikord eelistavad doonorid annetada ka veebis, selle asemel, et saata tšeki posti või sularahas. Annetuste maksmine Internetis on probleemideta, kiire ja kiire, seetõttu eelistavad nad maksta veebis. Lisaks võib veebipõhine annetus vähendada rahakogumise kulusid, mis meelitavad ligi rohkem toetajaid. Nendel päevadel soovivad kõik kiiret, turvalist ja mugavat annetust. Sellepärast on tühimiku täitmiseks loodud annetamiseks mõeldud WordPressi pistikprogramm.

WordPressi annetuse pistikprogrammi valimine

Nagu ma juba ütlesin – WordPress ei paku maksete vastuvõtmiseks ühtegi vaikesuvandit. Seal tulevad pistikprogrammid sisse. Kui olete oma ajaveebi, ettevõtte või mittetulundusühingu veebisaidi loonud, peate installima pistikprogrammi, et lisada oma saidile annetusvorme. WordPressi annetuse pluginaid saab hõlpsasti installida ja kasutada annetajatelt maksete vastuvõtmiseks. Kuid probleem ilmneb siis, kui soovite oma eesmärkide teenimiseks valida õige pistikprogrammi.

Turul on palju WordPressi annetuse pistikprogramme, igal inimesel on väga raske seda ülejäänud hulgast valida. Selles artiklis käsitlen 5 parimat WordPressi annetuse pistikprogrammi. Loodetavasti aitab see funktsioonide kokkuvõte teil õiget valida.

Enamik allolevaid pistikprogramme kasutab annetuste vastuvõtmiseks PayPali, nii et enne alustamist peaksite võtma endale aega, et end kurssi viia sellega, kuidas PayPal mittetulunduslike organisatsioonide jaoks töötab (see JotFormi juhend sisaldab kõike, mida peate teadma).

Vaevatu annetusprotsessi saamiseks võite omada ühe pistikprogrammi alltoodud loendist. Vaatame nüüd lähemalt!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WPPayForm

WPPayForm Pro pistikprogramm

WPPayForm on freemium WordPressi makse plugin, mis võtab vastu annetusi, mille on välja töötanud WPManageNinja. See on fantastiline plugin, mis võtab annetusi vastu mitme maksevärava kaudu. Selle hämmastava pistikprogrammi abil saate vastu võtta igasuguseid annetusi. plugina tasuta versioon pakub teile Stripe’i maksete lüüsi kasutamist ja pro versioon võimaldab teil lisaks kasutada PayPali. See lohistamispõhine annetuse plugin pakub teile ka kõiki vormi loomise põhifunktsioone. Kasutajad saavad plugina abil korduvaid makseid koguda tänu Stripe’i ja PayPali makseväravate toele. WPPayForm algab 49 dollarist aastas ja pakub teile laiendatud dokumentatsiooni hõlpsalt veebis kasutamiseks. Ja muidugi sisaldab see WPManageNinja meeskonna vinge abi.

2. GiveWP

Andke annetuste pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

GiveWP on üks hämmastavamaid annetuse pluginaid WordPressi kasutajatele, mille on välja töötanud Matt Cromwell ja Devin Walker. Seda pistikprogrammi kasutades saate WordPressis annetusi hõlpsalt vastu võtta. tasuta versioon selle pistikprogrammi abil saate vastu võtta annetusi PayPali maksevärava kaudu. Annetustele lisafunktsioonide lisamiseks on saadaval lisatasu lisandmooduleid. See hõlmab täiendavaid makseväravaid (nagu Stipe, Authorize.net, Mollie jne), korduvaid annetusi, valuutavahetust ja palju muud. Pistikprogrammi ostmine maksab teile palju raha. GiveWP Basic pistikprogrammide hinnakujundus algab 20 dollarist kuus.

3. Heategevus (tasuta)

Heategevusliku annetuse pistikprogramm

Heategevus on veel üks annetuste pistikprogramm, mis annab teile võimaluse annetusi koguda ilma probleemideta. See on freemium plugin, mida kasutatakse annetuse maksmiseks ja vastuvõtmiseks. Charitable’i abil saate vähem kui 5 minutiga kasutusele võtta rahakogumiskampaania. Lisaks on pistikprogrammi tasuta versioon täis funktsioone. Looge piiramatu arv rahakogumiskampaaniaid, lisage eesmärke, määrake ajakavasid, kohandage annetusvorme (summad, nõutavad väljad jne), aktsepteerige makseid PayPali kaudu, saatke annetuste järelkontrolli e-kirju või kviitungeid ja palju muud. Pistikprogrammi Pro versioon maksab kogu komplekti eest 49 dollarit. Samuti võib teil olla minimaalne makse 19 dollarit.

4. Annetuse termomeeter (tasuta)

Annetuse termomeetri pistik

Annetustermomeeter on nutikas WordPressi annetuste plugin, mis võimaldab annetusi arvutada ja makseid vastu võtta ilma suurema vaevata. Nagu nimigi ütleb, saate oma saidile kohandatud termomeetri pildi lisamiseks kasutada pistikprogrammi valikuid. See on lõbus viis kogutud annetuste suuruse kaardistamiseks ja annetajatele, et näha, kui lähedal nad on oma eesmärgi saavutamisele. Kuigi see on lihtne annetuste pistikprogramm, saate siiski täita kõik oma põhivajadused. Pistikprogrammi üks olulisemaid aspekte on see, et seda saab kasutada võrguühenduseta. Lisaks on pistikprogramm enamasti kasutamiseks kohandatav ja lühikoodiga sõbralik.

5. Sujuvad annetused (tasuta)

Õmblusteta annetuste pistikprogramm

Sujuv annetamine on veel üks hea võimalus annetuste vastuvõtmiseks WordPressi abil. Selle veebisaidi pistikprogrammi abil saate raha koguda ja annetusi hallata. See pistikprogramm võimaldab teil maksetega PayPali kaudu aktsepteerida ja annab annetuse lõppedes kinnituse tänuteate eest. Pistikprogrammil on mõned hämmastavad ja ainulaadsed omadused. Näiteks võite annetusi vastu võtta anonüümselt. Lisaks võite kutsuda kasutajaid liituma teie e-posti listiga – see on suurepärane viis tuleviku vaatajaskonna loomiseks.

Sinu kord

Raha kogumine annetuste kaudu ei ole lihtne ülesanne, kuna WordPressil puuduvad vaikevalikud. Kuid saate seda funktsiooni hõlpsalt lisada, kui kasutate pistikprogrammi, et aktsepteerida rahastajatelt makseid. Kõiki siin loetletud pistikprogramme on hiljuti värskendatud ja need sisaldavad teie saidi pisut erinevaid funktsioone. Proovige ja testige nende funktsioone, et leida oma annetuste jaoks parim.

Kui peaksin valima mõne konkreetse pistikprogrammi, soovitaksin seda kasutada WPPayForm kuna see pakub teile mitu väravat. Selle vinge pistikprogrammi abil, nagu põhivormi loomine, saate teha palju töötajaid, kasutades pukseerimisvõimalust, kasutades samaaegselt Stripe’i ja PayPali. Kuid tõesti on loetletud pluginad kõik suurepärased võimalused! Andke lisatasu eest lisatasusid ja Charitable võib olla suurepärane võimalus võrguühenduseta maksete tegemiseks.

Kui olete leidnud, et artikkel on huvitav ja soovite midagi kontekstiga jagada, andke mulle oma murest teada allpool toodud kommentaaris.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector