45+ parimat veebikaupluste e-kaubanduse WordPressi teemasid

25+ parimat veebikaupluste e-kaubanduse WordPressi teemasid

Paindlike ja tasuta CMS-süsteemide (nagu WordPress) kättesaadavus tähendab, et kunagi pole olnud lihtsam oma väljapaistvust loovettevõtjana välja tuua ja oma veebisaidi kaudu nii toodete müüki kui ka uut ettevõtet juhtida. Loomeettevõtjana vajate enamat kui lihtsalt mobiilile optimeeritud e-kaubanduse teemat. Märkimisväärse kliendikogemuse saamiseks vajate ühte parimat e-poe WordPressi teemat.


Miks peaksite valima premium WooCommerce’i teema? Lihtne. Esiteks võite oodata kõrgemat üldist taset kvaliteet, stiilsus ja paindlikkus koos laia valikuga funktsionaalsus ei leitud enamikus tasuta teemades. Pakutakse ka enamikku premium-teemasid ülihea tugi nii et kui teil on küsimus, võite tasuta foorumitele tuginemise asemel küsida teema arendajalt.

Konkreetsete ettevõtete, millesse loomeettevõtjaid saab kaasata, on suur, kuid oleme koostanud kindla nimekirja parimatest e-kaubanduse WordPressi teemadest, mis peaksid olema võimelised käsitlema mis tahes kasutusjuhtumeid. Lähme lõhenema!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Glitzi ja Glami kogupood WordPressi demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Meie parim valik premium-teema jaoks on üks tuntumaid WordPressi premium-teemasid turul (või vähemalt siin WPExploreris) ning see sisaldab rohkem kui piisavalt tapjafunktsioone, et hoida ka kõige nõudlikumad loomeettevõtjad õnnelikena. Meie enda teema WordPress on Powerhouse’i lahendus, mis on ehitatud suurepäraste võimalustega, mis ei muuda e-poe saidi loomist lihtsaks!

Total on täielikult WooCommerce’iga ühilduv ja teema demosid käsitlev kiire ülevaade peaks andma teile hea ülevaate selle võimsuse ja paindlikkuse tasemest, mille teema teie käsutuses on. Pukseerimislehe ehitaja abil saate juhtida kõiki lehe kujundamise aspekte, esiotsa koostaja abil – turbeülelaadimine. Üle 100+ sisumooduli on ka teie käeulatuses (kui aktiveerite WooCommerce), sealhulgas liugurite libisemisvalikud, iseloomustused, sündmused ja palju muud.

Nagu arvata võis, on see teema vaikimisi täielikult reageeriv ja annab teile ka otsese kontrolli oma olemasoleva kaubamärgi sobitamise üle tohutu hulga hästi integreeritud kohandamisvõimaluste abil, mis ei nõua teilt otse CSS-i sukeldamist. Enamikku valikuid saab mugavalt reaalajas vaadata, mis võimaldab teil enesekindlalt katsetada.

2. eLab

eLab - elektroonikapoe WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Suurepärase e-kaubanduse teema otsimisel tuleb meeles pidada paar peamist funktsiooni: tundlik paigutus, kohandatav kujundus, hõlpsasti kasutatav lehe koostaja ja muidugi WooCommerce’i ühilduvus (või mõne muu võimsa e-poe pistikprogrammi tugi). Nii lihtsalt juhtub, et eLabi teema sisaldab kõiki neid funktsioone – nagu tundlik ja võrkkesta tugi, kohandatud paigutused StylemixThemes X-Builderi kaudu, tonni reaalajas kohandaja suvandeid ja siis mõned.

ELabi teema abil saate luua e-kaubanduse saidi, mis konverteerib. Looge oma pood ja lubage sellised valikud nagu kataloogirežiim hõlpsaks sirvimiseks, megamenüüd veelgi kasulikumate navigeerimislinkide lisamiseks, reklaamihüpikud müügi või uute toodete paremaks reklaamimiseks, täiustatud toodete otsing (samuti filtrid) ja toodete võrdlused. Teema ühildub ka paljude populaarsete pistikprogrammidega, sealhulgas (kuid mitte ainult) hõlpsaks tõlkimiseks mõeldud WPML-iga, Slider Revolution, YITH WooCommerce Wishlist ja WooCompare toodete võrdlus, samuti Woo Login Redirect pluginaga, et saata kasutajad konkreetsetele sisselogimislehtedele.

Ja kui teil oleks vaja abi, pakub StylemixThemes’i meeskond suurepärast tuge ja eluaegseid teemauuendusi – nii on teie sait alati tippvormis.

3. StoreFront (tasuta)

Poe e-poe WordPress-teema

Poe esikülg on WooCommerce’i TASUTA lipulaev ja see on tasuta valiku alustamiseks täiesti okei. Sellel on lihtne ja arusaadav kaupluste paigutus koos hõlpsate WooCommerce-i võimalustega kategooriate, uusimate toodete ja muu jaoks.

Kuid kui soovite tõesti viia oma e-kaubanduse teema järgmisele tasemele, võiksite minna üle ühele neist lisatasudest Poe lasteteemad. WooCommerce pakub 14 kaunist lapseteemat, mis lisavad stiilid, paigutused, suvandid ja palju muud, mis on kõik kodeeritud, kasutades samu standardeid kui WooCommerce’i põhiprogramm ise.

4. ShopKeeper

Poepidaja WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Poepidaja on taskukohane ja stiilne valik, mis on spetsiaalselt loodud töötama WooCommerce’iga. Selle demoversioon tõstab esile lehe- ja menüükombinatsioonide valiku, millega saate mängida. Teemakujundajad on teinud palju vaeva, et pakkuda päise kohandamiseks ja portfelli ruudustikuks kõiki valikuid, mis aitavad teil tehingu teie pagaritoodete müügi osas tõepoolest sulgeda..

Poepidaja tarnib komplekti Revolution Slider pistikprogrammi tasuta versiooni ja uhkeldab ka ulatusliku dokumentatsiooni, sealhulgas täieliku kaupluse seadistamise juhendiga.

5. Tüüp (tasuta)

Tyche Free e-kaubanduse WordPress-teema

Tyche on armas tasuta e-kaubanduse teema, mis sisaldab lihtsaid stiilivalikuid ja täielikku WooCommerce’i tuge. Kasutage kaasasolevaid vidinaid oma unikaalse kodulehe kujundamiseks koos liuguri, kaupluste kategooriate, kuulutuste, ajaveebi postituste, müügiartiklite ja muuga. Samuti on reaalajas kohandaja kaudu saadaval palju visuaalse stiili valikuid.

6. Woostroid

WooCommercei lihtsad näpunäited: menüü Woostroid Flattened

Parimaid e-kaubanduse WordPressi teemasid vaadates peate kontrollima Woostroidi saidilt TemplateMonster. See võimas mitmeotstarbeline WooCommerce & Ecwidi teema sisaldab vähemalt 10-st valmispoes müüdavat demoversiooni, lohistamise ja lohistamise elemendi Elementor ehitajat ning esmaklassilisi Jet-pistikprogramme. Täpsemalt, funktsioonide lisamiseks Jetelements, menüüde jaoks Jetmenu lihtsa sisumooduli ja Jetwoobuilder vingete WooCommerce’i vidinate lisamiseks..

Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad neli päise stiili, reaalajas kohandamisseaded, tundlik ja võrkkesta jaoks valmis kujundus, toodete funktsioonide võrdlus, toote pisipiltide hõljumine, poe sooviloend, kirjasuvandid, ikoonid, bbPress ja BuddyPress tugi, sotsiaalne integratsioon ja ööpäevaringne tugi.

7. Tokoo

Tokoo elektroonikakaupluse WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui mitmeotstarbelised teemad on nagu Šveitsi armee noad, siis Tokoo on nagu koka nuga. See on üles ehitatud ühele eesmärgile – pakkuda klassikalise ilmega e-poe veebisaiti sidusettevõtete, laevaliinide või mitme müüjaga veebisaitidele. Teema on kerge ja laeb välkkiirelt, kui seda kasutatakse vahemällu salvestamise ja optimeerimise pistikprogrammidega. Kodulehtede ehitamiseks kasutatakse kaasatud lehemalle või ühilduvate lehtede koostajate, näiteks Elementori või King Composeri kaudu.

Teema olulised omadused hõlmavad 5 erinevat avalehte, erinevaid päiseid, jaluseid ja eksklusiivset mobiilset päist. Teema integreerub hõlpsalt ka populaarsete WooCommerce’i pistikprogrammidega ilma täiendava ühilduvusnõudeta. Pakutakse ka mõnda levinud teemafunktsiooni, näiteks megamenüü, ühe klõpsuga demoimport, kasutaja määratletud põhivärv jne.

8. WooPress

WooPressi e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooPress on stiilne WooCommerce’i toega teema, mis võimaldab teil hõlpsalt teisaldada tõsiseid tootekoguseid ja mille hulgast on valida ligi kaks tosinat paigutust. Selles rikkalikus teemas on kõik, mida täna oma veebipoe üles ehitamiseks vaja on, et tooteid müüma hakata!

Esiteks kasutab WooPress populaarset ja tasuta WooCommerce’i e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammi, et saaksite ehitada ilusa veebipoe. Lisage tooteid, seotud tooteid, muutuvaid tooteid (näiteks erinevas suuruses või värvitoonis esemeid), kuponge, saatmishindu ja palju muud. WooCommerce võtab e-poe loomisest raske osa ära. Pluss WooPress on kujundanud kõik, et vaadata moodne ja elegantne.

Veel üks suurepärane omadus on mitmed teemastiilid. Valige lihtsalt üks teemaversioon, et anda oma veebisaidile kohe uus ilme. Valige vaikevaliku, täislaiuse, vasakpoolse külgriba, parallaksi, ühe lehe või välimusraamatu vahel. Iga stiil on ainulaadne ja see on loodud selleks, et teie tooted eristuksid.

Teema ühildub WPML-i, bbPressi ja Visual Composeriga (sisaldub teemaga), nii et olete kaetud mõne tavalisema integreerimisvalikuga. EightTheme pakuvad praegu ka tasuta installiteenust, mida saate vähem kogenud saidiomanikuna ära kasutada.

WooPress on täielikult reageeriv, võrkkest valmis ja tarnitakse täielikult redigeeritavate Photoshopi mallidega, kui soovite oma käed disaini mõttes tõesti räpaseks saada. See komplekteerib ka täiendavaid pistikprogramme, näiteks Master Slider, Liugrevolutsioon ja oluline ruudustik.

9. New York (ajaveeb ja pood)

New Yorgi ajaveebi ja poe WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

New York on uimastamise ajaveebi- ja e-kaubanduse teema WordPress, mis on loodud spetsiaalselt moe- ja ilublogijaid silmas pidades. New Yorgi WordPressi teema abil saate hõlpsalt oma ajaveebi raha teenida koos kaasasoleva WooCommerce’i toega.

Teema pakub hulgaliselt suurepäraseid võimalusi avalehel kuvatavate postituste liugurit, sotsiaalseid integratsioone, erinevaid kodulehe paigutusi, Instagrami jaluse voogu ja palju muud. Kuid mis kõige tähtsam – teema pakub WooCommerce’i uimastamist. Kas soovite oma WOrdPressi ajaveebiga alustada ja üldse poes käia? Teemaga on kaasas ka hõlpsasti kasutatavad näidisandmed, mida saate importida, et teie veebisait näeks välja nagu demo!

10. Ushop (tasuta)

Ushop Free WooCommerce Shop teema

Ushop WordPressi tasuta e-poe teema on lihtne ja puhas veebipood. Kuna see teema hoiab disainimisel asjad lihtsana, on see väga paindlik teema. Päisestiili, värvide, riivsaia, tootesätete ja muu jaoks on sisseehitatud suvandid. Kuid kui luua paar tasuta ehitajaga, näiteks Elementor, saate teema lehti kohandada vastavalt oma poe vajadustele. ushop on ka tõlkevalmis, muutes selle suurepäraseks võimaluseks kogu maailmas.

11. Neto

Neto e-poe WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas soovite luua vinge e-kaubanduse veebisaidi ja kas teil on juurdepääs TONSile muude tippteemade jaoks? Checkout Neto by CSSIgniter. See kaunis WooCommerce’i teema sobib pikslitega iga kaupluse veebisaidile.

Selle puhas ja minimaalne paigutus muudavad navigeerimise külastajatele imelihtsaks ja võimaldavad neil keskenduda kõige olulisemale, teie toodetele. Poelehel endal on mitu paigutust, sealhulgas täislaiuses paigutus koos saidivälise filtrialaga või vasakul / paremal külgribal. Kas te ei ehita e-kaubanduse saiti, vaid tahate selle asemel lihtsalt oma töid või tooteid tutvustada? Pole probleemi, Neto pakub kataloogirežiimi – ühe nupuvajutusega saate peita kõik hinnad ja ostukorvi funktsioonid kogu saidil.

Teema sisaldab sadu võimalusi värvide, fontide, tausta, leheelementide ja muu jaoks, et saaksite tõepoolest soovitud poodi luua. Kõik teema valikud on sisseehitatud WordPressi kohandamisse, andes teile täieliku kontrolli mitmesuguste teemavaldkondade üle, pakkudes teile üle 100 valiku. Lisaks on kaasas ülilihtsad lühikoodid toodete, loendite ja karussellide lisamiseks ükskõik millisele lehele. Nagu ka teemasse sisse ehitatud kaksteist kohandatud vidinat, et luua esilehel või mõnel muul vidinaga postitustele ja toodetele ainulaadsed paigutused. Teema ühildub ka paljude populaarsete leheehitaja pistikprogrammidega, see pakub täielikku integreerimist Visual Helilooja, Divi, Elementori ja SiteOrigini Page Builderiga.

Kas teile meeldib CSSIgniteri mitu teemat? Valige kassas teemaklubi! Teemaklubis CSSIgniter on teil juurdepääs kõikidele nende suurepärastele WordPressi teemadele ja kui te valite eluaegse liikmelisuse, saate iga WordPressi teema, HTML-i malli, PSD-faili ja iga värskenduse igavesti (pluss pidev tugi). See on tehing, mida te tegelikult ei peaks tegema.

12. Setwood

Setwoodi e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Setwood on WordPressi jaoks moodne ja puhas ajaveebi teema, mis ühildub täielikult WooCommerce e-poe pistikprogrammiga. Teema pakub puhast kujundust, mis on reageeriv, toimivusele optimeeritud, SEO-sõbralik ja (muidugi) WooCommerce’iga ühilduv. teemal on ka tohutult palju funktsioone ja lihtsad võimalused. Teema kasutab suvandite valimise hõlpsaks tegelikku WordPressi kohandajat. Valige saidi kohandatud paigutuse, kohandatud värvide ja taustaga valikute, kohandatud Google’i fondide (nende vahel on üle 700 +) ja muu hulgast.

Lisaks on sisu lisamine lihtne. Seal on sisseehitatud postitusvormingud, nii et kui lisate tsitaate, heli-, video- ja galeriisid, mida nad ilusti vormindavad. Spetsiaalsetes vormingutes kuvatakse nende kirjetel isegi armas ikoon (näiteks videopostituse kirjetel näidatud esitusikoon). Setwood ühildub täielikult ka WordPressi populaarse WooCommerce’i e-kaubanduse pistikprogrammiga. See tähendab, et saate müüa oma tooteid ja teenuseid või kasutada WooCommerce’i võimalust siduda sidusettevõtetega. Seotud Setwoodi reklaamibänneri vidinaga teie ajaveebi monetiseerimiseks on lihtne! Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad pühendatud teema tugi, kasulik dokumentatsioon ja elukestvad värskendused.

Kas soovite, et teema vastaks teie kaubamärgile? Funktsioonide kohandamiseks kasutage teema kohandajas sisseehitatud Setwoodi värve, fonte ja muud. Või lisage kolmanda osapoole pistikprogramm, näiteks Yellow Pencil, et muuta oma kohandamine veelgi lihtsamaks.

13. Šikk

Chic WordPress Blog & Shop teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Chic WordPressi teema on suurepärane võimalus oma WordPressi ajaveebi loomiseks ja raha teenimiseks. Kasutage teema sisseehitatud ajaveebi suvandeid avalehe liuguri, kohandatud veergude ja saidi laiuse, kolme erineva päise stiili, sadade Google’i fondide, piiramatute värvivalikute (koos värvivalijatega), kohandatud vidinate, hiljutiste toodete jaluse jaotise ja muu abil oma loomiseks. täiuslik ajaveeb. Seejärel rahatage oma veebisaidi abil WooCommerce.

Teemas on palju võimalusi WooCommerce’i ühe, muutuva, allalaaditava ja sidusettevõtte toodete lisamiseks. Seejärel kasutage esiletõstetud üksuste jaoks kohandatud WooCommerce’i jaluse jaotist, lisage oma tooted külgribadele, kasutades WooCommerce vidinaid, ja lisage tootekogud isegi postitustele või lehtedele koos kaasasolevate WooCommerce’i lühikoodidega..

14. WP ilu

WP ilu WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite ehitada oma iluettevõttele e-poe, siis otsige muud kui Beauty WP. Sellel armsal teemal oli hulgaliselt suurepäraseid võimalusi oma ettevõtte veebisaidi loomiseks ning toodete ja teenuste müümiseks koos WooCommerce’iga.

Beauty WP sobib suurepäraselt spaadesse, kosmeetikaettevõtetesse, spordistuudiotesse, salongidesse ja isegi blogijatesse, kes on teiste ettevõtete sidusettevõtted. Teema sisaldab hõlpsasti kasutatavat leheehitajat, lisatasu liugkoodiga pistikprogrammi, kasulikku kohtumiste broneerimise pistikprogrammi, kohandatud vidinaid, WPML-tõlke ühilduvust, kohandatud Google’i fonte, värvivalikuid, võrkkesta piltide tuge ja palju muud. Ja muidugi, Beauty WP ühildub täielikult WooCommerce e-kaubanduse pistikprogrammiga, nii et saate oma poe veebis kiiresti üles ehitada.

15. Shoppe

Shoppe WooCommerce WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Themify Shoppe-teema on professionaalidele suurepärane valik oma veebipoe ehitamiseks. Teema hõlmab populaarset Themify lehtede koostajat, nii et saate luua täiesti omamoodi postitusi ja lehti nullist, lisaks fantastilisi võimalusi nagu ajax ostukorvi, valguskastid, kiire otsing, toodete sooviloend ja loomingulise galerii pildi suum, mis kindlasti teie klientidele muljet avaldab.

Kuid funktsioonid ei piirdu sellega. Shoppe teema sisaldab 14 eelinstalleeritud päise paigutust, 9 arhiivilehe kujundust, 6 jaluse stiili, toote sotsiaalse jagamise linke, ajaxi kiirotsingut, megamenüü tuge ja üle 100 dollari boonuslisandmeid! Mis kõige parem, kui ostate Themify Clubi liikmelisuse, on teil juurdepääs nii Shoppe’ile kui ka kõigile muudele Themify loodud teemadele ja pistikprogrammidele. Mida mitte armastada?

16. korter

Vapustav mitmeotstarbeline tundlik WooCommendi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Flatsome on põhjusel üks enimmüüdud WordPressi teemasid e-kaubanduse saitidele. Selle poodide teemaga on kaasas WooCommercei erifunktsioonid kaupluste sooviloenditele, toote kiirvaatele, lõuendile või rippmenüüle, kataloogirežiimile ja kohandatud tootevalijale. See sisaldab ka üle 300+ eelmääratud lehepaigutusega Flatsome Stuudio raamatukogu ja lehtede koostajat, kui soovite luua veebisaidi, mis on 100% teie enda kujundus. Sisestage lihtsalt oma portfelli, kaartide, video, nuppude, ridade, veergude toodete jms elemendid. Seejärel kohandage värve, ülekatteid, asukohta, fonte ja palju muud, kasutades sisseehitatud elementide valikuid. Flatsome on ka tõlkevalmis, kasutab laiska laadimist, mis sobib kontaktivormiga 7,

17. Turunda

Digitaalse turuplatsi WordPressi teema turustamine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ettevõtjatele, kes soovivad luua oma veebituru, on Marketify teema suurepärane võimalus. See mitme müüjaga e-poe WordPressi teema oli loodud töötama koos hõlpsalt pakutavate laienduste paketiga Easy Digital Downloads Marketplace. Kasutades Marketify sisseehitatud lehe malle, kohandatud vidinaid ja kasutajate registreerimist, saate oma EDD toega turu kiiresti üles ehitada ja töötama kiiresti..

18. Põhja

Põhja reageeriv WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

North on puhas ja minimaalne WooCommerce’i teema, mis sobib suurepäraselt armsa ja vähese hooldusega veebipoe loomiseks. Teema sisaldab lihtsaid malle, mille abil saate luua endale oma klassikalise kaupluse, otsinguvihiku, toodete sihtlehe, kaupluse ruudustiku ja palju muud. 5 ainulaadse tootelehe stiiliga on imelihtne oma üksusi näidata. Lisaks mitmed filtrite ja Ajaxi laadimisega loendistiilid muudavad ostmise klientidele lihtsaks. Muud unikaalsed funktsioonid hõlmavad kiiret poe külgriba, täpsemat tooteotsingut, lõuendifiltreid, leheküljevaliku võimalusi, päisestiile ja esmaklassilisi komplekteeritud pistikprogramme (leheehitaja, liugurid, dünaamiline hinnakujundus, pdf-arved ja palju muud).

19. Stocky (PhotoStocki pood)

Stocky - Stock Fotograafia turu teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas teil on fotosid, mida te ei tea, mida teha? Või mõni fotograaf, kellel on oma fotovaru? Stocky on suurepärane viis oma aktsiafototuru käivitamiseks. EDD Marketplace’i laiendustega täielikult integreeritud Stocky võimaldab teil (ja teistel loojatel) oma fotosid veebis müüa. Müüjad saavad luua konto, üles laadida avatari ja lisada oma portfelli. Stocky toetab ka tootegaleriid, kui soovite pakkuda fotokomplekti. Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad võrkkesta tugi, värvivalikud, valikuline EXIF-andmete kuvamine piltide jaoks, pildi vesimärkide laiendite ühilduvus, sotsiaalse meedia integreerimine ja palju muud.

20. Modus

Moduse moodsa mööbli WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ehitage oma mööblikaupluse jaoks veebipõhine müügisalong teemaga Modus WooCommerce. Loodud mööblikauplustega silmas pidades, sisaldab Moduse teema kasulikku kaupluse funktsioone, näiteks 12+ kodulehe paigutust, kiire demoimport, Arrowpressi administraatoripaneel, võimas leheküljeehitaja, piiramatud värvivalikud ja ??? Pluss teema sisaldab WooCommerce kaupluse spetsiifilisi funktsioone hinna arvutamiseks, Instagrami poodi ja dünaamilisi esiletoodud pilte. Teema on isegi GDPR-i valmis, muutes selle suurepäraseks võimaluseks eriti Suurbritannias viibivatele inimestele.

21. Organik

Organik Mahe-, talu- ja pagariäri WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Organik WooCommerce teema on ideaalne algus kõigile mahetoidupoodidele, pagaritoodetele või isegi põllumeeste turule. Teema sisaldab 6 eelvalmistatud kodulehte, kus on võimalused filtreerida hinna, loendi või võrgupoe vaate järgi, toodete võrdlus, üksuste kiire vaade, sooviloendid, hiljutised ja seotud teemad. Võite isegi täpsustada, kui kaua toodet tähistatakse kui “uus”, ja lisada oma reklaamidele kohandatavad hüpikaknad. Nii et hooajalise müügi loomine on lihtne! Organik sisaldab ka Visual Composeri lehe ehitajat ja Slider Revolutioni pluginaid saidi hõlpsaks ja tundlikuks kujundamiseks.

22. Zass (käsitsi valmistatud tooted)

Zass WooCommerce teema käsitöökaupadele

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Zass on armas ja ainulaadne WooCommerce’i teema, mis on loodud käsitööliste jaoks. Looge oma Etsy stiilis mitme müüjaga turg, kasutades Zassi leheehitajat ja WC Marketplace’i (koos teema ühilduvusega WC Vendors Pro ja Dokan Multivendor jaoks). Üksikasjad, nagu näiteks toorpaberi servadega sektsioonid, piiratud ajaline pakkumine / kupongi funktsioon ja lihtsad kujundusvõimalused, muudavad Zassi võitjaks. Teema on valmis ka WPML-i ja RTL-i jaoks, nii et saate oma turu muuta kättesaadavaks klientidele peaaegu igas piirkonnas.

23. Raamatureisid

Bookloversi kirjastamine ja raamatupood WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Müüge veebis raamatuid või muid väljaandeid, mille teema on Booklovers WordPress. Teema on suurepärane võimalus kirjastustele ja raamatupoodidele. WooCommendi ühilduvus muudab varude veebis müümise lihtsaks. Lihtsalt kujundage oma e-kaubanduse sait, kasutades kaasasolevat PO Composerit, Visual Composeri lehe koostajat, meediumisisu haldurit, premium-liugureid, lühikoode ja kohandatud teemavalikute paneeli sätteid. Booklovers on ka Gutenberg ja GDPR valmis.

24. Welldone

Welldone spordi-, spordi- ja toitumispood WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kujundage Welldone’iga üks selline spordi- toitumis- või spordiettevõtete veebipood. See WooCommerce’i jaoks valmis teema on suurepärane võimalus, kuna see on juba GDPR-iga valmis – nii et teil on olemas kõik vajalikud tööriistad, et veenduda, kas teie sait on käepärast. Welldone’i teema sisaldab 9 kodulehe paigutust, galeriid, täielikku ajaveebi ja toodete jaoks eelnevalt valmistatud kohandatud lehti meie, meeskonna, teenuste ja taksonoomiate kohta. Kuid see pole veel kõik – teemal on palju lihtsaid sisseehitatud võimalusi, mida kindlasti armastate. Nagu kleepuvad menüüd, võrkkesta tugi, video liugur, Fontello ikoonid, lühikoodid, pukseerimislehe ehitaja ja palju muud.

25. KIDZ

KIDZ Baby & Kids Store'i WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite oma lastele rõivakaupluse või mänguasjapoe jaoks ühte parimat e-poe WordPressi teemat, võiks see olla teie jaoks teema. Kidz töötati välja mängulise kujundusega, millel on lihtsad võimalused teie poe ehitamiseks. Alustage kiiresti kõigi nende 6 täisfunktsionaalse demokauplusega. Seejärel kohandage FrontPage visuaalse ehitajaga lehe paigutusi (või looge oma). Kidz-teema sisaldab ka kahte tootepaigutust, 3 loendistiili, megamenüüd, värvifilter, Ajaxi otsing, toote kiirvaade ja sooviloend, RTL-tugi ja WPML-i tõlke ühilduvus.

26. Lemmikloomapood

Lemmikloomapood WooCommerce WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lemmikloomapoe WordPressi teema on täpselt selline, nagu see kõlab – WooCommerce’i teema lemmikloomapoodide jaoks. Lehe koostaja SiteOrigin abil saate WordPress Customizeriga luua mis tahes soovitud paigutuse või kohandada teemafonte ja -värve. Lemmikloomapood sisaldab üle 10 kohandatud vidina, päise liugurit, tõlketuge, kohandatud külgribasid, tootevõrke, esiletõstetud või enimmüüdud mooduleid, bränditooteid ja palju muud. Kas teil on teema kohta küsimusi? Teema arendajatel on videoõpetus, mis aitavad teil alustada.

27. Droon

Droon - ühe toote WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas ainult ühte toodet müüa? Droon on vapustav ühe toote WooCommerce teema, mis on loodud teie üksuste tutvustamiseks ja reklaamimiseks. Komplektis populaarse Visual Composeri lehe koostaja ja Slider Revolutioniga on teie toote sihtlehe valikud lõputud. Valige 3 päise paigutuse, üle 500 Google’i fondi, piiramatute värvivalikute, kohandatud saidilaiuse ja külgribade hulgast. Plus Drone sisaldab WooCommercei funktsioone sooviloenditele, kiirvaadet ja ajaxi ostukorvi.

28. ShopIsle Pro

ShopIsle Pro e-kaubanduse WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ShopIsle on vinge mitmeotstarbeline teema e-kaubanduse veebisaitidele. Sellel on väga elegantne ja meeldejääv välimus, mis sobib inimestele, kes oma veebis kohalolekust palju hoolivad. Teema näeb välja kaasaegne ja sellel on täisekraanil animeeritud liugur, videolindid, puhas poeosa ja sisseehitatud toodete ülevaatussüsteem. Kerimine on elegantselt tehtud sujuva parallaksi efekti kaudu. Üldiselt väga stiilne teema koos uimastamise ja kasutajasõbraliku kujundusega, mis muudab teie klientide sirvimiskogemuse lihtsaks ja meeldivaks.

Funktsioonide osas pakub ShopIsle Pro teile suurepärase paketi. Sellel on reageeriv disain, mis tähendab, et see tehti mobiiltelefonide ekraanile sobivaks. Teema ühildub WooCommerce’iga, nii et müüte oma tooteid lihtsalt ja kiiresti oma saidilt. Samuti võimaldab see teil oma sisu lohistamisvõimalustega luua (see ühildub täielikult saidi SiteOrigin Page Builderi pistikprogrammiga). Lisaks on ShopIsle optimeeritud kiiruse ja SEO jaoks, sellel on megamenüüd, vidustatud jalus ja tõlge on valmis.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, pakub teema käputähtsaid kohandamisvalikuid, nii et saate oma saidi välja näha soovitud viisil. Kõiki kohandamisi saate teha reaalajas muudatuste abil reaalajas kohandaja kaudu.

29. Luksus

Luksuslik WooCommerce e-poe WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Luksus on Templaticu moodne WooCommerce’i e-poe premium WordPressi teema. See teema on kiire viis kohandatud veebipoe loomiseks, et müüa oma tooteid või teenuseid.

Veebipoe loomine ei pea olema keeruline ja koos luksusega seda ka ei tehta. Sellel teemal on kõik, mida vajate konversioonide jaoks optimeeritud toreda veebipoe loomiseks. Teema sisaldab uimastamist avalehte koos täislaiuse liuguri, uusimate toodete, reklaamipaigutustega (mis sobivad suurepäraselt teie pakutavate eripakkumiste jaoks), tutvustatud kaupadele ja muule. Luksus sisaldab ka stiilis arhiivi- ja tootelehti, nii et teie sait näeb vaevata ühtset.

Luksus on täielikult integreeritud tasuta WooCommerce e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammiga. Selle abil saate luua täpsemaid tootelehti standardtoodete, muutuvate kaupadega (kus hind muutub vastavalt kasutaja valitud võimalustele), ristreklaamitud toodetega, soovitatud sidusettevõtete poodiga jne. Kõik kaupluses on olnud asjatundlikult kujundatud teemale vastamiseks – hinnangud, nupud, riivsai, müügilindid, vidinad ja kõik. Teisteks teemavalikuteks, mida kindlasti armastate, on värvivalikud, kohandatud fondid, stiilsed WooCommerce’i vidinad, WPML-ühilduvus, teemavärskendused ja tugi ning palju muud.

30. Flatshop

FlatShop WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

FlatShop on paralleelne e-kaubanduse WordPressi teema, mille on loonud Themify. See teema on ainulaadne viis oma toodete jagamiseks potentsiaalsete klientidega. See tundlik teema on suurepärane viis veebipoe loomiseks. Looge uimastatav koduleht virnastatud parallaksi sektsioonidega erinevate toodete jaoks, looge müüritisega 2–4 ​​veeruga animeeritud pood ja lisage oma toodete lehtedele isegi parallaksi pilte. Lisaks saate peamisele navigeerimisele lisada lõbusa ostukorvikooni. Nii saate luua tõeliselt ainulaadse kaupluse, mis eristub konkurentidest.

FlatShop toetab WooCommerce, mis on WordPressi veebisaitide üks populaarsemaid e-kaubanduse lahendusi. Tootelehed, ostukorv, kassas ja isegi WooCommerce vidinad on kujundatud nii, et need vastaksid teema minimaalsele kujundusele.

Teema sisaldab ka menüü slaidi võimalust. Navigeerimismenüü kuvamise asemel lehe ülaosas võite omada lihtsalt ikooni. Kui lugejad klõpsavad menüüikoonil, libiseb menüü paremal, koos sotsiaalsete linkide ja filtreeritava otsinguga. Teiste teemafunktsioonide hulka kuulub vinge Themify Drag and Drop’i lehe ehitaja, Google Maps, lõpmatu kerimistugi ja palju muud.

31. Flavia

Flavia tundlik WooCommerce WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas otsite oma veebipoe jaoks tundlikku WordPressi teemat, mis on varustatud uusimate võimsate tööriistadega, et hallata kõiki nišše? Flavia pakub 8 või enamat nišipõhist kodupaigutust, see pakub palju ainulaadseid postitusstiile eri tüüpi toodete haldamiseks samal veebisaidil. Samuti saate hallata kategooriaid, kaubamärke, meeskonda, lõbusaid fakte, iseloomustusi, teenuseid ja kõiki muid veebipoega seotud asju. See annab teile võimaluse vahekaartide jaotise abil tootekategooriaid ilusti hallata ja korraldada.

Kasutajasõbralik veebipoesüsteem sisaldab kõiki ostukorvi, väljamaksete ja kontohalduse funktsioone. Mugavuse huvides sisaldab päisesektsioon ostukorvi, mida toetatakse hüpikupõhise vaatega ostukorvi sisule. Tootefiltreeritud otsingu vidina abil saavad kliendid oma valitud toote klõpsuga jõuda. Samal ajal on olemas 6+ postitusstiili ja sidusettevõtte tootedisain.

Üksiku toote üksikasjade lehel saate sisaldada sellist teavet nagu saadavus, arv ülevaateid, üldhinnang, hind, tootekood, lühikirjeldus, kogusemääratlus ja nupud, näiteks sooviloend ja lisa ostukorvi. Samuti on võimalik näidata videoid, kategooriaid ja silte. Kohandamise poolelt vaadatuna on Flavial võimas taustpaneel, mis sisaldab sadu kohandamisvalikuid ja annab ka Visual Composeri lehe koostaja lohistamisfunktsiooni. Nii et kujunduse, paigutuse ja sisuelementide isikupärastamine on uskumatult lihtne.

Peaaegu igat tüüpi veebisaitide hädavajalikuks funktsiooniks on ka ajaveebide haldussüsteem, mida saate kasutada toodete tutvustamiseks või uudiste ja ülevaadete avaldamiseks. Eelmääratud ajaveebipaigutused on olemas ühe- või mitmeveeruliste ajaveebide jaoks, vasakul või paremal külgribaga või ilma. Võite kasutada ka ajaveebi variante YouTube ja Sound Cloud.

32. Ducan

Ducani veebipood WooCommerce WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ducani premium WordPressi poeteemat saab kasutada peaaegu igat tüüpi veebisaitide loomiseks alates meeste ja naiste lugudest kuni laste ja köögitarvete poodideni. Samuti on olemas lemmikloomapood, raamatupood, puhastustarvete pood, sporditarvete pood, mänguasjapood, kosmeetikapood, elektroonikapood, mobiili- / sülearvutipood, mööblipood ja sisekujundaja veebipood jms. Paigutus nõuab minimaalseid isiklikke jõupingutusi. teie poolt. Põhiliselt seetõttu, et teema sisseehitatud funktsioonina on olemas umbes kaks tosinat nišispetsiifilist kodulehe paigutust. Valige lihtsalt sobiv kujundus ja pange see kohe pärast sisu isikupärastamist kasutama.

Kuid see pole veel kõik – teil on üle kolme tosina kasutusvalmis lühikoodi. Rakendage need lehe ehitusplokid visuaalse pukseerimislehe ehitaja abil, et luua värske klõps kodus mõne sekundi jooksul mõne hiireklõpsuga! Seal on kõik täiustatud ja kasutajasõbralikud ostufunktsioonid, sealhulgas Ajaxi-põhine funktsioon Lisa ostukorvi Vaadake ostukorvis hüpikaid päises, hüpikakendel põhinevat sisselogimist, konto ja väljaregistreerimise lihtsat haldamist, mitut makseviisi ja nii edasi. Pakutakse ka muid lisafunktsioone, näiteks soovide nimekirja haldamine ja toodete funktsioonide võrdlus. Samal ajal saate mitme saadaoleva kujunduse abil näidata igat tüüpi tooteid erineval ja ainulaadsel viisil.

Ducan sisaldab ka lisatasu ja tasuta pistikprogrammide paketti, mille peamine eesmärk on lisada teema funktsionaalne mitmekülgsus ja hõlbustada kohandamist. Lisatasu pluginate hulka kuuluvad lehe Visual Composer koostaja, Slider Revolution ja Layer Slider. Teisest küljest on WooCommerce, bb press, lihtsad digitaalsed allalaadimised, WPML ja RTL (paremalt vasakule) mõned tasuta pistikprogrammid, mida vajate täielikult moderniseeritud veebipoe jaoks.

33. a.dot

a.dot WordPressi e-kaubanduse teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

a.dot on WordPressi loominguline e-kaubanduse premium teema, mida saate kasutada veebipoe kiireks ehitamiseks. Installige lihtsalt a.dot, aktiveerige WooCommerce, lisage oma tooted ja hakake raha teenima!

Väikeettevõtlus on viimastel aastatel muutunud suureks ettevõtmiseks. Sotsiaalmeedia tulekuga pole kunagi olnud lihtsam oma käsitsi valmistatud või ainulaadseid kaupu veebis reklaamida. Kõik, mida vajate, on veebipood, kuhu oma kliendid müügiks suunata. Siit tuleb a.dot. See teema on vastus teie e-kaubanduse vajadustele.

Teema on täielikult integreeritud WooCommerce’iga, nii et saate lisada tooteid, galeriisid, hinnanguid, kirjeldusi, ülevaateid, ristmüüke ja palju muud. Kuna teemal on demoversioon 9+, saate kiiremini alustamiseks lihtsalt valida endale meelepärase poe kujunduse ja importida näidisandmed. Teiste suurepäraste teemafunktsioonide hulka kuuluvad tootekirjed, stiilne ostukorv, müügi mahaarvamine (suurepärane eripakkumiste jaoks!), Portfell, täielik ajaveeb (ajajoone valikuga), reageeriv disain ja palju muud.

34. Makaroon

Macaroon Sweet WooCommerce WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Macaroon on rõõmsameelne ja värvikas WooCommerce’i e-kaubanduse jaoks loodud esmaklassiline WordPressi teema. See teema sobiks suurepäraselt iga pagari, rõivapoe või muu poodiga.

Võimsa Visual Composeri pistikprogrammi abil saate luua mis tahes soovitud paigutuse. Lehe elementide lisamiseks, lohistamiseks klõpsake lihtsalt nuppu. Macaroon sisaldab ka kasulikke lehemalle meeskonna, kontori, ajaloo, teenuste, iseloomustuste ja hinnakujunduse jaoks, nii et saate alustada vaid mõne minutiga.

Teemaga on tasuta kaasas ka palju WooCommerce’i pistikprogramme. See on õige, saate kõik looT-pluginad loendite, 360 tootevaate, kataloogi ja suuruse lisamiseks. Lisaks kõigile muudele WooCommerce’i standardfunktsioonidele (nt hinnangud, ülevaated, ristmüügid jne) saate luua tõeliselt vinge poe. Macaroonil on ka 7 värvilist nahka, parallaksi ja ken põletustefektid, kohandatud animatsioonid, fontide fantastilised ikoonid, kontaktvormi 7 tugi ja palju muud.

35. Meik

Makery Marketplace'i e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Makery on julge turg ja e-poe premium WordPressi teema Themeforestilt. See teema on suurepärane võimalus luua oma veebiturg müüjatele, et lisada oma tooteid ja teenuseid müügiks.

e-kaubanduse veebisaite on WordPressi abil lihtne luua, eriti kuna paljud teemad toetavad WooCommerce’i oma veebipoe loomiseks. Kuid Makery abil saate luua palju veebipoode oma veebiturul (nagu näiteks Themeforest, Etsy või Creative Market). Nii saate toetada väikeettevõtlust, andes koha nende kaupade müümiseks ja aidates neil jõuda suurema publikuni. Või võite oma turuplatsil mitmesuguseid kaupu pakkuda, kasutades oma lugejatega seotud linke.

Makery põhijooneks on see piiramatute WooCommerce-poodide toetamine. Piiramatute poodide kõrval saate lisada mitu vankrit, poodide komisjonitasusid ja palju muud. Lisaks laiendab teema kaasasolevaid WordPressi kasutajaprofiile, nii et saate lisada fotosid, poodide lemmikuid, täiendavaid üksikasju ja palju muud.

36. OneCart (tasuta)

OneCarti tasuta WordPressi teema

OneCart on puhas ja minimaalselt reageeriv e-poe premium WordPressi teema. See WooCommendi jaoks valmis teema sobib suurepäraselt juba täna oma veebipoe loomiseks. OneCart on puhas ja lihtne viis oma veebipoe seadistamiseks juba täna. See minimaalne teema sisaldab kõike, mida vajate alustamiseks ilma, et teid valikud üle pingutaksid.

OneCart on WooCommercei jaoks valmis, nii et peate vaid installima tasuta WooCommerce’i e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammi. Selle pistikprogrammi abil saate hõlpsalt oma tooteid, tootekategooriaid, hinnanguid ja ülevaateid lisada. Lisaks sisaldab pistikprogramm erinevate valuutade tuge, kaupluste arhiivi, allahindlusi, muutuvaid tooteid (värvide ja suuruste jaoks) ja palju muud. Ja tänu OneCarti toetamisvõimalustele reaalajas teema kohandajas saate muuta poe oma brändinguga vastavaks. Teema sisaldab ka sõrmega libistamisega FlexSliderit, 2 kohandatavat menüüd, täielikku ajaveebi, integreeritud fonte ja ikoone, ülariba tervitussõnumit ja palju muud.

37. Hr rätsep

Hr rätsep E-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hr Tailor on täielikult reageeriv e-kaubanduse lisatasu pakkuv WordPressi teema Themeforestist. See uimastamise teema avaldab kindlasti muljet nii klientidele kui ka disaineritele. Iga tellis ja mört peaks kaaluma veebipoodi. Võite pöörduda laiema turu poole, kus müüakse sama varusid, mis teil on. E-poe pidamise alustamine on suurepärane viis ka oma ettevõtte laiendamiseks, kuna teie püsikliendid saavad jagada teie saiti ja tooteid kõigi oma sõpradega. Hr Tailor on lihtsalt teie veebisaidi mall.

Teema sisaldab kõike, mida vajate veebipoe käivitamiseks (välja arvatud muidugi teie tooted). Teema on täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis, nii et saate lisada üksikasjalikke tootekujutisi, mis näevad igas seadmes täiuslikult pikslit. Lisaks on palju suurepäraseid võimalusi selle teema sobilikuks muutmiseks teie kauplusesse, näiteks kohandatud logo üleslaadimine, kena kleepuv päis, kohandatavad värvid, parallaksi pildi tugi, sisseehitatud liugurid ja isegi valikuline sooviloend, mille saate oma ostjatele lubada..

Arvestades, et see on e-kaubanduse teema, ühildub hr Tailor täielikult WooCommerce’iga (üks parimaid tasuta e-kaubanduse WordPressi pistikprogramme). WooCommerce’i ja hr Tailori abil saate müüa füüsilisi, digitaalseid või isegi sidusettevõtteid, muutes teie veebipoe ülipaistvaks. Lisaks sellele saab pistikprogramm teiega hakkama keeruliste e-poe poodidega – kassad, saatmiskulud, maksud, tellimuste jälgimine, hinnangud, kupongid ja muu on kõik sisse ehitatud. Parim külg on see, et iga funktsioon on olnud kujundatud nii, et see sobiks ülejäänud Mr Tailori teemaga, nii et teie kliendid saavad teie saidil algusest lõpuni sujuva ostukogemuse.

38. Naabruskond

Naabruskonna e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Naabruskond on karge valge e-poe WordPressi teema, mis on saadaval Themeforestis. See minimaalne teema sobib ideaalselt veebipoodides, poodides ja turgudel.

Naabruskond on üles ehitatud WooCommerce’i pistikprogrammi ümber. See tähendab, et teil on mängida palju suurepäraseid tootepõhiseid funktsioone. Lisage tooteid kategooriatesse, lisage silte, looge müüke, lisage teavet, lisage galeriisid, lubage hindamist ja ülevaatamist ning palju muud. Lisaks on stiil silmis lihtne, nii et kasutajad armastavad teie inventari tutvumist.

Naabruses on ka suur portfell, kus on palju võimalusi. Valige oma veerud ja looge kohandatud portfellielementide lehed, kasutades lühikoode, et tutvustada tutvustusi või sündmusi. Või andke klientidele teada, mis ajaveebiga toimub! Jällegi on palju kohandamisvõimalusi, nagu külgribad, joondamine vasakule või paremale, miniblogi, müüritise paigutus, individuaalsed postituste paigutused ja palju muud!

39. Kartsis

Cartsy e-poe WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Cartsy on Templatici kujundatud lihtne e-poe WordPressi teema. See teema sobiks suurepäraselt iga veebipoe või kataloogi jaoks.

Selle teema loomisel kasutati WooCommerce’i, nii et teate, et teil on rikkalikult funktsioone ja hõlpsasti kasutatav veebipood. Üksuste lisamine on lihtne ja saate lisada kirjeldusi, mitu pilti, ülevaateid, silte, sotsiaalse järjehoidja, allahindlusi, seotud esemeid ja palju muud. Cartsy abil on ostjatel lihtne oma varusid sirvida ja leida täpselt seda, mida nad otsivad.

Cartsy sisaldab ka fantastilisi blogisid, mis põhinevad postitusvormingutel. Kui lisate oma ajaveebi erinevat tüüpi sisu, valige kuvatava teabe optimeerimiseks õige postituse vorming. Lisage hinnapakkumisi, linki, galeriid, pilti, heli ja muidugi tavalisi postitusi. Igal neist on ka hõlpsaks navigeerimiseks oma ikoon.

40. Koguge

Koguge WordPressi e-kaubanduse teemat

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kogumine on ThemeTrusti esmaklassiline e-poe WordPressi teema. Sellele tundlikule e-kaubanduse teemale on lisatud funktsioone oma veebipoe seadistamiseks. Puhas ja minimaalne paigutus sobib suurepäraselt esemete tutvustamiseks ning selle teema juurde kuulub ka väga kena portfoolio ja ajaveeb. Videote, piltide, liugurite ja portfellide kohandatud postitustüübid pakuvad teile palju võimalusi oma klientidele sisu lisamiseks.

Selle teema abil saate oma veebisaidil korraga kogu poe üles seada. Gatheril on suurepärane seadistus, mis sisaldab esiletõstetavaid esemeid (näiteks müügiks mõeldud esemeid), võimalust näidata hinnalisaid, suurepärast ostukorvi ja väga kasulikku filtrit. Ja kuna see on WooCommerce valmis, võite hakata esemeid müüma kohe! Gather on WooCommerce valmis, nii et peate vaid tasuta pistikprogrammi hankima ja oma üksused lisama.

41. StoreBox

StoreBoxi e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Paljud inimesed arvavad WordPressist kui ajaveebiplatvormist, kuid see on siis palju võimsam. Õige teema ja pistikprogrammide abil saate luua mis tahes tüüpi veebisaite. Templaticu StoreBox-teema muudab teie WordPressi installi täieõiguslikuks e-poe poodiks, nii et saate oma tooteid veebis hõlpsalt hallata ja müüa.

Storeboxil on automaatse installimise funktsioon. Möödas on päevad, mil pidid oma saidi kõik jaotised seadistama. Aktiveerige lihtsalt teema ja see muudab teie saidi automaatselt demo väljanägemiseks, et saaksite saidi kiire ja hõlpsa seadistamise. Ja Store Boxi abil saate müüa füüsilisi tooteid, digitaalseid tooteid või isegi luua sidusettevõtte tüüpi kaupluse.

Selle teema abil saate luua oma toodete jaoks ka üksikasjalikke lehti. Lisage kaal, värvid, suurused, hind, maks ja laoseis. Samuti saate üles laadida mitu pilti toote kohta, lisada kirjeldusi ja isegi näidata müügihindu. Kassa on ka lihtsaks tehtud, kuna ostjad saavad valida erinevate saatmis- ja maksevõimaluste vahel. Saadetakse kindla hinnaga, tasuta, hinnapõhiselt ja kaalupõhiselt. Ja maksevärava valikuna on teil PayPal, 2Checkout, Authorize.net, Google Checkout, WorldPay, pangaülekanne ja kättetoimetamine.

42. Xing

Xingi e-kaubanduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Xing on äri- ja e-kaubanduse WordPressi teema, mille autor on ThemeForest. See puhas ja moodne teema on prefekt kaupade või teenuste veebipoe loomiseks. Mitu paigutusvalikut ja arvukad liuguste asukohad muudavad teie toodete elegantse esitlemise lihtsaks peaaegu igal pool, kuhu soovite. Xing on WooCommerce jaoks optimeeritud, nii et veebipoe ja ostukorvi seadistamine on lihtne. Muud kasulikud teemafunktsioonid hõlmavad funktsionaalset ajaveebit, suurepärast võrguportfelli ja sisseehitatud suhtlusjaotust.

43. Kidz pood

Kidz Store e-poe WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kidz Store on e-kaubanduse teema, mis tuleb väga laheda ja kasutajasõbraliku kujundusega. Lisaks on teema täiendatud suurepäraste funktsioonidega, mis muudavad veebipoe loomise WordPressiga kiireks ja lihtsaks. Installimine ühe klõpsuga, mitu makseväravat, võrgu- ja loendivaated, kataloogirežiim, kupongide tugi ja palju muud. Kidz Store muudab teie põhilise WP installi täielikult toimivaks e-poe poodiks koos tagavarapoe administratsiooniga, nii et saate immateriaalseid ja digitaalseid kaupu veebis müüa.

44. Impeerium

Emporiumi pood WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Emporium on teie kõik-ühes e-kaubanduse WordPressi teema. Selle premium-wp-teemaga on kaasas kõik, mida vajate WordPressi abil hõlpsalt oma veebipoe loomiseks ja WordPressi installimise muutmiseks täielikult funktsionaalseks e-kaubanduse sisuhalduslahenduseks, nii et võite hakata oma tooteid veebis müüma.

Emporiumil on ühe klõpsuga installimise funktsioon, nii et te ei pea oma teema aktiveerimisel kõiki samme läbima. Aktiveerige lihtsalt Emporium ja see genereerib automaatselt näidistooteid, kategooriaid ja teeb igat tüüpi põhiseadeid. See võimaldab teil paremini mõista, kuidas teema töötab, ja alustada kiiremini.

Teema võimaldab kasutada ka 3 erinevat ostukorvistiili. Tavaline ostukorv, digitaalne pood ja kataloogirežiim. Tavaline ostukorv võimaldab kasutajatel lisada tooteid ostukorvi kohe valikuga osta, loob digitaalpood (kui soovite müüa ikoone, pdf-faile, dokumente, muusikat või muid digitaalseid kaupu) automaatselt kasutajakonto, kui keegi midagi ostab nii et nad saavad selle igal ajal alla laadida ja kataloogirežiim võimaldab teil esemeid esitleda ilma neid otse saidil müümata.

45. Pood

Kaupluse e-poe WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Poodide teema on orgaaniliste teemade elegantne ja minimaalse e-kaubanduse WordPressi teema. See teema on iga veebipoe või ettevõtte jaoks lihtsalt ilus algus.

Seadistage oma veebipood ja hakake tooteid müüma juba täna, kasutades e-poe pood WordPress. Tänu integreeritud WooCommerce-i vormingule saate edastada üksikasjaliku üksuse lehti, mis sisaldavad suurepärast teavet, näiteks tootekirjeldused, pildigaleriid, klientide ülevaated ja seotud teemad. Lisaks saate vidina abil oma veebisaidi külgribale või jalusesse täiendavaid üksusi lisada.

Pood sisaldab palju muid suurepäraseid teemafunktsioone väljaspool tooteid ise. Seal on sisse ehitatud fantastiline ajaveeb ja kasulik portfell. Lisaks saate oma veebisaidile täiendava sisu lisamiseks kasutada muid malle, nagu täislaiusega leht, slaidiseansi leht, arhiivide leht või 3-veeruline leht (samuti kohandatud lühikoodid ja vidinad)..

46. ​​Regency

Regency E-poe pood WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Regency on tundlik e-kaubanduse lisatasu pakkuv WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt iga veebipoe või turuga. Sellel teemal on kõik tööriistad, mida vajate, et luua kohe-kohe tore kauplus ja hakata müüma.

Veebipoe loomine võib olla tohutu. Kogu saidi kujundamise ülesande täitmiseks on teil tonni tooteid. Noh, Regency võtab raskesti välja kohandatud ilmega veebisaidi loomise. See teema on komplekteeritud visuaalse heliloojaga, kes on seal üks võimsamaid lehtede koostajaid. Selle pistikprogrammi abil saate luua oma poe jaoks kohandatud lehe paigutuse, nii et kodu, kontaktide või kontaktide lehe tegemine on lihtne.

Selle teemaga on kaasas ka bbPressi tugi, mille abil saate lisada oma kohandatud tugifoorumi. See on suurepärane võimalus lisada oma veebisaidile korduma kippuvaid küsimusi tellimuste, saatmise, tagasimaksete, suuruse ja muu kohta. Kaasatud BuddyPressi tugi on suurepärane viis liikmete kaasamiseks oma saidile. Regency pakub ka muid funktsioone, näiteks 300 lühikoodi, Visual Composeri lisandmoodul, päisevalikud, 3 saidipaigutust, kohandatud peatselt avatav leht ja palju muud.

Lõpetame meie parimate e-kaubanduse WordPressi teemade loendi

Loomeettevõtjana Internetis oma tee jõudmine pole kunagi olnud lihtsam. Lisaks on nendel päevadel saadaolevad valikud käsitsemiseks, mis WordPressis pole kunagi olnud tugevamad. Arvame, et oleme käsitlenud loomeettevõtjatele parimat e-kaubanduse WordPressi teemavalikut. Kuid kui te ei leidnud seda, mida vajate, võiksite proovida ka kassat see mallide loend kõrval WPThemesChecker vingemate teemavalikute jaoks.

Kui olete alles alustamas, proovige ühte tasuta valikutest, mis aitab teil lennates stardile 0 dollari eest. Kui soovite asju järgmisele tasemele viia, peaks WooCommerce’i ja uskumatult kohandatavate premium-teemade (nt Divi) kombinatsioon olema enam kui piisav, et vastata teie vajadustele järgnevatel aastatel..

Meile meeldiks teada, mida te praegu loomeettevõtjana veebis mulje avaldamiseks kasutate. Või andke meile teada, et oleme jätnud ilma ühtegi tugevamat kandidaati oma parimate e-kaubanduse WordPressi teemade jaoks. Võtke kommentaaride kaudu ühendust ja andke meile sellest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map