35 parimat portfelli WordPressi teemat 2020. aastal

Parimad portfelli WordPressi teemad

Selle pidevalt areneva digitaalajastu juures on ülimalt tähtis meie kohalolek veebis teatavaks teha. Olgu selleks Facebook, MySpace, Google+, Flickr jne., Peame oma kohaloleku teada andma, et sellel digiajastul võimalus olla. Mõnikord ei piisa sotsiaalmeediast. Oma talendi tutvustamiseks on vaja midagi isiklikumat ja tavapärasemat. Olgu see siis videograafia, fotograafia, kunst, tätoveeringud, sisekujundus või graafiline kujundus või mis iganes, mida soovite tutvustada, teie töö kuuluks oma klassi, kus on mõni parimatest WordPressi teemadest, mille oleme kogunud kõikjalt Internetist.


Hoidke oma portfooliot ja riski alati oma isiklikus mugavas magamiskohas… -Mario Gabelli

Kui otsite midagi funktsionaalset, kuna see on hästi disainitud, midagi kerget laadida ja lihtsat, nii et see ei varjutaks teie tööd ise (kuna te ei soovi, et teie portfelli saidi kujundus muljetaks potentsiaalsetele klientidele) kui tegelikult koostatud loomingulised tööd), arvame, et leiate siit just midagi, mida te tõesti armastate. Oleme koostanud kõige lootustandvamad ja (meie arvates) parimad WordPressi teemad, mida tippturuplatsid pakuvad. Jätkakem siis teemadega!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Kokku - loominguline mitmeotstarbeline premium WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Total on tõeline mitmeotstarbeline WordPress ja see sobib suurepäraselt portfellide loomiseks. Ja selle suurepäraseks näiteks on Total theme Lefty demo, millel on mugav vasakpoolsel külgribal navigeerimine. See ainulaadne portfelliteema on suurepärane viis oma töö tutvustamiseks ja isegi müümiseks. See demo kasutab teema WordPress suurepäraseid funktsioone, sealhulgas laetud portfoolio, mis toetab mitmesuguseid vorminguid (pildid, galeriid, liugurid, videod ja palju muud), tonni paigutusi (1-4 veergu), lõputuid kujutise hõljumisvalikuid (pluss ikoon, lingi ikoon, valguskast, pealkirja hüpik, pealkiri ja kuupäev, läbipaistmatus jne) ja saate oma portfoolio lisada lehe koostaja abil kuhu iganes (sisestage Visual Composeriga lihtsalt ruudustik või karussell). Ükskõik millist tüüpi portfelli soovite, saate selle ehitada.

Näljutava kunstnikuna peate oma nime välja tooma ja teenima selle eest tee või tee. Lefty demos on umbes leht ja kontaktide leht, et potentsiaalsed kliendid saaksid ühendust võtta. Kuid võite lubada ka WooCommerceil müüa oma digitaalseid teoseid või füüsilist kunsti otse oma veebisaidilt. Hüvasti kunstimaja komisjonitasud hüpikauplused ja veebimüük on seal, kus see asub!

Kui veebiportfelli jaoks on veel midagi vaja, saab Total seda teha. Kas soovite oma tulevasi sündmusi jagada? Kokku ühildub tasuta sündmuste kalendri pistikprogrammiga. Kas soovite näidata, mis läheb teie loodud tükkidesse? Lisage mõned oskuste ribad, sektordiagrammid või isegi animeeritud verstapostide loendurid, et oma mõttest üle saada. Kas peate oma saidi tõlkima? Teemaga kaasnevad .po ja .mo failid ning see ühildub WPML-iga. Nii et põhimõtteliselt saate oma veebisaidi hõlpsalt koos Totaliga üles ehitada ja veeta rohkem aega oma loovusele keskendudes. Kokku on saadaval üle 40 unikaalse demoside ja loendamise

Boxed Folio Demo

Kokku kasti Porfolio WordPressi teema demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas otsite karbikujundust? Teema Kokku kasti lisatud Folio demo näitab, kuidas saate teema Kogu sisseehitatud suvandeid kasutada kohandatud portfelli paigutuse loomiseks. Lisaks võimaldab kiire demoinstaller Totali kõigi valmis demodega alustamist veelgi lihtsamaks muuta.

TinyFolio kogu demo

Tinyfolio portfelli kogu WordPressi teema demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teemaga Total saate luua peaaegu kõike, tutvuge kogu teema TinyFolio demo ülaltoodud ekraanipildiga. Näete veel ühte suurepärast näidet, miks teema Total on üks parimatest WordPressi portfelli teemadest, mida oma veebisaidi jaoks valida.

Jamesi isikliku portfelli kogudemo

Jamesi isikliku portfelli kogudemo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

James on täisekraani taustaga ja väga minimalistliku lähenemisviisiga kasti tutvustatud demo, mis näitab, kuidas võiks veebisaidi luua isikliku portfelli ja / või ajaveebi jaoks. Sellel on tume päis (mis võib olla mis tahes soovitud värvitoon) ja lihtne koduleht, mis koosneb ühest pildist, mõnest ikoonikastist ja portfellivõrgustikust, mis tutvustab “uusimat tööd”. Visual Composeri lehe koostajaga loodud kodulehte on väga lihtne näpistada või milleks tahes muuta, mida soovite. Ja kuna veebiportfelli omamine on tänapäeval ülioluline, siis mis oleks parem viis selle seadistamiseks, kasutades WordPressi, mis on seal üks laialt levinumaid CMS-süsteeme, mis pole mitte ainult hõlpsasti kasutatav, vaid ka väga võimas ja turvaline.

Kohanda äriportfelli kogudemo

Kohanda äriportfelli kogudemo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas teile meeldib teema WordPress tasuta kohandamine, kuid soovite rohkem? Veel valikuid. Veel funktsioone. Rohkem pistikprogrammide ühilduvust. Lihtsalt rohkem? Siis sobib see Total WordPressi teema prefab-veebisait teile ideaalselt! Ettevõtte ja portfelli demo Total Adapt on meie populaarse tasuta teema laaditav versioon. Demo Adapt kasutab Totali valikuid kastidega veebisaidi paigutuse, kohandatava päise, vingete sotsiaalsete valikute ja hõlpsasti kasutatavate leheehitaja elementide (sealhulgas liugur, ikoonikarbid, hiljutised portfellipostituste ruudud ja hiljutised ajaveebipostituste ruudud) abil, et luua uimastamise sihtleht. Lisaks Totali võimsatele portfelli- ja ajaveebivalikutele on seal oma veebisait hõlpsasti üles ehitatav.

2. Neve (tasuta)

Neve WordPressi teema

Veebiportfelli loomine võib olla lihtne ja taskukohane, eriti Neve’i puhul. Selle tasuta teema abil on lihtne alustada tänu stiilsetele demosaitidele ja intuitiivsetele teemakohandaja valikutele. Teema on ka tõlkevalmis, toetab RTL-i, SEO-d ja juurdepääsetavussõbralikkust ning sellel on käepärane ühe klõpsuga tagasipööramise funktsioon. Nii et kui avaldasite värskenduse koos veaga, saate nupuvajutusega muudatused hõlpsalt tagasi võtta! Kas soovite oma tööd müüa? Neve ühildub isegi WooCommerce’iga, nii et oma poe loomine on lihtne.

Ja kui soovite rohkem, saate ka uuemale versioonile üle minna Mitte kunagi lisatasu plaan rohkemate saidi demoside, paigutuste, kohandatud Elementori ja WooCommerce’i laienduste ja muu jaoks.

3. Gutenix (tasuta)

Gutenix WordPressi teema

Kas soovite luua oma portfelli, oma teed? Siis sa armastad Gutenixit. See tasuta teema loodi kasutamiseks koos Gutenbergi, Elementori ja Brizyga, andes teile hulgaliselt võimalusi oma portfelli kujundamiseks. Tööde tutvustamiseks lisage pildigaleriid, failid, kaanepildid, sisuplokid ja palju muud. Teema on ka reageeriv, võrkkest valmis, pakub 4 lehekülje paigutust (kastides, täis, parem või vasak külgriba), 8 uimastamist päise stiili ja toetab täielikult WooCommerce’i, kui soovite oma tooteid või teenuseid müüa.

Kas soovite rohkem Gutenbergi plokke oma portfellipostituste jaoks kasutada? Gutenixi arendajad on teid katnud. Nende pistikprogramm ZeGuten lisab veel 15 ja enamat plokki piltide võrdlemiseks, karussellide jaoks, hinnatabeliteks, animeeritud kastideks, ribareklaamideks, ikooniloenditeks ja muuks, mida teie portfellis kasutada.

4. Sahel

Sahel - elegantne mitme kontseptsiooniga teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Reklaamid armastavad kindlasti Saheli WordPressi portfoolio teemat. See täisfunktsionaalne mitmemõisteline teema sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate oma portfelli tutvustamiseks veebisaidi kujundamiseks. Alustuseks on üksikprojektide ja portfelliloendite mallid oma töö lisamiseks elegantne võimalus. Valige oma projekti jaoks lihtsalt galerii, liugur, pilt või müüritise paigutus. Seejärel saate oma peamise portfelli lehe jaoks valida galerii, müüritise või ainulaadse hajumise paigutuse. Samuti on võimalusi rohkem laadimiseks või lõpmatu kerimiseks.

Kuid see pole veel kõik, Sahel sisaldab ka teie ajaveebi võimsaid võimalusi. Kasutage oma uudiste, uusimate värskenduste ja poodide jaoks sisseehitatud malle. Ja saate luua ka veebipoe. Kuna teema sisaldab WooCommerce’i kohandatud valikuid ja küljendusi, saate hõlpsalt müüa kunstiteoseid, kaupu või isegi sidusettevõtteid. Kuna Sahel sisaldab WPBakery Page Builderit, saate intuitiivse lohistamise abil alati oma lehe paigutusi luua..

Sahel on ka reageeriv ja võrkkest valmis. ja tarnitakse muljetavaldava arvu lühikoodidega peaaegu kõige jaoks. Lisage hõlpsalt oma tooteid, portfooliot, videoid, jaotiste pealkirju, hinnatabelit ja palju muud. Lisaks on teie päise stiili, kleepuva päise, fondi vingete ikoonide, kohandatud vidinapiirkondade, Google’i fondide ja muu jaoks valikud. Kõik sisalduvaga saate kindlasti luua muljetavaldava portfelli!

5. Vong

Vong-portfell - tundlik portfell WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui teil on turul täisfunktsioonide ja tundliku portfelliteema turg, ei saa te teha paremat kui Vong Portfolio WordPressi teema. Seda teemat on ülilihtne kasutada – alustamiseks installige lihtsalt ühe klõpsuga demoimportija ja kasutage seda. Seejärel saate kiiresti luua elegantse, professionaalse ja moodsa välimusega veebiportfelli, kasutades kaasasolevat portfelli postituse stiili (koos projekti üksikasjadega), plaaditud või müüritisegaleriisid, ainulaadset ülekattega navigeerimismenüüd, värvipalettide koostajat, Layout Helperi lohistamisvõre ehitajat ja sisseehitatud sotsiaalne jagamine.

Vongi portfelli teema ühildub täielikult ka WooCommerce’iga. See tähendab, et saate müüa oma portfellist esemeid või pakkuda oma teenuseid järelmaksuga otse oma veebisaidilt. Installige lihtsalt WooCommerce ja lisage oma kaubad – Vong on kujundanud kõik poe elemendid, et need sujuvalt sobiksid teema minimaalse, moodsa esteetikaga.

Teiste tähelepanuväärsete teemafunktsioonide hulka kuuluvad kasulikud sisulised lühikoodid (kaart, slaidiseanss, karussell, vahelehed jne), võrkkesta tugi, lokaliseerimisfailid pluss WPML-ühilduvus, kasulik meeskonna mall kaasautorite lisamiseks, portfelli täpsemad sätted (orderby, 3 portfelli suurust, 21 animeeritud filtriefekti) , valguskast ja palju muud).

6. ePix

ePix - täisekraanfotograafia WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fotograaf? Graafiline disainer? Illustraator? Siis vaata enam! ePix on minimalistlik, ilus ja loov WordPressi fotograafiaportfelli teema. Sellel teemal on reageeriv HTML5-kood ja kõrge eraldusvõimega graafika koos võrkkesta kuvatoega. Mõned selle ainulaadsed funktsioonid hõlmavad: täisekraani liugurit, suurepäraseid galeriisid, kliendi sisselogimist, täpsemat reaalajas naharedaktorit, Visual Page Builderit, parallaksi kerimist, kasti või täislaiuse saidi paigutust ja palju muud.

ePix ühildub täielikult populaarse e-poe pistikprogrammiga WooCommerce, muutes selle ideaalselt füüsilisest isikust ettevõtjatele või fotograafidele. Installige lihtsalt teema ja pistikprogramm, et hakata oma veebisaidi kaudu väljatrükke ja laoseisu müüma. Ma ei usu, et keegi eitaks, et ePix on üks parimatest WordPressi portfoolio teemadest ja et sellest on saanud standard, mille alusel hinnatakse teisi fotograafiaportfelli teemasid.

7. ROUA

ROUA - Hipsteriportfell ja ajaveebi WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ROUA on ilus minimalistlik ja stiilne WordPressi portfoolio teema, mis sobib hästi vabakutselistele ja loomingulistele agentuuridele. See on väga kerge, kuid täidab täielikult kõigi graafiliste disainerite, illustraatorite, fotograafide vajadusi ja loob kindlasti trendika veebipõhise kohaloleku. See on lihtne, kuid värske ja hõlpsasti kasutatav teema, mis sobib igasuguseks loometööks.

Teema loomisel on kasutatud Bootstrap 3 esiotsa raamistikku, mis muudab selle kõigepealt täielikult reageerima ja mobiilseks. Teema on äärmiselt kohandatav ja põhineb Reduxi raamistikul ning seda on väga lihtne ja mugav teha. Kui otsite midagi teistsugust ja see eristab teid rahvamassist, peaksite seda teemat otsima!

8. Notio

Notio - luksusportfelli teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Notio on puhas, keerukas ja lihtne, kuid samas kaunis WordPressi portfoolio teema. Selle teema abil on oma viimistletud ja esteetilise kujundusega võimalik saavutada kõrgeid ootestandardeid, samal ajal on seda ülimalt lihtne kasutada. Mõned selle funktsioonid hõlmavad impordi teemavalikuid, pilte, liugureid, postitusi, lehti ja vidinaid. See on WordPress 4+ jaoks valmis ja sellel on WPML-i mitmekeelne tugi nii teie lehe teksti kui ka teie WooCommerce’i poe lõikude jaoks.

Seal on palju lohistavaid elemente, mis võimaldavad teie lehel probleemideta kohandamist. Notio on võrkkestavalmis ja uhkeldab ülikõrge eraldusvõimega graafikaga. On tõepoolest raske kirjeldada, kui hea see teema välja näeb, mistõttu ta tõusis selle hulka meie parimate WordPress-teemasid. Selle teema dokumentatsioon on väga ulatuslik ja informatiivne, piisav, et muuta iga uustulnuk kogenud kasutajaks. Sama kohanemispõhimõte kehtib ka seadmete kohta. Notio reageerib täielikult ja töötab hästi tahvelarvutites, nutitelefonides ja lauaarvutites.

9. Pofo

Pofo - loominguline portfell ja ajaveebiteemade WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pofo on kaasaegne, väga kohandatav, hõlpsasti kasutatav ja täielikult reageeriv WordPressi teema agentuuridele, loomingulistele meeskondadele, fotograafidele, vabakutselistele, ajaveebide pidajatele, kunstnikele, korporatiivsetele ettevõtetele ja mis tahes muule äri nišile, et hõlpsalt luua portfelli, ajaveebi ja e-kaubanduse veebisaiti.

See ilus ja stiilne teema pakub teie veebiportfelli ja ajaveebi jaoks palju küljendusi. Suur kollektsioon, mis koosneb üle 150 eelehitatud elemendist, 25+ valmis kodulehest ja üle 200 näidisdemolehe, mis kiirendab veebiehitust. Teemakomplekti kuuluvad ka populaarsed WPBakery Page Builder ja Slider Revolution, kasutades lisavalikutega Pofo kohandatud lühikoode. Täiusliku veebisaidi edasiseks kujundamiseks võite kasutada ka WordPressi kohandajat. Pofo on kodeeritud parimate standarditega ja hästi dokumenteeritud, nii et teie veebisait laadib kiiresti ja leiate hõlpsalt vastuseid kõigile oma küsimustele.

10. GridStack

GridStack - tundliku agentuuri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

GridStack on miinimumid ja moodne WordPressi portfelliteema, mis on loodud fotode, illustratsioonide, videote ja muude meediumide tutvustamiseks. See on täiesti tundlik ja toetab ka AJAX dünaamilist laadimist. Teemaga on vasakul kaasas ka fikseeritud paneel, mis aitab sujuvalt liikuda.

Mõned selle muud funktsioonid hõlmavad täisekraanil kuvamise võimalusi ja parallaksi kerimise efekte, täislaiusega galeriivõre. Nii näeb teie WordPressi sait hea välja ja kasutab saadaolevat täisekraani, olenemata sellest, kui suur ekraan tegelikult on. Kujutiste ruudustik on samuti tundlik, korraldades ümber, kuna vaatamise eraldusvõime kahaneb või suureneb sujuvate animeeritud efektide abil.

11. Milo

Milo - mobiilile reageeriv WooCommerce'i valmis WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Milo on täiesti minimalistlik ja ülimoodsalt reageeriv WordPressi portfoolio teema. See elegantne teema sobib hästi fotograafidele, kunstnikele ja illustraatoritele, tunnustades minimalismi ja soovi kuvada oma veebiportfelli viisil, mis muudab nende sisu iga lehe keskpunktiks. Milo funktsioon on nutikas ja tundlik, et kuvada küljendusi ühtlaselt hästi, olenemata ekraani suurusest või seadme tüübist. Külgpaneeli omamine aitab navigeerimisel tohutult, kahjustamata selle kergust ja keerukust. Kui sa tõesti armastad minimalismi, siis see on sinu jaoks teema!

12. Paljasta.

Paljastage tundlik Porfolio Premium WordPressi teema

Info ja allalaadimine

Näita on WordPressi premium-teema, mille on loonud Theme Trust neile, kes otsivad reageeriva kujundusega äri- / portfelli- või ajaveebistiilisaidi, mis võetakse vastu sõltumata sellest, millist ekraani suurust te kasutate. Kujundus, mis näeb hea välja tavalises monitoris, sülearvutis, ipadis, mobiilseadmes (iphone) … jne, sobib Reveal ideaalselt neile, kellel on kliente ja / või külastajaid, kes sirvivad oma saiti erinevate vidinate kaudu.

Reveal kasutab esmaklassilist isotoobi js pistikprogrammi, nii et saate seadistada filtreeritava portfelli mõne väga libeda animatsiooniga, selle asemel, et oma lehte iga kord uuesti laadida, kui soovite konkreetses kategoorias olevaid üksusi vaadata. Portfelliüksused avanevad AJAX-i abil, nii et kui klõpsate portfelliobjektil, avaneb portfellide sisu samal lehel portfelliosa kohal ja selle saab klõpsata suletuks. See lisab mitte ainult elegantsi, vaid muudab teie saidi sirvimise väga lihtsaks ja kiireks.

Reveali üldine kujundus on väga minimalistlik, keskendudes teie sisule. Ja funktsioonide poolest ei ole see paljudest asjadest ummikus, vaid see hõlmab ainult puhta ja lihtsa portfelli ja ajaveebisaidi jaoks vajalikke valikuid – sealhulgas mitmeid unikaalseid paigutusi ja tohutult erinevaid kohandamisvõimalusi. Selle teema puhul on ainulaadne see, et saate oma ekraaninõuete täitmiseks nüüd unustada fotode suurendamise või vähendamise. Teema reguleerib pilte automaatselt sõltuvalt ekraanist. Sõna otseses mõttes iga ekraanisuurus! Kas vajate midagi uut? Selle ainulaadsuse pärast võite tõesti langeda.

13. Inspiro

Inspiro täisekraanigalerii Premium WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Inspiro on puhas ja elegantne WordPressi portfoolio teema, mis keskendub rohkem fotodega seotud loomemeediale. See on pakitud suurepäraste funktsioonidega, nagu videotugi, täisekraanil slaidiseanss, vidistatud koduleht, galeriimoodul, dünaamilise kodulehe ehitaja Visual Customizer ja põhineb uskumatul ZOOM-i raamistikul.

Ja kodeerimist pole vaja. See teeb Inspiro lihtsaks (ja algajale sõbralikuks) võimaluseks kõigi oskuste tasemega veebimeistritele. Ilma kodeerimise nõude ja hõlpsa lohistamiseta saate oma veebisaidi üles ehitada absoluutselt mitte kiiresti ja lõpuks näidata maailmale oma talenti, keda te ise liiga kaua hoidsite! Õnnelik esitlus!

14. Fotograaf

Fotograafi veebiportfelli WordPress teema

Fotograafi WordPressi teema on esmaklassiline teema, mis on välja töötatud koostöös professionaalse fotograafiga. Nii võite olla kindel, et see teema sisaldab kõiki teie fotograafia vajadusi. Midagi pole puudu!

Ainult ilusate fotodega saab fotograafi teenuseid müüa. Selle teema abil saate oma töid elegantselt oma kodulehel esitada. Kuvage oma fotosid täissuuruses tausta või liuguritena. Lisaks sobib teema suurepäraselt ka teie portfelliks – galerii lisamiseks kasutage lihtsalt sisseehitatud funktsioone. Fotograafidele, kes soovivad oma kliendibaasi laiendada, on kohandatav kontaktvorm ja WooCommerce’i pistikprogrammi integreerimine suurepärased. Nii saate otse müüa igasuguseid teenuseid ja tooteid, näiteks fotosessioone, fotoraamatuid või aksessuaare fotograafidele.

15. Maneež

Mane moodsa portfelli WordPressi teema reklaamide jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mane WordPressi teema on täis kasulikke funktsioone loominguliseks portfelliks veebis. Teema on komplekteeritud võimsa Visual Composeri lehe koostajaga. Nii saate intuitiivse kasutajaliidese abil luua oma kohandatud lehe paigutuse koos paljude sisseehitatud portfellivalikutega. Lisage portfelliloend, ruudustik, laadige rohkem või lõpmatu kerimine, karussellid, liugurid ja palju muud. Lisaks on selle teemaga piltide ja videote valguskast, sotsiaalse voo ja ikooni integratsioonid, parallaksi tugi, interaktiivsed lingid ja palju muud.

16. Kalium

Kalium Professionali loominguline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kalium on enimmüüdud loominguline teema ja seda on lihtne mõista. Teemas on palju sisseehitatud võimalusi, mida iga loomeprofessionaal armastaks. Lihtsad leheehitusvalikud, küljenduskujundajad ja eelnevalt tehtud näidisdemosed muudavad alustamise lihtsaks. Pärast seda kasutage lisavõimalusi tüpograafia, liugurite, keele tõlgete, värvide, portfelli hoverite, Dribbble-portfelli integreerimise ja värvide jaoks koodivabaks kujundamiseks. Kalium-teema on samuti võrkkesta jaoks valmis ja sellel on kohanemispildid, mis sirutuvad või kärbuvad, et neid saaks igas seadmes täiuslikus suuruses kuvada. Paindlikkuse tõttu on see tõenäoliselt üks parimatest WordPressi teemadest ettevõtetele ja agentuuridele.

17. Werkstatt

Werkstati loomingulise portfelli WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ilusa portfelli koostamiseks aitab see tõesti alustada ilusa malliga. Nii lihtsalt juhtub, et Werkstati teema on neid täis. Valikus on üle 25 unikaalse portfelli- ja galeriistiilis demoside, sisseehitatud pukseerimislehe loomise liidese, portfelli automaatse tuvastamise filtri, kohandatavad ajaveebi stiilid ja palju muud. See on suurepärane valik igale loomeinimesele oma veebisaidi loomiseks. Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad sadu Google’i fonte, 6 animeeritud hõljumiefekti, WooCommendi ühilduvust, mitut menüü paigutust ja isegi heli ülekatteid.

18. sujuvalt

Sujuvalt WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sujuvalt on suurepärane valik loominguliste veebisaitide loomiseks oma klientidele või endale. Selle portfelli WordPressi teema on valinud paljud loovispetsialistid, sealhulgas veebi- ja graafilised disainerid, illustraatorid, fotograafid, agentuurid, vabakutselised ja paljud teised, et luua hämmastavaid portfelle ja ettevõtte veebisaite. See on tõeliselt loominguline WordPressi teema. See sisaldab mitmeid meeldejäävaid demosid, mis aitavad teil ja teie klientidel rahva hulgast silma paista. Kasutage lihtsalt ühte neist lähtepunktina oma muljetavaldava veebisaidi loomiseks.

See on komplekteeritud mitme premium WordPressi pistikprogrammi ja Visual Composeri elemendiga, mille väärtus on üle 200 USD. Lisaks sisaldab see mitmeid eksklusiivseid premium WordPressi pluginaid, mis on saadaval ainult teema raames. Ja see toetab ka mitut kolmanda osapoole pistikprogrammi. Sujuvad animatsioonid ja efektid, pildivõrgud ja -galeriid, loomingulised karussellid, värvilised Google Maps, seadmete maketid, sotsiaalsed lingid, portfoolio loomise võimalus, juhtumianalüüsid, meeskonnaliikmed ja paljud muud funktsioonid ja valikud aitavad teil luua midagi tõeliselt silmapaistvat.

19. AVOIR

AVOIR WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

AVOIR WP on esmaklassiline WordPressi teema, mis põhineb minimaalsel kujundusel, peenel tüpograafial ja suurel fotograafial ning on loodud spetsiaalselt loominguliste spetsialistide, näiteks graafika- ja veebidisainerite, loomeagentuuride, tätoveeringukunstnike, vabakutseliste, fotograafide, arhitektide, grafiti-kunstnike ja visuaalide vajaduste jaoks kunstnikud üldiselt.

Lahedate funktsioonidega, nagu näiteks võimas Visual Composer Drag & Drop lehtede koostaja, Reduxi valikute raamistik, Revolution Slider, Parallaxi taustad ja Google’i veebifondid, muutub AVOIR WP ideaalseks valikuks loominguliste veebisaitide ja projektide jaoks. Kasutades ühe klõpsuga demoinstalleerijat ja WooCommerce’i jaoks valmis demo, saate oma veebisaidi üles seada ja mõne minutiga sisu luua. Peaaegu kõiki selle teema elemente on hõlpsasti kohandatav ilma igasuguste kodeerimiseta.

Vastuvõtlik ja ülipainduv AVOIR WP võimaldab teil luua väga esteetilisi ja ainulaadseid lehepaigutusi. Kohandatud värvikomplektid, Google’i veebifondid, Parallaxi taustad, Video Sliderid, Animateeritavad elemendid ja palju muid funktsioone on hõlpsasti kasutatava ja intuitiivse liidese kaudu saadaval..

20. Monsterrat

Monsterrat WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Monsterrat on puhas ja minimaalne portfellitasu WordPressi teema. See armas teema sobiks suurepäraselt oma kunsti, tootekujunduse, rõivaste, multimeediumesitluste või millegi muu tutvustamiseks.

Kui teie kujundaja on mingil viisil või vormis, mida te tõesti vajate, veebisaiti, et inimesed leiaksid teid. Lihtsaim viis alustamiseks on WordPressi teemaga, miks siis mitte Monsterrat? Selle teema üks unikaalsemaid omadusi on kõhn vertikaalne ikoonil navigeerimine, mis laseb teie meedial seista ees ja keskel. Peidetud menüü, sotsiaalsete linkide, portfelli ja otsinguriba avamiseks peavad teie lugejad lihtsalt hõljuma ikoonidel.

Kuid Monsterrat saab teha palju enamat kui lihtsalt teie portfell, vaid ka palju kohandatud postitustüüpe ja võimas Visual Composeri lehe koostaja. Nii saate lisada pakutavaid teenuseid, õnnelike klientide ja isegi oma meeskonnaliikmete iseloomustusi (kui olete ainult sina, siis kasutage helilooja abil umbes lehe loomiseks). Muud teemafunktsioonid hõlmavad Google Mapsi integreerimist, FontAwesome’i ikoone, tõlkefaile, loendureid ja edenemisriba ning palju muud.

21. labürint

Labürint WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Maze on väga ainulaadne ja loominguline portfellitasu WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt igale agentuurile või stuudiole oma veebisaidi loomiseks. See teema on suurepärane viis klientidele teada anda, kui fantastiline sa oled.

See teema on tõesti omalaadne. Kui soovite jätta suure ja julge mulje, on Maze just teile sobiv. Sellel ainulaadsel ühelehelisel portfelliteemal on suurepärased omadused oma veebiportfelli loomiseks, mis kirjeldab teid ja teie loomeprotsessi. Kasutage jaotiste korraldamiseks hõlpsat paigutuse loomist, valige heledate ja tumedate värvikihtide hulgast ning alustamiseks kasutage sisseehitatud gradiendi tausta.

Labürindis on veel palju funktsioone, nagu kohandatud täiustatud kerimine, lõuendil kõrge FPS-taustaga graafika ja täisekraanil liugurid, mis köidavad lugejate tähelepanu. Ja kaubamärgita valikute paneel, dünaamiliste postituste ja lehtede metaboksid, Google’i fontide tugi ja muud taustprogrammi funktsioonid pakuvad teile rõõmu. Teiste suurepäraste teemafunktsioonide hulka kuuluvad lapseteema tugi, tõlkefailid, armas lühikeste koodide generaator, Ajaxi kontaktvorm ja palju muud.

22. Beckett

Beckett WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Beckett on moodne ja lihtne ajaveebide ja portfelli lisatasu teema WordPress. Puhta ja avara paigutusega hoiab see teema fookuses teie pilte ja sisu.

Harrastajalt professionaalsele fotograafile hüpates on esimene samm luua stiilne veebisait, kus oma töid näidata. Beckett teeb teie elu lihtsaks. See teema sisaldab peamisi funktsioone, mida peate fotograafia veebisaidi kiireks üles ehitamiseks. Filtreeritav portfell sobib ideaalselt teie pildigaleriide üleslaadimiseks ning portfoolio ja arhiivilehtede mallid muudavad teie lehtede lisamise kiireks ja lihtsaks.

Veel üks Becketti suurepärane omadus on sisseehitatud tugi WordPressi teema kohandajale. Siit saate seada kohandatud värve, valida paljude kohandatud vidinate hulgast ja muust. Selle abil näete kõiki oma muudatusi reaalajas, enne kui need oma aktiivsele veebisaidile siduda. Muud omadused hõlmavad uimastamist avalehe slaidiseanssi, kohandatud lühikoode, iseloomustuste lehte, tundlikku kujundust ja brauseritevahelist ühilduvust.

23. Stack

Virna WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Stack on Themify värvikas ja moodne metroo stiilis müüritise portfelli premium WordPressi teema. Sellel teemal on täiesti sujuvalt reageeriv kujundus, mis muudab teie sisu hõlpsalt loetavaks ükskõik millises seadmes. Teema on stiilne müüritise ajaveebi- ja portfelliteema, mis kasutas lisandmoodulit Themify “Tiles” hiljutiste postituste sujuva ruudustiku loomiseks. See teema on ideaalne viis jagada oma mõtteid, eksperimente või isegi oma kunstiteoseid muu maailmaga.

Teema kasutab Themify lohistamist, seega on kohandatud paigutuste loomine lihtne. Sisseehitatud värvivalikud tähendavad seda, et saate luua teie jaoks sobiva versiooni Stackist (kui soovite kasutada ainult roosa toone, saate seda teha – lihtsalt meie stiilipaneel). Lisaks on teema ühilduv WooCommerce’iga, nii et saate oma veebisaidilt raha teenima hakata, müües oma tooteid või sidusettevõtete saitidele linkides.

Muude funktsioonide hulka, mis teile kindlasti meeldivad, on lõpmatu kerimine, võrkkesta piltide tugi, palju postitusvorminguid, kohandatud lühikoodid ja vidinad, Google’i kohandatud fondi valikud ja palju muud.

24. paisuda

WordPressi teema paisuma

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Paisumine on minimaalne portfell ja blogimise lisatasu pakkuv WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt isikliku veebisaidi loomiseks, et oma mõtteid jagada või oma tööd reklaamida. Pluss suurepärase videotausta taustal muudab teie postitused ja sisu silmapaistvaks.

Kõik on võrgus, seega on mõistlik, et ka teie peaksite olema. Paisumine on fantastiline võimalus oma ajaveebi või veebiportfelli loomiseks. See hõlpsasti kasutatav teema reageerib täielikult, nii et teie jälgijad saavad teie uusimaid postitusi kontrollida ükskõik millises seadmes. Sisseehitatud kodulehe ja portfelli mallid muudavad teie veebisaidi seadistamise lihtsaks.

Üks paisumise silmapaistvamaid omadusi on täislaiuses videotaust. Teema toetab Vimeot, Youtube’i ja ise hostitavaid videoid, nii et saate luua pilkupüüdvaid lehti. Ja pealkirjade kohandatud pilditaustad lisavad teie portfooliosse, ajaveebi jms ainulaadse pildi. Muude teemafunktsioonide hulka kuuluvad kohandatud vidinad, kohandatud logo üleslaadimine, kasulikud lühikoodid ja WordPressi teemakohandaja tugi (disaini hõlpsaks kohandamiseks).

25. Themify poolt elegantne

Themify Elegantne WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elegant on Themify kujundatud puhas ja minimaalne portfellitasu WordPressi teema. See teema sobib suurepäraselt fotograafidele, kunstnikele ja ajaveebidele, kellel on lugejatega jagamiseks palju suurepäraseid pilte.

Foto on väärt tuhat sõna, eks? Miks mitte täita oma veebisait miljonite sõnadega, kasutades uhkeid portfelle, mis kuuluvad teema Elegantne portfell WordPress alla. See teema on teile (ja teie meeskonnale) suurepäraselt kodeeritud, et saaksite jagada oma nõuandeid ja mõtteid täis blogi, oma tööde portfelle ja isegi e-poe pood, kui leidub kaupu, mida soovite oma lugejatega jagada.

Elegantne portfell on eelkujundatud 6 erineva värviga, kuid on ka sisseehitatud värvivalijaid, kui soovite kujundada oma värviskeemi. Ja kuna see teema sisaldab Themify lohistamislehtede koostajat, on hõlpsasti kohandatud ilmega lehti lihtne luua vaid mõne klõpsuga. Kõik need hõlpsasti kasutatavad valikud muudavad Elegantse portfelli suurepäraseks valikuks iga loomingu jaoks. Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad kohandatud vidinad, palju lühikoode, kolm pildifiltrit (seepia, hägusus ja halltoon), kohandatud päisevalikud, sotsiaalne integratsioon ja muidugi armas reageeriv disain.

26. Punane: Folio

Punane: Folio WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Punane: folio on teema Forest reageeriv WordPressi teema. See armas teema sobib suurepäraselt meie töö tutvustamiseks, mida jagada oma sõprade, klientide ja jälgijatega.

Portfelli omamine, mille üle võite uhke olla, on oluline iga kujundaja, arendaja või kunstniku jaoks. Pannes oma portfelli võrku, on teil lihtsam jagada oma tööd sõprade, pere ja tööandjatega, ükskõik kus te ka poleks. Punane: folio on ideaalne viis veebiportfelli loomiseks, mida saate näidata ükskõik millises seadmes tänu reageerivale paigutusele, kohandatavatele Google’i fontidele, Pretty Photo-valguskastidele ja muule.

Punase võtmeelement: Folio on teema sisseehitatud paindlikud portfellivalikud. Portfelli kohandatud postitustüüpi kasutades saate kiiresti ja hõlpsalt luua piiramatuid portfellilehti, jaotisi ja kategooriaid. Stiilige iga oma portfoolio, kasutades filtreerimisvalikuid, pildi suurust (väike või suur ruut, maastik, väike või suur portree või video), valguskaste ja iga üksuse valikulist ühtlast brauseriraami. Lisaks saate teemavalikute paneeli abil kohandada oma portfooliate vahekaugusi, ülekatteid ja läbipaistmatust.

Teiste teemafunktsioonide hulka kuulusid erinevate teemaelementide piiramatud värvid, hõlpsasti kasutatav teemavalikute paneel, ühe- ja mitmelehelised paigutuse valikud, meeskonnaliikmete kohandatud postituse tüüp, 9 lehekülje mallid, mis aitavad teil alustada, kihi liugur ja palju muud.

27. Rada

Raja WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Trail on minimaalne portfoolio stiilis WordPressi teema, mis on pärit teemast Trust. See stiilne teema on puhas ja lihtne, nii et saate oma pilte ja videoid näidata.

Portfellid on suurepärane viis oma töö või praeguste projektide kuvamiseks. Traili abil saate luua oma töödest elegantse ja minimaalse veebiportfelli. See on kasulik töökohale kandideerimisel, oma võimete näitamiseks potentsiaalsetele klientidele või lihtsalt sõprade ja perega jagamiseks.

Rada on komplekteeritud armsa filtreeritava portfelliga. Tööde kuvamiseks saate lisada pilte, galerii liugureid ja videoid. Lisaks saate parallaksi avalehe abil näidata oma uudiseid. Veel üks suurepärane funktsioon on sisseehitatud WordPressi teema kohandaja, mille abil saate muuta värve, fonte ja muid funktsioone.

28. OnePager

OnePageri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

OnePager on elegantne WordPressi teema, mille on välja töötanud Templatic. See teema on suurepärane viis isikliku või professionaalse portfelli tutvustamiseks.

OnePageri funktsioonirikas koduleht sisaldab kogu teie kõige olulisemat teavet ja keskpunkti. Saate valida, kas lisada kodulehe liugur, oma töötajad, portfelliobjektid, teenused, iseloomustuste või arvustuste karussell, kuulutused, oma ajaveebi postitused, infoleht ja isegi kontaktvorm. Lisaks on teie avalehte lihtne kohandada vidinate ja WordPressi sisseehitatud menüüsüsteemi abil. Nii saate luua avalehe, mida kliendid või lugejad näevad.

Teema toetab ka mitmesuguseid muid võimalusi, mis sisalduvad enamikus Templaticu teemades. Funktsioonide hulka kuulub WooCommerce’i täielik veebipood, täpsema otsingu, arhiivide, saidi kaardi ja kohandatud lühikoodide tugi.

29. Julge

Rasvane WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Bold on Themify kokku pandud ilus ajaveebi ja portfell WordPressi teema. See võluv teema on täis suuri värvipilte, tekstuuri ja puhtaid küljendusi, mis muudavad selle ideaalseks veebisaitide jaoks kõigile blogijatele, kujundajatele, karikaturistidele, fotograafidele jne..

On selge, et see teema mõjutab. Niipea kui jõuate täislaiuste avalehtede postitusteni, on vikerkaare värviga mis tahes värvi. Blogisse ja portfooliosse saate lisada peaaegu kõike. Mõlemad toetavad standardset pilti, galeriisid, liugureid, videoid ja isegi kaarte. Lisaks saate kohandada iga lisatud postitust eraldi. Valige ükskõik milline värv, muster, pilt, font ja joondamine. See annab teile õiguse luua teie isikupäraga sobivat veebisaiti.

Veel üks suurepärane omadus on avalehe lõpmatu koormus. Külalised saavad sirvida seni, kuni nad leiavad, mida nad otsivad. Ja seal on ka kasulik ülanupp. Sel moel ei pea nad enam tagasi üles kerima, kui nad on valmis. Üles ühe nupu klõpsuga kuvatakse nad hõlpsaks navigeerimiseks teie päisesse.

30. Tint

Tindi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tint on teema Trust välja töötatud reageeriv võrguportfell WordPress. Sellel uimastataval teemal on sujuv kodulehevõrk, mis kuvab asjatundlikult portfelliobjekte, muutes selle suurepäraseks kunstnikele, graafilistele disaineritele ja teistele isiklike portfooliodega isikutele.

See teema hoiab selle elegantse koduleheportfelli abil lihtsana. Õmblusteta võre muudab postid silma paistma. Lisaks sellele, et portfell on filtreeritav, on külastajatel teie teoste sirvimine ja otsitava leidmine hõlbus.

Tint reageerib ka täielikult. Nii saate oma saiti näidata oma portfoolioga, ükskõik kus te ka poleks. Sellise kena portfoolio abil saate seda hõlpsalt oma sõpradele ja jälgijatele oma praeguste projektide näitamiseks või isegi töövestlusel kogu oma töö kuvamiseks.

31. Patti

Patti WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Patti on üheleheline parallaksi stiilis teema, mis sobib ideaalselt lihtsa veebiportfelli loomiseks. Teema on tundlik ja hõlpsasti kasutatav, nii et peaaegu igaüks saab sellega oma WordPressi saidi ehitada. Teema hõlmab Visual Composeri lehe ehitajat, nii et oma veebisaidi kohandamiseks ei pea te kodeerimiskeeltest aru saama. Sisestage lihtsalt moodulid, mida soovite kaasata. Nagu projektid, parallaksi taustad, galeriid, liugurid, ikoonid, slaidiseanssid ja palju muud.

Kuid see pole veel kõik. Patti ühildub ka paljude kasulike ja populaarsete pistikprogrammidega, et oma portfooliosse veelgi rohkem funktsioone lisada. Tõlkige oma sait WPML-iga, lisage pood WooCommerceiga, hallake külgribade abil SMK külgribageneraatorit, optimeerige oma SEO-d Yoasti või teenuse All in One SEO paketiga jne..

32. Kappe

Kappe - täisekraaniportfell ja ajaveebi WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kappe on moodsa väljanägemisega, tundliku ruudustiku ja puhta, peaaegu minimaalse kujundusega WordPressi portfelli teemaga. See teema on loodud eranditult fotograafia jaoks, ehkki see võib haarata teisi vitriine. See on täielikult kohandatav ja sellel on võrkkestaikoonid, piiramatu liugurid, värvid, külgribad ja 5+ kohandatud vidinad. See on tõlkevalmis ja koos täielikult muudetud üksikasjaliku dokumentatsiooniga. Niisiis, kui otsite midagi, mis tõstab esile pigem teie töö kui iseenda, siis on see kindlasti proovimist väärt.

33. Filtreeritud

Filtreeritud WordPressi teema

Info ja allalaadimine

Filtreeritud on tõesti puhas ja stiilne WordPressi teema, mis annab teie tööle väärilise esitluse. Teie töö on hämmastav, nii et miks näidata seda keskpärasel teemal? Filtreeritud on tasakaalustatud ja minimaalse kujundusega, mitmete maitsekate jQuery-efektidega, mis muudavad teie töö hämmastavaks ja aitavad külastajatele muljet avaldada.

34. Ettevõtmine

Ettevõtte WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Venture on WPZoomi loodud tundlik äri- ja portfelliteemaline WordPressi teema. See on suurepärane teema ettevõtetele ja üksikisikutele, kes soovivad oma töö tutvustamiseks puhast ja minimaalset portfelli teemaga.

See teema sisaldab palju kasulikke funktsioone, näiteks kohandatud täislaiusega külgkuva. Värve, fonte ja muid slaidiesitluse funktsioone saate hõlpsalt muuta lehe Teema suvandid alt. See on suurepärane võimalus tuua esile teie ettevõtte tegevus, hiljutised projektid või muud olulised uudised.

Venture pakub ka 12 vinge vidinat, et oma kodulehte kohandada. Kuvage pöörlevat klientide nimekirja, lisage tegevusele kutsuv teade või lisage kohe oma hiljutiste postituste loend. Muud vidinad hõlmavad Flickri voogu, Twitteri voogu, hiljutisi kommentaare, vahekaardiga portfooliot, iseloomustusi, sotsiaalseid linke ja palju muud.

35. Apex

Apexa WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Apex on stiilne portfellitasu WordPressi kujundus, mille on kujundanud Templatic. See moodne teema loodi spetsiaalselt arhitekte ja ehitusagentuure silmas pidades.

Arhitekti või ehitusettevõttena vajate oma ettevõtte jätkamiseks investoreid ja / või kliente. Esitage oma tööd professionaalselt, kasutades Apexi, ja avaldage kindlasti muljet nii klientidele kui ka investoritele. Teemal on kõik, mida vaja – armas koduleht, parallaksi pildi tausttugi, suurepärane kontaktvorm, kasulik ajaveeb ja mis kõige tähtsam – viis oma töö dokumenteerimiseks ja jagamiseks.

Selle teema lahedam omadus on uimastamise portfell, kus saate oma omadusi tutvustada. Igas postituses on teie projekti tutvustav uimastamise täislaiusega piltide liugur, millele järgneb üksikasjalik kirjeldus (funktsioonid, mugavused, rajatise kirjeldus, maksegraafik jne). Lisaks on spetsiaalne sektsioon kaardi lisamiseks oma asukohale, kinnisvaravideo ja isegi brošüür. See on suurepärane viis kõigi oma projektide kuvamiseks ja kogu teabe kuvamiseks, mida ostjad ja investeerivad soovivad näha puhtas ja hõlpsasti loetavas vormingus.

Teema sisaldab ka palju kohandamisvõimalusi WordPressi teemakohandaja kaudu. Siit saate lisada oma logo, kohandada teemavärve ja palju muud ning vaadata muudatusi reaalajas. Apex sisaldab ka kohandatud vidinaid, iseloomustuste tuge, sotsiaalse meedia integreerimist, lehemalle, WPML-i tuge tõlkimiseks ja palju muud.

Pakkumised meie parimateks portfelli WordPressi teemadeks

Need on vaid mõned meie lemmikteemadest, mis meie arvates on ka mõned parimad veebipõhised WordPressi teemad, kuid me teame, et teie jaoks on veel palju võimalusi. Kui olete leidnud, mida süda soovib, andke meile sellest teada. Meile meeldiks teada, millised on teie arvates parimad WordPressi portfoolio teemad ja kui arvate, et need oleks pidanud meie loendisse lisama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map