35 Hariduse, õppe ja kursuste juhtimise WordPressi teemad

On sügis, mis tähendab, et kõik naasevad varsti kooli, kui nad seda veel pole. See tähendab ka, et koolidel ja haridustöötajatel on aeg uueks õppeaastaks ettevalmistamiseks oma asjad kokku panna. Mis oleks parem aeg, kui nüüd oma kooli veebisaidile või veebikursuste kataloogile värskendust pakkuda?


Oleme alustuseks kokku kogunud mõned meie lemmikhariduse, õppimise ja kursuste haldamise WordPressi teemad. Lisateabe saamiseks klõpsake lihtsalt teemapiltidel!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. BuddyBoss

BuddyBossi veebipõhine õpe

Looge BuddyBossi abil oma parim veebipõhine õppesait. See funktsioonirikas platvorm sisaldab kõike, mida vajate oma kursuste veebis loomiseks, avaldamiseks ja isegi müümiseks. BuddyBossi teema töötab tõrgeteta koos Gutenbergi ja Elementoriga, nii et saate luua kohandatud paigutuse, mida soovite. Pluss sisseehitatud LearnDash-i tugi tähendab, et saate kursusi täiustatud võimalustega eeltingimuste, meiliteatiste, mitmetasandiliste kursuste, ülesandehalduse, juurdepääsu aegumise ja muu jaoks. Muud teemafunktsioonid hõlmavad sotsiaalseid rühmi, liikmete aktiveerimisi, aruteluteemasid, mobiilsidevalmis kursusi ja populaarsete pistikprogrammide (nt BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, Events Calendar Pro, WP Job Manager, GamiPress ja Gravity Forms) toetatud integratsioone..

2. WPLMS

wplms-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WPLMS on terviklik õppehaldussüsteemi WordPressi teema, mille on välja töötanud VibeThemes ja mis on müügil saidil ThemeForest. See vinge teema on täielik akadeemiline ja hariduslik raamistik kursuste, testide, hindamiste, statistika ja palju muu haldamiseks. See on täiuslik WordPressi teema koolidele, haridusasutustele või sertifitseerimisprogrammidele.

WPMLS-is on kõik, mida haridussaidi jaoks mõelda saab, ja lisaks veel veel. Teema sisaldab tuge kursuste jaoks, samuti kursuste kirjeldusi, ühikuid, kursuse hinda, pikkust, hinnanguid, ülevaateid, juhendajat ja isegi õppurite arvu. Integreeritud e-kaubanduse pistikprogrammiga WooCommerce on pärast kursuste lisamist kursuste müümine lihtne. Lisaks sellele, kui tudengid läbivad kursused, saavad nad veebisüsteemi kaudu hinnanguid, hindeid, märke ja sertifikaate.

Selle teema suurepäraseks omaduseks on kasutajaprofiilid. Õpilased saavad luua oma profiilid, et siis registreeruda kursustele, osaleda bbPressi foorumites või osaleda BuddyPressi sotsiaalvõrgustikus. Õpetajatel on veelgi võimsam kasutaja armatuurlaud, kust nad saavad jälgida kursuse tegevust, vaadata viktoriini ja testide esitamist, vaadata kursuse statistikat ja võtta ühendust õpilastega. WPLMS võimaldab õpilastel ja õpetajatel üksteisega võrgus suhelda.

See teema on tõesti raamistik. See sisaldab põhjalikku statistikat administraatorite ja õpetajate jaoks, privaatfoorumeid ja rühmi (sobib suurepäraselt õpperühmade jaoks), hõlpsasti kasutatavat pukseerimislehtede koostajat, reaalajas neile kohandajate tuge, tonni kohandatud vidinaid ja lühikoode ning palju muud.

3. Akadeemia

akadeemia-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Akadeemia muudab veebis õpetamise ja õppimise lihtsaks. Teema sisaldab kasutajaprofiilide, kursuste ja tunniplaanide, WooCommerce’i integreerimise, kohandatud fondide ja värvide, kursuse funktsioonide (tellimused, sertifikaadid, hinnangud jne), kohandatud lühikoodide ja palju muud. Selle kõige ja enama abil saate kiire ajaga luua toreda saidi.

4. eLumine

eLumine e-õppe keskkond WordPressi teema

eLumine on elegantne ja funktsioonirikas teema, mis ühildub täielikult LearnDashiga. Kasutage teema sisseehitatud valikuid LearnDash kursuste, kohandatavate viktoriinide, stiilsete paigutuste, edetabelite, sotsiaalse jagamise, bbPressi foorumite, BuddyPressi võrkude, dünaamiliste külgribade ja muu jaoks. eLumine on täis vingeid sätteid ja funktsioone (nagu ka visuaalseadmeid), mis muudavad teie saidi loomise lihtsaks.

5. LMS

lms-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

LMS on WordPressi jaoks tundlik õppehaldussüsteem ja kuna sellel on kursused, õpetajate profiilid, viktoriinid, hinnangud, kasutajaprofiilid, kursuste jälgimine ja palju muud, on see suurepärane algus teie veebipõhisele haridusprogrammile. Lisaks Sensei, BuddyPressi, sündmuste kalendri, WooCommerce’i ja MailChimpi ühilduvusega saate oma veebisaidile lisada igasuguseid suurepäraseid funktsioone..

6. Guru

guru-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Guru on puhta hariduse teema, mis kasutab populaarseks Sensei pistikprogrammi kursuste hõlpsaks haldamiseks, aga ka WooCommerce, nii et saate oma saidi raha teenida, müües oma lisatud kursusi. Mida see teema veel teha saab? Palju! Nagu lehe loomine koos Visual Composeriga, õpetajate täielikud profiilid, sündmuste kalendri pistikprogrammi kaudu testide ja viktoriinide tugi ja palju muud.

7. Varsita

varsita-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oma kooli või ülikooli jaoks veebisaidi loomine on Varsita hariduse WordPressi teemaga lihtne. Selle teemaga on kaasas palju suurepäraseid veebipõhiseid õppevahendeid, nagu näiteks Themeumi LMS-i pistikprogramm, PayPali integreerimine, kursuste ja õppetundide haldamine, töötajate profiilid, kohandatud sündmused, sisseehitatud meediumipleier ja isegi Visual Composer kohandatud lehtede jaoks.

8. Edubase

haridusbase-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Edubase’i õppe- ja ürituste WordPressi puhas ja professionaalne kujundus muudab selle suurepäraseks valikuks mis tahes haridusprogrammi või -rajatise jaoks. Teema on täielikult reageeriv, nii et teie kursuste loendid näevad alati suurepärased välja ja viis malli muudavad alustamise lihtsaks. Muude funktsioonide hulka kuuluvad õppetundide lehed, 2 päise stiili, õpetajate profiilid, kursused, ühilduvus BuddyPressiga ja lisatasu liugklapid Visual Composer & Revolution.

9. CleverCourse

nutikursus-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nutikas kursus on armas LMS WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt veebiväliste ja -väliste kursuste loomiseks ja müümiseks. Lisaks sisseehitatud kasutajaprofiilide toele on juhendajatel ja õpilastel lihtne kursis hoida ja kursusi juhtida. Selle teemaga kaasnevad ka kursuse lõputunnistused, juhendaja komisjoni tugi, kohandatud lehe ehitaja, täiustatud administraatori paneel ja palju muud.

10. Osavalt

osavalt-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oskuslikult on WordPressi teemaga õppekorraldus, mille abil saate kursusi ja ürituste pileteid oskuslikult luua, kuvada ja müüa. Kategooriafiltrid muudavad kursuste leidmise lihtsaks, värvivalijad muudavad kohandatud ilme loomise lihtsaks ning Sensei, WooCommerce, Events Calendar Pro ja Gravity vormide tugi veelgi enamate teemafunktsioonide jaoks!

11. EduLMS

edulms-haridus-teema

EduLMS WP on armas WordPressi haridusteema, mis sobib suurepäraselt kooli, ülikooli või õppeprogrammi veebisaidi loomiseks. Teema sisaldab suurepäraseid funktsioone, mis teile meeldivad, nagu viktoriinid (pluss läbimise kriteeriumid), õppetunnid, ülesanded ja palju muud. Nii saavad õpilased ja õpetajad teele jääda! Muud funktsioonid hõlmavad valmimissertifikaati, RTL-i tuge, kohandatud lühikoode, lisatud lehe koostajat, 5 paigutust, WooCommerce ja muud.

12. MasterStudy

magistriõpe-haridus-teema

Kui soovite luua haridussaiti, on MasterStudy suurepärane valik. Arendajad tegid oma uurimistööd ja on pakkinud kõiki funktsioone, mida peate silma paistma. See LMS-teema on täis tasuliste ja tasuta kursuste funktsioone ja võimalusi, 2 päist, kursuste ülevaateid, töötajate profiile, eelseatud värvikihte ja eelseisvaid sündmusi. Komplekti kuuluv Visual Composer muudab lehe ehitamise lihtsaks ja liuguri Revolution abil saate luua ka kohandatud liugureid.

13. Fable

muinasjuttu-haridus-teema

Looge tundlik laste kooli, lasteaia või eelkooli veebisait teemaga Fable WordPress. See lõbus ja sõbralik teema sisaldab ühe klõpsuga demoinstalleerijat, et teie elu lihtsamaks muuta, ning sisseehitatud pukseerimislehe ehitamine hõlpsaks kohandamiseks. Kuid see pole veel kõik – selle teemaga on kaasas ka Slider Revolution, sisseehitatud ajakava, võimas teemavalikute paneel, teema stiilide paneel ja palju muud.

14. e-õpe

elearn-haridus-teema

eLearn on mitmeotstarbeline WordPressi teema, mille kiireks ja lihtsaks seadistamiseks on kaasas mitu paigutust ja maandumislehte. Teema on tõlkevalmis, täielikult reageeriv ja seda toetab Unysoni kohandatud kujunduse raamistik. Lisage lihtsalt oma kursuste videod ja postitused, seejärel lisage registreerumine, et kasutajad saaksid neid tellida.

15. Epsilon LMS e-õpe

elearning-haridus-teema

LMS e-õpe on võimas teema LMS-i loomiseks WordPressiga. Selle teema abil on lihtne pakkuda veebikursusi tasuta või müügiks, olenemata sellest, kuhu valite, on hulgaliselt funktsioone, näiteks toetus LearnPressi LMS-i pistikprogrammi jaoks, bbPressi foorumi integreerimine, mitu makseviisi (WooCommerce, PayPal, Stripe) ja 8 eelvalmis demosid, mille saate kiireks seadistamiseks importida!

16. KIDIX

kidix-haridus-teema

Looge Kidixi hariduse WordPress-teemaga oma kooli, lasteaia, päevakodu või laagri jaoks magus veebisait. Kasutage sisseehitatud kohandaja valikuid, et teha oma veebisaidil reaalajas värvide, fontide ja muu kujunduse muudatusi. Lisage oma õpetajad, klassid ja isegi fotoalbumid, kasutades lisatud kohandatud postitustüüpe. Oh, ja Kidix on WPML-iga valmis hõlpsaks tõlkimiseks.

17. Leiutis

leiutama-harima-teema

Invent on haridus- ja kursuste WordPressi teema, mis on loodud kolledžite ja ülikoolide veebisaitidele. Teemal on täielik LearnDashi tugi, et saaksite kursusi ilma probleemideta lisada. Leiutis sisaldab kohandatud postitustüüpe kursuste, uudiste, ürituste, osakondade, õppejõudude ja isegi portfelli jaoks. Nii saate sisu ilusa ja korrastatuna hoida. Ja sisseehitatud lühikoodigeneraatori abil pole kohandatud ilmega lehtede loomine üldse probleem!

18. ülikool

ülikool-haridus-teema

Info ja allalaadimine

Looge oma WordPressi teemaga õppeasutusele uimastamise veebisait. LearnDashi kursuste, tundide ja viktoriinide toel saate lisada kõikvõimalikke veebipõhiseid haridusprogramme. Lisaks saab sisseehitatud WooCommerce kauplusega müüa nii juurdepääsu kursustele kui ka pileteid eelseisvatele üritustele ja konverentsidele. Muud omadused hõlmavad lehe ehitamist, värvivalikuid, tundlikku ja võrkkesta kujundust, kohandatud kalendrit ja palju muud.

19. Educampus

edukampus-haridus-teema

Educampus on lihtne haridus- ja ülikoolistiilis WordPressi teema, millel on minimaalne kujundus ja kasulikud võimalused kooli veebisaidi kiireks käitamiseks. Teema on täielikult reageeriv, võrkkest valmis, sisaldab lisatasu liugurit Visual Composer & Revolution, kursusi ja isegi põhisündmuste kalendrit.

20. Väikesed inimesed

väike-inimesed-haridus-teema

Väikesed inimesed on lõbus ja funktsionaalne lastehoid, päevalaager, juhendamine, koolieelikute ja lasteaia stiilis WordPressi teema. Väikesed inimesed pakuvad teie jaoks palju funktsioone, et luua oma laste haridusprogrammile täiuslik veebisait, näiteks lihtne lehtede koostaja, premium Revolutioni liugur, TimeTable’i ajastamise pistikprogramm, kohandatud fondid ja täielik tõlketugi.

21. Driveme

driveme-haridus-teema

On ka autokoole ja neile on Driveme suurepärane võimalus. See nišihariduse teema sobib suurepäraselt autojuhtidele, mootorrattakoolitusele, poolveoki juhendamiseks või isegi ehitustarvikute autokoolidele. Ükskõik, mida õpetate inimestele autosõitu, on Drivemel võimalused kodulehe kujunduse, makseviisi, broneerimise, värvide, kursuste loendite ja palju muu jaoks.

22. Hariduskeskus

haridus-keskus-WordPress-teema

Hariduskeskuse WordPressi teemaga on hõlbus luua oma kolledži, ülikooli või veebikooli jaoks veebisait (koos koolituskursustega). Täiustatud õppehaldussüsteemides on intuitiivne navigeerimine, paindlikud kursused ja piiratud juurdepääs ainult klientidele (või üliõpilastele). Lisaks on kohandatud väljanägemiseks lehemalle, piiramatu arv värve, palju blogistiile ja palju muud.

23. Polütehnikum

polütehniline haridus-teema

Sellel hariduse ja LMS-i WordPressi-teemal on kõik funktsioonid, mida vajate haridusalase veebisaidi loomiseks. Polütehnikum võimaldab teil lisada üksikasjalikke teaduskonna lehti, laiendatud kasutajaprofiile, täielikku kursuste kataloogi, megamenüü saidil navigeerimist ja palju muud. Lisaks Sensei & WooCommerce’i toele saate kursusi hõlpsalt lisada ja müüa!

24. Beebi lapsed

beebi-lapsed-haridus-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Beebilapsed on teemametsas pakutav WordPressi hariduse ja õppimise lisatasu teema, mille abil saate luua toreda veebisaidi oma päevahoiu, kooli, laagri või laste haridusprogrammi jaoks.

See teema kasutab Visual Composeri pistikprogrammi, nii et saate elemente lohistada, et luua täiuslik koduleht, kontaktleht ja palju muud. Lisaks sisseehitatud kohandatud postitustüüpidele sündmuste, õpetajate, ekskursioonide, kursuste ja muu jaoks on kogu programmi teave saidile hõlpsasti lisatav..

Selle teema teine ​​suurepärane omadus on lisatud WordPressi ajakava. Selle pistikprogrammi abil on lihtne oma kursusi või klasse vastavalt planeerida ja värvida. Nii on vanematel hõlpsasti näha, mida ja millal pakute. Baby Kids sisaldab ka suurepäraseid võimalusi piiramatute värvivalikute, jaluse võimaluste, sündmuste lehtede, õpetajate profiilide, müüritise ajaveebi ja muu jaoks.

25. Minu ülikool

minu ülikool-haridus-teema

Minu ülikool on tundlik haridusteema, mis on loodud Bootstrapi ja Visual Composeri toega tugevale alusele ja hõlpsale kohandamisele. Muud kasulikud funktsioonid hõlmavad täpsemat kursuseotsingut, värvi- ja kirjasuvandit, tõlketuge ja laiendatud dokumentatsiooni (võimalikele küsimustele vastamiseks).

26. Kvalifitseeritud koolihariduse kursused

Kvalifitseeritud koolihariduse kursused

Oskuslik teema on mõeldud nii suurematele organisatsioonidele, näiteks koolidele ja ülikoolidele, kui ka üksikutele juhendajatele. Mis puutub disainieelistustesse, siis sellel teemal on palju pakkuda – alates 4 saadaolevast demosest ja 6-st värvilisest nahast – kuni eelhäälestatud tegevusele kutsumise bänneriteni, mis on iga veebisaidi vajalik osa.

Osatakse Sensei-ühilduvat teemat, mis kasutab WooCommerce’i ära e-kaubanduse funktsioonide ja kursuste müügi jaoks. Selle teema arendajad kavandasid ja kujundasid selle eriti veebikursuste müümiseks, ammutades inspiratsiooni sellistest kõrgetasemelistest saitidest nagu Coursera, Udemy, CodeAcademy ja Lynda.

Lisaks Senseile ja WooCommerce’ile toetab teema Events Calendar Pro ja Kontaktvormi 7 ning komplekti kuuluvad Visual Composer ja LayerSlider. Valida on nelja erineva demo kodulehe vahel ning teema sisaldab tuge õpetaja profiilidele.

27. Kooliaegne moodne haridus

Kooliaja moodsa hariduse teema

Olenemata kooli suurusest või eesmärgist, peaks igaüks olema varustatud täielikult töötava veebisaidiga, et tutvustada põhilist sisseastumist, asukohta ja personali puudutavat teavet või pakkuda veebitunde ja -kursusi ning kooliaeg on ideaalne lahendus.

Kaasasolevate arvukate premium-funktsioonidega, mis on loodud spetsiaalselt koolide veebisaitidele, näiteks Visual Helilooja, Google’i fondid, Ürituste ajakava, Kontaktvorm 7, Kihi liugur, Mammoti päis ja jaluse koostaja – igaüks saab luua ilusa ja täielikult töötava kooli veebisaidi.

Kooliaja malli olulised lehed hõlmavad järgmist: veebisaidi veebisait, kus on põhiteavet teie kooli kohta, meie kohta üksikasjaliku teabe vastuvõtmise ja töötajate kohta, kursused ja programmid, ajaveeb, et hoida oma õpilasi ja vanemaid kursis viimaste uudistega, Kontakt et saaksite hõlpsalt ühendust võtta administratsiooniga, kooli kalendriaasta üritustega ja galeriidega, et kuvada teie ülikoolilinnaku atmosfääri ja keskkonda.

28. Hariduskomplekt

Hariduspaki teema

Hariduspakett on esimene haridustee mitmeotstarbeline teema ja tänu pistikprogrammile „Õppekursus“ võimaldab kursuste, õpetajate ja tundide täielikku haldamist.

Iga demo on läbi mõeldud ja mõeldud konkreetsete haridusvaldkondade jaoks, näiteks ülikool, ülikoolilinnak, kolledž, e-õppe kool, muusikakool, toidukõrgkool, autokool, disainikool, keeltekool, lasteaed ja tantsuakadeemia. See teeb sellest täiusliku hariduse WordPressi teema teie õppekeskuse jaoks.

Hariduspakett võimaldab teil hakata müüma veebikursusi ja korraldada tunde kohalikul tasandil, olenemata sellest, kas olete spetsialiseerunud kohalikele töötubadele või veebikursustele – tasuta või tasulistele – mis tahes haridusvaldkonnale. See äärmiselt võimas teema pakub teile ka hõlpsa ühe klõpsuga demoimportimise funktsiooni, mis aitab teil kohe alustada ja veebikursuste müümist.

Hariduskomplekt kasutab oma kohandatud raamistikku, mis kasutab reaalajas kohandajat hõlpsaks kohandamiseks ja teie sait võib mõne sammuga täiuslik välja näha. Pakendis on ka kuulus ja võimas lehtede koostaja “Visual Composer”, mille abil saate luua hämmastavaid kohandatud lehti, kus on palju vaike- ja kohandatud komponente. Te ei pea teadma koodi, mida selle lehe koostaja tänab tänu lihtsate lohistamisriistade eest.

LMS-i plugina abil saavad õpilased jätta kursuste reitingu, et aidata teil säilitada kõrgeimaid standardeid, ja nad saavad ka kursust võrrelda, et teie kasutajad saaksid valida igale vajadusele parima kursuse. Teie kasutajad saavad maksta kursuste eest ka turvaliste tehingute kaudu PayPaliga. Veel tonni rohkem – see teeb hariduspaketi suurepäraseks võimaluseks!

29. Eduma WP haridus

Eduma WordPressi teema

Eduma Education WP on uimastav hariduse WordPressi teema, mis on loodud koos LearnPress LMS-iga, mis on WordPress.org # 1 LMS, muutes selle täiuslikuks veebilahenduseks hariduskeskustele, koolidele, ülikoolidele ja veebipõhistele õppeveebisaitidele.

Arvukate funktsioonide ja 10-klassiliste eelprojekteeritud mallide abil on see nii mitmekülgne ja võimas, et nii kaua kui haridusalast veebisaiti loote, saate selle teemaga alati tõhusalt üles ehitada, kasutades selleks kõige vähem aega ja vaeva.

Lehe lohistamise ja hariduse WP pakutavate valikute ja kohandamiste piiramatu arv muudab selle kasutamise suurepäraseks. Kuigi teil on endiselt täielik kontroll saidi väljanägemise ja toimimise üle, saate siiski neid kohandamisi hõlpsalt SiteOrigini lohistamise ja languse PageBuilderi abil rakendada..

Lisaks on ülim põhjus, miks see sobib teie hariduse veebisaidi projektiga, see, et see teenib teie nõudlust suurepärase WordPress LMS-i otsimise järele. Haridus WP on üles ehitatud parima WordPress LMS-i – LearnPress abil. Praegu kasutab seda pistikprogrammi 10 000+ aktiivset veebisaiti ja koolitajat. LearnPress on kuulus oma hiilgava kursuste haldussüsteemi poolest, mis jaguneb ühikuteks / sektsioonideks, tundideks, viktoriinideks, linkideks ja Youtube’i videoteks. Kaasas on ka palju suurepäraseid lisandeid ja funktsioone, näiteks kursuste kogumine – teile kursuse pakkumine seotud kursuste kohta või kursuse ülevaade / hinnang või viktoriinihaldus koos paljude küsimustüüpide ja paljude muude funktsioonidega.

30. Akadeemia

Akadeemia WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Akadeemia on haridusteema, mis on spetsiaalselt välja töötatud sellistele haridusinstituutidele nagu koolid, kolledžid ja keelekeskused. See teema on teie instituudi veebisaidil hõlpsasti kasutatav ja suurepärane valik.

Ärge raisake oma aega koodi õppimisele ja millegi uue kasutuselevõtmisele. Academiaga on kaasas võimas visuaalne helilooja, üks parimaid lohistamislehtede ehitajaid turul. Sisu, kursuse ja meediumite lisamine on sama lihtne kui elementide paika lohistamine.

Akadeemial on kaasas ka kolm kodulehe varianti, mis võimaldavad teil kiiremini alustada. Lisaks on see täielikult WooCommerce’iga ühilduv. WooCommerce’i integreerimine võimaldab teil oma kursust või materjale müüa. Lisaks kõigele on Academia üks esimesi teemasid, mis pakub teie WooCommerce’i toodete jaoks õunatelevisiooni efekte.

Teemavalikute paneel sisaldab ka erinevaid päiseid, lühikoode, MailChimpi integreerimist, vidina positsioone ja palju muud. Vaadake allolevat funktsioonide loendit, et näha, miks Academia on tõepoolest kindel valik teie haridusasutusele.

31. Buntingtoni haridus

Buntingtoni hariduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Buntington on hariduse ja akadeemilise lisatasu WordPressi teema, mis on saadaval Themeforestist. See teema oleks hea ja sobiv mis tahes kooli, juhendaja, kolledži, tehnikumi või muu haridusprogrammi jaoks.

Meelte – nii noorte kui vanade – harimine on raske töö. Nii et ärge raisake aega, kui üritate ise akadeemilist veebisaiti luua, selle asemel kasutage Buntingtonit. Selles lahedas ja puhtas teemas on kõik, mida vajate oma kooli või programmi jaoks veebisaidi loomiseks. Kursuste, galeriide ja sündmuste lisamine on imelihtne tänu Buntingtoni komplekti kuuluvatele kohandatud postitustüüpidele.

Teine suurepärane asi Buntingtoni juures on see, kui lihtne on oma kooli teema isikupärastada. Oma veebisaidi jaoks ideaalse avalehe loomiseks kasutage sisseehitatud avalehe ehitajat. Valige veerud, lisage sisu lühikoodid ja palju muud. Saate luua ka korduskasutatavaid sisuplokke sisutükkide postitustüübi abil, nii et saate lihtsalt sisestada oma duplikaadi sisu ilma, et peaksite seda iga kord uue postituse või lehe lisamisel uuesti kirjutama..

Buntington sisaldab ka selliseid suurepäraseid funktsioone nagu AddThis-tugi, kohandatud liugurid, palju lühikoode, kohandatud vidinad, parempoolse ja vasaku külgriba valikud ja palju muud.

32. Elementaarne

Elementaarsed WordPressi teemad

Info ja allalaadimine

Põhikool on akadeemilise ja haridustasuga WordPressi teema, mille on loonud Academia Themes. See puhas teema sobib suurepäraselt koolidesse, koolitusvõimalustesse, päevakodudesse, kolledžitesse, tehnikakoolidesse ja muudesse haridusasutustesse.

Iga haridusasutuse keskmes on töötajad ja õpilased, kes selle moodustavad, kuid kooli veebisait on viis neid kõiki kursis hoida ja ühendada. Looge Elementary abil oma haridusasutusele ilus ja kasulik veebisait. See armas teema sisaldab suurepäraseid funktsioone, mida peate oma kooli veebisaidi informatiivseks ja lõbusaks muutmiseks.

Teema kohandatud kursuste lehed muudavad oma kursuste loendi ja kogu kursuse teabe (kirjeldus, asukoht, ainepunktid jne) veebisaidile lisamise lihtsaks. Ja personalilehe mall sobib suurepäraselt kõigi oma õpetajate, professorite, administraatorite või dekaanide lisamiseks. Kuid see pole veel kõik, leidub ka malle galeriide ja iseloomustuste lisamiseks, et potentsiaalsed õpilased saaksid näha, milline on teie ülikoolilinnak ja lugeda reaalsete inimeste mõtteid teie asutuse kohta.

33. Tahvel

Tahvli WordPress teema

Info ja allalaadimine

Tahvel on haridus- ja akadeemilises stiilis WordPressi teema, mille on loonud AcademiaThemes. See teema, mis on loodud koolidele ja organisatsioonidele, annab teile palju võimalusi täieliku kursuste kataloogi loomiseks, sündmuste kavandamiseks, galeriide lisamiseks ja muuks..

Informatiivse ja abistava veebisaidi loomine on kõigi koolide või haridusasutuste jaoks võtmetähtsusega. Mis kasu on teie õpilaste veebisaidist, kui sellel pole kogu vajalikku teavet? Blackboardi abil on lihtne oma kasutajatele olulist sisu luua ja hooldada. Lisaks sellele, kui teil on vaja abi, alustades teema ostmist, sisaldab see ka tund kohandatud kodeeringut (teema kohandamiseks ja peenhäälestamiseks) ning aasta pikkust tuge ja värskendusi.

Nagu me ütlesime, peab teil olema oma õpilaste / kasutajate jaoks asjakohane teave. Tahvlil on lihtne lisada kõike, mida tavaline õpilane otsiks. Terviklik kursuste kataloog (koos kursuste koodide, ainepunktide, kestuse, poolaasta ja muuga), töötajate kataloog (lisage biosaated, kontaktteave, ametinimetus ja kontorinumber), iseloomustused, mineviku- ja tulevased sündmused ning isegi galeriid. Tahvel sisaldab lehemalle, mis muudavad kõigi nimetatud postitüüpide peamiste arhiivilehtede lisamise kiireks ja lihtsaks – lihtsalt valige mall ja salvestage.

Tahvel on suurepärane viis oma akadeemilise ettevõtte või asutuse tutvustamiseks. Ükskõik, kas olete kolledž, kutseõppe programm, juhendamiskeskus või mõni muu haridusega seotud programm. Tahvel on suurepärane WordPressi teema, mis jätab mulje nii teie tudengitele, õppejõududele kui ka isegi konkurentidele.

34. Lectura

Lectura WordPressi teema

Info ja allalaadimine

Lectura on puhta ja kaasaegse haridustasuga WordPressi teema, mille on loonud AcademiaThemes. See mall sobib suurepäraselt veebisaidi loomiseks teie koolile, colege’ile, sertifitseerimisprogrammile, suvelaagrile või muule organisatsioonile.

Enne pikaajalisele või kulukale programmile pühendumist uurib enamik inimesi seda. Mida nad leiavad, kui kasutajad otsivad teie organisatsiooni? Teil peaks olema hõlpsasti kasutatav veebisait, mis on täis sisu, sealhulgas teie kursused või programm, vastused korduma kippuvatele küsimustele, viis teiega ühenduse võtmiseks ja palju muud. Lectura on fantastiline viis moodsa ja kasutatava veebisaidi loomiseks, mida õpilased, vanemad ja potentsiaalsed registreerijad armastavad.

Lectura on kiire ja hõlpsasti seadistatav. Kasutage kaasatud lehe malle, et kokku panna oma ajaveebi, personali liikmete, kursuste, sündmuste ja muu peamised arhiivid. Ja kui teil on küsimusi, võite abi saamiseks alati pöörduda AcademiaThemes’i poole – Lectura ostmisel saate ka 1 täisaasta tuge ja 1 tunni tasuta kohandatud kodeeringut. See on fantastiline, kui teil tekib vigu või kui vajate näpunäiteid, et te ei tunneks end mugavalt kodeerides.

Teema on hõlpsasti muudetav ka vastavalt teie kaubamärgile. Valige piiramatute värvivariatsioonide hulgast, lisage kohandatud vidinaid, lisage oma sotsiaalmeedia linke, lisage reklaamivideoid ja palju muud. Lectura abil olete valmis oma organisatsiooni reklaamima hakata kohe.

35. Erudito

Erudito WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Erudito on WPZoomi kujundatud haridus- ja äritegevuse WordPressi teema. See täielikult reageeriv teema näeb enamikus seadmetes suurepäraselt välja ja sobib suurepäraselt oma kooli, kolledži, ettevõtte või muu organisatsiooni tutvustamiseks.

Erudito on puhas teema, millel on palju kasulikke funktsioone, näiteks kohandatud lehe mallid ja postitustüübid, mis muudavad teie saidi praeguste sündmuste, osakondade või ajaveebi lehtede lisamise lihtsaks. Vidina külgriba ja jalus muudavad teema hõlpsa navigeerimise ja võimaldavad teil valida, mida kuvatakse. Puhas päis, stiilis leht ja sotsiaalse meedia integreerimine on vaid mõned selle teema funktsionaalsematest külgedest.


Noh, see on nüüd! Loodetavasti leidus WordPressi teema, mis vastaks teie vajadustele ideaalselt. Ja kui ei, siis soovitaksin tungivalt tutvuda ülaltoodud WPLMS-teemaga, kuna sellega on kaasas võimas visuaalne helilooja mis tahes postituse või lehe kohandatud paigutuste jaoks. Või kui olete leidnud mõne muu teema, mis meil vahele jäi, andke sellest allpool teada. Õnne kooliaastale!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map