30+ peab olema Pinteresti-laadseid WordPressi teemasid

Pinterest on hullult populaarne ja kasvab kiiresti. Kuna nii paljud kasutajad seovad oma igapäevaseid tegevusi, meeldimisi ja mittemeeldimisi ning kasulikku teavet kogu veebis, pole ime, et WordPressi jaoks on loodud hunnik suurepäraseid Pinteresti inspireeritud teemasid.


Pinteresti sarnased teemad haaravad Pinteresti olemust – müüritise stiilis ruudustiku portfelli või ajaveebi, kus postitused sisaldavad esiletoodud pildi pisipilti ja lühikest kokkuvõtet artiklist. Allpool on minu leitud tasuta ja kommertslikud WordPressi teemad, mis on oma stiilis väga Pinteresti sarnased, kuid on laetud kõigi WordPressi fantastiliste ja hõlpsasti kasutatavate funktsioonidega. Vaadake neid allpool!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Teema kokku - müüritise võre näide

Total on ülipuhas ja kaasaegne WordPressi teema, mis on mõeldud uuele ajajärgule. Kuigi see teema sisaldab paljusid funktsioone oma kohandatud paigutuste loomiseks, on kõigi postituste kuvamiseks lihtne lisada suur müüritise ruudustik (koos lõpmatu kerimistoega). Saate avaldada standardseid postitusi, videoid, heli, tsitaate ja galeriisid. Kui see on teie unistuste tundlik teema, näeb Total välja hämmastav, olenemata sellest, millise seadme või kuvari suurusel saiti vaatate. Teema on väga hõlpsasti kasutatav, hästi kodeeritud ja kiire!

2. vapustav

vapustav-pinterest-wordpress-teema

Meie uusim ajaveebi teema Fabulous on reageeriv müüritise ajaveebi teema, mis sobib suurepäraselt fotograafidele, ajaveebide pidajatele, kujundajatele ja muule. Esitage oma tööd või mõtteid elegantselt pagineeritud või lõpmatu kerimismüüriga ruudustikus. Võite valida 1-4 veergu, samuti fikseeritud või kleepuva päise – see on teie enda otsustada. Teema sisaldab ka mitut postitusvormingut (tavaline, galerii, heli, video ja tsitaat) ning sisaldab kohandatud arhiivilehte, mis sorteerib teie postitused kuupäeva, kategooria ja vormingu järgi. See on suurepärane teema – hõlpsasti kasutatava teemakohandaja abil saate teema kiiresti ja hõlpsalt isikupärastada, ilma et peaksite teadma ühtegi koodi!

3. Fashionista

Fashionista WordPressi teema

Ettevõttes loodud hämmastav teema, on Fashionista müürikivide ajaveebi ja portfoolio teema prefektuurinäide. Sellel tundlikul teemal on palju postitusvorminguid, piiramatu hõljukivärvi, vasak või parem külgriba (või üldse mitte ühtegi!), Valikuline fikseeritud päis ja lõpmatu ajax laadimine! Lisaks on selle teema päises sotsiaalsed ikoonid ja pistikprogrammi Meeldib tugi, nii et lugejatel on teie postitustele meeldimine ja jagamine lihtne. Üldiselt on see WordPressi teema suurepärane võimalus iga isikliku või professionaalse ajaveebi jaoks.

4. Clippy

clippy-pinterest-wordpress-teema

Clippy on rõõmsameelne tasuta teema, millel on teie postitustele lihtne ja reageeriv müüritise ruudustik. Lisage fotosid, galeriisid, heli, videot, tsitaate, linke, slaidiseansse ja standardseid postitusi. Sellel teemal on ka peamine navigeerimismenüü oluliste lehtede linkide jaoks ja vidistatav jalus kõige jaoks, mida soovite lisada (nt teie Twitteri voog, sildid, lingid populaarsetele postitustele või isegi ajaveebipäevik). Mis kõige parem, see teema on täiesti tasuta.

5. Keen

innukas-huvitav-sõnapress-teema

Keen on loometurul saadaval olev minimaalse müüritisega blogi WordPress teema, mille on loonud Tienvooracht. See teema on lihtne, kuid elegantne ja sisaldab palju suurepäraseid lisafunktsioone, nagu värvivalikud, kohandatud fondi valikud, sisseehitatud portfell, sotsiaalsete linkide vidin, võrkkesta tugi ja palju muud. Kuna tegemist on esmaklassilise teemaga, saate selle teema autorilt ka tuge, mis on tore, kui teil juhtuks mõni viga.

6. Fotogramm

fotogramm-pinterest-wordpress-teema

Fotogramm on tasuta müüritise ajaveebi WordPressi teema, millel on kasulik kodulehe liugur, et esile tõsta teie esiletoodud postitusi. Parim osa selle tasuta teema kohta on see, et see integreerub teie Picasa ja Pintersti kontodega ning kasutab nendest sotsiaalmeedia saitidelt loodud postituste kuvamiseks kohandatud galerii malli. Teema sisaldab ka Ajaxi laadimist ja hulgaliselt kohandamisvalikuid, mida te ei näe alati tasuta teemades.

7. Smuuti

smuuti-pinterest-wordpress-teema

Smuuti on cr1000 välja töötatud armas ja tütarlapseline müüritise ajaveeb WordPressi teema teemametsal. See teema on tundlik ja võrkkestaga valmis, nii et teie postitused näevad kõikides seadmetes suurepärased välja ja hõlmavad kõiki teie tuttavaid ja armastatud postitusvorminguid (kõrvale, heli, galerii, pilte, linki, pakkumist, standardset ja videot). Smuuti on kaasas ka kaks kodulehe paigutust, teemavalikud, tõlkefailid ja esmaklassiline tugi.

8. Photum

photum-pinterest-wordpress-teema

Photum on müüritise portfell WordPress, mis juhtub ka tasuta. See teema on puhas ja lihtne. Vastuvõtlikuks ehitatud kodulehe ruudustik kohandab dünaamiliselt ekraani suuruse põhjal, nii et näete alati õiget arvu veerge. Teema toetab ka eraldi ajaveebi, kus saate oma mõtteid portfellist eraldi jagada.

9. SerenityWP

rahulikkus-pinterest-wordpress-teema

SerenityWP on müüritise ajaveebi teema, mille on välja töötanud WoWThemes. See tundlik teema sisaldab kohandatud postitustüüpe teie portfooliole, müürikiviportfellile ja iseloomustusi, lisaks hunnik vingeid kohandamisvalikuid (18 värvikihti, piiramatud värvid, 29 lühikoodid, teemavalikute paneel, 2 külgriba jne). See on suurepärane teema veebipäeviku, -portfelli või -esitluse loomiseks puhta Pinteresti stiilis müüritise ruudustikuga.

10. Vasiliki

vasiliki-pinterest-wordpress-teema

Vasilikiis tasuta minimaalse müüritise võre WordPress teema, mis kasutab jQuery Masonry ruudustiku pistikprogrammi, et luua kena Pinteresti moodi välimus. Teema loob teie postitatud postituse põhjal ruudustiku ja sellel on sujuvad animatsioonid, müüritise paigutus, kohandatud menüüd, teemavalikud, ribareklaamid ja palju muud. Tasuta teema jaoks on mõned suurepärased omadused.

11. 1 leht

1leht-pinterest-wordpress-teema

1Page on Themeforestis müügil olev premium müüritisega ajaveeb ja ajakirja WordPress, mille kujundaja on An-Themes. See teema sisaldab imelist pukseerimisgaleriid, piiramatuid värve, piiramatuid külgribasid, müüritise paigutust, lõpmatut kerimist, hindamis- ja ülevaatussüsteemi, kohandatud vidinaid ja palju muud. Lisaks on teema tõlkevalmis ja täielikult reageeriv – nii et kasutajad saavad teie saidile ligi pääseda, olenemata sellest, kuhu või kuidas kasutajad pääsevad, iga teie lisatud postitust lugeda.

12. Raputatud võrk (tasuta)

Shaken Grid Pinterest WordPress Theme

Tasuta Shaken Grid WordPressi teema kasutab ära jQuery müüritise võre, et luua plaaditud Pinterestilaadne efekt.Plus, kui muudate brauseri suuruse ümber postitustenipid automaatselt ümber. Teema kasutab piltide lisamise hõlbustamiseks ka WordPressi postituse pisipiltide funktsiooni. Kaasas on 2 värvilahendust, vapustav galerii paigutus ja vidinustatud külgriba (tasuta teema jaoks on palju suurepäraseid funktsioone!).

13. Pinboard

Pinboard Pinterest WordPressi teema

Ilmselt Pinterestist inspireeritud Pinboard by Themify on kindel variant, kui soovite müüritise võre ajaveebi. Teemal on automaatne virnastamise paigutus pluss lõpmatu kerimine (täpselt nagu Pinterest). Pinboard on ka täielikult reageeriv, tal on võimalused kas ühe WordPressi installimiseks või mitme saidi jaoks, sellel on 3 paigutust (väikesed, keskmised või suured pildi pisipildid), animeeritud tagasi ülanupp, 7 eraldiseisvat nahka ja palju muud!

14. Tetris (tasuta)

tetris-pinterest-wordpress-teema

Tetris on täielikult reageeriv Pinteresti-laadne WordPressi teema, mille on loonud AJ WPExplorerist. Sellel teemal on müüritise avalehed ja arhiivilehed ning see toetab mitmesuguseid postitusvorminguid (standard, galerii, heli, video, link ja pilt), nii et saate oma saidile lisada peaaegu iga sisu, mida soovite. Tetris on hõlpsasti kasutatav WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt isiklike portfellide ja ajaveebide jaoks.

15. Remal

Remal Pinterest WordPress Theme

Remal on müüritise võre teema, mis on täis võimalusi, suvandeid ja muid võimalusi. Teema on reageeriv, kasutab isotoobi müüritise võrestikku, et saavutada sama välimus nagu Pinteresti, ja komplektis on palju postitusvorminguid (standard, pilt, kõrvale, galerii, heli, pakkumine, link ja video). Remalil on ka sisseehitatud suhtlusjagamine ja reklaamipinnad (vidina kaudu), paremalt vasakule tugi ning palju vidinaid ja lühikoode. Lisaks on piiramatu arv värve ja taustavalikuid – nii et kui valikud on just sellised, mida soovite, edastab Remal kindlasti.

16. Gridly (Free)

Gridly Pinterest WordPress Theme

Puhas ja lihtne Gridly on vinge minimaalse võrguga müüritise teema. See teema on loodud koos graafiliste disainerite ja fotograafidega ning see keskendub sisule ja lisad minimaalseks. Teema on reageeriv, sisaldab põhivalikute paneeli, toetab esiletõstetud pilte, tal on võimalus üles laadida kohandatud logo, sisaldab kahte värvi armsat skeemi, täielikult vidinustatud jalus ja müüritise paigutuse loomiseks kasutab jQuery. Kui soovite seda lihtsana hoida, on Gridly teile tasuta teema.

17. Näitus

Näitage välja Pinterest WordPressi teema

Näitus on müüritise võre teema elegantne, vasakule joondatud tõlgendus. Korraldatud ja funktsionaalne näitus kuvab reageerivalt igat liiki sisu (postituse vormingud hõlmavad pilti, videot, heli, linki, pakkumist, kõrvale, galeriid, videot ja standardset) viisil, mis on silmadele lihtne. Lisaks on sellel teemal fantastilisi funktsioone, nagu Mailchimpi integreerimine, kohandatud vidinad ja kuna soovite klubi liikmeks saada, saate ka kõik muud Themes Kingdomi teemad (teie õnnelik part)!

18. ülivõrk

Ultra Grid Pinterest WordPressi teema

Kaasaegne ja minimaalne Ultra Grid WordPressi teema on ilus võrguteema, mis on täiesti tasuta. See teema sobib ideaalselt paljude portfoolioga reklaamide jaoks, mida nad soovivad näidata lihtsas, kuid elegantses ruudustikuvormingus (kuid teema toetab ka standard- ja pildipostituse vorminguid). Ultra Gridis on ka sotsiaalse meedia integreerimine ja kõik olulised teemafunktsioonid, millest te vajate, ilma kohevuseta.

19. PinSHOP

Pinshop Pinterest WordPressi teema

Kui Pinterest kohtus e-kaubandusega, sündis Pinshop. See teema on suurepärane müüritisevõrgu e-poe WordPressi teema. Lisage oma tooted ja laske neid kõiki kodulehele lõpmatult laadida. Kliendid saavad hõlpsalt sirvida kogu teie reklaamivarustust, ilma et peaksite mööda lehti ringi põrkama. Ostukorvis kasutatakse Ajaxi, et hõlbustada ühelehelisi ostukogemusi. Pinshopil on 10 suurepärast värvikinnitust, sellel on kohandatav kodulehetoote liugur, sellel on ülanupp tagasi, see on täielikult reageeriv, töötab kõigi suuremate brauserite ja enamiku mobiilseadmetega.

20. Võrguportfell (tasuta)

Võrguportfell Pinterest WordPressi teema

Võrguportfell on lihtne WordPressi teema, mis on mõeldud lihtsaks ruudustikuportfelliks. See teema on suurepärane viis kogu töö kuvamiseks kas lihtsate piltide või virnastatud pildigalerii postitustena. Grid Portfolio on SEO jaoks optimeeritud, töötab suuremate brauseritega ja pakub kontaktivormi 7 tuge. Lisaks, kui vajate teema teemaga seoses kunagi abi, saate teema autorilt toetuse saamiseks alati versiooniuuenduse versioonile üle minna.

21. Gridler

Gridleri Pinterest WordPressi teema

Gridler on võimas jQuery võrguportfell. Oma ajaveebisse on lihtne sisu lisada, kasutades paljusid postitusvorminguid (tavaline, kõrvale, galerii, link, pilt, pakkumine, olek, video, heli) ja oma portfooliole (pildi ja video tugi), seejärel kuvage need atraktiivses müüritises paigutus. Teema sisaldab ka sisseehitatud vormi koostajat, Google’i fontide tuge, kohandatud Twitteri ja Flickri vidinaid ja palju muud!

22. Sampression Lite (tasuta)

Sampression Lite Pinterest WordPressi teema

Ilus Sampression Lite on ruudukujulises stiilis ajaveeb WordPressi teema, mille suurused muutuvad reageerivalt teie brauseri või mobiilseadme jaoks sobivaks. See teema sisaldab suurepäraseid võimalusi, nagu kohandatud menüüd, kohandatud vidinad, keermestatud kommentaarid, märkmete tugi ja palju muud. Puhas paigutus, naiselik värviskeem ja lihtne, kuid elegantne ühekihiline menüü muudavad selle suurepäraseks blogimise teemavalikuks.

23. Inspireeri

inspireerima-müüritise-wordpress-teema

Inspire on BoostDevi loodud puhas mustvalge müüritise võre WordPress teema teemametsal. See moodne teema sobib suurepäraselt veebipäeviku, -portfelli või -ajakirja loomiseks. Teemaga on kaasas 5 erinevat kodulehe paigutust, Ajaxedi postitused (nii et lugejad ei pea teie postituste vaatamiseks lehte uuesti laadima), vinge halli skaalaga filter ja ülilahe libistatav jalus jCarouseliga. Ja see pole veel kõik – see teema on kaotanud rohkem funktsioone, mida leidub ainult premium-teemades.

24. Pronto (tasuta)

pronto-free-pinterest-wordpress-teema

Pronto on minimaalne jQuery müüritise WordPressi teema. Teema automaatne kohandamine nihutab veerud brauseri suurusele vastavaks, nii et teie saidi külastajad näevad alati teie sisu optimeeritud versiooni. Teema on teile valmis blogimiseks kohe karbist – lihtsalt installige ja hakake kirjutama! Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad teatiste jaotist, kohandatud logo suvandit, kohandatud Flickri vidinat, valguskastide tuge ja keermestatud kommentaare. Heitke pilk – Pronto võib lihtsalt olla teie ajaveebi jaoks täiuslik!

25.Stiil

TheStyle Pinterest WordPressi teema

TheStyle kasutab stiilse ajaveebi- ja portfelliteema WordPress loomiseks jQuery ruudustikku. Kaasaegne teema sobib suurepäraselt isiklike ajaveebide ja portfellide jaoks ning tänu Elegantsele lehemallile saate lisada palju galeriisid, kontaktlehte, saidiplaani, suurepärast ajaveebi ja palju muud. Teema sisaldab ka 5 värvilahendust, täielikku lokaliseerimist, ühilduvust populaarsete brauseritega ja vingeid elegantseid lühikoode. Lisaks on see teemakoosseis, nii et saate ka kõik muud elegantsed teemad!

26. Nööpnõel (tasuta)

Pinstrap Pinterest WordPress Theme

Twitteri Bootstrapist ja Pinterestist sai PinStrap. See tundlik (ja tasuta) WordPressi teema on Pinterest Bootstrapil üles ehitatud võrguteema. Vinge võrgu avalehe suurused muutuvad teie ekraanile sobivaks (tänu Wookmarki jQuery pistikprogrammile). Teemas on ka Ajaxi laadimine rohkem, 2 sisaldab Google’i fonte, valguskasti tuge ja vasakpoolsel külgribal, saidi kaardil ja saidiplaanil lehemallid. See on uskumatu teema, kus pole üldse raha!

27. Elastik

Elastik Pinterest WordPressi teema

Elastik on WPZoomi ilus ruudustik WordPressi teema. Teema kasutab nende tundliku võrgu kodulehe jaoks jQuery müüritist. Teemaga on kaasas esiletoodud kodulehe liugur, kasulikud postitusvormingud (galerii, pilt ja video) ja kohandatud vidinad. Teema on hõlpsasti kohandatav ka suvandipaneeli kaudu, muutes värve, fonte, laadides üles logo ja muid elemente.

28. tasakaalustamatus 2 (tasuta)

Tasakaalustamatuse Pinterest WordPressi teema

Tasakaalustamatus 2 on suurepärane tasuta võimalus atraktiivseks ajaveebi, portfelli või ajakirja veebisaidiks. Kaasaegses teemas on lihtne puhas ruudustik, paindlik vidisega päis ja sotsiaalmeedia võimalus. Teema lihtsus võimaldab seda kasutada mitmel otstarbel ja kuna see on tasuta, ei pea te ostjaid kahetsema, kui peaksite kunagi versiooniuuendusi leidma..

29. Märkmik

Märkmiku Pinterest WordPressi teema

Elegant Themes märkmik on suurepärane multimeedium WordPressi teemalahendus. Postitusvormingute ja CSS3 animatsioonide abil loob see teema suurepärase esmamulje. Standardsete pildi-, video- ja helipostituste lisamine on imelihtne. Lisaks muudab ePanel fontide, värviskeemide ja taustade kohandamise lihtsaks (kuigi kujunduse viimistlemine võib võtta veidi aega, kuna kõik need valikud on piiramatud). Ja kuna Elegant Themes on liikmesuse sait, saate ka ülejäänud nende teemaportfelli!

30. gRID (tasuta)

gRid Pinterest WordPressi teema

Bea Theme poolt loodud gRID-teema on kindel minimaalne teemavalik lihtsa ajaveebi- ja portfellisaiti jaoks. Puhas teema on Wordress 3+ valmis, sellel on kohandatud menüü, 4-veeruline paigutus, sisaldab täielikult vidinaga külgriba, loob automaatselt postituste pisipilte, on esiletõstetud postituse suvand ja tugiteenuste saamiseks saate alati uuendada premium-kimbu. See on üldiselt hea blogimise teema.

31. Tellis + müürsepp

Brick + Mason Pinterest WordPressi teema

Brick + Mason on kaunilt kujundatud võreportfelli teema. See teema on välja töötatud koos fotograafide, disainistuudiode ja teiste loominguliste inimestega. See teema sobib suurepäraselt suure hulga tööde tutvustamiseks minimaalses formaadis. Lõpmatu kerimine, jQuery müüritise, tundliku paigutuse, Google’i fondi tugi, libisev külgriba, piiramatu värvivalik, tumedad ja heledad nahad, kohandatud logo võimalus on vaid mõned selle suurepärase teema esiletõstmised.

Millist Pinteresti-sarnast teemat te kasutate?

Kas olete kasutanud mõnda ülaltoodud teemat? Jagage oma kogemusi allpool! Kas on mõni Pinteresti-laadne teema, millest ma ilma jäin, et olete leidnud või loonud? Ma tahan sellest teada! Jäta mulle teade kommentaaride sektsiooni!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map