30+ parimat WordPressi sotsiaalmeedia pistikprogrammi 2020. aastal

Parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPressi jaoks

Alates selliste suhtlusvõrgustike nagu Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest jt ilmumisest on sotsiaalmeedias jagamine saanud vanuse nii kaugele kui võrgus reklaamitakse. See on nüüd mis tahes hea turunduse ja SEO strateegia põhiosa, mistõttu peaksite kaaluma oma ajaveebi või veebisaidi WordPressi jaoks ühe parima sotsiaalmeedia pistikprogrammi kasutamist.


2019. aasta lõpus oli Facebooki peaaegu 2,5 miljardit aktiivsed kasutajad! Ka Twitter hävitab numbreid ja virnastab IPO sularaha. YouTube on muutnud seda, kuidas maailm videoid jagab, ja selle tulemusel sai see miljoneid kasutajaid. See tähendab, et peaaegu kõik on sotsiaalmeedias, kaasa arvatud teie sihtkliendid. Tõenäoliselt on teil praegu avatud üks või kaks või kolm suhtlusvõrgustikku, ärge nii?

Teie sihtrühm otsib sotsiaalsete võrgustike saite uudiste, meelelahutuse, värskenduste, kuulujuttude, toodete otsimiseks ning kontakti hoidmiseks sõprade ja perega. Teised mängivad Farmville’i ja ostavad mõnel neist saitidest virtuaalseid lemmikloomi, kuid hei, iga mees vastab oma maitsele. Mõte on selles, et suhtlusvõrgud võivad anda teile tohutu tõuke veebiliikluses. Järgige lihtsalt üldist sotsiaalmeedia strateegiat ja teil on kõik korras.

Alustame WordPressi parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammidega, kas pole? Kõik selles postituses käsitletud pistikprogrammid on teie veebisaidi jaoks suurepärased võimalused – soovitame lihtsalt valida üks (või võib-olla kaks, kui need on võrguspetsiifilised).

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. TikToki voog (tasuta)

TikToki söödavaba pistikprogramm

Esitage oma veebisaidi uusimaid trende, kasutades tasuta QuadLayersi pistikprogrammi TikTok Feed. Pistikprogramm võimaldab teil sünkroonida ja kuvada piiramatu arvu kasutajakontosid või kanaleid – ja pärast pistikprogrammi lisamist genereerib hõlpsasti kasutatav lühikood, et kleepida oma veebisaidi mis tahes postitusse või lehele. TikToki voog pakub hõlpsasti kasutatavaid võimalusi kasutajanime või räsimärgi lisamiseks, müüritise või galerii kuvavõre valimiseks, kuvatavate TikToki videote ja veergude arvu valimiseks, video ülekatte värvi ja hüpikute lubamiseks ja kohandamiseks, nupu stiilimiseks koos lingiga TikTok ja palju muud.

2. Instagrami vooggalerii

Instagrami voogalerii

Instagram on üks populaarsemaid sotsiaalseid platvorme ja seda on lihtne oma WordPressi saidile lisada Instagrami vooggalerii pistikprogrammi abil. See professionaalne pistikprogramm pakub lisafunktsioone, mida te ei leia tasuta sotsiaalsest pistikprogrammist. Lisage oma saidile piiramatu hulga Instagrami kontosid (või ühendage need üheks megavoogudeks) koos kohandatavate sätetega galerii, karussellide või müüritise paigutuste, taustavärvi, ümarate ääriste, hüpikakende, esiletõstude, kasutajaprofiili ja muu jaoks. Ja mis kõige parem, plugin tagab, et teid ei takistata piltide tõmbamast, ja tagab, et tänu sisseehitatud vahemällusüsteemile kuvatakse teie voog alati.

3. Kommide vidin (tasuta)

Kommide sotsiaalne vidin

Kas soovite lihtsalt oma külgribale või jalusesse lisada mõne värvilise silmailu? Siis võib Social Candy olla teie jaoks lihtsalt pistikprogramm. See armas väike pistikprogramm reklaamib väljamõeldud sotsiaalset vidinat, millel on võimalused teie ikooni suuruse, kuju (ruudu, ümarate nurkade või ümarate ringide), lingi sihtmärgi ja muidugi ka sotsiaalsete profiilide jaoks, mida soovite lisada. Praegu on valida 25 hulgast, kaasa arvatud sellised populaarsed valikud nagu Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN ja palju muud. Ja võite isegi lohistada, et oma profiile ümber paigutada, et neid kuvada soovitud järjekorras.

Kuid kui te ei soovi kogu pistikprogrammi installida vaid sotsiaalse vidina jaoks, kaaluge selle nimega kasutamist Veel vidinaid pistikprogramm, mis pakub sotsiaalseid linke ja muid kasulikke vidinaid teie Facebooki lehe jaoks, minu kohta, ettevõtteteavet, hiljutisi postitusi, Google maps ja palju muud.

4. Social Snap sotsiaalse jagamise nupud ja tööriistakomplekt

Social Snap sotsiaalse jagamise nupud ja tööriistakomplekt WordPressi pistikprogramm

Social Snap muudab sotsiaalse meedia lisamise teie WordPressi saidile lihtsaks. Installige ja lubage lihtsalt külgriba, tekstisisese ja meediumis kuvatavate sotsiaalsete nuppude valikud. Või kasutage kaasasolevat lühikoodi ja kohandatud vidinaid sotsiaalsete linkide lisamiseks kõikjal oma saidil! See võimas sotsiaalmeedia pistikprogramm sisaldab lisaks valikulistele prindi- / kopeerimisnuppudele, mitme nupu asukohale, kohandatavate nuppude järjekorda ja silte, sotsiaalsete võrgustike loendit, jagamisarvestust ja isegi klõpsamise säutsu võimete integreerimist populaarsete võrkudega (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn). . Minge üle versioonile Social Snap Pro juurdepääsu avamiseks vähemalt 30-le sotsiaalsele võrgustikule, sotsiaalsele sisselogimisele, automaatpostitusele, vanade postituste ja sisukapi funktsioonide täiustamisele.

5. Monarhi sotsiaalne jagamine

Monarch: WordPressi parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid

Info ja allalaadimine

Monarch on Elegant Themesi poolt loodud esmaklassiline sotsiaalse jagamise WordPressi plugin ja meie arvates on see tõesti üks parimaid sotsiaalmeedia pluginaid, mida saate oma WordPressi veebisaidi jaoks valida. Nende arendajate ja eluaegsete litsentsidega on Monarch ideaalne lahendus kõigi teie sotsiaalsete jagamisvajaduste rahuldamiseks. Rohkem kui 35+ sotsiaalsete võrgustike, 5 erineva nupuasendi, 6 hüpik- ja sisselülituslüliti, valikuliste loendurite, kohandatud värvide ja palju muu sisseehitatud abil saate sõna otseses mõttes omaenda sotsiaalsete nuppude komplekti luua..

6. Vooluhulk sotsiaalne voog

Flow Flow Social Stream: parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPressile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sotsiaalse seina loomine on Flow-Flow WordPressi sotsiaalse oja lisatasu plugina abil lihtne. Selle pistikprogrammi abil on lihtne oma sotsiaalsete profiilide ühendamine ja sotsiaalsete tegevuste täieliku voo kuvamine. Koostage oma sotsiaalmeediaprofiilide kohandatud voog (praegu toetatakse rohkem kui 40 voo tüüpi) või lisage oma lemmikteemad või räsimärgid.

Oma sotsiaalse voo kohandamine pole Flow-Flow probleem. Selle pistikprogrammi abil saate seada oma kohandatud ruudud filtritega räsimärkide, lehtede, kasutajate ja muu jaoks. Ja meediumide sortimiseks saate lisada oma lugejate reaalajas otsingu. Lisaks mitme kaardi paigutuse, kohandatud värvide, ruudustiku ja kompaktsete vaadetega on teie kohandatud voog hõlpsasti integreeritav mis tahes postituse, lehe või vidina alale.

Mis on isegi parem kui kõigi teie võrkude massiline sotsiaalne voog? Suhtlusvoog Google Adsense’i ja spondeeritud reklaamidega, et saaksite oma voo raha teenida ka oma veebisaidil! Laiendi Reklaam ja bränding abil saate oma sotsiaalsest voogust raha teenida, nii et kõik need säutsud, aktsiad ja klõpsud tasuvad end ära! Lisaks on veel Google Adsense’i integreerimise laiendusi ja reaalajas voo värskendusi veelgi rohkemate võimaluste jaoks.

7. Ray sotsiaalsed kanalid (tasuta)

Ray'i sotsiaalvood Twitteris

Selle uue Twitteri pistikprogrammi abil on imelihtne oma veebisaidil Twitteri kanalite kuvamine. Installige lihtsalt pistikprogramm. Minge pistikprogrammi seadete vahekaardile, klõpsake sinist nuppu, mis ütleb “Generate Access Token & Secret”. Teid suunatakse Twitterisse, kus volitate rakendust. Juurdepääsuluba ja saladus salvestatakse teie jaoks automaatselt. See selleks. Pärast seda asetage pakutav lühinumber lihtsalt mis tahes lehele, kus soovite Twitteri voo ilmumist.

Saate paigutada mitu Twitteri voogu ükskõik millisele lehele, kasutades lühikoode või vidinaid ja need töötavad tõrgeteta. Lühikoodidele või vidinatele pole vaja unikaalseid ID-sid pakkuda, nagu mõned pistikprogrammid nõuavad. Neid kõiki käsitletakse taustal. Pistikprogramm on intuitiivne ja seda on lihtne kasutada.

WordPressis hostitud tasuta versioon võimaldab kuvada kahte voo tüüpi – Kasutaja ajajoon ja Menüüde ajajoon. Kasutaja ajajoone abil saate kuvada mis tahes kasutaja säutsu. Ja Mentions võimaldab kuvada säutsu, kus autentitud kasutajat on Twitteris mainitud. See võimaldab teil kanalit kuvada kas loendivormingus või üheveerulises liuguris.

Pistikprogramm pakub palju kohandamisvõimalusi, kus saate peita või näidata säutsu erinevaid komponente. Spetsiaalne vahekaart laseb teil valida säutsu suuruse, värvid, lingi teksti kaunistamise säutsu eri osade jaoks. Liugur kasutab Owl Carousel ja sellel on palju sätteid, mida saate juhtida, näiteks navigeerimisnoolte kuvamine, punktinavi kuvamine, automaatne esitamine, üleminekuintervall, automaatne kõrgus jne. Liuguri abil saate täiustatud mobiilse sirvimise jaoks ka puute- ja lohistamisfunktsioone. Võite ka väliste linke mitte jälgida.

Professionaalsel versioonil on palju lisafunktsioone, näiteks erksate piltide / videote, twitter-kaartide kuvamine, täiendavad voo tüübid, näiteks ajaviide Hashtags & Search. Saate kuvada müüritise ja 2 veerusiliuguri abil. Võite ka linke eemaldada hashtagidest, mainimistest või välistest linkidest.

8. Sotsiaalmeedia vidin (tasuta)

Sotsiaalmeedia vidina tasuta WordPressi pistikprogramm

Oleme maininud seda sotsiaalmeedia pistikprogrammi eelmistes postitustes, mis tuletab mulle meelde ka seda WordPressi turunduspostitust. Kui te pole seda lugenud, siis tehke seda. Sotsiaalmeedia vidin võimaldab teil kuvada oma sotsiaalmeedia profiile ikoonidena külgribal. Pistikprogramm toetab arvukalt suhtlusvõrgustike saite – tegelikult üle 50-aastaseid – koos võimalusega lisada nii oma kohandatud linke kui ka e-posti jagamist. Kaasas palju erineva suurusega ikoone: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 ja kohandatud suurus. Lisaks saate animeerida ikoone, mis on saadaval neljas pakendis, et luua soovitud visuaalne efekt; ikoonid saavad sisse suumida (skaleerida), põrgatada või tuhmuda.

9. AddtoAny jagamisnupud (tasuta)

AddtoAny jagamisnupud: parimad sotsiaalse meedia pistikprogrammid WordPressile

Kui otsite kiiret, lihtsat ja tasuta viisi oma veebisaidile sotsiaalse jagamise lisamiseks, on see pistikprogramm suurepärane võimalus. Rohkem kui 100 sotsiaalmeediat ja jagamissaite, loendureid, hõljuvaid nuppe, individuaalseid jagamislinke, kaasasolevaid vektorikoone, paigutuse asukoha valikuid, hõlpsasti kasutatavat lühikoodi ja isegi Google Analyticsi integreerimist sisaldab AddtoAny pistikprogramm hulgaliselt funktsioone, mida olete kindlasti leidnud abivalmis.

10. Facebook .. Liugur

facebook-likebox-liugur-sotsiaalne-meedia-pluginad-for-wordpress-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sellel pistikprogrammil on vinge vahekaardi kujundus, mis on ahvatlev ja tähelepanu köitev. Kuid esteetika kõrvale, Facebook .. Sliderit on lihtne paigaldada ja kasutada. Tegelikult hõlmab installimine kolmeastmelist konfigureerimisprotsessi ja see on ka see, kuid autor (Arscode) pakub 24-tunnist tuge juhuks, kui te takerdute. Facebook · Slider toetab mobiilseadmeid, mis tähendab, et rohkem kasutajaid jagab teie sisu sõltumata kasutatavast seadmest.

See viietärnihinnanguline pistikprogramm on suurepärane tööriist ja lihtne viis saada rohkem aktsiaid, rohkem fänne, populaarsust ja lõpuks rohkem liiklust. Suurem liiklus tähendab varem või hiljem rohkem raha. Ärge laske end selle pealkirja pärast petta, see pistikprogramm toetab mitmeid suhtlusvõrgustike saite, sealhulgas Facebook (ilmselt), Twitter, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn ja Pinterest.

11. ShareThis Share Buttons (tasuta)

ShareThis jagamisnupud

Selle WordPressi parimate sotsiaalse meedia pistikprogrammide nimekirja koostamisel ei saanud ma jätta ShareThis’it pooleli. Miljonite kasutajate ja kuni 120 suhtluskanali kaudu on ShareThis muutunud võimsaks sotsiaalmeedia pistikprogrammiks, mis kubiseb sarnastest toodetest. ShareThis annab teile võimaluse kasutada erineva suurusega jagamisribasid (sealhulgas hõljuvaid ribasid), loendureid ja nuppe. Lisaks saate sotsiaalse analüüsi konto loomisega jälgida suhtlusvõrgustike koostoimeid. See võimaldab teil määratleda oma WordPressi saidi sotsiaalset kvaliteeti sotsiaalse kvaliteedi indeksi kaudu (märkus: tasuta pistikprogrammi kasutamiseks peate registreeruma ShareThis-konto jaoks).

12. galeriis

galerii pistikprogramm

Info ja allalaadimine

inGallery on ainulaadne WordPressi pistikprogramm, et integreerida Instagrami meediumid veebisaidile. See näitab mitte ainult fotosid teie WordPressi veebisaidil, vaid ka videoid. Saate seada suvalises koguses allikaid, sealhulgas Instagrami kasutajaid, räsimärke või isegi foto / video URL-i. Saate seada filtrid soovitud kandja filtreerimiseks. Näiteks kui soovite luua albumi, kus kuvatakse ainult konkreetse sündmuse fotod / videod – saate sellele filtri määrata. Või kui soovite ablumit, mis näitab ainult videoid – selleks on olemas ka filter.

Kõige selle kõrval – seal on palju kohandamisvõimalusi, mille abil saate galeriid kohandada vastavalt teie veebisaidi stiilile. Igal juhul näeb galerii välja fantastiline, sest see sisaldab juba pisipiltide kuvamiseks erinevaid stiile. Lisaks on valida mitut tüüpi paigutusi: ruudustik ja karussell. Muidugi on seal palju rohkem võimalusi.

13. Sotsiaalne külgriba

Sotsiaalse külgriba pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sotsiaalne külgriba võimaldab teil oma veebisaidil kasutada globaalset linkide komplekti, kasutades äärmise kohandatavuse jaoks mitmeid erinevaid stiile ja suvandeid. Kõik alates külgriba asukohast, värvid, varjud, sildistiilid, lingikujud, nimetate selle, see on seal ja kui seda seal pole, on meil mugav CSS-i redigeerija disain, mis aitab teil minna veelgi kaugemale kui valikud.

Veebisaidi integreerimine on automaatne koos võimalustega lehtede ja postituste lisamiseks ja välistamiseks. Lisaks pakutakse teema paremaks käsitlemiseks käsitsirežiimi (kasutades kas lühi- või PHP-funktsioonikõnet).

Kuna külgriba positsioneerimine on ükskõik kus lehel fikseeritud ja absoluutselt positsioneeritud, on meil ka seadmed mobiiltelefonide paremaks käsitlemiseks. Valige külgriba näitamine või peitmine või linkide muutmine kasutatavateks nuppudeks, et teie mobiilikasutajad saaksid ikkagi täieliku efekti. Avastamist saab teostada WordPressi kaudu või kohandatud meediumipäringu kaudu.

Lingid on kahes režiimis: tavalised ja jagatavad. Jagamislingid tulevad tavapärases jagamisrežiimis või AddThis.com API abil. Registreerida pole vaja, kuid kui te seda teete, võite statistika jälgimiseks lisada oma avaldaja ID saidile AddThis.com.

Lingid võivad olla väga kohandatud, kasutades sisseehitatud ikoone Font Awesome või kui te ei leia vajalikku ikooni, võite selle üleslaadimiseks pildi üles laadida. Kas vajate hüpikakent? Pole probleemi. Kohandatud lingivärvid? Me saime kaetud.

See pistikprogramm on suurepärane teie saidile globaalsete linkide hankimiseks ja külastajatele tähelepanu juhtimiseks.

14. Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud

Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud WordPressile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lihtne sotsiaalne jagamine on vinge WordPressi plugin, mis lisab teie WordPressi veebisaidile sotsiaalse jagamise nupud. Suhtlusjaotusnuppude lisamine oma ajaveebile või veebisaidile on kiire ja lihtne viis, kuidas panna lugejad oma postitusi jagama. Ja rakenduse Easy Social Share abil saate igale postitusele ja lehele lisada eredaid nuppe. Pistikprogramm sisaldab lisaks suhtlemise, printimise ja e-posti saatmise nuppudele ka 18 sotsiaalset võrgustikku.

Easy Social Share’i suurepärane funktsioon on kõik kaasas olevad funktsioonid. Pistikprogramm toetab 45 peamist suhtlusvõrgustikku, sisaldab 52 malli, enam kui 27 kujunduspositsiooni ja hulgaliselt kohandamisvõimalusi. Seal on 9 sisseehitatud nupuvajutusega malli (klassikaline, metroo, kaasaegne, ümmargune, võrkkesta, võrkkesta metroo, võrkkesta kerge ja võrkkesta tasane), 3 kuvamisstiili (ainult ikoon, ikoon nimega ja ikoon nimega hover), valikuline saate valida loendurite ja 9 kuvamiskoha vahel. Kõigi nende valikute abil saate luua ja lisada oma saidile sobivaid sotsiaalseid ikoone.

Lihtne sotsiaalne jagamine võib teha palju muud. Kohandatud ühiskasutussõnumid, kohandatud postitüübi ühilduvus, WooCommendi tugi, bbPress-integratsioon, ülikiire laadimisaeg, automaatsed värskendused ja suhtlusjagamise statistika on vaid veel mõned funktsioonid, mida peate ootama. Mida sa siis ootad? Checkout Easy Social Share ja vaadake, kas see on teie jaoks õige pistikprogramm.

15. Sotsiaalmeedias lendavad ikoonid (tasuta)

Ujuv sotsiaalmeedia ikoonide pistikprogramm

Ujuv sotsiaalmeediaikooni pistikprogramm teeb oma laineid – võib-olla on see kasutusmugavus või lihtne konfigureerimisprotsess või isegi pelk asjaolu, et saate oma sotsiaalmeediaikoonid hõljuda seadistada, kuid see sotsiaalse meedia pistikprogramm kuulub parim turul. Selle põhifunktsioonide hulka kuulub enam kui kakskümmend ikoonistiili, muudetava suurusega ikoonid, mitmed vidinad, lühikoodide tugi, automaatne või käsitsi integreerimine ja vähem koormust, mis on hea teie lehe laadimiskiiruse jaoks.

Ikoonid on üsna väljamõeldud ja nad lendavad vasakult ülevalt alla paremale ja püsivad seal seni, kuni kasutaja teie lehel püsib. Ärge muretsege selle pärast, saate selle ujuva käitumise keelata ja kasutada ikkagi pistikprogrammi oma jälgimise ja liikluse suurendamiseks.

16. Sotsiaalne kapp

OnePressi sotsiaalne kapp

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Social Locker on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mille abil saate oma lugejatelt nõuda oma lehe sotsiaalset jagamist, et avada teie veebisaidil konkreetne sisu. See on lihtne viis säutsude, meeldimiste ja jagamiste kogumiseks uue sisu või tasuta ressursside jaoks.

Suhtluskapp muudab viiruse liikluse reaalseks võimaluseks teie viimaste postituste või lehtede jaoks. Võib-olla lõite just äsja uue tasuta WordPressi teema. Kuidas soovite, et inimesed sellest räägiksid, et oma saidile uusi külastajaid suunata? Lihtne. Installige Social Locker ja nõudke, et kasutajad viskaksid teie lehe allalaadimiseks piiksutama, märkima, märkima +1 või jagama muul viisil teie lehte. See on ka kiire viis oma jälgijate ja fännide loomiseks, nii et kui vabastate oma järgmise uue toote, jagab seda veelgi rohkem inimesi.

Kas soovite teada, kui hästi töötab sotsiaalne kapp teie jaoks? Kasutage sisseehitatud aruandlust ja analüütikat, et jälgida, kuidas lukustatud sisu avaldab ühiskondlikku mõju. Vaadake lühidalt, milline sisu toimib kõige paremini, saate testida, millised sisukapid pakuvad rohkem tegevust ja palju muud. Plus Social Locker integreerub Google Analyticsiga, nii et saate oma Social Lockeri tulemusi vaadata oma Google Analyticsi kontol.

Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad olulist sotsiaalsete võrkude ühilduvust, 4 lukustusstiili, kohandatud funktsioone ja palju stiilimisvõimalusi, et luua teie veebisaidile sobivaid sotsiaalseid kappe. Lisateavet suhtluskapi kohta leiate allpool.

17. Sotsiaalne sisselogimine (tasuta)

Sotsiaalse sisselogimise tasuta pistikprogramm WordPress

Muutke oma WordPressi sait sotsiaalse sisselogimise pistikprogrammi abil sotsiaalseks, mis võimaldab külastajatel sisse logida, registreeruda ja kommenteerida enam kui kahekümnes sotsiaalvõrgustikus, nagu Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ja isegi PayPal. Saate valida, kus vidinat ühe klõpsuga kuvada. Teise võimalusena võite plugina paigutamiseks kuhu soovite, võite kasutada lühikoode. Samuti saate aktiveerida oma külgriba jaoks sotsiaalse pistikprogrammi vidina. Põhimõtteliselt on seda pistikprogrammi lihtne kasutada. Pistikprogrammi haldab OneAll ja see on suurepärane võimalus parandada kasutajate seotust oma WordPressi või BuddyPressi saidiga.

18. SharePlus

shareplus-social-media-plugin-for-wordpress-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Jaga + on tõepoolest „… ilus viis oma saidi jagamiseks…“, kuid ilu ei võrdu funktsionaalsusega (või utiliidiga), nii et peame leidma tehnilisi üksikasju, et teha kindlaks, kas arendaja tähendab ettevõtet või räägib ta lihtsalt head.

Alustuseks ehitati Share +, kasutades jQuery, HTML5 ja puhast CSS3. See on hea suund, sest see tähendab, et pistikprogramm on tulevikukindel ja hõlpsasti muudetav. Lihtsusest rääkides on kõik, mis teie jaoks vajalik, pistikprogrammi üleslaadimine, selle aktiveerimine ja kolm klõpsu konfiguratsiooni suunas ja teie töö on tehtud. Peale selle saate kasutada funktsiooni Share + dünaamilistel ja staatilistel veebilehtedel ilma probleemideta, kuna see on kliendipoolne (ei vaja serveri käitamist).

Pistikprogrammil on visuaalselt atraktiivne (või pigem ilus) administraatori paneel ja viis põnevat teemat, mis muudavad teie kasutajate sotsiaalse jagamise kogemusi. Lõpuks toetab pistikprogramm mitmeid suhtlusvõrgustikke ja annab teile õiguse jälgida ühiskondliku jagamise tegevust Google Analyticsi abil.

19. Ühiskondlik sõjapidamine (tasuta)

Ühiskondlik sõjapidamise ülim tasuta sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Sotsiaalne sõjapidamine on midagi enamat kui lihtsalt sotsiaalse jagamise pistikprogramm – see on kogu sotsiaalne lahendus. Pistikprogramm sisaldab sotsiaalsete jagamisnuppe kõige populaarsemate sotsiaalsete võrgustike jaoks (Twitter, Facebook, Pinterest jne), sotsiaalsete nuppude asukohtade valikuid (sisu üleval või all, mõlemad või käsitsi), klõpsates säutsu funktsiooni ja hõlpsasti kasutatavaid lühikoode (pluss kohandatud konksud). Kui soovite rohkem funktsioone, kontrollige Social Warfare Pro veelgi suuremate sotsiaalsete võrgustike integreerimise jaoks, pilt Pin it hõljutage nuppe, stiili ja teksti kohandamine, kohandatud kujundused, minimaalne sotsiaalse tõendusmaterjali olemasolu, lühikesed lingid ja veel palju muud.

20. SocialFans

SocialFans - WP-le reageeriv sotsiaalse loenduri pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Suhtlusfännid on täielikult reageeriv sotsiaalne loendur WordPressi pistikprogramm. Selle pistikprogrammi abil on lihtne oma WordPressi saidile sotsiaalseid linke lisada, mis kuvab ka teie fännid, jälgijad ja tellijad üle 20 populaarse sotsiaalmeedia veebisaidi. Bootstrap 3-l põhinev Retina valmidusega sotsiaalmeedia pistikprogramm on üsna mulgustatud ja võimaldab teil kuvada oma sotsiaalse konto fännide / tellijate / jälgijate arvu. See pakub palju funktsioone, sealhulgas arvukalt sotsiaalseid võrgustikke, animeeritud üleminekuid, tõlkevalmis faile ja võimalust luua kohandatud nahad.

Sotsiaalmeedia on blogijate jaoks üks võimsamaid turundusvahendeid. Oma jälgijate baasi loomisega saate suurendada liiklust ja konversioone, luues samal ajal ka oma brändi. Üks lihtsamaid viise uute jälgijate saamiseks on veebisaidile sotsiaalsete linkide lisamine, et seda saaks hõlpsalt jälgida, jälgida ja tellida. Kuid olgem ausad – kasutajad ei taha “meeldida” kõigele, mis pole veel populaarne. Siit tulevadki suhtlusfännid. See pistikprogramm ei hõlma mitte ainult fantastilisi sotsiaalseid vorme, mis on üks kord teie vidinatesse lisatud, vaid on ka võimalusi kõigi oma võrkude loendurite kuvamiseks. Nii saate uutele lugejatele näidata, kui palju inimesi teie saiti armastab – see võib veenda neid jälgima ja meeldima ka teile. Seal on isegi spetsiaalne loendur, mis näitab teie kõigi fännide koguvõrku, et veelgi enam uutele külastajatele muljet avaldada.

Selle pistikprogrammi veel üks suurepärane omadus on kohandamisvalikud. Suhtlusfännid on reageerimisvõimelised ja võrkkestaga valmis, nii et te ei pea muretsema, kuidas need tahvelarvutites ja telefonides välja näevad (see on isegi puutetundlik). Lisaks sellele on kõik animatsioonid ka reageerivad – nii et sisse- ja välja suumimine ning ülekattega animatsioonid näevad kõik suurepärased välja, olenemata sellest, millist seadet teie lugejad kasutavad. Pistikprogrammil on ka 4 eelvalmistatud nahka (tume, hele, värviline ja läbipaistev), kuid kaasasolevate värvivalikute abil saate luua mis tahes soovitud värviskeemi. Nende ja muude võimaluste abil on lihtne muuta sotsiaalsed fännid sobivaks ülejäänud veebisaidi ilme ja kujuga. See on suurepärane pistikprogramm, mis võib kindlasti aidata teil saada rohkem jälgijaid erinevates suhtlusvõrgustikes, seega kontrollige seda kindlasti täna!

Kõigele lisaks pakuvad arendajad päringute toetamiseks kiireid vastuseid (nad püüavad vastata 24 tunni jooksul). See on üsna nutikas asi: kiire reageerimise pakkumine reageerivale sotsiaalmeedia pistikprogrammile (jah – pun mõeldud).

121. Taasta vana postitus

Taaselustage vana postituse WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Vana postitus taaselustada on kasulik sotsiaalne pistikprogramm, kuna see aitab teil olla aktiivsem sotsiaalmeedias ja hoida oma sisu asjakohasena. Selle pistikprogrammi abil saate oma sisu automaatselt jagada Twitteris, Facebookis, LinkedInis, Xingis ja Tumblris. Seadke lihtsalt oma jagamisvalikud (postitused, lehed, postitustüübid), lisage räsimärgid või oma @ nimi ja jälgige siis oma klikke tänu Google Analyticsi integratsioonile.

22. MashShare

MashShare sotsiaalmeedia jagamisnupud

MashShare’i „sotsiaalmeedia ökosüsteem” on tasuta sotsiaalse jagamise pistikprogramm, mille abil saate lugejatel teie sisu hõlpsamini jagada. Ja ka teie jaoks ELis vastab see pistikprogramm DSGVO-le, nii et teil pole millegi pärast muretseda. Pistikprogrammide funktsioonide hulka kuulub integratsioon suuremate sotsiaalsete võrgustikega, jagamisnupud, video jagamise hüpik, kleepuv jagamisriba, kõige jagatud postituste vidin, lühike URL-i integreerimine, AMP tugi, Google Analyticsi integratsioon ja palju muud.

23. Sotsiaalmeedia jagamise nupud (tasuta)

Sotsiaalmeedia jagamise nuppude pistikprogramm

Plugis Social Media Share Buttons on tõesti tore ja lihtne pistikprogramm. Kasutage kõiki kaasatud sotsiaalseid nuppe (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp ja e-post) või aktiveerige lihtsalt vajalikud nupud koos vastavate ikoonide, nofollow-sildi ja Twitteri korral oma kuvatava nimega. Lisaks on võimalus kuvada nuppe enne / pärast sisu või hõljuda paremale / vasakule.

24. Sööda neid sotsiaalselt (tasuta)

Sööda neid sotsiaalsetes kanalites tasuta WordPressi pistikprogramm

Lisage tasuta pistikprogrammi Feed Them Social mis tahes postitusele või lehele lihtne suhtlusvoog. Installige lihtsalt pistikprogramm ja lisage siis sotsiaalsed kanalid, mida soovite kuvada. See pistikprogramm töötab koos Facebooki, Twitteri ja Instagramiga ning genereerib iga teie loodud voo jaoks kohandatud lühikoodi, nii et peate oma sisusse sisestamiseks ainult kopeerima ja kleepima.

25. Sotsiaalne jagamine ja Locker Pro

Social Share & Locker Pro WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Reklaamige oma sisu paremini pistikprogrammi Social Share & Locker Pro abil. Pistikprogrammil on 44 jagamisnuppu, millest saab valida, ja rohkem kui 100 võrku on toetatud – seega ei puudu siin valikutest! Mis kõige parem – plugin ühendab endas sotsiaalse jagamise ja sisu lukustamise. Nii saate nõuda oma parima sisu jagamist sama hõlpsalt kui saate oma sotsiaalseid linke oma külgribale lisada..

26. Jaga nuppe AddThis (tasuta)

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

AddThis on üks sotsiaalsete jagamisnuppude peamisi lahendusi ja nende lisamine WordPressi on nüüd tänu tasuta AddThis Share nuppude pistikprogrammile ülilihtne. Installige lihtsalt pistikprogramm ja kasutage siis jagamisnuppude loomise suvandite abil. Enne jaotusnuppude avaldamist valige paigutus (külgriba, tekstisisene või kohandatud HTML), lisage jagamisloendur, valige sotsiaalsed võrgustikud, määrake oma stiilivalikud ja kasutage täpsemaid sätteid (aktsiate arvu läve jaoks järgige sõnumit ja palju muud). Lühikoodi abil saate nuppe mis tahes sisule käsitsi lisada.

27. NextScripts: sotsiaalvõrgustike automaatne postitus tasuta ja Pro

NextScripts: sotsiaalvõrgustike automaatpostitus

NextScriptsi SNAP (Social Networks Auto Poster) on Freemium’i plugin, mida saate kasutada oma postituste automaatseks avaldamiseks ja jagamiseks sotsiaalmeedias. Linkige oma Twitteri konto, Facebooki profiili, Google+ lehe ja enam kui 30+ toetatud sotsiaalsete võrgustikega. Seejärel kasutage pistikprogrammi funktsioone hashtagide, URL-i lühendamise, piltide ja muu seadistamiseks.

28. Arqami ühiskondlik lektor

WordPressi sotsiaalne leti plugin - Arqam

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Arqam on suurepärane võrkkestale reageeriv WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab lisada sotsiaalseid linke ükskõik millisele WordPressi veebisaidile. Seda pistikprogrammi on kiire ja lihtne kasutada – lihtsalt installige ja hakake purunema! Pärast installimist ja aktiveerimist lisatakse Arqam teie armatuurlaua menüüsse. Siit saate lisada kõik oma sotsiaalmeedia profiilid ja kohandada loendurid nii, et need ütleksid järgijaid, väikseid koletisi, fänne või midagi muud teie valitud.

Siit saate määrata ka vahemälu aja. See tähendab, et pistikprogramm värskendab loendureid ainult teie valitud ajakava järgi. Vahemäluruumi eraldamise kaudu kutsub plugin harvemini API-sid, mis võib teie veebisaiti kiirendada. Ja kui API pole, salvestab Arqam eelmised väärtused, nii et te ei jäta kunagi tühja loendurit.

Üks parimatest omadustest on pukseerimisfunktsioon. Sotsiaalloendurite ümberkorraldamiseks lohistage ja pista plokid Arqami sortimisosas lihtsalt alla. Nii saate asetada esikohale oma kõige olulisemad sotsiaalmeedia lingid. Pistikprogrammi kohta lisateabe saamiseks vaadake allolevat funktsioonide loendit.

29. ShareBang

Ülimad sotsiaalsed jagamisnupud ShareBang

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ShareBang on WordPressi sotsiaalsete jagamisnuppude täielik pakett. See võtab teie külastajate sirvimiskäitumise tõsiseks: 21 jagamisnupu asukohta (asukohta) ja spetsiaalset optimeeritud mobiili jaoks mõeldud 3 positsiooni ning WooCommerce’i kaks sotsiaalse jagamise nupu asukohta suurendavad aktsiate arvu ja suurendavad liiklust ning suurendavad teie müüki.

ShareBangi haldab selle revolutsiooniline ülima optsioonide paneel. See annab teile võimaluse kohandada kõike +35-ga valmisolevate elegantsete nuppude teemadega nuppude teema loojaga, mis annab teile väga ainulaadse võimaluse nuppude teema / stiili loomiseks.

ShareBangi tugiteenused +42 on sotsiaalvõrgustik, sealhulgas suured sotsiaalsed võrgustikud ja mobiilirakendused, mida tänapäeval kasutatakse laialdaselt nagu WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, line, Viber ja palju muud.

ShareBang on kõigepealt loodud algajatele kasutajatele – vaid kolm sammu ja 15 sekundiga on teil hea minna. Sellel positsioonil on iga positsiooni vaikeseaded, nii et te ei pea minema igasse positsiooni ja kulutama selle konfigureerimisele palju aega. Keskendute sisule ja laseb ShareBangil ülejäänud teie heaks teha! Pistikprogramm sisaldab ka sisseehitatud analüütikat, mida saate jälgida iga postituse / lehe / jagamise nuppu ja võrrelda, et saaksite hästi lahutada.

Samuti on kaasas A / B testi funktsioon, nii et saate testida erinevate profiilide vahel, et teada saada, mis on teie veebisaidi jaoks parim seadistus. Koostage oma meililoend MailChimpi abil pärast jagamise funktsiooni, millega saab hakkama iga lühikese koodiga! Võite ka julgustada oma külastajaid teie lehti jagama, kasutades sotsiaalse kappi funktsiooni, et saada rohkem jagamisi (see sobib väga hästi sooduskupongide jaoks).

30. Instagrami fotoajakiri

Instagrami fotoajakiri

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Instagrami fotoajakiri on võimas ja paindlik premium WordPressi pistikprogramm, mis muudab teie Instagrami postituste kuvamise lugejate fotoajakirjaks. Seal on palju uimastatavaid paigutusi, mille saate valida Instagrami fotoajakirja pistikprogrammi abil! Lisage oma fotod klassikalise fotovõrgustiku, auväärse pildikarussellina või intrigeeriva lõpmatuse liugurina. Pistikprogramm sisaldab ka valikuid, nii et saate piirata laaditavate fotode arvu, täpsustada räsimärki või asukohta, millest tõmmata, ja palju muud.

Pistikprogrammiga on kaasas isegi Instagrami ajakirja teema, et teie elu veelgi lihtsamaks muuta. See on suurepärane, kui te ei soovi oma saidile mingeid muid funktsioone, vaid installige kaasasolev teema koos pistikprogrammiga, lisage oma Instagrami kasutajatunnus ja olete valmis oma saiti käivitama!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - sotsiaalmeedia tööriistade platvorm

EmbedSocial plugin on WordPressi plugin sotsiaalmeedia albumite kuvamiseks veebisaidil. See on professionaalne platvorm, mis pakub funktsioone üksikutele ja ärilistele veebiarendajatele, kes soovivad kasutada täielikult toetatud tööriista ja on valmis selle eest maksma väikest hinda.

EmbedSocial on manustatud enam kui 215 000+ veebilehele ja seda kasutatakse enamasti fotogaleriide ja ürituste fotoalbumite näitamiseks Facebookis, Twitteris ja Instagramis.

Platvorm on mõeldud kasutajatele fotoalbumite pikaajaliseks kasutamiseks importimiseks, haldamiseks ja salvestamiseks. Lisaks saavad kasutajad kohandada albumi paigutust, seada fotode arvu ühe albumi kohta, valida, milliseid albumeid galeriisse lisada, näidata sotsiaalmeedia fotosid slaidiseansina jms.

Platvormi täiendatakse pidevalt uute funktsioonidega, seetõttu kutsutakse veebiarendajaid avalikult pakkuma välja valikuid, mis nende elu lihtsamaks muudavad. Kõigile uutele kasutajatele, kes soovivad platvormi proovida, on saadaval 14-päevane tasuta prooviversioon, mis sisaldab kõiki platvormi PRO funktsioone. Õnnelik kinnistamine!

32. Mikroblogiposter

Mikroblogiposter - automaatne avaldamine sotsiaalmeedias

WordPressi jaoks mõeldud sotsiaalmeedia pistikprogramm Microblog Poster aitab teil oma sisu automaatselt avaldada erinevates sotsiaalvõrgustikes. Pistikprogramm toetab mitut kontot suhtlusvõrgustiku kohta, mis tähendab, et saate postitada mitmele kontole samas suhtlusvõrgustikus. Lisaks saate värskendussõnumi vormindada, et luua erinevatele suhtlusvõrgustike platvormidele erinevad versioonid. Pistikprogrammi on lihtne konfigureerida, kasutada ja see toetab lühikoode.

33. Sotsiaalse kommi vidin (tasuta) Jetpack – suhtlusmoodul (tasuta)

Jetpack WordPressi pistikprogramm

Viimane plugin meie loendis on ka üks enim kasutatud tasuta pistikprogramme – Jetpack. Kõik, va WordPressi loodud pistikupesa, mis on köögivalamu stiil. See lisab funktsioone WordPressile galeriide, CDN-i, analüütika ja muidugi ka sotsiaalsete funktsioonide jaoks. Jetpack Social funktsioonide hulka kuuluvad hõlpsalt jagamisnupud (JetPack Sharing’i kaudu, toetades 11 peamist suhtlusvõrgustikku, aga ka e-postiga sõbrale), sotsiaalmeedia ikoonide vidin, Avalikustage ühiskondlik jagamine (mida saate kasutada uue sisu automaatseks jagamiseks kogu oma suhtlusringis meediumikontod), Facebooki likebox või lehe vidin, Twitteri ajajoon ja palju muud, asetades selle meie parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammide tippu.


WordPressi parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammide pakkimine

Loodetavasti meeldis teile raund ja ehk otsustasite proovida oma WordPressi saidi ühte parimat sotsiaalmeedia pistikprogrammi. Millist sotsiaalmeedia pistikprogrammi (või pistikprogramme) oma WordPressi saidil kasutate? Kas ma jätsin välja plugina või kaks, mis teie arvates oleks pidanud sellesse postitusse ilmuma? Allpool olevas kommentaaride osas andke mulle teada teie mõtetest selle kohta, millised on WordPressi jaoks parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map