30+ parimat uudiste ja ajakirjade stiiliteemasid WordPressile

Parimad uudiste ja ajakirjade stiiliteemad WordPressile

Kas teadsite, et 53% kas kõik ameeriklased kasutavad internetti iga päev uudiste lugemiseks? Ja et televisiooni- ja trükiuudised on languses? See tähendab, et kunagi pole olnud paremat aega, et alustada oma veebiressursside kasutamist uusimate ja parimate uudiste, kuulujuttude, moe, meisterdamise või muu jaoks! Ärge muretsege, oleme siin selleks, et aidata.


See voor on meie isiklik parimate uudiste ja ajakirjade WordPressi teemade parim valik. Ja igaüks neist on ideaalne, kui olete huvitatud uudiste ajaveebi või veebiajakirja loomisest. Rõõm loodetavasti leiate selle, mida otsite!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Ajaleht

Ajalehe WordPress teema

Alustuseks võiksite oma saidi üles ehitada saadaval olevate uudiste ja ajakirjade teemaga nr 1? Ajalehe teema on põhjusel nende nišis parim. See võimas ja paindlik teema on ülim valik, et luua uimastamise uudiste sait, veebiajakiri või ajaveeb. Ja nende hiljutise värskenduse abil on teema kergem ja veelgi parem on teie saidil sisu avaldada.

Ajalehe teema sisaldab vähemalt 80 kiirkäivituse demo. Kui soovite oma saidi mõne minutiga stiilida, importige vaid ühe klõpsuga. Või kasutage kasutajaliidese tagDiv Composer loomiseks oma kohandatud kujundust. Lisage postmarketid, galeriid, viiktekstid, pildikastid, reklaamid, liugurid, vidinad ja palju muud. Kodeerimine pole vajalik! Ja tagDiv pilvekogu on täis 810+ eelvalmis paigutust, mille saate hõlpsalt sisestada, et lehti veelgi kiiremini üles ehitada.

Kuid võimalused ei piirdu sellega. Sisseehitatud reklaamipaigutused, tüpograafia, kohandatud vidinad (ilm, vahetusturg, Instagram, sotsiaalne loendur, autorikast, infoleht jne), pildiefektid, SVG logo tugi, “trendin nüüd” uudiste ticker, arvustussüsteem, integreeritud tõlkepaneel, ajaxi otsing ja sisselogimine, kohandatav päis ja jalus ning palju muud on ajalehes kaasatud. Teema on ka GDPR-iga valmis ja ühildub Kontaktvormiga 7, WPBakery, bbPress, BuddyPress, WooCommerce ja paljude teiste populaarsete pistikprogrammidega.

2. Jannah

Jannah ajalehtede, ajakirjade ja AMP uudiste WordPressi teema

Jannahiga saate palju enamat kui lihtsalt WordPressi teema, mis sobib veebiajakirjade ja ajaveebide jaoks. Neid on veel kui 20 kasutusvalmis demo. Mis kiirendab täpselt teie nõudmistele vastava lehe kokkupanekut. Valige välja meelepärane demo ja individualiseerige see, muutes selle kohandatud kujunduseks. Sellise kohanemisvõimelise teemaga on kõik väga võimalik. Mis on päris lahe, saate hääletada oma järgmise lemmikdemo poolt. Uute värskendustega vabastatakse tõepoolest uued demosid, mida saate hiljem kasutada saidi ümberkujundamiseks.

Integreeritud kiirendatud mobiililehed (AMP) saavad avaldajate hõlpsasti luua mobiilsidevalmis sisu, mis laaditakse koheselt kõikjale. See nõuab ka kõrgemat otsingumootori paremusjärjestust, mis tähendab suuremat liiklust ja potentsiaalselt rohkem reklaamiklikke.

Piiramatu päise- ja jalusstiilid, Ajax Mega menüüd ja enam kui 15 liuguri paigutust on vaid mõned Jannah-teemaga kaasnevatest funktsioonidest. Tööriista on ülilihtne kasutada ning koos praktilise lehekoostajaga saate oma isikliku meistriteose kiiresti sõnastada. Ja rääkimata, Jannah ühildub ka BuddyPressiga teie enda sotsiaalmeediakogukonna loomiseks.

3. 15siin

15zine HD-ajakiri ja uudised WordPressi teema

15zine on võrkkestavalmis ajakiri ja uudistetoega WordPressi teema. See teema sobib suurepäraselt oma veebiajakirja või uudiste veebisaidi loomiseks, et oma lugejatega huvitavat teavet jagada. See teema on täis funktsioone. Ei päriselt. Nii palju me ei suutnud neid kõiki allpool isegi loetleda. Üks lahedamaid funktsioone on sisseehitatud ülevaatussüsteem. Olenemata sellest, kas haldate uudiste või ajakirjade saiti, soovite üle vaadata tooted, teenused, filmid, toidud või midagi muud ja koos 15zine-ga lisate arvustusi otse karbist. Saate lisada oma ülevaateid, lubada lugejatel hinnanguid jätta, lisada nii palju kriteeriume kui soovite ja valida, kas kasutate tähti, punkte või protsente.

Veel üks suurepärane omadus on 15zine’i paindlikkus. Selle teemaga on kaasas vinge leheküljekujundaja ja palju sisseehitatud võimalusi. Sisse on ehitatud 4 ruudustikmoodulit, 5 ajaveebi stiili, 6 postitusvormingut (galerii, video ülekate, video funktsioon, heli manustamine, ise hostitud heli ja standard), 4 liuguste stiili ning kohandatud värvide ja taustaga suvandid. Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad WooCommendi ühilduvus, bbPress-integratsioon, kohandatud lühikoodid, kohandatud vidinad, Ajaxi otsing ja palju muud.

4. Olek

oleku-töönime-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Status on uimastatav kujundus, mis on mõeldud spetsiaalselt ajakirjade, uudiste ja toimetusblogide jaoks. Lihtne kasutada näidisandmeid teeb alustamise lihtsaks. Ja teie uudiskirja kohandatud vidinad ja sotsiaalsed lingid aitavad teil veebis kohalolekut kiiresti kasvatada.

See kaasaegne teema sisaldab palju suurepäraseid kohandamisvõimalusi WordPressi reaalajas 1-4 veeru jaoks, paremale või vasakule külgribale (või üldse mitte ühtegi!), Kohandatud saidilaiusele, piiramatule arvule värvidele (kasutage lihtsalt värvivalijaid), 700+ Google’i fondist , kohandatavad ajaveebikirjed ja palju muud. Seal on isegi sisseehitatud reklaamikohti. Nii saate oma veebisaidi kohe raha teenimise alustamiseks lisada oma reklaamilinke ja pilte või sisestada Google’i reklaame!

5. Pealkiri

Pealkirjauuudised ja ajakirja WordPress teema

Pealkiri on puhas ja moodne uudiste- ja ajakirjastiilis WordPressi teema, mille pakub Themeforest. Sellel elegantselt kujundatud teemal on paindlik paigutus, mille abil saate jagada uudiseid, kuulujutte ja artikleid selle kohta, mis teid ja teie lugejaid huvitab.

Pealkirjaga hoolitsetakse kõigi teie uudisväärt veebisaidi loomise raskete osade eest. Teema sisaldab täielikku ja kasti paigutust. Valige lihtsalt, milline neist sobib teile kõige paremini. Ja saidi kohandamine on ülilihtne, kuna pealkiri kasutab WordPress Theme Customizerit, et saaksite kiiresti värve, oma logo ja muud muuta ning enne muudatuste salvestamist reaalajas eelvaadet vaadata. Seejärel looge sisu koostaja abil oma unikaalsed lehepaigutused. Teema sisaldab ka 3 ajaveebi paigutust (väike pilt, suur pilt või ruudustik) – nii et teil on palju võimalusi unikaalse uudiste või ajakirjade saidi loomiseks.

Pealkiri sisaldab ka palju kohandatud vidinaid (kommentaaride, kontaktvormi, arvustuste, ribareklaamide jms jaoks), täielikku hindamis- ja arvustussüsteemi, et lugejad saaksid teie artiklite üle hääletada, kena keriv uudiste ticker, kasulikud lühikoodid, sisseehitatud seotud postitused ja rohkem.

6. Valenti

Valenti uudiste ja ajakirja WordPress teema

Valenti on elegantne uudiste- ja ajakirjastiilis WordPressi teema, mis on saadaval ThemeForestis. Sellel teemal on sisseehitatud funktsioonid, nii et saate kohe luua omaenda veebiuudiseid, ajakirju või kuulujuttude veebisaiti.

Kui te teemaga esimest korda alustate, on teil teema kohandamiseks palju hõlpsasti kasutatavaid valikuid. Kasutage lohistage avalehe ehitajat, et luua oma kodulehe paigutus, lisada menüüdesse 3 erinevat asukohta, valida piiramatu arvu värvide hulgast mitmesuguste leheelementide jaoks ja palju muud. Kõik need funktsioonid võimaldavad teil luua ainulaadse ja omamoodi ajakirja või uue saidi.

Valenti sisaldab ka ülilihtsat ajaveebi, mis on suurepärane, kuna teema põhirõhk on kõigil teie vingetel postitustel! Võite valida 4 erineva avalehe ajaveebi paigutuse, 4 erineva ajaveebi stiili, 4 ajaveebi postituse funktsiooni pildi stiili vahel (täislaius, parallaks, kogu taust või standard) ja 4 postitusvormingu (tavaline, slaidiseanss, heli ja video) vahel. Lisaks hõlmab teema reitingute ja arvustuste valikuid, mida saate lisada postitustele, et suurendada lugejate seotust. See teema sisaldab palju muid suurepäraseid võimalusi, nagu kohandatud vidinad, mitme lehe mallid, sotsiaalne integratsioon, Google’i fondid ja palju muud.

7. Avalik arvamus

Avaliku arvamuse ajakirja WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Piiramatu värvipalett, kohandatud vidinad, vinge reklaamibänneri haldusfunktsioonid ja reaalajas muudatuste reaalajas jälgimist hõlbustav kohandaja on osa sellest, mis muudab selle teema võimsaks väljundiks igale uudiste / meediaväljaande agentuurile. Teema on laetud ka hõlpsasti kasutatavaga Elementori moodulid, nii et saate paigutuste kohandamiseks hõlpsalt kasutada lehtede koostajat. Selle teema abil on videode, heli ja piltide postituse osana lihtne üles panna.

8. Heset

Heseti ajakirja ajakirja WordPress teema

Heset on täielikult reageeriv mitmeotstarbeline ajakirjade / ajaveebide teema, mis on loodud inimestele, kes armastavad puhast, modernset ja minimalistlikku disaini. Teemaga on kaasas palju kohandamisvalikuid, mis aitavad teil oma saiti vastavalt teie vajadustele kujundada ilma koodirida puudutamata. Heset sisaldab 7 ainulaadset avalehe paigutust ja seda saab hõlpsasti taastada, kasutades ühe klõpsuga demoinstalli, mis muudab teema sarnaseks reaalajas eelvaatel kuvatavaga. See on väga soovitatav, kui otsite hästi struktureeritud WordPressi teemat, mis on optimeeritud SEO ja lehekiiruse jaoks.

Isikupärase ja ainulaadse väljanägemise saavutamiseks eri viisidega, näiteks mitme esiletõstetud liuguri, päisestiilide ja esiletõstetud postitustega, mängimiseks on palju erinevaid viise. Selle loogiline ja kasutajasõbralik vidisega avaleht aitab teil kodulehte lisada ja sortida. elemendid, mis teile meeldivad. Samuti on Heset kenasti kodeeritud integreerimiseks selliste kolmandate osapoolte pistikprogrammidega nagu Jetpack, WooCommerce, Kontaktvorm 7, SiteOrigin Page Builder jne, mis võib tõesti säästa palju aega.

9. MagUp

MagUpi moodsa stiili ajakirja WordPress teema

MagUp on kaasaegne stiilne nišš, ajakiri, kirjastamine ja WordPressi teema ülevaatamine koos külaliste postitussüsteemiga. Teine võimas funktsioon on 100% -line seadme optimeerimine. Seadmete muutuvatele mõõtmetele automaatselt reageerides kohandavad üksikud esemed sobivat kollektiivset reageerimisvõimet. Kasutades täielikult reklaami jaoks optimeeritud paigutust, saate Google AdSense’i abil oma arvustusi või ajakirja monetiseerida. Ja nagu mainitud, saate sisu suurendamiseks vastu võtta ka tasuta külaliste postitusi ja teenida kaudselt AdSense’i kaudu raha.

Kas olete isikupärastamise pärast mures? See on nii lihtne kui võite ette kujutada – vaid mõni klõps, lohistamine ja tilk! Seal on 5+ unikaalset teemapaigutust. Seejärel saate sisseehitatud Visual Composeri lehe loomise pistikprogrammi abil luua vaid mõne minutiga ka uued värsked paigutused. Vaikimisi avalehel on menüüriba kohal karusellitoitega sektsioon, millel on sügav parallaksiafekt. Samal ajal on üksikute postituste paigutuste jaoks mitu kujundusvarianti, näiteks Galerii, Link ja Tsitaat. Üksiku postituse jaoks on saadaval klassikalised, väljamõeldud ja loomingulised variandid. Iga galerii jaoks saate valida 8+ eelmääratud stiili, lingi ja pakkumise.

MagUp toetab ka graatsilist megamenüüd. Sellel on mitu varianti. Võite minna ka karussellipõhisele stiilile. Lisaks toetab teema kõiki postitustüüpe, sealhulgas videot (Vimeo, YouTube ja Daily Motion), kuid mitte ainult, teksti, standardset, heli, videot, kategooriat ja silti.

10. Ajakiri CrazyBlog

Ajakirja Crazyblog WordPress teema

CrazyBlog on umbes kahe tosina värske ja paindliku kujundusega demopakett. Seitse demo on ajakirjade paigutus, teised seitse on mõeldud lihtsate ajaveebide jaoks. Samal ajal on veel üks seitsmest nišipõhisest demosest. Sisseehitatud esmaklassiline lohistamise tööriist teeb teie jaoks mõeldud kujunduste kohandamise lihtsaks.

Teema on seadmetele, otsimootoritele ja kõikehõlmavale interaktiivsele kasutajakogemusele optimeeritud. Sajad hõlpsasti kasutatavad suvandid taustapildil mitte ainult ei võimalda teil teemat täielikult isikupärastada minimaalsete klõpsamistega, vaid ka juhtida ja hallata kõiki paigutuse ja tööga seotud asju otse ülemisest päise osast alaosas jaluse piirkond.

CrazyBlog on täielikult reklaami jaoks optimeeritud, mis tähendab, et paigutuse loomulikult sobivates kohtades on erinevad reklaamipaigutuse alad. See aitab teil saada maksimaalseid reklaami näitamisi ja klikke, suurendades sellega tulu. Ja mitmete saadaolevate postitusstiilide abil saate eri tüüpi postitusi näidata erineval viisil. Võimalik on ka iga paigutuse täiendav kohandamine. Samuti saate luua uue ainulaadse paigutuse, võttes elemente erinevatest postitusstiilidest ja korraldades need uuele. Muud funktsioonid hõlmavad tüpograafia võimalusi, e-kaubanduse tuge ja regulaarseid värskendusi.

11. Kuraator

Kureeritud ülimagava ajakirja WordPress teema

Kureeritud on ülim moodne ajakirja WordPressi teema, mis on hoolikalt kujundatud, et olla esteetiliselt kõrge, puhas ja moodne. Sobilik WordPressi teema, et näidata teie kõiki suurepäraseid lugusid, et saada maailmast rohkem tähelepanu. Üks kureeritud lahedamaid funktsioone on ainulaadne liugur nimega “Moz-Slider”, see aitab nii palju tagada, et teie uudised või sisu tõmbaks teie lugejaid silma. Ehitatud koos sees oleva kohandatud ülevaatussüsteemiga, soovite üle vaadata tooted, teenused, filmid, toidud või midagi muud.

Kureeritud on ka võimsa ja hõlpsa lohistamiseta lohistaja, nii et teil on igal ajal tore, kui soovite luua ainulaadset kodulehte või mida iganes soovite. Lihtsalt osutage ja klõpsake kohandatud paigutuste loomiseks! Oh, see teema on tundlik ja sobib suurepäraselt ükskõik millises seadmes väikese ekraanisuurusega töölauaekraanile, kodust või mujalt, kus need ka ei oleks..

12. Jahti

Jahitud ajakirja WordPress teema

Hunted on professionaalse välimuse ja puhta kujundusega toimetusstiilis ajakirjateema. Nagu ka väga hästi organiseeritud teema kohandaja. Teema loodi teie lugude, artiklite, uudiste, moepostituste, dekoratsiooninippide, elustiili ja kõige muu jaoks, mida saate oma ajaveebis jagada.

Hunted pakub üksikasjalikku dokumentatsiooni, mis võimaldab teil ilma probleemideta teemast rõõmu tunda. Ja kuna Hunted kasutab looduslikku WordPressi kohandajat, on teie saidi kohandamine väga lihtne. Enamik asju, mida soovite teha, on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel! Google’i kohandatud fondid, kohandatud vidinad, 3 liugurit, teisesed menüüd, üleskutse tegevusele, 7 ajaveebi paigutust, WooCommerce’i tugi, sisseehitatud ribareklaami alad ja palju muud on vaid mõned teema paljudest nauditavatest funktsioonidest..

13. Editum

Ajakirja Editium Clean WordPress ajakirja teema

Editium on puhas ajaveebi / ajakirja WordPressi teema, mis on loodud teie sisu värskendamiseks. Nautige väga hõlpsat seadistamist ja viige oma sait võrgusse kiiresti. Editium sobib mitut tüüpi veebisaitidele, alates elustiiliblogist kuni suurema sisuga ajakirjadeni, unustamata ühtegi minimaalset ajaveebi.

Editium rõõmustab külastajaid mugava kasutajakogemusega kõigis seadmetes, see hoiab oma disaini elegantse ja hea kasutatavusega. See oli mõeldud mobiilse esmakäsitluse ja Twitter Bootstrap 3 CSS Framework abil.

Editiumi saab oma võimsa häälestuspaneeli abil kasutaja brändini jõudmiseks isikupärastada – värvidest tüpograafiani. Pakutakse palju võimalusi ja atraktiivse kodu ehitamine on lihtne, lihtsalt lohistades avalehe kahele vidinaalale mõnda kohandatud vidinat. Kiirkäivitusriba võib vastu võtta linke kategooriatesse või lehtedele või isegi väliseid linke, põhiala võib vastu võtta postitusmooduleid, et kuvada artiklite loendeid kategooriate kaupa paljude erinevate paigutustega.

14. Blokeeri

Blokeeri tasane ajakiri WordPress-teema

Block on tasase stiili ajakirja WordPress teema, mis on saadaval Themeforestis. Seda puhast ja elegantset paigutust on lihtne lugeda ning kohandatud desaturatsiooni efekt muudab teie veebisaidi veebis silmapaistvaks. Lisaks saate kohandatud ilme loomiseks valida kogu teema erinevate elementide hulgast piiramatu hulga värve.

Blokeeriti kõik funktsioonid, mida oma saidi loomiseks vaja on. Seal on 7 kohandatud postitusvormingut (standard, video, heli, galerii, pilt, link, pakkumine, kõrvale), et saaksite oma sisu kiiresti ja hõlpsalt lisada. Teema sisaldab ka kohandatud vidinaid, nii et saate igale vidinavalmis alale lisada reklaame, oma Flickri voo, kohandatud jaotise Meist jaotise ja palju muud. See pole veel kõik. See teema on WooCommercei jaoks valmis, sisaldab sotsiaalset integratsiooni, Kontaktvormi 7 tuge, kohandatud fondi suvandeid, kohandatud lehe malle ja palju muud.

15. NewEdge

Ajakirja NewEdge tundlik WordPress teema

NewEdge on ülifunktsionaalne ja ilus WordPressi teema ajakirjade ja ajalehtede saitidele. Teema on täielikult reageeriv ja mobiilile optimeeritud, nii et see pakub sujuvat kasutajakogemust igal platvormil. Kaasas Visual Composeri pukseerimislehtede koostaja, mis tähendab, et saate oma ajakirja saidi ilusti meisterdada väga lühikese aja jooksul ilma ühte rida kodeerimata.

Pealkirjas on mitu kodulehe varianti, kohandatavad värvilahendused, rikkalikud teemavalikud, sotsiaalse jagamise loenduri pistikprogramm ja palju muud. See integreerub hästi MailChimpi pistikprogrammiga, et muuta teie võrgutöö pingutused veelgi viljakamaks.

NewEdge-l on mitu spetsiaalset laiendit, mis täiustavad teie ajakirjade / uudiste saidi funktsioone ja kasutajate kaasatust. Näiteks on olemas kohandatud küsitluse pistikprogramm, mis võimaldab teil koguda kasutaja tagasisidet mis tahes probleemi kohta. Samuti on olemas reklaamide haldamise pistikprogramm, mis võimaldab teil hallata oma saidil kuvatavaid reklaame.

16. Ajakiri MH

Ajakirja MH tundlik ajakiri WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ajakiri MH on julge ja moodsa ajakirja stiilis WordPressi teema Creative Marketist. See teema sobib suurepäraselt kirjutamiseks sellest, mille vastu teil on kirg, ja jagada oma kirjutamist kogu maailmale.

Teema on loodud teie jaoks, et levitada uudiseid kõigest, mis teid ja teie lugejaid huvitab. Kodulehel on mitmesuguseid tähelepanu keskpunkti kuuluvate artiklite sisulisi alasid, kõige populaarsemaid postitusi ja võtmekategooriate uusimaid postitusi. Nii saavad lugejad kiiresti näha teie uusimat ja populaarseimat sisu kohe, kui nad teie lehele jõuavad. Lisaks sisaldab MH-ajakiri 25 vidina asukohta ja sisseehitatud reklaamipiirkondi, nii et saate lugejate nägemiseks pakkida veelgi rohkem uudiseid, artikleid ja olulist teavet.

Ajakiri MH on samuti kohandatav, nii et sõltumata sellest, kas kirjutate moest, autodest, poliitikast, teadusest või muust, saate selle teema oma niššile kohandada. Lisage avalduse tegemiseks kohandatud taustavärv või pilt, valige erinevate teemaelementide (nt pildiallkirjad, äärised jne) värvid, valige valikuline teine ​​külgriba kolme veeru paigutuse loomiseks jne. Teema sisaldab palju muud suurepärast funktsioone, sealhulgas sisseehitatud autorikastid, tundlik FlexSlider 2, kohandatud leht 404, kohandatud Google’i fondid ja palju muud.

17. Alfa-uudised

Alfa-uudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Alpha on uudiste- ja ajakirjastiilis WordPressi teema, mille on loonud WPZoom. Sellel teemal on kaks ainulaadset nahka, suurepärane uudiste märguande ticker ja palju muud. Alfa lihtne ja optimeeritud koduleht, mis on teie sisu täis. Esiletõstetud kodulehe liugur on ees ja keskel ning iga kategooria uusimad postitused on elegantselt kuvatud.

Suurepärane uudiste ja ajakirjade eripära on Breaking News Ticker. See funktsiooniala vahetult navigeerimismenüü all sirvib pidevalt teie uudiseid. Nii saavad lugejad postituse kuvamiseks hõlpsalt ühe keritava pealkirja klõpsata. Lisaks on monetiseerimiseks sisseehitatud reklaamiruumid. See on suurepärane viis oma veebisaidi uudiskirja reklaamimiseks, sidusettevõtete toodete (või isegi oma toodete) reklaamimiseks või lihtsalt reklaamide müümiseks kolmanda osapoole kaudu (näiteks BuySellAds). Teema muud suurepärased funktsioonid hõlmavad kasulikku hiljuti postitatud vidinate vidinat, videotugi ning kohandatud lühikoode ja vidinaid.

18. Veinimüür

4

Pole päris see nimi, mida võiksite oodata uudiste / ajakirjade ajaveebi jaoks, kuid ärge laske sellel lollitada! Teema pakub mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele lendlevat navigeerimist, mis on suurepärane kaasaskantavate nutiseadmete ajastul. Sellele teemale lisavad väärtust 8 kohandatud vidinat, reaalajas otsingu funktsioon ja ülevaatussüsteem.

19. Multinews

2

Multinews saab kasutada veebiajakirja, ajakirja või ajaveebi jaoks, see pakub külastajale klapitava paigutuse funktsiooni. Multinews on integreeritud WooCommerce ja BuddyPress. Kaasas megamenüü, mitu paigutust ja MailChimpi integreerimine, mis on vinge funktsioon, kui soovite kasutada infolehti.

20. VAJALIK

12

Megamenüü ekraan koos 4 võimaliku kohaga, et see võimalikult hea lugejakogemuse saaks. Integreeritud ülevaatussüsteem ja sisseehitatud meeldimiste ja vaatamiste loendur aitavad külastajal navigeerida teie veebisaidi parima sisu juurde.

21. WindowMag

WindowMag WordPress Magazine & Blog Premium teema

WindowMag on esmaklassiline WordPressi teema, mis on mõeldud uudiste ja ajakirjade veebisaitidele. 5 unikaalse demosideme, 3 ajaveebi paigutuse ja 3 päise paigutusega pakub teema oma kasutajatele mitmeid võimalusi veebisaidi isikupärastamiseks. Installige demo jaoks vaid ühe klõpsuga. Kuna tegemist on reageerivaid vedelikke sisaldava paigutusega, on see üles ehitatud mobiilsidepõhisele lähenemisviisile, mis muudab selle ülejäänutest väiksemaks.

Teema sisaldab ka võimsat ja lihtsat administraatori paneeli, millel on palju võimalusi teema kõige jaoks. laadige üles kohandatud logo, favicon, erineva suurusega mobiilikoonid, valige kastiga või täislaiusega või raamitud paigutus, valige kohandatud Google’i font, valige kohandatud värvid ja palju muud. Paljude võimaluste abil on lihtne luua ilus veebisait, mis vastab teie vajadustele. Vaadake lihtsalt meie teemademosid, et näha, mida see teha saab.

22. Ärkamine

13

Revivalil on 4 kaunist paigutust ja täislaiuse / parempoolse külgriba variatsioonid teie veebisaidi mis tahes lehe jaoks, olgu see siis avaleht või arhiiv. Selle abil on 33 vidinustatud ala abil hõlpsasti kohandatav, mis võimaldab funktsioonide lisamist teie ajakirja või ajaveebi mis tahes ossa.

23. Osage

14

Mitmekülgne uudisteajakirjade teema, mida saab muuta mitmesuguste teemade uudiste kuvamiseks. Mobiiltelefonide lendlev navigeerimine aitab genereerida rohkem liiklust, kuna rohkem inimesi vahetab seda arvutites vaatamise asemel mobiilseadmetes.

24. Agasiin

15

Agazine on veebiajakirjade premium WordPressi teema ja sellel on 3 päisestiili, 5 paigutusvalikut ja 3 erinevat ajaveebi stiili. Veebisaitide jaoks on uudiste avaldaja, kes värskendavad pidevalt oma veebisaidi voogu kogu päeva jooksul.

25. Tribune

Tribune WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tribune on klassikalises stiilis uudiste WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt vana kooli stiili uudiste veebisaidile. Kui olete sattunud poliitikasse, tehnoloogiasse, rahandusse, maailmasündmustesse või muusse sarnasesse, armastavad teie lugejad Tribune puhast ja tuttavat paigutust..

Koduleht on Tribune’i süda. Funktsioonid (uudiste paigutuse avalehel) hõlmavad uudiste tickerit, esiletoodud postituste sektsiooni, kategooriate hiljutisi postitusi ja esiletoodud postituste jaluse karussellit – need kõik aitavad teie kõige olulisemat silma paista. Pakkige tonni teavet, et teie lugejad näeksid lühidalt, mis uut aitab neil leida artikleid, mida nad pole veel lugenud, ja leida neid huvitavaid postitusi.

Kuna Tribune tugines ZOOM-i raamistikule, on teil palju häid kohandamisvõimalusi, et muuta see teema teie saidile sobivaks. Laadige üles kohandatud logo, valige kohandatud taustavärv või pilt, laadige oma postitustele ja lehtedele kohandatud lühikoodid ja vidinad, looge ja lisage kohandatud menüüsid ja palju muud.

26. Teadus ja uurimistöö

Teadus- ja teadusajakirja WordPress teema

Teadlane on kaasaegne uudiste- ja ajakirjade stiilis teema, mis on loodud spetsiaalselt koos teadus- ja teadusringkondade esindajatega. Sellel teemal on puhas kujundus koos kõrgtehnoloogiliste hiljutiste postituste jaotisega avalehel. Piiramatute värvide, fontide, ikoonide, tundliku kujunduse, kohandatud vidinate, lehtede ja postituste paigutuse, sotsiaalse jagamise, Instagrami voo, RTL-i ja muu jaoks on Scientist teie jaoks välja töötatud suurepäraseks formuleerimiseks, et jagada oma valdkonnas uut..

27. ekstra

Lisauudised WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Extra on armas uudiste- ja ajakirjastiilis WordPressi teema, mida juhib Divi Page Builder. Extra abil on lihtne luua kohandatud ilmega uudisstiilis veebisait, kasutades sisseehitatud kategooria ehitajat, postituste ja lehtede koostajat, tundlikku paigutust, hinnangute ja arvustuste funktsiooni, e-kaubanduse tuge (kasutage WooCommerce’i toodete müümiseks, mida teie üle vaatate või soovitate) ja elegantset stiilivalikud.

28. Gazeti

Gazeti News WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Gazeti on WPZoomi reageeriv uudis ja ajakirja WordPress teema. Teema paigutus sobib postitamiseks artikleid praeguste sündmuste, kuulujuttude, suundumuste või muu teema kohta – lisaks on kasutajatel palju võimalusi, kuidas leida neid huvitav sisu. Koduleht sisaldab suurt esiletõstetavat liugurit (mis toetab ka videoid), samuti valitud kategooriate või siltide esiletõstetud postitusi.

Teema on ka täielikult reageeriv ja puutetundlik. Nii et teie lugejad saavad teie uusimatel postitustel klõpsata või neid libistada kõigil neile kuuluvatel seadmetel. Gazeti sisaldab fantastilisi kohandatud vidinaid ka teie sisu kuvamiseks. Vahekaardiga sisu vidin on koht, kus saate postitusi loetleda populaarsuse, kuupäeva, kommentaaride või mõne muu filtri järgi. Lisaks on olemas julge ja tumeda funktsiooniga postituse vidin, mis tõstab teie postitused tõesti silma paista.

29. Ajakirjanik

Ajakirjanike ajakirja WordPress teema

Ajakirjanik on puhas ja lihtne ajaveebi ja ajakirja WordPress teema, mis on loodud kirjanikele, kes soovivad oma mõtteid maailmale jagada. Teema sisaldab elegantselt kujundatud kodulehe paigutusi, mis on loodud intuitiivse lohistamise abil, võrkkesta piltide tugi, teie postituste kohandatud vidinad, paindlik megamenüü, nutikas lugemise edenemisriba ja palju muud.

30. MightyMag

8

MightyMag on teema, mis suudab teenida inimesi, kes soovivad luua mitte ainult uudiste avaldamise veebisaite ja ajakirju, vaid ka vaadata veebisaite. Seda teemat saab raha teenimiseks kasutada koos WooCommerce’iga. Ülevaatesüsteemi abil saab meediumimaja artikleid populaarsuse põhjal hinnata.

31. 3 veergude ajakiri

Kolmeveeruline ajakirja WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ajakiri on 3-veeruline ajakiri ja uudiste WordPressi teema, mille on kujundanud Themify. Selle teema eesmärk oli jagada lugejatega artikleid, uudiseid, näpunäiteid, õpetusi ja ideid. See teema on täis sisu. Seal on kolm menüüd – ülemine, peamine ja üks jaluses. See tähendab, et saate menüüdesse lisada iga olulise lehe ja see teeb lugejatel hõlpsaks navigeerimise teie veebisaidi erinevatesse osadesse. Ajakiri sisaldab ka uudiste ja häirete sisselogimist. Külastajate tähelepanu köitmiseks pöörake olulist teavet. Veel üks esiletõstetav funktsioon on megamenüü. Kategooria uusimaid postitusi saab kuvada pisipiltidega rippmenüüst peamenüüst.

Ajakiri on ka täiesti reageeriv ja võrkkest valmis. Nii näeb teie sait hea välja igat tüüpi seadmetes ja lugejad pääsevad teie saidi vormile juurde kõikjal. Lisaks sisaldasid Themify ajud isegi ainulaadset mobiilse libisemismenüüd. Sel moel saate oma megamenüü ikkagi kasutada mobiililugejate jaoks. Kui vahva see on?

Ajakiri on ehitatud fantastilise Themify lehe ehitaja abil. See tähendab, et saate oma lehti üles ehitada nii, nagu soovite. Eelvalmistatud valikuid on 42, mida saate näpistada või võite alustada nullist. Ajakiri sisaldab ka erinevaid postituspaigutusi ja kuut külgriba paigutuse varianti, nii et selle teemaga lehe loomise võimalustest ei puudu.

32. Miniajakiri

Miniajakirja kerge teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui olete ajaveebiomanik ja soovite oma veebisaiti paremaks muuta, siis on aeg vahetada kasutatava vananenud ja halvasti kodeeritud tasuta teema asemel üle premium-teema. Miniajakiri on väga puhas ja lihtsustatud teema, mille on loonud Templatic ning mis sobib ideaalselt uudiste ja kuulujuttude ajaveebide jaoks.

Mulle meeldib selle teema juures ainulaadne paigutus. Selle asemel, et näidata hunnikut teksti avalehel ja kategoorialehtedel, on Mini Magazine fotokeskne. See võimaldab teil näidata oma postituste jaoks vingeid pisipilte ja kui kasutaja hõljub kursorit pildi peal, näevad nad postituse pealkirja, kuupäeva ja kategooriat. See aitab muuta teie ajaveebi külastajatele ainulaadsemaks ja interaktiivsemaks.

MiniMagazine’i teema kodulehte saab täielikult kohandada dünaamiliste vidinate abil, mis on spetsiaalselt selle teema jaoks loodud. Lihtsalt lohistage erinevaid vidinaid, et luua oma vajadustele kõige sobivam kodulehe struktuur. Ainulaadse kodulehe paigutuse saavutamiseks ei pea mallifailidega enam segama.

33. News Pro

Uudised Pro WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

News Pro teema on StudioPressi loodud premium-uudisteajakirja WordPress teema. See on kõigi võimsate Genesise raamistike lapseteema, nagu ka kõigi StudioPressi teemade puhul. News Pro-l on puhas ja pilkupüüdev paigutus, mis sobib suurepäraselt jooksvate uudiste ja sündmuste loetlemiseks. Teema toetab ka video- ja helifaile, nii et saate oma uudiseid edastada erinevates meediumivormides. Lisaks on teema WooCommercei jaoks tundlik ja sisaldab reaalajas kohandaja kaudu lihtsaid stiilimisvõimalusi.

Mähkimine üles

Seal on see olemas – suurepärased võimalused teie järgmise uudiste, ajakirjade või ajaveebi stiilisaidi jaoks. Kõik need premium-teemad võimaldavad külastajatel hõlpsalt teie sisu lugeda ja sirvida, lisaks on paljudes teemades suurepäraseid kohandatud vidinaid või ajakirjade ja uudiste stiili veebisaidile iseloomulikke postitusvorminguid. Kui olete mõnda neist teemadest proovinud, andke meile oma mõtetest teada allpool toodud kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map