30+ parimat meditsiinilist WordPressi kujundust arstidele

Parimad meditsiinilised WordPressi teemad arstidele ja haiglatele

Arsti elukutse on konkurentsivaldkond. Ükskõik, kas olete üldarst, kes otsib uusi patsiente, sünnituskeskus, tervise- ja heaoluorganisatsioon, kohalik kliinik või meditsiinikontorite võrk, vajate hämmastavat veebisaiti. Meditsiinilised veebisaidid peaksid olema professionaalsed, hõlpsasti loetavad ning sisaldama vähemalt piltide galeriide, liugurite ja muidugi vähemalt kontaktvormi tuge. Täna jagame veebist parimaid meditsiinilisi WordPressi teemasid, mis aitavad teil luua kaasaegse ja professionaalse veebisaidi, mida teie terviseettevõte nõuab.


See postitus on vinge kogu parimatest WordPressi teemadest, mis sobivad arstidele ja tervishoiutöötajatele laiemalt. Kas otsite oma tervishoiuteenuste veebisaidilt suurepärast WordPressi teemat? Kas olete WordPressi arendaja, kes soovib oma suurepärase disaini ja funktsionaalsusega tervishoiuteenuse klienti (de) le kutsuda esile, mis on WordPressi teemade sünonüüm? Istuge rahulikult ja nautige meie nimekirja ning palun jagage oma mõtteid lõpus olevas kommentaaride osas!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Medin – meditsiinikeskuse WordPress teema

Medin - meditsiinikeskuse WordPress teema

Medini teema on suurepärane võimalus oma meditsiinilise saidi loomiseks. Ükskõik, kas teie kontor on keskendunud plastilisele kirurgiale, laserteraapiale, dermatoloogiale, hambaravile, krüoteraapiale, pediaatriale või mõnele muule erialale, on Medin suurepäraseid võimalusi oma saidi kujundamiseks. Teema on reageeriv ja võrkkest valmis, nii et see näeb suurepäraselt välja igas seadmes ja sisseehitatud teemapaigutused (kliinik, kirurgia ja hambaarst) muudavad alustamise lihtsaks.

Oma kohandatud paigutuste loomiseks võite kasutada ka kaasasolevat WPBakery lehe koostajat. Lisage lihtsalt lehe elemendid ja lohistage need oma kohale. Seal on enne / pärast iseloomustusi, kaks galerii varianti, sisseehitatud kohtumiste broneerimise vorm, kleepuv menüü, kohandatud lehed ja palju muud. Plus Medin toetab RTL-i ja on Polylangiga ühilduv, nii et saate oma meditsiinilise saidi luua mis tahes keeles, mida vajate.

2. MedicalPRESS

MedicalPress Tervis ja meditsiin WordPress Theme

Kuidas teie tervishoiuturundusel läheb? Kui te ei saa öelda, et see on tore, võib-olla on teie WordPressi teema teie hädade juur. Meditsiinilise veebisaidi müügivihjete suurendamiseks vajate WordPressi teemale orienteeritud teemat, näiteks ilusat MedicalPressi. Twitteri Bootstrapis üles ehitatud nelja tüüpi kohtumisvormide, kahte tüüpi liugurite ning ulatusliku teemavalikute ja muude funktsioonide loendi abil on MedicalPress suurepärane teema arstide, hambaarstide, tervisekliinikute, haiglate ja kirurgide seas. Funktsioonide hulka kuulub reageeriv disain, mitme keele tugi (WPML-pistikprogramm), SEO-sõbralikud, Google’i fondid, lisatud lapseteema ja täielik dokumentatsioon.

3. kokku

Terviklik mitmeotstarbelise WordPressi teema meditsiiniline koduleht

Hulgaliselt suurepäraseid funktsioone pakkuv Total on tõepoolest ainus WordPressi teema, mida vajate! Kuigi see teema ei olnud spetsiaalselt meditsiiniliste saitide jaoks loodud, võimaldavad kõik suurepärased funktsioonid ja paindlikud võimalused hõlpsasti oma vajadustele kohandada. Checkouti kodulehe näide 29 (vt eespool), et näha, kuidas see teema teie meditsiinilisele veebisaidile ideaalselt sobib. Teema töötati välja siinsamas WPExploreris ja see uhkeldab muu hulgas järgmiste funktsioonidega: piiramatu paigutus, hõlpsasti kasutatav lohistamise ja languse ehitaja, kiire seadistamine (tänu näidisandmetele), WooCommerce valmis, kohandatud fondi valikud, piiramatud värvivalikud, loodud eliit autori poolt, fantastiline tugi, ehitatud armastusega :), sagedased ja automaatsed värskendused ning palju-palju muud!

See on minu lemmikteema ja olen aastate jooksul kasutanud 100+. See on funktsioonirikas ja tugi on ülihea. Lisaks arendaja töötab selle teema täiustamiseks regulaarsete värskendustega. – Mike

Kokku on suurepärane WordPressi teema arstidele ja kõigile teistele tervishoiutöötajate professionaalidele (või kellelegi teisele selles küsimuses).

4. Medicenter

Medicenteri tervise ja meditsiini WordPressi teema

Võib-olla pole te arst, vaid arstidele suunatud turundusspetsialist. Kas soovite luua suurepärase väljanägemisega terviseturunduse veebisaidi, näiteks Medical Website Academy? Kui vastasite kõvasti jah, siis MediCenteri WordPressi teema on teie eesmärgi saavutamisel pikk tee. See pole veel lõpp. See teema sobib endiselt arstidele ja teistele meditsiiniga seotud valdkondadele.

MediCenter sisaldab kahte paigutust – kastiga või kogu laiusega. Nii saate kohandada oma teema paigutust nii, et see sobiks teie ettevõtte või heategevusega. Lisaks on mõlemad paigutused reageerivad, nii et veebisait näeb kõigis seadmetes hea välja. Kohandamised ei piirdu sellega. Võite valida 6 lisatud värviskeemi hulgast või luua täiesti omaenda värviskeemi. See tähendab piiramatut värvikombinatsiooni! Valida on ka üle 20 lehepaigutuse, 200+ ikooni ja 80+ fonti, et saaksite selle teema tõeliselt enda jaoks teha.

5. Dikteerige

Dikteerige WordPressi tervise- ja meditsiiniteema

Sellel 6-ühes WordPressi-teemal on puhas ja kaasaegne välimus, mis sobib arstide tööks. Samal ajal saate seda teemat kasutada ka muude iluteemaliste projektide jaoks, näiteks mood, spaa või salong. Teema on populaarne järgmiste funktsioonide jaoks: reageeriv disain, mitmeotstarbeline teema, Visual Composeri integreerimine, Kihtide liuguri pistikprogrammi ühilduvus, WordPressi mitme keele tugi, WooCommerce’i tugi, lühikoodide võimalused, täiustatud teemavalikud, SEO valmis, täiustatud administraatori paneel, parallaksi lõigud, Google Fonts, Font Awesome ikoonide tugi ja palju muud. Dikteeritud sisaldab ka tuge ja tasuta värskendusi.

6. SoulMedic

+ Soul Medic tervise ja meditsiini WordPressi teema

Tasase ja minimalistliku kujundusega SoulMedic on arstide ja tervisega seotud veebisaitide populaarne WordPressi teema. Teemaga on kaasas järgmised funktsioonid: SEO-valmidus, WPML-iga / ühilduv ühilduvusega, tasuta sündmuste kalendri pistikprogramm, MailChimpi uudiskirja vidin, WooCommendi tugi, teema kohandaja, megamenüüd, täielikult reageeriv disain, kihi- ja revolutsiooniliugurid, 20 etteantud nahka, lühikoodi funktsionaalsus, kuut tüüpi mallilehti, viit tüüpi kohandatud vidinaid, HTML5 + CSS3, Google’i veebifondid, täielik dokumentatsioon ja palju muud.

7. Paeon

Paeoni tervise ja meditsiini WordPressi teema

Kas olete oma meditsiinilise või tervisega seotud projektiga kinni? Kas otsite meditsiinilist WordPressi teemat, et viia oma tervishoiuteenuste turundus järgmisele tasemele? Paeon on sinu väljapääs. Paeon on oma minimalistliku ja ainulaadse kujunduse ning ulatusliku teemavalikute loendi abil hõlpsasti kohandatav. Väikese hinna eest saate vinge WordPressi teema, mis lõhub õmblustesse selliste funktsioonidega nagu tundlikud paigutused, Google Web Fonts, piiramatu värviskeemiga värvivalija, tundlik liugur, personali- ja teenustehaldus, täpsemad teemavalikud, päise taustpilt, kohandatud vidinad, dokumentatsioon ja tugi.

8. Me hoolime

Hoolime tervise ja meditsiini WordPressi teemast

We Care on täiseur, kuid reageeriv WordPressi teema, mis sobib kõigile tervishoiutöötajatele. Sihtlehelt leiate HD-graafikaga vinge liuguri. Lisaks näete toimivat kokkusaamisvormi, mis aitab teil maa peal jooksmas käia. Muud funktsioonid hõlmavad laia ja kasti paigutust, piiramatut portfooliot, piiramatut liugurit, tuge, visuaalset lühikoodide generaatorit, täiustatud administraatori suvandeid, IE8 tuge, Google’i veebifonde, Font Awesome ikoone ja AJAX kontaktvormi. Kui proovite We Care’il proovida, ei pea te vinge saidi ehitamiseks panka lõhkuma.

9. imerohi

Imese tervise ja meditsiinilise WordPressi teema

Kui otsite oma tervishoiuteenuste veebisaidile elegantset ja kaasaegset teemat, siis ärge otsige kaugemale; Imeseade on teid katnud. Uhke hulga hämmastavate funktsioonidega see parallaksi teema aitab teil tervishoiuteenuste turundussõnumit edastada ilma higi purustamata. Panacea pakub palju funktsioone, sealhulgas reageeriv HTML5 + CSS3 kujundus, demosisu, võrkkesta piltide tugi, Kontaktvormi 7 integreerimine, Google’i fondid, Font Awesome’i ikoonid, piiramatud värvid, kohandatud postitustüübid, automaatsed värskendused, Bootstrap 3.0 jt..

10. Maxi tervis

Maxi tervise WordPressi teema

Maxi Health on reageeriv meditsiiniline lisatasu WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt arstide kontoritesse, hambaarstide praktikatesse ja teistele tervishoiutöötajatele. Lihtsate teemavalikute abil on Maxi Health suurepärane valik veebisaidi kiireks loomiseks.

Teemaga on kaasas kaks lehe ehitamise võimalust. Esimene neist on kohandatud lühikoodide generaator, mida saab kasutada põhiliste lehepaigutuste loomiseks ja mis on ideaalne, kui soovite kasutada teemaga kaasas olevaid sisseehitatud paigutusi ja lehe stiile. Teine võimalus on kasutada kaasasolevat Visual Composeri lehe loomise pistikprogrammi. Ükskõik millise lehe valimise võimaluse valite (või isegi kui kasutate teema- ja näidislehti sellisel kujul), on administraatori paneelil ja aktiivsel WordPressi kohandajal värvide, fontide, päiste, külgribade ja muu muutmiseks palju muid lihtsaid võimalusi. Muud teemafunktsioonid hõlmavad kleepuvat menüüvalikut, kohandatud teema administraatori paneeli, FontAwesome’i ikoonide tuge, kohandatud Google’i fonte ja palju muud.

11. Ravim

Medicure Tervis ja meditsiin WordPressi teema

CMSMastersi autor on teema Medicure WordPress, mis on ideaalne lahendus tervise- ja meditsiinivaldkonna veebisaitidele. Nemad (CMSMasters) said selle meistriteose just funktsionaalsusest lähtuvalt. Suurepäraste liugurite, mitmete vidinate alade, fantastiliste värvide, teenusehaldusfunktsioonide, ajaveebi, iseloomustuste ja muu abil on Medicure WordPressi teema arendamise proovivõtt. Selle teemaga on kaasas palju muid funktsioone, et saaksite Medicureil oma terviseettevõtte heaks kõvasti tööd teha.

12. Medica PRO

Medica PRO Tervishoid WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle sobivalt WordPressi teema lõi ThemeIsle meditsiiniliste profide jaoks. Medica PRO on professionaalselt kujundatud (see tähendab, et see annab teie veebisaidile selle ettevõtte zazzi) WordPressi teema, mis on kõige paremini tuntud järgmiste funktsioonide järgi: HTML5 + CSS3-kujundus, SEO-sõbralik, brauseriülene ühilduvus, kasulikud teemavalikute paneel, piiramatud värvivalikud, lühikoodide funktsionaalsus, tõlge valmis, suurepärane tugi, vidinatega valmis jalus ja külgriba jne.

13. Healthflex

Tervislik WordPressi teema

Healthflex on esmaklassiline WordPressi teema, mis on välja töötatud meditsiini- ja tervishoiutöötajate, näiteks arstide, haiglate, kliinikute, arstide, tervisekeskuste, tervisetoodete e-poodide ja muu jaoks. Ühe klõpsuga demoinstalleri ja paljude demoside abil on veebisaidi seadistamine vaevatu ja lihtne protsess. Saate peaaegu kõiki teema aspekte viimistleda ja kohandada ilma kodeerimiseta.

See WooCommendi jaoks valmiv teema on komplekteeritud võimsa Visual Composeri lohistamise ja languse loomise, ehituse Revolution Slider ja Reduxi suvandite raamistikuga. Need väga intuitiivsed tööriistad võimaldavad teil täielikku kontrolli oma lehtede ja nende vastavate osade paigutuse üle, samuti kõigi saadaolevate elementide, lühikoodide ja vidinate ilme ja üle..

Saate hõlpsalt luua kohtumiste broneerimise vorme, lisada hinnakujundusplaane, integreerida MailChimpi tellimisvorme, vürtsitada veebisaiti Parallaxi sektsioonide ja animeeritud elementidega, lisada Google Maps ja palju muud. Kohandatud värvikomplektide, sadade Google’i veebifondide ja FontAwesome’i ikoonide abil, võimalusega lisada kohandatud CSS-i ja JavaScripti ning alistada teemavalikuid lehe kohta, pole Healthflexiga loodavat piirangut.

14. Tervis PRESS

HealthPress Tervis ja meditsiin WordPress Theme

Sobib arstidele, hambaarstidele, haiglatele, tervisekliinikutele, kirurgidele ja teistele tervise- või meditsiinisaitidele. HealthPress on veel üks hea teema, mida tuleks kaaluda. Kohandaja reaalajas seaded muudavad teie saidi kujundamise imelihtsaks. InspiryThemes’i välja töötatud HealthPress pakub hõlpsaid ja ulatuslikke teemavalikuid, täiendavat Revolution-liugurit, reageerivat disaini, SEO-i valmis, WPML-i / tõlke ühilduvust, lühikoodide võimalust jne..

15. MedicalPlus

Meditsiiniline pluss - reageeriv meditsiini- ja terviseteema

Medical Plus on lihtne rõhutatud WordPressi teema, mis on silmadele lihtne. Teemal on kompaktne ja minimalistlik kujundus. Kuid ärge laske lihtsustatud kujundusel teid ära visata, Medical Plus on igati praktiline tänu arvukatele funktsioonidele, nagu SEO valikud, reaalajas värvivalija, lehe koostaja, funktsioonirikas administraatori paneel, kuus jaluse paigutust, tõlge valmis, taust, logo ja fondi üleslaadija, hinnastabel, lühinumbri funktsionaalsus ja palju muud!

16. RAVIM

Medico tervise ja meditsiini WordPressi teema

Kui teile meeldib Foundation 4 raamistik, reageeriv disain ja palju lühikoode, on teil tore aeg Medico teema juures. PremiumLayersi autoriks on Medico paljude suurepäraste funktsioonidega, nagu kohandatud vidin, täielikult funktsionaalne kohtumisvorm, täpsemad administraatori valikud, piiramatud portfellid, visuaalne lühikoodide generaator, teema tugi, tundlik paigutus, HTML5 heli / video tugi, piiramatu värvide arv, Google’i veeb Fondid, Font Awesome ikoonid ja see ühildub täielikult WooCommerce 2.0.x-ga.

17. RAVIM

Medicomi tervise ja meditsiini WordPressi teema

Kui soovite luua oma terviseettevõttele silmapaistva veebipõhise kohaloleku, peate oma dollareid mõistlikult kulutama. Teil on vaja teemat, mis hoolitseb nii teie klientide kui ka teie pangajäägi eest. Selle saavutamiseks peate minema suurepärase teema tehnoloogia ja vinge disaini poole. Medicom pakub teile mõlemat ja kui üks pilk teemale veenab, on see just see, mida otsite, kui teil on vaja täiseleheküljelisi liugurit ja palju tühimikku. See täielikult reageeriv teema pakub suurepäraseid funktsioone, sealhulgas Bootstrap 3.0, Visual Composer Page koostaja, Font Awesome ikoonid, megamenüü ja kolm erinevat ajaveebi paigutust.

18. Tervisekeskus

Tervisekeskus Tervishoid WordPressi teema

See täielikult reageeriv WordPressi teema pakub teile nelja tüüpi paigutusi, mis võimaldavad teil ühe klõpsuga oma veebisaidi ilmet muuta. Võite valida: Kodu + kohtumisvorm, kodu + kohandatud teenindusboksid, Parallaxi kodu või kodu + ühe lehe menüü. Nagu näete, olete esteetika osas hästi kaetud. Aga funktsionaalsus? Siin on mõned mainimist väärt funktsioonid: pole vaja programmeerimisoskusi, administraatori suvandite paneel, videoõpetused ja juhendi seadistamine, lohistage lehe ehitaja, populaarne revolutsiooni liugur, tasuta eluea värskendused ja tugi, WooCommerce jne..

19. Tervisekeskus

Tervisekeskuse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tervisekeskus on esmaklassiline tervise- ja meditsiiniteemaline WordPressi teema, mis on loodud spetsiaalselt meditsiinitöötajatele. See tundlik teema sobib suurepäraselt haiglatele, kliinikutele, meditsiinitarnetega tegelevatele ettevõtetele, arstidele, meditsiinilistele ajaveebidele ja muule. Lihtsalt kasutatavad värvilahendused, eelhäälestatud taustavalikud, lehe mallid, kohandatud tüpograafia valikud ja sisseehitatud teenused ning projektide postitustüübid muudavad selle teema suurepäraseks valikuks mis tahes mediaalse veebisaidi korral.

20. Arstid Pro

Arstid Pro - meditsiiniline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Arstid on armas WordpRess-teema, millele reageerime täielikult, SEO on optimeeritud ja millel on palju kohandamisvõimalusi. See sobib lihtsalt meditsiinikeskuse veebisaidi, arsti või hambaarsti kabineti professionaalse veebisaidi, tervise- ja ilukeskuste reklaamisaidi, kiirabi või erakorralise terviseabi veebisaidi loomiseks ja muuks. Teema on ka RTL-i jaoks valmis, sisaldab tuge sadadele Google’i fontidele, Font Awesome ikoonidele, piiramatutele värvidele ja teema kohandaja valikutele.

21. Vital tervis

Vital Health ja mediaalne WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tervishoiu- või meditsiinilise saidi loomine ei tohiks olla keeruline. Selle asemel, et kasutada sellist teemat nagu Vital, on see ülilihtne. See teema loodi arste, hambaarste, terapeute ja muid tervishoiutöötajaid silmas pidades. See teema ühendab postitustüüpide (nagu iseloomustused, töötajad ja teenused) toetamise paljude kohandamisvõimalustega WordPressi teemakohandaja kaudu, et teie ideaalse meditsiinilise saidi loomine oleks lihtne. Vital ühildub ka WooCommerce ja Gravity Forms versioonidega.

22. Procare

Procare - meditsiiniline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Procare for WordPress on mediaalsete veebisaitide jaoks vinge teema. See tundlik ja SEO-sõbralik teema sisaldab funktsiooni, mille peate lisama patsienditeenustele, looma arsti- ja personaliprofiile ja palju muud. ProCare sisaldab teemavalikuid enam kui 600 Google’i fondi jaoks ja Ajaxi kontaktivormi, 300+ võrkkesta jaoks mõeldud ikoone, kohandatud värve ja palju muud.

23. Medikit

Medikit - tervise ja meditsiini WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MediKiti WordPressi teema kasutab mitmesuguste meditsiiniteemade elementide jaoks Google’i materjalikujunduse põhimõtteid. Puhas ja brauserisõbralik disain muudab MediKiti täiuslikuks igasuguste meditsiiniliste, tervise-, arsti-, terapeudi-, haigla- ja muude sarnaste veebisaitide jaoks. Teema on tõlkevalmis, sisaldab mitut ajaveebi paigutuse stiili, 3 arsti / personali lehe malli, 3 teenusevalikut, tonni tüpograafia võimalusi, 3 menüüstiili, piiramatu värvide arv ja palju muud.

24. LT Meditsiin

LT Medical Onepage WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

LT Medical on elegantne ja tundlik ühe lehe WordPressi meditsiiniline teema. Arendajad sisaldavad sisseehitatud valikuid piiramatute värvide jaoks, hõlpsasti kasutatavaid lühikoode, tundlikku paigutust ja palju muud.

25. DW PharmaStore

DW PharmaStore - WP e-kaubanduse teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui teil on apteek, vitamiinipood või meditsiinitarbeid pakkuv ettevõte, on DW PharmaStore teile ideaalne WordPressi teema. See armas teema sisaldab populaarse WooCommerce’i pistikprogrammi täielikku tuge ja stiili. See muudab teie toodete veebis esitlemise lihtsaks. Teema sisaldab ka sisseehitatud valikuid kohandatud paigutuse, analüüsikoodi, kohandatud värvide, lehekülgede ja muu jaoks. DW PharmaStore sisaldab isegi lehtede koostajat ja ka lehe malle.

26. Pulss

Pulsi-füsioteraapia meditsiiniline WP-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pulse on nišš WordPressi teema, mis on mõeldud füsioteraapia meditsiinitööstusele. Teema hõlmab füsioterapeutide, spordimeditsiini praktikute, rehabilitatsioonikeskuste, nõelravi ja muude teraapiavõtete spetsiifilisi funktsioone. Arendatud nii, et see sisaldab funktsioone kohandatud hinnakujundustabelite, galeriide, kontorikohtade, karjääri ja muu jaoks.

27. MyMedic

MyMedic WordPressi teema

MyMedic on armas meditsiiniline WordPressi teema, mis on nii mobiili- kui ka kasutajasõbralik. Teemas on seaded teie sotsiaalsete linkide, arsti ja personali profiilide, erinevate osakondade lehtede, kohandatud kohtumiste broneerimise vormi, fotogaleriide, täieliku ajaveebi ja muu lisamiseks. MyMedicu hind ühe teema eest on kõigest 39 dollarit, kuid saate veel vaid 10 dollari eest Kõik teemad pakitakse alates ThemeJunkie teemast vaid 49 dollari eest (mis on fantastiline pakkumine!).

28. iMedical

iMedical WordPressi teema

iMedical on kaasaegne meditsiiniline WordPressi teema, mis on mõeldud arstidele, perearstidele, loomaarstidele, meditsiinikeskustele, üldistele tavadele, tervishoiuteenuse pakkujatele, spaadele ja muule. Teemafunktsioonide hulka kuulub armas reageeriv paigutus, 2 mega menüü tüüpi, hõlpsasti kasutatav lehe koostaja, lisatasu ajakava pistikprogramm, 5 kohandatud postitüüpi (arstide, osakondade, teenuste, iseloomustuste ja liuguri jaoks), kohandatud vidinad, SEO optimeerimise valikud ja rohkem.

29. Arst

Arst WordPressi teema

Meditsiinilise veebisaidi loomise üldotstarbelise tööriistana on Medicalil 9 või enam täielikult sisustatud, nišipõhist kodukujundust, mida saab veelgi kohandada mis tahes äärmusesse ja uskumatu kergusega. Iga lehe paigutus on nii puhas ja korralik, et te ei saa seda armastada. Võite seda enesekindlalt kasutada arstide, haiglate, kliinikute, hambaarstide, laborite, hematoloogiateenuste, silmahoolduse, juuste väljalangemise, ravimipoodide veebisaitide jaoks.

Meditsiiniline kõik-ühes meditsiinilises WordPressi teemas on täiustatud kohtumiste haldamise süsteem. See annab arstidele ja meditsiiniteenuste pakkujatele võimaluse luua nende saadavuse tagamiseks nii palju ajapilte, kui nad soovivad. Samuti võivad nad mainida aega, mille nad igale patsiendile annavad.

Samuti on meditsiiniarsti vereloovutuste süsteem kõrgelt arenenud ja keerukas. Vereloovutuse vorm avaneb hüpikmenüüna ja küsib annetajalt vajalikku teavet. Teemasse integreeritud täieliku ostuhaldussüsteemi abil saate seda kasutada isegi veebipõhise meditsiinipoe jaoks. Või saate võrgumakseid meditsiiniteenuste, seadmete ja esemete eest.

Teema muud täiustatud funktsioonid hõlmavad funktsioone, nagu patsiendi suunamine, tasuta konsultatsiooni saamine (vorm), tegelikud lood, saavutuste faktid ja teenuste, kindlustuse, osakondade, meeskonna ja ürituste lehed jne..

30. Meditsiinikliinik

Meditsiinikliinik - Tervis ja arst Meditsiiniline WordPressi teema

Meditsiinikliinik on suurepärane võimalus igasuguste tervisekontorite jaoks. Ükskõik, kas olete arst, terapeut, hambaarst või isegi tervisekindlustusasutus – see teema on täis funktsioone, mida kindlasti armastate. Teie ajaveebi, portfelli ja teenuste mitu sisseehitatud stiili muudavad saidi seadistamise kiireks ja lihtsaks. Lisaks hõlmab teema WooCommerce’i tuge ja stiili, nii et saate müüa ka oma tooteid! Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad sisumallid, kohandatud lühikoodid, värvi- ja fondivalijad, megamenüüd, liugurid ja palju muud.

31. Medicare

Medicare - arst, meditsiiniline ja terviseteema

Medicare WordPressi teemaga saate luua oma saidi kujunduse ja lehe paigutuse. See tervise- ja meditsiiniteema sisaldab spetsiifilisi funktsioone, nagu enne ja pärast vitriini, kohtumiste broneerimine, lahtiolekuajad / ajakava, kohandatud meditsiinilised ikoonid, kalkulaator ja täielik WooCommerce’i tugi. Lisaks on hõlpsad kohandamisvõimalused, näiteks lehe rasvane leht, WordPressi reaalajas kohandaja ja palju Google’i fonte.

Sinu kord…

Selle loendi abil pole teil mingit vabandust veebisaidi loomiseks keskmisest madalamal teemal. Valige üks, mis sobib teie vajadustega, kuid kui teil on valikutega raskusi, soovitaksin (jälle) soovitada Total – Responsive Multipurpose WordPress Theme. Kas teate mõnda muud arstide jaoks mõeldud suurepärast WordPressi teemat? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map