30+ parimat Directory WordPressi teemat 2020. aastaks

Parimad WordPress Directory'i teemad ja nimekirjade teemad

WordPress pakub veebisaidi loomisel palju eeliseid: see on lihtne, kasutajasõbralik, lisaks on saadaval palju kvaliteetseid teemasid ja pistikprogramme, et lisada mis tahes kujuteldav funktsioon. Nii et kui soovite luua veebikirjete komplekti, on järgmine parimate kataloogide WordPressi teemade loend täis suurepäraseid valikuid, mille vahel valida.


Saadaval on palju kataloogiteemasid, mis on seotud mitmesuguste teemadega, nagu üritused, festivalid, reklaam, ettevõtted, turism, kirjastamine, kinnisvara, turg jne. Need teemad muudavad veebipõhise kataloogi loomise hõlpsaks tänu sisseehitatud võimalustele, nagu iseloomustused, kuulutused , kommentaarid, ülevaated, Google Maps ja palju muud.

Kuid tekib küsimus, kuidas leida asjakohaseid WordPressi teemasid kohandatud kataloogi loomiseks? Internetis on saadaval palju turuplatse ja allikaid, mis pakuvad teile projekti jaoks kasulikke WordPressi teemasid. Kuid arvasime, et päästame teid vaevast ja leiame teile parima.

Otsisime oma WordPressi populaarseimatelt turgudelt oma lemmikteemasid. Siin on meie 2019. aastal saadaval olevate 30 ja enama WordPressi kataloogide ja loenditeemade kollektsioon.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kataloog

Directory WordPress Theme: Parimad Directory WordPress Themes

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See paindlik WordPressi kataloogiraamistik teeb kataloogide või kirjete stiilis veebisaidi loomise lihtsaks. Kategooriavaadete, kaardinõeliste, kasutajaprofiilide, kohandamiste, mobiilitoe ja enam kui 15-aastase nišši-stiilis lapseteemade võimaluste abil on kataloog kõigile midagi. Kataloog on täielik kataloogilahendus, mis on pakitud WordPressi teemasse, mille lõi Templatic. See teema hõlmas pistikprogramme ja lapseteemasid, et teil oleks seda hõlpsasti kasutatav mitmesugustel kirjete koostamise ja asukohapõhistel eesmärkidel.

Kataloog sisaldab rakenduse Tevolution tuum pluginat, mis toetab lisandmooduleid, kataloogide loendite pistikprogrammi ja asukohahalduri mitme linna toe pistikprogrammi (kõik ettevõttelt Templatic). Nende pistikprogrammide abil pakub teema Directory WordPress teile poseerijat kogu maailmas toimuvate sündmuste, loendite, koosolekute ja muu haldamiseks.

Seda teemat saaks hõlpsalt kasutada nii paljude erinevate veebisaitide jaoks – näiteks ürituste korraldamise ettevõte, mille reklaamid toimuvad mitmes linnas või riigis. Või reisiblogi jaoks, mis kaardistab parimad kohad söömiseks, joomiseks ja magamiseks erinevates linnades. Või turismiettevõte, mis pakub erinevaid ekskursioone või kruiise eksootilistes kohtades. Teema muudaks ka suurepärase kinnisvarakuulutuste veebisaidi – ürituste sektsiooni saaks kasutada avatud majade tutvustamiseks. Või võiks heategevusorganisatsioon kasutada seda teemat uute tulevaste rahakogumisvõimaluste, kogukondlike jalutuskäikude või marsside jms jagamiseks. Võimalused on piiratud ainult teie kujutlusvõimega.

2. LeiaMe

FindMe - kataloogiloenditeema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Rakenduse FindMe abil saate oma veebikataloogi koostamiseks luua vingeid kirjeid. Võimsate loendivõimaluste, hõlpsasti kasutatavate lühikoodide, täieliku ajaveebi, e-kaubanduse toe, galeriide, portfelli, fikseeritud või kleepuva päise, tõlketoe, Google Mapsi ja fondide ning veel paljude FindMe abil saate suurepärase kataloogiteema.

See teema eristab just uskumatuid omadusi. Seal on täiustatud otsing koos märksõnade, asukohtade, aadressi (raadiuse valikuga), kategooriate ja siltide toega, mis on kasutajatel hõlpsasti otsitava leidmiseks. Seejärel leidub teie kirjete esiletõstmiseks ilusad paigutused koos karusselli, müüritise või kastiga. Mugav sotsiaalne sisselogimine ja kasutajate registreerimine annavad teie lugejale lihtsad võimalused teie saidile pääsemiseks.

Kuid oodake – neid on veel. FindMe on loodud täieliku ühilduvusega WP Manageri pistikprogrammi jaoks, OpenTable’i toega (lihtsalt kleepige broneeringuvormi oma ID-sse) ja see on kasutamiseks kasutamiseks koos lisandmooduliga WooCommerce Paide kirjed. Tänu FindMe’ile saate kiiresti muuta oma küljereklaami peamiseks probleemiks tänu neile paljudele suurepärastele viisidele oma raha teenimiseks.

3. Wyzi

Wyzi äriotsija ja sotsiaalse välimuse kataloogiloenditeema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Wyzi on esmaklassiline kataloogiteema, mis on suunatud neile, kes soovivad luua oma ettevõtte leidja, teenusekataloogi või muu loendistiili saiti. See teema on täis võimsaid funktsioone, mille abil ettevõtted saavad lisada oma kirjeid, uusi, värskendusi, sündmusi ja isegi tööpakkumisi. Samal ajal on Wyzi lihtne kasutada. Alustamiseks kasutage lihtsalt ühe klõpsuga installimist. Seejärel vali lihtsalt 2 uimastatava paigutuse hulgast, kohanda oma kirje esitamise väljad, kujunda registreerumisvorm, lisa oma liitumis- või teenusepaketid (Wyzi ühildub isegi WooCommerce’iga), luba broneerimiskalender (ja administraatori komisjonitasud) ning oled põhimõtteliselt valmis mine.

Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad pildi või kaardi päised, kinnitatud loendid, kohandatud otsing, geograafiline asukoht, YouTube’i integreerimine, tõlketugi ja WP Bakery Page Builder ülim paindlikkus.

4. Listify

Valmista WordPressi kataloogi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Listify on üks enimmüüdud ja parimate kataloogide WordPressi teemasid. Miks? Selles on kõik, mida vajate kohandatud loendite ja kataloogisaidi loomiseks koos siltide, ülevaadete, lemmikute, piirkondade, kontaktisikute nimekirja, geograafilise asukoha ja isegi statistikaga. Komplekti kuuluv stiilikomplekt ja lohistamise kujunduse koostaja muudavad kohandamise imelihtsaks. Lisaks võimsad funktsioonid kirjete esitamiseks / taotlemiseks, tellimused, reklaamid, broneeringud ja tasuline juurdepääs võimaldavad muuta teie kataloogi ettevõtteks.

See teema tugineb tasuta WP Job Manageri pistikprogrammile ja WooCommerceile, et muuta nimekirjade ja toodete lisamine koogitükiks. Lisaks toetab Listify mitmeid fantastilisi tasuta ja premium-pluginaid, et veelgi funktsionaalsust lisada. Kasutage gravitatsioonivorme, et luua toredaid kohandatud kontaktvorme, või OpenTable, et lisada broneeringute vidin oma restoranikataloogi või isegi lisada arvustusi WooCommerce või WP Job Manager arvustuste laienduse kaudu. Taevas piirab seda, mida saate Listify abil teha, kui hakkate pistikprogramme lisama.

Teiste suurepäraste teemafunktsioonide hulka kuuluvad videotaust, loendikaardid, palju vidinaid, sotsiaalne integratsioon, kahekordsed menüüd, värvikinnitused ja palju muud. Listify abil saate järgmise kataloogi stiilis veebisaidi jaoks ideid hankida demos.

5. Loend Pro

Loendis Pro WordPress Directory Theme: Parimad Directory WordPress Themes

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ListingPro on kaasaegne kataloog WordPressi teema, mis sisaldab hõlpsasti kasutatavaid funktsioone, muutes selle suurepäraseks võimaluseks nišškataloogi veebisaidil. Külastajatele meeldib raadiuses otsing “minu lähedal”, soovitatud asukoht nende lähedal, täpsem sorteerimine ja võimas rakendusesarnane mobiilikogemus. Teema sisaldab tuge kasulikele funktsioonidele, sealhulgas kasutajate esitluste esitamine, infolehtede integreerimine ja sisseehitatud maksete käsitlemine.

Mis kõige parem – teenuse ListingPro abil ei pea te lisa pluginaid ostma. Kõik vajalik on kaasas. ListingPro arendajad soovisid luua midagi, mida kasutajad saavad osta, ilma et peaksite muretsema kataloogide loendisaidi ehitamiseks vajalike täiendavate pistikprogrammide pärast. Ja nad tegid täpselt seda. Nad lõid tohutult võimsa kõik-ühes laienduse, et kasutajad saaksid lisada loendit nii esi- kui ka tagantpoolt, kasutajad saavad nimekirja kandmist taotleda kasutajalt ja administraator võib taustaprogrammist nõustuda või tagasi lükata, administraator saab tulu teenida makstes kasutajatelt tasulisele kirjele üleviimisel või isegi siis, kui neile meeldib reklaamida oma sisseehitatud standardse reklaamisüsteemi kaudu.

6. Kataloog+

Kataloog + loendid ja kataloog WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Directory + on WordPressi teema, mida kasutatakse igasuguste kollaste lehtede käitamiseks, kuna see toetab loetelude paigutuse massiivi. Bavage oma veebikataloog poodidest, restoranidest, matkaradadest, parkidest või muust.

See teema pakub erinevat tüüpi kataloogiportaalide jaoks mitmeotstarbelist kasutamist. Selle teemaga saab igaüks hõlpsasti üles seada veebipõhise kataloogiportaali, kus on igat tüüpi kategooriatesse kuuluvad ettevõtted – poed, veebisaidid ja nii edasi. Tänu uuenduslikule AIT Page Builderile on kohandamine hõlbus. See aitab teil mitte ainult oma järgmise kataloogi veebisaidi loomisel, vaid ka kõigi oluliste seadete korral, mida peaksite seadistama.

Selle teema abil on teil võimalus luua oma päis või valida kaart (mitut tüüpi kuvamiseks) või võite kasutada liugurit – Ait Teema tehtud lihtne liugur või 3. osapoole Revolutioni liugur. See on sinu teha! Kataloogi + teema abil saate oma linnas või osariigis luua suurepärase veebiettevõtte. Mõelge vaid ideele, mille vastu olete kirglik, ja kasutage selle rakendamiseks kataloogi +!

7. Louisiana

Louisiana tundlike loendite kataloog WordPressi teema

See teema teeb teie kataloogi loomise ja haldamise lihtsaks. Teema kasutab puhast ja minimaalselt reageerivat kujundust, et muuta teie kirjed hõlpsasti loetavaks. Lisaks lisafunktsioonid, nagu Visual Composeri lehe koostaja, 100+ lehekülje moodustamise elemendid, 20+ eelmääratud lehte, 3 paigutusstiili, 3 päise stiili, jaluse koostaja, lihtne demoimportija ja palju muud, seal on hulgaliselt suurepäraseid kataloogide loomise võimalusi.

8. EVE (üritused)

EVE sündmuste kataloog WordPressi teema

See on esmaklassiline WordPressi kataloogiteema, mis on spetsiaalselt loodud sündmuste loetlemiseks, et kasutajad saaksid hõlpsalt teada saada, mis, millal ja kus toimub. Teema kasutab WooCommerce’i ja listinghaldurit, nii et teie kirjed toetavad tähtreitingute, arvustuste, esitluste esitamiste, pakettide, hinnakujunduse ja palju muu täpsustatud võimalusi.

9. Listatav

Loendis sõbraliku kataloogi WordPressi teema: parimad kataloogide WordPressi teemad

See on kvaliteetne WordPressi kataloog ja loenditeema pakub kiireid andmete filtreerimisvalikuid kujunduses ja võimaldab kasutajal leida otsitavat kategooriat loendist või kataloogist. Ainulaadsete valikutega, nagu kategooriaikoonid, hinnangud, viiktekstid, järjehoidjad ja palju muud, on see teema suurepärane valik mis tahes kataloogi jaoks.

10. Directory Builder Pro

Directory Builder Pro WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Directory Builder on tõhus WordPressi teema, mis on loodud kuulutuste, sündmuste ja muude kataloogide lisamiseks mõeldud kirjete jaoks. See pakub rohkesti funktsioone, mis muudavad selle turul ülimaks kataloogikataloogiks, sealhulgas kasulikke loendielemente, reklaamipunkte, kommentaare, hinnanguid, broneerimise tuge, kasutaja registreerimist / sisselogimist, võrgu- või kaardivaadet ja isegi Visual Composeri lehe koostajat.

11. ListGo

ListGo Directory WordPress Theme: Parimad Directory WordPress teemad

List & Go on täiesti tundlik WordPressi kataloogiteema, mis põhineb ruudustiku stiilipaigutusel ja mida saab kasutada teie saidil igat tüüpi kirjete tutvustamiseks. See teema võimaldab teil sisu loovalt ja kaasaegsel viisil kuvada tänu 500+ Google’i fondile, kohandatud CSS3 animatsioonidele, kasulikele lühikoodidele, kaartidele, mitmeotstarbelistele hobustele, premium / korduvatele maksetele, Facebooki Messengeri integreerimisele ja veel paljudele muudele võimalustele..

12. DirectoryEngine

DirectoryEngine paindliku kataloogi WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

DirectoryEngine on armas ja korrastatud kataloogitasu WordPressi teema, mille on loonud EngineThemes. Looge fantastiline veebikataloogide sait restoranide, kaupluste, reisisihtkohtade või muu jaoks, et anda lugejatele kasulikke näpunäiteid selle kohta, kuhu nad peaksid minema.

Kas teate linna parimaid kohti suurepärase burgeri saamiseks? Või on teil äge loetelu Rooma turismisihtkohtadest ilma jääda. Noh, sa peaksid oma tarkust teistega jagama! Tänapäeval uurib enamik inimesi oma reisi marsruute enne lahkumist, mis tähendab, et veebipõhiste kataloogide jaoks, mis on täis soovitusi, on tohutu potentsiaal. Alustage juba täna oma teemaga DIrectoryEngine, mis hõlbustab oma veebikataloogi loomist korraga..

Kõige selle teema juurde kuulub palju sisseehitatud malle ja sisuplokke, mis muudavad teie sisu lisamise lihtsaks. Lisaks sellele, kui lisate oma saidile asukohti, saate lisaks tavapärasemale kirjeldusele lisada videoid, galeriisid, sotsiaalseid linke ja isegi kaardi. Igal postitusel on võimalik laadida ka rohkem kirjeid, nii et lugejad näevad rohkem seotud asukohti ilma, et peaksite uuele lehele navigeerima. See on suurepärane viis külastajaid oma saidil kauem hoida.

Muud kena teemafunktsioonid hõlmavad kohandatud vidina esiletoodud kohti, asukoha meeldimise või jagamise kiirlinke, üksikasjalikku täpsemat otsingut ja palju muud.

13. Javo

Javo kataloog WordPressi teema

Javo kataloog on tõhus WordPressi loenditeema, mis põhineb Visual Composeril ja selle lohistamisfunktsioonidel. Teema pakub mitmesuguseid kohandatud välju, loendilehti ja reitingusüsteemi, mida saab sihtotstarbeliselt kasutada. Plus Javo on pakutud lisatasu pluginatega lehe ehitamiseks, liugurite ja võrede jaoks.

14. Wisemsi kataloog

Wisem Local Directory WordPressi teema

See teema on kasulik pika nimekirja loomisel saitidel, mis tegelevad igapäevastel turgudel, füüsiliste toodete veebipoodides, kinkekauplustes jne. See annab paindlikkuse kohandatud väljade, esitamisvormide ja avalike profiilide lisamiseks. Esiosa kujundamise tööriistade abil saate hõlpsalt kohandada värve, fonte, tausta ja animatsioone.

15. Vaatleja

Spotteri universaalse kataloogi nimekiri WordPressi teema

See WordPressi kataloogiteema sobib kasutamiseks mitme ettevõtte loetlemiseks. See võimaldab koostada ettevõtete nimekirja, nagu kinnisvara, restoran, hotell, töökohad, automüük jne. See sobib ideaalselt asukohtade loetlemiseks, nii et kasutajad saavad hõlpsalt leida uusi söögikohti, poodida, lõõgastuda ja palju muud.

16. Müüja

Tarnija kataloog WordPressi teema

Selle WordPressi kataloogiteema kasutamine toob teile kasu pulmapakkujate ja paaride loendist. See võimaldab müüjatel luua oma äriettevõtte veebis, et paarid saaksid kõik oma pulmi kavandada ühelt veebisaidilt. See on suurepärane võimalus pulmaplaneerijatel oma lemmikuid soovitada ja väikeettevõtetel saada pulmaklientide jaoks lisavõimalusi.

17. MyListing

MyListingi kataloog ja WordPressi nimekiri

MyListingi teema sobib suurepäraselt mitmesuguste kataloogide ja loendisaitide jaoks. Teema sisaldab teie ettevõtte jaoks kasulikke funktsioone, sealhulgas lisatasu nõudmist ja lisamisvõimalusi, hõlpsaid otsingutulemite kohandamisi, voo tellimisvõimalusi, globaalseid reklaamitüüpe, suhtlusvõrgustikke ja muud. Teema ühildub ka Google Mapsi, Yoast SEO, Elementori ja Kontaktisikutega Vorm 7.

18. Linnajuht

Linnajuhendi loendikataloog WordPressi teema

See hämmastav WordPressi teema võimaldab teil luua oma linnajuhendi, mistõttu on see meie parimate kataloogide WordPressi teemade loendis. Sellel teemal on reageeriv disain, kvaliteetne administratiivne keskkond ja mitmed otsinguvõimalused. See on ideaalne teema oma linna esiletõstmiseks 3D-kaartide, animeeritud liugurite, tänavavaate, tärnide hinnangute ja muu abil..

19. SpotGuide

SpotGuide'i kõrge jõudlusega kataloog WordPressi teema

SpotGuide on hinnatud WordPressi kataloogiteema, mis keskendub saidi funktsioonide loetlemisele. Sellel teemal on erinevad väljad, mis võimaldavad teil hõlpsasti uusi metakaste luua ja neid täpselt loetleda. Samuti on kasulik, et te ei muuda uue välja lisamisel lähtekoodi. Muud suurepärased teemafunktsioonid hõlmavad täpsemat Google Mapsi, kirjete võrdlust, lemmikuid, pakette ja teatisi.

20. Superlist

Superlist Directory WordPress Theme

SuperListi kataloogiteema sisaldab peamisi funktsioone, mida peaksite otsima parimatest kataloogide WordPressi teemadest. Nagu kirje tüübihaldur, kasutajatele esildised, lisatasu pakkumise paketid, hõlpsasti kasutatavad metaboksid, Google Placesi koguja, võimalus taotleda kirjeid, mitmekordseid maksete töötlemise ja valuutavalikuid, täpsem statistika, ülevaated, geograafiline asukoht ja palju muud. Installige lihtsalt teema, kasutage alustamiseks ühe klõpsuga demoimportijat ja seejärel lisage sisu, et kataloog kiiresti käivituks.

21. söögitubaMootor

DiningEngine restorani kataloog WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

DiningEngine on üks parimatest kataloogidest WordPressi teemadest, kuna see on keskendunud ja mõeldud spetsiaalselt restoranide, kohvikute ja bistroode saitidele. See pakub seda tüüpi veebisaitide jaoks väga kohandatud funktsioone, kuna hõlmab täpsemat otsingut, lihtsat restorani- ja sündmustehaldust, esildisi, söögikohtade üksikasju ja palju muud. Miks siis mitte proovida?

22. DocDirect

Teema DocDirect Healthcare Directory WordPress

DocDirect on kasulik WordPressi kataloogiteema, mis on mõeldud tervishoiutöötajatele. See loodi täielikult reageerimisvõimelisena ja on kasulik patsientidele võimalike meditsiinikeskuste, tervishoiutöötajate nimekirja leidmiseks ja kohtumiste broneerimiseks oma arsti juures.

23. FoodGuide

FoodGuide - restoranide ja baaride kataloog WordPressi teema

Restoranid, kohvikud, kohvikud, kohvikud, baarid, delikatessid või restoranid – lisage see kõik oma uude kataloogiportaali ja tehke kõigile teie linna näljastele (mitte ainult) turistidele elu lihtsamaks! Tänu FoodGuide’i teemale valivad teie saidi külastajad söögikoha oma maitsepungade põhjal.

Valige, kuidas oma veebisaidi päist stiilida. Suure kaardi abil saate teha puhast ja lihtsat kodulehte (kenasti kuvatavate nööpnõeltega, mis kuvavad pärast sellel klõpsamist konkreetset kirjet) või 3D-kaardi vaadet või lisada liuguri abil natuke dünaamikat. Seal on võimalus valida ja kohandada meie enda hõlpsat liugurit ja kolmanda osapoole liugurit Revolution.

FoodGuide’i teema esindab erakordseid kataloogiteemasid ja nimekirju, keskendudes restoranide ärile ja seotud teenustele. Sellel konkreetsel eesmärgil on palju kohandatud funktsioone ja kataloogipistikprogramme. Iga pistikprogramm töötati välja kiirema ja mugavama otsingu hõlbustamiseks ning saidi administraatorite või üksuste omanike loendite paremaks haldamiseks.

Üks lisatud kataloogi pistikprogrammidest on kohandatud toidumenüü pistikprogramm. Toidumenüü lisab teie teemale võimaluse luua ja hallata praeguseid toidumenüüsid, näiteks päevamenüü, a-la-carte või kuupäeva / kellaajaga piiratud erimenüü. Piiratud pakkumise saadavuse seadmine pole probleem, nagu korduvate pakkumiste puhul. Toidumenüü pistikprogrammi peamine eelis on see, et te ei unusta kunagi peatada ühtegi piiratud pakkumist või erimenüüd. Toidumenüü teeb selle teile!

24. Ettevõtte leidja

Ettevõtte leidja: kataloogide loendi WordPressi teema

Business Finder on hõlpsasti kohandatav kataloogiteema, mille abil saab lehe koostaja abil kujundada teie teema teile meelepärasel viisil – sest igal kliendil on oma vajadused ja kriteeriumid, millele tema uus veebisait peab vastama. Business Finderis saate pakettide abil kohandada hinna- ja turundusstrateegiat. Paketid töötati välja üksuste / nimekirjade omanike (teie klientide) jaoks, nii et saate eristada nende pakettide üksuste arvu, võimalust reklaamida pakutavaid esemeid jne ja seada neile erinevad hinnad.

See teema on ainulaadne oma tundliku disaini ja kohandatud funktsioonide poolest. Mõned neist on otse kaasatud; teised on saadaval laiendatud pistikprogrammide kaudu. Pistikprogrammid pakuvad teile uusi võimalusi – nt. Üksuste ülevaated lisavad loendis olevate üksuste ülevaatamise võimaluse (lõppkasutajate poolt). Nõuete loetelu lisamine võimaldab üksuse omanikul nõuda ja hallata oma eset ise ja palju muud!

Samuti on võimalus installida makseväravad või PayPal / Stipe Payment, nii et teie kliendid maksavad teie teenuste eest mugavamalt.

Äriotsija EI OLE tavaline kataloogiteema nagu teised. Teema pakub teile erinevaid kodulehti ja päiste muudatusi. Võite kasutada integreeritud päist, pilti või ühte paljudest kaarditüüpidest. Seal on klassikaline kaart, kus on olemas kõigi loendis olevate üksuste tihvtid, tänava- või ettevõttevaade ja ka 3D-vaade. Teie otsustada, milline variant sobib teile kõige paremini.

25. Classiera

Classiera - kuulutuste WordPressi teema

Classiera on uus esmaklassiline klassifitseeritud reklaamide WordPressi teema, mis on saadaval saidil Themeforest. Selle teema jaoks on loodud võimas administraatori paneel, mis kasutab Reduxi raamistikku, ning ainulaadne kasutaja lõpparvele. Siit saavad kasutajad hallata reklaamipostitusi, neid redigeerida ja uusi luua. Classiera pakub ka toega hinnakujundusplaane ja tellimisdetaile lõppkasutaja armatuurlaual.

Teema ühildub täielikult ka WPML-i ja enamiku teiste keele pluginatega. See tähendab, et Classiera abil saate luua oma mitmekeelsete kuulutuste veebisaidi. Ja Calassiera abil saate osutada paigutuse halduri lohistamiseks, klõpsata ja seejärel lohistada suvalist jaotist kodulehe paigutuselt. Nii saate kujundada oma veebisaidi jaoks kohandatud kujunduse.

Klassisiera saate seadistada hinnakujundusplaane oma valuutas ja kassas mis tahes Woo Commerce’i toetatud meetodil. Ja selle teemaga saate päise jaoks kasutada LayerSliderit või Image Sliderit. Lisaks saate lisada täpsustatud otsingureklaame märksõnade, kategooriate, asukohtade, minimaalse ja maksimaalse hinna, üksuse seisukorra ja kategooriate kohandatud väljadega. Teema sisaldab ka 650+ Google’i fonti, mis muudavad teie veebisaidi pilkupüüdvaks, lisaks on võimalus kuvada oma kategooriaid fantastiliste ikoonide, lamedate ikoonide või PNG-piltide ikoonidega.

26. Geo kohad

Geograafiliste kohtade linnakataloogi teema

Info ja allalaadimine

Geo Places on esmaklassiline WordPressi teema, mis on välja töötatud linnaportaali või kataloogide veebisaidi loomise hõlbustamiseks, rakendades WordPressi ja Google Mapsi CMS-i jõudu. Geograafilistele kohtadele on lisatud ühe klõpsuga installimise funktsioon, mis lisab teie saidile automaatselt loendid, kirjeldused, pildid, vidinad, ajaveebi postitused, iseloomustused ja lehed. See näiv sisu muudab selle teema toimimise välja mõistmiseks palju hõlpsamaks ja aitab teil õigele teele jõuda. Samuti saate kõik ühe klõpsuga kustutada ja alustada nullist, kui soovite ka seda teha.

Geo Placesi koduleht on strateegiliselt loodud selleks, et aidata soodustada maksimaalset suhtlemist ja kokkupuudet oluliste elementidega. Ja see sisaldab vidinaid, kaarte, piltide liugurit, videote lisamist ja palju muud.

Geo Places pakub ka täpsemat otsimisfunktsiooni, nii et kasutajad leiavad hõlpsalt sihtnumbrite lähedal vaatamisväärsusi, restorane, hotelle või mis iganes teie sait asub..

27. Teemant

Teemantkataloogi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teemant on WPZoomi loodud puhas ja elegantne kataloogikvaliteediga WordPressi teema. See armas teema sobib suurepäraselt linnajuhendite, soovitatud poodide või kohtade loendite või muude kataloogide loomiseks.

Selle teema abil saate hõlpsalt luua suvalist arvu veebisaite. Võite luua reisiblogi, kus on kataloog konkreetse linna parimatest hotellidest, restoranidest ja vaatamisväärsustest. Või võite luua veebisaidi, mis jagab teie naabruses parimaid majapidajaid, aednikke ja basseinide hooldusteenuseid. Mis iganes te kirjutada tahate, on Diamond’i kasutamisel selle seadistamine ülilihtne. Teema sisaldab ettevalmistatud kodulehe malle, kohandatud kataloogimoodulit ja palju vidinaid, et saaksite soovitud veebisaidi luua.

Teema sisaldab ka suurepäraseid funktsioone, mis muudavad teema kohandamise lihtsaks. Võimas ZOOM-raamistik pakub teile valikuid paljude teema kaudu kasutatavate üksikasjade jaoks, näiteks värvid, kohandatud logo, taustad ja palju muud. Teema on ka WooCommerce valmis, nii et saate oma lugejate pakkumiseks lisada oma maiuspood. See sobiks suurepäraselt kaartide, linnaekskursioonide, soodushinnaga atraktsioonipiletite või isegi kohalike käsitööliste toodete müümiseks. Ükskõik, mis teie vajadustele sobib, on Diamond suurepärane võimalus ajaveebi- ja kataloogistiilis veebisaidi loomiseks.

28. Vantage

Vantage ärikataloogi teema

Info ja allalaadimine

Vantage on premium, ärikataloogi WordPressi teema, mille on loonud AppThemes. Lihtsa installeerimisega on äriettevõtete kirjete hostimist lihtne alustada. Terved kataloogide lehed koos kasutaja loodud hinnangute ja ülevaadetega, suhtlusikoonid, kohandatud otsing, kohandatud vormid ja Google Mapsi integreerimine pakuvad kõike, mida kasutaja võib veebisaidil hõlpsaks liikumiseks vaja minna. Lisaks laiendavatele kataloogifunktsioonidele sisaldab Vantage ka kohandatud vidinaid ja AppThemes API-d (kohandamiseks ilma, et peaksite koodi sisse kaevama).

29. Reisipakkumised (kataloogide teema)

Reisipakkumiste kataloog Lapse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Reisipakkumised on Templatici kujundatud Directory WordPress Theme (meie loendis teema nr 1) lapseteema. See esmaklassiline WordPressi teema on üksikasjalik ja professionaalne lahendus täpsema reisitehingute ja arvustuste põhine veebisaidi loomiseks. Saate luua oma veebisaidi, näiteks Travelocity, Expedia, Orbitz, Hotwire, Bookingbuddy või Kayak.

See kataloogiteema lisab palju suurepäraseid reisitehingutel põhinevaid funktsioone ja kasutab ära kõiki võimsaid võimalusi, mida kataloog juba sisaldab. Hotelli, lennu-, reisi- ja tegevuspakkumiste lisamisel kasutage lisatud kohandatud väljade pakkumisi, sihtkohti, agentuure, väljumiskuupäevi ja viibimisaega (lisaks pildigaleriid, kirjeldusi, hinnakujunduse ja sotsiaalse jagamise linke). Või veelgi parem – pakkuge plaane või tasulisi tellimusi, mis võimaldavad hotellidel ja reisibüroodel lisada oma saidile oma pakkumisi.

Kui reisitehingute vingete valikute abil on teie saidile pakkumised lisatud, saavad kasutajad kasutada täpsemat otsingut, et leida just seda, mida nad otsivad. Lasteteema toetab ka hinnanguid, nii et kliendid saavad iga oma ostu üle vaadata ja jagada oma kogemusi teiste lugejatega.

30. Spot Finder (kataloogieemaline teema)

Spot Finder Directory WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Spot Finder on Templaticu populaarse teema Directory WordPress armas lapsteema. Directory & Spot Finder abil saate luua uimastamise veebikataloogi kuumade kohtade, puhkemajade, söögikohtade ja muu jaoks.

Tänapäeval otsivad inimesed tõelist reisielamust. Turistid soovivad viibida niššipuhkuse puhkemajades või võõrastemajades, süüa seal, kus kohalikud söövad, ja näha konkreetse piirkonna vaatamisväärsusi. See sobib suurepäraselt väikeettevõtete jaoks, kuna just nemad aitavad luua ainulaadse koha, kuid väikeettevõtteid võib olla keeruline leida. Siit tulete sisse. Luues veebikataloogi ööbimis-, söömis- ja külastuskohtade kohta, saate aidata külastajatel teie linnast maksimumi võtta..

Looge oma veebiressurss reisijatele kogu maailmast. Lapseteema Spot Finder abil (pidage meeles, et selle alateema kasutamiseks on teil vaja peamist Templatic Directory WordPressi teemat) saate oma kataloogi kiireks käivitada. Installige lihtsalt teema ja kasutage oma sisu lisamiseks võimsaid lehemalle – see on nii lihtne! Lisage oma koduleht, loendid, kategooriad, töötajad, ajaveeb ja palju muud vaid mõne hiireklõpsuga (peate muidugi lisama teksti ja fotosid, kuid mall hoolitseb teie eest paigutuse eest). Kõigi kirjete jaoks on olemas isegi täisekraanil kuvatava kaardi mall.

Spot Finder on suurepäraseks teinud veel tonni rohkem. Üks tohutu omadus on see, et see töötab Directory teemaga. Kataloog lisab palju funktsioone geograafilise jälgimise, liikmeprofiilide, Tevolutioni pistikprogrammi ja muu jaoks.

31. Kollased lehed (alamteema kataloog)

Kollaste lehtede kataloog lapseteema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kollased lehed on väljapaistva Templatic Directory WordPressi teema alamteema (see on ka põhjus, miks see on meie valik nr 1). See tähendab, et lapseteema toimimiseks peab teil olema vanemteema. Kollase lehe ja kataloogi abil saate luua oma kodulinna või mujalt maailmast pärit kataloogide kogu.

Selle teema armas valge ja kollane värvilahendus on kasutajatele silmatorkavalt tuttav, nii et nad tunnevad teie kirjeid lugedes end kodus otse. Lisage restoranide, kontorite ja isegi ürituste asukohti. Seejärel lisage need avalehekaardile. Või ärge lisage kaarti ja lisage selle asemel avalehe liugur. Ükskõik, mille valite, on kollaste lehtede siinuse ilme ja kujunduse muutmine lihtne. Kogu koduleht on vidistatud, nii et saate luua oma kohandatud paigutuse.

Ärge tundke end kollasesse värviskeemi lukustatuna lihtsalt sellepärast, et teema kannab nime Kollane Leht. Teie jaoks sobiva veebisaidi loomiseks on teil palju valikuvõimalusi. Lisaks on teema täielikult reageeriv, nii et inimesed saavad teie saidi abil leida oma kodus või liikvel olles otsitavat.

Teema sisaldab ka kõiki selle vanema, Directory’i suurepäraseid omadusi. See on õige – tohutu globaalne kataloog, Google Mapsi lisatasud, vingete kasutajate lehed, e-kaubanduse tugi, monetiseerimisvõimalused ja muu on kõik koos kollaste lehtede alamteemaga funktsionaalsed.

32. Kataloog

Kataloogi mitmeotstarbelise WordPressi teema

Kataloogi mitmeotstarbeline teema on kasulik WordPressi kataloog ja loendite stiili teema mis tahes ajakirja, uudiste, viki, linnajuhendi jms jaoks. See on täielikult reageeriv teema ja annab teile paindlikkuse loomisel piiramatu avalehe paigutuse abil, kasutades lohistamisprogrammi, kohandatud kataloogielemendid (nimekirjad, sõnumside süsteem, WooCommerce’i ühilduvus, järjehoidjad jne), sisseehitatud reklaamikohad ja palju muud.

33. Asukohad (kataloogide alamteema)

Asukohtade kataloog lapseteema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Asukohad on värvikas premium WordPressi lapseteema Templatici kataloogiteema jaoks. See paks number lisab teie kataloogisaitile elavaid kaarte ja üksikasju.

Seal on miljon sellist veebisaiti nagu Yelp, mis soovitavad parimat restorani siit sushi leidmiseks, parimad rannasõidud sinna sõidavad või isegi parimaid kohti, mida teatud riiki minnes külastada. Olenemata teie teadmistest, on Asukohad ideaalne viis oma soovituste jagamiseks kogu maailmale. See on lapseteema, nii et selle kasutamiseks on vaja ka Directory WordPressi teemat. Kuid poiss on seda väärt – jagate oma lemmikkohti mitte kunagi!

Kataloogi teema on täis funktsioone ja funktsioone, mis kõik on tema enda oma – sealhulgas nimekirjad, töötajate lehed, geograafiline jälgimine, WooCommerce’i tugi, liikmelisuse integreerimine ja palju muud. Kui lisate teema lapse asukohti, muutub see lihtsalt paremaks. Teema lisab värviga kooskõlastatud kaardinõelu, kena ruudustiku navigeerimismenüü ning erksaid ja julgeid värviaktsente kogu ulatuses (kontrollige neid ülikõrgelt laetud tärnide hinnanguid, pealkirju, nuppe, hõljusid ja palju muud).

Parimate kataloogide WordPressi teemade kokku pakkimine

Kohandatud veebiteemade kataloogi kujundamiseks peate valima erinevate väljade sobivad WordPressi teemad ja neid süstemaatiliselt loetlema. Kuid see aitab mitmetel ettevõtetel valida oma ettevõtte konkreetsete veebisaitide jaoks ühe parima kataloog WordPressi teema ja muudab need veebikasutajate jaoks sõbralikuks..

Kas jäime teie lemmikteemast ilma? Või olete proovinud mõnda meie parimatest WordPressi teemadest? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map