30+ minimaalset WordPressi teemat 2020

mDisainerid peaksid teie arsenali võtmeelemendiks olema teie portfell. Teie uusimate ja parimate tööde näidetega on teie portfell suurepärane võimalus avaldada muljet ja veenda uusi kliente. Sõltuvalt teie kujundaja või kunstniku tüübist ei pruugi teil olla oma veebiportfelli loomiseks vajalikke veebiarenduse oskusi (või võib-olla teil lihtsalt pole aega). Ärge kartke, oleme ümardanud mõned parimad WordPressi minimaalsed teemad, mis sobivad ideaalselt iga disainerite veebisaidiga. Alustame!


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Anders

Andersi puhas mitme kontseptsiooniga portfelli teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite paindlikku teemat, mida saate kasutada portfelli, ajaveebi, kaupluse või minimaalse ettevõtte saidi loomiseks, siis on Anders teie jaoks. See teema hõlmab 15 uimastamist ja mitmekesist kodulehe kujundust, sealhulgas portfoolio, projekti tutvustus, vertikaalne liugur, agentuur, karussell, pood ja interaktiivsed lingistiilid. Ideaalse saidi kujunduse loomiseks saate valida 6 päisestiili, 12 portfelliloendi ja mitme stiiliblogi paigutuse hulgast. Andersil on kõik, mida vajate, suurepäraselt loodud oma portfelli veebis tutvustamiseks. Isegi sektsioonid teie meeskonna jaoks ja hinnakujundus. Lisaks ühildub teema selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu WooCommerce, Contact Form 7 ja WPML.

2. kokku

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: kokku

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kokku on üks meie (WPExploreri) kõigi aegade populaarseimaid ja enimmüüdumaid teemasid. Teema vaikimisi on väga puhas / põhidisain, mida saab reaalajas kohandaja abil hõlpsasti näppida ja saate luua suvaliselt mis tahes tüüpi saite, kus on saadaval kõik sisseehitatud suvandid, paigutused ja lehekomplekti moodulid. Kuid mis teeb selle teema üheks parimatest minimaalsetest WordPressi teemadest, mida saate osta, on 40-aastased ja hõlpsamad demoversioonid, paindlikud valikud ja arendajasõbralik kood.

3. Neve (tasuta)

Neve WordPressi teema

Ehitage Neve’iga puhas ja klassikaline sait. See ilus tasuta teema oli loodud kergeks, kiireks ja ühilduvaks peaaegu kõigi turul populaarsete lehtede koostajatega. Teema ühildub Gutenbergi, Elementori, Beaveri, SiteOrigini, Brizy, visuaalse helilooja ja isegi Diviga. Lisaks on see mobiilivalmis – nii näeb teie sait hea välja kõigis seadmetes. Kuid isegi kui soovite luua minimaalse saidi, tasub kaaluda uuemale versioonile üleviimist Mitte kunagi lisatasu plaan lisafunktsioonide jaoks, nagu kerimine ülaosas, valge sildistamine ja Elementori, WooCommerce’i, ajaveebi ja päiste kohandatud süütevõimendid (sõltuvalt kavast).

4. Ineco

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: Ineco

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui vajate universaalset minimalistlikku saiti, siis uurige seda teemat lähemalt. Ineco tarnitakse paljude variantide lehtede ja funktsioonidega, et rahuldada enamiku kasutajate vajadusi. Selle teema installimine võtab vaid mõne minuti. Ineco toetab kõige populaarsemaid lisatasu pluginaid ja lisandmooduleid, mis võimaldab luua sisu ilma kodeerimisoskusteta. Visual Composer Page Builder koos 40 ja enama kohandatud lühikoodiga aitab teil oma saiti probleemideta üles ehitada.

5. xPressioon

xPression Minimaalne WordPressi teema blogide jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See puhas, moodne ja elegantne teema sobib ideaalselt isiklike veebipäevikute, moeblogide, reisiblogide ja muu jaoks. xPression sisaldab palju eelnevalt kujundatud lehti, mis muudavad teie veebiressursi silmapaistvaks. See pakub koos teiste lehtedega kolme kodulehe stiili, st ajaveebi kirjet, ajaveebi singlit, kontakti ja umbes. Teema on üles ehitatud ühe populaarseima tasuta elemendi Elementori lohistaja abil. WordPressi teema kohandaja valikud hõlmavad reaalajas tehtud muudatuste eelvaadet, nii et te ei pea muudatuste nägemiseks lehte isegi uuesti laadima..

6. Illustreerige

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: illustreerige

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Illustreerimine on tõeliselt disainerite poolt disaineritele mõeldud teema. Loodud koostöös Blaz Robar, see uberi ainulaadne teema sobib ideaalselt igat tüüpi kunstnikele. Suurepärased funktsioonid, nagu kohandatud postitustüübid, värvikoodiga piltide ülekatted ja postituse värvipaletid (nagu neid, mida näete rakenduses Dribbble), on vaid jäämäe tipp.

7. Lily Daily

Lily Daily Blog WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite paremat jõudlust, puhtamat disaini, kiiremat laadimiskiirust ja uhkemaid kogemusi, proovige Lily’it proovida. Saate valida oma kodulehe, arhiivilehtede, autorilehtede, otsingutulemite lehtede, siltide ja kategooriate vahel 10 erineva paigutuse hulgast ja kasutada ajaveebi kujundamiseks mitmesuguseid võimalusi. Teema on väga hõlpsasti kasutatav ja toimib HTML5 / CSS3 / Bootstrap abil. Kleepuv navigeerimine annab külastajatele kiire juurdepääsu kogu teie saidi teabele. Lily on tõlkevalmis ja sisaldab .pot-faili, seega on teie ajaveeb omamoodi rahvusvaheline ressurss.

8. Rada

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: rada

Info ja allalaadimine

Julge ja ilus Trail on suurepärane võimalus oma töid veebis tutvustada. Selle teema suured pildid, puhas paigutus ja hõlpsasti loetav tüpograafia hoiavad teie lugejaid keskendumas just sinna, kuhu soovite – oma tööle. Teema on ka reageeriv, võib kuvada parallaksi pilte ja on valmis filtreeritava portfoolioga.

9. Webion

Webioni minimaalne universaalne element WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See teema on täielikult ühilduv Elementor WP Page Builderiga. Elementori abil saate tasuta tasuta vidinate täieliku paketi. Samuti on lisatud vidinad nagu Carousel, Google maps jne. See koos Webioni teemaga muudab veebisaitide loomise lihtsaks ja tõhusaks (lisaks ei vaja see kodeerimise oskust).

10. Oriana

Oriana minimaalne portfell ja fotograafia WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oriana on loominguline, tippkvaliteediga ja täielikult reageeriv teema. See annab loomeinimestele võimaluse end erakordselt tutvustada. Sisseehitatud suvandite abil saate konfigureerida enamiku Oriana aspekte, nagu aktsentvärv, Google Fonts ja paljud teised. Teema demo on ühe klõpsuga ülilihtne paigaldada, nii et teil oleks kiiresti reageeriv, võrkkesta ja tõlkega valmis sait.

11. Õhkkond

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: Ambiance

Info ja allalaadimine

Ambiance lapseteema sobib suurepäraselt populaarse Genesise raamistiku fännidele ja on ideaalne viis veebiportfelli loomiseks Genesise abil. See teema on mobiilireaktiivne, sisaldab kohandatud päist ja tutvustab kõiki teie vapustavaid esiletõstetud pilte nii ees kui ka keskel (muutes selle suurepäraseks kasutamiseks põhiportfelliks).

12. Kotkas

Kotkaste tundlik minimaalne WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Eagle on täielikult reageeriv agentuuridele mõeldud minimaalne WordPressi teema. Selle puhas kujundus ja ajaveeb võimaldavad kõigil sooloprofessionaalidel, agentuuriettevõtetel, loomeagentuuridel, arhitektuuri- või sisekujundusettevõtetel, fotograafiastuudiodel jne oma tööd või ettevõtet hõlpsalt reklaamida. Ühe klõpsuga demoimportimise funktsionaalsus, konfigureeritavad teemavalikud ja lühikoodid võimaldavad peaaegu kõike kõike kiiresti muuta.

13. Koi

koi

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Koi on suurepärane võimalus näidata oma arvukalt töid. Puhta ja korrastatud võrgupõhise paigutusega sobib see teema suurepäraselt igat tüüpi loominguliste veebisaitide jaoks. Lisaks on sellel teemal 6 tasuta pistikprogrammi, CSS3 filtriefektid, portfellivaateloendur, valguskastide tugi ja palju muud.

14. Sarapuu

Sarapuu minimalistlik mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sarapuu on kohandatav teema, millel on sisseehitatud megamenüü ja täielik WooCommerce’i disaini integreerimine. Sellel on mitu tüpograafilist suvandit, millel on üle 800 Google’i fondi, kohandatud lehevalikud mitmeleheküljelistele saitidele, erinevad portfellitüübid ja stiilid. Lisaks on see WPML ja tõlge valmis. Pealegi tarnitakse Hazelit tonnide kaupa kasulike visuaalsete lehtede loomise elementidega ja hulgaliselt eelkonfigureeritud paigutustega.

15. Tint

tint

Info ja allalaadimine

Tint on uimastatav filtreeritava portfelli mall, millel on kasulik vasakpoolne joondatud menüü. Lihtne kasutada ja navigeerida, tint on tundlik ka ekraani mis tahes suurusele kohandamiseks. Teemas on ka täisekraanil olevad taustpildid, mida saate seada ühe lehekülje kaupa, et anda igale postitusele, lehele või portfoolioelemendile ainulaadne kujundus.

16. Raamat

Bookworm FullScreen WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

BookWorm on loodud spetsiaalselt autoritele ja kirjastajatele. Täisekraanil olev veebidisain aitab teil oma töid ja isiklikke üksikasju kohe esitleda. Minimaalne, puhas ja tundlik paigutus muudab hiljuti avaldatud või peatselt ilmuvate raamatuväljaannete kuvamise avalehel hõlpsaks. Pluss Bookwormil on sellised funktsioonid nagu autoriprofiil, varem avaldatud raamatulõigud, autori ajaveeb, hiljuti avaldatud või peatselt ilmuvad raamatuväljaande üksikasjad jne.

17. Põhja

põhja poole

Info ja allalaadimine

Puhas, julge ja elegantne põhjamaade teema on teie töö jaoks armas võrestiku stiil. Twitteri, Flickri ja Dribble’i kohandatud vidinad muudavad lugejate jälgimise teie praeguste projektidega hõlpsaks. Kohandatud teemagaleriid ja portfellid muudavad piltide, helifailide ja videote lisamise imelihtsaks.

18. Mindelo

Mindelo minimaalse portfelli WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See täielikult reageeriv teema on varustatud visuaalse helilooja lohistamise ja lohistamise lehe ehitajaga ning Slider Revolutioni pistikprogrammiga. Ja kui teie ettevõte vajab mitme keele saiti, on Mindelo kaasas ka WordPressi mitmekeelse pistikprogrammi just selleks. Teema on üles ehitatud Bootstrapile, mis on üks populaarsemaid HTML-, CSS- ja JS-i raamistikke, et arendada veebis reageerivaid mobiilseid esimesi projekte.

19. Vahed

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: ruumid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Puhas ja lihtne Spaces on funktsioonirikka portfoolioga super minimaalne WordPressi teema – see on põhjus, miks meie arvates on see üks populaarseimaid WordPressi teemasid turul. See teema sobib hästi disaineritele, kes soovivad müüa ka oma tooteid, kuna teema toetab e-poe hõlpsaks seadistamiseks nii lihtsaid digitaalseid allalaadimisi kui ka WooCommerce.

20. Camila

Camila minimaalse ajaveebi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Camila teema paneb suurt rõhku teksti loetavusele. Seda saab kasutada isikliku ajaveebi, ajakirja või ajakirjana ning seda on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutada. Kui te ei soovi, et kujundus ületaks teie sisu, on Camila valimine suurepärane valik, kuna see on sisu esimene teema. Kui olete fotograaf, saate luua kauneid galeriisid, et näidata oma parimaid töid lihtsalt, ilma et oleks vaja kodeerimist. Ja kui olete kunstnik või loomeinimene, saate näidata oma andeid ja mitte toretsevaid disainitrikke.

21. Savoy

Savoy - minimalistlik AJAX WooCommerce teema

Savoy on lõbus ja minimaalne viis oma toodete galeriide kuvamiseks. Lisage oma tooted lihtsalt pildigaleriidega (WooCommercei kaudu) ja need kuvatakse lihtsal ruudustiku stiilis avalehel. Nii saavad kliendid sirvida kogu teie tööd ilma, et peaksite lehte uuesti laadima (tohutu aja kokkuhoid).

22. Narya

Narya toidublogi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Narya sisaldab kõike teie loomevajaduste rahuldamiseks: sotsiaalmeedia, e-kaubandus, suurepärased galeriid, reklaamihaldusriistad, jagamisnuppude integreerimine, pöörates suurt tähelepanu detailidele ja stiilile. Selle tüpograafia on ühtaegu elegantne ja silmapaistmatu ning lisaks on teemafunktsioonide liugurid teie sisu esitlemiseks kõige uimastavamal viisil. Kas soovite kohandada väikest seadet, mis sobib teie brändi stiiliga? Narya sisaldab ka lihtsat Narya teemavalikute paneeli hõlpsaks muutmiseks.

23. Volta

volta

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Volta on muljetavaldav portfellivalik, mis sisaldab 3 põhiekraani varianti. Valige sisu liuguri, video- või pilditausta hulgast, millal kasutajad teie veebisaidile esimest korda maanduvad. Teema sisaldab ka armsaid ja minimaalseid portfelle, mis on täielikult reageerivad ja võrkkesta valmis.

24. Neonix

Neonixi digitaalagentuuri WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Neonix on äri WordPressi teema, mis sobib ideaalselt digitaalagentuuride, veebistuudiode, isiklike ajaveebide / portfellide, SEO-ekspertide ja muude digitaalsete teenusepakkujate jaoks. See on täielikult reageeriv ja tõlkevalmis, nii et teie vaatajaskond pole seadme ega asukoha osas piiratud. Kui soovite veebisaidi Neonixi abil luua, ei vaja te teadmisi kodeerimise kohta – looge oma veebisaidi loomiseks mõne minuti jooksul vaid näidisdemo..

25. KEO

KEO mitmeotstarbeline teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

KEO on tundlik teema, mis sobib suurepäraselt veebiagentuuridele, fotostuudiole, kauplusele, idufirmale, vabakutselisele töötajale, V-kaardile jt. Teema on üles ehitatud intuitiivsele ja käepärasele Qoobi ehitajale, mis pakub teie järgmise projekti jaoks palju kohandamisfunktsioone. Ehitage oma uhiuus veebisait nullist ehitaja ja veebidokumentide abil.

26. paljastama

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: paljasta

Info ja allalaadimine

Reveali eesmärk on väga tundlik ja filtreeritav portfell. See teema on puhas ja minimaalne, nii et teie projektid paistavad silma, lisaks on elegantne ajaxi vaatamine muljetavaldav lisafunktsioon. Teema sisaldab ka slaidiseansi valikuid, kohandatud vidinaid, nuppe ja palju muud, mida olete oodanud WordPressi minimaalsete minimaalsete teemade hulgast.

27. Chela

Chela minimaalse agentuuri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Chela on ülikerge, minimaalne ja moodne teema, mis sobib suurepäraselt agentuuridele ja vabakutselistele. See reageerib täielikult ja näeb hea välja kõigis seadmetes. Teema on varustatud täpsemate kohandatud väljadega, mis on ideaalne lahendus igale WordPressi veebisaidile, mis vajab paindlikumaid andmeid nagu teised sisuhaldussüsteemid. Lisaks on kaasasolev Owl V2 / karussellpuutefunktsiooniga jQuery pistikprogramm, mis võimaldab luua ilusa reageeriva karussellliuguri.

28. Grafix

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: Grafix

Info ja allalaadimine

Grafix on stiilsema ja minimaalse kujundusega professionaalsem portfell. Teemal on suurepärane tööportfell, lisaks on teema hõlpsasti valmistatav sisseehitatud suvanditega kohandatud taustavärvide ja piltide jaoks.

29. Moroseta

Moroseta reisiblogi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Morosetaga on kaasas viis ajaveebipaigutust ja 4 üksikute postituste paigutust, nii et teil on palju valida. Kohandatud liuguri abil on lihtne oma postitusi kaunistada ning reaalajas kohandaja võimaldab sujuvat kohandamisprotsessi. See ajaveebi WordPressi teema on samuti vidina valmis, nii et saate selle funktsioone laiendada WooCommerce’i ja MailChimpi pistikprogrammide, JetPacki, kontaktvormi 7 jne abil..

30. Silt

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: silt

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Silt on puhas täisekraani stiilis portfoolio teema, millel on lihtsad kohandamisvõimalused (värviskeemide, aktsentvärvide, google’i fontide ja muu jaoks). Kaasas olevad kohandatud vidinad, lehe mallid, cusotmi lühikoodid ja stiilis postitusvormingud muudavad teie sisu lisamise lihtsaks.

31. Inspiro

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: Inspiro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui Inspiro loodi fotograafe silmas pidades, sobib see minimaalne WordPressi teema suurepäraselt igale disainerile või kunstnikule, kes otsib stiilset ja minimaalset teemat. Täisekraani slaidiseansside, galeriide ja isegi WooCommercei valikud muudavad selle teema suurepäraseks võimaluseks.

32. Päritolu

Parimad minimaalsed WordPressi teemad: päritolu

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Origin on lihtne ruudustikupõhine, ilma marginaaliportfelli teema, mis sobib ideaalselt teie piltide kuvamiseks. Teema on täielikult reageeriv, nii et lugejad saavad kontrollida, kas töötate lauaarvutites, tahvelarvutites ja mobiiltelefonides. Lisaks sisaldab see teema palju värve, paigutusi ja isegi reklaame.

Meie parimate minimaalsete WordPressi teemade kokkuvõte

Seal saate minna – üle 30 vinge esmaklassilise minimaalse WordPressi teema, mille vahel valida. Muidugi on seal ka vahvaid tasuta teemasid. Kui teil on vähe eelarveid, võiksite kaaluda meie oma teema Elegant free WordPress, Pronto tasuta WordPress teema ja Photo free WordPress teema. Või otsige kiiresti portfelli WordPress.org pakub teile ka palju muid korralikke tasuta teemavalikuid. Pidage ainult meeles, et tasuta teemadega ei saa te samu suurepäraseid funktsioone ja tuge, mida tasulise teemaga kaasnevad. Premium-teemad on väärt hinnasilti, eriti kui valite oma professionaalse veebiportfelli teema.

Kui teil on midagi lisada või kui arvate, et jätsime tõeliselt vinge teema vahele, andke sellest allolevates kommentaarides teada. Meile meeldiks teada, millised on teie lemmik WordPressi minimaalsed teemad!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map