3 WordPressi pistikprogrammi sotsiaalse meedia täielikuks valdamiseks

Sotsiaalmeediaturunduse õnnestumise katse on keeruline äri. Peen nüansse, mis kaasnevad sellega, et inimesed massiliselt teie sisu jagavad, on äärmiselt keeruline omandada ja üks peab olema väga kujutlusvõimeline, et minna Twitteri või Facebooki meeldimise juurde..


Nagu öeldud, saab tegelik käimasolev tegevus, mis on vajalik teie WordPressi saidiga eduka suhtluse hõlbustamiseks sotsiaalmeedias, täielikult automatiseeritud ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta. Iga uut postitust tuleks teie sotsiaalmeediavõrgu profiilidele automaatselt jagada, külastajatel peaks olema võimalik teie sisu hõlpsalt jagada ja te peaksite saama oma kõige edukamat sisu analüüsida ilma käsitsi andmete kogumist kasutamata..

Selles postituses tahan soovitada kolme sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammi, mida vajate, et ülaltoodud saaks reaalsuseks. Pärast nende pistikprogrammide installimist muutub sotsiaalmeedia suhtlus täielikult automatiseeritud, nii et saate keskenduda sotsiaalse meedia populaarsuse suurendamise olulistele aspektidele.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. NextScripts Social Networks Auto Poster (SNAP)

Teil on peaaegu kindlasti Facebooki ja Twitteri profiil ning teil võib olla palju teisi. Pinterest, Google+, LinkedIn, Tumblr … nimekiri jätkub. Seetõttu võib värske sisu avaldamine kõigis oma sotsiaalmeediaprofiilides olla pisut tüütu.

Õnneks on olemas automatiseeritud lahendus. Nutikas akronüüm kõrvale, KLÕPS on vastus tüütule ülesandele avaldada oma ajaveebis värske sisu oma sotsiaalmeediavõrgustikes. See võimaldab teil ühendada oma ajaveebi tohutu hulga sotsiaalmeedia veebisaitidega ja avaldada värsket sisu oma profiilides automaatselt, kui see teie saidil reaalajas ilmub..

SNAP-i seadistuskuva.

SNAP-i seadistuskuva.

Nagu näete, on värskenduste kõrval edastatavat sõnumit võimalik kohandada – võite lisada dünaamilisi silte, mis asendatakse postituse pealkirja, kirjelduse, püsilinki ja nii edasi.

Mõne sotsiaalse võrgustiku jaoks on teil värskenduste kuvamise võimalused. Siin on näide Facebooki viisakusest:

Facebooki kuvamisvalikute ekraanipilt.

Võite paluda SNAP-il postitada värskendused Facebooki mis tahes kolmes ülalnimetatud vormingus.

SNAP-i seadistamiseks vajalik ühekordne investeering tasub ikka ja jälle tagasi, kui avaldate oma WordPressi saidil postitusi. Te ei pea kunagi muretsema oma sisu reklaamimise üle oma sotsiaalmeediavõrkude kaudu, kuna see tehakse teie jaoks.

Ehkki SNAP ei asenda kindlasti teie isiklikku kaasamist teie sotsiaalmeedia profiilidesse (peaksite alati olema aktiivne ja reageeriv), teeb võimaldavad teil uue sisu reklaamimise protsessi täielikult automatiseerida. See peaks teile vaieldamatult andma rohkem aega teistega suhelda ning oma sotsiaalmeedia profiile ja ajaveebi veelgi reklaamida muul viisil, mida pole nii hõlpsalt automatiseeritud.

2. Digg Digg

Kui olete postituste reklaamimise oma sotsiaalmeediaprofiilide kaudu otsustanud, on aeg liikuda selle juurde, et külastajad saaksid teie sisu hõlpsalt oma oma sotsiaalmeedia profiilid. Ehkki saadaval on tohutul hulgal pistikprogramme, viitan alati Digg Diggile kui minu valikule number üks.

Seda pistikprogrammi on arendatud aastaid ja selle omandasid peened inimesed üle Puhver eelmisel aastal. Nende kaasamine on olnud pistikprogrammi pideva arendamise jaoks tohutu kasu ja kasutajad saavad nüüd nautida kindlat ja väga funktsionaalset sotsiaalmeedia jagamise pistikprogrammi.

Minu arvates on Digg Diggi parim omadus ujuv jagamisriba. Siin on näide selle kohta minu enda ajaveebist:

Digg Diggi ujuva aktsiariba ekraanipilt.

Sellel ribal jälgitakse külastaja kerimist, nii et jagamisvõimalus ei jää kunagi silma. Digg Digg võimaldab teil täielikult kontrollida riba paigutamist ja ka teie olemasolevaid sotsiaalmeedia jagamisvõimalusi (saadaolevate sotsiaalsete võrgustike loend on mõistlikult igakülgne).

Kuid see pole veel kõik – Digg Digg võimaldab teil paigutada jagamisnupud ka postituste algusesse ja lõppu, kui see on teie eelistatud paigutus:

Digg Diggi jagamisnupud.

Pistikprogramm kasutab laiska laadimist, mis tähendab, et see ei aeglusta teie saidi muude elementide laadimist. Ressursimahukate sotsiaalmeedia elementide osas on see suurepärane võimalus. Lihtsustatult öeldes töötab Digg Digg suurepäraselt ja tundub ka fantastiliselt.

3. WP sotsiaalne statistika

Selles etapis peaksite olema üsna hästi paika pandud. Sisu avaldatakse kõigis teie sotsiaalmeedia profiilides automaatselt ja olete teinud külastajatele teie sisu oma jälgijatega jagamise tõeliselt lihtsaks. Selles etapis on järgmine loogiline samm varustada end selliste andmetega, mis aitavad teil analüüsida üksikute postituste populaarsust sotsiaalsete osade osas. Sellise teabe abil saate kujundada oma tulevase sisustrateegia, et avaldada sisu, mis meelitab rohkem jagama.

Parim pistikprogramm, mille ma selleks otstarbeks olen leidnud WP sotsiaalne statistika. See võib anda teile ülevaate kõigi teie ajaveebi postituste sotsiaalsete andmete jagamise statistikast. Selle eelised peaksid olema ilmsed – see võimaldab teil täpselt näha, kuidas iga teie postitus on individuaalsetes sotsiaalvõrgustikes toiminud (ja kokku). Selline teave aitab teil mõista teie saidil populaarse (või mitte) sisu tüüpi.

WP sotsiaalse statistika seadistamine on äärmiselt lihtne – kui olete pistikprogrammi installinud, peate värskendama kõigi oma ajaveebi postituste sotsiaalset statistikat. Kui see on tehtud, näete iga avaldatud postituse sotsiaalse jagamise statistikat.

WP sotsiaalne statistika

WP sotsiaalse statistika valikud on lihtsad, kuid samas väga tõhusad. Alustuseks saate postitusi kategooria järgi filtreerida, nii et näete, millised postitused on teie saidi igas jaotises kõige populaarsemad. Postituste ja lehtede vahel saate vahetada ka siis, kui lisate lehtedele sotsiaalse jagamise nupud. Igat tulemustabelit saab sotsiaalse võrgustiku järgi sorteerida, nii et näete, milliseid postitusi võrgus kõige rohkem jagati. Samuti saate sortida kõigi võrkude aktsiate koguarvu järgi:

WP sotsiaalse statistika ekraanipilt.

Olen kindel, et näete selgelt selle pistikprogrammi eeliseid. See annab teile sellise ülevaate, mille uurimiseks oleks muidu vaja tüütut käsitsitööd. Lisaks väidaksin, et paremates nišides on sotsiaalse jagamise statistika kõige usaldusväärsem näitaja populaarsuse kohta. Inimene, kes valib sisu jagamise, on palju võimsam toiming kui näiteks lihtsalt otsingumootori tulemuste lehel lingi klõpsamine.

WP Social Stats’i koostatud statistika hoolikas analüüs ja sellel põhinevad tulevased toimingud võivad teie ajaveebi kasvu oluliseks muuta.

Sotsiaalmeedia meisterlikkus on teie kätes …

Nagu ma ütlesin selle postituse ülaosas, on sotsiaalmeedia valdamine keeruline.

See hõlmab sisuliselt mõistmist, kuidas teie sihtrühm mõtleb ja kuidas nad reageerivad teie avaldatud sisule. Kuid protsessi hõlbustamiseks saate automatiseerida seda, mida saab hõlpsasti automatiseerida, ja varustades ennast teabega, mis võimaldab teil teha teadlikke otsuseid oma tulevase sisestrateegia kohta.

Ülaltoodud kolme sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogrammi abil saate oma tee sotsiaalmeedias palju suurema edu saavutamiseni. Kui teil on küsimusi, kommentaare või muid pistikprogrammide soovitusi, siis vabastage need allolevast kommentaaride osast!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map