3 asja, mida te ei pruugi Gravitatsioonivormide pistikprogrammi kohta teada

Gravitatsioonivormid on paljude energiakasutajate ja arendajate jaoks valitud WordPressi pistikprogramm. Selles postituses tutvustame selle geniaalse vormi hoone pistikprogrammi vähem tuntud, kuid võimsaid funktsioone.


Funktsioonipimedus on termin, mida kirjeldan, kuidas mõned kasutajad (ka mina!) Töötavad tarkvaraga. See viitab tõsiasjale, et tarkvara või pistikprogrammi kasutamisel kasutate sageli teile teadaolevaid funktsioone, jättes funktsionaalsuse maailma välisuksest külma. Igaüks, kes on kasutanud Photoshopit, teab, mida ma mõtlen, te kasutate teile teadaolevaid tööriistu ja ülejäänud – noh, me õpime selle ühel päeval, eks?

Kuigi paljudel kasutajatel on arusaam pistikprogrammi Gravity Forms põhikasutusest, piisab vormi loomiseks ja selle WordPressi lehele sisestamiseks, kuid seal on tohutul hulgal muid lahedaid asju, mida see plugin saab teha.

Nii saame kaevata ühte populaarseimatesse WordPressi pistikprogrammidesse vormide loomiseks ja haldamiseks ning näidata teile lahedaid asju.

Väljade peitmine ja peitmine kasutaja sisestatud andmete põhjal

Näete seda kogu veebis vormides, näidake kasutajale uut välja, mis põhineb olemasoleval väljal sisestatud sisendil ja on kasulik paljudes olukordades. Näiteks kui kasutaja valib märkeruutust valiku ja soovite selle vastuse põhjal esitada veel ühe küsimuse.

Vaadake seda näidet: kui kasutaja valib kaks esimest võimalust, ei taha me midagi juhtuvat, kui kasutaja valib kolmanda, küsime temalt teise küsimuse.

Gravitatsioon moodustab tingliku loogika

Gravity Forms kutsub seda funktsiooni Tingimuslik loogika. Vormiredaktoris (vt järgmist ekraanipilti allpool) jaotise Täpsemalt all on võimalus see sisse lülitada. Siis näete, kus loogikat saab seadistada. Minu näites kuvatakse teine ​​väli nüüd ainult siis, kui kasutaja kontrollib Darth Vader.

Luba raskusvormides tingimuslik loogika

Päris lahe, ah? Ja seda on lihtne teha. See on vaid jäämäe tipp, võtke mõni hetk nende valikutega ringi ja näete, kui võimas see võib olla.

Eelpopulatsiooniväljad päringustringi kaudu

Kujutage ette sellist olukorda: kui teil on WordPressi sait, kus on loetletud palju tooteid, kui kasutaja esitab päringu, mille soovite salvestada, siis märkige ruut, märkides, mis toode teda huvitab, selle asemel, et leht tuvastada et nad on pärit ja märkige nende jaoks ruut.

Siin on näide selle välja väljanägemise kohta.

Gravitatsioonivormid eeldavad välja väljapakkumist

Nii et igal teie toote lehel, kus lingite päringuvormi, seadistame toote päringuvormi edastamiseks spetsiaalse päringu stringi URL-i.

Alustame välja seadistamist. Valige raskusvormide redigeerijas väli ja valige siis Täpsemad sakk. Altpoolt märkige ruut, et lubada sellel väljal dünaamiline populatsioon ja sisestage parameetri nimi; Olen kasutanud enquiryType, vaata allpool olevat ekraanipilti.

Luba eelpopulatsioon

Nüüd paneme lingi toote lehelt päringuvormi ja peame saatma selle lehe jaoks asjakohase toote kaudu. See on sama lihtne kui parameetri lisamine URL-ile päringustringina.

Näide: Allolevas näites kasutate seda lingina päringuvormi Kollased vidinad valitakse automaatselt.

http://yourDomain.com/enquiry/?enquiryType=Yellow+vidinad

Enne kui me siit lahkume, siis veel kaks kiiret näpunäidet

 1. URL on tõstutundlik, nii et kui olete parameetri nimes kasutanud suurtähte, siis kasutage seda ka URL-is
 2. URL peab olema kodeeritud; lühidalt öeldes lisage plussmärk (+), kus tavaliselt oleks tühikuid

Näidake, kus vorm täideti

See viimane näpunäide on suurepärane, et näha, millised lehed teisendavad päringuid rohkem kui teised. Olge olukorras, kus teil on vorm oma saidil mitmel lehel või võib-olla olete selle oma saidi külgribal, nii et see on kõigil lehtedel.

Mida me teeme, on lisada peidetud väli, mida kasutaja ei näe, ja see lihtsalt saadab WordPressi lehe vormi kaudu. Kui näete seda gravitatsioonivormide sissekannete jaotises, on andmed teile näha.

Gravity Forms varjatud väliJärgige järgmisi samme:

 1. Sisestage oma vormi peidetud väli (peidetud väljad leiate alt Standardväljad)
 2. Märgistage väli, ma olen seda nimetanud Lehe teave
 3. Klõpsake nuppu Täpsemad Vahekaart uue välja vaikeväärtuse kuvamiseks

Nüüd seadistage siin väärtus, mis antakse vormi kaudu edasi. Valida on kahe seast: lehe / postituse pealkiri või lehe või postituse täielik URL – teie otsustada, mida eelistaksite.

Gravitatsioonivormid määravad vaikimisi väärtuse

Nii et teil on kolm suurepärast omadust. Kui teil on küsimusi või soovite nende kohta lisateavet, jätke kommentaar!

Hankige raskusvormid

Klõpsake alloleval ribareklaamil, et pääseda juurde gravitatsioonivormidele, lisateavet pistikprogrammi kohta ja nende hinnakujundusvalikute kohta.

Külastage raskusvorme

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map