25+ parima kohviku ja restorani WordPressi teemad

Tänapäeva esimeses mobiilimaailmas vajate oma ettevõtte laiendamiseks veebis kohalolu. Mõni inimene võib mõelda, Oh, ma ei vaja veebisaiti, kõik minu kliendid on kohalikud! Aga sa eksid. Te ei saa ühemõtteliselt öelda, et kena välimusega veebisait ei too teile rohkem kliente või et algse seadistamise kulud ületavad tulusid. Eriti mitte siis, kui meil on nimekiri parimatest restorani WordPressi teemadest.


WordPressi abil on hõlbus luua oma ettevõtte jaoks veebisait – kõik, mida vajate, on tasuta pärastlõuna. Muud kui teie aeg, on teil alustamiseks vaja vaid mõnda taskukohast tööriista:

 • Hosting: Täpsemalt üks, mis on optimeeritud WordPressiga hästi töötama. Siin on meie nõuanded parimaks WordPressi hostimiseks, kui vajate valimisel abi.
 • Domeeninimi: See on tõenäoliselt teie ärinimi – nagu näete meie oma on WPExplorer.com, sest just see oleme meie. GoDaddylt saate 4,99 dollarise domeeninime – nemad on meie valitud registripidaja.
 • Teema: Lõpuks vajate vapustavat restorani WordPressi teemat (nii et jätkake lugemist).

Valides WordPressi teema, mis on mõeldud spetsiaalselt restoranidele, kohvikutele, delistele ja muudele söögikohtadele, säästate end hunniku aega. Need teemad hõlmavad tavaliselt sisseehitatud funktsioone, mida restoranid vajavad menüüde, broneeringute ja muu jaoks.

Ehkki võiksite veeta tunde kõigi saadaolevate restorani WordPressi teemade sirvimisel, arvasime, et hoiame teid natuke aega kokku. Siin on meie lemmikud ja parimate restoranide WordPressi teemade parimad pildid. Oleme puudutanud baasi nišil (kaasa arvatud õlletehased ja toidukärud), nii et loodetavasti on teie unistuste teema allpool!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. ROSA

ROSA parima restorani WordPress teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Parimate restorani WordPressi teemade vaatamisel peate lihtsalt tutvuma ROSA-ga. See ilus teema sobib ideaalselt igaks kulinaarseks saidiks – alates peene söögikohast kuni taco-veoautodeni. See reageeriv kujunduse teema sisaldab kõike, mida vajate oma restorani veebisaidi loomiseks ja käitamiseks. Lisage toidumenüüd, tehke reserveeringuid ja looge muljetavaldavaid parallaksi lehti. Teema veebipõhiseid tellimusi saate lubada isegi teema WooCommerce e-kaubanduse võimalustega.

Tänapäevases nutitelefonide maailmas teevad kliendid enne midagi ostmist või söömist uuringud. Seega on nüüd rohkem kui kunagi varem oluline omada oma klientidele toredat veebisaiti, mida sirvida. Rosa abil saate oma restorani ja menüüsid tutvustada, kasutades kõiki teema suurepäraseid võimalusi. Looge pilkupüüdev koduleht, millel on sujuva parallaksi pilditaustad, lisage oma menüü stiilse menüüsüsteemi abil ja jagage kõiki oma eelseisvaid sündmusi ajaveebis.

Ja see teema sisaldab sisseehitatud võimalusi avatud tabeli integreerimiseks. Selle abil saate oma restorani avatud tabeli konto abil lisada broneerimisvormi igale postitusele või lehele. Nii saavad kliendid teha broneeringuid mis tahes nädalapäeva jaoks otse teie veebisaidilt.

Veel üks tähelepanuväärne teemafunktsioon on kiire ühe klõpsuga demoinstallatsioon, et saaksite oma saidi kiiresti üles tõsta. Lisaks on teema kodeeritud kiiruse ja SEO jaoks, nii et teie klientidel ei tohiks olla probleeme teie saidi leidmise ja kasutamisega. ROSA sisaldab ka tonne reaalajas kohandaja stiilimisvalikuid, üle 600 Google’i fondi, tõlkevalmis .po-faili ja suurepärase toe. Kõik see (ja palju muud) teeb ROSA-st suurepärase valiku teie restorani veebisaidi loomiseks.

2. CafeDia

CafeDia - restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Koostage oma suureks avamiseks ilus veebisait, kasutades teemat CafeDia WordPress. Ükskõik, kas vajate oma kohviku, kohviku, toidukoha või kohviku restorani CafeDia saiti, on suurepärane valik. Alustage kiiresti ühe klõpsuga demoimportijaga. Seejärel saate valida 3 ainulaadse kodulehe kujunduse, umbes lehe, 2 menüüstiili, võimsa ajaveebi, galeriide ja isegi broneeringuvormi vahel. Või looge kaasasoleva WPBakery lehekülje koostajaga kohandatud, omamoodi paigutus – üks võimsamaid ja populaarseimaid leheehitaja pistikprogramme turul. Mida iganes

CafeDia ühildub ka Gutenbergiga – nii saate intuitiivse blokeerija abil blogipostitusi luua. Ja arendajad armastavad lisatud lapseteemat, nii et saate seda teemat oma südame sisu järgi kohandada ja endiselt saate seda värskendada. Muud funktsioonid hõlmavad tikkmenüüd, libistatavat liugurit, Ajaxi uudiskirja tellimisvidinat, piiramatuid värvivalikuid, Google’i fonte, tundliku ja võrkkesta jaoks valmis kujundust, brauseriteülest ühilduvust ja palju muud.

3. Kokku kohvik

Kohvik kokku parima restorani WordPress teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kohvik on armas üheleheline kohvik ja restorani stiilis WordPressi teemademo, kasutades võimas WordPressi teemat Total drag and drop. See meie teema nr 1 hämmastav näide näitab, kuidas saate oma restorani WordPressi abil kaardile (või vähemalt veebis) paigutada.

Iga restoran peab sisse tooma uue klientuuri. Teie püsikliendid on suurepärased, kuid kui nad ei ütle oma sõpradele, siis kuidas teie ettevõte kunagi kasvab? Lihtsaim viis oma söögikoha reklaamimiseks on veebisaidi kaudu, mida saab jagada Yelpi, uudiskirjade ja muu sotsiaalse meedia kaudu. Ja meie Kohviku teemademo abil saate kindlasti anda püsiva esmamulje.

Kohvik ehitati täielikult koos Totaliga ja selle juurde kuulus Visual Composeri eksklusiivne laiendatud versioon. Revolution liugurit kasutati ka täisekraani liuguri (koos Ken Burnsi efektiga) loomiseks, kus kuvatakse logo, esiletoodud menüüelemendid ja muidugi lahtiolekuajad. Teema tutvustab teie menüüd ka elegantses ja hõlpsasti loetavas vormingus, kasutades kohandatud moodulit Total Leads.

Vaadake, mida veel pakume sellesse vinge kohviku ja restorani esitlusse! Kohvik on täielikult reageeriv, tõlkevalmis ja sisaldab sotsiaalse meedia integreerimist. Ja kuna sisse on ehitatud nii palju värvi- ja fondivalikuid, on kohviku näidisandmeid lihtne importida, WordPressi reaalajas kohandajas disainilahendust pisut kohandada ja lasta oma veebisait aja jooksul üles ja käitada!

Kokku on teema teemadeks:

 • Neli esmaklassilist pistikprogrammi TASUTA: Visual Composer, Templatera, Slider Revolution ja Layer Slider
 • Live kohandaja kaudu sadu kohandamisvõimalusi
 • Valida saab üle 700 Google’i fondi, lisaks fondi suurus, värv, vahed ja palju muud
 • Kohandatud päise ja jaluse koostaja
 • Täislaius ja kasti paigutused
 • Kohandatud postitüübid portfoolio, töötajate ja iseloomustuste jaoks
 • Ilus (ja kohandatav) ajaveeb
 • Ja veel palju muud!

Kokku on suurepärane teema, kui soovite võimsaid võimalusi paindlikult soovitud veebisaidi loomiseks. Kõigi kohandatud Visual Composeri elementide, reaalajas teemakohandaja valikute ja esmaklassiliste pistikprogrammide abil ei saa midagi luua.

4. Ristorante

Ristorante - loomingulise restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ristorante teema on hiilgavalt kujundatud peotäie uimastamise võimalustega.

 • Esimesed neist olid nõud – võite neid liigitada entreeside, magustoitude jne alla (midagi, mida Will saaks hiljem kasutada)
 • Taksonoomia aitas filtrida väga erilise maitsega inimesi – näiteks ainult Brasiilia kohvioad – erinevaid toidukaupu.
 • Võimalus Üritused oli olemas igaks juhuks, kui Will otsustas käivitada spetsiaalse 2-tunnise kohvireklaami.
 • Peale selle oli sellel teemal lehekomplekti pistikprogramm ja spetsiaalne WooCommerce’i integratsioon, et Willi kliendid saaksid broneeringu broneerida!

Visuaalsest küljest toetab teema 6 erinevat paigutust – näiteks üheveeruline (piltidega või ilma), kaks veergu kõrvuti (piltidega või ilma) ja uhke karussellide ekraan, milles on kirjas kolm või viis eset.

5. Montmartre

Montmartre kohvikurestoran WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

CMS Masters teeb suurepäraseid teemasid ja Montmartre ei erine. See uus teema on ka hämmastav. See sisaldab sündmuste ajakava, kohandatud postitüüpe, tihedat WooCommerce’i integreerimist lauatellimuste ja kojuvedude jaoks ning menüü lühikoode. Lisaks sellele on teema kaasatud CMS Mastersi administraatori paneel hõlpsasti kohandatav peaaegu kõigi teema aspektide jaoks.

6. Suurrestoran

Suurrestorani restorani kohvikuteema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Oma nime järgi on restorani Grand teema muljetavaldav. Selle teema arendamisel ei jäänud ükski kivi pööritamata. Teemal on reaalajas kohandaja, et saaksite reaalajas jälgida ja muudatusi teha. Samuti on sellel lohistatav sisu koostaja, mitmekordne Google Mapsi tugi (et igaüks leiaks mis tahes haru) ja WooCommerce’i integratsioon toidu kohaletoimetamiseks.

Esitage avaldus ja täitke avatud restoranis olevad broneeringud restorani WordPress teemaga. See teema on valmis selleks, et saate lisada oma menüü, kokabiosid ja palju muud ning hakata broneerima! Selle teemaga on kaasas ka sisu koostaja, nii et saate kohandada oma kohandatud postitustüüpe (töötajate jaoks, hinnakujundus, menüüd, iseloomustused jne), et vaadata, kuidas soovite.

Teema on ka WooCommerce valmis. Nii saate kolmanda osapoole kasutamise asemel müüa oma kohaletoimetamise ja väljavõtmise menüü üksusi oma saidilt. Nii et lõpetage protsendi müük Grubhubile ja laske klientidel otse teie käest tellida!

Teised teemafunktsioonid, mida peate ootama, hõlmavad parallaksi pilte, kiiret Ajaxedi otsingut, kohandatud päisepilte, palju lühikesi koode ja vidinaid, kohandatud menüüsid, Google’i fonte ja palju muud.

7. Dina

Dina - restoran, baar, kohvik, toidu WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite oma restoraniettevõttele mõnusat kaasaegset WordPressi teemat ja soovite selle loetavuse ning minimaalsena hoida, on Dina teie klientide jaoks õige valik. See aitab teil oma kasutajasõbralike broneerimisvormide, viie erineva menüü malli ja kambüüsi funktsiooni abil arendada välja söögimaja, pubi, baari, kohviku, pagariäri, pitsakoha või bistroo..

Dinal on täisekraanil kuvatav liugur ja ka lõputud värvivalikud, mille hulgast saate oma veebilehte isikupärastada nii palju kui soovite. Selle elegantne galerii annab teie tulevastele külalistele teada, mida oodata, ja paneb nad tahtma teie kohta võimalikult kiiresti külastada, et nad saaksid nautida teie maitsvaid sööke või jooke ning puhata looduskaunis kohas. Samuti võimaldavad selged meeskonnamallid tutvustada oma meeskonnakaaslasi avalikkusele. Teadmine, kes teie toitu valmistab, on suur pluss!

Värvid on saadaval reaalajas kohandaja kaudu, samuti isikupärastatud logo ja tüpograafia. Saate hoida oma klientidega ühendust ja jagada hämmastavaid hetki Instagrami valiku ja sotsiaalmeedia funktsioonide kaudu. Ja muidugi, Dina on täielikult reageeriv ja arvutites, tahvelarvutites või mobiiltelefonides hõlpsasti kasutatav, nii et jõuate võimalikult paljude inimesteni.

8. SNDWCH

SNDWCH - restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle teema üks huvitavamaid omadusi on see, et selle juurde kuulub reserveerimissüsteem, mille toiteallikaks on iPhone’i rakendus! Nii hull kui see ka ei kõla, on siin täpne tsitaat:

Rakenduse nimi on “Reserved” ja see käivitatakse samaaegselt selle teemaga. See rakendus on mõeldud restoranijuhtidele, omanikele ja võõrustajatele. Selle eesmärk on suhelda otse teie WordPressi veebisaidiga. Keegi läheb teie veebisaidile ja esitab broneeringu ning saate oma külalisi paigutada, kasutades selle rakenduse iPhone’i või iPadi versiooni. Selle rakenduse eesmärk on lihtsalt kuidas hallata oma restorani lauabroneeringuid. Teie veebisait genereerib turvalise parooli, mille saate otse iPhone’i või iPadi rakendusse ühendada.

Teemaga on kaasas täiustatud funktsioonid, näiteks andmete jälgimise piiramatu menüü koos hinna- ja kaloriloenduriga ning teema kontaktivorm salvestab andmed otse teie andmebaasi.

9. Resca

WordPressi restorani teema Resca

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mulle isiklikult meeldib see teema kahel põhjusel. Üks on kaasas sisseehitatud pistikprogrammiga, mida nimetatakse restorani menüü pluginaks WordPress. See muudab teie restorani pidevalt muutuvate menüüde loomise ja kuvamise uskumatult lihtsaks. Teine on võimalus broneerida laud OpenTable või sisseehitatud broneerimisvormiga. Lisaks sellele põhineb teema Bootstrap 3 raamistikul, sellel oli hämmastav parallaksiafekt ja WooCommerce’i integratsioon.

10. kõrts

Kõrtsi professionaalse restorani teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Funktsionaalne kõrtsi teema muudab nimekirja ka tänu selle mitmeotstarbelisusele! Teemal on valmis 4 demopaigutust (eeldatavalt mitte nii palju kui eelmises), kuid see toetab broneeringuid OpenTable’i kaudu ja teemaga on kaasas pukseerimislehe ehitaja pistikprogramm!

Tõeliselt muljetavaldav on teema minimalistlik paigutus, mis keskendub sisu esitlemisele kõige ahvatlevamal viisil. Üheleheline paigutus koos helde kirjasuurusega tagab suurepärase kasutuskogemuse.

Tehnilisest küljest hõlmab teema Slider Revolution pistikprogrammi ja mis toetab täiustatud parallaksi kerimist, sealhulgas nooleklahve klaviatuurilt. Selle on heaks kiitnud ka Google’i mobiilne sõbralik test, nii et teate, et teie kliendid saavad broneerida lennupileteid. Oh, sellel teemal on ka vinge administraatori paneel, mille toiteks on Reduxi raamistik ja WooCommerce’i integratsioon.

11. Õlletehas

Õlletehas: WordPressi teema õlletootjatele

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Õlletehas on just see, mis ta kõlab – nišiettevõtte nišiteema. See on ideaalne teema õlletootjatele, käsitööõlletehastele ja kohalikele mikroveebide pubidele.

Teemal on õllekataloog, kus saate liigitamiseks saadaolevad õlled liigitada, et neid hõlpsalt tutvuda. Samuti oli sellel kaupluse lokaator (powered by Google Maps) ja veebipõhine tellimine WooCommerce’i kaudu. Kõige huvitavam osa on aga Live Customizer. Selle abil saate teema erinevaid elemente kiiresti kohandada, et see kujuneks teie enda omaks.

12. Kataleya

Kataleya restoran pitsakohv WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See teema sobib ideaalselt mitte ainult kohvikutesse, vaid ka pagaritöökodadesse, jäätisepoodidesse, pitsakaussidesse ja restoranidesse. Teemal on kõik, mida veebipood vajab. 5 kiirkäivituse demo, lihtne tellimine veebis, menüüd ja broneerimissüsteem. Peale selle on kodulehel hämmastavad pildiliugurid, mille toiteallikaks on Revolution või Layer Slider WordPressi pistikprogramm – mõlemad on teema kaasatud.

Kuid nende teemaga on kaasas ka Visual Composeri lehe ehitaja. Nii et saate osutada, klõpsata ja lohistada, et luua oma restorani vajadustele vastavad kohandatud lehed.

13. BERG

BERG restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

BERG on ainulaadselt kujundatud, mistõttu teeb see meie parimate restoranide WordPressi teemade loendi, mida peate kaaluma. Teema hõlmab mitte ainult populaarse Visual Composeri lehe ehitajat, vaid ka sammu edasi. Oma saidi ülesehitamiseks lahedate menüüde, piltide ülekatete ja kaartidega on hõlpsasti kohandatud eelnevalt määratletud malle. Sisseehitatud sotsiaalsed lingid, broneeringute lehe ehitaja element, kohandatav Google Maps, WooCommerce’i integreerimine ja WPML-i tõlke ühilduvus muudavad kõik BERG-i üsna toredaks teemaks.

14. Burgeri väljavalitu

Toiduveok ja restoran WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Toiduveokid on populaarsuse poole puhunud, seega on ainult loogiline, et nende jaoks on tehtud nišiteemad. Sobivalt nimetatud Food Trucki teema sisaldab rohkem kui 20+ eelkujundatud toidutõstukite veebimallid burgerite, koogikeste, tacoside, BBQ, mereandide, võileibade, veganite jne jaoks. Ükskõik, mida te ka ei müü, on neil demo, mille saate kiiresti importida tõsta oma sait kiiresti üles.

Kasutage oma klientidega kursis olemiseks teema toiduauto spetsiifilisi funktsioone praeguse asukoha, hiljutiste säutsete ja praeguste eripakkumiste jaoks. Teema sisaldab ka Kontaktvormi 7 tuge ja tasuta uudiskirja malli, mida saate kasutada oma fännibaasi jõudmiseks.

15. Nigiri

Nigiri kaasaegse restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nigiri on puhas, moodne ja elegantne võimalus teie sushirestorani, teemaja või peene söögikoha jaoks. Teema on täielikult reageeriv, sellel on lihtsad lühikoodid elementide lisamiseks ükskõik millisele lehele (hinnakiri, klientide karussell, portfell, töötunnid ja broneeringute vorm) ning sellel on intuitiivsed kohandamisvõimalused näiteks värvidele ja fontidele. Nigiri on täielikult integreeritud OpenTable-süsteemiga, nii et saate oma broneeringuid hallata kogu veebist. Lõpuks sisaldab teema ka selliseid lisatasu pluginaid nagu Slider Revolution ja Visual Composeri lehe ehitaja peaaegu piiramatute leheküljekujunduse võimaluste jaoks.

16. Caverta

Caverta peene söögikohaga WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Caverta on uimastatav WordPressi restorani teema, mida saab hõlpsasti oma kaubamärgi jaoks kohandada. Fontide ja värvide muutmiseks kasutage reaalajas kohandaja valikuid. Või kasutage teema Elementor Page Builder valikuid, et luua nullist ainulaadne lehe paigutus. Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Gutenberg valmis
 • Elementide lehe ehitaja
 • 3 Kodulehe mall
 • 4 menüü paigutus
 • 4 galerii kujundus
 • Google’i fondid
 • Tõlge on valmis

Teema on ka reageeriv, nii et see näeb suurepäraselt välja kõigil lauaarvutitel või mobiilseadmetel, mida teie kliendid võivad kasutada.

17. Ohlala

Ohlala koogipood, jäätise- ja mahlabaar WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas olete tutvunud meie parimate restoranide WordPressi teemade nimekirjaga, otsides midagi julget ja lõbusat? Ärge muretsege, me päästsime kõige rõõmsamad viimaseks. Ohlala kujunduses on särav ja peen disain, mis sobib ideaalselt kohvikute, mahlabaaride, jäätisekohvikute, boba-poodide ja muu jaoks..

Ohlala reageerib täielikult, sisaldab kiire impordi võimalust, tal on palju kohandamisvahendi kujundamise võimalusi ja kasulikke lühikoode. Valige rohkem kui 800 Google’i fondi hulgast, lisage oma kontaktivormile hinnapakkumiste kalkulaator, kujundage Bold Builderi abil kohandatud lehed ja saate isegi WooCommerce’is veebimüüki teha. Ohlala tarnib isegi omaenda suurepäraste armaste toiduikoonide komplekti, mida saate oma lehtedel ja menüüdes kasutada.

18. Pizzaro

Pizzaro - kiirtoidu ja restorani WooCommerce teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas teil on kiirtoidurestorani, mille serveriteks on pitsa, burger, tacos, wrapid jne ja kas soovite mõnda veebisaiti, mis kajastaks teie pakutavat? Tutvustame siin Pizzarot, WooCommerce’i restoranide teemat, mis on välja töötatud spetsiaalselt kiirtoidurestoranide jaoks. Teema on integreeritud WooCommerce’iga ja seega võimaldab see teie klientidel tellida toitu veebist. Teema sisaldab 7 erinevat tüüpi avalehte, 3 erinevat stiili toodete kuvamiseks ja 14 erinevat viisi oma toodete tutvustamiseks.

Pizzaro WooCommerce kiirtoidurestoranide teema on üles ehitanud sama meeskond, kes ehitas kuulsa teema Electro WooCommerce. Juhtdisainer Michal Kowalski kujundas selle teema oma pooleaastase uurimistöö põhjal. Ta oli kohtunud kohalike restoraniomanikega ja kaasanud nende väärtuslikku panust selle teema kujundamisse. Teemas on 150+ restoranielementi, mida saab kasutada nii paljude võimaluste loomiseks. Samuti on sellel kiirtoiduikoonid, mida saab kasutada, ja see võimaldab teil kasutada ka oma kohandatud kiirtoiduikoone. Vaikeikoonid on pitsa, burger, tacos, wrapid jne.

Pizzaro WooCommerce kiirtoidurestoranide teema ühildub ka selliste pistikprogrammidega nagu King Composer, Visual Composer, samuti tootevalikute pistikprogrammiga, mis võimaldab teil lisada erinevaid toote lisa. Näiteks saate hõlpsalt luua pitsa tootena ja lisada erinevaid lisandeid lisanditena. Üksikute toodete lehti saab kuvada kolmes erinevas stiilis.

19. Liber

Liber Ultimate restorani ja baari WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Liber on Anariel Designi ilus, ainulaadne ja funktsioonirikas niššiga premium restorani ja baari WordPress teema. See elegantne teema on üles ehitatud restorani, baare, veinitooteid ja pubisid silmas pidades. Sellega on kaasas nišispetsiifiliste funktsioonide komplekt, mis aitab teil tõhusalt luua ilusa ja võimsa restorani, baari või pubi veebisaidi.

Liberi abil saavad teie kliendid broneerida veebis laua, leida kaardi abil teie restorani, saada teavet lahtiolekuaegade kohta, sirvida vaimustavate toidumenüüde menüüst, lugeda kõiki oma eelseisvaid sündmusi ajaveebi ja palju muud. Lisaks neile nišifunktsioonidele pakub teema palju muid, näiteks suhtlusbaari, WooCommerce poodi, uudiskirja tellimist ja palju muud.

Liberil on kaasaegne puhas ja reageeriv paigutus koos paljude kohandamisvõimalustega, mis on saadaval otse WordPressi kohandajast ja mida saate kombineerida, et teha pilkupüüdev koduleht. Kohandaja abil saate kohandada peaaegu kõike – alates avalehe paigutuse valikutest kuni ajaveebide valikute, värvivalikute ja muuni – see on kõik olemas, loogiliselt paigutatud ja hõlpsasti kasutatav.

Muidugi on see tõlkevalmis ja mobiilisõbralik, nii et ärge muretsege, et teie veebisait särab kõigis seadmetes kõige paremas valguses. Teema kasutab WordPressi tavalisi funktsioone, näiteks postitusi, lehti, alamlehti, vidinaid ja kohandajat. Puuduvad täiendavad optsioonipaneelid ja teie serveril pole kaalu. Liber pakub intuitiivset ja lihtsat viisi oma ettevõtte jaoks uhke veebisaidi loomiseks. Lisaks mitmesugustele integreeritud paigutusvalikutele toetab Liberi teema ka Elementori lehe ehitajat, mis aitab teil vajadusel täiendavaid paigutusi luua..

20. MyRestaurant

MinuRestorani teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MyRestuarant on Templatici välja töötatud hõlpsasti kasutatav klõpsamise ja redigeerimise lisatasu restorani WordPress teema. Selle teema abil on igaühel lihtne oma restorani, kohviku või söögikoha jaoks vinge veebisait luua.

Toidukäitlemisettevõtte jaoks veebisaidi loomine ei pea olema keeruline. Temperatiivne nupp MyRestaurant klõpsamine ja redigeerimine sisaldab kõike, mida vajate oma kohviku, deli, baari või restorani veebisaidi loomiseks. Ja kuna see klõpsab ja redigeerib, saab tõesti igaüks seda teha. Klõpsate sõna otseses mõttes reaalajas demo erinevatel lehe elementidel, lisate oma sisu ja ekspordite need seejärel.

See teema on eriti hea, kui teie restoran on juba asutatud või kui teil on arvustust veebisaidil Yelp, kuid teil pole veel veebisaiti. MyRestaurandi seadistamiseks võib kuluda vaid mõni minut. Ja saate lisada eripakkumiste funktsioone, värskeid uudiseid ja isegi klientide iseloomustusi või pildigaleriid.

Teiste suurepäraste teemafunktsioonide hulka kuuluvad keeletõlgete WPML-tugi, Google Maps teie asukoha hõlpsaks kuvamiseks, kohandatud logo suvand, funktsioonide ikoonikarbid, kohandatud animatsioonid ja palju muud. Vaadake seda reaalajas demos, et näha seda toimimas!

21. Capella

Capella restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Capella on uimastatav parallaksirestorani WordPressi teema, mille pakub Themeforest. See silmapaistev teema köidab teie tähelepanu julgete piltidega, muutes selle ideaalseks restoraniks, toitlustusettevõtteks, bistroo, baariks ja grilliks või muule menüüga ettevõttele.

Lõpuks olete leidnud ideaalse asukoha, armsa sisekujunduse, viietärni koka, maitsva menüü ja muidugi vinge personali. Mida võiks unustada? Veebisait! Capella abil on lihtne luua oma restoranile oma tundlik veebisait – isegi kui see on päev enne teie suurt avamist. Sellesse armsasse restoraniteemasse on sisse ehitatud suurepäraseid toidutööstusele omaseid funktsioone, näiteks 3 kasuliku menüü paigutust (klassikaline, menüükaart ja lihtne), mille vahel saate valida, hõlpsasti kasutatav broneeringute vorm, mis saadab taotlused otse teie postkasti, ja isegi armas sündmuste moodul, mille abil on lihtne oma tulevasi eriüritusi (restoraninädal, pühad, elav muusika jne) kalendrisse lisada, et patroonid oleksid kursis.

Kuid see pole veel kõik, selle teema kapoti alla peituvad veelgi toredamad omadused. Soovitud veebisaidi kujundamiseks kasutage kaasasolevat lohistamise sisu koostajat kohandatud paigutuste, kohandatud teemaelementide värvivalijate, kohandatud päisepiltide ja vinge parallaksi taustaga taustal. Lisaks sisaldab teema isegi palju kohandatud lühikoode, nii et saate lisada nuppe, pealkirju, lülitusi ja muud, kuhu iganes vajate teema.

22. Maitse

Maitserestorani WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Maitse on kaasaegne restorani- ja bistrooteema WordPress, mis aitab teil oma söögikohta klientidega jagada. Selles teemas on kõik, mida vajate teie restorani, kohviku, söögikoha, bistroo, deli, baari, grilli, pagariäri või muu kulinaarse ettevõtte jaoks.

Mis tahes ettevõtte asutamisel on hea mõte veebisait seadistada. See kehtib eriti restoranide kohta, kuna külalised kontrollivad tõenäoliselt teie arvustusi Yelpis või UrbanSpoonis ja soovivad enne einestamist oma veebisaiti vaadata. Looge maitseaine abil uimastamise ja informatiivne restorani veebisait. Sellel teemal on kõik, mida vajate, et kulinaarse veebisaidi seadistused kiiresti kätte ei jõua – see hõlmab isegi ühe klõpsuga installimist.

Hea restoraniteema jaoks on mõned peamised omadused, mida tuleb otsida, ja maitsel on kõik teema. Esiteks on kohandatud menüü lehed. See on lihtsaim ja parim viis oma veebisaidile brunchi, õhtusöögi või isegi eriürituste menüü lisamiseks. Lisage oma menüüelementidele pilte, hindu ja kirjeldusi ning lisage need kategooriatesse, et kõik oleks korras ja korras. Teema sisaldab ka võimsat sündmuste kalendrit koos korduvate sündmustega, nii et saate lisada iga õnneliku tunni, jaaniöö, puhkuse ja muid sündmusi. Lisaks saavad külalised sisseehitatud broneerimismooduli abil hetkega broneeringuid teha juba täna õhtul (või teie sündmuste jaoks).

23. Umami

Umami täisekraan restorani WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Umami on moodne täisekraaniga restoran WordPressi teema, mis on pärit Creative Marketist. See ülilahe teema sobib ideaalselt baarides, restoranides, grillides, toitlustusettevõtetes, söögikohtades ja muudes asutustes.

Kui kliendid otsivad teie ettevõtet Google’i või Yelpi kaudu, soovite te suunata nad professionaalsele veebisaidile, mis esindab teie ettevõtet ja tõstab esile teie toitu (või muid tooteid). Umami on ainulaadne restorani veebisaidi mall, mis aitab teil tõesti konkurentidest eristuda. Teema kasutab isegi WordPressi teema kohandajat, nii et teema välimuse (värv, fondid jne) kohandamiseks on neid hõlbus ja neid saab reaalajas eelvaatena näha enne muudatuste tegemist.

Umami põhijooneks on kohandatud menüüd. Lisage oma hommikusöök, lõuna, õhtusöök, jook või muud menüüd, kasutades lühikoode, menüülehe malli või lisades menüü otse oma navigatsiooni. Saate oma menüü üksustele lisada isegi pildi valguskaste, et näidata söögikohtadele, kuidas teie toit välja näeb.

Teema sisaldab ka tuge töötajatele, nõuandeid, funktsioone ja palju muud. Lisaks sisaldab WooCommerce’i tugi seda, et saate otse oma saidilt müüa suvalist arvu kastmeid, marinaate, retseptiraamatuid või muid tooteid.

24. Elegantia

Elegantia - restorani ja kohviku WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elegantia on teema, mis on mõeldud kohvikutele, bistroodele ja restoranidele oma menüü ja sündmuste postitamiseks ning broneeringute vastuvõtmiseks. Mis tahes restoranisaidi puhul on põhimenüü veebimenüü. Peaksite saama loetleda kogu oma menüü, et külalised saaksid selle enne saabumist üle vaadata. Igal Elegantia menüüelehel on kategooria, hind, foto ja kirjeldus, kus saate selgitada koostisosi ja märkida toiduvalmistamise viisi või huvitavaid fakte roogi kohta.

Elegantia sündmuste leht on suurepärane selleks, et kliendid saaksid teada eriüritustest või tutvustustest. Kui teie restoranil on puhkuse ajal spetsiaalne eelseadistatud menüü, kui võõrustate rahakogumist, kui osalete restoraninädalal või muul üritusel, on tore oma alalistele töötajatele ette teatada. Igal sündmuse lehel on toodud sündmuse kuupäev, kellaaeg ja kirjeldus. Lisaks saate sündmusi korraldada vastavalt kõigile, minevikule või eelseisvale.

Veel üks suurepärane restoranifunktsioon on broneeringumoodul. Elegantia võimaldab teil hallata oma broneeringuid ilma, et peaksite minema läbi kolmanda osapoole, näiteks Open Table. Kliendid saavad lihtsalt broneerimistaotluse veebis täita ja see saadetakse teile ülevaatamiseks. Kui lihtne see on?

25. Söögikoht

Söögikoha tundlik WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Söögikoht sobib suurepäraselt restoranide, kohvikute, bistroode, salongide, baaride ja isegi toiduveokite jaoks. Teema oli loodud hästi töötama igat tüüpi restoranide ja kohvikute jaoks ning just õigetes kogustes kohandamisvõimalustega, et muuta teie ettevõte väikese vaevaga teravaks.

See pakub ainulaadset kujundust, mis ei tundu mallina teie sisu esiletõstmiseks ilma küpsisefreesita. Ja paindlik toidumenüü võimaldab teil kõiki oma toiduaineid kiiresti ja hõlpsalt lisada. Kuvage menüüelementide rühmad oma veebisaidil lihtsa lühikoodiga.

26. Kasvataja

Growler - õlletehase WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Growler on lahe pruulikoda ja vintage-teemaline premium WordPressi teema, millel on väga hipiline tunne. See teema sobib suurepäraselt igale mikropruulikodadele, kohalikule kohvikule, mis on valmistatud nullist pagaritöökodadest või muust tagasivaatega kauplusest.

Tarbijad armastavad kohalikke ettevõtteid. See on suurepärane viis kogukonna toetamiseks ja fanaatiliste toodete avastamiseks oma naabruskonnas. Võtke ühendust oma klientidega ja avage oma õlletehase, kohviku, edasimüügipoe jne veebisait. Growler teeb selle lihtsaks.

Teemaga on alustamiseks suurepärane vintage tunne, kuid värvivalikuid on piiramatult, nii et saate oma veebisaidile soovitud ilme luua. Lisaks on teema täielike näidisandmetega demos. Kas vajate alustamiseks abi. Kui olete oma sisu lisamisega alustanud, on seal hulgaliselt suurepäraseid võimalusi kohandatud lehe päisepiltide, sündmuste kohandatud postitüübi (kohalikele jagamiseks hindamisõhtu, restoraninädal, eelseisvad müügid või midagi muud), hinnatabelite ja muu jaoks. Growler on ka täielikult reageeriv ja võrkkestavalmis, nii et teie postitused ja pildid näevad alati suurepärased välja, sisaldavad armsat portfoolio, tõlkevalmiduses, kohandatud vidinad ja WooCommerce on valmis, nii et saate oma tooteid veebis müüa.

Mõtted parimate restoranide WordPressi teemadest

Loodan, et olete nautinud meie teemakollektsiooni, mis on suunatud restoranidele, kohvikutele ja muudele söögikohtadele. Ja ärge unustage, et saate alati lisada konkreetse funktsiooni jaoks suunatud restorani WordPressi pistikprogrammi, kui teie armastatud teemal see puudub. Näiteks sündmuste kalender või kontaktteave. Kui teil on mõnda teemat, mida soovite soovitada meie parimate kulinaarsete WordPressi teemade jaoks, palun minge edasi ja jätke kommentaar. Kindlasti vaatan!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map