24 parimat aia- ja haljastusteemalist WordPressi teemat

Suveaeg on täis rohelisi muru, lopsakaid viljapuid ja terveid mitmeaastaseid taimi, mis näitavad oma värve. Kuid olgem ausad, enamik tähthaljastusega kodusid ei loonud kujundust ega hooldanud seda ise. Nad palkasid spetsialiste. Kuidas? Tõenäoliselt veebisaidi kaudu, mis on ehitatud ühe parima aianduse WordPressi teema abil, mida nad võiksid leida.


Veebisaidid on mis tahes ettevõtte jaoks võtmetähtsusega ning suusõnaliselt soovitatavate saitide (näiteks Yelp ja Angie nimekiri) kasvava populaarsuse korral on teil vaja potentsiaalsete klientide saatmiseks mõeldud koht. Teie jaoks on WordPressi lihtne kasutada ja saate selle abil terve päeva oma veebisaidi üles ehitada. Täna jagame parimad WordPressi aiandus- ja haljastusteemad samuti kiire Kolmeastmeline juhend oma veebisaidi loomiseks.

Internetis on saadaval tuhandeid WordPressi teemasid. Kuid nii paljude võimaluste korral võib see oma veebisaidi esmakordsel seadistamisel pisut üle jõu käia. Seetõttu oleme otsinud veebi ja leidnud teile parimad parimad WordPressi aianduse teemad.

Sõltuvalt teie ettevõtte vajadustest võiksite soovida lisada kohandatud iseloomustusi, lisada galerii valmis haljastusprojektidest või näidata oma praeguseid teenusepakkumisi või eripakkumisi. Andsime endast parima, et hõlmata mitmesuguseid erinevaid funktsioone pakkuvaid teemasid. Nii et sirvige läbi kogu nimekirja, et näha, millised teile sobivad. Nii et siin enam ootamata pole nad mingis kindlas järjekorras.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Haljastuse WordPressi teema kokku

WordPressi teema haljastust tutvustav demo on ilus näide sellest, mida saate koos Visual Composeri lohistamise ja langusega ehitada, kui see on kombineeritud teema WordPress võimsate kohandamisvalikutega. Julge täislaiuses paigutus, nutikas teenuste leht, isiklik teave jaotise kohta ja muidugi hõlpsasti kasutatav kontaktvorm muudavad selle suurepäraseks valikuks igale aiandus- või haljastusettevõttele.

2. Ekko

Ekko aiandus WordPressi teema koos leheehitajaga

Olenemata sellest, kas pakute iganädalast hooldust või maastiku kujundamist, saate Ekko WordPressi teema abil kindlasti luua suurepärase veebisaidi. Installige lihtsalt alustamiseks imporditud ühe klõpsuga demo ja kasutage täiusliku saidi loomiseks pukseerimislehe ehitajat. Kõiki elemente saab kohandada, lisaks pakub teema rikkaliku tüpograafia, portfelli, ajaveebi, päise / jaluse kujundamise, kleepuva päise, fotoliivaga valguskasti ja palju muud. Lisaks ühildub teema selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu WooCommerce, Kontaktvorm 7, Gravitatsioonivormid, Ninja vormid, WPML ja palju muud.

3. Aiahooldus

Aiahoolduse WordPressi teema

GardenCar on aiandus- ja maastiku stiilis teema, millel on suurepärased funktsioonid, nagu tundlik kujundus, armas lisatasu Revolution liugur, lehtede koostaja, kontaktvorm ja WooCommerce’i tugi. See on lihtsalt teema, mille abil saate oma aiandusettevõtte Interneti-kohaloluga alustada.

4. Aednik

Aedniku WordPressi teema

Aedniku WordPressi teema loodi muru teeninduse, maakorralduse, haljastuse, lillemüügi, küttepuude, ökoloogia ja isegi puidutöötlemisettevõtetega. Paljude paigutusvalikute, võrkkesta pildi toe, tõlketugi ja muu abil on see suurepärane valik.

5. GreensKeeper

GreensKeeperi aia- ja haljastusteemaline WordPressi teema

See aianduse, haljastuse ja väikeettevõtte WordPressi teema on iga ettevõtte jaoks vinge valik. Stiilitud päised, lehe paigutuse valikud, muudetavad värvivalikud (12 eelmääratud värvilahendusega), lehe koostaja ja uimastamise isotoopide galeriid muudavad GreensKeeperi silmapaistvaks valikuks.

6. Ecomanic

Ecomanic aiandus, muruhooldus ja haljastus WordPressi teema

Economic oli loodud hõlpsasti kasutatava lehe koostaja, tundlike liugurite, võrkkesta pildi toe, tõlkevalmis failide ja muu abil. Selle teemaga oma muruplatsi loomise korral peaks haljastus, majapidamine, ökoloogia või aiandusettevõtte veebisait olema kogu käkitegu.

7. Yolandi disain

Yolandi disain maastiku kujundus ja aiatarvikud WordPressi teema

Elegantse maastiku kujunduse teema jaoks tutvuge Yolandiga. See armas teema on mobiilile optimeeritud, sisaldab 2 kodulehe paigutust, lühikoode, kauneid liugureid, lehe koostajat, tõlkevalikuid ja palju muud.

8. Abikaaslane

Abikaaslane Aiandus ja hooldus WordPressi teema

Helpmate on 6-ühes hooldusteenuste WordPressi teema, millel on eelvalmis mallid 6-le erinevale tööstusele, millest üks on aiandus. Selle teema abil saate luua kauni veebisaidi, kasutades uimastamist animeeritud liugurit, hõlpsasti kasutatavat lehe koostajat, sisseehitatud päise- ja jalustiile ning palju muud.

9. Haljastus

Haljastuse muru ja haljastus WordPressi teema

Maastikukujunduse WordPressi teemaga saate oma muru- ja haljastustegevuse saidi kiireks käitamiseks. Kindlasti meeldivad teile võimalused kohandatud lehepaigutuste loomiseks, kohandatud värvivalikute loomiseks kohandaja kaudu, piiramatu arvu projektigaleriide, mitme ajaveebi paigutuse ja palju muu jaoks.

10. Kohalik ettevõte

Kohalik ettevõte - WordPressi teema aiandus

Kohaliku ettevõtte WordPRess-teema on lihtne ja puhas teema, mis sobib suurepäraselt igale ettevõttele – kaasa arvatud aiandus ja haljastus. Teema sisaldab piiramatuid värvivalikuid, pistikprogrammi Master Posts, reageerivat kujundust ja paljusid teemavalikuid Reduxi teemapaneeli kaudu.

11. Kiivrid

Kiivrid meistrimees ja aiandus WordPressi teema

Kiivrid olid mõeldud igale meistrimehele ja nende vapustav demo on mõeldud Garner a & Farmer ärile. See suvand kasutab teema valikuid kohandatud paigutuste, funktsioonide, kohandatud päiste ja isegi lisatud kohtumisvormi jaoks.

12. Maastiku WordPressi teema

Maastik WordPressi teema

Maastikuteema on ilus ja professionaalne võimalus WordPressi abil haljastuse või aiahoolduse veebisaidi loomiseks. MP Stacksi lehe koostaja, muudetava lehe jaotise, kontaktvormi, teenuste ja muu abil on see teema hämmastav ühe lehe võimalus.

13.Motiiv

Themotion WordPressi teema

Themotion on vapustav videopäevik WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt aia- ja haljastustööde loomiseks, kuidas veebisaiti luua. Kui teie ettevõte otsis võimalust toodete või teenuste tutvustamiseks videote kaudu, siis on see teema teie jaoks. See on ka e-kaubandus valmis, reageeriv ja kohandatav.

14. Roheline org

Rohelise oru WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Green Valley on mobiilne sõbralik ja reageeriv aianduse ja haljastuse WordPressi teema. See teema on SEO jaoks valmis, võrkkest valmis ja seda on lihtne kasutada. Lisaks sisaldab see palju lühikesi koode, postitustüüpe, ikoone, külgriba suvandeid ja palju muud.

15. Murukatus

Lawnmo WordPressi teema

Lawnmo on lahe ja reageeriv aedade hooldamise ja teenuste WordPressi teema. Ilus parallaksi pildi taust, ainulaadsed pildi hõljukid ja võimas MotoPressi pukseerimislehe ehitaja muudavad selle teema vingeks (lisaks sisaldab see tasuta isegi 7-15 fotot).

16. Aiakujundus

Aiakujundusele reageeriv WordPressi teema

Rõõmsameelne aedisaini WordPressi teema on sisseehitatud kohandatud postitustüüpide ja vormingutega, nii et sündmuste, teenuste, projektiportfelli, videote ja muu lisamine on ülilihtne. Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad fondi-, värvi- ja tõlkevalikuid.

17. Aiandus

Aiakujunduse WordPressi teema

Aiakujundus on vana kooli stiilis teema, kus on ühendatud roheliste ja oranžide aktsentide särav kombinatsioon. Teema sisaldab valikuid oma teenuste, projektide, iseloomustuste ja muidugi ajaveebi lisamiseks, et hoida kliente kursis viimaste aianippide ja trendidega..

18. Exdesimo

Aiakujunduse WordPressi teema

Exdesimo on tundlikult kujundatud maastike ja aedade WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt igale hooldus- või disainiteenust pakkuvale ettevõttele. Oma ideaalse veebisaidi loomiseks kasutage sisseehitatud funktsioonikaste, portfooliot, töötajate sektsiooni, sündmuste tuge ja kohandatud kontaktvormi.

19. Väliskujundus

Väliskujundus meisterlik WordPressi teema

Kujundusmeisterlikkuse WordPressi teema lihtsustab oma aianduse või haljastuse veebisaidi ehitamist. Kaheetapiline installimine, värvivalikud, sisseehitatud liugurid, kohandatud vidinad, kohandatud tüpograafia ja muu muudavad selle suurepäraseks võimaluseks kõigile.

20. Väliskujundusbüroo

Väliskujundusbüroo WordPressi teema

Kujundusbüroo teema on suurepärane võimalus oma töö kuvamiseks aiakujunduses. Teema sisaldab valikuid teie töö piltide kuvamiseks parallaksi piltide, ilusa kodulehe liuguri ja muu abil. Plussvalikud ikoonide, fontide, SEO ja muu jaoks muudavad teid kindlasti õnnelikuks.

21. Väliskujundus

Väliskujundus WordPressi teema

Väliskujunduse teema sobib suurepäraselt oma töö tutvustamiseks haljastuse, väliehituse ja muuga. Sisseehitatud stiil, tõlketugi ning täielikult reageeriv ja redigeeritav kujundus muudavad selle teema kindla valiku aiandus- ja haljastustööstuses tegutsejatele.

22. Ehituse kunst

WordPressi teema ehitamise kunst

Neile, kes otsivad väliskujundusele keskendunud teemat, on suurepärane võimalus WordPressi ehitamise kunst. Ainulaadsed liugurid, puhtad jooned, kasulikud lühikoodid ja sisseehitatud stiilivalikud muudavad selle teema suurepäraseks valikuks.

23. Maastiku kujundamine

Aiakujundusele reageeriv WordPressi teema

See teema on loodud aiandusettevõtetele, kes soovivad pakkuda nii tooteid kui ka teenuseid. Sisseehitatud e-kaubanduse toe abil on lihtne oma varusid müüa ja klientidele teenuseid pakkuda.

24. Haljastus ja kujundamine

Haljastus ja kujundus WordPress

Selles puhtalt stiilis WordPressi kujunduses on palju tühja ruumi, paksus kirjas ja kujunduses. See on suurepärane võimalus kaasaegsematele haljastusveebisaitidele, kes soovivad oma teenuseid veebis kuvada.

Boonusnõuanded: oma aiandusalase veebisaidi loomise lühijuhend

Kui olete teema valinud, on haljastuse, aianduse või välishoolduse veebisaidi seadistamiseks vaja vaid 3 lihtsat sammu. See on nii lihtne, et saate isegi oma uhiuue veebisaidi seadistada ja olla juba täna kasutamiseks valmis!

Hankige oma domeeninimi ja hostimine

Teie esimene samm peaks olema domeeninime valimine. Teie URL-i peaks olema lihtne meelde jätta ja .com-domeen, kui see vähegi võimalik. Oma domeeni saadavust saate kontrollida GoDaddy või mõne muu usaldusväärse domeeni registripidaja kaudu.

Oma domeeninimega tutvumiseks on teil vaja ka hostimiskava. Seal on palju suurepäraseid hostimisvõimalusi ja see sõltub teie veebisaidi (või eelarve) nõuetest. Siin on mõned meie parimad valikud:

 • WP mootori hallatav WordPressi hostimine
 • Pilveteede hallatav pilvemajutus
 • BlueHosti virtuaalserver

Kui soovite rohkem teada saada, vaadake meie WP Engine hallatava hostingu ülevaadet, Cloudwaysi hostimise ülevaadet ja Bluehost WordPressi hostingu ülevaadet.

Kui olete hosti valinud, peate osutama oma domeeninime oma serverile (peate oma hostiettevõtte nimeserveri oma domeenile lisama – kontrollige palun oma hosti veebidokumentide või tugiteenuse abil) ja alustage seadistamist WordPress teie serveris. Kui valisite hallatava WordPressi host nagu WP Engine, peaks teie server olema kõik seadistatud ja kasutamiseks valmis! Pilve või jagatud hostimise valiku korral kasutage oma plaani seadistamisel lihtsalt sisseehitatud ühe klõpsuga WordPressi installimisvalikut. WordPressi installimine ei tohiks võtta rohkem kui mõni minut.

Installige oma teema

Kui WordPress on installimiseks valmis, saate nüüd oma WordPressi teema alla laadida ja installida. Kui soovite kasutada tasuta teemat saidilt WordPress.org saate teemat sirvida ja installida otse oma armatuurlaualt.

Laadige alla WordPressi teema

Kuid kui ostsite premium WordPressi teema või laadisite teisest allikast alla tasuta WordPressi teema, peate esmalt oma teemafaili alla laadima. Laadige kindlasti alla installitav WordPress-fail või leidke see üles (olenevalt sellest, kust te teema alla laadisite, peate võib-olla allalaaditud teemafaili lahti pakkima ja leidma ainult teema jaoks mõeldud ZIP-faili).

Laadige oma WordPressi teema ZIP-fail üles

WordPressi teema logi installimiseks oma WordPressi administraatori paneelile minge aadressile Välimus> Kujundused> Lisa uus ja laadige üles .zip-fail. Teema kuvamiseks pärast selle installimist peaksite kuvama ekraanil kuvatava viiba.

Lisage sisu ja palju muud

Nüüd saate alustada oma veebisaidi loomist! Kui teie teema sisaldas näidisandmeid, saate selle installida WordPressi importija abil (WordPressi administraatori paneelil minge lihtsalt .xml näidisandmete üleslaadimiseks valikule Tööriistad> Impordi> WordPress).

Teema kohandamise valikud

Kui ei, siis õppige veidi aega teemaga kaasnevate funktsioonide ja võimaluste tundmaõppimisega. Tutvuge teemaga Kohandaja (all Välimus> Kohanda) ja kontrollige, kas teie teemasse on sisse ehitatud teema administraatori paneel (see on sageli administraatori juhtpaneeli allosas täiendava menüü üksusena). Paljud premium-teemad sisaldavad üksikasjalikku veebidokumentatsiooni ja tuge juhuks, kui vajate natuke abi.

Samuti võiksite kaaluda WordPressi pistikprogrammide lisamist kohtumiste, galeriide, Instagrami või millegi muu jaoks, mida soovite. Veebis on saadaval tuhandeid suurepäraseid pistikprogramme ja paljudes meie ajaveebi postitustes oleme soovitanud WordPressi pistikprogramme, kui soovite isegi abi valimisel.

Pärast oma veebisaidi viimistlemist linkib kõik allesjäänud link selle kõigi teie sotsiaalmeedia profiilide kaudu, lisage see kõigile ülevaatesaitidele, kus teie ettevõtet on kajastatud, ja muidugi lisage uus veebisait kõigile teie visiitkaartidele ja reklaammaterjalidele.


Loodetavasti suutsime aidata teil alustada ja leida teema, mis sobis teie aianduse või haljastuse veebisaidiga. Andsime endast parima, et kaasata oma lemmikud kogu veebist. Kui olete mõnda mainitud teemat proovinud või kui arvate, et jätsime ühegi teema vahele, andke meile sellest allolevates kommentaarides teada. Meile meeldiks teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map