20 suurepärast administraatori WordPressi pistikprogrammi

Teie ja mina oleme viimastel päevadel üle vaadanud üsna palju kasulikke WordPressi pluginaid. Ma mõtlen, et meie jätkuv WordPressi pistikprogrammi seiklus on juba avaldanud meie valikuid sotsiaalmeedia, BuddyPressi, liikmelisuse ja muu jaoks.


See on tublisti üle 100 pistikprogrammi! Kuid kunagi pole me WordPressi administraatori pluginaid üle vaadanud. Kas keegi ei huvita taustaprogrammi? Näete, et enamikul WordPressi pistikprogrammidest, mida me ülaltoodud lingitud postitustes üle vaatasime, on nii palju pistmikku. Pistikprogrammid, mida täna üle vaatame, aitavad teil muu hulgas täita oma WordPressi administraatori kohustusi.

Kas olete WordPressi arendaja? Olge kursis. Kas olete WordPressi ajaveebi administraator? Olge ka ise kursis. Kas ootate oma WordPressi administraatori ala kohandamist? Oleme ka teid katnud �� Tutvuge meie parimate tasuta Admin WordPressi pistikprogrammide loendiga (pistikprogrammide allalaadimiseks klõpsake lihtsalt piltidel). Nautige lugemist ja jagage lõpus oma armastatud kommentaare!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Administraatori menüü redaktor WordPressi pistikprogramm

Administraatori menüü redaktor WordPressi pistikprogramm

Kas soovite oma administraatori menüü üksusi kohandada? Kas soovite lisada oma administraatori menüüdesse kohandatud menüü üksusi? Administraatori menüüredaktor annab teile kõik vajaliku, et luua ainulaadne administraatori menüü. Tead, midagi, mida sa armastad. Selle pistikprogrammiga saab lihtsalt nii palju ära teha. Näiteks saate redigeerida menüüpealkirju, muuta menüüikoone ja seada juurdepääsuõigusi, hõlpsalt üksusi lohistada, alammenüüsid hõlpsalt luua, kogu menüüd (või üksikuid menüüelemente) peita ja luua kohandatud menüüelemente, mis osutavad välistele linkidele.

Võite isegi kõik oma vaikimisi menüüd taastada ühe nupuvajutusega võimaluse korral segi ajada. Kokkuvõtteks võib öelda, et pistikprogramm on hõlpsasti paigaldatav ja kasutatav. Mis veel? Saate valida tasuta ja pro versiooni vahel. Ilmselt on viimasel kaasas lisafunktsioone.

Codepressi administratiivveerud WordPressi pistikprogramm

Veergude redigeerija WordPressi pistikprogramm

Kui olete kavatsenud oma WordPressi administraatoriekraane muuta, on plugin, mida olete oodanud, Codepressi administraatori veerud. Ühendatud jõupingutused Codepress, Tobias Schutter, David Mosterd ja Jesper van Engelen, Administratiivveerud on varustatud enam kui üheksakümne (90) kohandatud veeruga, aga ka võimalusega oma klientide administraatoripaneeli hõlpsalt täiustada, sorteeritavate ja redigeeritavate veergude võimalusi töö hõlbustamiseks, impordi võimalust ja ekspordi funktsionaalsus, lihtne integreerimine teiste pistikprogrammidega, kohandatud väljad kõigi teie kohandatud vajaduste jaoks (vt, teie eest hoolitsetakse hästi) ja täielik dokumentatsioon. Codepressi administraatoriveergude abil saate administraatori alale lisada elu (ja nii palju utiliiti).

WP-WordPressi pistikprogrammi optimeerimine

WP WordPressi pistikprogrammi optimeerimine

Kas teie WordPressi sait on tavalisest aeglasem? Arvake ära, probleem võib olla teie andmebaasis. Ühel või teisel viisil leiab rämps alati tee oma WordPressi andmebaasi. See võib põhjustada loid veebisaiti ja põhjustada paar WordPressi viga. Mida teha? Te peate WordPressi andmebaasi aeg-ajalt optimeerima. Samal ajal võib andmebaasi optimeerimine olla ülesmäge jääv ülesanne, kui te ei tea esimest asja PhpMyAdmini kohta.

Sisestage WP-Optimize ja päev (koos andmebaasiga) salvestatakse. Sellel spetsiaalsel pistikprogrammil on alla ühe (1) miljoni allalaadimise, muljetavaldav reiting 4,6 / 5,0 ja see aitab teil WordPressi andmebaasi automaatselt optimeerida. WP-Optimize vabastab teie andmebaasi aegunud postituste parandustest, rämpspostist ja prügikasti lisatud kommentaaridest, tagasitulekutest ja tagasigruppidest, kui mainida vaid mõnda neist. Rohkem funktsioone näete pistikprogrammi lehel WordPress.org.

Kiire lehe / postituse ümbersuunamise WordPressi pistikprogramm

Kiire lehe / postituse ümbersuunamise WordPressi pistikprogramm

Suurepärase 4,7 / 5,0 ja alla 550K allalaadimiste korral lisab kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm ümbersuunamisele lihtsuse. Kas soovite kasutajad hõlpsalt teistele lehtedele suunata? Järgmised funktsioonid selgitavad välja, miks kiire lehe / postituse ümbersuunamine on vajalik ümbersuunamise pistikprogramm. Lühidalt hõlmavad funktsioonid globaalseid võimalusi linkide massilise ümbersuunamise kohandamiseks, praeguse WordPressi versiooni ühilduvust, kohandatud postitustüüpide (ja muude pistikprogrammide) integreerimist, võimalust suunata kasutajad uude või samasse aknasse, võime lisada atribuuti rel = ”nofollow”. linkidele, suunake 404 tõrkelehte ja muud. Kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogrammiga saate suunata järgmisele tasemele.

Administraatori WordPressi pistikprogramm

Administraatori WordPressi pistikprogramm

Kas teie MySQL andmebaase ei saa (või ei saa) käsitsi hallata? Administraatori pistikprogramm annab kogu vajaliku jõu oma WordPressi andmebaasi (de) haldamiseks tuttavama WordPressi administraatorialast. Kui lahe see on?

Muude funktsioonide hulgas saate teha midagi alates tabelite sirvimisest kuni SQL-i päringute käivitamiseni ja andmebaasi optimeerimise teostamiseni. See on väga lihtne ja teil on lõbus, kui soovite oma andmebaasidesse sisse pääseda. Administraator ühildub WordPress 3.9.1 ja WordPress Multisite, nii et ja ma arvan, et olete hästi kaetud. Sellel on rohkem kui 100 000 allalaadimist ja ere reiting 4,8 / 5,0.

Objektide silumine WordPressi pistikprogramm

Silumine Opjects WordPressi pistikprogramm

Tere, WordPressi arendaja! Kas soovite analüüsida vigu ja mõista paremini, kuidas WordPressiga areneda? Kui ütlesite jah, on silumisobjektid just see, mida vajate. Kiirelt hindega 4,9 / 5,0 pakub see hõlpsasti paigaldatav ja kasutatav pistikprogramm palju teavet, näiteks mälukasutus, opsüsteem, WordPressi versioon, lehe laadimisaeg, päringuteave, vahemälu teave, cron-teave, FTP ja SSH definitsioonid, küpsiste määratlused, lühikoodid ja palju muud. Franki ja Inpsyde GmbH välja töötatud silumisobjektid on suurepärane pistikprogramm igale WordPressi arendajale.

WP Super redigeerimise WordPressi pistikprogramm

WP Super redigeerimise WordPressi pistikprogramm

Kas ihaldate alati oma wysiwygi visuaalredaktorilt rohkem funktsioone? Kas soovite alati, et teatud funktsioonid oleksid saadaval? Kas see ei lisaks teie ajaveebiseiklusele lõbu? Kas olete tüdinud ootamast pluginat, mis selle soovi rahuldaks? Noh, ootamine on läbi! WP Super Edit lisab teie visuaalsele redigeerijale kohandatud TinyMCE pistikprogrammid ja nupud, pakkudes teile rohkem funktsioone, et oma sisu elule viia. Selle pistikprogrammi peamised omadused hõlmavad kasutajasõbralikku pukseerimisliidest, juurdepääsu sisseehitatud WordPressi suvanditele, täiendavatele TinyMCE pistikprogrammidele ja nuppudele, lihtsaid installimis- ja konfigureerimisvalikuid. WP Super Redigeerimise reiting on 4.0 / 5.0 ja allalaadimisi on üle 250 000.

Aihruse WordPressi pistikprogrammi iseloomustused

Aihuse WordPressi pistikprogrammi iseloomustused

Oma saidile iseloomustuste lisamine on suurepärane viis klientide usalduse suurendamiseks teie veebibrändi ümber. Aihruse iseloomustused on suurepärane pistikprogramm, mis aitab libistada teksti, pilte või videoid, et luua pöörlevaid iseloomustusi, libistada segatud sisu, kuvada iseloomustusi juhuslikult, lisada fade ja muid üleminekuid iseloomustustele, filtreerida sisu kategooria, id või sildi järgi kuulutuses. Muljetavaldava hindega 4,4 / 5,0 ja allalaadimisega üle 450 000 on Aihruse iseloomustused kõige paremini tuntud järgmiste funktsioonide poolest: API iseloomustuste kohandamiseks, sõbralik liides, CSS-i stiil, lühikoodid, vidinad ja kohandatud väljad pealkirja, e-kirjade, asukoha lisamiseks, ettevõte jne.

Osalejate andmebaasi WordPressi pistikprogramm

Osalejate andmebaasi WordPressi pistikprogramm

Kui plaanite avada WordPressi liikmesuse saiti või kui teil juba on see, siis peab teil olema võimalus liikmete andmebaasi loomiseks ja haldamiseks. See tähendab osalejate andmebaasi pistikprogrammi. See pistikprogramm võimaldab teil individuaalselt kirjeid sisestada, CSV-failist kirjeid üles laadida või lasta liikmetel ise dokumente luua. See pistikprogramm on täielikult kohandatav, võimaldab teil dokumentide kogumiseks luua mitu vormi, sisaldab vinge lühikoodi funktsioone, funktsioone vormi ümbersuunamisel täitmisel, toetab e-posti teateid ja palju muud. Osalejate andmebaasi reiting on 5,0 / 5,0 (kõrgeim, mida me seni näinud oleme) ja allalaaditud peaaegu 100K.

AJAX Live õigekirjakontrolli WordPressi pistikprogramm

Ajaxi Live õigekirjakontrolli WordPressi pistikprogramm

Õigekirjavead? Me ei taha seda nüüd? See on Lab4Games (Kepo-ing Zz85) ehitatud lihtne, kuid võimas pistikprogramm. Ajaxi õigekirjakontroll võimaldab teil õigekirjavigu lennult tabada. Seda on lihtne paigaldada ja kasutada ning see on sellega integreeritav Chris Melleri Google’i õigekirjakontroll ja Gassison Locke’i õigekirjakontroll teenused.

Kiire statistika (+ diagrammid) WordPressi pistikprogramm

FireStatsi WordPressi pistikprogramm

Kas olete statistika ja liikluse mõõdikute kinnisideeks? Kas soovite oma liiklust täielikult mõista, ilma et peaksite kunagi WordPressi administraatori juhtpaneeli lahkuma? Firestats on lihtsalt WordPressi administraatori plugin, mida vajate. Firestats pakub teile palju teavet oma liikluse kohta. Pärast installimist võimaldab pistikprogramm teil liikluse jaotada ja näha muu hulgas nii kasutaja IP-aadressi, elukohariiki, opsüsteemi kui ka brauseri tüüpi. Firestatsi diagrammid (pistikprogramm omaette, kuid võite seda nimetada WordPressi lisandmooduliks) lisab üksikasjalikke andmeid Kiirkaardid, mis annab teile liikluse usaldusväärse graafilise esituse.

WordPressi mobiilipakk WordPressi pistikprogramm

WordPressi mobiilipakk WordPressi pistikprogramm

Ärge looge lihtsalt tundlikku WordPressi saiti, mis näeb mobiilseadmetes hea välja, looge mobiilirakendus WordPressi mobiilipaketi abil ja andke oma mobiilikülastajale rikkam kasutajakogemus (UX). Ligi 600 000 allalaadimisega ja keskmisest kõrgema reitinguga 3,8 / 5,0 on see WordPressi mobiilipakk mõeldud ajaveebi ajakirjanikele, sisuturundajatele ja kirjastajatele, kes soovivad hankida mobiililugejaid.

Pistikprogramm töötab nii Windows Phone 8, iPhone’i kui ka Androidi telefonidega ning ühildub suuremate brauseritega. Lisaks ühildub WordPressi mobiilipakk WordPress 3.9.1 uusima versiooniga ja sellel on suurepäraste funktsioonidega, näiteks reageeriv liides, muutmisvõimalused, postituste ja kommentaaride sünkroonimine ning paljude teiste kohandatavate funktsioonide seas ka analüütika..

Katkise lingi kontrollija WordPressi pistikprogramm

Katkise lingi kontrollija WordPressi pistikprogramm

Inimestele ja Google’i robotitele see ei meeldi, kui saadate nad 404 vealehele. Kui te ei teadnud, võivad katkised lingid teie SEO-d tõsiselt kahjustada lisaks potentsiaalsete klientide ärasaatmisele. Niisiis, kuidas lahti saada katkistest linkidest? Esiteks peate leidma katkised lingid. Siit tuleb plugin Broken Links Checker. Pistikprogramm jälgib teie ajaveebis katkiste linkide olemasolu ja teatab teile kohe, kui see on leitud.

Broken Link Checker pakub parimal viisil hõlpsaid kohandamisi, redigeerib linke automaatselt pistikprogrammi lehelt, jälgib linke kogu teie saidil, lisab purustatud linkidele atribuudi rel = ”nofollow”, et heidutada otsingumootorite roboteid, filtreeritavaid linke jne. Pistikprogrammil on muljetavaldav hinnang 4,1 / 5,0 ja üle 2,5 miljoni (miljoni) allalaadimise (peale selle: kui soovite lehe laadimist kergendada, saate purustatud linke kontrollida veebiteenuse, näiteks W3C lingi kontrollija pistikprogrammi installimise asemel).

Google Authenticatori WordPressi pistikprogramm

Google Authenticatori WordPressi pistikprogramm

Nagu nägime hiljutises postituses, on WordPressi turvalisus tõsine probleem. Kui teil pole Vaultpress või muud sarnast teenust, ärge kunagi jätke oma WordPressi turvaküsimusi juhuse hooleks. Google Authenticatori pistikprogramm pakub teile WordPressi saidi jaoks kahefaktorilist autentimist. Kogu toiming töötab Google Authenticatori rakenduses. Suurepärase hindega 4,8 / 5,0 on Henrik Schacki Google Authenticator plugin, mida peate oma WordPressi turvalisuse tugevdamiseks.

Otsige Regexi WordPressi pistikprogrammi

Otsi Regexist

Search Regex mängib ühte rolli ja mängib seda hästi. Pistikprogramm annab teile võimaluse otsida ja asendada igat tüüpi andmeid oma veebisaidil. Kas otsite lehti või postitusi? Kategooriad, sildid või kommentaarid? Ükskõik, mida soovite, võite ühe nupuvajutusega leida ja asendada. Selle pistikprogrammi eesmärk on hõlbustada veebisaitide migratsiooni. Pidage meeles, kui raske on pärast saidi teisaldamist faile leida? John Godley Search Regex töötab automaatselt ja selle ahvatlev hinnang on 4,7 / 5,0.

AdRotate WordPressi pistikprogramm

Adrotate WordPressi pistikprogramm

Kas töötate paljude kuulutustega? Võib-olla omate (või haldate) rohkem kui mõnda saiti, millel on rohkem kui paar kuulutust? Kuidas reklaame hallata? Kuidas sa mõistlik oled? Valisite AdRotate. Üle 770 000 allalaaditava faili ja reitinguga 3,8 / 5,0 võimaldab AdRotate hõlpsalt kuulutusi lisada ja hallata. Algtaseme kraam; haldate reklaame keskselt armatuurlaual, mis pakub teile palju võimalusi. Selle pistikprogrammi abil saate tõesti oma reklaame kontrollida. Autor Arnan de Gans on kindel, et teile meeldib AdRotate. Raha teenimine muutub ülilihtsaks, väidab Arnan veel.

Reduxi valikute raamistik

Reduxi valikute raamistik

See on pistikprogramm. Ei, see on raamistik. Noh, autorite sõnul: Redux on WordPressi teemade ja pistikprogrammide jaoks lihtne, täielikult laiendatav ja reageeriv valikute raamistik. Suurepärase hindega 5,0 / 5,0 lihtsustab Redux Framework WordPressi teema ja pistikprogrammide arendamist kaugelt. See pakub teile töötamiseks laiendatavat ja sujuvat WordPressi raamistikku (neil on isegi tonni premium Reduxi laiendusi). See pistikprogramm aitab teil jõuda WordPressi teema ja pistikprogrammide arendamisega seotud probleemideni. Vaadake mõnda meie teemapildi ekraanipilti, et näha, kui palju on Reduxi abil võimalik.

Komplektsed kommentaarid WordPressi pistikprogramm

Komplektsed kommentaarid WordPressi pistikprogramm

Kommentaarid näitavad, kuidas teie sihtrühm teie sõnumile reageerib. Te ei tohiks kunagi WordPressi saidiomanikuna kommentaare vältida. Selle asemel peaksite panustama arutellu ja panema lugejad end rohkem kodus tundma. Peaksite oma kohustuseks julgustama ka lugejaid kommentaare jätma, kasutades pistikprogrammi, näiteks rippkommentaare. See, mida see vahva kood sisaldab, lisab teie postitustele lõikude, pealkirjade ja muude jaotiste küljele kommentaaride süsteemi…. Pistikprogrammi on üsna lihtne installida ja kohandada ning see töötab, lisades valitud jaotise küljele mulli. Inline Comments on välja töötanud Kevin Weber ja selle hinnang on 4,8 / 5,0.

Ujuv administraatori menüü WordPressi pistikprogramm

Ujuv administraatori menüü WordPressi pistikprogramm

Kas soovite oma klientidele WordPressi administraatorialal veel natuke ruumi anda? Toome teile selle jaoks lihtsalt pistikprogrammi. Tutvuge Float Admin Menu’ga, ülitõhusa WordPressi administraatori pluginaga, mis positsioneerib teie administraatori menüü vasakult üles. Menüüd saate igal ajal laiendada. Pistikprogramm reageerib täielikult, töötab WordPress 3.9.1-ga ja selle muljetavaldav reiting on 5.0 / 5.0. Ujusin oma administraatori menüüd ja ma armastasin seda. See töötab aktiveerimisel.

Laadige alla Monitor WordPressi pistikprogramm

20 suurepärast WordPress-admin-plugins-download-monitor-wpexplorer

Kas pakute oma veebisaidil digitaalseid tooteid? Kas soovite oma allalaadimistegevust jälgida? Kui see on jah, aitab plugina Download Monitor lisamine allalaadimisi sõbraliku kasutajaliidese (UI) abil alla laadida ja hallata, postituste redigeerimise ajal faile lisada, allalaadimiste jaoks peegellinke sisaldada, allalaadimiste arvu jälgida, allalaadimistele juurdepääsu piiramiseks ja kontrollimiseks rohkem. Download Monitor on alla laaditud üle 620K korra ja selle hinnang on 3.9 / 5.0.

Sinu kord

Loodetavasti leidsite paar uut pistikprogrammi, mis aitavad teil oma WordPressi saitidel töötada. Kas olete teadlik kõigist WordPressi administraatori pistikprogrammidest, mida soovite siin näha? Jagage palun meiega kommentaarides. Rõõmsalt arenev!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map