20 parimat WordPressi kontaktvormi pistikprogrammi 2020

Parimad WordPressi kontaktvormi pistikprogrammid

Mis tahes veebisaidi üks olulisemaid elemente on viis, kuidas kliendid või kliendid saavad teiega kiiresti ja hõlpsalt ühendust võtta. Kõige tavalisem viis seda teha on kontaktvormi abil, mis asub spetsiaalsel kontaktlehel või asetatakse külgribale või jalusesse, mis on nähtav kõigilt lehtedelt. Selles postituses loetletakse mõned parimad kontaktvormi pistikprogrammid, mille hulgast valida. Kontaktvormid on kasulikud, kuna need:


 • Sundige kliente andmeid sisestama: Saate kasutajale täpselt öelda, millist teavet otsite (näiteks tema telefoninumber, aadress jne).
 • Võib aidata äritegevuses: Kui lisate oma kontaktvormile rippmenüü, saab päringu hõlpsasti saata osakonda, kes on selle käsitlemiseks kõige paremini varustatud.
 • Täiustage esteetikat: Kontaktivorm näeb lihtsalt välja alternatiivne ja professionaalsem ning kaasahaaravam.

Üldiselt võivad kontaktvormid aidata tugevdada professionaalsust, mida olete kogu ülejäänud veebisaidil loodetavasti üles näidanud. Lisaks on neid peaaegu sama lihtne seadistada kui teie e-posti aadressi lisamist!

Kuid mitte kõik kontaktvormid pole ühesugused, seetõttu on vaja hõlpsat moodust nende loomiseks ja kohandamiseks. Õnneks muudavad WordPressi pistikprogrammid kontaktivormide loomise, nende veebisaidile paigutamise ja neid täitvate klientidelt saadud teabe kogumise lihtsaks.

Selles artiklis antakse ülevaade parimatest saadaolevatest WordPressi kontaktvormi pistikprogrammidest. Oleme koostanud kiire kokkuvõtte sellest, mida iga kontaktvorm saab teha ja mis selle eristab. Nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Gatori vormid (tasuta)

Gatori vormid - tasuta WordPressi pistikprogramm

Gator Forms abil saate luua oma kontaktvormid. Pistikprogramm sisaldab lihtsaid valikuid, et saaksite oma vormi valmis saada vaid 5 klõpsuga. Kas soovite midagi pisut tavapärasemat? Kasutage vormide koostajat, et luua täpselt see, mida soovite.

Gator Forms pakub piiramatu väljade valikuid (tekst, nimi, e-post, tekstiala on kõik tasuta versioonis), lohistage välja ümberkorraldamist, näpunäiteid, valideerimise reegleid, valmis teemasid, sisseehitatud animatsioone ja visuaalset stiili. Kõik vormid on tundlikud, integreeritud täiustatud rämpspostikaitsega ja sisaldavad jälgimisvalikuid (et näha, millised URL-id vorme ja konversioone genereerivad).

Lisateabe saamiseks kaaluge Gator Forms Pro mis pakub tonni rohkem hooneehitisi. See hõlmab täiendavaid vormivälju (telefon, valimisloend, ruut, raadionupud, kalendri- / kuupäevavalija ja palju muud), tekstisisest väljade silte, failide üleslaadimisvõimalusi, menüülingi kontaktisikut, piletimüügisüsteemi ja palju muud.

2. HappyForms (tasuta)

Tasuta WordPressi pistikprogramm HappyForms

HappyForms on WordPressi võimas ja TASUTA vormiehitaja plugin. Pistikprogramm kasutab tuttavat kohandamisliidest, kus kõigil on lihtne luua kohandatud kontakt, kohtumine, tagasiside või mõni muu vorm, ilma et peaksite HTML-i välja mõtlema.

Installige lihtsalt pistikprogramm, andke oma vormile nimi, valige vormis olevad elemendid (nt lingid, lühike ja pikk tekst, e-posti aadress, telefoninumber, raadionupud, märkeruudud, URL-id ja palju muud), lisage kohahoidja tekst, määrake laius ja muutke isegi väljad vajalikuks. Ärge unustage, et lisate oma e-posti aadressi (vastuste jaoks) ja kasutage kohandatud värvide ja fondide jaoks vormi kujundamise valikuid. Kui olete lõpetanud, salvestage lihtsalt vorm ja lisage postituste loomisel sisseehitatud vormide sisestaja, või vormide lisamiseks külgribadele kohandatud vidin. See on üks kiiremaid viise vormide lisamiseks mis tahes WordPressi saidile.

3. FluentForms

FluentForm - WordPressi parim pukseerimisvormide pistikprogramm

Kui olete otsinud hõlpsasti kasutatavat, lohistatavat, GDPR-iga ühilduvat vormi koostajat, on FluentForm teie jaoks ideaalne! See võimas kontaktvormi pistikprogramm sisaldab tingimusliku loogika funktsioone, korduvkasutatavaid malle, Google recaptcha, Ajaxi vormi esildisi, kinnitusteadet (või ümbersuunamist) ja isegi ajalisi piiranguid. FluentForm pakub ka integratsiooni paljude teenuste jaoks, sealhulgas MailChimpi uudiskirjade loendid ja Slack-teatised.

Ja kõik need funktsioonid on lihtsalt tasuta versioonis! Lisatud Zapier, iContact, Campaign Monitor, ActiveCampaign ja tingimuslikud CRM-integratsioonid ning lisatasu tingimuslikud isikupärastatud e-kirjad, tegevuskonksud, vormivõtted, hõlpsasti kasutatavad lühikoodid ja palju muud uuendage versiooniks Pro.

4. ARFormid

ARForms

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ARForms on veel üks funktsioonide täis vormiehitaja. See lisatasu plugin pakub hõlpsasti kasutatavat reaalajas redaktorit, nii et näete oma vormi selle ehitamisel. Ja üle 25 vormielemendi vahel on see väga kasulik, et saaksite näha, mida teete! Muud vormi funktsioonid hõlmavad teid vormistiile, vormimalle, tööriistavihjeid, muudetavaid veerge, meediumide manustamist, tingimuslikku loogikat, matemaatika loogikat ja palju muud. Lisaks on sisseehitatud analüüs, et näha, kuidas teie vormid toimivad. Vaadake kõiki meie ARFormsi arvustuses olevaid pistikprogrammide võimsaid valikuid.

5. Kontaktvorm 7 (tasuta)

Võtke ühendust vormi 7 pistikprogrammiga

Kontaktvorm 7 on oma lihtsuse tõttu üks populaarsemaid kontaktvormi pistikprogramme.

Vaikevorm on enamiku inimeste jaoks enam kui piisav, kuid saate luua ja hallata ka täiendavaid vorme. Iga vormi ja selle e-posti teatisi saab lihtsa märgistuse abil hõlpsasti kohandada. Funktsioonid, nagu Ajaxi esitamine, CAPTCHA ja rämpsposti filtreerimine, muudavad selle pistikprogrammi väga võimsaks. Veelgi enamate funktsioonide lisamiseks on saadaval palju laiendusi.

Lisaks, kui vajate kontaktvormi 7 alustamiseks abi, lugege lihtsalt meie juhendit. Kõnnime kõik sammud läbi, et saaksite oma vorme kiiresti üles ehitada.

6. Jetpacki vormid (tasuta)

JetPacki pistikprogramm

Jetpack ei ole eraldiseisev kontaktvormi pistikprogramm, vaid selle asemel on Automattici pistikprogrammide kogum, mis pakub WordPress.com-i funktsioone ise hostitavatele WordPress-saitidele. Seda kasutatakse laialdaselt paljude funktsioonide jaoks, mida see hõlmab, ning kontaktvormid integreeruvad hästi teiste pistikprogrammidega nagu Akismet.

Jetpacki kontaktvormi funktsionaalsuse abil saate vormi lisada ükskõik millisele postitusele või lehele postituse redigeerijas ja kohandada seda sisseehitatud vormi koostaja abil.

7. WPForms Form Builder Lite (tasuta)

WPForms WordPressi pistikprogramm

WPForms on WordPressi võimas pukseerimisvormide koostaja. See pistikprogramm muudab vormide loomise lihtsaks. Valige lihtsalt vormilõigud, mida soovite kaasata, seejärel lohistage need oma kohale. Lisaks on kaasas eelmonteeritud mallid, mida saate kasutada alustamiseks. Ehkki sisseehitatud valikuid (tekstväljad, raadionupud, failide üleslaadimine jne) on palju, saate HTML-i või kohandatud CSS-iga alati oma vormidele rohkem funktsioone lisada. Lisateavet WPFormide kohta leiate nende veebisaidilt.

8. Raskusvormid

Gravitatsioonivormide pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Gravitatsioonivormid on väga populaarne lisatasu vormide koostaja, mis võimaldab täpsemat vormi funktsionaalsust.

Alates 59 dollarist pakub see muude funktsioonide hulgas pukseerimisvormide koostajat, mitmelehelisi vorme ja tingimuslikku loogikat. Kõrgemad litsentsitasemed hõlmavad e-posti turunduse integreerimise, maksete ja automatiseerimise lisandmooduleid.

Gravitatsioonivormid ulatuvad lihtsatest vormidest kaugemale, kohandatud rakenduselaadseteks funktsioonideks. See on päris armas.

9. Ninja vormid (tasuta ja pro)

Ninja vormide pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ninja Forms on WordPressi jaoks paindlik pukseerimisvormide loomise plugin. Väljade, e-kirjade, toimingute või esildiste arvule pole piiranguid. Looge kohandatud kontaktvorme ja palju muud nagu profid! Samuti võite salvestada väljad ja nende sätted, et neid saaks muul kujul kasutada ning nii vorme kui ka väljad importida ja eksportida. Saadaval on ka neli rämpsposti tõkestamise võimalust, mis kaitsevad teid ka ebameeldivate edastuste eest.

Ninja Vormide suurepärane omadus on kõik suurepärased omadused. Pistikprogramm oli ehitatud puhta ja minimaalse kujundusega, nii et teie vormid näevad kõik WordPressi teemad suurepärased välja. Või saate seda stiili kohandada, kasutades kohandatud CSS-i. Ninja vormid sisaldavad ka palju kohandatud väljad, korduvkasutatavad väljad, valikuline AJAX, rämpsposti vastane tugi ja palju muud.

Arendajad armastavad Ninja vorme. Pistikprogramm laadib JavaScripti ainult vajaminevatele lehtedele, mis hoiab Ninja Forms kiire ja kerge, nii et see ei aeglusta teie saiti. Ja arendaja vaatenurgast on Ninja vorme lihtne kohandada ja laiendada. Funktsioonide, tegevuskonksude ja filtrite abil saate vajadusel lisavalikuid lisada.

Mis siis saab, kui vajate infolehtede integreerimist? Või vormi turvalisus? Või kasutajaanalüüsid? Hankige lisandmoodul. Ninja Vormide jaoks on palju lisatasu lisandmooduleid, sealhulgas MailChimp, FreshBooks, Pushover, Stripe, Capsule CRM jne.

10. Vormitavad vormid (tasuta ja pro)

Vormistatavad vormid - WordPressi vormide koostaja

WordPressi vormide loomine ja kohandamine on kiire ja lihtne, kasutades vormi Formidable Forms lihtsat lohistamisliidest (ja visuaalse vormi kujundaja versioonis 2.0). Sisseehitatud rämpsposti kaitse ning kohandatud HTML ja CSS muudavad selle vormi koostaja võimsaks võimaluseks.

Pro versioon (alates 49 dollarist) lisab veel põllutüüpe ja professionaalseid funktsioone, nagu põlluarvutused, tingimuslik loogika ja diagrammide kaudu andmete kuvamine. Vanemad kaebused funktsionaalsuse puudumise kohta on lahendatud nende värskete värskendustega, nii et tunnete end mugavalt isegi tasuta versiooni korral.

11. Visual Form Builder (tasuta)

Visuaalse vormi ehitaja

Visual Form Builder võimaldab koodideta täielikult funktsionaalsete kontaktvormide loomist minutitega. Väljad saab lisada ühe klõpsuga ja pukseerimisloendur võimaldab kiiret ümberkorraldamist. Vormikanded salvestatakse automaatselt ja neid saab CSV-faili eksportida. Kohandatud CSS ja mitmed paigutusvalikud tähendavad, et saate vorme kohandada vastavalt oma saidile. Lisafunktsioonide, näiteks mitme faili üleslaadimise ja e-posti kujundaja jaoks on saadaval profiversioon, kuid enamiku kasutajate jaoks töötab tasuta.

12. WeForms (tasuta)

weForms WordPressi kontaktvormi pistikprogramm

Lihtsalt öeldes: weForms on midagi enamat kui lihtsalt kontaktvormi pistikprogramm. See on lihtne ja kiire vormiehitaja, millega saate teha igat tüüpi vorme, mida soovite – professionaalset ja kohandatud vormi.

weForms on üles ehitatud tavakasutajat silmas pidades, seega on see kõigile, kelle jaoks teadmisi ja tehnilisi teadmisi pole vaja kodeerida. Minimalistliku kujundusega on kaasas intuitiivne liides, mis muudab weFormsi äärmiselt kasutajasõbralikuks. Samuti suurendab reaalajas eelvaate funktsioon tohutult selle sisseehitatud pukseerimisfunktsiooni. Kuidas teie vorm pärast selle avaldamist välja näeb – saate seda reaalajas kontrollida!

WeFormsi eelinstalleeritud valmis mallide ja konkreetsete vormide abil saate alustada vaid mõne klõpsuga. Kuid ärge unustage selle pakutavat paindlikkust. Vormi kujunduse sujuvaks kohandamiseks kasutage CSS-koodi. Teie vabadus luua oma veebisaitide ja ettevõtte jaoks standardseid vorme.

See näeb hea välja ka mis tahes WordPressi teema puhul. Koogi jäätumine: weForms on sisseehitatud koos esiplaanil esitamise pistikprogrammiga WordPressile, WP-kasutaja Frontendile. Nii et koos weFormsiga saate täieliku paketi kõigi oma esiplaanide vajaduste jaoks!

Kasutage reCaptcha funktsiooni abil oma esildisi orgaanilises vormis ja rämpspostivabadena. Kasutage weFormsi tingimusliku loogikafunktsiooni abil nutikalt ja tõhusalt oma kasutaja käitumist. Või kasutage mitmeastmelist funktsiooni, et luua segmenteeritud pikki vorme, mida kasutajatel on lihtne jälgida. Valida on üle 23 põllutüübi!

13. QuForm

QuFormi pistikprogrammi logo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Quform on lisatasu vormide ehitaja pistikprogramm (29 dollarit), mis võimaldab teil luua ühe klõpsuga ehitaja ja pukseerimisfunktsiooni abil lihtsaid ja keerukaid vorme..

Sellel on ainulaadne vormingusüsteem, nii et saate kasutada kaasatud teemasid, luua iseenda või importida muid kujundusi. Lisaks arvukatele paigutusvalikutele saate oma vormide ilmet ja välimust täielikult kohandada.

14. Vormi käsitöövormide ehitaja (tasuta)

FormCraft - WordPressi vormiehitaja

Vormide käsitöövormide vormistaja on pukseeriv vormide koostaja vormide loomiseks ja manustamiseks ning avalduste jälgimiseks.

WYSIWYG vormiehitaja on kiire, kerge ja toodab stiilseid tundlikke vorme. Vormimalle saab eksportida ja importida, võimaldades teil oma kohandatud kujundusega vorme jagada. Lisatasu versioon (järgmine üles) lisab veelgi funktsionaalsust .

15. Vorm Craft Builder Pro

Vorm Craft Builder Pro

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

FormCraft on hõlpsasti kasutatav vormiehitaja lisatasu moodul WordPressi pistikprogramm, mis muudab kohandatud vormide loomise lihtsaks ilma, et peaksite sisestama ühte koodilõiku. See pistikprogramm sobib suurepäraselt kontaktivormide, tugivormide, klientide arvustuste vormide, viktoriinide, hüpikakende ja kõige muu loomiseks, millest unistada võite.

Vormid on suurepärane viis teabe ja andmete kogumiseks oma lugejate või klientide poolt, kuid teema loomine nullist võib olla keeruline. Ärge kartke – FormCraft muudab kohandatud vormide loomise mõne minutiga ülilihtsaks. Sellel vinge WordPressi pistikprogrammil on lihtne üle 20 vorminguga väljade lohistamine, mille abil saate lisada hinnanguid, liugureid, ajavalijaid, peidetud välju, failide üleslaadimist ja palju muud.

Teine FormCraft’i suurepärane omadus on sisseehitatud aruandluse armatuurlaud. Näete, kui palju vaateid on teie vormid kogunud, kui palju avaldusi on laekunud ja teie üldist konversioonimäära. Lisaks saate vaadata oma statistikat vormi kohta või kõigi vormide kohta kokku. See on suurepärane viis näha, millised vormid teisenevad!

Muude vingete funktsioonide hulka kuuluvad tingimuslik loogika, armatuurlaua esildiste haldur, e-posti loendi lisandmoodulid (MailChimp, Campaign Monitor, AWeber ja GetResponse), 3 vormi asukoht (hüpik, sisse- ja kleepuv) ning palju stiilivalikuid, et luua armas vorm mis sobib teie veebisaidiga. Tutvuge allpool olevate muude FormCraft-plugina funktsioonidega!

16. Lihtne põhiline kontaktvorm (tasuta)

Lihtne põhiline kontaktvorm

Lihtne põhiline kontaktvorm on lihtsate kontaktivormide plugin, mida on lihtne seadistada ja kohandada.

Vaatamata minimaalsele esitlusele on see väga paindlik. Vormi kuvamiseks kõikjal saate kasutada lühikoode või mallisilte. Sellel on sisseehitatud rämpsposti kaitse CAPTCHA ja tulemüüri kaudu, tavalise tekstiga meiliteatised ja see on täielikult kohandatav lehelt Seaded või kohandatud CSS-i kasutades.

17. CaptainForm (tasuta)

CaptainForm vormi ehitaja

Kui otsite kiiret ja hõlpsalt kasutatavat vormi koostajat, on CaptainFormil sõbralik pukseerimisliides, mis aitab teil mõne minuti jooksul suurepäraseid vorme luua..

CaptainFormiga saab luua mis tahes tüüpi vorme, näiteks: tellimisvormid, registreerimisvormid, taotlusvormid, taotlusvormid, kohtumiste vormid, kontaktvormid, maksevormid, hinnapakkumistaotlused, tugivormid, uudiskirja tellimine, uuringud, viktoriinid, kasutaja esitatud postitused ja paljud teised.

Pistikprogramm on integreeritud paljude makseprotsessorite ja rakendustega: Mailchimp, Aktiivne kampaania, FreshBooks, WordPressi kasutajad, WordPressi postitused, Marketo, Zoho, Webhooks, Täpne eesmärk, Google Drive jne. Makseprotsessorite osas leiate PayPali, PayPali. Pro, PAyPal Payflow, Stripe, Authorize.net, Sisow, SagePay ja palju muud.

Funktsioonide osas pakub CaptainForm suures valikus funktsionaalsust: saate iga vormi esitamisel e-posti teel teatisi, saatke kasutajatele täidetud vormi või kohandatud automaatvastajate koopiad, eksportige andmed EXCELi, CSV-i või PDF-i, võimaldage kasutajatel oma edusamme salvestada hilisemaks ajaks SMS-teavituste vastuvõtmine, aruannete loomine, vormide avaldamine hüpikakende, vidinate, lehtede, postituste või funktsioonikõnedena. Samuti saate suurepärase klienditeeninduse iga teenusepaketi puhul.

18. Täpsemad vormid

Advanced Forms ACF plugin

Advanced Forms on võimas vormide koostaja, mis kasutab ära täpsemate kohandatud väljade paindlikkust. See annab teile juurdepääsu ACF-i pakutavatele väljade kõikidele tüüpidele, nagu kordujad, kuupäevavalijad ja galeriid, aga ka muude tootjate pluginate pakutavad väljad. See kindel alus teeb täpsematest vormidest täpsema vormi koostaja, olenemata sellest, kas loote lihtsat kontaktvormi või kasutaja kohandatud redigeerimise kogemust. Pakutav stiil on minimaalne ja see lihtsustab vormide integreerimist mis tahes teemaga.

Pistikprogrammil on lihtne liides administraatoritele saadetavate e-kirjade või vormi kaudu edastatud aadresside määratlemiseks. Samuti on see valikuline võimalus vormingus esitatud esildised automaatselt kirjele salvestada. Seejärel saate hiljem tagasi tulla ja pääseda neile juurde WordPressi kaudu. Lisaks sellele saab neid vorme hõlpsalt piirata kindla ajakavaga, sisse logida vaid kasutajatega või lubada ainult teatud hulgal edastusi.

Advanced Forms on loodud arendajaid silmas pidades ning pakub mitmesuguseid funktsioone ja konkse, et kohandatud vormide loomine oleks imelihtne. Pisikese koodi abil saate luua vorme, mis genereerivad postitusi, redigeerida kasutajaprofiile, registreerida inimesi sündmustele või midagi muud, mida eesliidese vorm võiks vajada. Ulatuslikku dokumentatsiooni värskendatakse pistikprogrammi kasvades pidevalt ning see sisaldab nii juhendeid tavakasutuse juhtumite jaoks kui ka viiteid funktsioonide, toimingute ja filtrite kohta.

19. BuddyForms

BuddyForms WordPress ja BuddyPress Form Builder

BuddyForms on WordPressi ja BuddyPressi vormide loomise pistikprogramm. See on kogu kogukonnas, võrgus või kasutajatel sisu genereerimise kogu protsessi automatiseerimine ja toetamine. Kui pistikprogramm on installitud, säästab see kliendi arendamise aega ja annab täieliku kontrolli kasutaja esitatud sisu üle.

BuddyFormsi eesmärk on pakkuda hõlpsat seadistamist ja kasutajasõbralikku liidest, mis võimaldab kõigil luua kontaktide ja täpsemad vormid mõne minutiga. Kõik ilma kodeerimise teadmisteta. See võimaldab ka kõigil suhelda, suhelda ja kirjutada veebisaidi sisu otse liidese kaudu, ilma et peaksite õppima WordPressi või BuddyPressi.

BuddyFormsil on ka modereerimisjärjekorra võimalus, mis hoiab algse postituse aktiivsena, kuni muudatused ootavad administraatori arvustusi. See võimaldab administraatoritel luua suurepärase töövoo ja omada täielikku kontrolli oma veebisaidil esitatud ja avaldatud sisu üle.

Koos lisandmoodulitega, mida BuddyForms pakub, on see laiendatav muude pistikprogrammidega nagu WooCommerce, BuddyPress, ACF, Ultimate Member ja paljud teised!

20. eForm Ehitaja

eForm - WordPressi vormide koostaja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

EForm Builder on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis muudab teie veebisaidi vormide ja küsimustike loomise palju-palju lihtsamaks.

Vormide loomine võib olla tüütu, eriti kui olete oma kasutatava pistikprogrammi jaoks uus. EForm Builderi abil ei saaks WordPressi pistikprogrammi vormi loomine olla lihtsam tänu sisseehitatud pukseerimisvormi koostajale. Valige lihtsalt elemendid ja mahutid, mida soovite oma vormile lisada, ja visake need oma kohale. Kodeerimisoskus pole vajalik. eForm Builder sisaldab ka 25 erinevat teemat. Nii et peate lihtsalt valima värvilise naha, mis sobib kõige paremini teie saidiga (kuid saate seda alati natuke CSS-iga kohandada).

Veel üks suurepärane funktsioon on sisseehitatud aruandlusvalikud. Kasutajad täidavad teie vormid, küsitlused ja viktoriinid. Üksikasjalikke aruandeid saate käivitada otse oma WordPressi administraatori paneelilt. Vaadake oma küsimustiku tulemusi, kasutades diagrammide, tulpdiagrammide, tulpdiagrammide või tabeliandmete valikuid. Lisaks eForm Builderile on ka võimalus uute vormide esitamisel e-kirju saada, et saaksite oma tulemustega kursis olla.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad kasutajahaldust, rikasmeediumitugi (nii et saate vormidele lisada pilte, slaidiseansse ja palju muud), kokkupandavad konteinerid, tingimusliku loogika tugi, täielikult võrkkesta jaoks valmis kujundus, kohandatud ümbersuunamised ja kõik muu, mis on loetletud allpool. eForm Builder on suurepärane ajakohastatud vormiehitaja, mida peaksite kindlasti kaaluma oma järgmise WordPressi veebisaidi või projekti jaoks.

Parimate WordPressi kontaktvormi pistikprogrammide sõlmimine

Lihtsalt kasutatav kontaktvorm aitab teil oma veebisaidi külastajatega ühenduse luua. Kuid peate saama vormi ja selle esildisi hõlpsalt hallata.

Ülaltoodud loendis oleme jaganud mitmesuguseid kontaktvormide pistikprogramme, mis sobivad erinevatele stsenaariumidele. Te peaksite suutma leida teie vajadustele vastava kontaktvormi pistikprogrammi, nii et kui teil seda pole, pange täna oma saidile vorm, et saaksite oma külastajatelt kuulda!

Kas kasutate oma veebisaidil mõnda neist kontaktivormi pistikprogrammidest? Meile meeldiks kuulda teie kogemusi ülaltoodud kontaktvormi pistikprogrammidega, nii et jagage allpool toodud kommentaarides! Me teame, et on veel palju pistikprogramme, mida me pole samuti katnud, nii et andke meile kindlasti teada kõigist, mille arvate, et meil võib olla puudus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map