20+ parimat WordPressi äriideed 2020

Parimad WordPressi äriteemad

Mis tahes ettevõtte jaoks peaks teie äriplaani põhiaspekt olema teie veebisait. Meie põlvkond on päevaga üha rohkem tehnoloogiale keskendunud ja kui teil pole mobiilivalmis veebisaiti, siis jääte ilma suurest turust. Pole kindel, kust alustada?


Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Mis teeb suurepärase äri WordPressi teema?

See on suurepärane küsimus – mis teeb suurepäraseks äriteemaks? Millised funktsioonid või valikud? Noh, see sõltub tõesti teie ettevõttest. WordPress pakub kõigile midagi ja saate alati oma veebisaidile lisafunktsioone lisada, kasutades pistikprogrammi või kahte. Kuid on ka mõned põhifunktsioonid, mida tõenäoliselt soovite kohe karbist välja viia.

Teenused
Lõppude lõpuks olete teie ettevõte, seega vajate viisi, kuidas jagada oma klientidega seda, mida täpselt teete. Teenuste pakkumise selgitamine Võite selle saavutada spetsiaalsete teenuste kohandatud postitüübi või kohandatud personalimooduli või isegi ikoonikastide abil.

Töötajad
Kas sa ei tahaks oma lemmikettevõttes kohtuda inimeste meeskonnaga? Teie kliendid soovivad teiega kohtuda – või vähemalt teiega natukenegi tuttavaks saada. Jagage iga inimese kohta oma meeskonna fotosid, nende pealkirju või võib-olla huvitavaid näpunäiteid. Ettevõtte veebisaidi isikupärasemaks muutmine aitab luua ühenduse teie ja kliendi vahel, hoides teid nende meeles.

Portfoolio ja galerii
See läheb kokku koos sellega, mida räägiti töötajate kohta – kliendid soovivad teid, teie ettevõtet ja tooteid või teenuseid tundma õppida. Galerii või portfelli lisamisega on teil võimalus oma asju potentsiaalsetele uutele klientidele tõesti kasutada. Lisage oma parimad tööd, tutvustage kliendi jaoks saadud tulemusi või kuvage lihtsalt meeskond tegevuses. Jällegi soovite luua oma klientuuriga ühenduse.

Iseloomustused
Ole lihtsalt aus. Kas olete otsuse tegemiseks kasutanud Yelp, Angies List või mõnda muud arvustustüüpi saiti? Oma ettevõtte saidil saate näidata tunnistustega oma klientide rahulolu tõendeid. Mõni teema lisab kohandatud postitustüüpe, teistel on lehe loomise moodulid või vidinad või saate need ise tekstivälja abil lisada. Vaatamata sellele, et neid lisandub, on iseloomustused uutele klientidele võimas mõjutaja.

Sotsiaalsed lingid
Kas soovite olla oma klientidega ühenduses? Kas soovite jõuda uute klientideni? Kas soovite reklaami jagada? Teil on vaja sotsiaalmeediat. Teemad erinevad sõltuvalt sellest, kuhu nad sotsiaalseid linke lisavad (päised, vidinad, leheehitaja moodulid, töötajate profiilid jne), kuid veenduge, et teil oleks need kuskil oma veebisaidil (ja loomulikult vastaksid aktiivsed sotsiaalmeediakontod).

Muidugi on need vaid käputäis funktsioone, mida enamus ettevõtteid vajavad. Sõltuvalt teie konkreetsest ärist võiksite ka otsida WooCommerce tugi, kui soovite müüa oma tooteid, WPML-i ühilduvus ja tõlge failide kaasamiseks, kui soovite oma veebisaiti hõlpsasti tõlkida mitmesse keelde või isegi sündmused juhtimisvõimalusi, kui plaanite tulevikus korraldada mitmeid sündmusi.

Parimad tasuta ja esmaklassilised WordPressi teemad ettevõttele

Nüüd, kui teate, mida otsida, on aeg sealt välja tulla ja teema leida. Teie abistamiseks koostasime veebis loendi parimatest ettevõtte ja äri WordPressi teemadest (märkus. Me pole kõiki neid teemasid testinud, meie valikud põhinevad teemadelehtedel pakutaval teabel). Oleme andnud oma parima, et hõlmata tasuta ja premium-teemade hea segu, nii et teie ettevõtte eelarve jaoks on teie jaoks olemas WordPressi teema (ehkki vaatame lähemalt see mallide loend kõrval WPThemesChecker rohkem valikuid). Jätkame siis sellega, mille nimel te tegelikult olete!

1. Kokku

Multifunktsionaalse WordPressi teema kokku lohistamine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite teemat, millel oleks kõik kellad ja viled, siis on Total see tee. Üks teemametsade enimmüüdud teemasid saab Total kõigega hakkama. Komplekti kuuluv Visual Composeri lehe koostaja võimaldab teil lehe kohandatud paigutuste loomiseks lehe elemente lohistada – koodi pole vaja! Peaaegu iga elemendi, sadade ikoonide ja paljude kohandatud lehe loomise elementide jaoks on piiramatu värvivalik, mida te ei leia teistes teemades. Lisage kogu oma personal, klientide iseloomustused, teenused, umbes lehed, piiramatu portfellid, kaupluste tooted, üritused, kontaktvormid ja palju muud. Lisaks on kogu teema reageeriv, nii et teie lehed ja postitused näevad suurepärased välja ka mobiilis.

2. elegantne (tasuta)

Elegantne tasuta äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas vajate sirgjoonelist äriteema? Proovige elegantset. Sellel WordPressi professionaalsel ja täiesti tasuta äriteemal on kõik, mida vajate oma ettevõtte veebisaidi tasuta loomiseks. Teema sisaldab esiletõstetud kodulehe liugurit, kena portfelli kohandatud postitüüpi, kasulike töötajate kohandatud postitüüpi, funktsioonide jaotist ikoonidega (sobib suurepäraselt mõne teenuse lisamiseks) ja muidugi kogu ajaveebi. Lisaks on olemas võimalused fontide, kohandatud logo, kohandatud autoriõiguse ja muu jaoks.

3. Esikülg

Eesmine professionaalse mitmeotstarbelise WordPressi teema

Esikülg on uimastatav mitmeotstarbeline teema, mis sobib suurepäraselt ärisaitidele, samuti ajaveebidele, rakendustele, kasutajatoedele, agentuuridele ja muule. Enam kui 150 Gutenbergi lehekomplektiga ploki ja 25 või enama eelmonteeritud demos abil saate hõlpsalt oma ideaalse veebisaidi luua. Sellel võimsal teemal on uhke funktsioon megamenüü, parallaksi kerimise, sisu või pildi liugurite, müüritise ruudustiku paigutuse, kohandatud värvide ja kallete jaoks ning veel tonni. Ja kuna see on üles ehitatud Gutenbergile, kasutate saidi ülesehitamiseks WordPressi tuuma – hoides asju ülikiirena!

Teema on loodud ka kasutamiseks suurepäraselt populaarsete pistikprogrammidega, et lisada ulatuslik funktsionaalsus. Installige WP Job Board omaenda ehitamiseks töökuulutuste sait koos esiosaga. Või lisage WooCommerce, nii et poe lisamine oma saidile on imelihtne. Tegelikult pole peaaegu midagi sellist, mida Front teha ei saaks!

4. Zerif PRO

Zerif Pro Business WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui olete kunagi tutvunud WordPress.org tasuta teemadega, olete kindlasti näinud seda populaarsemat Zerif Lite’i teemat. Noh, Zerif Pro on esmaklassiline versioon, mis on teie ettevõtte jaoks suurepäraste funktsioonidega suurepäraselt laetud. Teema pakub kohandatavat kodulehte, kuhu on lisatud võimalused teie funktsioonide, portfelli, meeskonna, hinnakujunduse, iseloomustuste, kontaktvormi ja muu lisamiseks. Lisaks on saadaval värvide, parallaksi tausta ja mõne vinge kohandatud vidina valikuid.

5. Parallaksi üks

Parallax Üks tasuta äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Parallax One on tasuta üheleheline WordPressi teema, mis sobib ideaalselt ettevõtetele. See teema sisaldab hõlpsasti kasutatavaid jaotisi oma teenuste, meeskonna, iseloomustuste, viikte ja ajaveebi lisamiseks. Sellel tasuta teemal on isegi pood. See, et teil on väike eelarve, ei tähenda, et te ei saaks luua ilusat ühe saidi saiti – vaid andke Parallaxi jaoks üks võimalus.

6. Vabakutseline mootor

FreelanceEngine Business WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

FreelanceEngine loodi terviklikuks töölaualahenduseks, mida saavad ühendada ettevõtted ja vabakutselised (sarnaselt Upwork’iga). Kuid see teema saab teha palju enamat kui loenditesse lisamine. Kuna see sisaldab ka visuaalset heliloojat, saate lisaks oma tööpakkumiste postitamisele (või teiste majutamisele) lohistada elemente mis tahes vajaliku kohandatud lehe loomiseks..

7. OneEngine (tasuta)

OneEngine'i tasuta ettevõtte WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite üheleheküljelist lahendust, siis kontrollige OneEngine’i. See lühike teema on suurepärane võimalus luua oma ettevõtte jaoks maandumis- või läbilõige. Armas lehelaadur, lihtne liugur, teenused, umbes ajaskaala, oskuste ribad, personal, loendurid, hinnakujundus ja kõik muu sisseehitatud, on OneEngine suurepärane algus igale väikeettevõttele.

8. CleanPort

CleanPort Business WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui vajate professionaalset, äriteema, mille keskmes on teie portfell, on CleanBold suurepärane valik. Sellel äriportfelli WordPressi teemal on ainulaadne avaleht teie töö, teenuste ja hiljutiste ajaveebipostituste tutvustamiseks. Teema esiletõstmine oleks ilus portfell, kus saate näidata oma meeskonna tööd eelmiste projektide kallal. Lisaks on hulgaliselt kohandaja võimalusi värvide, fontide ja stiilide kohandamiseks, et luua ainulaadne veebisait.

9. Meediakonsultant

Meediumikonsultatsiooni WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Media Consult on esmaklassiline WordPressi teema, mis on välja töötatud pidades silmas äriettevõtete ja portfellide veebisaite, kuid seda saab kasutada ka peaaegu igat tüüpi saitidel, näiteks isiklikes ajaveebides. Teema pakub tuge Elementori lehe ehitajale, abistavat ressursside teeki (taustpiltide, aruannete ja e-raamatute jaoks), palju malle ja lühikoode ning palju muud.

10. Ülim

Ultraettevõtte WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ultra on paindlik WordPressi teema, mille abil saate luua suvalise arvu professionaalseid ettevõtte saite. Pukseerimistehase koostajaga piirab teid ainult teie kujutlusvõime. Lisage liugurid, videod, parallaksi taustad, viiktekstid, portfellid, WooCommerce kauplused ja palju muud. Lisaks on pisikese pizza reklaamimiseks hõlpsasti kasutatavaid värve, fonte, pildi hõljutamist ja leheelementide animatsioone.

11. Kollektiivne

Kollektiivse ettevõtte WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kollektiiv on loomingulise äri WordPressi teema mänguliste värvide ja stiilidega, mida teie kliendid mäletavad. Teema pakub julgeid värvivalikuid (mida saate sisseehitatud värvivalijatega hõlpsasti kohandada), muljetavaldavat HTML5-liugurit, sisseehitatud megamenüüsid, kohandatud lühikoode ja palju muud.

12. Vidinad (tasuta)

Gadgetry tasuta WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See armas väike tasuta teema sobib ideaalselt professionaalsetele veebisaitidele. Vidinaruumil on valikuvõimalused otse karbist välja, et lisada liugureid, kohandatud värve ja lühikoodide tomeid, et luua kohandatud ilmega lehti (lihtsalt lisage nuppude, diagrammide, veergude, valguskastide, kaartide ja muu koodid, et oma veebilehti luua teenused ja personal).

13. Ettevõtte (tasuta)

Ettevõtte tasuta äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Viimane teema, mida soovime jagada, on tasuta ettevõtte WordPressi teema. Sellel puhtal ja minimaalsel teemal on alustamiseks mõned suurepärased omadused, näiteks hõlpsasti kasutatava kodulehe liuguri ja funktsioonide osa, sisseehitatud portfell oma projektide tutvustamiseks, töötajate kohandatud postituse tüüp kõigi teie meeskonna liikmete lisamiseks, täielik ajaveeb, stiilis tüpograafia ja teenuse Symple Shortcodes 2.0 tugi (mida saate kasutada sotsiaalsete ikoonide, vahelehtede, akordionide, hinnastabelite, oskuste ribade, postituste liugurite ja veel paljude muude lisamiseks).

14. Sadam

Sadamaettevõtte WordPressi teema

Sadama teema on kaunilt minimaalne ja moodne teema, mis sobib suurepäraselt paljudele ettevõtetele. Puhas ja professionaalne paigutus muudab selle hõlpsasti kohandatavaks paljudes tööstusharudes. Kasutage oma fotograafiaveebisaidi portfelli, kangelaspiirkondi ja veenvaid agentuurisaite klientide iseloomustusi või võtke kaasatud lapse teema ja ehitage oma unistuste veebisait, et näidata oma veebikujunduse võimeid. Teema sisaldab ka kohandatud menüü stiile, 10+ tasuta ThemeBeansi pistikprogrammi, mitut portfooliosti ja palju muud.

15. Monstroid 2

Monstroid 2 äri WordPressi teema

Ehitage oma ettevõtte jaoks parem veebisait teemaga Monstroid WordPress. See võimas teema sisaldab 9 eelmonteeritud näidisdemo, et oma veebisaiti kiirelt käivitada. Seejärel kasutage päise, ajaveebi paigutuse, kohandatud vidinate, kasulike lisatud pistikprogrammide (nt sündmuste kalender, kirsipopulaarsed postitused, MotoPress menüü, kirssidega suhelda jne), e-kaubanduse, sotsiaalsete ja muude sisseehitatud võimaluste eeliseid. teie omalaadne veebisait.

16. Jurist ja advokaat

Advokaadi ja advokaadi professionaalse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge advokaadi ja advokaadi WordPressi teema abil professionaalne veebipõhine kohalolek. See finantssektori teema on suurepärane viis uute klientide leidmisel positiivse esmamulje tegemiseks. Teema sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate oma finantsettevõtte asjatundlikkuse jagamiseks, näiteks äriteenused, verstapostid, personal, portfell ja palju muud. Lisaks on lihtne alustada. Kihtide ja juristide teemaga on kaasas hõlpsalt tutvustav sisutoodete installija, 30-aastased ja vanemaks kasutamiseks valmis lehenumbrid, parallaksi liugurid, päise- ja jaluse paigutused ning teema nahavahetaja.

17. Divi

Divi mitmekasutatav WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas olete kindlasti kuulnud Elegantsete Teemade Divi WordPressi teemadest? See populaarne võimalus on mitmeotstarbeline teema, mis on komplekteeritud hõlpsasti kasutatavate näidisdemo paigutustega, tundliku redigeerimise, värvide / suuruse muutmise / eraldamise / jne hõlpsate kohandamisvõimalustega ja kohandatud pistikprogrammidega, sealhulgas lehe Divi lohistaja abil. Helimängijate lehe loomise elementide, osavusribade, tegevusele kutsumise, vahelehtede, sotsiaalsete jälgimiste, postitustes navigeerimise, videoslaidide, filtreeritavate portfellide, hinnatabelite ja palju muu abil saate luua oma ettevõttele väärilise veebisaidi.

18. Themify Ultra

Themify Ultra WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Themify Ultra on paindlik WordPressi teema, millel on täielikult reageerivad ja stiilivalikud, et luua oma kohandatud veebisait. Lisaks hõlmab teema üle 100 dollari lisatasu lisatasusid ajaloenduste, edenemisribade, loendurite, kontaktide, WooCommercei, ajakavade, pildigaleriide, kirjutusmasinate, kaartide, hinnastabelite ja profiliugurite jaoks. Ehkki kohandamisvõimalusi on palju, muudavad eelhäälestatud värvivalikud ja lehe paigutuse mallid kiireks ja hõlpsaks alustamise isegi algajatele.

19. Tööhõive

Ettevõtte WordPressi teema värbamine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Jobify on võimas töölaua WordPressi teema, millel on JSON-i toega rikkalikud katkendid, sisu automaatse esitamise sätted, asukoha filtreerimine, toe jätkamine, lokaliseeritud failid tõlkimiseks ja võrkkesta piltide tugi – teie ettevõtte ehitamine ja uute rentnike leidmine on lihtne. Lisaks hõlmab teema intuitiivset lohistamise ja avalehe koostamist veebisaidi WordPress kohandajas. Kas soovite ehitada veelgi parema töömootori? Jobify ühildub selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu WP Job Manager, Resume Manager, WooCommerce Listings, Slider Revolution ja palju muud, mis võivad teie veebisaidile funktsioone ja funktsioone lisada.

20. Valukoda

Valukodade mitmeotstarbelise äri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Valukoda on dünaamiline WordPressi teema, mis on loodud igat tüüpi ettevõtetele. Tänu funktsioonidele, sealhulgas brauseriülene ühilduvus, reageeriv disain, võimsad teemavalikud, piiramatu paigutus ja tõlketugi, on Foundry suurepäraselt sobiv nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Installige lihtsalt teema ja kasutage kaasasolevat Visual Composeri pistikprogrammi, et lohistada oma tee ideaalse veebisaidi või sihtlehe paigutusega.

21. FinanceGroup

FinanceGroup raamatupidamise äri WordPressi teema

FinanceGroupi teema on klassikaliselt kujundatud äri- ja raamatupidamisteemaline WordPressi teema. Kaasasoleva TemplateMonsteri pukseerimislehe koostaja abil saate kiiresti luua kohandatud veebisaidi, kasutades 25+ lehe moodulit, eelseadeid ja konfiguratsioonivõimalusi. Teema on ka Ecwidiga ühilduv, nii et kui otsustate veebis pakkuda täiendavaid tooteid või äriteenuseid, saate seda müüa otse oma e-poest.

22. iBusiness

iBusiness WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

iBusiness on osa unikaalsest uuest rivist, mida saab hõlpsasti kasutada ja WordPressi teemasid redigeerida. Lähete lihtsalt reaalajas esitlusele, klõpsate kohandamiseks nuppu ja kasutate visuaalset redigeerijat, et klõpsata ja muuta teema erinevaid komponente (viiktekst, teenused, taustpildid, töötajad, portfell, ajaveeb, hinnastabelid, kontaktteave, jne.). Kui olete lõpetanud, ekspordite hüpitud hüpoteemafailid oma aktiivsele saidile. Lihtne.

Rohkem ressursse teie ettevõtte jaoks

Kuid ärge lõpetage pelgalt professionaalse ilmega veebisait, vaid ka teie onlain-oleku, turunduse ja muu jaoks tuleks ära teha palju rohkem. Siin on mõned meie autorite kasulikud artiklid, et suunata teid õiges suunas.

 • Veebis olemise lihtsustamine WordPressi abil
 • Teie WordPressi veebisaidi turustamise ülim juhend
 • Kuidas oma ümberarvestuskursse suurendada
 • Kasulikud WordPressi pluginad kohalikele ettevõtetele
 • Kuidas luua vabakutselist ettevõtet, Symple WordPress Guide

Kui teil on muid näpunäiteid, jagage neid allpool toodud kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map