20+ parimat muusikat pakkuvat WordPressi teemat

Parimad WordPressi teemad muusikutele

See on kiiresti arenev Interneti-põhine maailm ja teadmine, kuidas ennast tõhusalt turundada, on võtmetegur selles, kui edukaks saate. WordPressi teemad ja pistikprogrammid mängivad võtmerolli oma fännidega suhtlemisel ja selles postituses käsitleme parimat, mida WordPress muusikutele teemadel pakkuda saab..


Ükskõik, kas alustate alles muusikuna või olete juba bändis, millel on juba korralik jälgimine, võib see, kuidas ennast Internetis tutvustate, tähendada erinevust kuulsuse ja roppuse vahel. Tõenäoliselt on teil pilt, mida hoiate lähedal ja kallis, kuid milline on pilt, mida soovite, et kõik teie peagi jumaldavad fännid armuksid? Millist muusikat ja elustiili te esindate?

Vaatame üle mõned WordPressi populaarsemad muusikateemad, et saaksite end kurssi viia.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Lopsakas

lopsakas WordPressi muusikateema

Muusika on hingele toit – universaalne keel, mida paljud inimesed naudivad. Kui soovite oma muusikaga jõuda rohkemate hingedeni, vajate ilusat ja võimsat WordPressi muusikateemat, nagu näiteks Lush by power eliidi autoriteemalised raudtemplid.

Lush on terviklahendus kõigile muusikatööstustele alates DJ-st kuni džässimeistrite, punk-rokkarite ja kõigi teiste muusikaspetsialistideni, kellele võite mõelda. See ilu on ääreni täis kõiki funktsioone, mida vajate oma muusikalise töö jaoks tähelepanu keskpunkti seadmiseks.

8+ demosid saate importida ühe klõpsuga, Lush pakub teile palju stiilivalikuid, et luua oma unistuste muusika veebisait. Lisaks sellele on see WordPressi muusikateema komplekteeritud võimsa WPBakery lehe koostajaga, pakkudes teile täielikku kontrolli oma veebisaidi väljanägemise ja toimimise üle.

Sellega pole veel lõpp, Lush tarnib muljetavaldavate fotoalbumite, piiramatu paigutuse, värvide ja fondidega, täisfunktsionaalse helimängijaga (mõelge laulusõnad, arvustused, Youtube’i videod jne), diskograafia, Slider Revolution, lapse teema nagu võrkkest ja reageeriv disain, mis tähendab, et teie muusika näeb hea välja mitme seadme puhul.

Lisaks on Lush WooCommerce’i jaoks valmis, st võite hakata oma muusikat ja ürituste pileteid müüma kohe, kui olete teema installinud. Lisaks saate kolm menüüstiili, nii et saate oma muusikasisu oma fännidele teenida nagu rockstar. Lisaks saate kontsertide halduri ja sündmuste loendamise funktsioone, mis aitavad teil muusikukarjääri tipus püsida.

2. Heliplaat

soundboard wordpressi teema muusikutele

Kuigi unistate luua veebisaiti, mis helendaks teie muusikale, võtab Soundboard WordPressi muusikateema oma töö reklaamimisel teistsuguse lähenemise. See teema seab teie fännid esikohale, pannes kogu vajaliku teabe otse kodulehele.

Tänu 5 kohandatud vidinale saate hõlpsalt kuvada oma poe uudiseid, ringkäikude kuupäevi, uusimat albumit, uusimaid videoid, viimaseid fotosid ja isegi esemeid. Lisaks saate alati oma vidinad oma kodulehele ühendada, et oma fännidele elamus pakkuda.

Esteetikaosakonnas ei valmista ka Soundboard pettumust. Alustuseks tarnib see kahe eelvalmistatud nahaga, s.o hele ja tume, andes teile pealae, kui palju ilusat veebisaiti luua. Lisaks saate tausta hõlpsalt kohandada, et stiili lisada. Lisaks on sellel teemal 5 erinevat lehemalli ja 5 kohandatud postitustüüpi.

Kui arvate, et see on kõik, eksite. Soundboardi muusikateemal on 800 või enam Google’i fonti ja Font Awesome’i ikoone. Diskograafia, videote või pildigaleriide lisamine on kõik punkti ja klõpsu küsimus. Lisaks saate pildi valguskasti, nii et teie fännid saavad teie kontserdifotosid häirimatult nautida.

Parim osa on Soundboard, mida on üsna lihtne kasutada. Tänu algajatele ja arendajatele meeldib see WordPressi muusikateema tänu paindlikele valikutele, mis muudavad selle teema töö imelihtne. Teema ühildub WooCommerce, Contact Form 7 ja kõigi peamiste brauseritega.

3. Singl (tasuta)

Singli tasuta WordPressi teema

Automatticu disainerite seast pärineb Singl, minimalistlik teema, mis võimaldab teil luua võimsa veebipõhise kohaloleku. Sellel on silmatorkav must taust ja halltoonides värviskeem, mis kindlasti polariseerib arvamust, seega veenduge, et see kajastaks teie kaubamärki! Muud funktsioonid hõlmavad kleepuvaid postitusi, kohandatud menüüsid, päiseid ja taustpilte, sisseehitatud tellimisvormi ja sotsiaalsete võrgustike integreerimist.

4. MusicPress

muusika vajutage WordPress muusika teema

Muusika vaatajaskonna ette seadmiseks vajate võimsat WordPressi teemat. Sisseehitatud funktsioonid nagu helipleier, diskograafia ja kaunid galeriid on kohustuslikud. SEO-valmidus ja reageeriv disain on kaks muud olulist tegurit, mida tuleks meeles pidada, nagu ka kasutusmugavus.

Kui olete turul WordPressi muusikateemaga, mis kehastab kõiki neid funktsioone ja siis ka mõnda, ei soovi te muud kui MusicPress WordPressi teema.

MusicPress on täiuslik WordPressi muusikateema sooloartistidele, DJ-dele, ansamblitele, fännide saitidele, meelelahutusajakirjadele, plaadifirmadele ja kõigile muudele muusikale orienteeritud eesmärkidele. Muude tähelepanuväärsete funktsioonide hulka kuuluvad 3 eelvalmistatud nahka, valmispood, 3 kodulehe liugurit, ülevaated, ühiskondlik jagamine, kohandatud lühikoodid, piiramatu vidina alad, rippmenüüd ja palju muud.

5. Byblos (tasuta)

Byblos tasuta WordPressi teema

Äärmiselt puhta ja moodsa kujunduse saamiseks laseb see tasuta WordPressi teema teil kiiresti ja kiiresti sisse hüpata! Ideaalne muusikutele, Byblos by Smartcat on täislaiusega liugteema, mis näeb hea välja ja on hõlpsasti kohandatav. Müürikivide plaadid on suurepärased, kui teil on palju galeriisid vms; need takistavad lehe liigset segasust, mis võib inimesi teie saiti uurima heidutada. Lisaks sisaldab see selliseid funktsioone nagu vertikaalne menüü paigutus, sisseehitatud otsingumootori optimeerimine (SEO), fantastiline font ja alglaadimine, külgriba ja jaluse vidinad, CSS3 animatsioonid ja kohandatavad tegevuste kutsed

6. Muusikaklubi

muusikaklubi wordpress muusika teema

Numbri neljas on meil Music Club, üks omalaadne WordPressi muusikateema, mis kuidagi meenutab mulle kaardimängu ja nelja lehe ristikut. Kas olete kunagi kuulnud viimasega seotud ebausust ebaõnne kohta?

Muide, miks 52-kaardises pakis ei ole neil kolmeleheliste ristikute asemel klubide ülikonna sümboliks neljalehteline ristik? Õnnemängu jaoks võiks see viidata mingil määral õnnele, kas te pole nõus? Kuid ma kahanen.

Kui see on teie õnnelik päev, erineb muusikaklubi WordPressi teema kõigist, mida te varem näinud olete, funktsioonide loendiga, mis teie meelt lahutavad.

Toodud teile veebiarendaja (te) erakorralise eksliibrise ja võimsa eliidi autori GoodLayersi kaudu, on Muusikaklubi ideaalne lahendus klubimuusika fännidele, DJ-dele, muusikutele, raadiojaamadele ja ürituste kavandajatele, mainides vaid mõnda.

Ehkki Music Clubi on lihtne kasutada, tarnib teema võimsate tööriistadega sündmuste juhtimiseks ja oma muusikalise kire jagamiseks kogu maailmale.

Funktsioonid, mis teile meeldivad, hõlmavad hõljuvat helipleierit, mis viibib kuulajaga teie saidi mis tahes lehel, sihtlehe malli, lehe ehitajat, liugureid, kauni muusika albumeid, eelseisvate sündmuste funktsiooni, mis pakub teie fännidele täielikke üksikasju ja pileteid ning Saan edasi minna.

Rohkete täpsemate teemavalikute ja paindliku kujunduse abil ei takista miski teid unistuste WordPressi veebisaidi ehitamisest.

7. FWRD

fwrd WordPressi muusika plugin

Oletagem, et soovite ühe piipari (sisesta link), mis sisaldaks mitme lehe funktsioone. Kes teab? Võib-olla on plaan tulevikus lisada veel lehti, isegi kui praegu vajate vaid ühelehelisi veebisaite.

Ükskõik, kas teil on selline konkreetne vajadus või teil on mõlemat võimalust kasutada, on teile meeldiv teema FWRD WordPress.

Kuumalt otse uksest sisse astudes annab see pauk elu tagasi teie muusikaveebisaidile. Teisalt, kui alustate, loob FWRD teie veebisaidile tugeva aluse.

5-st impordivalmis demosest ja varsti saabuvaga pole teil kunagi vaja professionaalse ilmega disainilahendusi, et lohistada mõnda funktsiooni (või isegi häirida) tööstust.

See pole veel kõik, see WordPressi muusikateema on kaasas populaarse WPBakery Page Builderiga, mis tähendab, et saate sellest galaktikast paigutusi luua ilma higi purustamata. Üle 100 päise kujundusvaliku on kasulik, kui soovite lihtsalt fantastilisi menüüsid luua.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad Essential Grid, video- ja parallaksitaustad, kuumad lingid (sobib suurepäraselt ühe piipariga veebisaidile), ürituste ja esinemiste haldur, muusikaalbumid, helipleierid, WooCommerce, tõlkevalmis, piiramatu paigutuse, värvide ja fontidega, Slider Revolution , tundlik ja võrkkesta jaoks valmis kujundus, lapseteema ja nii edasi.

8. Blackoot (tasuta)

Blackoot Lite Freemium WordPressi teema

Blackoot Lite on tasuta WordPressi teema, mis on välja töötatud muusikute ja fotograafide silmas pidades. See elegantne ja tundlik WordPressi teema võimaldab teil mõne minutiga luua professionaalse veebisaidi. Funktsioonide hulka kuuluvad vidistatud alad, kohandatav taust, automaatne tõlge ja täielikult reageeriv disain

Samuti on teil võimalus minna üle premium-kategooriale Blackoot Pro, millel on rohkem funktsioone ja tuge, näiteks võimalus luua slaidiseansse, Google Mapsi integratsioon ja palju muud.

9. Kroma

croma wordpress muusika teema

Muusikatööstuses eduka karjääri rajamine on keeruline. Liikuvaid osi on palju ja üks vale liigutus võib viia teie karjääri enneaegse lõpuni. Seetõttu vajate ilusti reageerivat ja võimsat WordPressi teemat, mis muudab digitaalse turunduse lihtsaks.

Croma on üks selline WordPressi muusikateema. See on täiuslik mitmeotstarbeline teema DJ-dele, muusikutele, ansamblitele, plaadifirmadele, produtsentidele ja nii edasi. Croma WordPressi muusikateema on funktsioonide osas üsna täppis, see võib olla lihtsalt viimane WordPressi muusikateema, mida te kunagi vajate.

Ma räägin sellistest funktsioonidest nagu 9 impordi jaoks valmis demo, kogu saidi ulatuses AJAXi helipleier koos pideva taasesitusega, muusikaalbumid, sujuv sotsiaalmeedia integreerimine, mitme lehe mallid, sügav WooCommerce’i integratsioon, sündmuste ja esinemiste haldur, 100% reageeriv disain, kuumad lingid, paindlikud päised ja palju muud.

10. Epron

epron wordpressi muusikateema

Teete oma muusikaga nii kõvasti tööd ja soovite oma fännidele pakkuda ainult parimaid kogemusi. Sel põhjusel ei tee te vabandusi; loote ainult parimat muusikat.

Teie veebisaidi osas ei tohiks te ka vabandusi teha. Proovige luua parim sait, mida vähegi võimalik saate. Esimene samm WordPressi veebisaidi loomiseks, mille üle olete eriti uhke, on õige teema valimine.

Kui olete väsinud WordPressi muusikateemadest, mis lubavad taevast, kuid pakuvad põrgut, öelge Epronile suure tere eliitkirjaniku Rascali poolt.

Ilma suhkrukatteta on Epronil kaasas kõik funktsioonid, mida vajate lihtsa, kuid võimsa muusika veebisaidi loomiseks, olgu teie algaja või kogenud professionaal.

Epronil on uhke funktsioon, näiteks ülipainduv Muttley Framework, ülivõimas ürituste haldur, revolutsiooniline lühikoodide haldur, kaunid päised, Slider Revolution, Scamp muusikamängija koos Soundcloudi toega, WooCommerce-i valmis, reageeriv paigutus, sujuvad CSS3-üleminekud, piiramatud värvid, 380+ Google Fonti, Nivo Slider, 6 kohandatud postitustüüpi, 4 kohandatud vidinat ja nimekiri jätkub.

11. detsibell

detsibell WordPressi muusikateema

Sobiva nimega WordPressi muusikateemale aitab Decibel teil muusikalise sisu maailmast plahvatada nagu rockstaril. Selle teema juures on ainus asi, mis teie ees seisab, kujutlusvõime, mitte funktsioonide puudumine.

Ma tean, et ideaalse teema valimine on keeruline. Näiteks keda te usute? Milliste funktsioonidega peate isegi alustama? Kas on lõkse, mida vältida? Ja miljoni ja ühe teemaga, mille valite siis, kui kõigil on ilusad reklaammaterjalid?

Noh, Decibel väldib funktsioonide ülespuhumist ja keskendub teie vajadustele DJ, muusiku, bändi, plaadifirma või ükskõik kellega, kes on seotud muusikatööstusega.

Teema pakub selliseid funktsioone nagu 100+ paigutust, 12 kasutusvalmis kodulehe demosid, diskograafiat, ringkäikude kuupäevi, 6 siselehe malli, reageeriv disain, WPBakery Page Builder, Slider Revolution ja kaunid galeriid, et jäämäe tippu puudutada..

12. JamSession

jamsession wordpressi muusikateema

Võib-olla sooviksite midagi peenemat – lihtsalt lihtsat ja puhast veebisaidi kujundust. Kuid mõne stiili puhul teate, kena taust, ilusad animatsioonid, värske moodne disain ja teosed. Kui see kõlab nagu sina, on JamSession lihtsalt WordPressi muusikateema, mida vajad.

JamSessioni on lihtne konfigureerida ja kohandada, kas olete algaja või asjatundja. Muud teile meeldivad funktsioonid on täisekraani liugurid, hämmastav video tugi, see on tundlik beebi, ajaveeb, sündmused, diskograafia, kaunid fotogaleriid ja…

Kolme kasutusvalmis demo abil saate maa peal liikudes liikuda ja tee ääres kohandada, kuni kukute. Oh jah, JamSession tarnib muu hulgas koos WPBakery Page koostaja, liuguri pöörde, SoundCloudi toe, helipleieri, tundliku kujunduse, mitme menüü paigutuse ja WooCommerce’i toega.

13. Lucille

lucille wordpressi muusikateema

Siis saate Lucille WordPressi muusikateema ja saate kohe aru, et teie täiusliku WordPressi muusikateema otsing on lõpule jõudnud. Miks? Kuna SmartWPress – arendaja – tähendab äri.

Suurepärane disain koos võimsa funktsionaalsusega muudab selle WordPressi muusikateema ideaalseks lahenduseks raadiojaamadele, plaadifirmadele, muusikutele, ansamblitele, produtsentidele jne..

Lucille tarnitakse koos WPBakery Page koostajaga, 5+ impordiks mõeldud demosid, Slider Revolution, sujuv WooCommerce’i integreerimine, tundlik disain, piiramatu värvide arv, teema kohandamine, mitu menüüstiili, 2 eelvalmistatud värvikihti, ilusad helimängijad, paindlik taust, kohandatud postitustüübid sündmuste, diskograafia, galeriide ja muu sellise jaoks.

14. Beat Heaven

beatheaven-muusika-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ThemeFuse’i maestrost alates on Beat Heaven esmaklassiline elegantne ja reageeriv premium-teema, mis on mõeldud muusikutele ja bändidele, kes seda kõike soovivad. Liikuvas maailmas on see teema fännidele liikvel. Sellel lõbusal ja funky-teemal on suurepärane kodulehe pleier, sündmuste tugi ja palju muid funktsioone, mida iga muusikasõber sooviks.

Niipea, kui olete kodulehele jõudnud, on teid tervitatud julge paigutuse, mitme palaga kodulehemuusikamängija, eelseisvate sündmuste ajaskaala ja albumikarusselliga. Selle teema abil saate hõlpsalt luua oma muusika ajaveebi, oma bändi veebisaidi, oma plaadifirmat reklaamivaid saite või kasutada seda oma koha tulevaste sündmuste haldamiseks. See on suurepärane teema, mis sobib hästi igale muusikaga seotud veebisaidile.

Muidugi hõlmab see teema kõiki lehti, mida olete armastanud, ja millega kaasneb enamik ThemeFuse’i teemasid, näiteks ajaveeb, fantastiline portfell, kasulik galerii, teave ja kontaktleht. Selle teema jaoks leiate aga ka artiste, albumite, asukohtade, sündmuste ja muu lehe malle. Lisaks saate täiendavate elementide lisamiseks ja nende lehtede enda jaoks kohandatud kiirkoodide abil.

Beat Heaven võtab suumimise ja kerimise otse segust välja ning jätab teile sujuva sirvimiskogemuse tahvelarvutis, nutitelefonis või sülearvutis. Premium funktsioonide hulka kuuluvad hõlpsasti kasutatavad lehe mallid ja küljendused, puhas integreeritud HTML 5 audiomängija, täielik muusikavideo tugi (koos vidinaga), sündmuste moodul (ajajoone kuvamisega), uusimate albumite karussell ja palju muud!

15. Muusika

muusika-neid muuta-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Muusika on Themify loodud julge paralleelmuusika, bändide ja ürituste stiilis premium WordPressi teema. See armas teema sobib suurepäraselt lauljatele, ansamblitele, laulukirjutajatele, ürituste asukohtadele, halduritele ja muule. See teema paistab tõesti silma tänu kogu saiti hõlmavatele jamadele, kogu laiusega parallaksi taustale, kohandatud kleepuva jaluse muusikamängijale, albumite ja sündmuste toele ning muule.

Sellel teemal on kõik, mida vajate enda, oma artistide või sündmuse asukoha reklaamimiseks. Esimesed asjad kõigepealt – see teema sisaldab vapustavat Themify lohistamise lehe ehitajat, nii et saate luua piiramatu paigutuse kõikvõimaliku jaoks. Muusika hõlmab ka kohandatud postitustüüpe, mille abil saate oma albumite, tulevaste sündmuste, fotogaleriide, videolistide ja isegi teie hiljutiste pressiteadete lisamise hõlpsalt lisada. Lihtsalt kasutage vastavat kohandatud postitustüüpi, et lisada igat tüüpi uudiseid või meediume nagu siis, kui lisate ajaveebipostituse – see on nii lihtne!

Muud lisafunktsioonid hõlmavad hõlpsasti kasutatavat Themify ehitajat, albumite kohandatud postitüüpi, kohandatud sündmuste moodulit (ekskursioonide, kontsertide jms jaoks), müüritise ja ruudustiku galeriide tuge ning täielikult reageerivat disaini.

16. SONIK

SONIK tundlik muusika WordPressi teema

Sonik on väga terviklik muusikateemaline WordPressi teema, millel on kõik funktsioonid, mis on vajalikud ainulaadsete muusikaveebisaitide loomiseks. Rohkem kui 12 kohandatud postitüübiga on see suurepäraselt võimeline käsitlema muusikaväljaandeid, taskuhäälingusaateid, artiste, sündmusi, raadiojaama kanaleid, raadiograafikuid ja palju muud. Selle ainulaadne ja reageeriv disain ületab tavalised WordPressi võimalused, kuna see hõlmab mitte ainult Visual Composeri premium-pistikprogrammi, vaid pakub ka võimsaid integratsioone, mida nimetatakse Gridstacksiks..

Gridstacks on Soniku teema eksklusiivsed komponendid, mis võimaldab luua taksonoomia filtreerimise ja disainikohandamistega igast postitüübist karusselle, kattevooge, liugurit ja palju muud..

Sonik pole ainult muusikateema – see on ka palju muud. Tegelikult on see üks väheseid, millel on nii mitmekesine võimalik sisu ja paigutus, mis muudab selle teema kõige paindlikumaks ja sobivaks iga muusikaga seotud veebisaidi jaoks, alates DJdest ja muusikutest kuni raadiojaamade ja plaadifirmadeni. Võimas WooCommerce’i integreerimine viib mängu järgmisele tasemele. Tegelikult saate luua täiusliku muusikapoe, lisades ühe klõpsuga ostukorvis lugusid ja albumeid..

Esitletav muusikamängija, kaasahaarav ja animeeritud, pakub külastajale ainulaadset elamust, pannes aktsendi iga muusiku kõige olulisemale funktsioonile. Kuid kõik need funktsioonid pole mõeldud eriliste oskuste nõudmiseks. Tegelikult on igal elemendil kiire Visual Composeri lohistamisfunktsioon ja üle 120 kohandajaseadega saate veebisaidi hõlpsalt oma brändi kujundada. 3 fondi valijat, 12 värvivalijat, palju muid võimalusi, reaalajas eelvaatega, on kõik, mida vajate mis tahes muusika veebisaidile.

17. Steve Cadey

Steve Cadey - WordPressi muusikateema

Steve Cadey on tundlik premium WordPressi teema, mis on spetsiaalselt loodud muusika- ja ürituspaikade jaoks. See teema võib tänu trendikale kujundusele esmapilgul parima mulje jätta – see mitte ainult ei vasta esteetilisele standardile, vaid vastab täielikult ka muusikatööstuse nõudmistele.

Isegi suurepärane visuaalne kujundus on vaid väike osa teie veebisaidi õnnestumisest. Teil on vaja silmatorkavaid eeliseid ja funktsioone, mis aitavad teid pikas perspektiivis. See on põhjus, miks Steve Cadey pakub teie veebipõhise muusikaplatvormi jaoks kõik-ühes lahenduse. Täpsemalt öeldes võimaldab see hõlpsalt värskendada uudiseid ja muusikatrende, tutvustada artiste, manustada videoid ja heli ning suhelda oma fänniga ajaveebi kaupa.

Pealegi, kui soovite muuta oma armastuse muusika vastu kasumlikuks ettevõtmiseks, võib Steve Cadey anda teile abikäe. Integreeritud WooCommerce’iga võimaldab see väikseima vaevaga näidata sündmusi, müüa albumeid, edastada pileteid ja muid tooteid. Ühildudes kõigi mobiilseadmete ja veebibrauseritega lubab Steve Cadey pakkuda teile sama head kvaliteeti, olenemata sellest, millist seadet kasutate.

18. Raudraud

IronBand - muusikabändi ja DJ WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

IronBand on julge muusikaga WordPressi teema, mis on saadaval teemametsas. See kiikuteema sobib suurepäraselt muusikutele, DJ-dele, esinemispaikadele ja muusikablogijatele. IronBandi suurepärane omadus on keskendumine muusikale. Teema sisaldab HTML5 helipleierit, nii et teie saidi külastajad saavad kuulata heliklippe, albumiteadmisi või kontsertsalvestusi (või laadida üles kogu oma diskograafia). YouTube’i videoid saate hõlpsalt lisada ka reaalajas sündmuste või kaadritaguste materjalide näitamiseks.

Teema sisaldab ka suurepäraseid lehti enda, oma bändi või artistide tutvustamiseks. Filtreeritav galeriileht sobib suurepäraselt sündmuste, kontsertide või kulisside taga toimuvate piltide lisamiseks. Ja ajaveeb on suurepärane võimalus uudiseid oma fännidega jagada. Teiste teemafunktsioonide hulka kuuluvad värvi- ja fondivalikud, kihilised psd-failid, reaalajas Twitteri voog ja vinge Revolutioni liugur.

19. Muusika ja bänd

Muusika ja ansambli WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Muusika on ansambli ja muusiku WordPressi teema Organic Themes. See täielikult reageeriv teema on ideaalne lahendus kõigile, kes tegutsevad muusikatööstuses. Muusika on täis tausta, päise, paigutuse, slaidiseansside ja muu kohandamisvalikuid. Muutke hõlpsalt teema värvi ja paigutust, et see sobiks teie bändi või muusika stiililise anttooniga.

Teema sisaldab ka palju ansamblitele ja muusikutele omaseid jooni. Seal on spetsiaalne tutvumiskuupäevade leht ja vidin. Veel üks vinge funktsioon on esitusloendi vidin, kuhu saate lisada uute lugude katkendid või tuuri salvestuse. Muusikateema sisaldab diskograafialehte – see on teie albumite või salvestiste portfoolio. Kõik need on fantastilised omadused, mille poole fännid pöörduvad.

Muusikateema on WooCommerce valmis. See on suurepärane, kui soovite müüa bändikaupa, muusikat või midagi muud.WooCommerce’i integreerimine muudab toodete lisamise ja müümise lihtsaks.

20. Brooklyn

Brooklyni WordPressi muusikateema

Brooklyn on Gorilla Themesi loodud esmaklassiline WordPressi teema, mis on mõeldud muusikutele, ansamblitele, kunstnikele, ajaveebidele ja meelelahutustööstusele. Teema funktsioon on 3-minutiline installiraamistik, mis võimaldab teil teema installida ja hakata artikleid kiiresti postitama. Selle teema põhifunktsioon on kodulehe slaidiseansi moodul, mis on koos audio-videopleieri manustamismooduliga, mis võimaldab teil oma uusimad lood ja videod kohe oma kodulehele postitada, et külastajad neid kuulaksid või vaataksid (koos iPhone, iPad ja Android).

21. Koondnimekiri

Setlist Music WordPress Theme

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Setlist on esmaklassiline WordPressi teema, mis on välja töötatud kunstnike ja muusika veebisaitide jaoks. Teemal on väga puhas ja moodne tume disain, mis on saadaval mitmes värvitoonis ja mõeldud spetsiaalselt muusikatööstuse niši jaoks.

Setlist on täiuslik teema tipptasemel ansambli jaoks. Sellel on fotokarussell-liugur esiletõstetud artiklite jaoks, sündmuste kalender teie saadete ja muude sündmuste ajastamiseks ning integreeritud videolehe mall oma muusikavideote tutvustamiseks.

Üks minu lemmik asju Setlistis on kalender ja eelseisvate sündmuste vidin. Need mitte ainult ei näe välja eriti libedad, vaid sobivad suurepäraselt ka kõigi teie fännide sündmuste kursis hoidmiseks, et veenduda, et nad kõik ilmuvad teie järgmisele esinemisele.

22. Pendel

Pendel, muusikahalduse WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pendl on erinevalt teistest, mida ma näinud olen, WordPressi lisatasu teema. Sellel pole mitte ainult ülipuhas, kaasaegne ja professionaalne disain, vaid sellel on ka mõned tõeliselt hämmastavad funktsioonid, mida ma pole mujal näinud.

Üks lahedamaid asju Pendulumi kohta on kohandatud muusikahaldusfunktsioonid ja portfoolio. Tegelikult töötati see teema välja spetsiaalselt muusikat armastavatele inimestele, nagu DJ-d, produtsendid, klubid, muusikud ja praktiliselt kõik, kes muusikat armastavad.

Pendulumi abil saate hõlpsalt oma portfooliole muusikat lisada, kus teie lugejad saavad hõlpsalt erinevaid lugusid sirvida ja neid kohapeal mängida. Ja muusika mängib stiilselt … muusikaportfell on ülimu moderne ja sellel on tõeliselt suurepäraseid jQuery animatsiooniefekte.

23. Ööklubi

Ööklubi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ööklubi on WordPressi teema, mis on loodud / loodud spetsiaalselt ööklubide ja muusika veebisaitide jaoks. Sellel teemal on sisseehitatud heli- ja videopleierid, mis ühilduvad turul populaarsemate mängijatega, näiteks mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com ja YouTube.com, Vimeo.com, DailyMotion.com videod …jne. Kleepige lihtsalt kood oma esitusloendisse ja mängija kuvatakse teie avalehel!

Ööklubide komplekti kuulub uhke kodulehe slaidiseanss ja sündmuste kalender, mille abil saate hõlpsalt oma parimaid pilte näidata ning sündmusi hõlpsalt lisada, muuta ja ajastada. Sisseehitatud on ka reklaamisüsteem, mis võimaldab teil hõlpsalt oma veebisaidile ribareklaame lisada, kui kavatsete oma veebisaidilt natuke lisaraha teenida.

Samuti on integreeritud suhtlusvõrgustiku vidinad, mis võimaldavad teil sisestada oma Facebooki ja twitteri ID-d ning teie voo ja fännilehe likebox ilmub teie külgribale. Pole vaja mingeid väliseid vidinaid! Lisaks on sellel Ööklubi ja muusika teemal 7 erinevat värvistiili, millest saate valida – sinine, punane, must, roheline ja lilla. Kõik need on varustatud professionaalse kujunduse, logo üleslaadija ja paigutuse valijaga (parem või vasak külgriba).

Pakkimine (kas see on lõpp?)

Vaevalt! Ma ütleksin, et see on alles teie reisi algus, mille eesmärk on teie nägemuse kujundamine selle kohta, milline saab olema teie veebisait. Olen loonud mõned tööriistad, mis aitavad teil alustada oma sõnumi maailmale edastamise eeltöid, nüüd on see teie otsustada. Võite proovida vaadata ka meie parimate muusikate WordPressi pistikprogrammide loendit, et leida teavet selle kohta, kuidas lisada oma praegusele teemale heli ja edastada oma helilaineid Interneti-ajal ja -ruumis, et fännid saaksid neid nautida.

Ärge unustage valida teema, mis kajastaks teie muusikat ja stiili, olgu see siis reserveeritud ja klanitud või midagi pisut valjemat. Hinnake funktsioone hoolikalt – kas saate sotsiaalmeedia integreerimisest rohkem kasu või on ruudustiku stiil teie välimuse jaoks palju olulisem? Viimane segu on teie käes.

Sinu kord! Kas nõustute meie nimekirjaga muusikute parimatest WordPressi teemadest? Kas teil on WordPressi muusikateemasid, mida soovitaksite??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map