20+ parimat lohistamise ja loendi loomise WordPressi pistikprogramme

Parimad pukseerimislehtede koostaja WordPressi pistikprogrammid

Veebiehitusplatvormide arenedes hõlmab see ka neid, kes pole tingimata koodimaailmaga hästi kursis, ning lohistage lehtede koostajad teed, lubades inimestel unustada, et neil tuleb veebisaitide loomiseks unarusse jätta igav WordPress-redaktor. ellu ärkama.


Pukseerimislehe koostaja täidab kaks ülesannet:

 1. see võimaldab teil selle loomise ajal tegelikult näha, mida loote, ja
 2. see vähendab veebisaidi loomiseks kuluvat aega.

Olgem ausad: komponentide lohistamine on alati kiirem ja tulemuste nägemiseks ei pea te oma veebisaidi tagaküljest edasi-tagasi vahetama..

Pukseerimistoimetajad on suurepärased nii algajatele kui ka asjatundjatele, kes soovivad oma tootmist kiirendada. Vaatame parimaid pukseerimislehtede loomise WordPressi pistikprogramme, mille vahel saate valida. (Kui olete kogu teema suhtes pisut närviline, lugege ka meie juhendit lehekülje loomise lohistamise kohta.)

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WPBakery Page Builder (46 dollarit või Kokku tasuta)

Visuaalhelilooja Frontendi toimetaja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WPBakery Page Builderi pistikprogramm on üks enimmüüdud pistikprogramme turul. Ja mõjuval põhjusel on see päris lahe premium-plugin. See on nii tore, et me hõlmasime seda (tasuta) meie enimmüüdud teemal Kokku. WPBakery visuaalse lehe koostaja abil saate valida, kas soovite oma veebisaidi kujundada esi- või tagaküljele. See töötab ka mis tahes teemaga, mille soovite oma WordPressi saidile installida, ja üle 40-aastased sisuelemendid, mida pistikprogramm sisaldab, on kohe kasutamiseks valmis.

Selle pistikprogrammi teine ​​suurepärane omadus on selle paindlikkus. Kui teate, mida teete, saate hõlpsalt lisamooduleid lisada. Tegelikult lisasime WPBakery Page Builderi abil oma kogu WordPressi teema juurde tonni kohandatud ehitaja elemente, näiteks ikoonikastid, verstapostid, postitüüpide ruudud ja palju muud. Või võite kasutada mõnda sadadest lisatasu laienditest, et lisada funktsioone, mida võiksite vaja minna.

2. Elementor (tasuta)

Elementor Live Page Builderi koduleht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elementori reaalajas ehitaja on avatud lähtekoodiga esiredaktor, mis viib lehe lohistamise järgmisele tasemele. Tegelikult oli see esimene vabade lehtede koostaja, millel oli täielik disainivõime, ainulaadne ja üldsõbralik kasutajaliides ning kiire ja viivitamatult reageeriv liides, mis on konkurentidest siiski palju kiirem. See täiustatud reaalajas pukseerimisloendur annab teile koheseid tulemusi, nii et te ei pea muudatuste jõustumiseks ringi ootama. See võib alguses tunduda tähtsusetu, kuid need järkjärgulised muudatused liituvad ja ei lähe kaua, kui Elementor on teile töötunde lehe ehitamise ajal kokku hoidnud..

Elementorit saab kasutada mis tahes teemaga ja mis tahes tüüpi lehel, nii et minge linna oma kodulehele, müügilehtedele, ajaveebi postitustele ja muule. Elemenori intuitiivsed paigutusvalikud võimaldavad teil hõlpsalt muuta kõike alates sektsiooni laiusest ja kõrgusest kuni veeru ja sisu positsioonini, samuti polstri- ja ääreseadeteni.

Pärast turuletoomist on tehtud palju väljaandeid ja värskendusi. Enim inspireeritud kasutajate taotlustest. Üks suurem väljaanne oli mallide kogu, mis hõlmas võimalust salvestada lehti ja jaotisi mallidena ning kasutada ühte paljudest eelnevalt kavandatud ja kaunilt tehtud mallidest, mis lisati ühe hiireklõpsuga lehele. Teine suurem väljalase oli Mobile Editing – esimene tööriistakomplekt, mis kohandas suvalist lehte ja muutis selle reageerima ja ilusaks igas seadmes. See on esimene kord, kui disainerid saavad muuta lehe täielikult tundlikuks ilma kodeerimiseta. Mobiiliredaktoril pole kunagi varem olnud selliseid funktsioone nagu võime seadistada seadme jaoks erinevad suurused, võimalus veerge ümber seadistada, nii saate kontrolli mobiili paigutuse üle, võimaluse seadistada seadmele erinevaid polsterdusi, veeriseid ja joondusi ning palju muid unikaalseid funktsioone.

Elementori veel üks suurepärane omadus on see, et kõik teie kolmanda osapoole vidinad ja pistikprogrammid on teie lehtedele lohistamiseks automaatselt saadaval. Lisaks on Elementoril hulgaliselt kohandatavaid vidinaid, 400 unikaalset ikooni ja üle 600 Google’i fondid.

Parim osa? See on tasuta! Ja see on tõenäoliselt parim tasuta veebiaadresside koostaja veebis.

3. WP Page Builder (tasuta)

Teema poolt WP Page Builder

WP Page Builder on lihtne võimalus oma kohandatud lehtede loomiseks. Lohistamise ehitaja on sama lihtne kui nupule klõpsamine – sõna otseses mõttes. Valige lihtsalt moodul, mille soovite lisada, redigeerige suvandeid, klõpsake suuruse muutmiseks nuppu ja lohistage või oma lehe elementide ümberkorraldamiseks lohistage ja pudistage..

Praegu WP Page Builder sisaldab üle 60 leheploki, mille vahel valida. Akordionide, märguannete, ikoonide, funktsioonikastide, hinnatabelite, video, piltide hõljutamise ja muu valikuga ei saa midagi ehitada! Pistikprogramm toetab ka kuni 6 veergu, kõik on täielikult reageerivad ja mobiilsidevalmis. Armastatud paigutuse loomisel saate selle taaskasutamiseks oma kogusse salvestada või veebisaidi loomise kiirendamiseks kasutada eelprojekteeritud plokki. Ja kui teile plugin meeldib, saate tugiteenuste, värskenduste ja vinge paigutuse kimpude saamiseks versiooniuuenduse premium-versioonile üle minna.

4. Beaver Builder (99 dollarit)

kobras_ehitaja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Beaver Builderi pistikprogramm on esmaklassiline pukseerimislehtede koostaja, kuid saate hõlpsalt haarata ka lihtsa versiooni, minnes Pluginad paneeli oma WordPressi juhtpaneelil. Pistikprogrammiga on kaasas ka teema, kui valite mõne premium-kava ja mõned plaanid pakuvad teile isegi mitme saidi võimalusi.

Kuid see on üks parimatest pukseerimislehtede loomise pistikprogrammidest seetõttu, et paljud teemad on juba leheehitajatega kaasas, kuid need lukustavad teie teema muudatused. Mis juhtub, kui soovite kunagi teemat muuta? Beaver Builder on kolmanda osapoole pistikprogramm, nii et see ei lukusta konkreetse teema või kujunduse muudatusi. Saate alati asju muuta, ilma et peaksite alustama oma esialgse kujundusega.

Mida saab BeaverBuilder teha? Palju! Pistikprogramm sisaldab 20 või enamat leheelementi (sealhulgas tekst, pealkirjad, eraldajad, pildid, galeriid, videod, ikoonid, sisu liugurid, kontaktvormid, sotsiaalsed lingid, iseloomustused, tooted, kaardid, hiljutised postitused, üleskutse, nupud ja palju muud) mida saab mõne hiireklõpsuga sisestada, kohale lohistada ja seda redigeerida. Võite ka lohistada kõiki lubatud vidinaid, et luua oma lehtedele kohandatud külgriba (suurepärane võimalus, kuna võiksite näidata poelehel erinevaid vidinaid ja ajaveebi).

Oh, ja see sobib ka WooCommerce’iga. See tähendab, et saate luua suurepäraseid poe lehti, mis on sama vinge kui teie ettevõte. Saate lohistada hiljutisi tooteid, uusimaid ülevaateid, müügiartikleid, kõiki oma WooCommerce’i vidinaid ja palju muud.

Beaver Builder reageerib ka kõigile teie seadmetele suurepäraselt, seda saab laiendada kohandatud moodulite API-de kaudu (nii et saate lisada nišispetsiifilisi leheküljeelemente nagu restoranimenüüd, töötajate profiilid, kinnisvaraloendid või midagi muud) ja pistikprogramm on tõlge on valmis. Mis teid siis takistab? Minge demonstreerima, et BeaverBuilderit reaalajas proovida – hankige oma WordPressi saidi koopia juba täna!

Kui soovite rohkem teada saada, vaadake Beaver Builderi pistikprogrammi põhjalikku ülevaadet ja pidage meeles, et see pistikprogramm salvestab isegi teie muudatused, kui otsustate Beaver Builderi kasutamise lõpetada. Mõnede leheehitajate pistikprogrammide puhul pole see alati nii.

5. Elegantsed kujundused Divi Builder (89 dollarit)

Elegantsed teemad Divi Builder

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Elegantsed kujundused Divi Builder pakub lõputuid võimalusi uskumatute lehekujunduste loomiseks. Selles intuitiivses ehitajas saate lihtsalt virnastada veergude read ja lisada nii palju elemente, kui soovite. Divi Builderil on üle 40 sisseehitatud mooduli, sealhulgas liugurid, loendurid ja nupud. Igal moodulil on palju kohandamisvalikuid, sealhulgas kohandatud CSS-i vahekaart, kui peaksite lisama oma koodi.

Pistikprogramm Divi Builder on lisatud Elegant Themes’i iga-aastasesse liikmesusse. 89 dollari eest saate juurdepääsu kõigile nende pistikprogrammidele ja teemadele – sealhulgas enimmüüdud Divi-teema.

6. Lehe koostaja SiteOrigin (tasuta)

Lehe koostaja SiteOrigin

Pistikprogramm Page Builder on täiesti tasuta võimalus, mis sisaldab WordPressi vidinaid, et aidata teil reageerivaid lehe kujundusi luua ja muuta. Kuna pistikprogramm kasutab vidinaid, on seda algajatele lihtne õppida. Lisaks ei tee see palju teie WordPressi juhtpaneeli liidese muutmiseks.

Reaalajas monteerimine on imeline, kui soovite muudatusi kohe näha, ja vahekaart Ajalugu sobib hästi kõigi muudatuste nägemiseks tagasi kerimiseks. Nii et kui teete vea, võite lihtsalt tagasi minna ja teha seda uuesti.

7. MotoPressi sisutoimetaja (29 dollarit)

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MotoPressi sisuredaktor on lehtede koostaja WordPressi plugin, mis muudab teie WordPressi postituste ja lehtede loomise, redigeerimise ja kohandamise imelihtsaks. See on esmaklassiline pistikprogramm, kuid saate demoga alati ringi mängida, kui pole kindel, et maksate kohe. See pistikprogramm asendab täielikult vaike WordPressi redigeerija, nii et vaikimisi ei takistata kõigi oma komponentide lohistamist..

See nutikas pistikprogramm on sisu ja lehe redigeerija, mis integreerub enamiku WordPressi teemadega ja asendab installimisel vaikimisi kasutatava WordPressi redigeerija. See annab teile suurema kontrolli oma postituste ja lehtede ilme ja üle. Pidage ainult meeles, et MotoPress saab kohandada ainult pistikprogrammi kasutamise ajal loodud sisu (see tähendab, et enne pistikprogrammi installimist lisatud sisu ei saa MotoPressi abil redigeerida ja peate selle asemel kasutama vaikimisi kasutatavat WordPressi redigeerijat).

MotoPress sisaldab mitmeid suurepäraseid elemente (nt nupud, tabelid, vahed, tekstikastid ja palju muud), mida saate kasutada kohandatud paigutuste loomiseks. Enamik elemente sisaldab lisavõimalusi veeriste, joondamise, linkide, värvi, suuruse ja isegi kohandatud klassinimede jaoks (arendajate jaoks seal). Elemendi lisamiseks lohistage see redaktoriribalt oma kohale. Seejärel klõpsake elemendil täiendavate paranduste tegemiseks. See vinge esiredaktor muudab lehtede loomise ja sisu redigeerimise lihtsamaks kui kunagi varem.

Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad tundlikku disaini, kohandatud postitustüüpe, WPML-i ühilduvust ja laiendamist lühikoodide kaudu. Lisaks sisaldab pistikprogramm regulaarseid värskendusi ja plugina autori täielikku tuge, nii et võite olla kindel, et see töötab alati ideaalselt.

8. Themify Builder (tasuta)

Themify Builder Lite

Themify Builder annab teile nii tagumise kui ka esiredaktori, nii et saate paindlikult valida, kus soovite redigeerimist teha. See pistikprogramm töötab mis tahes teemaga ja pakub palju võimalusi teie saidi jaoks täiuslike lehtede loomiseks. Redaktoris saate mooduleid ja ridu hõlpsalt dubleerida ning Themify paigutusi hõlpsalt importida või eksportida.

Pistikprogrammi esmaklassiline versioon on 39 dollarit ja pakub täiendavaid kasulikke funktsioone, näiteks üle 60 etteantud paigutuse ja kümneid animatsiooniefekte.

9. Nimble Page Builder (tasuta)

Laadige alla nimble Page Builder

Pistikprogramm Nimble Page Builder pakub tasuta pukseerimisfunktsioone võimsa paigutuse ja täielikult reageerivate kujundustega, et inimesed saaksid teie veebisaiti erinevates seadmetes vaadata. Samuti saate mugavalt lisada elemente, nagu veerud, pildid, kontaktvormid, parallaksiafektid, säutsud ja palju muud.

Mulle väga meeldib see, et saate vidinad lisada oma WordPressi redaktori mis tahes lehele. Lihtsalt lohistage ja lehitsege mis tahes standardset vidinat oma lehe redigeerijas ja kohe saate redigeerimist alustada.

10. Heliloojate reaalajas ehitaja (tasuta)

Reaalajas heliloojate saidi ehitaja

Live Composer on esmaklassiline sisuloojate WordPressi pistikprogramm – mis on nüüd tasuta! Selle pistikprogrammi abil saate oma teema esiotsa kiiresti luua kohandatud sisupaigutusi – see tähendab, et näete oma sisu selle loomisel!

Saadaval on palju leheküljeehitajaid, kes kasutavad postituse või lehe paigutuse loomiseks ainult WordPressi redaktorit. Ehkki see on endiselt ülilihtne viis veebisaidi loomiseks sisuplokkide sisestamise kaudu, kas poleks veelgi lihtsam, kui näeksite selle lisamisel oma tegelikku sisu? Live Helilooja abil saate. Lihtsalt installige plugin oma WordPressi saidile ja alustage esiosa loomist!

Live Composeril on üle 30 mooduli, mida saate kasutada oma lehe paigutuse loomiseks. Viimaste postituste, piltide, portfoolioartiklite, WooCommerce’i toodete, kommentaaride, pisipiltide, vidinate, liugurite ja paljude muude võimaluste abil saate luua peaaegu kõigi paigutuste, mida soovite. Lisaks, kuna näete, mida loote oma lehtede loomisel, see tähendab lehe vähem värskendamist ja rohkem aega säästmist.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad reageerivaid võimalusi, palju moodulivalikuid (st värvid, fondid, äärised, taustad jne), malli tugi, juurdepääsukontrollid (seega saavad heliloojale juurdepääsu ainult teie valitud kasutajad) ja palju muud. Lisaks on olemas isegi interaktiivsed õpetused, nii et saate pistikprogrammi peatada ja hakata juba täna oma kohandatud postituste ja lehtede paigutusi üles ehitama.

11. FormCraft lohistage ja looge vormi koostaja (tasuta)

FormCraft - WordPressi vormiehitaja

See ei ole täpselt täislehe moodustaja, kuid see võimaldab teil vorme luua pukseerimisredaktori abil. FormCraft võimaldab teil kiiresti uimastamise vormi kokku panna ja saate edastusi hõlpsalt hallata. Samuti on lisatud hüpik- ja tekstvormid. Peaksin mainima ka seda, et pistikprogrammi looja on lisanud teile mõned juhised.

Kuid kui soovite rohkem funktsioone, siis kontrollige pistikprogrammi esmaklassilist versiooni – see saab teha palju enamat kui tema tasuta vaste. Lisateavet FormCraft Drag & Drop Form Builderi pistikprogrammi kohta leiate siit.

12. Thrive Architect Content Builder (67 dollarit)

Õitsva arhitekti sisu ehitaja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Thrive Content Builder on intuitiivne kasutajaliidese redigeerija, mis võimaldab teil WordPressi veebisaiti kiiresti ja hõlpsalt redigeerida. Selle pistikprogrammi loojad on ülesandeks viia WYSIWYG (see, mida näete, see, mida saate) redigeerimine järgmisele tasemele. See töötab põhilisel, kuid mugaval ja intuitiivsel klõpsamise-muutmise põhimõttel. Kui soovite elementi redigeerida, klõpsake lihtsalt sellel ja alustage redigeerimist.

Lisaks intuitiivsele esiotsa redigeerimisele on Thrive Content Builderil ka palju muid suurepäraseid funktsioone, näiteks CTA-nupud, iseloomustuselement ja tundlikud hinnatabelid..

13. Leheehitaja võileib (tasuta)

Leheehitaja võileib - esiotsa ehitaja

Page Builder Sandwich on veel üks kasutajaliidese redigeerija, mida on ülilihtne kasutada. Autorid tunnevad uhkust selle üle, et nad on loonud “pop up-less” esiotsa redigeerimise. Klõpsate lihtsalt sisul, mida soovite redigeerida, ja alustage tippimist. Selle pistikprogrammi suurepäraseks omaduseks on tohutu ülemaailmne lühikoodide kaardistamise andmebaas. Sellest andmebaasist pääsete hõlpsalt juurde sadade populaarsete pistikprogrammide, nagu Jetpack, WooCommerce ja bbPress, lühikoodidele. Videote lisamiseks ehitajas saate kleepida lihtsalt URL-i või manustada koodi ja oletegi valmis.

Kui Lite versioon on tasuta, saate versiooniuuendusele üle minna Premium versioon hinnaga 39 dollarit. See pakub hulgaliselt lisafunktsioone, näiteks täiustatud lühikoodide kaardistamise juhtelemente ja karussell-liuguselementi.

14. Frontend Builder (57 dollarit)

Frontend Builderi koduleht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Frontend Builder on veel üks suurepärane võimalus, kui eelistate redigeerida kõige algusest. Selle koostaja abil saate luua lehe tagaosas lehe ja seejärel aktiveerida selle lehe ehitaja. Seejärel hüppate üle esiotsa ja ehitate sealt oma lehe sisu.

Kohandage oma lehe paigutust, lisades ridu ja jagades need mitmeks veeruks. Seejärel saate oma kujunduse lõpuleviimiseks soovitud leheelemente lohistada, kukutada ja redigeerida. Elemente, sealhulgas päiseid, nuppe, vorme ja menüüsid, saab kõik põhiliidese kaudu kohandada.

15. Nurgakivi lehe ehitaja (39 dollarit)

Nurgakivi ehitaja eelvaate leht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nurgakivi Page Builder on kasutajaliidese redigeerija, mida saab kasutada nii lehtede kui ka postitustega. See segadusvaba ja intuitiivne ehitaja võimaldab teil oma sisu kiiresti ja hõlpsalt kohandada, ilma et peaksite ekraanide vahel vahetama. Selle pistikprogrammi üks puhas omadus on Skeleti režiim mis võimaldab teil ühe nupuvajutusega visandada oma lehe struktuuri (või skeleti). Nurgakiviks on ka pidevalt ajakohastatav elementide, mallide ja muude tootjate tööriistade kogu.

16. Kuningas Helilooja (tasuta)

KingComposer - tasuta lehtede lohistaja

King Composeri tasuta versioon pakub reageerivat pukseerimisredaktorit. Selles intuitiivses kasutajaliideses saate oma sisu luua ja korraldada, lisades ridu, veerge ja elemente. Üks suurepärane omadus, mis eristab selle ehitaja suurest osast konkurentsist, on see, et King Composeriga loodud lehed jäävad puutumata isegi siis, kui pistikprogrammi desaktiveerite või kustutate.

Kui eelistate töötada esiotsa redigeerijana, saate minna versioonile King Composer Pro 29 dollari eest ja saada võimaluse ehitada lehti esi- või tagaküljest.

17. Brix Builder (tasuta)

Brix: WordPressi lehe koostaja

Brix Builder on lohistaja, mis annab teile täieliku kontrolli kõigi teie lehe kujunduse üksikasjade üle. Selle täiustatud võrgusüsteem ja intuitiivne liides võimaldavad teil luua hämmastavaid tulemusi. Brix Builder on loodud modulaarseks ja skaleeritavaks, nii et seda saab aja jooksul ilma probleemideta laiendada.

Sellel pistikprogrammil on 16 moodulit või ehitusplokki, alates põhitekstidest ja piltidest kuni edasijõudnute funktsioonideni, nagu näiteks progressi- ja vastasmoodulid. See sisaldab ka Font Awesome’i teeki, sisseehitatud värvipalette ja sissepääsuefekte, et juhtida elementide kerimisel kuvamist.

18. Brizy Page Builder (tasuta)

Brizy Page Builder

Brizy on esiotsa ehitaja, millel on uskumatud võimalused, eriti tasuta pistikprogrammi jaoks. Brizy tutvustab teie sisu selle asemel, et sundida teid avaldatud lehtedel töötama. Nii saate oma lehti redigeerida kasutajaliideselt, kuid neid ei avaldata enne, kui olete valmis nende avaldamiseks. Veel üks Brizy suurepärane omadus on see, et seal on rohkem kui 150 eelvalmis plokki – nii saate oma lehti mõne minutiga kiiresti kujundada!

19. Bold Page Builder (tasuta)

Bold Page Builder

Bold Page Builder on pukseerimislehtede koostaja, mis on loodud suurepäraseks kasutamiseks 2016. ja 2017. aasta WordPressi vaikimisteemadega. See on kiire, lihtne ja tasuta viis parema nišisaidi loomiseks, alustades ühte neist tasuta põhiteemadest.

Pistikprogrammi intuitiivne liides sobib enamiku tüüpi lehtede loomiseks. See toetab mitut tüüpi elemente, sealhulgas videot, müüritise võre, pilte ja rikaste teksti. See toetab ka ikooni Font Awesome, seega saate oma lehti hõlpsalt kohandada mis tahes ikooniga.

20. Nurgakivi ja ülimate elementide kimp

Nurgakivi lehe ehitaja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

X-teema tegijatelt on nurgakivi suurepärane leheehitaja plugin, tuues oma lipulaeva teema ehitusplokid WordPressi pistikprogrammi kujul. Nurgakivi on esiküljega lehtede koostaja, millel on võimalused kohandatud postituste ja lehtede jaoks. Lisage nuppe, blokeerige hinnapakkumisi, kaarte, oskuste ribasid, liugureid, sakke, hinnakujundustabeleid ja palju muud.

Kuid see on veelgi paremaks muudetud, kui kombineerida nurgakivilaiendiga, näiteks nurgakivi oluliste lisanditega.

Pistikprogramm tutvustab mitmesuguseid uusi elemente, eriti uhiuut karussell-liuguri funktsiooni. Neid karusselle saate asustada igasuguse sisuga – piltide, logode, iseloomustuste, meeskonnaliikmete, ajaveebipostituste ja isegi WooCommerce’i toodetega. Iga karussell pakub ka palju kohandamisvõimalusi, valides erinevaid stiile, paigutusi, suurusi ja kerimisnuppe. Samuti saate luua kohandatud värviskeemi ja üles laadida neile kohandatud taustpildi, andes teile platvormi oma loomingulise elegantsi ilmutamiseks.

Muud moodulid sisaldavad Instagrami pildivõrku ja minu isiklikku lemmikut – interaktiivseid promosid.

21. WordPress Page Builder AZEXO poolt

WordPress Page Builder by AZEXO

AZEXO WordPress Page Builder on AZEXO meeskonna WordPressi teemade arendamisel WordPressi teemade väljatöötamisel tehtud arvukate katsete ja vigade tulemus. Nad uurisid peaaegu kõiki turul saadaolevaid ja kolmanda osapoole WordPressi teemadega integreerimiseks mõeldud leheehitajaid.

Nad otsisid kasutajatele ja arendajatele ideaalset ehitajat, pidades silmas järgmisi tingimusi:

 1. 100% esiotsa koostaja võimalikult minimaalsete hüpikdialoogidega – seega peab iga lehe muutmise algatama hiire vasak või parem hiireklõps otse objekti kohal.
 2. Ehitaja esiotsa CSS / HTML / JS peab olema tagatud, et see ei sega lehe tööd – null CSS- ja JS-i konflikte kogu võimaliku keskkonna jaoks.
 3. Lehtede loomine valmis sektsioonidega, et kasutaja saaks lehti võimalikult suure kiirusega üles ehitada.
 4. Kõigi HTML-koodide peaaegu kõigi CSS-stiilide täielik esiotsa juhtimine – kui kasutaja seda vajab.
 5. Esiosa ehitaja jõudlus – kuni 500 millisekundit iga toimingu eest isegi suurel lehel.
 6. Hooletute toimingute abil on võimatu lehte lahti murda – näiteks lohistada.
 7. Võimalik, et esiotsa ehitaja tööks on vaja spetsiaalseid atribuute ja klasse.
 8. Iga sektsioon / element / plokk – rakendatakse puhta HTML-i kaudu ilma PHP genereerimiseta (üks koht lähtekoodile) – sektsiooni / elemendi / ploki võimalikult lihtsaks arendamiseks ja kohandamiseks
 9. Lehe koostaja ei tohi sisemistel eesmärkidel lisada uusi silte, atribuute ega klasse – see aitab kasutajal ainult arendaja loodud HTML-i muutmisel..

Kuna AZEXO ei suutnud leida toodet, mis rahuldaks üheaegselt kõiki neid tingimusi, otsustasid nad luua uue WordPress Page Builderi, mida saaks kasutada oma teemades. Nad otsustasid mitte arendada CSS-i esilahendusredaktorit, vaid muutis selle asemel lehe ehitaja ühilduvaks sellise ülesande jaoks turul pakutavate väga heade võimalike lahendustega – Yellow Pencil..

Pärast seda, kui arendajad integreerisid selle lehe ehitaja oma WordPressi teemade arendusprotsessi, suutsid nad oma kiirust suurendada umbes 20-30%. Samuti ei kuluta nad kunagi aega CSS / JS konfliktide lahendamiseks ja nüüd saavad nad liita uued teemad üksikuteks osadeks / elementideks / plokkideks, mida saab omavahel kombineerida.

22. Gutenberg (tasuta)

Gutenbergi WordPressi toimetaja

Sisseehitatud WordPress 5.0-sse on Gutenberg võimalus uuematele saitidele, kes otsivad lihtsat sisuredaktorit. Ma ei nimetaks seda ilmselt leheehitajaks, kuid see sisaldab palju võimalusi postituste loomiseks või lihtsaid lehepaigutusi. Kuigi Gutenberg pole kaugeltki nii rikkalik kui ülaltoodud võimalused, pakub Gutenberg kasutajatele lõikeplokkide, pealkirjade, koodi, meediumi, kommentaaride, loendite jne plokke..

Parimate lohistamise ja languse loomise WordPressi pistikprogrammide sõlmimine

Kõik peaksid kasutama pukseerimislehtede loomise WordPressi pistikprogramme, sest need parandavad teie tootlikkust ja säästavad teie raha pikaajaliselt. Kui teil on nende pistikprogrammide kohta küsimusi, tilgutage allolevasse kommentaaride jaotisse rida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map