20+ parimat krüptovaluuta WordPressi teemasid 2020

15+ parimat krüptovaluuta WordPressi teemat

Kuna võrgus on saadaval nii palju uusi valuutasid, ei tohiks olla üllatav, et veebiarendajad on loonud oma krüptovaluuta WordPressi teemad. Ükskõik, kas teid huvitavad Bitcoin, Monero, Litecoin, Ripple, Ethereum või mõni muu valuuta, on olemas tasuta või premium krüptovaluuta WordPressi teema, mis sobib just teile.


Oleme otsinud kõrgeid ja madalaid, et leida professionaalselt kujundatud krüptovaluuta WordPressi teemasid, kus oleks hõlpsasti kasutatavaid funktsioone, nagu näiteks lohistamise ja languse loomine, krüptovaluuta konverteerimise kalkulaatorid, mündihinna jälgijad ja isegi WooCommerce’i makseviisid. Need teemad sobivad suurepäraselt igale finants- või investeerimisühingule, esmasele mündipakkumise mündile või krüptovaluuta ajaveebilehele. Mis kõige parem – nende teemadega ei pea te veebikujundust palkama. Installige lihtsalt, kasutage teemavalikuid, et oma disaini täpsustada ja oma sisu lisada. See selleks!

Üheski konkreetses järjekorras pole siin meie parimad krüptovaluuta WordPressi teemad veebis. Lisasime teile suurema valiku saamiseks tasuta ja premium-teemad, nii et loodetavasti olete selle loendi lõppu jõudes leidnud oma ideaalse krüptovaluuta WordPressi teema. Nautige!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Krüpton

Cryptoni mitmeotstarbelise krüptovaluuta WordPressi teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Crypton on ülim mitmeotstarbeline krüptovaluuta WordPressi teema – sellel on kõik, mida vajate oma ettevõtte loomiseks. See teema sisaldab funktsioone, mida iga veebimeister armastaks, näiteks Visual Bakery pukseerimislehe koostaja, päise ja jaluse koostaja, sisseehitatud kohandatud postitüübid (teenuste, meeskonna ja iseloomustuste jaoks), kohandatud külgribad ja värvilahenduste haldur. Kuid see, mis Cryptoni tõepoolest silma paistab, on sisseehitatud krüptovaluutavalikud. Müntide vidinate abil saate näidata müntide praeguseid hindu ja tulusid graafikuna, lisada valuutavahetuskalkulaatori, et teie lugejad või potentsiaalne klientuur näeksid, mida nad on valmis investeerima, ja isegi teie krüptoannetusi või makseid teie WooCommerce’i poe jaoks.

2. Bitunit Lite (tasuta)

Bitunit - Bitcoini krüptovaluuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Bitunit Lite on võimas ja funktsioonirikas WordPressi mall, mis sobib kasutamiseks paljudes finants- ja ärisaitidel. See on pidevalt kasvav lahendus, mida laiendatakse uute tööriistade ja funktsioonidega koos kõigi uute värskenduste väljaandmisega. Teema on integreeritud intuitiivse Elementori pukseerijaga. See sisaldab mitut päise- ja jaluse stiili, mida saab muuta nii, et see sobiks ideaalselt teie isikliku või äri stiiliga. Lisaks sisaldab Bitunit mitmeid kasutatavaid pistikprogramme ja esmaklassilisi laiendusi. See sisaldab tasuta JetElementide pakki. Selle abiga saate paari hiireklõpsuga oma saidi lehtedel kaubamärke, postitusi ja liugureid tutvustada.

3. Crypterio

Crypterio - ICO ja Cryptocurrency WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Crypterio on WordPressi võimas ja funktsioonirikas krüptovaluuta stiilis teema, mida iga ettevõtja armastaks. Teema sisaldab selliseid kasulikke funktsioone nagu sisseehitatud ICO valge registreerumiseelne ühilduvus, nutika lepingu tugi, mündihinna vidinad, kohandatud ICO loendilehe paigutus, loenduri käivitamine, valuuta konverteerimiskalkulaator reaalajas vahetuskurssidega ja palju muud. Need valikud koos idapoolse reaalajas kohandamisstiili seadete, AMP toe, tundlike liugurite, lehe koostaja ja ristmüüja ühilduvusega muudavad Crypterio suurepäraseks võimaluseks krüptovaluutale keskendunud saitidel.

4. Krüpto

Krüpto - Bitcoini ja krüptovaluuta WordPressi teema

Krüptoteema on fantastiline võimalus krüptovaluuta blogijatele, pealtvaatajatele ja riskikapitalistidele. Teema sisaldab mündi reaalajas esitlemist, nii et teie ja teie lugejad saate oma väga tulusate investeeringute minutiliste muudatustega kursis olla. Kas soovite aidata neid, kes on krüptovaluutas uued? Krüptoteema sisaldab ka spetsiaalsete mündilehtede malle, kus saate oma lugejaid harivaid münte koolitada (ja ka oma viite linke). Teiste teemafunktsioonide hulka kuulub ühe klõpsuga installimine, lohistage kodulehe koostaja, mitu demovalikut, mündivõrdlused, hinnamuundamise vidin, WooCommerce ja tõlketugi.

5. Bitcrypt

Bitcrypt - Bitcoini ja krüptovaluuta WordPressi teemad

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teema on mõeldud kasutamiseks krüptovaluuta ajaveebides ja ärisaitidel. See on täielikult redigeeritav mitmeotstarbeline WordPressi mall, mida on ette nähtud hallata isegi mitte tehnikutele. Teema on integreeritud WPBakery ehitajaga, mis võimaldab teil valmis paigutusi intuitiivselt näpistada, kuna lihtsalt lohistate mitu üksust. Allalaadimisarhiivi on lisatud hulk eelprojekteeritud lehti, paigutusvalikuid, kasutajaliidese valmiselemente ja esmaklassilisi temaatilisi ikoone. Teema töötab täielikult reageerival raamistikul, mis tagab, et kogu sisu kuvatakse võrdselt hästi ka väiksematel ja suurematel ekraanidel.

6. Krüptiline

Krüptiline - krüptovaluuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Krüptid on üks enimmüüdud krüptovaluuta WordPressi teemasid põhjusel. Hulgaliselt hõlpsasti kasutatavaid demosid, sisseehitatud Bitcoin explorer funktsiooni (plokkide, tehingute ja räsi kuvamiseks), sisseehitatud valuutavahetust ja ICO kataloogi. Krüptiline teema on ka täielikult WooCommerce ühilduv Bitcoini maksete toega – nii et saate krüptoraha teha, jagades samal ajal kasulikku teavet krüptovaluuta kohta.

7. Dinarcek

Dinarcek - WordPressi Bitcoini ajaveeb

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Tutvuge Dinarcekiga – Bitcoini ja krüptovaluuta ajaveebi teema, mis on valmis teile oma investeerimis- või fondivalitsemisega seotud veebisaidi avamiseks. Teema on valmis kasutamiseks tüpograafia, kohandatud logo, tundlike liugurite ja CSS3 funktsiooni ning animatsioonide võimalustega. Kuid Dinarcek ei piirdu sellega – lisaks lihtsatele blogimisvõimalustele on ka krüpto-spetsiifilisi funktsioone (näiteks valuuta jälgijad) ja sisseehitatud reklaamiplokid muudavad teie lemmik krüptovaluutade reklaamikasumi reklaamimise hõlpsamaks..

8. Cryplix

Cryplix - Bitcoini ajaveebi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kasutage seda tundlikku WordPressi malli, et käivitada täisfunktsionaalsed krüptovaluuta ajaveebid. Cryplixist peaks saama mitmesuguste sisurikaste veebiprojektide kivine kindel alus. Täielikult redigeeritavat paigutust on täiustatud mitmete eelprojekteeritud lehtedega, mis sobivad kasutamiseks erinevatel eesmärkidel. Teemasse kuulub lehe Elementor ehitaja. Selle abiga saavad isegi mitte tehnikud luua koodivabad mitmekülgsed veebilehed. Tänu mobiiltelefoni esimesele paradigmale võite olla kindel, et kogu sisu kuvatakse väiksematel ekraanidel suurepäraselt. Spetsiaalsete boonustena lisanduvad tasuta lisatasu laiendid ja kvaliteetsed pildid.

9. Fintech

Fintech WP Financial Tech & Services WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Fintech WP on tippklassi rahanduse ja tehnika krüptovaluuta WordPressi teemadel, mis on täielikult kohandatavate funktsioonidega mis tahes krüptovaluutale keskendunud saidi jaoks. Oma ideaalse saidi kujundamiseks kasutage valmis demosid, lohistage Visual Composeri lehe koostaja, päise- ja menüüstiile, värvivalijaid ja fonte. Kui teie sait on valmis minema, on järele jäänud vaid oma näpunäited investeerimise kohta, krüptovaluutaprognoosid ja muidugi viitelingid või -koodid, et suunata lugejad teie peamistesse krüptovalikutesse.

10. Bitcoinee (tasuta)

Bitcoinee - tasuta krüptovaluuta WordPressi teemad

Bitcoinee on enda poolt välja kuulutatud esimene tasuta krüptovaluuta WordPressi teema saidil WordPress.org. See tähendab, et saate selle teema tasuta oma WordPressi juhtpaneelilt tasuta installida. Teema sisaldab vidinatega valmis külgriba ja jaluseid ning kohandatud krüptovaluuta vidinaid valuutahindade jaoks (% üles või alla), reaalajas ja eelseisvaid ICO-sid ning reaalajas valuutamuundurit. See teema on ideaalne viis oma krüptovaluuta poolega äri alustamiseks.

11. Krüptimine

Krüptimine Cryptocurrency ja plokiahela WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Krüptovaluuta WordPressi teemade valimisel ICO reklaamimiseks, krüptovaluuta investeerimisnõuannete jagamiseks või nõustamisteenuste pakkumiseks kaaluge krüptimise teemat. See teema pakub 4 vapustavalt stiilset demo, mida saate oma veebisaidi kiireks ülesehitamiseks importida. Valige lihtsalt oma lemmik, lisage ICO käivitusajataimerid, näidake oma sümboolikat, integreerige portfell investeerimisstrateegiate kuvamiseks ja looge krüptovihjete jaoks ilus blogi. Teema on tõlkevalmis ka RTL-i toega, nii et saate sihtida oma kohalikku keelt.

12. Eksperdid

Finantseksperdid Äri ja nõustamine WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Finance Experts on esmaklassiline finants- ja äriteema, mis on mõeldud spetsiaalselt finantsettevõtetele, konsultantidele, maakleritele ja muidugi krüptovaluutadele. Teemaga on kaasas 28 või enam valmis demosid, nii et oma saidi kujundamisel aega säästmiseks on lihtne lihtsalt osutada, klõpsata ja üles laadida oma lemmikdemo. Kasutage lihtsalt kaasasolevat lehekomplekti, et luua piiramatu arv paigutusi, lisage pood, kuna teema pakub täielikku WooCommerce’i tuge või vinge blogi, mis sisaldab Bitcoini, Litecoini, Monero ja muid krüptoinvesteeringute näpunäiteid..

13. Konsultatsioon

Konsultatsioonid - nõustamine ja Bitcoini WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Konsulting on üks võimsamaid Bitcoini ja krüptovaluuta WordPressi teemasid, mida saate kasutada oma konsultatsiooni- ja investeerimisäri alustamiseks. Teema sisaldab populaarseid lisatasu pluginaid nagu WPBakery Visual Composer, tundlik Slider Revolution ja võimas Essential Grid koostaja. Nende tööriistade ja teema täpsemate administraatori paneeli suvandite, tüpograafia sätete, värvivalikute ja kohandatud vidinate abil saate oma krüptovaluuta saidi kiiresti ja hõlpsalt üles ehitada..

14. TopMiner

TopMiner - krüptovaluuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Malli eesmärk on kasutada klanitud ja professionaalsete krüptovaluuta veebisaitide loomist. See sisaldab rikkalikult kogu redigeeritavaid lehti ja valmis paigutusi. Teie saidi mobiiliversiooni pole vaja üles ehitada, kuna teema on üles ehitatud mobiili-esimese paradigma järgi. Ostes malli, saate mitmeid muljetavaldavaid boonuseid. Kõigepealt saate valmiskujundust näpistada, ilma koodirida puudutamata. Teemakomplekt sisaldab ka mitmeid esmaklassilisi laiendusi, mis kõik kuuluvad teemahinna sisse. TopMiner töötab Cherry Framework 5-l, mis muudab selle muutmise muljetavaldavalt kiireks ja lihtsaks.

15. Fincorp (tasuta)

Fincorpi tasuta panganduse WordPressi teema

Kui rääkida tasuta krüptovaluuta WordPressi teemadest, on Fincorp suurepärane võimalus. Sellel rahandusel põhineval teemal on kujunduse intuitiivsed kohandamisvõimalused kujundusele, reageeriv ja mobiilne valmiskujundus, tõlkefailid ning ühilduvus WooCommerce’iga, nii et saate krüptovaluutasse investeerimiseks oma teenuseid või e-raamatuid hõlpsalt müüa..

16. cValuuta

cCurrency Cryptocurrency WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite oma krüptovaluuta veebisaidi käivitamisel kokku hoida täiendavat sularaha, kuid siiski saavutada nägus ja funktsioonirikas veebiressurss, on cCurrency teie ideaalne lähtepunkt. See on integreeritud juhtivate WordPressi laiendustega täiesti tasuta. Need on WPBakeri lehe koostaja koodivaba veebiarenduse jaoks ja Slider Revolution, et tuua teie saidile täiendavad visuaalsed päästikud. Teema on mõeldud kasutamiseks spetsiaalselt bitcoini saitidel. See sisaldab 30 elementi, mis on mõeldud esiletoodud sisu, hindade, edenemisribade, kohandatud teenuste jms paljastamiseks. Allalaadimispakendis on tasuta 2 kodulehe varianti.

17. jälitamine

Pursuit Paindlik krüptovaluutarakendus WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Pursuit on ilus krüptovaluuta ja finantstehnoloogia WordPressi teema, mille juurde kuulub reaalajas esipaneelil lohistatav ehitaja ja paindlik vormiehitaja (mis võimaldab teil näha reaalajas disainimuutusi ja annab teile võimaluse uusi asju testida ja proovida ilma mureta). Altpoolt krüptovaluuta- ja finantstehnoloogiaettevõtteid silmas pidades on selle teema jaoks ette nähtud kasulikud krüptovaluutavahetuse, bitcoini kauplemisplatvormi, digitaalse rahakoti, ICO või sümboolika müügi eelseadistatud kujundused, mida lisatakse regulaarselt. Kõikides eelseadetes on tähelepanu pööratud detailidele ja konkreetselt krüptovaluuta ja finantstehnoloogia nišile. Pursuit on ka WooCommerce ühilduv paljude makseväravate, sealhulgas PayPali, Stripe’i, krediitkaartide ja üle 100 muu lüüsilaiendi toega. See teema töötab ka paljude WordPressiga ühilduvate krüptovaluuta pistikprogrammidega – integratsioonid on imelihtne.

18. Lymcoin

Lymcoini krüptovaluuta ja ICO WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lymcoin on esmaklassiline teema, mis on loodud krüptovaluutade tööstusele, sealhulgas ajaveebid, ajakirjad, krüptotreening, esialgne mündipakkumine (ICO), kaevandusseadmete pood, krüptokaubandusturg, kaevandusfarm jne. Teema hõlmab Visual Composeri lohistamist. kohandatud lehepaigutuste loomine on lihtne. Lisaks Lymcoinile on integreeritud ThemeREXi annetuste pistikprogrammi abil kasutajamakseid lihtne vastu võtta. Muud suurepärased funktsioonid hõlmavad mobiili optimeerimist, ühe klõpsuga demoimporti, võrkkesta tuge, lihtsaid lühikoode, Google’i fonte, fondiikoone, tõlketuge ja hõlpsaid värskendusi.

19. CoinzFactory

CoinzFactory krüptoraha WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui otsite kiiret viisi oma ICO-le veebisaidi loomiseks, peaksite kindlasti kaaluma CoinzFactory kasutamist. Selle premium-teema eesmärk oli muuta maandumislehe ehitamine lihtsaks. Kohandatavate funktsioonidega, nagu näiteks tagurpidi taimer, müntide vahetamise kalkulaator, teenused, verstapostid, virtuaalsed mündivihikud, lohistage lehe koostaja, animeeritud liugurid ja WooCommerce’i integreerimine, on CoinzFactory suurepärane valik.

20. Ceres

Cerese krüptovaluuta ja Blockchaini uudiste ajaveeb WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Koostage oma krüptovaluuta ja blockchain ajaveeb Ceres WordPressi teemaga. See kaasaegne uudiste- ja ajaveebistiilis teema sisaldab hulgaliselt kasulikke funktsioone, mis muudavad investeerimisnõuannete, prognooside või ennustuste, ICO nimekirjade, krüptouudiste ja palju muud lihtsaks jagamise. Valige postituste jaoks kuue artikli paigutuse seast ja lisage sissetuleva ICO-d, kasutades sisseehitatud kataloogi (koos stiiliga kalendriga). Muud Cerese silmapaistvad omadused hõlmavad võrkkesta tuge, kohandatud vidinaid, megamenüüsid, krüptovaluuta hinnakirja vidina, piiramatu värvivaliku võimalusi, WooCommerce’i ja Kontaktvormi 7 ühilduvust.

21. Hoverex

Hoverexi krüptovaluuta ja ICO WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hoverexi teema on ideaalne valik teie järgmise krüptovaluutaprojekti jaoks. Hoverexi teema on suurepärane valik sõltumata sellest, kas ehitate ja ICO maandumislehte, krüptovaluutainvesteeringute ajaveebi, blockchain-nõustajate võrku, vahetusteenuseid, kaevandusfarmi või midagi muud. Teema moodne disain, ühe klõpsuga installimine, hõlpsasti kasutatavad eelloetud lehed, kohandatavad animeeritud liugurid, päise ja jaluse koostaja, kohandatud postitustüübid (teenused, meeskonnad, iseloomustused), värviskeemi looja, Google’i fondid, lihtsad värskendused ja professionaalne tugi on vaid mõned paljudest põhjustest, miks Hoverexile proovida.

Nende krüptovaluuta WordPressi teemade abil aeg krüptoraha valmistamiseks

Nüüd, kui olete näinud meie lemmikuid krüptovaluuta WordPressi teemasid, haarake oma lemmik ja hakake oma äri üles ehitama! Muidugi on krüptovaluutaga raha teenimiseks ka muid võimalusi, näiteks võite Bitcoini maksetega nõustuda mis tahes WordPressi saidiga (kõik, mida vajate, on pistikprogramm). Kuid me arvame, et need teemad on parimad omaenda ICO loomiseks, konsulteerimiseks või krüptovaluuta ajaveebi loomiseks.

Kas vajate abi meie lemmikute krüptovaluuta WordPressi teemade valimisel? Või on teil juba rahanduse ja krüptovaluuta sait, kuid teie teemat ei olnud meie loendis? Jätke meile allpool märkus – meil oleks hea meel teid kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map