20+ parimat Gutenbergi WordPressi teemat

20+ parimat Gutenbergi WordPressi teemat

Nagu ma olen kindel, et te juba teate, on Gutenberg WordPressi sisseehitatud, plokkidel põhinev visuaalse sisu toimetaja. See võimaldab teil mõne väga kasuliku bloki abil osutada, klõpsata ja muuta oma postituste ja lehtede sisu. Kuid mida te ei pruugi teada, on see, et üha enam teema arendajaid kujundab WordPressi teema kogu Gutenbergi ümbruses.


Muidugi, leheküljeehitajatega on WordPressi teemasid palju. Lehtede koostajad muudavad teema hõlpsa kohandamise vastavalt sellele, mida teie konkreetne sait võib vajada. Näiteks on meil oma teema Total, mis kasutab WPBakery lehtede koostajat, mis (meie arvates) on seal üks paremaid ja paindlikumaid mitmeotstarbelisi teemasid. Kuid mitte kõik ei taha 101 võimalust ega leheehitaja elemente. Mõnikord soovite lihtsalt oma WordPressi saidi kaubamärgiks muutmiseks ja lihtsa kujunduse ja piisavate funktsioonidega, et muuta oma WordPressi saiti ja muuta mõnda paigutust. Siin säravad Gutenbergi WordPressi teemad. Mida see teie jaoks tähendab? Kiirem saidi seadistamine, hõlpsamad kohandamised ja kergem saidi seadistamine (mis võib aidata teil kogu saidi kiirust suurendada).

Gutenbergi tähistamiseks ja selle paindlikkuse näitamiseks koostasime Gutenbergi parimate WordPressi teemade loendi. Need pole ka lihtsalt ühilduvad teemad. Kõik selle loendi teemad on spetsiaalselt loodud ja kujundatud koostööks Gutenbergiga. Ükski loetletud teemadest ei lisanud WordPressi lehe ehitaja pluginaid. Selle asemel kasutavad nad täielikult ära WordPressi sisseehitatud Gutenbergi toimetajat ja reaalajas kohandajat. Alustame siis!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Gutentim

Gutentim - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Gutentimi teema kasutab Gutenbergi, et pakkuda teile palju kujundusvõimalusi. Alustage eelnevalt valmistatud demoside ja sisseehitatud kohandatud päiste stiilidega. Portfelli, ajaveebi, agentuurisaidi, sihtlehe ja muu loomiseks kasutage postituse paigutuse vidinat, plokke ja valikuid. Plussvõimalused reaalajas kohandajas muudavad värvide ja fontide muutmise lihtsaks. Gutentimi teema sisaldab ka MailCHimpi uudiskirja integreerimist, liugureid, postituste paigutusi ja on GDPR-iga valmis.

2. Carrino

Carrino - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Kujundage teile Carrinoga täiuslik ajaveeb. See Gutenbergi põhine blogimisteema sisaldab rohkesti postituste paigutusi, külgribasid, teema kujundamise võimalusi ja muidugi Gutenbergi blokke, et luua kõike, mida võiksite vaja minna. Lisage esiletõstetud postitusi, kategooriaid, kangelaspiirkondi, lülitusi, kohandatud värve ja palju muud. Lisaks on teema WooCommerce valmis, kui soovite oma saidile poe lisada.

3. Getwidi alus (tasuta)

Getwidi alus - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Lubasime, et selle teema jaoks pole teisi ehitajaid vaja – kuid see töötab Gutenbergi lisandmooduliga Getwid. Getwid Base’i teema, mis on mõeldud kokku sobima nagu pusletükid, töötab suurepäraselt koos Gutenbergi ja lisandmooduliga Getwid. See käivitusteema hoiab selle lihtsana, nii et saate luua kohandatud paigutusi ja sektsioone, kasutades rohkem kui 30+ Gutenbergi plokke kaartide, sotsiaalmeedia, nupu, pildiliuguri, hinnakasti, edenemisriba ja muu jaoks.

4. Gutenote

Gutenote - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Veebipäeviku loomiseks on vaja ilusate postitustega teemat, reageerivat kujundust ja stiilivalikuid, mis sobivad teie brändiga. Gutenote pakub kõike seda ühes paketis, mida on lihtne paigaldada ja kasutada. Kasutage kiireks alustamiseks ühe klõpsuga demoimportijat, valige 650+ Google’i fondi hulgast, lisage WooCommerce pood, looge kontaktide leht kontaktvormiga 7 ja palju muud. Lisaks on teema tõlkimiseks valmis!

5. Gutenberry

Gutenberry - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

TemplateMonsteri teema Gutenberry pakub teie ajaveebi jaoks armsaid eelvalikuvõimalusi. Kasutage ühte 6-st kodulehe paigutusest, 6-st erinevast ajaveebi kujundusest ja üksikute postituste stiilidest, et oma ajaveeb kiireks muuta. Lisaks hõlmab teema ZeGuteni lisandmoodulit veelgi enamate plokkide jaoks, näiteks hinnastabel, ribareklaam, loendusajad, SVG-ikoonid ja pilt, edenemisribad ja palju muud.

6. Cesa

Cesa - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Gutenberg pole mõeldud ainult ajaveebide jaoks – see on suurepärane ka poodidele! Cesa abil saate kiiresti üles ehitada minimalistliku e-poe. 5 kodulehte, peatselt saabuv leht, 4 kaupluse paigutust, enam kui 20 kohandatud plokki (tooted, loendur, Instagram, ikooniboks, liugur ja palju muud) saate oma poe kujundada oma tee. Cesa teema sisaldab ka toote kiirvaadet, reaalajas otsingut, tüpograafia võimalusi, RTL tuge, megamenüüsid ja parallaksiafekte.

7. Bimba

Bimba - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Bimba on Etsy jaoks nišiteema, nagu käsitöö, käsitöötooted, eritellimusel kujundatud kujundus jms. Ja mis kõige parem – see põhineb kõik Gutenbergil ja lisandmoodulil Getwid. Looge uimastavaid lehti ikoonikastide, pildigaleriide, meediumiliugurite, vahekaartide, viiktekstide ja muuga. Plus Bimba ühildub täielikult WooCommerce’iga, nii et saate oma müüki, laoseisu ja saatmist hallata otse oma veebisaidilt.

8. GutenWP (tasuta)

GutenWP - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

GutenWP-ga saate omada armsat ajakirjastiilis ajaveebi, kus on hõlpsasti kasutatavaid Gutenbergi klotse. Teemaga on kaasas 4 avalehe kujundust, mis sisaldab selliseid funktsioone nagu täislaiusega mallid, veerud, kohandatud menüüd, kodulehe postituste liugur ja teema kujundamise valikud. GutenWP on ka tõlkevalmis ja ühildub enamiku kolmandate osapoolte Gutenbergi blokeeritavate pistikprogrammidega veelgi suurema sisu redigeerimise võimaluste jaoks.

9. Gutentüüp

GutenType - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Looge Gutentype’i abil superharitud ajaveeb (koos krüptomaksetega Elegro kaudu). See Gutenbergi toega ajaveeb kasutab sisseehitatud redaktoriseadeid, 20+ lisatud CoBlocksi elemente ja Yellow Pencil esiotsa CSS-i redaktorit, et teha paljude saitide kujundamine võimalikuks. Gutentype on ka GDPR-i jaoks valmis, WooCommerce’iga ühilduv, mobiilside jaoks optimeeritud ja sellega on kaasas vähemalt 12 valmis demoversiooni.

10. Petotell

Petotel - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Kui juhite lemmikloomahotelli või päevahoidu, on ainulaadne Petoteli teema suurepärane valik. See loodi mitte ainult üldspetsiifilise niši jaoks – see oli ehitatud täielikult koos Gutenbergiga. Kasutage oma saidi loomiseks lihtsalt eelnevalt tehtud plokke ja sisseehitatud valikuid. Lisaks on see komplekteeritud koos lisandmooduliga Getwid (rohkem kui 30 ploki jaoks) ja MotoPressi broneeringu pistikprogrammiga, et saaksite oma saidil broneeringuid teha.

11. Openlane

Openlane - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Openlase teema sisaldab palju funktsioone ja etteantud paigutusi ettevõtetele. Nii et kui olete vabakutseline, loonud rakenduse või juhite agentuuri, võiksite Openlaneile teie tähelepanu pöörata. Teema sisaldab 9 uimastatavat kodulehte erinevat tüüpi äriettevõtetele, ühe klõpsuga demoinstalli, täielikku Gutenbergi integreerimist ja tarnitakse pistikprogrammiga Openlane Block, mis lisab teie sisuelementide rõõmuks 12+ kohandatud plokki.

12. CoBlocks (tasuta)

Coblocks - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Oleme rääkinud populaarsest CoBlocks Gutenbergi pikendusest, kuid kas teadsite, et sellel on mõni teema, mida sellega käsitleda? See tasuta teema hoiab selle lihtsana, kuid pakub palju funktsioone, mille abil saate luua oma ajaveebi, lihtsa sihtlehe või isegi veebipõhise CV. Laadige üles oma logo, lisage kohandatud menüü, valige veerud, lisage gifid, lisage sotsiaalsed lingid ja palju muud – kõike seda ülilihtsast Gutenbergi redigeerijast.

13. Dinova

Dinova - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Gutenberg sobib suurepäraselt ka ajakirjade saitidele, mida saate Dinova teemas selgelt näha. See stiilne teema sisaldab laiendatud teemavalikuid, paigutusi ja postitusstiile Gutenbergi toel. Saate luua oma lehed, kasutades 6 postitusplokki, 4 postitusstiili, 5 postitusvormingut (pilt, heli, video, galerii ja standard) 3 päise paigutust, 12 külgriba, lõpmatu kerimine ja vahvad lülitid.

14. Tüpograaf

Tüpograaf - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Typograph on ainulaadne ajaveebiteema, kuna see oli mõeldud suurepäraseks vaatamiseks koos piltideta või ilma. Nii et kui soovite lihtsalt sisu luua, pole igavaid stock-fotosid vaja. Ja kuna see kasutab Gutenbergi, saate luua kohandatud postituse või lehe sisu paigutusi lennult. Teema on ka tõlge ja RTL on valmis mis tahes keeles, mida võite kasutada!

15. Aatomplokid (tasuta)

Aatomiplokid - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Nagu mõned teised selles loendis olevad tasuta teemad, oli aatomiplokkide teema kavandatud siduma selle enda samalaadse nimega Gutenbergi laiendiga. Teema on puhas ja lihtne ning näeb välja suurepäraselt koos kõigi aatomiplokkide vaikimisi lisatud pistikprogrammidega. Nende kahe abil saate luua lehti, millel on ruudustik, uudiskirja registreerumine, kutsed tegevusele, iseloomustused, ühiskondlik jagamine, korgid ja palju muud.

16. Mae

Mae - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Mae teema on suunatud ürituste, konverentside, expo ja seminaritüüpide saitidele. Ja kuna see on ehitatud Gutenbergi ümber, on teil sujuv redigeerimise kogemus, kas loote sündmuse sihtlehe või põhiblogi. Kasutage sisseehitatud teemafunktsioone värvide, fontide, müüri- või ruudustiku paigutuste ja fondiikoonide jaoks, et kujundada oma lehti veelgi rohkem ettevõtte või kaubamärgi esindamiseks.

17. Especio

Especio - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Koostage oma toidublogi WordPressi ja Gutenbergi plokkidega, kasutades Especio teemat. Teema sobib suurepäraselt kõigi Gutenbergi plokkidega, kuid sisaldab ka kohandatud vorme, nuppe, vidinaid, ikoone, tabeleid, oskusi, kaarte ja palju muud. Espacio teemaga on kaasas ka GDPR ühilduvus, WooCommerce tugi ja MailCHimp integratsioon.

18. Hamilton (tasuta)

Hamilton - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Kui soovite lihtsalt portfelli, midagi toredat ja minimaalset, siis on Hamilton suurepärane valik. See tasuta Gutenbergi teema on ideaalne viis oma töö tutvustamiseks – tavaline ja lihtne (sõna otseses mõttes). Koostage oma portfell Gutenbergi abil ja kasutage teemavalikute abil taustvärvide lisamiseks, lehe jätkamiseks, hele / tume režiimi valimiseks, oma logo üleslaadimiseks või lõpmatu kerimise lisamiseks.

19. Katelyn

Katelyn - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Katelyn on arenenud ajaveebi stiili teema, mis pakub koos Gutenbergi redigeerijaga kaunist kujundust kohandatavate paigutuste jaoks. Kasutusvalmis lehed, paindlikud värvisätted, 3 päise stiili, vidina lisaalad, kohandatud postitustüübid ja muidugi reklaam. Gutenbergi plokid tähendavad, et saate oma ajaveebi või veebisaidi mõne minutiga üles panna. Teema on ka tundlik, brauseritega risttesteeritud, GDPR-iga valmis ja jõudluse jaoks optimeeritud.

20. GutenTag

GutenTag - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Öelge tere GutenTagile – stiilse juhendamise ja elustiiliblogimise teema. See teema kasutab WordPressi ja Gutenbergi põhilisi võimalusi, nii et saate oma saiti kohandada ilma palju lisakoodita. Seal on isegi ajaveebi- ja portfellipaigutused, kontaktide leht, eeltehtud viiktekstid ja kõik muu sisseehitatud. Teema sobib suurepäraselt ka Ghost ja Kadence Blocks Gutenbergi laienditega, et pakkuda teile rohkem kontrolli veergude, tausta, ikoonide ja sisu üle.

21. Kakskümmend üheksateist (tasuta)

Kakskümmend üheksateist - parimad Gutenbergi WordPressi teemad

Kuidas saaksime koostada nimekirja ilma WordPressi enda lipulaeva Gutenbergi teema – Kakskümmend üheksateist. See sirgjooneline põhiteema sisaldab hõlpsasti kasutatavaid funktsioone, lihtsaid kujundusvalikuid ja muidugi võimalust kasutada Gutenbergi kõigi postituse ja lehe paigutuse vajaduste jaoks.


Ja see on nüüd kõik inimesed! Ülaltoodud teemad on suurepärased valikud, kui soovite oma WordPressi saiti natukenegi ilma suurema vaevata kohandada. Kuna Gutenberg on WordPressi juba sisse ehitatud ja seda on lihtne kasutada, võib see uue saidi kokkupanekul (või kui soovite oma praegusele ajaveebile värskendust anda) palju aega kokku hoida. Lisaks on paljud arendajad lisamas kohandatud plokke, nii et Gutenbergi abil on võimalik kasutada peaaegu igat tüüpi saite. Kas see on lihtne ajaveeb või täielik e-poe pood, loodame, et üks loetletud teemadest sobib teile.

Need on lihtsalt meie isiklikud lemmik Gutenbergi valmis WordPressi teemad ja me teame, et oleme ilmselt mõne hea vahele jätnud. Nii et kui olete kasutanud WordPressi teemat, mis kasutab Gutenbergi toimetajat, ja armastage seda, andke meile sellest teada. Meile meeldiks, kui meie loendisse lisataks rohkem Gutenbergi teemasid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map