20 parimat Bootstrap WordPressi teemat

20 parimat Bootstrap WordPressi teemat

Nagu paljud teist võivad olla teadlikud, Bootstrap on tasuta esiotsa raamistik, mis koosneb veebisaitide ja veebirakenduste loomise tööriistadest. See sisaldab HTML- ja CSS-põhiseid kujundusmalle tüpograafia, vormide, nuppude, navigeerimise ja muude liidese komponentide jaoks, samuti valikulisi JavaScripti laiendusi navigeerimiseks, liugurite, üleminekute, spioonide kerimiseks, vahelehti, teateid ja palju muud.


Bootstrap töötas algselt välja Mark Otto (@mdo) ja Jacob Thornton (@rasv) Twitteris kui raamistikku sisemiste tööriistade järjepidevuse soodustamiseks. Nüüd on see avatud lähtekoodiga ja on GitHubi kõige populaarsem arendusprojekt. Alates selle värskendusest versioonile 2.0 pole Twitterit enam Bootstrapiga seostatud.

Bootstrapi kasutamine veebisaitidel on hüppeliselt kasvanud alates selle loomisest ja praeguseks on seda kasutanud üle miljonite veebisaitide, mis teeb Bootstrapist kõige populaarsema kasutajaliideseraamistiku. Veebidisainerid teavad, kui väärtuslik Bootstrap-tehnoloogia aitab HTML-i, CSS-i ja JavaScripti laiendite põhjal luua pilkupüüdvaid, kuid samas tundlikke veebisaite. Bootstrap muudab esiotsa veebiarenduse kiiremaks ja valutumaks.

WP Bootstrap 4 on WordPressi blogijate jaoks ideaalne algusteema. Versioon 4.0 on uusim versioon ja selle abil saab igasuguse kuju ja suurusega paigutusi luua võimsa mobiilse esimese flexboxi ruudustiku. See on kiire, kerge ja täielikult integreeritud Bootstrap 4-ga. See tähendab ka, et see teema on mobiilile reageeriv ja SEO standarditele optimeeritud. Lisaks sellele on teema läbi viinud põhjaliku auditi, mille on läbi viinud WP.org meeskond, et tagada tipptasemel kvaliteet.

Olen selle raamistiku tohutu fänn. Ja ma loodan, et see on kasulik ka koos WordPressi või mõne muu ajaveebi või CMS-i platvormiga. Enne selle loendisse lisamist olen uurinud kujunduse kvaliteeti, kujundust, mitmekesisust ja toimivust. Olen kindel, et need on parimad Bootstrap WordPressi teemad, mis võivad viia teie saidi järgmisele tasemele.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Tarkvarapro

Tarkvaraprogrammi WordPress teema

Softwarepro on suure jõudlusega ja uuenduslik, tehniliselt asjatundlik ning kujutlusvõimega, intuitiivne ja väga reageeriv tarkvara sihtlehe WordPress teema. See on paindlik raamistik tõhusate, kergete ja kiiresti laaditavate veebisaitide sujuvaks arendamiseks, hõlmates mitmesuguseid tänapäevaseid arhetüüpe ja kasutusvõimalusi..

See teema on üles ehitatud klanitud ja kergele moodulkujundusele, mis põhineb Bootstrapil. See muudab selle ideaalselt sobivaks suure liiklusega kasutusjuhtudel, mis tähendab, et serveri koormused on minimaalsed. Softwarepro sobib suurepäraselt sihtlehe veebisaiti vajavatele veebimeistritele, kes saavad tõhusalt kanalida kupongiturunduskampaaniate, reklaamikampaaniate, mobiilirakenduste või mis tahes muu hulgiliikluse genereerimise allika tekitatud liiklust.

Kallyas

Kallyase WordPressi teema

KALLYAS on Bootstrap WordPressi teema, millel on täiesti paindlik, reageeriv ja mobiili jaoks valmis paigutus. See on mitme kontseptsiooniga veebidisain, millel on üle kahekümne peamise näidise ja mis laadib rohkem sisemisi lehe stiile. Kaasaegse veebisaidi meisterdamine ei nõua palju tööd ja vaeva. KALLYAS on kogu vajaliku sisu, mis on ette nähtud mängu jaoks karbist välja panemiseks.

KALLYASe mitmekülgsuse tõttu on teil nüüd olemas täielik ressurss veebiarendusmaterjali kõigi stiilide lehtede valmistamiseks. Alates ettevõtlusest ja ajaveebist kuni veebipõhise resümeeni ja e-kaubanduseni haldab KALLYAS neid kõiki hõlpsalt ja mugavalt. KALLYAS on ka välkkiire, otsingumootoritele täielikult optimeeritud ja täiuslikult kooskõlas moodsate veebibrauseritega.

GutenX

Gutenxi WordPressi teema

Veebist alustamine pole enam liiga suur asi. Tugeva alglaadimisprogrammi WordPress teema abil saate oma veebiprojekti kiiresti alustada. Kui olete huvitatud ajaveebi käivitamisest, tehke seda GutenX-iga. GutenX on Gutenbergisõbralik tööriist – siit ka nimi. Lisaks on see optimeeritud ka kiireks laadimiskiiruseks ja SEO jaoks. Muidugi ei puudu GutenX ka täiesti reageerivast paigutusest, mis lihtsalt juhtub olema brauseriga ühilduv ja võrkkestavalmis.

Igasuguseid erinevaid paigutusi ootab iga GutenXi kasutaja. See tähendab, et teil on palju erinevaid kombinatsioone, mis aitavad teil minna kiiremini, kui alguses arvasite. Lisaks on GutenXil igasuguseid erinevaid päisestiile, kolmteist erinevat tüüpi postitusi, kleepuv menüü ja kontaktvorm 7. Võite hakata oma lugu jagama juba täna ja avaldada kõigile tugevat mõju.

Porto

Porto WordPressi teema

Porto teema on erakordselt paindlik, laetud teie veebisaidi hämmastavate kohandamisvõimalustega. See kena ja stiilne teema on ehitatud ka koos HTML5 ja CSS3 ning rakendab Bootstrapilt uskumatut reageerimisraamistikku, et olla täielikult reageeriv ja mobiilisõbralik. Lisaks pakub see WooCommerce’ile suurepärast tuge kõigi veebipoe üles seadmiseks vajalike tööriistadega.

Porto mitmekülgne kujundus sobiks hästi igasuguse ettevõtte, veebipoe, portfelli ja ajaveebisaidi jaoks. Sisseehitatud SEO täiustuste abil on Porto valmis abistama teie veebisaiti kõigi asjakohaste otsingute reas.

RAMS

RAMS WordPressi teema

RAMS on minimalistlik WordPressi teema, mis paistab silma peen ja elegantse kujundusega. See uuenduslik portfelliteema sobib ideaalselt kunstnikele, vabakutselistele ja loomeagentuuridele, kes sooviksid oma töid veebis tutvustada. See teema aitab kindlasti säästa palju aega silmapaistva ja paindliku veebisaidi loomisel.

Lisaks ehitasid loojad RAMSi kindla tahke raamistiku, kasutades Bootstrap 4 tehnoloogiat. Selle täielikult reageeriva teema eesmärk on sujuva suuruse muutmine erinevatel ekraanisuurustel ning kõrge eraldusvõimega ekraanidel terav ja selge. See tasane teema pakub piiramatuid kohandamisvõimalusi tänu sellele teemale pakitud Visual Live Composerile. Samuti on WPML valmis aitama teil luua mitmekeelset veebisaiti.

Bootstrap News

Bootstrap News WordPressi teema

Bootstrap News on WordPressi teema, mis on spetsialiseerunud meediale, uudistele ja ajakirjadele. See on ka ideaalne komplekt, et saada digitaalset versiooni mis tahes jutuvestmistest. Saate fantastilisi sisulehti, sealhulgas ajaveebid ja kontaktid.

Lisaks pakub Bootstrap News hiljutist postituslõiku ja eraldab lood neljas aspektis. Need on maailmauudised, viimased uudised, toimetus ja sündmused. Bootstrap News on lahe ülariba ja jalus, mis sisaldab sotsiaalmeedia ikoone ja päist. Selle abil saate oma „esilehed kohapeale panna“. Proovige lihtsalt ise järele proovida ja veenduge.

Medicol

Medicol WordPressi teema

Medicol on meditsiiniline WordPressi teema haiglate, kliinikute, apteekide, arstide, kirurgide, üldarstide jaoks ja sarnast tüüpi. See Bootstrapi WordPressi teema ühildub plugina Elementor Page Builder abil. See võimaldab teil luua lohistamise funktsiooniga lehe. Ühte rida kodeerimist pole vaja kirjutada. Lisaks sisaldab see selliseid funktsioone nagu täiustatud teemapaneel, tegevusele kutsumine, väljakutsete osa, kohandatud vidinad jne. Need funktsioonid võimaldavad teil luua võimsa meditsiinilise veebisaidi, mis köidab kõigi külastajate tähelepanu. Medicol on 100% mobiilvalmiduses, paindlik, brauseriteülese ühilduvusega ja võrkkestavalmis.

Kalium

Kalium WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kalium on hästi läbimõeldud, hoolikalt käsitööna valminud, äärmiselt tehnoloogiliselt arenenud ja piiritult loominguline WordPressi mitmeotstarbeline tundlik teema. See võimas teema loodi loomeprofessionaalide ja ettevõtete jaoks – alates arhitektuuribüroodest ja graafilise disaini ateljeest kuni vabakutseliste fotograafide, reisiajakirjanike ja paljude sarnaste loomevaldkondadeni välja. See on uskumatult võimas, kui seda kasutatakse veebisaitidel, mis peavad olema täiesti professionaalsed ja olemuselt uuenduslikud.

Kalium on ehitatud uusimate ja parimate veebitehnoloogiliste arengute abil. Samuti ulatusliku HTML5 kodeerimise ja CSS3-stiiliga, mis loob suurepäraseid, elegantseid ja tõhusalt veebisaite laadivaid tooteid. See loob sujuvalt muljetavaldavaid lehti ilma täiendava kodeerimiseta.

Iziklass

Iziclass WordPressi teema

Iziclass on värvikas ja reageeriv WordPressi lasteaia- ja koolieelikute veebiteema. See teema on ideaalne teema lapsega seotud veebisaitide loomiseks mõne sekundiga. Iziclassiga ei pea fantastiliste tulemuste saamiseks kirjutama kodeerimisrida. Funktsioonirikas ja mitmekülgne Iziclass muudab veebisaidi kujundamise lihtsaks ja kiireks. WP Customizer ja Rapid Composer võimaldavad teil oma veebisaidi kiireks ja hõlpsaks muuta.

Iziclass on hõlpsasti ligipääsetav raamistik mis tahes taustal olevatele veebimeistritele. Vastuvõtliku Bootstrap-tehnoloogia abil saate kasutajateni jõuda mis tahes seadmes ja brauseris. Tutvuge täna Iziclassiga ja laske neil tulla.

Bootstrap Lightpress

Valguspressi WordPressi teema

Bootstrap Lightpress on WordPressi teema Bootstrap abil, mida saate kasutada tähelepanuväärsete ja pilkupüüdevate isiklike ajaveebide koostamiseks. Sellel on 100% tundlik ja brauseritega ühilduv paigutus, mis töötab kõikides seadmetes nagu unenägu. Isegi võrkkesta ekraanide osas edastab Bootstrap Lightpress kogu sisu kogu aeg hämmastavalt.

Lisaks on Bootstrap Lightpress optimeeritud ka otsingumootoritele ja kiirusele. Nüüd saate oma projekti alustada peaaegu ajaliselt ning võimalikult vähese töö ja energiaga.

Mõned Bootstrap Lightpressi funktsioonid on müüritise võre, kolm paigutust, profiilimenüü ja ülanupp. Te ei soovi isegi vaikesätteid palju muuta, kuna ilus, puhas ja kaasaegne see on.

MediaTel

MediaTeli WordPressi teema

Mediatel on visuaalselt esteetiline WordPressi teema, mis on loodud videosisu kuvamiseks. See reageerib täielikult mitte ainult brauseritele, vaid ka seadmetele ja ekraanidele. Lisaks saate selle võrkkesta jaoks valmis pildikvaliteedi ja muljetavaldava kohandaja abil.

Saate ühilduvuse YouTube’i, Vimeo ja muude jaoks. Mediatelil on erifunktsioone, nagu näiteks automaatsed video pisipildid ja videolehed. Mõned neist töötavad selliste kategooriate jaoks nagu populaarseimad ja viimased postitused. Milliseid postitusi soovite kuvada, on teil täielik otsus ja vabadus. Pakutakse ka sotsiaalmeediaühendust Facebooki ja Instagrami jaoks. Mediatel on ideaalne teema ka veebivoogesituse, uudistekanalite või veebiajakirjade jaoks.

WPLMS

WPMLS WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Üks kõige usaldusväärsemaid WordPressi haridusteemasid pakub WPLMS ainulaadset toodet. Seda teemat saate kasutada ka kooli ja ülikooli veebisaitidel. Arendajad konstrueerisid selle teema Bootstrap-raamistiku abil, andes suurepärase kogemuse nii klientidele kui ka arendajatele. WPLMS Education WordPressi teema on väga võimas, kuid jääb siiski äärmiselt kasutajasõbralikuks. Lisaks ei vaja te oma töö jaoks palju programmeerimisteadmisi. Kindlasti ületab see teema kindlasti kõiki ootusi. Samuti sisaldab see kursusi, üritusi, galeriisid, liugurit ja laiendatud sisukogu. Samuti sisaldab see kasulikke lühikoode ja vidinaid.

Kokit

KoKit WordPressi teema

Teie kaubamärgi tõhusaks turustamiseks pole paremat viisi kui omada parimat digitaalagentuuri veebisaiti. Siin on Kokit, üks parimatest digitaalagentuuride WordPressi teemadest, mida peaksite oma ettevõtte jaoks hindama. See on võimas teema, mis on loodud Bootstrap-raamistiku ja WordPressi pistikprogrammide abil.

Lisaks integreerib Kokit ka tasuta, kuid samas võimsaid pistikprogramme. Üks, mida tasub mainida, on WooCommerce. See võimaldab teil oma veebisaidil luua täielikult toimiva poe, seega on võimalik müüa peaaegu kõike.

NewStore

NewStore WordPressi teema

NewStore annab teile kõik vajalikud tööriistad ja komponendid e-poe loomiseks, mis järgib kõiki uusimaid veebisuundumusi. See on üks parimaid e-kaubanduse WordPressi teemasid, millel on selle jaoks minimaalne puudutus. NewStore’i kasutamiseks pole õiget või valet vastust. See võib olla mööbel, rõivad, ehted, kotid, kingad ja ükskõik mis, NewStore on valmis kõigiks väljakutseteks, mis teil selle jaoks võivad tekkida. Selle võimsa WordPressi teema abil on teil esmaklassilise veebipoe loomisega turvaline ja turvaline.

Ablogia

Albogia WordPressi teema

Kui otsite oma ajaveebi jaoks lihtsat ja ilusat kaasaegset kujundust, on Ablogia teile hea valik. Teema pakub teile kohandatud päisepilte ja logo üleslaadimisvalikuid, et muuta päisesektsioon atraktiivseks.

See on minimaalne kujundus, mis tagab, et teie kasutajatel on teie ajaveebis suurepärased kogemused ja nad saavad teie sisu lugeda segamatult. See võib olla tõesti hea valik mis tahes isikliku ajaveebi või uudiste ajakirja tüüpi veebisaidi jaoks.

See on puhas, minimaalne ja SEO-sõbralik disain, mis tagab teie sisu parema paremusjärjestuse Google’i otsingutulemustes.

Eduma

Eduma WordPressi teema

Kui soovite luua suurepärase veebisaidi, mis on pühendatud õppimisele, võib see teema olla teie suurim liitlane. See on kindlasti üks parimatest WordPressi teemadest, mida praegu turul saate leida. Edumal on sujuv ja praktiline disain, mis kindlasti köidab palju lugejaid. Kodeerimise teadmisi pole vaja ja pole vaja palgata veebiarenduse eksperte.

See hariduslik WordPressi teema sisaldab ka suurt hulka esmaklassilisi funktsioone, mis lisati tasuta. Innukad õpilased saavad sisule juurde pääseda oma nutitelefonide, tahvelarvutite, sülearvutite või lauaarvutite kaudu. Kuni sellel on ekraan ja Interneti-ühendus, ühildub see teie hariduse veebisaidiga.

Artis

Artis WordPressi teema

Artis on WordPressi teema, mis on loodud loomingulistele isikutele ja professionaalidele. Teema on pakitud arvukalt demo-veebisaite, mis on kureeritud erinevate nišide ja paaride jaoks, millel on ainulaadsed portfooliostiilid, üle kolmekümne portfellitüübi, ulatuslikud kohandamisvõimalused, adaptiivsed pildid väiksemate seadmete paremaks vaatamiseks, ümbritseva e-kaubanduse kogemus minimaalse kujundusega ja palju rohkem.

Kui kaasatud on enamik populaarseid pistikprogramme, nagu Visual Composer, Revolution Slider ja LayerSlider, võite olla kindel, et saate selle teemaga suurepäraseid funktsioone. Nagu juba mainitud, on ka WooCommerce sujuvalt kogemustesse integreeritud koos käepäraste tootekujunduste, Ajaxi minikäru ja pilkupüüdvate hõljukiefektidega.

Blogora

Blogora WordPressi teema

Blogora teema on alglaadimisteema WordPress, mida saate kasutada tähelepanuväärsete ja pilkupüüdevate isiklike ajaveebide loomiseks. Sellel on 100% tundlik ja brauseritega ühilduv paigutus, mis töötab kõikides seadmetes nagu unenägu. Blogora teema on optimeeritud ka otsingumootoritele ja kiirusele. Nüüd saate oma projekti alustada peaaegu ajaliselt ning võimalikult vähese töö ja energiaga.

Mõned Blogora teema funktsioonid on müüritise võre, kolm paigutust, profiilimenüü ja tagasi ülanupp. Te ei soovi isegi vaikesätteid palju muuta, kuna ilus, puhas ja kaasaegne see on. Ärge raisake enam aega, vali Blogora teema ja laske kohe leht üles ja tööle.

Gurmee

Gurmee WordPressi teema

Gurmeerestoranide ja -kohvikute WordPressi teema on keeruline ja uuenduslik veebisaidimall, mida saate kasutada erinevate veebisaitide, näiteks restoranide, kohvikute, ettevõtte, äri-, isikliku, fotograafia ja isegi portfelli meisterdamiseks.

Sellel teemal on selle klõpsamiseks ühe klõpsuga demoinstaller. Loojad tegid selle teema ka klanitud ja hõlpsasti kohandatava raamistikuga ning ehitasid selle uusimale Bootstrapile. Nii saate vaevata luua reageerivaid, tõlkevalmis ja mobiilselt valmis veebisaite. Lisaks on see teema tundlik ja näeb välja hämmastav igat tüüpi seadmetes, alates lauaarvutitest, tahvelarvutitest ja lõpetades mobiiltelefonidega.

Kleo

Kleo WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kleo hoiab oma rikkalikku standardit kõigi aegade tipptasemel, et saaksite sellest töölaua ja vabakutseliste teenuste veebiplatvormi ehitamisel maksimaalselt kasu saada. See näitab ainult seda, et see Bootstrapi sotsiaalvõrgustiku mall on seal parim. Kleo pakub paindlikkust, mugavust ja funktsionaalsust, et luua lõplik veebiturg tööotsijatele ja teistele loovisikutele. Kleo meisterdamine on lõbus ning sellel on palju dokumente ja teematugesid. Sotsiaalmeedia on klientide / jälgijate saamiseks täielikult integreeritud. Erielementide hulka kuuluvad kalendrid, naharedaktor ja piiramatud värvivalikud. Sellel saidil on piiramatu päised ja videotaust.

Kokkuvõtteks

Pole kahtlust, et Bootstrap WordPressi teemade kasutamisel on palju eeliseid. Kõigepealt ei pea te disainereid palkama. Nii säästab see palju raha kui ka jõupingutuste kavandamine. WordPressi alglaadimise teemad säästavad ka teie aega, mille pidite investeerima lehtede pikkade koodide kujundamisse.

Lisaks kiirendab see teie värsket veebisaidi arendamise ülesannet, kuna see koosneb valmis kodeerimisplokkidest. See võimaldab veebisaidi prototüüpi luua kiiresti ja tõhusalt. Samuti pakub see mitmesuguseid skripte. Ja meediapäringute kirjutamine ei muutu enam teie peavaluks.

Lisaks abistab see tundlik võrgupõhine raamistik nii amatööre kui ka spetsialiste. Samuti pakub see teile paindlikkust oma teema elementide kohandamiseks.

See on meie nimekiri parimatest turul pakutavatest Bootstrap WordPressi teemadest. Kui soovite valida WordPressi teema, on parem otsida WordPressi teemat Bootstrapist, kuna need on paindlikumad, kohandatavad, atraktiivsed ja kasutajasõbralikud.

Olen kogunud parimad Bootstrap-i teemad, mis sellel postitusel saadaval on, ja lisame sellesse loendisse veelgi. Ärge unustage seda kollektsiooni järjehoidjate hulka lisada.

Kasutage neid ja andke mulle kommentaarides oma kogemusest teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map