20+ parimat ajaveebiteemalist WordPressi teemat isikliku ja vabakutselise ajaveebi jaoks

Parimad ajaveebi WordPressi teemad isiklikuks ja vabakutseliseks ajaveebimiseks

Blogi on suurepärane viis olla loov, kasvatada oma kaubamärki ja muuta oma kirjutamisoskust. Kõigist võimalikest blogimisplatvormidest on WordPress parim (või vähemalt arvame nii – just seda loete praegu loetava ajaveebi haldamiseks). WordPress teeb blogimise hõlpsaks ja ühe parima WordPressi ajaveebi teema abil saate alustada kirjutamist.


Oma ajaveebi teemasid vaadates tuleb arvestada järgmiste peamiste teguritega:

 • Paigutus: Valige kujundus, mis teile meeldib. Kui soovite müüritise võre paigutust, on pistikprogrammi installimise ja selle toimimiseks proovimise asemel lihtsam valida teema, millel on müüritise demo. Samamoodi – teie teema peaks olema reageeriv, et tagada teie ajaveebi hea väljanägemine kõigis seadmetes.
 • Postituse vormingud: Leidke teema, mis saaks hakkama meediumiga, mida soovite üles laadida. Ükskõik, kas soovite lihtsalt tavalisi postitusi, videoid, pildigaleriisid või tsiteerida, kontrollige veelkord, et valitud teema toetab neid vorminguid.
 • Sotsiaalmeedia: Iga hea blogimisteema hõlmab tuge sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeediaturundus on tohutu osa teie ajaveebi ja veebis olemise suurendamisest, mistõttu on nii oluline, et teie ajaveebi postitusi oleks lihtne jagada. Heal WordPressi ajaveebi teemal on tavaliselt postituste suhtlusvõrkude jagamise valikud, lingid päises / jaluses ja sotsiaalne vidin „jälgi”..

Need on vaid mõned funktsioonid, mis meie arvates peaks WordPressi vinge blogimise teema jaoks olema. Sõltuvalt teie enda vajadustest võiksite soovida ka teema WooCommerce ühilduvusega, sisseehitatud reklaamilõigud oma ajaveebi raha teenimiseks, automaatse esituse funktsioon (kui mõtlete vlogi alustamisele) jne..

Kui otsite parimaid WordPressi ajaveebi teemasid, leiate tõenäoliselt tuhandeid tulemusi tuhandetes. Mõne aja säästmiseks on siin meie loend parimatest ajaveebi WordPressi teemadest, millega alustada blogimist. Loodame, et teile meeldib!

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Kokku

Totaalne mitmeotstarbeline ja ajaveebistamise WordPressi teema: Müürsepa demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPressi täielik lohistamise teema on paindlik ja mitmeotstarbeline teema, mis sobib ideaalselt mis tahes veebisaidi kujundusega. See on enimmüüdud teema, millel on rohkem kui 32 000 rõõmsat klienti – seetõttu soovitame seda jätkuvalt! Sisseehitatud reageerimisvõime, RTL toe, A11y funktsioonide, kohandatud postitüüpide (portfell, töötajad, iseloomustused), hõlpsasti kasutatava lehe koostaja, esmaklassiliste animeeritud liugurite ja muu abil on Total teie veebipäeviku või veebidisaini projekti jaoks ilmne valik..

WordPressi mitmeotstarbelise ja ajaveebide teema kokku: Charlotte'i demo

Kokku sisaldab ka 40+ kiirinstalli näidisdemosid, sealhulgas Müürsepp ja Charlotte ülaltoodud blogi demosid. Nii saate lihtsalt installida näidisdemo, et oma veebisait käivitataks mõne minutiga. Teema sisaldab hulgaliselt ajaveebipõhiseid funktsioone, sealhulgas veerge, loendeid, uudiste paigutust, müüritise ruute ja kohandatavaid dünaamilisi lehemalle. Plus social on juba integreeritud – nii saate lisada oma postituste jagamise otse reaalajas kohandajas.

2. Tuhk (tasuta)

Ashe isiklik ja mitme autoriga tasuta WordPressi ajaveebi teema

Blogi loomine peaks olema lihtne – ja tasuta Ashe WordPressi teemaga see on. Selle uimastamise teema saab installida otse oma WordPressi juhtpaneelilt ja see sisaldab hõlpsasti kasutatavaid funktsioone, mis aitavad teil kaunist ajaveebi üles ehitada. Kasutage sisseehitatud valikuid kasti või täislaiusega saidi paigutuse jaoks, valige kohandatud taustavärvid Live kohandaja abil, laadige üles oma kohandatud logo ja palju muud. Ja kuna teema on reageeriv ja võrkkest valmis, näeb teie ajaveeb hea välja, kui teie lugejad on telefonis või arvutis.

Muud suurepärased teemafunktsioonid hõlmavad uimastamist esiletoodud kodulehe liugurit, paremat ja vasakut külgriba, esiletõstetud reklaamialasid (promoboksid), loendi paigutust, RTL-i ja tõlketuge. Plus Ashe ühildub selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu WooCommerce, et lisada e-poe pood, kontaktvormi 7, GDPR-i vastavuse pistikprogrammid ja enamus lehtede koostajaid (Elementor, Visual Composer, Beaver jne), nii et saate kujundada omalaadse paigutuse. Ja kui olete huvitatud sellest teemast veelgi rohkem kasu saama, saate seda uuemale versioonile üle viia Ashe Pro täpsemate kleepimis-, postitus- ja stiilivalikute jaoks.

3. Ajaleht

Ajalehe WordPress teema ajaveebidele, ajakirjadele ja muule

Ajaleht on WordPressi suurepärane teema mis tahes ajaveebi, ajakirja, uudiste väljalaskeava või mõne muu avaldamise saidi jaoks. Kuna olete kõigi aegade 10 enimmüüdud teema vahel (Envato-l), ei pea teid pettuma selle teema näiliselt lõputu võimsate funktsioonide loendis. Valige enam kui 80 demokujunduse, 810 ja enama kasutamiseks valmis olevate leheelementide ja kujundusmallide vahel blogipostituste, lehtede, kategooriate ja arhiivide jaoks. ainulaadse paigutuse kujunduse loomiseks kasutage intuitiivset pukseerimisfunktsiooni (koos kohandatud ruudustiku ja uudiste elementidega, mida teistes teemades ei leidu). Pluss sisseehitatud tugi AMP, YouTube, Adsense, ülevaated, bbPress, WooCommerce ja GDPR nõuetele seavad ajalehed ülitäpseks.

4. Activello (tasuta)

Activello tasuta WordPressi ajaveebi teema

Colorlibi Activello teema on armas ajaveebi teema, mis sobib suurepäraselt teie enda veebisaidi loomiseks. See mitmeotstarbeline teema on üles ehitatud Bootstrapile funktsioonidega liuguri, kohandatud autoriõiguse, lõpmatu kerimise, vektorikoonide, tundlike paigutuste, piiramatute värvide ja muu jaoks. Teema ühildub ka lisafunktsioonide saamiseks selliste populaarsete pistikprogrammidega nagu WooCommerce, Contact Form 7, Yoast SEO, JetPack ja W3 Total Cache. Lisaks on see täiesti TASUTA – mida mitte armastada?

5. Glamuur

Mitmeotstarbeline Glami ajaveebi teema

Alustage oma glam-ajaveebi GD Glauriga, mille autoriks on QDONOW. See armas teema pakub hulgaliselt lihtsaid funktsioone, nagu mitu kiirkäivituse demo (sealhulgas elustiil, ettevõtja, emme ja toidublogi), nii et teil oleks mõne minutiga hea väljanägemisega veebisait. Seejärel saate oma saiti kohandada 800+ Google’i fondi, kohandatud vidinate, esiletoodud piltide suuruse, paigutuste, värvivalikute ja muu abil. Lisaks Glamourile saate oma saiti ka raha teenida – WooCommerce’i poe ja etteantud reklaamriba alade (päised, külgriba, jalus ja sisulõigud all. Ja kui vajate abi mingil hetkel, pakub QDONOW tasuta installimist, üksikasjalikku veebidokumentatsiooni ja otsest e-posti tuge!

6. Rosmariin

Rosmariini tundliku ajaveebi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Rosmariin on armas WordPressi teema mis tahes stiiliblogi jaoks. Puhas ja särav paigutus on teie sisu jaoks ideaalne tühi kiltkivi. Teema sisaldab 5 erinevat ajaveebi paigutust, esiletõstetud liugurit, sisseehitatud värvivalikuid ja reageerivat kogu kujundusele. Rosmariiniga on kaasas ka kohandatud ajaveebide vidinad teie viimastele postitustele, promoboks, minu kohta, sotsiaalmeedia ja palju muud.

7. Divi

Divi mitmeotstarbeline, ajaveebi WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Divi teema on populaarne ja paindlik võimalus oma veebisaidi või ajaveebi loomiseks. Populaarsele Divi lehtiehitajale üles ehitatud on hulgaliselt hõlpsaid leheelemente, et lisada pilte, teksti, oskusi, pealkirju, e-posti optiine, otsida, kauplust, iseloomustusi, hinnakujundustabeleid, liugureid, portfooliot, tegevusele kutsuda, hägusid ja palju muud. Kuid mis kõige tähtsam – Divi vaikimisi ajaveeb on suurepärane alus teile blogimise alustamiseks. Looge koos ehitajaga hämmastav koduleht ja kasutage seejärel sisu lisamiseks postitusvormingute tuge (koos piltide, videote, linkide või galeriidega).

8. Rändamine

Wanderlust reisiblogi WordPressi teema

Wanderlust Bloggingi teema WordPress oli loodud seikluste jagamise lihtsustamiseks. Reisidele keskendunud ajaveebide või ajakirjade jaoks mõeldud teema Wanderlust sisaldab täislaiusega pilte, 10 postitusvormingu stiili, et teie meediume (pilte, videot, heli) kõige paremini kuvada, ja kasuliku Instagrami jaotis jaluse kohal, et näidata teile viimaseid pilte. Alustage kiiresti kolmest eelvormindatud kodulehe kujundusest, töö alustamiseks lisage oma postitused. Kas soovite kauplust lisada? Pole probleemi. Teema ühildub ka WooCommerceiga hõlpsalt kasutatava e-kaubanduse jaoks.

9. Mesa (tasuta)

Mesa tasuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mesa on täiesti tasuta, 100% GPL-i ajaveebiteema WordPressile, mis on loodud just siin WPExploreris. See lihtne müüritise ajaveebi stiiliteema sobib suurepäraselt teie uueks blogimiseks. Teemal on reaalajas kohandaja kaudu lihtsad stiilivalikud (reageerimise, päise, sotsiaalsete linkide, sisestusstiili / veergude, reklaamipaigutuste jms jaoks), palju postitusvorminguid (standard, pilt, galerii, video, heli ja tsitaat), kohandatud logo üleslaadimise, sisseehitatud jaluse ja külgriba reklaamid ning sotsiaalsete linkide valikud (päis ja vidin). Mesa on kiire ja lihtne viis oma ajaveebi üles seadmiseks ja käitamiseks!

10. Olsen

Olseni kerge blogi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Olsen Light on armas tasuta ajaveebi WordPressi teema, mida saate kasutada oma ajaveebi loomiseks. Kuigi on olemas premium-versioon (mida soovitame väga uuele versioonile üle viia), on Olseni valgusel kasulikke funktsioone teie sotsiaalmeedia integreerimiseks, Instagrami fotolüliti kuvamiseks, logo üleslaadimiseks, teie menüü konfigureerimiseks ja muudeks võimalusteks reaalajas kohandajas. Selle teema juurde kuuluvad ka ajaveebipõhised vidinad jaotise „Minust” jaoks, viimased postitused ja sotsiaalmeedia. Olseni teema ühildub ka Elementori, Divi ja / või SiteOrigini ehitajatega veelgi võimsamate lehe loomise võimaluste jaoks.

11. Hemlock

Hemlocki tundlik WordPressi ajaveebi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hemlock on püüdlik blogijatele uimastamise teema. Teemal on ainulaadne esiletoodud postituste kodulehe liuguri kujundus, mis aitab teil oma parimat sisu paremini näidata. Teema sisaldab kõiki funktsioone, mida me mainisime ja mis parimatel WordPressi blogimise teemadel peaksid olema – näiteks sisseehitatud suhtlusjagamine, palju postitusvorminguid ja kindlad paigutused (valige täislaiuse, külgriba või ruudustiku ajaveebi seast). Lisaks muudab lihtne disain selle kohandatavaks igas valdkonnas, näiteks moe-, tehnika-, äri-, aiandussektoris jne.

12. Amadeus Pro

Amadeus Pro WordPressi ajaveebi teema

Amadeuse ajaveebi WordPressi teema on suurepärane valik, kas soovite blogida hobina või aidata oma ettevõtet reklaamida. Amadeusega on veebisaidi ilmet ja tunnustust lihtne kohandada, kasutades piiramatute värvide, logo, sotsiaalsete ja paigutuslike valikute võimalusi (kõik need on käepärase teemavalikute paneelil). Lisage kodulehe liugur, kasutage kohandatavate külgriba vidinate eeliseid ja valige oma kodulehe paigutus (ruudustik või veerud), et luua omalaadne ajaveeb.

13. New York (ajaveeb ja pood)

New Yorgi WordPress Blog & Shop teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Neile, kes soovivad ajaveebi ärina luua, on New York üks parimatest poe- ja ajaveebiteemadest WordPress, mille saate valida. See on ideaalne teema, et luua elegantne ajaveeb, et jagada oma mõtteid ja näpunäiteid või asutada oma veebipood WooCommerce’iga. Teema sisaldab ainulaadset kodulehe postituste karussellit, stiilis vidinaid (sotsiaalsed, umbes, Instagram, hiljutised postitused jne), kahte menüüala, sisseehitatud jaluse Instagrami voovõrku ja kohandatavat autoriõiguse teksti. Lisaks hämmastavatele ajaveebifunktsioonidele on selle teemaga kaasas ka võimas kollase pliiatsi CSS-i redigeerija pistikprogramm, nii et saate mõne klõpsu abil näpistada mis tahes kujunduse osa!

14. Essence Pro

Essence Pro Blog WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Essence Pro on populaarne Genesise raamistiku kaunite ajaveebide lapseteema. Kuna see teema on üles ehitatud Genesisele, sisaldab see juba olulisi juurdepääsetavuse, kohandatud päise, reageerimisvõimet, tõlkeid, paigutusvalikuid, e-kaubandust ja põhilehtede paigutusi. Ent mis teeb Essence Pro ainulaadseks, on stiilne kodulehe kujundus koos esiletoodud pildi, uudiskirja optiini ja kihilise postitusvõrgu kujundusega.

15. Tindijutt

Tindijuttude ajaveebi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ink WordPressi ajaveebiteema muudab teie sisu jagamise lihtsaks. Teema kujundusvalikud on kõik korralikult ühendatud reaalajas kohandajasse, kus saate värve ja fonte muuta ning näha neid siis enne salvestamist reaalajas. Teema uimastatav pildivõrgu avaleht aitab uutel postitustel silma paista ja kuna teema on võrkkestaga valmis, saate üles laadida suuremaid ja julgemaid fotosid.

16. Köögivili

Köögivilja blogimise teema WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Veggie Food Blog teema on ilus valik oma saidi loomiseks blogipostituste, retseptide, videojuhendite või millegi muuga. See tundlik ajaveebiteema loodi toidublogijatele, kuid see toimiks suurepäraselt suvalise hulga ajaveebi fookuste korral. Värvide lihtsad kohandamisvõimalused, erinevad paigutused, leheehitaja tugi (sobib suurepäraselt koos Elementori, Beaver Builderi või SiteOriginiga), tõlkevalikud, RTL-ühilduvus ja kõik muu muudavad Veggie kindla teema.

17. Autentne.

Autentne elustiiliblogi WordPressi teema

Autentse elustiiliblogi teema sisaldab 9 erinevat demokujundust, mille hulgast saate oma ajaveebi kiireks ja lihtsaks alustamiseks valida. Valige oma lemmik, kasutades ajaveebivõrgu, liugurite, stiilsete ülekatete ja palju muud. Teemas on ka sisseehitatud lihtsad optid üle 67 teemaaspekti värvide kohandamiseks, päise kujundusvalikud (erineva menüü, logo ja sotsiaalsete positsioonidega), kohandatavad jaluse moodulid (lisage oma logo, sisestage oma Instagram või kasutage vidinaid), lisage videotausta, looge esiletõstetud postituste karussell ja palju muud.

18. Ananass (tasuta)

Ananassivaba Tumblog WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ananass on puhas ja lihtne pisipiltide stiilis WordPressi blogimise teema. Kui soovite alustada blogi ainult oma sotsiaalsete linkide ja sisuga, on see tõesti ideaalne teema. Ananassil on puhas tsentreeritud paigutus, lihtsad postitusvormingud (pilt, video, heli, tsitaat), värvikad kategooria sildid ja sisseehitatud sotsiaalmeedia integratsioon. Teema ühildub ka Yoast SEO (riivsaia jaoks), Kontaktvormi 7 ja kõige populaarsemate tasuta WordPressi pistikprogrammidega.

19. Piik

Maksimaalse müüritise võre ajaveebi WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Peak-teema on ruudustikul põhinev teema, mis sobib ideaalselt iga veebipäeviku või ajakirja jaoks. Teemaga on kaasas 2 erinevat kodulehe valikut automaatsete (müüritise) või kohandatud (määratlete pildi suurused) paanide jaoks, postituskork (esimesel tähel), mitu ühe postituse paigutust ja vormingut, sisseehitatud portfell, megamenüü suvand ja isegi kohandatud lehe pealkirja ribareklaamid. Peak-teema ühildub ka WooCommerce’i pistikprogrammiga – nii saate lisada oma poe või jagada siduskaupu oma lugejatega.

20. TheBlogger

TheBloggeri WordPressi ajaveebi teema

Parimate ajaveebi WordPressi teemade kaalumisel pidime loomulikult kaasama TheBloggeri. Selle ajaveebi teema oli loodud (arvasite seda), et blogimine oleks lihtne. Intuitiivsete kohandamisvalikute, sisseehitatud portfellivalikute, parallaksi taustaga, sissejuhatava taustavideo, WooCommendi ühilduvuse, värvivaliku ja ainulaadsete paigutustega on selle WordPressi ajaveebi teema jaoks palju armastust..

21. Bretagne

Brittany Kerge tasuta blogi WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Brittany Light on traditsiooniline ajaveebistiilis paigutus, mille vasakpoolne külg, ühe veeru sisu ja parempoolne riba on. Kuid just see teebki selle teema suurepäraseks! Sellel on kohandatud vidinate jaoks võimalused lisada oma sotsiaalmeedia linke, uudiskirja registreerumist, minu kohta jaotist ja Instagrami voogu. Teema kerge versioon on täiesti hea teema oma ajaveebi alustamiseks. Kuid kui soovite rohkem funktsioone (nt autorikast, värvivalikud, paigutused jne), soovitame minna üle versioonile pro.

22. Let’s Blog

Blogigem WordPressi teemat

Let’s Blog WordPress muudab ajaveebide pidamise imelihtne. Ühe klõpsuga demoimport, 300+ teemakohandaja sätted ja valikud, mitu ajaveebi paigutust (koos liugurite, päisepiltide, karussellide, ruudustiku jne), galeriide, kohandatud külgriba vidinate ja kohese otsinguga on Let’s Blogil palju suurepäraseid funktsioone. nii et saate luua oma sisule väärilise kujunduse.

23. aluspuu

Underwoodi loo ajaveebi WordPressi teema

Kui otsite isikliku ajaveebi loomiseks head teemat, ei saa te Underwoodi teemaga valesti minna. Sellel kaasaegsel kujundusel on julge tüpograafia, palju postitusvorminguid (kokku 9 piltide, heliklippide, videote, galeriide jms jaoks), 3 ainulaadset kodulehe paigutuse stiili, WooCommerce’i tugi, kujundatud Contact Form 7 väljad ja integreeritud sotsiaalmeedia.

24. Kaasaegne stuudio Pro

Kaasaegne Studio Pro ajaveebi WordPress teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Modern Studio Pro on veel üks Genesise lapseteema. See tähendab, et teil on kõik samad suurepärased omadused, mida olete Genesise vastu armastanud, koos mõne stiilse stiili lisaboonustega. See hõlmab kohandatud päiseid, taustapilte, värvistiile, lehekülje paigutusi, kohandaja valikuid jne. Lisaks lisab teema 2 avalehe vidina ala ja kena keskse logo päise stiili.

25. Retseptid

Retseptid Bloggingi teema Blogimine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Retseptid on stiilne blogimise lisatasu pakkuv WordPressi teema, mis sobib suurepäraselt lemmikretseptide jagamiseks kogu maailmale. See on suurepärane teema restoraniblogi jaoks, oma lemmikretseptide veganversioonide jagamiseks, copycat-retseptide ajaveebi pidamiseks või mõne muu toidublogi jaoks.

Toiduvalmistamine võib hõlmata palju katseid ja vigu, miks siis mitte jagada oma maitsvaid avastusi kogu maailmale? Retseptid on fantastiline toidublogimise teema, mille abil saate oma proovitud ja tõelisi retsepte avaldada ja jagada. Retsepti kohandatud postitustüübi abil on hõlbus lisada kogu teave, mida teie lugejad vajavad – sealhulgas ettevalmistamise aeg, küpsetusaeg, koostisosad ja palju muud.

Kui olete oma vingeid retsepte lisanud, sisaldab see teema lugejate võimalusi retsepti hindamiseks. Teema sisaldab ka sorteeritavaid retseptilehti, klõpsatavaid koostisosade loendeid, suvandit „Prindi retsept” ja retseptide autorite biosid (suurepärane, kui teie toidublogis on mitu kaastöötajat).

See teema on ka tõlkevalmis, sisaldab kohandatud vidinaid enim hinnatud ja uusimate retseptide jaoks, sisseehitatud teemavalikuid ning see on komplekteeritud lapseteemaga, mis on teie kohandamiseks valmis.

Järgmine samm: valige üks parimatest ajaveebi WordPressi teemadest ja alustage tööd!

Kõigi nende suurepäraste teemade puhul on teil vaja teha vaid kaks asja – valida üks ja alustada oma ajaveebi!

Teame, et blogimiseks on palju WordPressi teemasid, kuid on oluline valida teile sobiv teema. Leidke WordPressi ajaveebi teema, millel on kindel kood, head omadused ja teile meelepärane paigutus. Oleme loetlenud, millised on (meie arvates) parimad ajaveebi WordPressi teemad. Loodetavasti leidus meie suhtlusringis teie blogi jaoks paar kindlat võimalust.

Seejärel alustage oma sisu loomisega. Kui te pole kindel, kust alustada, proovige ajaveebi loomiseks meie lihtsat 5-etapilist juhendit. Paigutame WordPressiga oma ajaveebi alustamiseks kõik olulised osad (usaldage meid – see on lihtne).

Kas teil on küsimusi ülalloetletud teemade kohta? Või on teil mõni teema, mis meil vahele jäi, mis peaks teie arvates kuuluma meie parimate ajaveebiteemaliste WordPressi teemade loendisse? Jäta kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map