20+ parim WordPressi portfell ja galerii pistikprogrammid 2020. aastal

Parimad WordPressi portfoolio ja galerii pistikprogrammid

Kui olete loominguline tüüp, on teie töö kvaliteedi näitamine töö kindlustamisel üks mõjukamaid tegureid. Sellisena on oma töö stiililises portfellis kuvamine põhimõtteliselt oluline.


WordPressi vaikeversioon võimaldab teil postitustesse ja lehtedele pilte lisada, kuid see on üsna piiratud – kui soovite tõsiselt uusi kliente meelitada, ei lõika see seda lihtsalt ära. Pidage meeles: kui väidate, et olete professionaalne, loominguline inimene, siis vajate professionaalse ilmega, loomingulist portfooliot, eks?

Hea uudis: WordPressi jaoks on saadaval palju suurepäraseid portfelli pluginaid, mis võimaldavad teil oma töö jaoks ilusa vitriini ehitada. Paljud neist on algajasõbralikud ja piisavalt kohandamisvõimalustega, et muuta oma portfoolio endale sobivaks. Täna tahan teile tutvustada 20+ minu lemmikportfelli pistikprogramme.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Oluline ruudustik

Oluline ruudustik

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Essential Grid arveldab ennast piiramatute võimalustega universaalse võrguehituslahendusena. See on mitmekülgne WordPressi plugin, mida saate kasutada müüritise ruudustiku loomiseks ajaveebide, portfellide, galeriide, poodide ja muu jaoks.

Oma sisu kuvamine müüritise ruudustikuna on lihtne. Installige lihtsalt Essential Grid. Pistikprogramm töötab enamiku sisutüüpidega – postituste, lehtede, portfellide ja isegi teie WooCommerce’i kauplusega. Võite isegi täpsustada oma valikut konkreetsete kategooriate või siltidega, määratleda postikandja prioriteedid ja valida ka lähtepildi suuruse.

Kui olete otsustanud, millist sisu soovite ruudustikuna kuvada, on aeg oma sisu ilmet kohandada. Essential Grid sisaldab palju eelvalmis nahku, mille abil saate oma sisuvõrgustiku vinge välja näha. Kuid millegi täiesti kohandatud tegemiseks võite kasutada ka visuaalset naharedaktorit. Igal nahal on oma paigutus ja ülekattega stiil, millest paljud on animeeritud. Kui olete oma meistriteose loomise lõpetanud, on hõlbus lisada kohandatud ruudud igale postitusele või lehele. Pistikprogramm loob hõlpsasti kasutatava lühikoodi iga teie loodud võrgu jaoks. Kleepige see lihtsalt mis tahes asjakohasele postitusele, lehele või vidinaalale. Kõik ruudustikud reageerivad täielikult ja külastajad saavad neid filtreerida – saate selle valiku sisse või välja lülitada.

Essential Grid on vinge gridiehitaja WordPressi plugin, mis lisab suurepäraseid funktsioone igale WordPressi teemale. Lisatud lisavõimalustega paigutustele (kastides, täisekraanil või täisekraanil), WooCommendi ühilduvusele, kohandatud metavalikutele ja muule, mida olete kindlasti armastanud Essential Gridis!

2. JetPacki plaaditud galeriid (tasuta)

JetPacki plaaditud galeriid tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui eelistaksite tasuta pistikprogramm oma portfelli pilkupüüdvaks kuvamiseks, vaadake ainult JetPack. WordPressi enda kõik-ühes stiilis pistikprogramm sisaldab sisseehitatud tuge stiilitud plaaditud galeriidele. Sellega on galeriide lisamine oma veebisaidile ülilihtne (võib-olla pole vaja uut pistikprogrammi, kui olete selle juba installinud).

Jetpacki galeriid sisaldavad mõnda stiili (plaadid, ruudud, ringid), mitut veerusuvandit, kohandatud laiusi ja valikulist ühe pildigalerii vaadet. Ka portfellid reageerivad täielikult. Kui olete Jetpacki plaaditud galeriide funktsioonid aktiveerinud, sisestate galeriid tavalistesse postitustesse lihtsalt – välja arvatud juhul, kui need kujundatakse (automaatselt) vastavalt teie Jetpacki sätetele.

3. Võrk

Grid - tundlik WordPressi ruudukujuline plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Võrgustik on üks võimsamaid ehitajaid, kes loob oma kohandatud fotogalerii või portfellivõrgu (kuigi saate seda kasutada oma ajaveebi, töötajate lehe, iseloomustuste ja isegi oma WooCommerce Store’i ehitamiseks). Võrgu abil ei piirdu te ainult teatud arvu stiilidega – saate oma nullist luua. Nahaehitaja abil saate valida kohandatud fonte, hõljutada olekut, muuta meediumit, lisada animatsioone, määratleda katkendeid ja muuta elementide suurust. Seejärel rakendage oma kujundus ruudustikule, müüritisele või õigustatud paigutusele.

Kuid see pole veel kõik. Võrgustik sisaldab ka reaalajas ajakohastatud eelvaadet, toetab kohandatud postituse vorminguid, integreerub WPML-iga (tõlgete jaoks), sisaldab reguleeritavaid ridu ja veerge ning isegi täislaiuse / kõrguse ruute. Lisaks toetatakse paljusid meediumivorminguid, sealhulgas html, Vimeo, Youtube, SoundCloud ja muidugi ka pildid.

4. Portfelli ja galerii kujundaja

WordPressi portfelli ja galerii kujundaja

Portfelli kujundaja on veel üks suurepärane võimalus, kui soovite luua oma portfelli või galerii kujunduse. Installige lihtsalt pistikprogramm ja kasutage kaasasolevaid võimalusi oma ideaalse portfelli loomiseks. Valige ruudustik, müüritis, liugur või põhjendage paigutust leheküljega, laadige rohkem või laadige automaatselt. Lisage pealkirjade lingid, äärised, kasti varjud ja kohandatud värvid. Valige rohkem kui 50 pilti ja hõljutage hõljutatavaid efekte. Portfolio kujundus on ka täielikult reageeriv ja ühilduv sirvijatega.

5. NextGeni galerii Imagely poolt

NextGeni galerii autor Imagely

Rohkem kui miljoni allalaadimisega saab NextGen Gallery hakkama nii lihtsate fotogaleriide kui ka edasijõudnute professionaalsete vajadustega. Mõne minuti jooksul saate luua kauneid albumeid. Pistikprogramm saab fotosid üles laadida partiidena, aidates teil neid sortida ja jagades need rühmadesse. Töötades armatuurlaua vahekaardil Galerii, saate muuta suurust, värvi, stiili, valguskasti efekte, ajastust, üleminekuid ja hallata kõiki sätteid.

NextGen on tundlik ja ühildub enamiku teemadega. See võimaldab redigeerida pisipilte, importida metaandmeid ja kohandada valguskasti. Saate nummerdada oma albumi lehed, lisada piltidele teksti, vesimärki ja väliseid linke. Lisaks saate galeriisid parooliga kaitsta, lastes tagasi WordPressi loodusfunktsioonidele.

Tasuta pistikprogramm võimaldab külastajatel pilte vaadata slaidiseansside ja pisipiltidena, aga ka kompaktses või laiendatud albumis. Lisaks pakuvad erinevad premium-paketid erinevaid laiendusi. Need aitavad kuvada galeriid lisavormingutes, müüa fotosid veebis, lubada digitaalset allalaadimist, kuvada hinnakirju ja pakkuda kuponge.

6. UberGrid Responsive Grid Builder

UberGrid Responsive Grid Builder WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

UberGrid on üks parimaid WordPressi portfelli pluginaid, et luua galerii oma töö jagamiseks ja kuvamiseks. See on väga mitmekülgne pistikprogramm, mida saab kasutada ilusate ruudukujuliste ruudustike ehitamiseks: ruudustiku abil saate näidata oma portfelli, meeskonnaliikmeid, ajaveebi postitusi, pilte, kliendi logosid ja peaaegu kõike muud, mida mõelda võite! Pistikprogramm ühildub ka WooCommerce’iga, mis tähendab, et saate oma tooteid esitada stiilses ruudustikus.

Kasutage kaasasolevaid pistikprogrammi funktsioone kohandatud postitüüpi ruudustike ehitamiseks, filtrite rakendamiseks ja isegi valguskasti lisamiseks. UberGrid on ka hõlpsasti kohandatav. Seal on 12 lahtri paigutust, pealkirjade stiile, silte, vahevalikuid, ääriseid, plokkide suurust, fonte, värve ja animatsioone.

Võred on täielikult reageerivad ja näevad välja uimastatavad. Saate sisu käsitsi konfigureerida või pistikprogramm saab teie uusimad postitused, lehed, kohandatud postitused või WooCommerce’i tootelehed automaatselt läbi tõmmata – võite valida ka kaasamiseks teatud kategooriad. Ka iga ruudustiku kujundus on täielikult kohandatav: saate seada vaikimisi ja konkreetsed plokkide suurused, valida äärise stiili ja värvi ning valida ka kasutatava fondi näo.

Kui külastaja klõpsab ruudustikus asuval üksusel, kuvatakse laiendatud valguskast, mis võimaldab teil anda lisateavet – saate valguskasti lisada teksti, pilte, videoid ja Google’i kaarte. UberGridil on sisseehitatud valguskasti funktsionaalsus, kuid kui soovite midagi keerukamat, saab pistikprogrammi integreerida ka viie peamise valguskasti pistikprogrammiga: PrettyPhoto, JetPack Gallery, Swipebox, iLightbox ja FooBox. Konkreetse teabe otsimiseks mõeldud külastajatele saavad nad ka filtreerida, milliseid kategooriaid nad tahavad igas ruudustikus vaadata.

UberGrid saate lisada lühikese koodi abil suvalisele postitusele või lehele või spetsiaalse vidina abil igale vidinaalale.

Mis kõige parem – UberGrid ei vaja teie portfelli loomiseks ja kohandamiseks mingeid kodeerimise teadmisi. See toetab ka Vimeot ja Youtube’i – nii et kui teie tööd näidatakse paremini videos, saate neid hõlpsalt oma portfooliosse lisada.

7. Lihtne meediumigalerii

Lihtne meediumigalerii

Info ja allalaadimine

Easy Media Gallery Pro on kahtlemata üks kõige mitmekülgsemaid galeriiportfelli pistikprogramme ja tagastab teile kõigest 24 dollarit – seal on ka plugina tasuta versioon mis hõlmab piiratud funktsionaalsust.

Portfelli saate lisada pilte, galeriisid, fotoalbumeid, pildikarusselle, videoid, heli ja isegi Google Mapsi. Pistikprogramm optimeerib pilte SEO jaoks, lisades piltidele automaatselt alt-sildid ja pealkirjade atribuudid. See on ka väga mitmekülgne, toetades videoid 15 allikast ja heli kolmest allikast.

Easy Media Gallery on kasutajasõbralik, võimaldades teil üksusi lisada vaid mõne klõpsuga. Samuti on ülilihtne kohandada positsioneerimist, värve (saadaval on piiramatu arv värve) ja lisada portfoolio üksustele eriefekte. Lisaboonusena toetab pistikprogramm kümmet erinevat valguskasti stiili, kui külastajad klõpsavad teie portfoolio üksusel. Portfellid reageerivad täielikult ja hõlpsamaks navigeerimiseks võite valida filtrite lisamise.

8. Nimble Portfolio (tasuta)

Nimble

Nimble Portfolio on funktsioonirikas tasuta portfelli plugin WordPressi kasutajatele. Pistikprogramm võimaldab galeriisse lisada postitusi, lehti, kohandatud postitustüüpe (sealhulgas WooCommerce’i tooteid), pilte ja videoid. Galeriid ise näevad välja puhtad ja stiilsed koos tähelepanu haaravate ümmarguste pisipiltidega.

Galeriid reageerivad täielikult ja külastajad saavad neid filtreerida, et neid huvitavate objektide leidmine oleks lihtsam. Saate valida kaasatavate veergude arvu ja ikooni, mis kuvatakse, kui külastaja hõljub üksuse kohal. Kui külastaja klõpsab ühte pisipilti, ilmub ekraanile valguskast, et kuvada laiendatud pilt, video või helifail.

Nimble Portfolio pistikprogrammi saab laiendada lisatasu lisade ostmisega. Praegu on saadaval seitse – kaks nahka, neli valguskasti ja üks sortimisfunktsiooni laiendus.

9. Meediumivõrk

Meediumivõrk

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Media Grid on kasutajasõbralik, esmaklassiline portfelli plugin, mis võimaldab teil intuitiivse visuaalse gridiehitaja abil luua ilusaid, tundlikke ruute. Saate ruudustikku lisada pilte, videoid, heli, WooCommerce tooteid, teksti- ja pildiliugusid. Kui külastajad hõljuvad üksuse kohal, kuvatakse ülekate, mis annab lisateavet – kui nad sellel klõpsavad, ilmub stiilne valguskast, kuhu saate lisada täiendava kirjelduse ja kuvada sotsiaalse jagamise ikoone..

Külastajad saavad kõik ruudustik filtreerida, et aidata neil leida seda, mida nad soovivad. Samuti on palju kohandamisvõimalusi: saate määrata äärise suuruse ja värvi, piltide vahelise marginaali ja ülekatte värvi. Kui teil pole aega oma võrgu lõpmatuks kohandamiseks, et leida täiuslik seadistus, on saadaval kümme ühe klõpsuga eelseadet. Lihtsa lühikoodi abil saate oma ruudustiku lisada igale lehele, postitusele, kohandatud postitusele või vidina alale.

Samuti saate Media Gridi laiendada, lisades rohkem ülekatte stiile, ostes Media Gridi ülekattehalduri lisandmooduli hinnaga 15 dollarit.

10. Go Portfolio

Mine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mine – tundlik portfell WordPressi jaoks on esmaklassiline WordPressi plugin, mis muudab teie WordPressi veebisaidile toredate ja ainulaadsete portfellide lisamise lihtsaks. Go Portfolio sisaldab nelja erinevat stiili, mis kõik näevad välja rabavad, hõlmates hulga ülekatteid, pisipiltide suurust / kujundeid, animatsioone ja visuaalefekte.

Võib-olla armusite teemasse, mis ei sisalda portfelli kohandatud postitustüüpi, või võib-olla pole teie praegusel portfellil piisavalt võimalusi. Noh, Go-Responsive Portfolio WordPressi pistikprogrammi abil saate oma WordPressi saidile lisada ilusaid ja reageerivaid portfelle. Pistikprogramm töötab mis tahes kohandatud postitüübi või teie ajaveebiga, et anda teile võimalusi kujundada ja lisada oma kohandatud portfelle mis tahes postitusele või lehele. Installige lihtsalt pistikprogramm ja hakake oma meediumit lisama!

Mine – tundlik portfell WordPress töötab koos piltide, videote ja isegi helifailidega, nii et saate luua oma vajadustele vastava portfelli. Lisaks sisaldab pistikprogramm hulgaliselt suurepäraseid kohandamisvõimalusi. Kasutajatel on piiramatul arvul värve valida, üle 600 Google’i fondi, lisaks saavad nad valida iga üksuse suuruse ja vahekauguse, et saada ruudustik just teile meelepäraseks – saate ka määrata, kas teie ruudud on filtreeritavad. Valige 4 ainulaadse värvilise naha hulgast, lisage oma kohandatud kirjete vahekaugus (vertikaalne ja horisontaalne), valige ruudustiku- või karussellistiilis paigutus, kohandage pisipilte ja palju muud. Pistikprogramm ühildub isegi WooCommerce’iga, nii et soovi korral saate oma saidile lisada toodete ja teenuste portfelle.

Saate oma veebisaidile lisada nii palju ruute kui soovite, mis tehakse, lisades vastavale postitusele, lehele või vidina alale lühinumbri.

11. Envira galerii

Envira galerii valguskast

Info ja allalaadimine

Muidugi ei saa me unustada EnviraGallery. See pistikprogramm on veel üks suurepärane võimalus tundlike pildigaleriide lisamiseks oma WordPressi saidile. Tegime EnviraGalleri täieliku ülevaate mitte kaua aega tagasi, kuid just tipptasemel jõudmiseks sisaldab see pistikprogramm valguskasti tuge, kohandatud veeriseid, piltide kärpimist, mobiiligalerii valikuid, kohandatud pisipilte, kohandatud galeriiklasside tuge (arendajatele suurepärane) ja palju muud . Lisaks on palju lisandmooduleid mis tahes muude funktsioonide jaoks, mida vajate, näiteks Pinteresti integreerimine, sildid, slaidiseanssid, skinnid, täisekraani tugi ja palju muud.

12. Võre FX

Võrgustik FX

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Nelja ainulaadse nahaga Grid FX on väga mitmekülgne portfelli plugin. See võimaldab teil paigutada pilte, videoid, heli, ajaveebipostitusi ja WooCommerce tooteid stiilsetesse võredesse, Pinterest stiilis galeriidesse ja pildikarussellidesse.

Selle pistikprogrammi kohandamine on kuningas ja sellel on üle 80 erineva stiilivaliku. Võite valida paljude nahkade, valguskasti tausta, pealkirjade animatsioonide, värvide ja nuppude hulgast. Samuti saate määrata, kui palju üksusi portfellis kuvatakse, iga üksuse suurust ja veergude arvu.

Navigeerimise parandamiseks saavad külastajad ruudustikku filtrida, et leida seda, mida nad otsivad. Portfelli lisamine oma WordPressi veebisaidile on sama lihtne kui lihtsa lühikoodi kleepimine mis tahes postituse, lehe või vidina alale.

13. FooGallery (tasuta)

FooGalleri

Kui olete tuttav WordPressis postituse loomisega, on teil Foo Gallery abil galerii luua lihtne. See lisab postituse redigeerijasse nupu, millel peate klõpsama galerii loomiseks. Sisseehitatud meediumikogu aitab pildihaldust. Pistikprogramm võimaldab teil pilte pukseerida ja neid suvalises järjekorras korraldada. NextGen Gallery impordi tööriist teeb galeriide ja albumite importimise lihtsaks.

Lühikoodidega töötades saate galeriid kuvada kõikjal oma saidil. Mõne minuti jooksul saate kiiresti laadida reageerivaid galeriisid ja teravaid pisipilte. Seal on võimalus valida sisseehitatud galeriimalleid, kuid võite ka stiili panna nii galeriid kui ka albumeid CSS-iga. Sisseehitatud albumitele juurdepääsu saamiseks peate aktiveerima laienduse. Korralik valguskast on tasuta pistikprogrammi funktsioonide loendis. Plugina jaoks on tore see, et see tugineb laiendusraamistikule. See muudab selle nii kergeks kui arendajasõbralikuks.

Paljude lisafunktsioonide (nt videote lisamine) jaoks peate siiski ostma premium-laiendid. Pro funktsioonide hulka kuuluvad ka kaunid hõljukiefektid, lõpmatu kerimine ja täpsustatud leheküljendamine.

14. Kohandatud sisuportfell (tasuta)

Kohandatud sisuportfell

Kohandatud sisuportfell loodi enamat kui lihtsalt portfelle ja galeriisid silmas pidades. Selle disain võimaldab kasutajatel võimalust vahetada teemasid sisu kaotamata. Iga arendaja saab teema selle plugina peale üles ehitada.

Pistikprogrammiga töötamine on sama lihtne kui uute postituste või lehtede loomine. Looge lihtsalt oma portfelli jaoks üksikud projektid ja sildistage ja liigitage need kategooriasse. Saate lisada projekti üksikasju, näiteks pilti, URL-i ja kirjeldust, kohandada portfelli püsilinke ja muuta mis tahes projekti kleepuvaks. Kui ühendate pistikprogrammi rollijuhtimise pistikprogrammiga, saate lubada teistel oma veebisaidil portfelle hallata. Ja kui teie teema seda võimaldab, saate omada ka heli- ja videoformaate.

15. Supsystici fotogalerii (tasuta)

Pildigalerii autor: Supsystic

Supsystici fotogalerii pakub nii tasuta kui ka profiversioone suvalise arvu portfellide ja galeriide kuvamiseks. Tasuta versiooni abil saate luua tundlikke fotogaleriid ja sildistada neid linkide, ikoonide ja HTML-i pealdistega. Kujutiste kaitsmiseks võite lisada vesimärgi.

Selle pistikprogrammi abil saab teie veebisait sportida täislaiuses galeriisid ja kasutada paljusid paigutusi, kujundust, polaroidide ja stiiliefekte. Saate pilte oma sotsiaalvõrgustikust oma galeriisse importida.

Saadaval on mitmeid üleminekuefekte ja pisipiltide abil saavad kasutajad piltidele kiiresti juurde pääseda. Lühikoodid võimaldavad lisada galeriid kuhu tahes oma WordPressi. Kujutiste haldamine muutub selle pistikprogrammi abil lihtsaks, kuna see toetab hulgiüleslaadimist ja avaldamist.

Kategooriate ja lehekülgede lisamine oma galeriisse on võimalik ainult koos profiversioon. See versioon võimaldab teil ka galeriisse videoid lisada.

16. Pildigalerii lõppplaadid (tasuta)

Lõplikud plaadid

Pildigalerii Final Tiles on ideaalne pistikprogramm fotoalbumite kuvamiseks, toodete tutvustamiseks või fotode eksponeerimiseks. See kasutab paindlikke ruudustiku paigutusi, mis võimaldab teil segada igas suuruses maastiku- ja portreepilte. Teil võib olla Pinteresti tüüpi fotogalerii või plaaditud galerii ja ka videoid.

Spetsiaalse algoritmi abil säilitab pistikprogramm algse pildi suurused nii palju kui võimalik. Lisaks on pistikprogramm reageeriv, võimaldades sujuvat animatsiooni ka mobiilseadmetes.

Pistikprogramm toetab jagamist sotsiaalmeedias. Koos profiversioon on võimalik pilte filtreerida, kategooriaid lisada ja valida seitsme valguskasti seast. Pealkirjade ja piltide hõljumiefektid, piltide laadimisefektid ja WooCommendi tugi on samuti osa esmaklassilistest funktsioonidest.

17. Videogalerii

Videogalerii

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Sisu voogesitamiseks YouTube’ist, esitusloenditest, Vimeost või LiveDashist on valitud pistikprogramm videogalerii. Saate luua galerii, mis voolab mitmest galeriist, ja segada ja sobitada mitme voo videoteid ühes galeriis. Pistikprogramm on võrkkestaga valmis, mis tagab terava pildikvaliteedi.

Kui olete linginud galeriis olevad videod, saavad kasutajad valida esitusloendi hulgast. Videote saab mugavalt seadistada jätkama sealt, kus kasutaja pooleli jäi. Video pisipildid ilmuvad sotsiaalsetes kanalites. Galerii turvaliste varukoopiate loomiseks lihtsalt eksportige andmebaas. Analytics aitab teil jälgida kasutaja vaateid, eriti kasulik hariduskanalite jaoks.

18. Modula Grid galerii (tasuta)

Moodul

Nii Modula Grid Galerii tasuta kui ka tasulised versioonid aitavad luua keerukate ruudustiku stiilsete galeriide koos kohandatud veeristega. Teil on vaja ainult täpsustada maksimaalne kõrgus ja laius ning Modula viisard tellib pildid nii, et need näeksid suurepärased. Saate lisada üksikute piltide ja filtrite jaoks kohandatud pealdisi, et kasutajad saaksid teie galeriid siltide järgi sortida. Kuvarit saab muuta, kasutades 6 erinevat valguskasti ja 12 erinevat hõljukuefekti.

Kuigi Modula pole nii funktsioonirikas kui mõned selle loendi pistikprogrammid, on enamiku veebisaitide jaoks enam kui piisav. Pistikprogrammil on hästi disainitud ja hõlpsasti kasutatav liides. See võimaldab teil luua filtreeritava fotogalerii ja genereerida lühikoodid, mis aitavad teil neid lisada oma veebisaidi ükskõik kuhu. Saate lisada mitu galeriid, kasutades mitut kiirkoodi. Veelgi enam, sisseehitatud sotsiaalse jagamise funktsioon muudab piltide sotsiaalmeedias jagamise lihtsaks.

19. Kuupportfelli tundlik ruudustik

Kuubiku portfell

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui veebisait on ülekoormatud ja korrastamata, võib külastajal olla keeruline otsitavat leida. Kui see juhtub, ei kavatse nad pikalt kinni jääda – võimalus on kaotatud. Cube Portfolio pistikprogramm võimaldab teil organiseerida oma veebisaidi kõik aspektid stiilseteks ruutudeks, mis muudab navigeerimise palju lihtsamaks.

Cube Portfolio võimaldab teil lisada ilusale tundlikule võrgule postitusi / lehti, pildigaleriid, portfooliot, meeskonnaliikmeid, videoid, projekte ja isegi WooCommerce tooteid. Pistikprogrammil on kuus malli: neid on kolm spetsiaalse sisutüübi jaoks (ajaveebi postitused, kohtumine meeskonnaga ja mahlased projektid) ja kolm visuaalse kujunduse malli (müüritise, valguskasti ja täiskasti). Iga mall näeb välja uimastatav ja sisaldab ilusaid, sujuvaid CSS3 animatsioone – seal on 10 ruudustiku animatsiooni ja 11 pealdise animatsiooni. Igasse ruudustikku saab lisada piiramatu arvu üksusi, mida saab reaalajas eelvaate abil kasutada elav ehitaja. Samuti on iga mall täielikult kohandatav ja sellel on üle 20 erineva valiku.

20. Zoomfolio

ZoomFolio - WordPressi portfelli pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

ZoomFolio on vinge portfellihalduse WordPressi pistikprogramm, mis muudab loomise, kohandatud ja ainulaadsete portfellide lisamise WordPressi veebisaidile ülilihtsaks. Tegelikult on see nii suurepärane plugin, mida soovitasime oma ajaveebipostituses veebiportfelli loomise kohta.

Zoomfolio toimimise viis on lisada oma WordPressi installimisse portfelli kohandatud postitüüp. Nii saate sisestada portfoolio lühinumbrid oma teema ükskõik kuhu ja lasta neil postitusi oma uuest portfellist tõmmata. Portfellide kohandamine on sama lihtne kui nende lisamine, kuna pistikprogramm sisaldab lühikoodide generaatorit, et teil oleks iga kord hõlbus pildi täiuslikku pilti sisestada.

Soovitud portfelli loomiseks Zoomfolio abil on palju võimalusi. Saate luua tavalise fotogalerii, meediumigalerii või täisekraani (või “seina”) stiilis portfelli. Või võite luua ja ehitada puhta kliendilogide ruudustiku, värskete hiljutiste postituste ruudud, keritava klientide iseloomustuse jaotise või midagi muud. Mõne muu vinge funktsiooni hulka kuuluvad akordionitugi, tekstivalikud, hõljumisklapp, lehtmell ja palju muud.

21. Põhjendatud pildivõrk

Põhjendatud pildivõrk

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Põhjendatud pildivõrk on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mille abil on hõlbus lisada uhkeid õigustatud pildigaleriisid nagu Google ja Flickr oma WordPressi veebisaidile. Installige lihtsalt pistikprogramm, lisage oma fotod ja alustage kohandatud galeriide loomist!

Kui olete fotograaf, disainer või kunstnik, kellel on palju pilte, et jagada õigustatud pildi ruudustikku, on suurepärane viis seda teha. Vaike WordPress-galeriid on igavad ja pole midagi erilist, kuid selle pistikprogrammi abil saate luua kohandatud pildigaleriid, et lisada neid mis tahes postituse, lehe või vidina alale. Lihtsalt looge oma galerii ja sisestage oma lühikood – see on nii lihtne.

Selle pistikprogrammi suurepärane omadus on võimalus tõmmata pilte 7 erinevast allikast. Võite kasutada oma WordPressi meediagalerii pilte, viimaste postituste esiletõstetud pilte, RSS-voo pilte, haarata pilte oma NextGENi galeriist või tõmmata pilte oma sotsiaalmeedia kontodelt (Flickr, Facebook või Instagram). Nii ei jää teie lugejad kunagi pilti igatsema, hoolimata sellest, kuhu te selle algselt üles laadisite.

Põhjendatud pildivõrguga on kaasas ka üle 250 galerii sättevaliku, sealhulgas 20 erinevat ruudustiku paigutust, 7 valguskasti, kohandatud värvivalikud, lõpmatu kerimine või laadimine, kohandatud kuvasuhted, galeriifiltrid, pildi animatsiooni efektid, pisipildid ja palju muud.

Lõplikud mõtted

Kui teie eelnev töö on uute klientide kindlustamisel oluline tegur, on teie töö portfelli kuvamine absoluutne kohustus. Pidage meeles: see, kuidas te oma tööd eksponeerite, ütleb teie kohta peaaegu sama palju kui teos ise, nii et näidake seda uhkusega – seal on palju suurepäraseid WordPressi portfelli pistikprogramme, nii et teil pole vabandust räbal väljanägemisega portfoolio jaoks.

Või kui pistikprogrammid pole teie asi, siis vaadake meie parimat WordPressi portfelli teemasid. Teile on saadaval palju suurepäraseid võimalusi!

Kas on mingeid vingeid portfelli pluginaid, mille mul sellest loendist puudu on? Andke mulle allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map