20+ parim reklaamijuhtimise WordPressi pistikprogrammid 2020

Täna vaatame mõnda parimat WordPressi reklaamihalduse pistikprogrammi. Reklaamid aitavad teil oma veebisaidilt raha teenida. See on no-brainer. Kuid mitte kõik blogijad ei eelista oma Google’i reklaame oma veebisaidil kuvada. Mõni eelistab oma saidil reklaamipindade müüki, teised aga sponsoreeritud postitusi.


Igal juhul võivad abiks olla järgmised pistikprogrammid. Nii et ärgem olgem enam teie rahaks tegemise aeg ja saagem sellest aru! Siin on meie lemmikreklaamihalduse pistikprogrammid 2019. aastaks (mitte mingis kindlas järjekorras):

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. ADNING (WP Pro reklaamisüsteem) Premium WordPressi pistikprogramm

ADNING (WP Pro reklaamisüsteem) WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui teie WordPressi veebisait saavutab teatud liikluse taseme, saate oma veebisaidile reklaamide paigutamisega teenida palju raha. See pole midagi uut ja paljud Interneti-turundajad on juba aastaid reklaamitulude abil raha teeninud veebisaite ehitanud.

Pistikprogramm ADNING (endine WP Pro Advertising System) on suurepärane lahendus reklaamide haldamiseks ja kuvamiseks oma veebisaidil. Külastajad klõpsavad tõenäolisemalt ilusat, pilkupüüdvat reklaami, eks?

Mitu reklaamitüüpi

ADNING loob üllatavalt klõpsatavaid reklaame kuue uimastamise reklaamitüübiga:

 • Tavalised reklaamid: kuvatakse teie sisus või vidinaaladel
 • Reklaamides lendamine: libistage ekraani paremas alanurgas vaatesse
 • Hüpikreklaamid: hüppake külastajatele välja, et tekitada maksimaalset tähelepanu
 • Nurgakoorijad: reklaami kuvamiseks on teie veebisaidi parem ülanurk tagasi kooritud
 • Taustareklaamid: täisekraanireklaam asub teie sisu taga
 • Infolehe reklaamid: integreerub MailChimpiga, et paigutada reklaame teie loendisse saadetavatesse e-infolehtedesse

Saate mängida erinevat tüüpi reklaamidega, kuni leiate need, mis tekitavad kõige rohkem klikke. Minu arvates näevad nurgakoorijad ja taustreklaamid aga vapustavad välja.

WP Pro reklaamisüsteemi reklaamid

Samuti saate oma veebisaidil paigutada mitmesuguse kuju ja suurusega reklaame, et saaksite oma veebisaidi mis tahes ala monetiseerida. See hõlmab ka reklaami ruudustikku, mis võimaldab teil kuvada ühes reklaamiruumis mitu riba. Pistikprogramm toetab lühikoode, iframe ja vidinaid, pakkudes mitmesuguseid võimalusi oma veebisaidile reklaamide paigutamiseks..

Et vältida külastajate reklaamipimeduse all kannatamist – katastroof, kui reklaamid on teie peamine monetiseerimisviis -, võib pistikprogramm teie reklaame pöörata ka uimastavate üleminekuanimatsioonide abil. ADNING ühildub ka mitme peamise pistikprogrammiga, eriti Visual Composer ja Slider Revolution. See tähendab, et saate reklaame paigutada ükskõik kuhu kohandatud paigutusele või isegi pildiliuguri sisse. Pistikprogramm reageerib täielikult, seda on ülilihtne konfigureerida ja see sisaldab üksikasjalikku analüüsifunktsiooni teie reklaamide toimivuse jälgimiseks.

2. AdSense’i pistikprogrammi WP QUADS (Freemium)

AdSense'i pistikprogrammi WP QUADS

AdSense’i pistikprogramm on tõenäoliselt Google AdSense’i kõige lihtsam integreerimine teie WordPressi saidile. Pistikprogrammi tasuta versiooni abil saate oma WordPressi saidil kuvada reklaame mitmes piirkonnas, sealhulgas:

 • Külgriba vidinad
 • Postituse algus, keskpaik ja lõpp
 • Pärast märki “veel”,
 • Pärast postitustes olevaid pilte

Reklaami kuvamiseks kleepige vidinasse lihtsalt Google AdSense’i koodilõik. Samuti saate reklaame postituse mis tahes lõigu vahele sisestada, kasutades katkendid.

Pistikprogrammi WP QUADS Pro esmaklassiline versioon sisaldab täiendavaid lahedaid funktsioone, näiteks:

 • AMP reklaamid mis kuvab reklaame teie lehtede AMP-versioonides (vaadake meie juhendit AMP-ga alustamise kohta WordPressis)
 • Vastuvõtvad reklaamid – nii, et telefonides, tahvelarvutites ja lauaarvutites näeksid reklaamid täiuslikku pikslit.
 • Nähtavuse tingimused – mis võimaldab teil valikuliselt reklaame kuvada kas mobiilis, tahvelarvutis või lauaarvutis või nende kombinatsioonis.

Hinnakujundus algab 49 eurost ühe saidi litsentsi kohta ja sellega kaasneb 30-päevane tagasimakse aken, mis teeb sellest hea valiku nii sidusettevõtte turundajatele kui ka ajaveebide pidajatele.

3. WordPressi reklaami vidina Fre-plugin

WordPressi reklaami vidina tasuta pistikprogramm

WordPress Ad Widget on tõsiselt lihtne pistikprogramm, mis võimaldab teil oma WordPressi saidil kuvada nii Google’i reklaame kui ka kohandatud reklaame. Kui müüksite oma saidil reklaamiplekke, võiksite oma klientidele pakkuda mitmesuguseid võimalusi. Kuidas? Üle 55 reklaamivormingu abil saate reklaamida Facebooki lehti, Instagrami profiile ja palju muud.

4. Sam Pro tasuta WordPressi pistikprogramm

Sam Pro tasuta WordPressi pistikprogramm

Sam Pro Free Edition kuvab ribareklaamidega reklaame. Mis tähendab, et pistikprogramm valib hunnikust reklaamidest reklaami ja kuvab need teie saidil. Kirsside valimine põhineb siiski paindlikul loogikal, mis arvutab reklaami kaalu (või prioriteedi) ja eelnevalt määratletud piirangud. Eelmääratud piirangutega saate valikuliselt kuvada reklaame teatud lehtedel, postitustes, kategooriates, kohandatud postitustüüpides jne. Samuti saate reklaamide kuvamist ajastada ja piirata, võttes aluseks klõpsamiste näitamiste arvu..

Lisatasu lisandmoodulid hõlmavad hüpikaknaid ja sisseehitatavaid reklaame ning geosihtimist. Isiklikult ei kasutaks ma hüpikreklaame ega sisselogimisi, kui see pole uudiskirja registreerumise kast, eelistatavalt tasuta e-raamatu või muu sarnase pakkumisega.

5. AdRotate tasuta WordPressi pistikprogramm

AdRotate'i tasuta WordPressi pistikprogramm

AdRotate muudab reklaamihalduse lihtsaks. Saate kuvada oma kuulutusi või kolmandate osapoolte võrkudest, näiteks Google AdSense, DoubleClick jne. AdRotate võimaldab reklaamide perioodilist ajastamist ning arvutab klõpsud / näitamised täpselt välja ja kuvab saidil kõige paremini toimivaid reklaame..

Lisatasu versioon sisaldab lahedaid funktsioone, nagu geosihtimine, reklaamide blokeerija tuvastamine ja muud tööriistad, mis võimaldavad teil hõlpsalt müüa ja hallata mitut reklaamikampaaniat. Hinnakujundus algab 29 eurost ühe saidi litsentsi eest ja sellega kaasneb lisatasu tugi.

6. WP Bannerize Pro – tasuta WordPressi pistikprogramm

WP Bannerize Pro

Kui enamik teie kohandatud reklaamidest toimub mitte-Adobe Flashi bännerite kaudu, võib teie vastus olla WP Bannerize Pro. Pistikprogramm loob kohandatud postitüübi, mida nimetatakse „Ribareklaamid”. See võimaldab teil luua ribareklaame nagu postituse või lehe loomiseks.

Ribarežiimi loomiseks laadige esmalt üles või impordi ribareklaami pilt ja valige, kas soovite jälgida näitamisi ja CTR-i ning seejärel riba avaldada. Kui see on tehtud, genereeritakse ribareklaami lühikood. Nüüd saate lühikoodi abil ribareklaami kuvada mis tahes postituses, lehel või vidinaga piirkonnas.

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad geo-sihtimine, IP-piirangud, rollipõhise reklaami sihtimine ja täielikult virnastatud analüüsi juhtpaneel.

7. WP reklaamib seda (tasuta)

WP reklaamib seda tasuta pistikprogrammi

WP Advertize See on teie tavaline reklaamihalduse pistikprogramm, mis võimaldab teil kuvada Google AdSense’i kolmanda osapoole reklaame ja ka iseteenindusega reklaame. Oma reklaamide kuvamiseks võite valida üle 10 koha, sealhulgas külgriba vidinad. Lisaks võimaldab pistikprogramm teil keelata teatud tüüpi postituste, siltide, IP-aadresside, postituse autorite jne reklaamid.

8. Täpsemad reklaamid – reklaamide haldur ja AdSense

Täpsem reklaamide tasuta pistikprogramm

Täpsemad reklaamid on teie reklaamide haldamise pistikprogramm, mis sisaldab hulgaliselt kasulikke funktsioone, alates põhireklaamide loomisest kuni kolmanda osapoole reklaamide kuvamiseni ja geo-sihitud, väga kohandatava reklaamivõrgustikuni. Täpsemate reklaamide abil saate reklaame oma külastajate põhjal luua, kuvada, konfigureerida, filtreerida ja sihtida.

Pistikprogrammi WordPressi hoidla lehel saadaolevate tasuta funktsioonide täielik kirjeldus – soovitan teil enne selle loendi järgmisele pistikprogrammile liikumist see kiiresti läbi lugeda..

Täpsemad reklaamid pakuvad ka mitmesuguseid lisatasu lisandmooduleid, näiteks reklaamide müük, mis aitab teil oma saidil reklaamiplekke müüa. Lisatasu versioon lubab kasutada selliseid olulisi funktsioone nagu täiustatud aj-sissepritse, uuenduslikud reklaamipaigutuse alad, näiteks külgpäis, või hõljuvad reklaamid ja palju muud.

Pistikprogrammi premium-eksemplari hind algab Advanced Ads Pro puhul 29 eurost (ühe saidi litsents) või täpsema reklaamide paketi puhul 69 eurost, mis sisaldab kõiki lisandmooduleid ja tulevasi värskendusi.

9. AWPCP – kuulutuste tasuta WP pistikprogramm

AWPCP - kuulutuste pistikprogrammi vaba

Veel üks WordPressi klassifitseeritud pistikprogramm on teie klassikaline pistikprogramm, mis on loodud funktsioonirikka veebipõhiste kuulutuste lehe käitamiseks oma WordPressi veebisaidilt. Salastatud kuulutusi saab otsitavaks teha osariigi, riigi, kasutajanime või märksõna järgi. Lisaks saate kuvada Google AdSense’i reklaame. Heitke pilk WordPress-toega kuulutuste lehe funktsioonide täielikule loendile.

Mitmetest lisatasu moodulitest, nagu näiteks Authorize.net ja PayPal maksevärava integreerimine, kampaaniahaldur ja kupongimoodul, võivad muu hulgas olla rikkaliku kuulutuste veebisaidi haldamiseks väga kasulikud..

10. Täiustatud reklaamisüsteemi tasuta pistikprogramm

Täiustatud reklaamisüsteemi tasuta pistikprogramm

Täiustatud reklaamisüsteem toetab muude funktsioonide hulgas mitut reklaamipaigutust, reklaamide vaheldumist ja kampaaniate ajastamist ning eelarve läve. Saate müüa reklaame CPM, CPC ja CPP alusel. Pistikprogrammi esmaklassiline versioon toetab filtreeritavaid kampaaniaid, AJAX-laadijat, täpsemat ajastamist ja ilusaid diagramme analüüsi- ja statistikaosas.

11. Kuulude sisestamise tasuta WordPressi pistikprogramm

Kuulutuste sisestaja monetiseerimise WordPressi pistikprogramm

Ad Inserter Pro on ainus WordPressi pistikprogramm, mille peate sisestama mis tahes koodi WordPressi veebisaidile: reklaamid, ribareklaamid, vidinad, vormid, jälgimiskood, päise / jaluse kood, lühikoodid jne. See toetab praktiliselt kõiki WordPressi positsioone, mis on automaatseks sisestamiseks saadaval: enne / pärast postitust, enne / pärast sisu, enne / pärast lõiku, enne / pärast katkendeid, ajaveebilehtede postituste vahel ja kui teie teemal on mingi eriline paigutus, võite kasutada käsitsi sisestamist lühinumbri, vidina või PHP funktsioonikõne kaudu.

Ad Inserter Pro on eriti hea selliste reklaamide sisestamisel nagu AdSense ja Amazon. Iga ploki jaoks saate valida lõigu numbri (või suhtelise positsiooni lehel) ja joonduse. Võite ka täpsustada valikuid, et vältida reklaamide sisestamist piltide või päiste lähedusse. Saate teha Amazon Native Shopping -reklaame kontekstipõhiseks ja kuvada lehe sisuga seotud tooteid. Ad Inserter Pro toetab reklaamide ajastamist, reklaamide rotatsiooni ja GEO sihtimist riigi tasandil (töötab ka vahemällu). Samuti saate esitada erinevaid reklaame erinevates seadmetes (lauaarvuti, tahvelarvuti, telefon) ja määratleda erandid üksikutele lehtedele või postitustele, kuhu reklaame ei tohiks sisestada. Alamsaitide sätete piiramiseks on ka mitme saidi installimisel lisavõimalusi.

Koodide sisestamise silumine on koht, kus Ad Inserter Pro paistab. On palju funktsioone, mis aitavad teil teada saada, miks koodi ei sisestatud. Igal lehel saate automaatse sisestamise positsioone eelvaates vaadata, HTML-silte visualiseerida või sisestatud koodiplokke (reklaame) esile tõsta, et reklaami paigutust hõlpsamalt konfigureerida. Ja seal on ka üksikasjalik sisestuslogi, kust leiate teavet selle kohta, miks mõnda plokki ei sisestatud. Ja lõpuks saab iga koodiplokki eelvaatena aknas, kus saate joondamist ja stiili kohandada visuaalse CSS-i redaktoriga.

Ja arva ära mis? Natiivsete ostude reklaamide lisamiseks WordPressi postitustele kiidab Amazon ametlikult heaks reklaamide lisamise. Ad Inserter Pro algab 20 dollarist (kahekordse saidilitsentsi eest), mis võimaldab teil kuvada geosihtimisega reklaame ja toetab muude kasulike funktsioonide hulgas IP-de musta nimekirja..

12. WP-sisestage tasuta WordPressi pistikprogramm

WP-sisestuse tasuta WordPressi pistikprogramm

WP-Insert on vaieldamatult üks parimaid tasuta reklaamihalduse pistikprogramme. Sarnaselt enamiku selle kategooria pistikprogrammidega toetab ka WP-Insert mitut reklaamivõrgustikku, nagu Google AdSense, Clickbank jne. Kuid erinevalt teistest pistikprogrammidest pakub see tasuta geosihtimist, mis tähendab, et saate AdSense’i reklaame kuvada USA külastajatele ja Clickbanki reklaamid Ühendkuningriigi külastajatele. Muud lahedad funktsioonid hõlmavad Google Analyticsi integreerimist, juriidiliste teadete kuvamist, reklaami tükeldamist ja dünaamilist reklaamipaigutust mis tahes artikli keskel.

13. Nurgareklaami tasuta pistikprogramm

Nurgareklaami tasuta pistikprogramm

Nurgareklaam on lihtne reklaamihalduse pistikprogramm, mis kuvab reklaami teie WordPressi saidi vasakus ülanurgas (või paremal). See on kavandatud minimaalselt invasiivseks, et vältida halba kasutajakogemust. Kui kasutaja hõljub reklaami kohal, libistatakse see lahti ja kuvatakse see reklaam kogu vaateaknas. Niipea kui hiir on eemaldatud, naaseb reklaam oma endise oleku juurde. Selle pistikprogrammi abil saate kuvada olulisi teateid, tulevasi tutvustusi või korraldada salajast müüki.

14. Mehhiko WordPressi lihtsate reklaamide vidin

Mehhiko WordPressi lihtsate reklaamide vidin

Mehhiko hõlpsa reklaami vidin on lihtne pistikprogramm, mis võimaldab teil vidinas kuvada piiramatu arvu reklaame. Saate valida reklaami piirangu ühe kuva kohta, reklaame vahetada ja reklaamide kuvamise järjekorra juhuslikuks muuta. Samuti saate määratleda oma kohandatud suuruse või valida hulga eelnevalt määratletud (ja standardiseeritud) reklaamisuuruste hulgast.

15. Google AdSense’i tasuta pistikprogramm

Google AdSense'i tasuta pistikprogramm

Google AdSense by BestWebSoft on veel üks sissekanne AdSense’i toetava pistikprogrammi poolel koos võimalusega otse oma AdSense’i kontolt reklaame importida ja kuvada neid oma saidi mitmes piirkonnas, sealhulgas enne / pärast postitusi, lehti ja külgriba vidinaid.

16. Ads Pro Premium WordPress reklaamijuht

Ads Pro plugin - mitmeotstarbeline WordPressi reklaamijuht

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ads Pro pistikprogramm – mitmeotstarbeline WordPressi reklaamijuht on CodeCanyonis teine ​​enimmüüdud reklaamide haldamise WordPressi pistikprogramm. Lihtsamalt öeldes aitab see hallata teie reklaame oma WordPressi saidil. Pistikprogramm toetab kategooriatel, siltidel ja seadmetel põhinevaid filtreeritavaid reklaame. Seda saab konfigureerida reklaamide kuvamiseks ainult pärast seda, kui külastajad on saidil veetnud teatud aja ja see võib piirata seda, kui mitu korda kasutajatele seansse näidatakse. Lõpuks on sellel geograafiliselt sihitud reklaamid 20 erineva kuvamisstiiliga, mida saab paigutada üle 25 erineva paigutuse.

Juhul, kui soovite luua iseteeninduse reklaamiplatvormi, võimaldab pistikprogramm teil müüa kolme erinevat arveldusmudelit – CPC (klõpsutariif), CPM (maksumus 1000 kuvamise kohta) ja CPD (hind päevas). Toetatud makseväravate hulka kuuluvad Stripe, PayPal, WooCommerce ja pangaülekanne.

17. Aparg SmartAd – Premium WordPressi reklaamihalduse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Aparg SmartAd on reklaamide haldamise pistikprogrammide ruumis veel üks tugev konkurent. Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuuluvad vähemalt 75 hüpik- ja manustamisanimatsiooni, 25 reklaamipaigutuse piirkonda ja 5 toetatud reklaamitüüpi, sealhulgas pilt, video, Flash, kood ja iFrame. Sarnaselt enamiku pistikprogrammidega toetab see ka reklaamide rotatsiooni ja täpsemaid filtreerimisvalikuid siltide, kategooriate jms põhjal. Lisaks toetab see ka keelepõhist filtreerimist.

Pistikprogramm toetab ka kolme kampaaniatüüpi – taustreklaame, hüpikreklaame ja manustatavaid reklaame. Ja see tarnitakse täpsema statistika armatuurlaua abil. PDF-i ekspordifunktsioon on aruannete jagamisel reklaamikohaga ostjatega üsna mugav. Saate reklaame ajastada ja reklaamide automaatse peatamise konfigureerida kuupäeva, vaadete ja klikkide põhjal.

18. AdPlugg tasuta WordPressi reklaami pistikprogramm

AdPlugg tasuta WordPressi reklaami pistikprogramm

AdPlugg integreerib AdPlugg reklaamihaldusteenuse WordPressi. Mõelge AdPluggist kui veebipõhisest SaaS-i reklaamihaldusplatvormist. Tsentraliseeritud armatuurlaual saate konfigureerida ja ajastada mitut reklaami, seadistada reklaami ja ribareklaami rotatsiooni, jälgida klikke ja muud statistikat kõigi oma saitide jaoks. Kui teil on mitu veebisaiti (töötab WordPressil või muudel sisuhalduslahendustel), saab AdPlugg kuvada nendes platvormides reklaame ka nende vastavate pistikprogrammide kaudu!

Pistikprogramm on tasuta kuni 100 000 näitamist kuus ja toetab ainult piltreklaame. Tasulised plaanid algavad 10 dollarist kuus ja toetavad mitut tüüpi reklaame, sealhulgas video-, vahereklaame, kolmanda osapoole reklaame (Google AdSense jne) ja muud.

19. WordPressi dünaamiline märksõna sisestamise lisandmoodul

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui juhite dünaamiliste märksõnadega AdWordsi kampaaniaid, on see teie jaoks. Neile teist, kes ei tea, mis see on, lubab Google AdWords teil oma reklaami teksti teatud osad asendada kasutatud otsingusõnaga.

Oletagem näiteks, et esitate märksõnadega reklaami nahast iphone ümbrised. Kui keegi otsib punased nahast iphone ümbrised, siis kuvatakse teie reklaam, kui olete oma reklaami sees hoidnud keskmine matš. Nüüd muudab dünaamilise märksõna sisestamise abil Google teie reklaami, lisades või asendades reklaami koopia otsitud märksõnaga. Meie näites sõna punane sisestatakse dünaamiliselt reklaami teksti.

Kujutage sama ette oma sihtlehega. Kui külastaja saabub teie sihtlehele kindla otsingusõna abil, muudaks WordPressi dünaamilise märksõna sisestamise pistikprogramm sihtlehe koopiat dünaamiliselt, et see sisaldaks sama märksõna.

Kuidas saab seda reklaamihalduses kasutada??

Kui müüte oma saidil CPA-põhiseid reklaame, parandab Google AdWordsist hüper-sihitud klikkide saamine teie konversioonide võimalusi.

20. Kuulutab detektorit Ultimate Premium WordPress

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lihtsamalt öeldes võimaldab Adverts Detector Ultimate pistikprogramm teil oma saidi sisu kuvada või peita olenevalt kasutaja päritolust. Avastatavate allikate hulka kuuluvad sellised otsingumootorid nagu Google ja Yandex; reklaamivõrgud nagu Google Ads ja Yandex Ads; ja sotsiaalmeedia võrgud nagu Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr jne.

Nüüd saate selle pistikprogrammi abil oma Facebooki fännidele ja Pinteresti jälgijatele näidata teist lehte.

21. Sisestage Post Ads Free WordPress Plugin

Sisestage reklaamide tasuta pistikprogramm WordPress

Postitusreklaamide sisestamine on väga lihtne, kuid tõhus pistikprogramm. See lisab teie Google AdSense’i reklaamid lihtsalt teie postituste ja lehtede lõikude vahele. See on tõhus viis kolmandate osapoolte reklaamikoodide automaatseks lisamiseks igasse postituse, lehe või kohandatud postituse tüüpi. Reklaamide paigutamise osas on nii sisu kui ka automaatne Googeli AdSense’i süstimine.

Parimate reklaamide haldamise WordPressi pistikprogrammide sõlmimine

Reklaamid on üks lihtsamaid viise oma veebisaidi raha teenimiseks. Saidi reklaamipindade müümine on suurepärane viis oma tulude suurendamiseks ja sellel on palju eeliseid. Siin on minu kolm peamist põhjust, miks ärimudelit armastada:

 • Reklaamipindade müümine annab teile õiguse valida, milliseid reklaame oma saidil näidata. See annab teile vabadus oma saidi kasutajakogemuse juhtimiseks.
 • Näiteks kui pidate moe- või meiginippide ajaveebi, saate oma toodete või reklaamidega otseselt seotud toodete reklaame näidata. See võib potentsiaalselt parandada teie saidile paigutatud reklaamide klikkimise määra.
 • Mida sihipärasem on teie veebisait, seda suuremaid klikke (ja konversioone) teie reklaamid saavad. Teie reklaamide ostjad on õnnelikud, hoiate kasutajakogemuse puutumatuna ja teenite tehingust tonni raha.

Sarnaselt reklaamipindade müügi ja muude reklaamivormidega peen reklaam sisaldab teie ajaveebi artiklites sponsoreeritud postitusi ja tootesoovitusi. Eetiliselt ärge kunagi sponsoreerige toodet, mida te pole isiklikult proovinud / testinud. Nii riskite oma lugeja usalduse reetmisega. Ja pangem selle märkusega see pidu kokku!

Mis on teie lemmik reklaamide haldamise pistikprogramm? Kas jätsime ühe vinge plugina kahe silma vahele? Andke meile allpool kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map