20+ parim kontaktvorm 7 laiendused ja lisandmoodulid

20+ parim kontaktvorm 7 laiendused ja lisandmoodulid

Kontaktvormi 7 kohta on palju räägitud, kuid öelda on veelgi. Näiteks kas teadsite, et olemas on sadu hämmastavaid kontaktvormi 7 pikendusi? Jah jah, kontaktvormil 7 on oh-nii toredad lisandmoodulid. Me räägime võimsatest laiendustest, et teie vorme kõigil põnevatel viisidel laadida.


Te nõustute, et Kontaktvorm 7 on üsna populaarne kontaktivormi pistikprogramm, mis hõlmab enam kui 5 miljonit aktiivset kasutajat. Ma kasutan seda ise, kuid kuni teise päevani ei teadnud ma kunagi, et need laiendused on olemas. Selgub, et ma saan oma vorme keerata ükskõik, kuidas ma tahan, ja see on põnev. Oota, on tunne, et unustan midagi olulist. Jah, kontaktvorm 7 on täiesti tasuta.

Kui kasutate kontaktvormi 7, tere tulemast suurele tutvustamisele. Kui kasutate mõnda muud kontaktvormi pistikprogrammi, näeme kommentaarikastis. Me ütleme seda seetõttu, et meile meeldiks teie ülevaade parimate kontaktivormi pistikprogrammide kohta – nii tasuta kui ka lisatasu kohta. Kas teil on lemmikvorm Kontaktvorm 7? Jagage seda ka. Ootame teie tagasisidet alati.

See, mis teilt välja tuleb, kaevakem sisse.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Drop Uploader Premium faili üleslaadimise lisandmoodul CF7 jaoks

CF7 jaoks faili üleslaadija lohistamine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Vormi loomisel on palju põhjuseid, miks võiksite lubada kasutajatel manuse üles laadida. Ükskõik, kas soovite lisada valiku tööotsingute jätkamise üleslaadimiseks, fotode saamiseks konkursi jaoks või tugiteenuste saamiseks tõrgete logisid või midagi muud, on CF7 langusüleslaadija teie parim valik. See hõlpsasti kasutatav pistikprogramm muudab kõik teie vormid kasulikumaks!

Lisage mitu üleslaadimisvälja, seadke üleslaaditud failide arvule piirang, lisage faili maksimaalne suurus ja isegi piirake failitüüpi (kontrollige Drop Uploader tegevuses enda nägemiseks). Võite valida ka faili pisipildi kuvamise valiku (suurepärane piltide jaoks) ja üleslaaditava faili valimiseks lubada pukseerimist või sirvimist või sirvimist.

Mis kõige parem, saate ühendada Drop Uploaderi oma Dropboxi kontoga. Nii et kui kasutajad esitavad faile, saate need otse konkreetsesse alamkausta. Ja saate lubada teatised, et saata teile otse üleslaaditud faili manus, link failile või mõlemad. Kas olete mures GDPR pärast? Kasutage faili automaatseks kustutamiseks määratud päevade arvu järel lihtsalt suvandit Drop Uploader kustuta vanad failid.

Stiili osas sisaldab Drop Uploader kohandatavaid värvivalikuid ääriste (pluss ääriste paksus), hõljukite, edenemisribade, pealkirjade ja ikoonide jaoks. Muude funktsioonide hulka kuulub brauseriülene ühilduvus, AJAX-i üleslaadimine, lokaliseerimise tugi ja mitmete pistikprogrammide tõlked (inglise, hispaania, prantsuse, itaalia, saksa, vene ja ukraina).

2. Võtke ühendust vormi 7 Honeypoti tasuta pistikprogrammiga

Võtke ühendust vormi 7 mesinädalate pikendamisega

Pange see Honeypoti laiendus lihtsalt kontaktivormi 7 ja teil on rämpsposti valvur nagu mitte kellelgi teisel. Jällegi, captcha pole, nii et jah! Kes leiutas ikkagi captcha? Pistikprogramm töötab nagu WPBruiser, kuid te ei pea installima kahte pistikprogrammi. Kuid see pole mahlane osa; sellel kontaktvormi 7 laiendil on üks roll ja ta täidab seda rolli imeliselt.

Rämpsposti robotid täidavad kõik vormide väljad, kuna nad on selleks kodeeritud. Nad täidavad teie kontaktvormi 7 vormid ja loobuvad nende kasulikust koormusest – lõpututest rämpsudest ja kohutavatest linkidest, mis on teie ajaveebi jaoks sama mürgised kui linkide mädanemine (sellepärast peaksite katkised lingid parandama). Inimesed seevastu täidavad ainult nähtava vormi väljad.

Lühike lugu, rämpsposti robotid käivitavad vormiväljad, mida inimkülastajad ei näe ja muudavad vormi kohapeal kehtetuks. See tähendab, et rämpsposti robotid likvideeritakse ammu enne nende sattumist teie saidile.

3. WPBruiseri kontaktvorm 7 – Premium Extension

WPBruiseri kontaktvormi 7 laiendus

Jah, seal on kontaktvorm 7 laiendus, mida tuntakse kontaktvormina 7. Jah, ja see on WPBruiseris olemas. Kui elate kivi all, võimaldab WPBruiser teil oma blogis rämpsposti lõpetada ilma tüütute captcha-piltideta. Kasutan ka WPBruiseri ja arvan isiklikult, et see on üks parimaid rämpsposti vastaseid pistikprogramme. Installige lihtsalt pistikprogramm ja mängige.

Varem tuntud nimega Goodbye Captcha on WPBruiser ülim tasuta rämpsposti pistikprogramm. Selle laiendusega hakkavad asjad kuumemaks minema. See võimaldab teil lisada kontaktivormi 7 vormidele WPBruiseri rämpspostimõrva osavuse. Lihtne paigaldada ja konfigureerida.

Märkus. Selle konkreetse laiendi kasutamiseks peate installima WPBruiseri.

4. Võtke ühendust vormi 7 tasuta PayPali ja ribatriibiga

Võtke ühendust vormi 7 tasuta PayPali ja triibulisaga

Teie kontaktvorm ei pea koguma ainult klienditeavet. Tule nüüd, sa saad teha palju enamat, näiteks muuta oma vormid kontrollilehtedeks juhuks, kui peate müüma enimmüüdud teema või e-raamatu. See on lihtsalt üks paljudest võimalustest, mille abil saate kasutada kontaktivormi 7 PayPali lisandmoodulit.

Kui olete sellest kõige vähem huvitatud, on sellel pistikprogrammil kaasas mõned vahvad funktsioonid, näiteks võimalus määrata üksuse nimi, hind ja SKU / ID, kõigi 25 PayPali valuuta, 18 keele ja automaatse ümbersuunamise tugi. Te pole seda kõike kuulnud; seal on veel PRO-versioon, millel on rohkem funktsioone.

Selle laiendi abil saate vaid mõne hiireklõpsu kaugusel müüa PayPali kaudu, kasutades kontaktvormi 7.

5. Moana kontaktvorm 7 Builder Premium Plugin

Moana kontaktvorm 7 Builder Premium Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kohandage ja looge vorme kontaktvormiga 7 ja Moana ehitaja laiendiga. Moana võimaldab oma vormide loomisel kasutada WPBakery lehtede koostajat. Redigeerimise abil saate oma vormide paigutust hõlpsalt redigeerida! Lisage veerge, uusi välju ja palju muud, ilma et peaksite koodi sisestama.

6. Võtke ühendust vormiga 7 MailChimp Extension

Võtke ühendust vormiga 7 MailChimp Extension

Tervitame Renzo Johnsoni, kutti, kes tõi meile Kontaktvormi 7 MailChimp Extensioni, mis – kui teil on huvi – annab teie nimekirja koostamisele palju jõudu. Lisaks lugejate teabe kogumisele saate kasutajad tellida suvaliselt ettemääratud MailChimpi loendi automaatselt.

Seda kontaktvormi 7 MailChimp-laiendit on lihtne kasutada, see toetab mitut meililisti ja sellel on kohandatud väljad, lubamise märkeruut iga vormi lõpus ja ühe- või kahekordse liitumise tellimisvalikud. Seda laiendust uuendatakse regulaarselt ja selle seadistamine nõuab vähem kui 2 minutit.

7. Võtke ühendust vormi 7 hüpikteate premium laiendiga

Kontaktvormi 7 hüpikteate lisatasu laiendus

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Muutke oma kontaktvormi 7 vormid professionaalsemaks, lisades valideerimise ja eduteate hüpikaknad. Nii saavad kasutajad teada, millist lisateavet on vaja või kas nende vorm on esitatud. Pistikprogramm sisaldab 10 eelseadistatud värviskeemi, mis kõik reageerivad.

8. Võtke ühendust vormi 7 kulude kalkulaatori lisandmooduliga

Võtke ühendust vormi 7 kulude kalkulaatori lisandmooduliga

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kas pakute kohandatud teenust? Võib-olla veebidisain? Üks lahke riietus? Arhitektuuriplaanid? Äri ülevaade? Või mõni teine ​​eritellimusel pakutav? Kontaktvormi 7 kulude kalkulaator on lihtne pistikprogramm, mis lisab teie vormidele pakkumise ja kulude kalkulatsiooni valiku.

Lisage hindade ruudud, raadionupud, rippmenüüd või liugurid. Kohalike või käibemaksu arvestamiseks saate luua isegi maksivälju. Seejärel looge valikute summeerimiseks väljad kokku. See on suurepärane võimalus saada täpsemat pilti kliendi vajadustest ning saada kliendilt kiire ja lihtne hinnapakkumine.

9. Võtke ühendust vormi 7 mitmeastmelise vormiga

Vormi 7 mitmeastmelise vormi pikendamine

Kasutajakogemus nõuab, et loome lühivormid, mis koguvad teavet, kuni lugeja huvi kestab. Pikad vormid on no-go. Ei ei. Ei. Miks on see? Nende täitmine on kurnav, sest tänapäeva Interneti-maailmas, kellel on niikuinii aega?

Mida teha, kui peate koguma rohkem teavet? Võib-olla vajate, et külastajad täidaksid küsitluse, mis ületab ainult isikliku teabe. Kuidas hoida lugejat piisavalt kaua huvitatud, et oma pikemaid vorme täita? Seal on psühholoogiline trikk, mille abil saate oma eelise ära kasutada ülima kerguse ja tohutu kasuga.

Trikk seisneb teie välja tõmmatud vormide jagamises mitmeks osaks, mida just see mitmeastmeline vormilaiend teeb. Saate navigeerimiseks lisada igasse sammu isegi “eelmise” nupu. Kontaktivormiga 7 on lihtne integreeruda. Peaksite kiiresti looma pikki, kuid kaasahaaravaid vorme.

10. Võtke ühendust vormi 7 seitsmeastmelise pikendusega

Võtke ühendust seitsme 7-astmelise Pro-pikendusega

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge samm-sammuline vorm kontaktvormiga 7 ja lisandmooduliga Multi-Step Pro. Sarnaselt äsja mainitud tasuta pistikprogrammiga saate oma vormide intuitiivsemaks muutmiseks kasutada rakendust Multi-Step Pro. See on suurepärane viis muuta keerulised vormid kasutajate jaoks paremini hallatavaks.

Miks valida Pro? Vertikaalse või horisontaalse orientatsiooni jaoks lisatud funktsioonide tõttu tuleb sammude valideerimine kinnitada viimane samm, kohandatud stiil (värvid, taust ja tekst) ja palju muud. Lisaks on pistikprogramm täielikult reageeriv, ühildub brauseritega ja sobib suurepäraselt iga WordPressi teemaga.

11. Võtke ühendust vormi 7 skins tasuta lisandmooduliga

Kontaktvormi 7 skins tasuta lisandmoodul

Üksinda puudub kontaktvorm 7 välimuse osakonnas. Kuid ühendage see kontaktivormi 7 skins laiendiga ja olete absoluutne võitja. See, kas teate koodi, pole oluline; saate hõlpsasti luua ilusaid vorme, kasutades mitmesuguseid malle ja stiile.

See laiend on kasutatavuse osas üsna mulgustatud. Pistikprogramm aitab teil luua laia valiku lihtsaid ja keerulisi vorme, kasutades eelvalmis mallide kogumit, mida saate oma südame sisu jaoks kohandada. Selle laiendiga on kaasas lisandmoodulite loend, mida saate kasutada vormidele täiendavate funktsioonide lisamiseks.

12. Võtke ühendust vormiga 7 reCaptcha v2 tasuta lisandmoodul

Võtke ühendust vormiga 7 reCaptcha v2 tasuta lisandmoodul

Algselt võttis kontaktvorm 7 sisse reCaptcha sisseehitatud toe, kuid pärast versiooni 5.1 väljaandmist see funktsioon kaotati. Kuid ärge muretsege – tasuta reCaptcha v2 laiendiga on seda lihtne tagasi lisada. See lihtne pistikprogramm lisab uuesti sildi “recaptcha”, et saaksite välja hõlpsalt vormidele lisada.

13. Täpsema kontaktvormi 7 DB laiendus

Täpsem kontaktvorm 7 DB laiendus

Vormide esitamise oma WordPressi andmebaasis hoidmise kõige ilmsem eelis seisneb tsentraliseeritud andmesalvestuses hoidmises ja kunagi selles, et peaksite kontrollima tosinat meiliaadressi, et tuvastada müügivihjeid ja tähendusi. Täpsema kontaktvormi 7 DB abil on vormiandmete salvestamine WordPressi andmebaasi uskumatult lihtne ja sama kuvamine kas WordPressi administraatori sees või saidil lühikoodide abil.

Kui teil on kogu saidil mitu vormi, siis ärge muretsege, sellel laiendil on rippmenüü filter, nii et saate iga vormi eraldi valida. Lisaks on see ühilduv mitme saidiga. Lisaks saate oma avaldused (kõik või filtreeritud tulemused) eksportida mõne meetodi abil, sealhulgas CSV, Excel ja PDF.

14. Täpsema CF7 DB Premium lisandmooduli ajakava aruanne

CF7 DB Premiumi lisandmooduli ajakava aruanne

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Viimase lisandmooduli väljaehitamisel, kui lisate lisandmooduli Ajakava aruanne, saate seadistada Advanced Contact Form 7 DB igapäevaseid, iganädalasi, kuu- või aastaaruandeid. See lisatasu laiend on suurepärane võimalus ettevõtetele ja hõivatud inimestele, kuna see võib säästa palju aega. Valige suvaline päringuvorm, looge aruandluse käivitamiseks sündmusi, valige andmeveerud ja lisage täpsemad filtrid.

Muud pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad eksportivate failitüüpide (CSV, XLS või EXCEL), e-posti sätteid (saatmisele, saatmisele ja sõnumile), mitme sündmuse ajastamist ja GDPR-i ühilduvust (lihtsalt määrake ajakava kirjete kustutamiseks). Kui kasutate täpsemat kontaktvormi 7 DB, peab see kindlasti olema ajakava aruande lisandmoodul.

15. Võtke ühendust vormi 7 ümbersuunamislaiendiga

Võtke ühendust vormi 7 ümbersuunamislaiendiga

Kontaktvorm 7 võimaldab teil luua lihtsa sõnumi, mis kuvatakse iga kord, kui kasutaja vormi esitab. Kuigi see on hea, saate pühendatud täislehtedega, mis aitavad otseselt kaasa teie lõpptulemusele, palju rohkem saavutada.

Võib-olla võiksite suunata külastaja ümber aitäh lehele, mis on suunatud bränditeadlikkuse kinnitamisele. Võib-olla võiksite saata kasutaja müügilehele, enimmüüdud tootele või populaarsele sisutükile. Saate oma lugejad suunata igale soovitud lehele, see on teie enda otsustada. Ümbersuunamiste haldamiseks peate lihtsalt installima tasuta kontaktvormi 7 ümbersuunamislaiendi. Pistikprogrammi on lihtne paigaldada ja kasutada.

16. Kontaktvormi 7 tasuta pistikprogrammi materjalidisain

Materjalidisain kontaktvormi 7 tasuta pistikprogrammi jaoks

Andke kontaktvormile 7 välimus koos materjali kujunduse laiendiga. See tasuta pistikprogramm sisaldab hulgaliselt hõlpsasti kasutatavaid lühikoode, mille saate ümber kujundada tavalistele Kontaktvormi väljadele, et lisada materjali kujundus. Pistikprogramm sisaldab heledat ja tumedat peateema, kasti- ja kontuurivälju, esitamisnuppu, reCaptchat ja palju muud.

17. Kontaktvormi 7 tingimuslikud väljad

Tingimuslikud väljad kontaktvormi 7 jaoks

Selle tasuta laiendusega lisage oma kontaktvormidele keerulised tingimuslikud väljad. Kas pole kindel, mis täpselt on tinglikud väljad? Pole probleemi – need on põhimõtteliselt siis, kui siis, siis kui siis, kui võimalused. Näiteks kui pakute tasuta veebimallide tuge, võiksite luua tingimuse, kus kasutaja saab valida CMS-i, siis kui nad valivad WordPressi, saavad nad valida teema ja lõpuks valida teema põhjal versiooni numbri. Nii saavad nad välja jaoks valida kõige täpsema valiku.

Kontaktivormi 7 tingimuslike väljade abil saate luua kohandatud väljarühmi ja luua (arvasite seda) täpsemaid tingimusi. Lisage kõik oma, kui võrdsed, kui mitte võrdsed, ja – samuti kõik variatsioonid.

18. Kontaktvorm 7 – Premium Salesforce CRM-i integreerimine

Kontaktvorm 7 - esmaklassiline müügipersonali CRM-i integreerimine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Salesforce on üks peamisi kliendisuhete haldureid. Ja miks on lihtne aru saada – uuenduslik platvorm võimaldab teil müügikanalit algusest lõpuni näha ja hallata. CF7 Salesforce Integration plugina abil saate jälgida ka müügivihjeid hetkest, mil nad teie vorme kasutavad.

Kasutage lihtsalt sisseehitatud valikuid, et kaardistada Kontaktvormi 7 väljad oma Salesforce’i väljadega. Kui olete seadistatud, saate seda laiendit kasutada selleks, et automaatselt lisada müügivormi kontole kontakte, juhtumeid ja müügivihjeid, mille on genereerinud esitatud vormid.

19. Võtke ühendust vormi 7 Google Analyticsi tasuta lisandmooduliga

Võtke ühendust vormi 7 Google Analyticsi tasuta lisandmooduliga

Iga veebisait peaks saidi liikluse mõistmiseks kasutama Google Analyticsit. Kuid võite kasutada ka Google Analyticsi sisseehitatud sündmuste jälgimise valikuid, et näha, kuidas külastajad teie vorme kasutavad. Looge Google Analyticsi lisavormiga Kontaktvorm 7 sündmuste kategooria „Kontaktvorm”, toimingud „Kontaktvorm 7” ja seejärel vormi nime alusel sündmuse sildid (nt „Kontaktvorm” või „Teenusepakkumine”).

Pistikprogrammi seadistamise korral näete valitud sätetest sõltuvalt kehtetuid edastusi, rämpspostiga seotud toiminguid, edukalt saadetud või ebaõnnestunud edastusi ja palju muud. See töötab suurepäraselt ka siis, kui olete seadistanud ka WordPressi Google Tag Manager.

20. Võtke ühendust vormi 7 tasuta dünaamilise tekstilaiendiga

Võtke ühendust vormi 7 tasuta dünaamilise tekstilaiendiga

Tasuta dünaamilise tekstilaiendiga lisage oma kontaktivormile eelpopulatsiooni väljad. Selle pistikprogrammi abil saate lisada automaatse täitmise väljad URL-i, postitusteabe (ID, pealkiri või nälk), tootenumbri, kasutajateabe jms jaoks. Võite isegi luua oma kohandatud lühikoodid, et tagastada väärtus, millele teil on juurdepääs..

Dünaamilise tekstilaiendi kasutamise alustamiseks installige lihtsalt plugin ja aktiveerige see. Pistikprogramm lisab uusi silditüüpe: dünaamilised tekstiväljad ja dünaamiline varjatud väli. Valige oma sildigeneraator ja määrake nõutud välja, sildi nime, dünaamilise väärtuse ning ID ja / või klassi atribuudi valikud. Seejärel sisestage silt, kui olete lõpetanud.

21. Võtke ühendust vormi 7 kohandatud valideerimise tasuta lisandmooduliga

Võtke ühendust vormi 7 kohandatud kontrollimise tasuta lisandmooduliga

Teie kasutajad ei pea täitma kogu vormi ja vajutama nuppu „Edasta” ainult selleks, et teada saada, milline osa nende esitatud teabest on vale. Kasutajakogemuse osas näete, kuidas see teile kasu toob, kui lugeja saab öelda, et teave, mida nad saadavad, on vale. See annab külastajatele võimaluse edasi-tagasi liikumise asemel redigeerida oma esildisi.

Kontaktvorm 7 Kohandatud valideerimisega tasuta WordPressi pistikprogramm võimaldab teil lisada kohandatud veateateid. Valige, mida teie vead peaksid väljade jaoks lugema – sealhulgas tekst, e-post, telefoninumber, URL, raadionupud ja palju muud. Seda kontaktvormi 7 laiendit on lihtne installida ja see töötab mitme vormiga.

Lõppsõnad

Kontaktivormi 7 armastavad paljud WordPressi kasutajad. See pakub teile lihtsat, kuid tõhusat WordPressi kontaktvormi lahendust, mis on keskmisest suurem. Lisatud laiendustega on ilmne, et vähese vaevaga saate palju rohkem saavutada. Mida sa arvad?

Milline on teie lemmik WordPressi kontaktvormi pistikprogramm? Millised on teie kontaktivormi 7 küsimused, millised olete lemmiklaiendid? Vau meile kommentaaride sektsiooni. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map