19 parimat tasuta WordPressi liuguri pistikprogrammi

15+ parimat tasuta WordPress Slider-pistikprogrammi

Hiljutises postituses arutasime parimate WordPressi liuguri pistikprogrammide üle. Ja teie hulgast oli palju vingeid valikuid! Kuid seekord keskendume ainult parimatele tasuta WordPressi liugpistikprogrammidele.


“Miks?” – te küsite. WordPress.org-ist leitud tasuta pistikprogrammid läbivad range testimise ja peavad avaldamiseks vastama uusimatele WordPressi tavadele. Ehkki võite saada liugklapi plugina, millel pole nii palju võimalusi, tähendavad need piirangud, et liikuvaid osi on vähem. Pistikprogramm on sageli stabiilsem, turvalisem, kiiremini konfigureeritav ja teie lehe laadimine hõlpsam (ja sobib suurepäraselt uutele WordPressi kasutajatele).

Alati on kõige parem kasutada WordPressi teemat, mis on täielikult ühilduv selle liidestatavate pistikprogrammidega. Soovitan teil alati proovida meie teemat WordPress, mida on täna põhjalikult testitud kahe enim kasutatud liuguri abil.

Kui te ei soovi teemasid vahetada, kuid soovite siiski oma veebisaidil karusselli, siis on see loend kasulik. Siin loetletud pistikprogrammid vastavad kahele kõige olulisemale tingimusele. Nemad on:

 • Regulaarselt uuendatakse
 • Pakkuge WordPress.org foorumite kaudu head tuge

Näib, et liugurite järele on endiselt suur nõudlus, mis on fantastiline, ja kui neid õigesti kasutada, saavad need parandada kasutajakogemust ja mõnikord isegi konversioonimäärasid. Uute ja põnevate tasuta WordPress-liugkinnitusprogrammide pluginaid antakse sageli välja ja anname endast parima, et sammu pidada.

Vaatame nüüd üle mõned parimatest tasuta liugpistikprogrammidest ja uurige, kas need pakuvad uusi funktsioone, mis võivad teie WordPressi veebisaiti värskendada.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. Nivo Slider Lite

Nivo Slider Lite tasuta WordPress Slider Plugin

Kui otsite tuntud arendajatelt funktsioonirikkamat liugurit, siis võiksite proovida seda. Nivo Slider Lite on tasuta tõestatud Nivo Slideril põhinev WordPressi liugklapi plugin, mis on nüüd osa ThemeIsle’i WordPressi maiuspalade uskumatust aardekirstust. Sellega on kaasas liugrite kuvamiseks hõlpsasti kasutatav lühikood, aga ka palju saadaolevaid võimalusi liuguri suuruse, animatsiooni kiiruse, pausi aja, navigeerimise noolte jne kohta..

Lisaks, kui värskendate Nivo Sliderile Liteist, saate juurdepääsu paljudele liuguritüübi võimalustele (saate isegi slaidid postitustüüpidest tõmmata), tundlikele paigutustele, teemadele, pisipiltidega navigeerimisele, täiendavatele üleminekuefektidele ja muule. Pistikprogramm sisaldub isegi Piraatide klubis, nii et kui olete juba liige, saate lisaks kõigile muudele Themeisle kõigile hämmastavate teemade ja pistikprogrammide (pluss eluaegne tugi ja värskendused) Nivole ühe madala hinnaga Nivo..

Kokkuvõtteks võib öelda, et Nivo Image Slider on ülikiire ja reageeriv WordPressi liugkoodiga pistikprogramm, mis võimaldab teil luua piiramatul hulgal liugreid, millel on mõned ilusad efektid, ainulaadne kohandatud postitus ja lühikoodide süsteem ning seda on testitud kõigi praeguste brauseri versioonidega.

2. Ülemineku liugur Lite

Ülemineku liugur Lite

Olete ilmselt juba varem kuulnud populaarsest pistikprogrammist Transition Slider, kuid kas teadsite, et need pakuvad lihtsustatud versiooni? See on õige – see tasuta, Gutenbergiga ühilduv liugur pakub palju suurepäraseid funktsioone, mida saate kasutada oma WordPressi saidi jaoks stiilsete liugurite ehitamiseks.

Pistikprogrammi Transition Slider Lite abil saate kujundada kohandatud liugurid animeeritud tekstielementide, muljetavaldavate WebGL-i toega üleminekuefektide, navigeerimise noolte, liuguri silmuse ja automaatse esituse, sügava linkimise, videolõikude, nuppude, nutika eellaaduri ja muu abil. Seal on isegi sisseehitatud valikud täislaiuse või täisekraani liugurite jaoks (suurepärane võimalus saidi külastajatele püsiva esmamulje jätmiseks)

Transition Slider Lite on ka tundlik, toetab puute- ja lohistamisnavigatsiooni ning ühildub kõige populaarsemate veebibrauseritega. Ja et rohkem jõudu oleks, siis kindlasti kassasse Ülemineku liugur Pro – mis lisab kasutamiseks valmis liugmallid, mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele reageerivad kihid, esmaklassiline tugi ja palju muud.

3. SlideDecki tundlik liugur

SlideDecki tundlik liuguri vaba WordPressi pistikprogramm

SlideDeck on võimas tasuta WordPressi liuglüliti, mida saate kasutada oma veebisaidile visuaalse huvi lisamiseks. Mis kõige parem – SlideDeck on tasuta ja hõlpsasti kasutatav. Installige lihtsalt SlideDeck manager ja kasutage nullist uute slaidide loomiseks või valige alustamiseks tasuta mall. Seejärel saate lisada teile pilte, videoid (Youtube või Vimeo), pealkirju ja isegi nuppe. SlideDeck sisaldab slaidilinkide sisseehitatud valikuid (et vaatajad saaksid kõikjal klõpsata), pealkirju, katkendeid ja täiendavate linkide lugemist.

Kas otsite veel funktsioone? Saate SlideDeck Pro versioonile üle minna, et saada vingeid laiendusi tekstislaididele, kohandatud CSS-ile, WooCommerce’i integreerimisele, lisatud galeriiallikatele, sotsiaalmeedia voo valikutele, tegevusele kutsumisele ja tonnidele veel lisatasu slaidimalle..

4. 10Web-liugur

10Web-liuguri vaba WordPressi pistikprogramm

Leidsin Slider WD WordPressi pistikprogrammi ühe kiireima. See on tõhus vahend oma veebisaidil karusellide loomiseks. Neid saab vidina abil käsitsi sisestada lühikoodi abil, aga ka PHP-funktsiooni abil oma teemafailidesse.

Slider WD abil saate lisada piiramatu arvu slaidid, nii pilte kui ka videoid (YouTube ja Vimeo). Seal on palju üleminekuefekte ja ka kolme kihi tugi:

 • Tekstiline sisu
 • Pildid
 • Jagamisnupud (Twitter, Google+, Pinterest, Facebook ja Tumblr)

Kõige huvitavam, mis ma nende kirjelduslehelt leidsin, on see, et nad pakuvad pistikprogrammi 3 päeva jooksul suvalisse keelde tõlkida. Ma arvan, et see on näide suure pistikprogrammi toest.

5. Meta liugur

MetaSlideri tasuta WordPressi pistikprogramm

Üks populaarsemaid WordPressi liugklappe, koos Meta Slideriga saate karusselle kiiresti luua. Teete seda, valides oma meediateegist pildid, lohistades neid n-alla, määrates slaidide pealdised, lingid ja SEO-sildid.

Saate selle lisada postitustesse ja lehtedele, aga ka slaidiseansside manustamiseks kuhu soovite, kasutage ka lühikoodi või mallimärgendit. Kuna see on üks enimkasutatavaid tasuta liugpistikprogramme, on see tõlgitud 16 keelde.

6. Ultimate Responsive Image Slider

Ultimate Responsive Image Slider Free WordPressi pistikprogramm

Ultimate Responsive Image Slider on veel üks hea võimalus, kui otsite hästi hooldatud ja toetatud tasuta liuguri pistikprogrammi. See annab teile võimaluse mitu paketti üles laadida, postitusele või lehele lisada mitu slaidi, sisestada selle lühikoodi abil, reguleerida individuaalselt liugurite kõrgust ja laiust, konfigureerida navigeerimisnuppe jne..

Kõige huvitavam funktsioon on slaidipildid. Kui teil on liugklapis mitu slaidi, saate lubada pisipildid, mis kuvatakse slaidide all, et külastajad saaksid neid eelvaates vaadata ja hüpata, kui nad seda soovivad. Selle pistikprogrammi kasutamise teine ​​eelis on see, et saate selle sees fonte määratleda. Mulle ei meeldi pistikprogrammid, millel see funktsioon on, lihtsalt sellepärast, et selle lubamisel aeglustub teie veebisait. Kuid kui soovite, et teie teemaga määratletavatest libisemisfondidest erineks, saate seda teha selle tasuta WordPressi liugurpistikprogrammiga.

7. Liug Liuguri järgi

Supsüstilised tasuta WordPressi liuguri pistikprogrammid

Supsüstiline liugur on reageeriv lahendus, mis võimaldab teil luua pildi ja sisu liugurid mõningate kena välimusega mallide ja üsna paljude võimalustega. See hõlmab reageerivaid pildiliugureid, slaidiseansse, pealdisi, liuguste pisipilte, kohandatud linke ja hõlpsat slaidiedastusliidest (videoslaidid, dünaamiliste postituste voog, karussellid ja HTML-kihid on saadaval ka profiversiooniga).

Samuti väidetakse, et see on SEO optimeeritud, kuid võite muuta mis tahes liugpildi SEO-sõbralikuks, kirjutades kordumatuid ja asjakohaseid failinimesid ja alt-silte. Praegu on see liugklapi pistik 15 murret, nii et tasub kaaluda, kas otsite lokaliseeritud liugvalikut.

8. Liugur Soliloquy järgi

Soliloquy tasuta WordPressi liugur

Ehitage armsad reageerivad liugurid ja kiire, kasutades Soliloquy pildiliugurit. See salenenud liugur sisaldab sirgjoonelisi, kuid võimsaid võimalusi liuguri intuitiivse lohistamise abil. Lisage lihtsalt oma pildid, kasutage vaikeseadet (või tehke eelvalmis mallide hulgast), lisage kohandatud CSS, kui soovite ja teil on liugur valmis.

Tahad rohkem? Soliloquy pakub lisatasusid lisatasu mallide, pildikaitse, karussellide, pisipiltidega navigeerimise, valguskastide, Instagrami ja Pinterest integratsioonide, WooCommerce’i toodete, dünaamiliste liugurite ja kohandatavate vaikeseadete jaoks (millele pääsete juurde kõigile koos dev-litsentsiga)..

9. Master Slider

Master Slider tasuta WordPressi pistikprogramm

Master Slider on tasuta ja reageeriv piltide ja sisu liugur. See toetab sujuvaid üleminekuid ja puutetundlikku navigeerimist.

Väidetavalt on see ehitatud WordPressi parimate tavade (taustaprogramm ja kasutajaliides) abil, kuid liides ei tundu olevat midagi, mis kuulub WordPressile (võib-olla seetõttu, et nad soovisid sujuvat üleminekut pistikprogrammi tasuta ja pro versiooni vahel). Teisest küljest töötab see suurepäraselt WordPressi vaiketeemadega, aga ka mitmete teiste teemadega, millega ma seda katsetasin.

10. GIGA liugur

GIGA liuguriga tasuta WordPressi pistikprogramm

See liugklapi plugin on kiire, selles pole kahtlust. See toetab piiramatu arvu slaidide lisamist pealkirja ja kirjeldusega, samuti pakub 25 üleminekuefekti, lehekülje pilte või nuppe, automaatse käivituse sätteid, hõljumise pausi, 32 nahatüüpi ja palju muud. Saate luua piltide ja videoslaidide oma WordPressi veebisaidile. See on tundlik ja töötab Androidi ja iDevices-iga hästi.

Negatiivne külg on see, et GIGA liugur kasutab pistikprogrammide lehel üsna tüütuid edasimüügiteavitusi. See on kogu aeg nähtav … seega on see tõenäoliselt üks WordPressi tasuta liugkoodiga pistikprogramme, mida peaksite vältima kliendisaidil kasutamist. Kuid isiklikuks kasutamiseks ikkagi kindel valik.

11. MotoPress Slider Lite

MotoPressi tundlik liuguriga tasuta WordPressi pistikprogramm

MotoPress on tuntud mõne kvaliteetse WordPressi plugina loomise eest. MotoPress Slider Lite pole erand. See on hea lahendus slaidide loomiseks, keskendudes visuaalefektidele. Sellel on lohistamisliides (milleks ma eriti suur fänn pole), reageeriv paigutus ja pühkimisega navigeerimine.

See on kindel ja lihtne pistikprogramm, mis toetab kohandatud postitustüüpe, -kihte ja isegi WooCommerce. Veel üks suurepärane omadus on see, et saate liugurit importida ja eksportida. Ma ei ole näinud veel üht tasuta liugklapi pistikprogrammi, mis teile selle valiku annaks. Nii et kui teil on mitu saiti, kuid soovite kasutada samu liugureid või soovite lihtsalt liuguri sätted hilisemaks kasutamiseks salvestada, saate seda MotoPress Slider Lite abil hõlpsalt teha.

12. Nutikas liugur 3

Nutikas liuguri 3 tasuta WordPressi pistikprogramm

Smart Slider 3 on vanema ja tõestatud Smart Slider 2 WordPressi pistikprogrammi järg. See väidab end olevat täiesti uus ja intuitiivne WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil luua liugurid viisil, mida kunagi varem pole nähtud ühegi tasuta liuguripistikprogrammiga. Vaatame siis, mis on hea ja mis mitte.

See pistikprogramm annab teile võimaluse luua YouTube’i ja Vimeo slaidid ning isegi kasutada oma WordPressi postitusi ja luua neist slaidid, nii et proovisin edasi, kas olen ise. Mulle meeldib, et seal on palju videoõpetusi, kuidas luua teatud visuaalefekte, ja hea juhend “alustamiseks”. See tähendab, et selle liuguri valimisel on teil hea tugi.

Kuid mulle ei meeldinud see, et arendajad on loobunud WordPressi parimatest tavadest, kui asi puudutab seda, kuidas asjad armatuurlaual näevad ja tunnevad. Harjumine sellega, kuidas siin asjad töötavad, võttis veidi aega. Ma ei olnud isegi kindel, et ma WordPressi kasutan, see tundus mulle kuidagi imeliku Androidi versioonina. Peale selle tundub see kenasti toetatud ja ümara pistikprogrammina.

13. Ülim liugur

Liuguri ülim tasuta WordPressi pistikprogramm

Ultimate Slider on tasuta automaatse esituse funktsiooniga WordPressi plugin, kus saate määrata ka liuguri viivituse ja slaidide intervalli ajad. Kaasas oleva lühikoodi kasutamine [ülim liugur] saate oma postitused ja lehed hõlpsalt oma loodud liugurid sisestada kuhu iganes soovite.

See pistikprogramm reageerib täielikult ja ühildub WooCommerce’iga. See võimaldab teil luua erinevaid slaidid, kasutades kategooriaid nagu eelmised, kuid saate ka sisestada kohandatud CSS-i, et oma slaidide välimust täpsustada. Taimeririba teatab külastajatele, millal võib oodata slaidimuudatusi.

14. FA Lite tundlik liugur

FA Lite reageeriv liugurvaba WordPressi pistikprogramm

FA tähistab esiletõstetud artikleid 3.0, mis on WordPressi liugpistikprogramm, mis võimaldab teil juba avaldatud sisust liugureid luua. Slaidid saate luua oma postitustest, lehtedest või kohandatud postitustüüpidest. Kuid te ei saa neid oma piltide põhjal luua, kuna see funktsioon on ette nähtud premium-versioonile.

Leiate kõik standardfunktsioonid, näiteks: navigeerimise nooled ja leheküljed, erinevad paigutused ja animatsioonid, liugteemad jne. On isegi mõned mittestandardseid, näiteks võimalus sisestada see lühikoodi, vidinate abil, automaatselt või malli abil silt (PHP funktsioon), nii et selle liuguri asetamine täpselt sinna, kuhu soovite, ei tekita probleeme. Peaksin mainima, et see sisaldab toiminguid ja filtreid, nii et kõik teie WordPressi arendajad hindavad seda pistikprogrammi kindlasti.

Asi, mis mulle selle pistikprogrammi juures tegelikult ei meeldinud, on see, et paljud selle funktsioonid on reserveeritud premium-versioonile.

15. libistage ükskõik mida

Libistage kõik tasuta WordPressi pistikprogramm

Slaidide abil saate tasuta luua uimastamise liuguri. See tasuta karussell- ja liugpistikprogramm sisaldab lihtsaid võimalusi slaidipiltide, teksti, HTMLi ja muu lisamiseks. Slaidiseansi mis tahes valikuid kasutades saate kindlasti luua suurepärase, reageerimisvõimelise liuguri, mida puudutate, kui soovite.

Kuna pistikprogrammi värskendati hiljuti Owl Carousel 2 kasutamiseks, on ka uusi võimalusi lõpmatu silmuse, slaidilinkide, CSS3-l 3D-üleminekute tõlkimiseks ja uimastavate siirdefektide jaoks (nt klappimine, suumimine, hääbumine, põrgatamine, rullimine ja palju muud).

16. Tõsine liugur

Tõsine liugurvaba WordPressi pistikprogramm

Tasuta pistikprogramm Serious Slider on tõsiselt vinge võimalus liugurite lisamiseks oma saidile. Seda pole mitte ainult lihtne kasutada, vaid plugin on ka SEO-sõbralik, tõlkevalmis ja täielikult reageeriv.

Ehitage piiramatu arv kohandatud liugureid, kasutades teksti, nuppude, linkide, välimusstiilide, siirdefektide, pealdise animatsioonide jne sätteid. Tõsine liugur sisaldab ka lihtsat meediuminuppu, nii et saate liugurid kiiresti postitustesse ja lehtedele lisada klõps.

17. Elementori pildi karussellvidin

Elementor Page Builder plugin

Info ja allalaadimineVaadake demo

Elementor on tehniliselt lehe loomise pistikprogramm, see sisaldab tasuta versiooniga ka päris vinge pildikarusselli (kui uuendate versiooniks Elementor Pro, lisab pistikprogramm võimsamad pildi- ja videolülid). Nii et kui soovite niikuinii luua kohandatud paigutusi, pakub Elementor juba lihtsat viisi lihtsate pildislaidide loomiseks – täiendavaid pistikprogramme pole vaja. Image Carousel Widget sisaldab valikuid navigeerimisstiili, kiiruse, slaidi / fade efekti, automaatse esituse ja hõljumise peatamise valimiseks.

Elementori slaidide vidin teisest küljest saab seda kasutada fännide liugurite loomiseks teksti, nuppude, kogu laiuse või täisekraani paigutuse, ken burns efekti, sisu animatsiooni, kohandatud üleminekute ja muu abil. See vidin on siiski saadaval ainult Pro-ga, nii et selle kasutamiseks peate esmalt uuemale versioonile üle minema.

18. Vastuvõtlik Flipbook

Reageeriv Flipbook Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite esitada veebipõhist voldikut või ajakirja, ei pruugi te soovida traditsioonilist liugurit. Sel juhul on absoluutselt kohustuslik animeeritud ajaleht.

Kui soovite oma veebisaidile lisada animeeritud paberaamatuid, siis otsige seda rohkem kui Responsive Flipbook WordPressi pistikprogramm. HTML ja jQuery käivitavad pistikprogrammi, mis tähendab, et kõik kasutajad saavad vaadata animatsioone – isegi need, kellel pole flash-mängijat. Pistikprogramm reageerib ka täielikult, nii et teie paberaamatud näevad kõigis seadmetes uimastamist.

Flipiraamatute kujundamine on oluline prioriteet, seega on pistikprogrammide arendajad lisanud muljetavaldava hulga kohandamisvõimalusi. See hõlmab 1000 ikooni, üle 650 Google’i fondi ja 11 eelmääratud raamatustiili, mille vahel valida. Viskage piiramatu arvu värve, hõljutage efekte ja kolme paigutusvalikut ning teil on suurepärane võimalus luua täiuslik ajaleht, mis kajastaks teie kaubamärki – eriti oluline, kui soovite, et teie klaviatuur kliente teisendaks.

Oma paberaamatu koostamine on uskumatult lihtne: arendajad on kõvasti tööd teinud, et liides oleks võimalikult intuitiivne. See hõlmab hulgiüleslaadimise võimalust, kahte lehtede vaatamise viisi ja PDF-viisardit, mis võimaldab PDF-failid koheselt flipbookideks teisendada.

19. Avartani liugur

Avartani liuguriga tundlik WordPressi pistikprogramm

Avartan on hõlpsasti kasutatav tasuta reageeriv WordPressi liugkoodiga pistikprogramm, mis sisaldab palju funktsioone. Lisage oma veebisaidile muljetavaldavad pildiliugurid, videolülid, sisulibrid, tekst ja animatsioonid. See sisaldab ka lühikese koodi ja nupu elemente.

Avartani liugur pakub hõlpsat administraatori liidest selliste moodsate funktsioonidega nagu lohistamise lohistaja, reaalajas eelvaade ja erinevat tüüpi elementide valikud. See sisaldab WordPressi veebisaidil kuvatavate lehtede, postituste, kohandatud postitustüüpide ja meediumipiltide erksate slaidiseansside võimalusi. See ühildub ka brauseritega, suuremates brauserites, sealhulgas Firefox, Opera, Chrome, Safari ja IE.

Avartani liuguri elemendi funktsioon hõlmab automaatse esituse video, järgmise slaidi valiku lõppvideos, silmusvideo, täisekraani YouTube’i, Vimeo ja ise hostitavate HTML5-videote võimalust. Lisaks on sellel võimalus pildi suurendamiseks, video tagasikerimiseks või video vaigistamiseks.

Seal on 13 tüüpi üleminekuid ja animatsioone, millele on lisatud HTML + lihtne tekst, kohandatud CSS ja palju muud. Peate lihtsalt valima oma WP-teegist pildid, lohistage need kindlasse kohta, määrake ühelt lehelt lingid, slaidiallkirjad ja SEO väljad.

See on progressiivne WordPressi liugpistikprogramm, mis töötab oskuslikult ka laua- ja mobiilseadmetes. Avartani liugur annab kasutajatele kauni elamuse koos stiilsete efektidega. See pole lihtsalt liugur – see on uus viis ideede edastamiseks!

Parimate tasuta WordPress Slider-pistikprogrammide pakkimine

Kõigil mainitud WordPressi liugklapil pluginatel on intuitiivne liides, kuid soovitan teil neid ise proovida ja vaadata, milline neist pakub teie jaoks parimat funktsionaalsuse ja intuitiivsuse suhet. Kuna ühelgi WordPressi veebisaidil pole ainult ühte pistikprogrammi, on ka iga arvestatav laadimine teie veebisaidile.

Loodetavasti aitab selle artikli teave teil hõlpsamini kindlaks teha, milline parimatest tasuta WordPressi liugpistikprogrammidest on teie jaoks kõige sobivam. Laske mul kindlasti, kuidas läheb!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map