18 parimat SEO WordPressi teemat digitaalsetele turundajatele ja agentuuridele

Parimad SEO WordPressi teemad

Veebiettevõtete arvu suurenemisega on kasvanud ka digitaalne turundus koos SEO ja sotsiaalmeedia agentuuridega. Need agentuurid reklaamivad oma klientide tooteid ja teenuseid ning aitavad suurendada nende kliendi veebisaidi liiklust ja nendele saitidele on loodud SEO WordPressi teemad..


Nüüd peaks potentsiaalsete klientide ligimeelitamiseks olema digitaalsetel ja SEO-agentuuridel oma teenuste, juhtumianalüüside ja iseloomustuste tutvustamiseks veebisait. Ja tänu WordPressile on hulgaliselt SEO WordPressi teemasid, mille hulgast valida, ja neid nišše silmas pidades.

Kuid probleem on olemas – kuna seal on nii palju teemasid, on oma veebisaidi jaoks väga raske seda valida. Seetõttu oleme valinud mõne parima digitaalse turunduse agentuuri SEO WordPressi kujunduse ja loetlenud nende olulised omadused.

Alustame siis parimate SEO WordPress-i teemade 15 loendiga, mis sobivad iga SEO-vabakutselise, digitaalse turundaja või agentuuri jaoks.

Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

1. WordPressi teema kokku

SEO kogu WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WordPressi teema on ülim lohistamise teema. Kaasas 40+ elegantselt disainitud demosid, pidades silmas erinevaid ameteid. Ja see loetelu sisaldab SEO agentuuri demo, mida saab probleemideta kohandada.

Teema Kokku on komplekteeritud pistikprogrammiga Visual Composer. Selle lehe koostaja abil saate luua SEO agentuuri veebisaidi jaoks kohandatud lehti, kasutades 100+ elementi. Live Kohandaja abil saate oma veebisaidi välimust ja tunnet ka kohandada.

Tutvuge veel mõne teema Total teema SEO ja turundusdemostega agentuuridele.

Turunduse suurendamine (kogu demo)

WordPressi teema kokku: Turunduse suurendamise demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Boost on agentuuri ja turunduse stiilis WordPressi teemademo enimmüüdud kogu WordPressi teema jaoks. Boost kasutab julgeid värve ja puhast paigutust, et klientidel oleks hõlbus tutvuda teie teenuse, sotsiaalse tõendusmaterjali ja muuga. Boost kasutab täielikult ära Totali kohandamisvalikud. Teemal on kohandatud logo ja armas menüü, mille navigeerimisel on kohandatud nupu link. See mitte ainult ei tõmba lugejate tähelepanu, vaid võib ka teie konversioone suurendada (kuna teie saidi külastajad klõpsavad tõenäolisemalt nuppu, mitte tavalist menüülinki).

Boost loodi teie toodete või teenuste esitlemiseks ja turustamiseks, nii et loomulikult on sellel esiküljel ja keskel sotsiaalne tõend. Demos esitletakse veebipõhiseid ülevaateid ja vajutage teema ikoonikastis, kasutades kohandatud pilti ja elemendi linki. Klientide hinnangute kuvamine on sama lihtne tänu teema iseloomustuste kohandatud postitüübile.

Samuse agentuur (kogu demo)

WordPressi teema kokku: Samuse agentuuri demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Samus on professionaalne ja kaasaegne esmaklassiline WordPressi teemademo. Selle väljalülitamise sait on ehitatud meie teema Total ja võimsat visuaalset heliloojat kasutades. Importige meie näidisandmed, et saada oma kujundusele edumaa (peate vaid lisama oma sisu!).

Sobib suurepäraselt igasse agentuuri või alustavasse ettevõttesse. Samus tutvustab mõningaid Totali portfelli kohandatud postitüüpide stiilivalikuid (kuvame ruudustikku, kuid on ka võimalusi müüritise jaoks, veeriseid ja tonne kohandamisi pole), personali kohandatud postitüüpi (keelasime selle demo tegelikud meeskonnaliikme lehed, kuid personali koostaja bloki, hinnakujundustabelite ja muu lisamisel on teema lihtne sisse lülitada.

Vaniljeagentuur (kogu demo)

WordPressi teema kokku: Vanilla Agency Demo

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Looge oma äri jaoks parem veebisait koos programmiga Vanilla – uimastamisega väikeettevõtluse agentuuri demo, mis on loodud teemaga WordPress. Sellel uimastataval demos on kaasaegne ja professionaalne disain, mis sobib ideaalselt turundusettevõtetele, disainiagentuuridele, SEO-teenustele, peajahipidamisettevõtetele ja muudele professionaalsetele organisatsioonidele. Uute klientide veenmisel teie ettevõtte valimisel võisteldakse suurepärase teenuse (või toote) pakkumisega, suurepärase personali hoidmisega ja muljetavaldava veebisaidi loomisega. Kokku on uimastamise veebisaidi loomise saladus, olenemata sellest, millises valdkonnas teie ettevõte tegutseb.

2. Ekko

Ekko SEO WordPressi teema koos leheküljeehitajaga

Looge Ekko abil oma SEO agentuurile (või klientidele) kõik vajalikud kujundused. See rikkalik mitmeotstarbeline WordPressi teema sisaldab suurepäraseid funktsioone mis tahes ettevõtte jaoks. Esiteks looge oma sait sekunditega, kasutades mõnda nende üle 50 vormindatud ava-, maandumis- ja müügilehte. Või alustage nullist, kasutades kaasasolevat lohistamise sisu koostajat. Ja täpsemate valikute paneeli abil ei pea te kunagi oma kohandamist kodeerima. Kasutage lihtsalt kaasasolevaid valikuid oma logo, päise, jaluse, portfelli, ajaveebi, tüpograafia jms jaoks. Ekko on ka WooCommerce’iga ühilduv, ristvara brauseriga testitud, tundlik, tõlkevalmis ja muidugi jõudluse jaoks optimeeritud (muidugi, et SEO turgutada).

3. SEO mootor

SEOEngine - digitaalagentuuri WordPress teema

SEO Engine on võrkkesta jaoks valmis ja reageeriv teema ning sobib digitaalse turunduse, SEO ja e-posti turundusagentuuride jaoks. Komplekti kuulub 12 kodulehe demosid, mis sisaldavad kaunilt kujundatud mitmelehelisi ja ühelehelisi paigutusi.

SEO Engine’is on ühe klõpsuga demoinstaller. Seda funktsiooni kasutades saate oma veebisaidi seadistada täpselt nagu demo. Sellel teemal on 5 erinevat päist ja 3 ülemise riba varianti. See sisaldab ka lapseteema tuge, piiramatu arvu värve ja võimsaid teemavalikuid.

4. SEO WP

SEO WP - digitaalagentuuri WordPress teema

Rohkem kui 11 000 müügiga SEO WP on veebiturunduse kategoorias üks enimmüüdud WordPressi teemasid. See on mobiilne sõbralik ja kiire laadimise teema. See on komplekteeritud lisatasu pistikprogrammidega nagu Rankie, Live Composer ja Mega Main Menu.

SEO WP sisaldab premium ikoone ja pilte, mis sobivad ideaalselt SEO ja digitaalagentuuride jaoks. See sisaldab kohandatud lehti ja sisemooduleid, mille abil saate oma teenuseid reklaamida. Samuti saate kohandada kõiki jaotisi, mooduleid, fonte ja värve vastavalt oma vajadustele.

5. SEO

SEO - digitaalse turunduse agentuuri WordPress teema

SEO on täielikult kohandatav ja SEO jaoks optimeeritud WordPressi teema. Kaasas on 5 demokujundust, mida saab kasutada veebiturgude loomiseks digitaalsetele turundajatele, SEO agentuuridele, ettevõtetele, PPC ekspertidele ja sotsiaalse meedia turundusettevõtetele.

See teema toetab üle 750 veebifondi ja piiramatu arvu värve. Samuti pakub see 4 päisesetüüpi, lohistage lehe ehitajat, enam kui 125 sisuplokki, megamenüüd, hinnatabelit ja jaluse reklaamikasti. Päise, jaluse ja külgriba saate hõlpsalt kohandada teemavalikute paneeli abil.

6. Optimeerige

Optimeerimine - WordPressi digitaalturunduse teema

Optimeerimine on kiire laadimisega SEO ja digitaalse turunduse WordPressi teema. See on komplekteeritud 12 eelmonteeritud demosid, mida saab kasutada oma veebisaidi kiireks käivitamiseks. See võrkkesta jaoks valmis ja täielikult reageeriv teema ühildub selliste SEO pistikprogrammidega nagu Yoast SEO, All in One SEO ja Rankie.

WordPressi teema optimeerimine on varustatud lisatasu pluginatega, nagu Revolution Slider ja Visual Composer. Need pistikprogrammid võivad olla abiks teie saidi imeliste lehtede loomisel. Selle teemaga on kaasas ka palju kasulikke lühikoode, näiteks edenemisriba, hinnastabel, infograafilised elemendid, diagrammid ja palju muud.

7. Digiagentuur

Digitaalagentuur - WordPressi teema turundamine

Digitaalagentuur on võimas, kohandatav ja mitmeotstarbeline WordPressi teema. Selle ehitamiseks on kasutatud populaarset Bootstrap 3 raamistikku. Seega võite eeldada, et teie sait reageerib täielikult ja see töötab suurepäraselt kõigis suuremates seadmetes ja veebibrauserites.

Digitaalagentuuri teema võimaldab teil oma portfelli koostada, kasutades erinevaid paigutusi. See on suurepärane võimalus tutvustada oma teenuseid potentsiaalsetele klientidele. Selle teemaga on kaasas ka mõned eelnevalt määratletud lehed, näiteks teave, teenuste ja KKK kohta. Seega saate neid lehti importida, sisu redigeerida ja hõlpsalt avaldada.

8. Turundus Pro

Marketing Pro - digitaalse turunduse WordPressi teema

Marketing Pro on WordPressi mitmeotstarbeline teema ja selle juurde kuulub 9 elegantselt kujundatud malli. Need mallid pakuvad osalemisvorme, hinnastabeleid, tegevusele kutsumise nuppe, KKK-sid, iseloomustusi ja muid kasulikke elemente. Need elemendid on kasulikud teie sihtrühma tähelepanu juhtimiseks.

Nagu enamus meie loendis sisalduvaid teemasid, on ka Marketing Pro teemaga kaasas Visual Composeri pistikprogramm. Selle pukseerimiskonversiooni abil saate olemasolevaid malle redigeerida või oma veebisaidile uue kodulehe kujunduse luua. See teema pakub ka 6 päise- ja navigeerimisstiili, mille vahel valida.

9. Seosight

Seosight - digitaalturunduse agentuuri WordPress teema

Kas plaanite müüa SEO või digitaalturunduse tooteid? Sel juhul sobib ideaalselt Seosight WordPressi teema. See on WooCommerce’iga ühilduv teema ja võimaldab teil hõlpsalt veebipoe luua. Oma veebisaidi sisu saate kohandada ka reaalajas esipaneeli redigeerija abil.

Seosight on RTL-i teema – see tähendab, et saate oma veebisaidi käivitada mis tahes teie valitud keeles. Selle teemaga on kaasas kontaktvormide koostaja, mis aitab teil luua stiilseid kontaktvorme ilma kodeerimiseta. King Composer Builderi abil saate luua ka suurepäraseid portfellilehti.

10. SEO ettevõte

SEO ettevõte - digitaalse turunduse WordPressi teema

SEO Company on reageeriv, võrkkestaks valmis ja nišile orienteeritud teema – seetõttu on sisu ja graafika üles ehitatud SEO, sotsiaalmeedia ja digitaalse turunduse agentuuride pidamisel. See teema sisaldab üle 100 ikooni ja 200 fonti, mida saab kasutada oma saidi sisu loomisel.

SEO Company teema pakub informatiivseid hüpikaknaid, millest võib olla kasu kasutaja tähelepanu saamiseks. See sisaldab ka megamenüüd ja atraktiivseid hinnastabe. Pistikprogramm Revolution Slider on selle teemaga komplekteeritud. Seda pistikprogrammi saab kasutada hämmastavate slaidide loomiseks, et näidata oma publikule olulist teavet.

11. SEO mõõdikud

SEO mõõdikud - digitaalse turunduse agentuuri WordPress teema

SEO Metricsiga on kaasas 27+ kaunilt kujundatud demosid ja neid saab kasutada probleemideta teie veebisaidi loomiseks. Neid malle saate redigeerida ka Visual Composeri pistikprogrammi abil. Ja kui teil on probleeme, saate tutvuda dokumentatsiooniga või küsida abi tugimeeskonnalt.

SEO Metrics teema võimaldab teil kasutada erinevaid blogistiile, näiteks klassikaline, minimaalne ja ruudustik. Kaasas on ka üle 20 päise paigutuse, mille vahel valida. See teema sisaldab kasulikke lehemalle, näiteks umbes, KKK, juhtumianalüüsid, kliendid, iseloomustused, tooted, galerii ja palju muud.

12. TopSEO

TopSEO - WordPressi digitaalturunduse teema

TopSEO on puhaskodeeritud ja brauseritega ühilduv WordPressi teema, mis sobib nii digitaalsetele, SEO kui ka sotsiaalmeedia agentuuridele. Sellel on 7 eelmonteeritud demo ja saate neid installida ühe klõpsuga demoinstalli funktsiooni abil. See teema on ka kiiruse jaoks optimeeritud ja laadib kiiremini kui enamik teemasid.

Kas soovite oma veebisaiti kohandada? Saate seda teha reaalajas muudatuste abil reaalajas kohandaja abil. Võite oma veebisaidil kasutada ka megamenüüd. See aitab teil luua mitu veergu ja kuvada navigeerimismenüüs palju sisu. Kas pole nii tore?

13. Hr SEO

Hr SEO - digitaalse turunduse agentuuri WordPress teema

Hr SEO on digitaalturunduse ja SEO agentuuri WordPressi teema. Sellel on võimas administraatori paneel ja seega saate oma veebisaidi stiilida ilma programmeerimisteadmisteta. Lisaks saate luua Visual Composeri ja Slider Revolutioni pistikprogrammide abil ka kauneid lehti.

Selle teemaga on kaasas mõned kasulikud vidinad, nagu näiteks Image Slider, Blogloend, Twitteri voog, Instagrami voog ja Social Icon. See sisaldab ka selliseid funktsioone nagu ühe klõpsuga demoimportija, võrkkesta valmis, 6 päise tüüpi, ülanupp, mitu lühikoodi, videotaustad, lapseteede tugi ja palju muud.

14. Turundus

Turundus - SEO ja digitaalse turunduse WordPressi teema

Markety on puhas ja moodne WordPressi teema SEO ja digitaalse turunduse agentuuridele. See on WPML-iga ühilduv ja WooCommerce’i jaoks valmis teema. Kaasas on mõned hämmastavad eelvalmis liugurid, mis aitavad teil külastajatele olulist teavet näidata.

Turundusteema sisaldab 6 või enamat erinevat lehe päise stiili, mille vahel valida. Komplekti kuulub ka 6 portfooliostiili, 2 erinevat päisevarianti, 4 jaluse stiili ja enam kui 100 eelvalmistatud lehte. Samuti saate oma päise, jaluse, pealkirja stiili ja külgriba kohandada oma veebisaidi igal lehel.

15. SEO roomik

SEO indeksoija - WordPressi teema SEO turundus

SEO indeksoija on välja töötanud GoodLayers, kes on Themeforest üks populaarsemaid teemüüjaid. Sellega on kaasas kvaliteetsed demomallid ja seda saab kohandada GoodLayer Page Builderi abil. See pukseerimisseade sisaldab palju elemente, mis muudab veebilehtede kohandamise lihtsaks.

Selle WordPressi teemaga on kaasas 14 ajaveebi paigutust ja see annab teile võimaluse metaandmeid ja eksperte lubada / keelata. Samuti pakub see 19 päisevarianti, 9 portfooliostiili ja 6 galerii paigutust. Administraatori paneel pakub teile erinevaid kohandamisvalikuid, sealhulgas hoolduse või peatselt saabuva režiimi.

16. SeoPlan

SEOPlan - SEO WordPressi teema

SeoPlan on kiiruse ja SEO-ga optimeeritud digitaalse turunduse agentuuri WordPress teema. See pakub ühe klõpsuga demoinstalli funktsiooni ja võimsaid teemavalikuid. Sellel on teie veebisaidi jaoks 23 uskumatut eelvalmistatud lehte, näiteks teenused, KKK, meeskond, ühe meeskonna liige, juhtumianalüüsid ja palju muud.

SeoPlani teema pakub kasti ja täislaiusega paigutuse valikuid. See teema sisaldab selliseid funktsioone nagu 700+ Google’i fonti, piiramatu värviskeemi ja vinge paigutuse. Komplekti kuuluvad ka Visual Composer, Slider Revolution ja SeoPlan PSD mallid.

17. SEOHubi

SEO Rummu turundus WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

SEO Hubi turunduspreemia WordPressi teema on suurepärane võimalus veebis asuva SEO, turunduse, reklaami või muu teenusel põhineva ettevõtte reklaamimiseks. Mis oleks parem viis oma oskuste tutvustamiseks (ja saada rohkem kliente) kui oma ettevõtte veebis reklaamimine?

SEO Hub on suurepärane teema oma veebisaidi loomiseks, eriti kuna see on komplekteeritud võimsa Visual Composeri lehe koostajaga. Teil on vaja vaid osutada, klõpsata ja salvestada, et luua oma ettevõttele omased vingeid ainulaadseid paigutusi. Ja seal on veel täiendavaid teemavalikuid, päisestiile, lehepaigutusi ja palju muud. Kuna seda on nii lihtne kasutada, saate SEO-põhise sisu loomiseks kulutada rohkem aega.

Teema on ka WooCommerce’i jaoks valmis, Essential gridiga ühilduv, täielikult reageeriv, tõlkevalmis ja brauseriteüleseks testimiseks, nii et võite olla kindel, et teie sait näeb enamikus brauserites hea välja.

18. Haydeni agentuur

Hayden Premium Agentuuri WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Hayden on teemaTrusti kujundatud rõõmsameelne agentuur WordPress. See teema on ideaalne valik vabakutselistele, väikeettevõtetele, firmadele ja muidugi agentuuridele.

See teema on hästi korraldatud ja läbimõeldud. Kodulehel on rikkalikult kõike, mida võiksite soovida. Niipea kui potentsiaalsed või praegused kliendid satuvad teie veebisaidile, tervitatakse neid olulise sisu ja linkidega avalehe liuguriga. Lisaks saate lisada eelvaateid sellesse, mille olete hiljuti oma portfooliosse lisanud, teenuste puhas väljapanek (koos linkidega), uusimad ajaveebi postitused ja iseloomustuskarussell.

Haydeni muude suurepäraste funktsioonide hulka kuuluvad jaluse Google Map, lahe portfell ja käputäis lehemalle. See teema on sirgjooneline, kasutajatel on lihtne navigeerida ja teeb professionaalse esmamulje.

Lõppmärkus

Nagu näete, oleme sellesse artiklisse lisanud mõned parimad sotsiaalmeedia, digitaalse turunduse agentuuri ja SEO WordPressi teemad. Need nišile orienteeritud teemad on üles ehitatud neid asutusi silmas pidades. Seega sobivad need ideaalselt teie ettevõtte veebisaidi loomiseks. Mida sa siis ootad? Valige lihtsalt üks, mis teile kõige rohkem meeldib, ja alustage oma veebisaidiga juba täna!

Millised SEO WordPressi teemad teile kõige rohkem meeldivad? Või on teil soovitus teema kohta, mille peaksime oma loendisse lisama? Jäta kommentaar allpool – me sooviksime sinult kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map