17 parimat WordPressi viktoriini pluginat, et parandada kasutajate kaasatust

Parimad WordPressi viktoriini pluginad, et parandada kasutajate kaasatust

Mingil hetkel meie veebiettevõtte teekonna jooksul võime end küsida mis edasi? Mida saaksime teha oma lugejate kaasamiseks? Muidugi, video on suurepärane viis kasutajate kleepuvuse parandamiseks. Nii on ka podcasting. Kuid mõnikord puudub meil lihtsalt nende toimingute jaoks ribalaius. Heade videote ja netisaadete loomine võtab aega ja vaeva – mitte ainult kavandamiseks, vaid ka ettevalmistamiseks ja turustamiseks.


Siin on idee – viktoriinid! Viktoriinid on suurepärane viis oma kasutajate huvides hoidmiseks. Inimesed veedavad aega viktoriiniga suheldes, mille tulemusel veedavad nad teie saidil palju aega. Siit leiate põhjused, miks viktoriinid sobivad teie sisuturunduse jaoks suurepäraselt:

 • Inimesed hakkavad teie saidil rohkem aega kulutama. See tähendab madalamad põrkemäärad.
 • Madalamad põrkemäärad tähendavad paremaid SEO hindeid.
 • Viktoriinid parandada kasutajate kaasatust ja kleepuvus – need eristavad teid testist
 • Inimesed kipuvad teid jälgima brändina, mis ehitab kaubamärgi lojaalsus.
 • Inimesed on kõige tõenäolisemad püsikliendid ostke oma toode või teenust ja jääge sellest läbi.
 • Kui toode on hea, saavad lojaalsed kasutajad pikaajalised kasutajad, mis suurendab kliendi eluea väärtust.
 • Ka püsikliendid kipuvad soovitage oma toodet või teenus oma sõpradele, perekonnale ja kolleegidele – klassikaline suusõnaline turundus.
 • Kõik ülaltoodud tegurid otseselt suurendada konversioone ja tulusid.
 • Lisaks on viktoriinid a kuradima palju lõbusat luua!
Kohustustest loobumine: WPExplorer on ühe või mitme allpool loetletud toote sidusettevõte. Kui klõpsate lingil ja sooritate ostu, võiksime teha komisjonitasu.

Miks viktoriinid on reaalne pakkumine?

Et saada teile idee, et me ei lollita, vaadake see BuzzSumo raport , mis tõstab esile sotsiaalmeedias enim jagatud sisu 2015. aastal. Selles loendis nr 8 on inimesi viktoriin. Näiteks viktoriin pealkirjaga Milline on teie domineeriv joon? PlayBuzzilt sai sotsiaalmeedias peaaegu 4 miljonit aktsiat.

Siin on mõned saidid, kus viktoriinide abil tapetakse nende sotsiaalne osalus:

Disney

Disney viktoriini ekraanipilt

Disney tippviktoriin “Kes on teie Disney vaimu loom” sai üle 800 000 aktsia.

Barcelona jalgpalliklubi

Barcelona Big League’i viktoriin sai üle 100 000 aktsia.

Liverpooli jalgpalliklubi

Nende Beatlesi lauluteemaline viktoriin oli kogu saidi eelmisel aastal enim jagatud sisuelement, saades üle 600 000 aktsia.

Country Outfitter (moebränd)

Selle moebrändi Garth Brooksi lauluviktoriin sai üle 60 000 aktsia, tehes sellest viimase 12 kuu kümnendaima jagatud sisu..

BuzzFeed

Noh, see on Buzzfeed.

Parimad WordPressi viktoriini pluginad

Nüüd, kui olete (loodetavasti) veendunud, et viktoriinid teile hästi sobivad, alustame sellega. Tänane postitus hõlmab mõnda parimat tasuta ja esmaklassilist viktoriini pluginat WordPressile.

OnionBuzz viiruseviktoriini looja Premium WordPressi pistikprogramm

OnionBuzz Quiz Maker

Kui soovite luua oma BuzzFeedi-laadseid viktorine, on teie jaoks pistikprogramm OnionBuzz viktoriini looja. See võimas pistikprogramm sisaldab lihtsaid viktoriinide paigutuste, kanalite / kategooriate, MailChimpi integreerimise (viktoriini tulemuste lukustamise) ja isegi kohandatud vormingute võimalusi, sealhulgas:

 • Iseloom
 • Trivia
 • Nimekirjad
 • Järjestatud nimekirjad
 • Flip kaardid
 • Ja veel tulemas!

Kasutage kohandatud viktoriini loomisel lihtsalt sisseehitatud valikuid ja sisestage see automaatselt veebisaidi igale postitusele, lehele või vidinavalmis alale automaatselt genereeritud lühikoodiga. Lisaks on kõik OnionBuzziga loodud viktoriinid täiesti reageerivad ja mobiilisõbralikud – seega on see täiuslik lisand teie viirusveebisaidile!

OnionBuzz Quiz Maker võimaldab teil kasutada viktoriinide jaoks 3 erinevat tüüpi vastuseid: nimekirju, ruute või vasteid. Need vastustüübid pakuvad ükskõik millisele teie viktoriinile huvitavaid valikuid, mida võiks muuta teie kasutajate jaoks põnevaks jutuks või interaktiivseks seikluseks. Vastusjärgsed valikud võivad kuvada õige variandi kohe pärast kasutaja valimist või pärast kogu testi lõppu.

Suhtlusjaotusnuppe saab hõlpsalt lisada kõigile viktoriinidele, mis annab teie sisule rohkelt võimalusi saada tõeliselt viiruslikuks. Tellimisvormi saate lisada ka oma e-posti infolehele. See aitab teie abonentide arvu märkimisväärselt laiendada, eriti koos sisu kaustaga (pakkudes kasutaja e-kirja viktoriini jätkamiseks või tulemuste nägemiseks). Mailchimpi integreerimine võimaldab lisada uusi abonente selle teenuse baasil otse.

OnionBuzz Viral Quiz Maker tagab laiad kohandamisvõimalused stiilidele, paigutustele ja küsimuste tellimisele. Võite viktorine kuvada täieliku loendina või liuguritena, milles on üks küsimus slaidi kohta. Kasutaja määratletud või juhuslik küsimuste järjestamine võib suurendada iga viktoriini kordusväärtust.

OnionBuzz sobib mitte ainult meelelahutuseks, vaid ka mõne kooli või ülikooli õppeaine tõsiseks kontrollimiseks, samuti tööriistaks oma teadmiste ettevalmistamiseks ja kontrollimiseks..

OnionBuzz Viral Quiz Maker on mobiilile reageeriv ja WordPressi vidinatega kasutamiseks optimeeritud. Spetsiaalsete voogude valik aitab teie viktorine kategooriate kaupa filtreerida.

WP-viktoriini Freemium WordPress pistikprogramm

WP-viktoriin on kõik-ühes viktoriini plugin, mis võimaldab teil luua piiramatu hulga viktorine, mis on optimeeritud mobiilivaate jaoks ja töötab mis tahes WordPressi teemaga. Pistikprogrammi abil on kolme tüüpi viktoriinide loomine väga lihtne:

 • Trivia
 • Iseloom
 • Flip

See annab teile intuitiivse liidese kõigi nende viktoriinitüüpide jaoks. Kui olete viktoriini koostanud, saate selle lühikese koodi abil lisada mis tahes postitusse või lehele. Võite ka viktoriini jagada mitmeks leheküljeks, mis suurendab lehevaatamisi. Mõned kasutajad (sealhulgas mina) võivad siiski pooleli jääda, kui nad ei suuda viktoriinist ühelehelist vaadet saada.

Lisaks neile funktsioonidele pakub pistikprogrammi profiversioon teile täiustatud funktsioone, näiteks Google Analyticsi ja Facebooki Open Graphi integratsiooni, juhuslikke küsimusi jne..

Funktsioonide komplekt, mis mulle eriti huvipakkuv oli, oli konversioonikeskne. Inimesed on oma olemuselt uudishimulikud inimesed (just nii jõudsimegi täna sinna, kus oleme) ja see funktsioon kasutab ära inimese psühholoogia just seda aspekti. Funktsioonid nagu tellima või jaga postitust tulemuste nägemine mängib kasutaja uudishimu ja sunnib neid tulemuste kuvamiseks tegutsema (st jagama või tellima).

WordPressi viiruseteemalise viktoriini ehitaja lisatasu WordPressi pistikprogramm

Viiruste viktoriini ehitaja võimaldab teil seda teha kiiresti ehitada BuzzFeedi stiilis viktorine, mis on võimelised ka juhtnööre jäädvustama. Pistikprogramm toetab meiliturundustarkvara MailChimp ja Aweber ning ActiveCampaign.

Viktoriine on kahte tüüpi – isiksusetesti ja trivia, koos võimalusega järjestada järjekord küsimuste vahel. Samuti saate luua mitmelehelisi viktorine funktsiooni „brauseri värskendamine” abil, mis suurendab teie saidi lehevaatamisi.

Pistikprogramm toetab viktoriinitulemuste peitmist sisukappide, näiteks e-posti valiku kasti või sotsiaalse jagamise taha, sundides kasutajat teie postitust tellima või jagama, enne kui nad tulemusi näevad..

Viktoriin ja uuringu Master WordPressi pistikprogramm

Viktoriini ja küsitluse meister aitab teil oma WordPressi veebisaidil koostada kohandatavaid viktoriine ja küsitlusi. Küsimuse tüüp sisaldab valikvastuseid koos raadioboksidega, rippmenüüdega, mitmekordse sisestusega märkeruutude abil, binaarsete vastustega (nt tõene / vale, jah / ei jne) ja lahtiste küsimustega.

Pistikprogrammil on ka muid kasulikke funktsioone, näiteks tulemuste saatmine e-postiga, ajapiirangu seadmine, näpunäidete kuvamine, vastuste selgituse paigutamine, iga küsimuse kommentaarikastid, kasutaja sisselogimine jne..

Watu Freemium WordPressi pistikprogramm

Watu võimaldab teil läbi viia viktorineid avatud, valikvastustega ja ühe valikuga küsimustega. Küsimusi võib muuta ka kohustuslikuks, kus viktoriinil osalemiseks peab kasutaja sellele vastama.

Nagu enamikule pistikprogrammidele, saab ka igale küsimusele anda kordumatu hinde, mis viktoriini lõpus arvutatakse tulemuses. Watu saab genereerida ka põhilise tulpdiagrammi, mis näitab kasutajapunkte vs antud viktoriini keskmisi punkte koos kõigi osalejate nimekirjaga.

Watu kuni MailChimpi sillani on huvitav kaaspistikprogramm, mis lisab teie viktoriini võtvad kasutajad teie MailChimpi loendisse automaatselt. Parim tava on alati viktoriinil osalejale teatada (või isegi kasutada loobumismärke), et ta tellitakse viktoriini koostamisel nimekirja. Nii väldite oma brändi negatiivset suhtumist.

Plugina esmaklassiline versioon algab 49 dollarist (sealhulgas üheaastane tugi ja värskendused) ja toob sisse selliseid funktsioone nagu viktoriini tulemuste eksport, ainult sisselogimisega viktoriini funktsioonid ja palju muud. Kõrgemad plaanid hinnaga 87 USD + annavad teile võimaluse võtta kasutajatelt viktoriini kasutamise eest tasu. Lisaks on sellel täiendavaid viktoriinitüüpe, näiteks „Täitke tühjad” ja „Väärtuste sortimine” ning muid kasulikke funktsioone, näiteks luure- ja aruandlusmooduleid.

Viktoriini kassi tasuta WordPressi pistikprogramm

Viktoriinikass võimaldab teil luua ümbritsevaid viktoriini sihtlehti. See funktsioon ise võib põhjustada sotsiaalsete osakaalu võimalikku suurenemist, kui võrrelda post-viktoriinidega. Pistikprogramm toetab valikvastustega küsimusi ja võimalust suvandeid valikuliselt juurutada, et tagada, et lugeja tegelikult loeb küsimusi. Viktoriini lõpus saate kasutaja tulemuste põhjal luua piiramatu kohandatud sõnumi.

Aheldatud viktoriini tasuta WordPressi pistikprogramm

Üsna uus plugin perekonnas, Aheldatud viktoriin on selle postituse kirjutamise ajal ainult üle 1000 installatsiooni. Pistikprogramm võimaldab teil luua dünaamilisi viktorine, kus järgmine küsimus sõltub eelmise küsimuse vastusest. Seda saab kasutada päris lahedate viktoriinide koostamiseks, mis paljastavad teie isikupära või emotsionaalse osa.

Loote oma viktoriinis ühe valiku, valikvastustega või essee tüüpi küsimusi ja määrate igale vastusele punkte. Tulemused arvutatakse lõplike hinnete põhjal.

Plugin OpinionStage Freemium WordPress

ArvamusStage on hostitud sisu täiustamise lahendus, mida usaldavad sellised kaubamärgid nagu BBC, MTV ja ReadersDigest. Platvormi saab kasutada ilusate küsitluste, üksikasjalike küsitluste ja huvitavate viktoriinide loomiseks. (Peame kinni viktoriinide osast.)

Esiteks, lahendus on hostitud, see tähendab, et teie serveri ressursid on salvestatud – arvutust haldab OpinionStage. Saate luua isikupära ja trivia viktorine ning kohandada viktoriini elemente, sealhulgas kirjasuurust, värve jne.

Kui olete viktoriini loonud, võõrustate te seda ka veebisaidil OpinionStage või manustate selle oma saidile. Soovitame viimast, kuna meie eesmärk on suurendada kasutajate seotust meie sait.

Plugina premium versioon algab 19 dollarist kuus ja see annab teile juurdepääsu sotsiaalsete võrgustike sügavamale integreerimisele, paremale analüütikale ja võimalusele oma viktoriinidest müügivihjeid genereerida.

Riddle Free WordPressi pistikprogramm

Mõistatus on küsitluste, küsitluste ja viktoriinide hostimisteenus, mis võimaldab lüüa kliente viktoriinil osalemise kaudu. Sarnaselt OpinionStage’iga kasutavad seda teenust suured brändid, nagu AdWeek, The Huffington Post jne.

Pistikprogramm toetab plii hõivamist Zaiperi kaudu mitmesse kanalisse nagu Aweber, MailChimp või muud CRM-id. Integratsioonid funktsioon võimaldab teil otsida ja manustada pilte Facebookist, Instagramist ja Google Imagesist otse oma viktoriinile.

mTouch Quiz Free WordPress Plugin

mTouchi viktoriin on lihtne viktoriini plugin, mis toetab valikvastustega küsimusi. Pistikprogramm võimaldab teil vastuste valimise põhjal täpsustada vihjeid, anda lahendusele üksikasjaliku selgituse, täpsustada, millal õigeid vastuseid kuvatakse, ja randomiseerida nii küsimuste voog kui ka vastusevalikud.

WP-Pro-viktoriini tasuta WordPressi pistikprogramm

WP-Pro-viktoriin on funktsioonirikas plugin, mis toetab viit küsimustüüpi, sealhulgas:

 • Üksikvalik
 • Valikvastustega
 • Valiku sorteerimine
 • “Vaba” valik
 • „Maatriksisorteerimise” valik

Saate juhuslikult jaotada nii küsimused kui ka vastused, eraldada igale vastusele erinevad punktid ja lisada küsimustesse multimeediumid, näiteks pildid ja video. Pistikprogrammil on ka lahedaid funktsioone, nagu näiteks edetabel, impordi / ekspordi viktoriin, viktoriini kokkuvõtlikud meiliteatised ja palju muud.

SlickQuizi tasuta WordPressi pistikprogramm

Ehkki pistikprogrammi pole selle postituse kirjutamise ajal värskendatud üle kahe aasta, SlickQuiz naudib endiselt 4000 aktiivset installi. See sisaldab kõiki viktoriini pistikprogrammi põhifunktsioone, sealhulgas valikvastustega küsimusi ning nii küsimuste kui ka vastuste randomiseerimist. Viktoriini lõpus kuvatakse tulemused koos kohandatava paremusjärjestusega.

WordPressi lihtsad uuringud Freemium WordPressi pistikprogramm

Sarnane SlickQuiziga, WordPressi lihtsad uuringud pole seda kahe aasta jooksul värskendatud, kuid selle postituse kirjutamise ajal oli sellel 5000 aktiivset installi. Pistikprogramm toetab valikvastustega küsimusi, kaalutud tulemusi ja viktoriini tulemuste eksporti CSV-ga.

Pistikprogrammi laiendatud versioon (35 dollarit) võimaldab teil lisada oma postitusele teksti või pilte ja anda kasutajale vastuseid sisaldava URL-i.

WordPressi viktoriini lisatasu WordPressi pistikprogramm

WordPressi viktoriin võimaldab teil luua väga kohandatavaid viktorine, võimalusega piirata viktoriinide esitamist kasutaja küpsiste ja IP-aadresside põhjal.

Küsimustes saate kasutada pilte ja videoid, piirata inimesele vastatavate küsimuste arvu ja randomiseerida küsimuste järjekord viktoriinil. Pistikprogramm näitab lõpetatud viktoriinide statistilist teavet – annab teile ettekujutuse, kuidas külastajad teie viktoriinile vastavad.

ViralPress – viirusuudised, nimekirjad, viktoriin, videod ja küsitlused Premium WordPressi plugin

ViralPress on teie ainulaadne sihtpunkt väga kaasahaarava sisu loomiseks koos selliste eksklusiivsete funktsioonidega nagu meemigeneraatorid, nagu hääletamis- / hääletamisnupud, GIF-i reaktsioonid, pildikommentaarid jne, täiustatud sotsiaalmeedia integreerimisega.

Viktoriinide osas toetab ViralPress nelja tüüpi küsimusi – tühiasi, kaht isiksuse tüüpi viktoriini ja vaikimisi valikvastustega küsimusi. Sotsiaalseid aktsiaid jälgitakse, number salvestatakse iga postituse jaoks teie andmebaasi.

Selles pistikprogrammis on palju muud kui viktoriinid. Kui soovite luua BuzzFeedi või 9GAG-i temaatilist veebisaiti, võib ViralPress olla teie jaoks hea valik!

GuessOn – kõik ühes viiruseviktoriin ja küsitluste lisatasu WordPressi pistikprogramm

GuessOn WordPressi jaoks toetab mitut viktoriiniküsimust, näiteks:

 • Valikuvastustega küsimused
 • Flip tüüpi küsimused
 • Enne ja pärast küsimusi
 • Isiksuse test
 • Trivia võistlus

Pistikprogramm toetab viktoriinide tulemuste lukustamist sotsiaalkappide ja tavapäraste taga, isiksuse ja triviatel põhinevate viktoriinide taimeri loendust, automatiseeritud Twitteri räsimärke ja reklaamide tuge. GuessOn toetab ka auasteloendeid ja avatud pakkumisi, mis võivad olla suurepärased kogukonna ja lojaalse kasutajaskonna loomiseks.

WordPressi viktoriini mootori plugin Premium WordPressi plugin

WordPressi viktoriini mootori pistikprogramm on kõigi jack-viktoriinide plugin WordPressi jaoks, millel on viis küsimustüüpi:

 1. Üks ja mitu valikut
 2. Valiku sorteerimine
 3. “Vaba” valik
 4. „Maatriksisorteerimise” valik

Igas küsimuses saate manustada multimeediumfaile, määrata erinevaid punkte, manustada kohandatud väljad ja kuvada vihjeid koos õige või vale vastussõnumiga.

Viktoriinis saate määratleda ajapiirangu, juhuslikult seada küsimused, vaadata viktoriini eelvaadet enne esitamist ja kuvada viktoriinistatistikat edetabelis. Pistikprogramm kui muud huvitavad funktsioonid, näiteks viktoriini importimine / eksportimine ja sõltuva viktoriini lõpetamise nõude täitmine enne konkreetse algust.

WordPressi viktoriinimootor on täielikult ühilduv vahemälupistikutega nagu WP Super Cache ja W3 Total Cache, mis tagab kiire saidi ja sujuva kasutajakogemuse.

Järeldus

See on seal rahvarohke ajaveebimaailm, kas pole? Me kõik tahame silma paista. Selleks vajame järgmist – lojaalset kasutajaskonda. Lojaalse kasutajabaasi loomine pole aga lihtne ülesanne.

Kui olete hakanud oma veebisaidil pidevalt liiklust saama, peaksite paralleelselt käivitama ka toitumine protsess. Külastajate turgutamine ja lugejateks ning lõpuks lojaalseteks fännideks muutmine võtab aega.

Kui koostate oma külastajatele viktoriini, kipute tavaliselt teistest eristuma. Rohkem asjakohane viktoriin vastab teie sisule – suurem võimalus luua lojaalseid külastajaid.

Boonuse lugemine: Vaadake seda infograafik PlayBuzzist mis räägib sellest, millised viktoriinid teie publikule kõige paremini sobivad.

Lihtsalt mäleta – liiklus on üldmõiste. Kõik veebisaidid saavad liiklust. Nišš veebisaidid saavad sihitud liiklus. Liikluse suurendamine toob külastajaid juurde.

Külastajad ei muundu hõlpsalt. Lugejad. Püsikliendid konverteerivad paremini.

Niisiis, kui järgmine kord teenuse või toote turule tood, siis kes teie arvates kavatseb seda osta?

Millised on teie lemmikviktoriini pluginad WordPressile? Kas meil jäi teie pistikprogrammist puudu? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map